Νέα

Πώς περνάμε τη μέρα μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.109
Like
50.841
Πόντοι
12.756
ε τοτε θα χρειαστουμε τα οργανα σου ως στοκ μηπως παθει κατι κανενας φιλιππινεζος απο το υπηρετικο προσωπικο....
το ενα νεφρο το αλλο το θελω για να ζησω :2on1:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μηπως στον σφυζει και κανένας απο πίσω ? γιατι ο προεδρος θα σου κανει εξετασεις
σκασε ακουα πουστατικα:zfuck:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.323
Like
72.608
Πόντοι
12.756
το ενα νεφρο το αλλο το θελω για να ζησω :2on1:
κανενα νεφρο , με τα ρεστα θα παρεις μηχανημα νεφρικης υποστηριξης , θα σου κανει δωρο ενα ο προεδρος απο της δωρεες που εχει κανει
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.109
Like
50.841
Πόντοι
12.756
κανενα νεφρο , με τα ρεστα θα παρεις μηχανημα νεφρικης υποστηριξης , θα σου κανει δωρο ενα ο προεδρος απο της δωρεες που εχει κανει
θα του δωσω τα δικα σου που τα ταιζεις νεροβουβαλους :2on1:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.546
Like
21.915
Πόντοι
5.006
γελανε με τα χαιρια σου,εισαι δακτυλοδεικτουμενος,απατεωνα και φεσατζη σε φωναζουν και ονειδος του επιχειρειν
νιπλης μπορει να εχει γεμισει ενα ντουλαπι με αποποιησεις κληρονομιας απο ολους τους απογονους του, να ειναι μες στην πρωτη δεκαδα στον τειρεσια και να υπαρχει κορνιζα του στο γραφειο του πιτσιλη στην ΑΑΔΕ, αλλα τουλαχιστον κανει ζωαρα και πινει νερο φιτζι....
σε αντιθεση με εσενα που οταν πεθανεις, θα σου βαλουν ενα ξυλινο σταυρο και λιγο χωμα, σαν τους σομαλους ανταρτες στα βουνα...
:confused: :confused: :confused: :confused:
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.185
Like
1.703
Πόντοι
216
Γράφτε ρε τύποι καμιά απατεωνιά να ξεροχύσουμε :rockon:
Γρήγορα πριν σκάσει κανας κλώνος της ΑΑΔΕ
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.109
Like
50.841
Πόντοι
12.756
νιπλης μπορει να εχει γεμισει ενα ντουλαπι με αποποιησεις κληρονομιας απο ολους τους απογονους του, να ειναι μες στην πρωτη δεκαδα στον τειρεσια και να υπαρχει κορνιζα του στο γραφειο του πιτσιλη στην ΑΑΔΕ, αλλα τουλαχιστον κανει ζωαρα και πινει νερο φιτζι....
σε αντιθεση με εσενα που οταν πεθανεις, θα σου βαλουν ενα ξυλινο σταυρο και λιγο χωμα, σαν τους σομαλους ανταρτες στα βουνα...
:confused: :confused: :confused: :confused:
εγω ομως Κεχαγιογλου της πουτσας εχω ψηλα το κεφαλι και το πεος μου :zfuck:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.063
Like
13.112
Πόντοι
2.606
Μόνο νερό απιονισμενο Από τις πηγές Εβιάν λες μπενς ακόμα και για το σίδερο βάζει η Φιλιππινέζα του νιπλη
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.323
Like
72.608
Πόντοι
12.756
νιπλης μπορει να εχει γεμισει ενα ντουλαπι με αποποιησεις κληρονομιας απο ολους τους απογονους του, να ειναι μες στην πρωτη δεκαδα στον τειρεσια και να υπαρχει κορνιζα του στο γραφειο του πιτσιλη στην ΑΑΔΕ, αλλα τουλαχιστον κανει ζωαρα και πινει νερο φιτζι....
σε αντιθεση με εσενα που οταν πεθανεις, θα σου βαλουν ενα ξυλινο σταυρο και λιγο χωμα, σαν τους σομαλους ανταρτες στα βουνα...
:confused: :confused: :confused: :confused:
μεσα στην 3αδα ειμαι τυπε , μην με ρίχνεις
την πεμπτη εμαθα οτι ειμαι μαυρη λιστα και στην vodafone :2funny: :2funny: :2funny:
χρωσταω λενε 6 χιλιαρικα λογαριασμους
Ελα Παναγια μου , εγω ? αποκλειεται :confused:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.109
Like
50.841
Πόντοι
12.756
ολοι οι φτωχοι το ιδιο λενε
εγω το εννοω ομως :2on1:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μεσα στην 3αδα ειμαι τυπε , μην με ρίχνεις
την πεμπτη εμαθα οτι ειμαι μαυρη λιστα και στην vodafone :2funny: :2funny: :2funny:
χρωσταω λενε 6 χιλιαρικα λογαριασμους
Ελα Παναγια μου , εγω ? αποκλειεται :confused:
ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ:confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom