Νέα

Πώς περνάμε τη μέρα μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.327
Like
72.614
Πόντοι
12.756
Τον Κοκλ θα στον βαλω μετά, αφου εισαι δροσερός και σου αρεσουν αυτα τα αγόρια , μην θες ολη την ιστορία απο το πρωτο επεισόδιο τυπε
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.067
Like
13.116
Πόντοι
2.606
Τον Κοκλ θα στον βαλω μετά, αφου εισαι δροσερός και σου αρεσουν αυτα τα αγόρια , μην θες ολη την ιστορία απο το πρωτο επεισόδιο τυπε
Μην αργήσεις και λιώσει το χιόνι τυπε
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.327
Like
72.614
Πόντοι
12.756
Τυπε φέτος που θα την πας την Φιλιππινέζα Διακοπές ;:grin:
θες να της πω να ερθει σπιτι σου να σε κανει ανθρωπο? θα χωράτε ?
εχεις να της πληρωσεις μηνιατικο ή θα σε λυπηθει και θα στο κανει τσαμπα ?
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.067
Like
13.116
Πόντοι
2.606
θες να της πω να ερθει σπιτι σου να σε κανει ανθρωπο? θα χωράτε ?
εχεις να της πληρωσεις μηνιατικο ή θα σε λυπηθει και θα στο κανει τσαμπα ?
Πες της μόνο στο πατάρι πάνω από το μπάνιο χωράει μαζί με τον θερμοσίφωνα μηνιάτικο δεν παίζει αν θέλει θα πληρώνετε με κουπόνια να πηγαίνει σε τικετ ρεστοραντ στα ρεπό της της Κυριακής μπορείτε να πηγαίνετε μαζί να μην επιβαρύνεις συνέχεια τους γείτονες
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.327
Like
72.614
Πόντοι
12.756
Πες της μόνο στο πατάρι πάνω από το μπάνιο χωράει μαζί με τον θερμοσίφωνα μηνιάτικο δεν παίζει αν θέλει θα πληρώνετε με κουπόνια να πηγαίνει σε τικετ ρεστοραντ στα ρεπό της της Κυριακής μπορείτε να πηγαίνετε μαζί να μην επιβαρύνεις συνέχεια τους γείτονες
θες να τους πω να σου βγαλουν κανα φαγητο και για σενα και να στο φερνει η Φιλιππινέζα ?
να κρατησεις και τα τικετς ρεστοραντ μην σου λειψουν ? θα τα εχεις τεραστια αναγκη αφου πληρωνεσαι με αυτα
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.067
Like
13.116
Πόντοι
2.606
θες να τους πω να σου βγαλουν κανα φαγητο και για σενα και να στο φερνει η Φιλιππινέζα ?
να κρατησεις και τα τικετς ρεστοραντ μην σου λειψουν ? θα τα εχεις τεραστια αναγκη αφου πληρωνεσαι με αυτα
Τυπε αν έχεις μείνει ευχαριστημένος τόσες φορές που χεις φάει εκεί στείλε κάνα τάπερ
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.327
Like
72.614
Πόντοι
12.756
Τυπε αν έχεις μείνει ευχαριστημένος τόσες φορές που χεις φάει εκεί στείλε κάνα τάπερ
ασε τυπε, σε κόβω σε τραγική κατασταση, θα τους ψυρίσεις και τα ταπερ εσυ
θα τους πω αν ειναι να σου στειλουν σε καμιά σακούλα, σαν τις ταβερνες με τα κόκκαλα που παιρνει ο κοσμος.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.067
Like
13.116
Πόντοι
2.606
ασε τυπε, σε κόβω σε τραγική κατασταση, θα τους ψυρίσεις και τα ταπερ εσυ
θα τους πω αν ειναι να σου στειλουν σε καμιά σακούλα, σαν τις ταβερνες με τα κόκκαλα που παιρνει ο κοσμος.
Τυπε αν περισσεύει και σαμπάνια Βαλτην σε κάνα πλαστικό μπουκάλι σπραιτ και στείλε την κι αυτή
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.915
Πόντοι
5.006
ο νιπλης θα επρεπε να ειναι ξεκαθαρα κατοικος Παλαιου Ψυχικου...εχει αυτο το vibe...
σε ακτινα 500 μετρων απο την ρωσικη πρεσβεια ναπουμε...
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.327
Like
72.614
Πόντοι
12.756
Τυπε αν περισσεύει και σαμπάνια Βαλτην σε κάνα πλαστικό μπουκάλι σπραιτ και στείλε την κι αυτή
Κουράζεις τυπε, σκεφτεσαι με το μυαλο της φτωχατζας και κουράζεις πολυ
δεν πινουν sprite σε αυτα τα οικονομικά μεγεθη
γαμησε μας , πρεπει να σου μαθουμε την αλφαβήτα απο την αρχη
θα βαλω την Φιλιππινέζα να πιει 2 γουλιες και να το κρατησει στο στομα , και μολις φτασει στο φτυνει μεσα στο δικό σου
παλι για σαμπανια θα το περάσεις , μην τρελενεσαι
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.254
Like
3.512
Πόντοι
1.706
Τώρα κι αν εξαπτεσαι.....
Και μόλις σου απάντησα ότι σπάμε την πλάκα μας.Μην κοιτάς που δεν το καταλαβαίνεις λόγω χαμηλού Νοητικού επιπέδου που διαθέτεις.
Εσύ πάλι με το υψηλό σου νοητικό επίπεδο πιάνεις πουλιά στον αέρα. Κι ο Sokol στον οποίο απευθύνεσαι κι αρκετά άτομα ακόμα ξέρουν το site μου κι από τα νομικά στοιχεία που αναγράφονται φαίνεται και πώς λέγομαι και πού μένω και ότι το επαγγελματικό μου μητρώο είναι γαλλικό..

Οι πιο πολλοί έχουν αρχίσει να συνειδητοποιούν ότι δεν παίζει να είμαι ο Σαββίδης και είσαι ο μόνος που δεν έχει καταλάβει τίποτα λόγω της καθυστεριάς σου. Και κατηγορείς τον άλλον για χαμηλό νοητικό επίπεδο.
Συνέχισε να δίνεις ρεσιτάλ βλακείας και να επαναλαμβάνεις συνέχεια σαν αυτιστικό ότι είμαι ο Σαββίδης.
Για ποια επιδειξιομανία μιλάς, ρε τυπάκο; Δεν καταλαβαίνεις ότιι θέλω και τα γράφω σε αυτό το στυλ για να σπάω κι εγώ πλάκα;

Και τι είδους είναι το χιούμορ που κάνεις; Ότι κάποιος που είναι στα εξήντα είναι τόσο γέρος που τον ξεσκατίζουν; Προφανώς ανόητο χιούμορ όπως και το μυαλό σου.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.093
Κριτικές
123
Like
51.028
Πόντοι
27.261
δουλεια σημερα, αλλα βαρετα οσο δεν παει :crazy:
υπομονη μια ωρα ακομα να ξεκουμπιστω για σπιτι, που με περιμενει η αλλη για ματσακι :knockinb:
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
Τυπε αν περισσεύει και σαμπάνια Βαλτην σε κάνα πλαστικό μπουκάλι σπραιτ και στείλε την κι αυτή

γελάτε, γελάτε αλλά πράγματι ήταν παγιωμένη τακτική σε επιχειρήσεις κέτερινγκ -στις επίσημες δεξιώσεις πλουσίων, από αυτούς που δήθεν ξεχωρίζουνε με την δοκιμή τα εκλεκτά κρασιά- μόλις πιούνε τις πρώτες κανονικές σαμπάνιες και δεν ξέρουν πού πατούν και πού βρίσκονται από το πολύ κέφι και την υλική ευδαιμονία, να τους τις ξαναγεμίζουν με σπράιτ και να τις σερβίρουν ξεδιάντροπα, χωρίς κανείς να αντιληφθεί την διαφορά :)
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Εσύ πάλι με το υψηλό σου νοητικό επίπεδο πιάνεις πουλιά στον αέρα. Κι ο Sokol στον οποίο απευθύνεσαι κι αρκετά άτομα ακόμα ξέρουν το site μου κι από τα νομικά στοιχεία που αναγράφονται φαίνεται και πώς λέγομαι και πού μένω και ότι το επαγγελματικό μου μητρώο είναι γαλλικό..

Οι πιο πολλοί έχουν αρχίσει να συνειδητοποιούν ότι δεν παίζει να είμαι ο Σαββίδης και είσαι ο μόνος που δεν έχει καταλάβει τίποτα λόγω της καθυστεριάς σου. Και κατηγορείς τον άλλον για χαμηλό νοητικό επίπεδο.
Συνέχισε να δίνεις ρεσιτάλ βλακείας και να επαναλαμβάνεις συνέχεια σαν αυτιστικό ότι είμαι ο Σαββίδης.
Για ποια επιδειξιομανία μιλάς, ρε τυπάκο; Δεν καταλαβαίνεις ότιι θέλω και τα γράφω σε αυτό το στυλ για να σπάω κι εγώ πλάκα;

Και τι είδους είναι το χιούμορ που κάνεις; Ότι κάποιος που είναι στα εξήντα είναι τόσο γέρος που τον ξεσκατίζουν; Προφανώς ανόητο χιούμορ όπως και το μυαλό σου.
ΚΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΚ
 
Τελευταία τροποποίηση:

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.193
Κριτικές
60
Like
20.172
Πόντοι
14.936

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom