Νέα

Πώς καταλαβαίνουμε αν μια κωλοτρυπίδα έχει πάει με πολλούς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KAULES21
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 285
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

gamer89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
410
Κριτικές
2
Like
1.606
Πόντοι
201
Μια μικρή διευκρίνηση:
Για το Α δηλαδή 0-15 ντεσιμπέλ μπορείς να πάρεις ένα μικρό φλιτζανάκι του ελληνικού να βάλεις μέχρι τη μέση νερό και 4 σταγόνες ελαιόλαδο.Τη στήνεις στα 4 και ακουμπάς με μία κίνηση το ποτήρι ανάποδα στη σούφρα.Εάν σε πιάσει χασμουρητό τότε δεν είναι θέμα ανατομικό....
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.337
Κριτικές
11
Like
4.464
Πόντοι
746
(συμπληρώνω ανάλογα)

το στήσιμο φαίνεται ότι έχει καβαληθεί αρκετές φορές στον Κόλο Κόλο της Χιλής κι εσύ νομίζεις ότι είναι η Φούλαμ :confused:
Άσε λοιπόν τις σκέψεις γιατί θα πας κουβά :confused: τώρα το πώς θα το κάνεις κι εσύ μαζί της είναι άλλο θέμα όμως αν σου λέει μα και μου τότε δεν σε σέβεται η Σεβαστή :confused:

Βρες κανέναν Σωτήρη στο καφενείο που πας για περισσότερα:

 

john35@

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2020
Μηνύματα
41
Like
33
Πόντοι
0
IMG_20240220_092633.jpg

ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ! ΣΟΒΑΡΑ ΟΜΩΣ ΧΩΡΙΣ ΠΛΑΚΑ
ενταξει μια χαρα δουλεμενη ειναιμην αγχονεσαι εχει καποια χιλιομετρα...αλλα ακομα θα βρεις αντισταση..την πρωτη φορα,μετα στρομενο ειναι ανετο,φιλικα στο λεω μη παρεξηγηθεις
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
644
Κριτικές
59
Like
2.939
Πόντοι
2.546
ενταξει μια χαρα δουλεμενη ειναιμην αγχονεσαι εχει καποια χιλιομετρα...αλλα ακομα θα βρεις αντισταση..την πρωτη φορα,μετα στρομενο ειναι ανετο,φιλικα στο λεω μη παρεξηγηθεις
Σωστα!γιατι καθε κωλος εχει τη δικη του ιστορια...
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
644
Κριτικές
59
Like
2.939
Πόντοι
2.546
Καλέ μου φίλε από τη φώτο φαίνεται πως η κυρία έχει πάρει μάστερ,, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω όμως γιατι το ψάχνεις τόσο!!!! Αν περνάς καλά μαζί της άστο και απόλαυσε το,,και παρθένα να σου έχει πει ότι ειναι από πίσω άστο και κανε τον κινεζο μέχρι με τον τρόπο σου να τον πάρεις άσε που θα στον δώσει και μόνη της πάνω στην καύλα της,,
Προβληματισμοι του κωλου...αντε σκισε της το κωλο..και κανε δευτερες σκεψεις μετα..
 
OP
OP
K

KAULES21

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2024
Μηνύματα
28
Like
221
Πόντοι
0
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ,ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΠΑΡΘΕΝΑ ΑΠΟ ΚΩΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟΝ ΔΙΝΕΙ!!! ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΚΙΣΩ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ???ΚΑΙ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΑ ΟΣΟΙ ΣΕ ΓΑΜΗΣΑΝ ΟΥΤΕ ΕΝΑΝ ΔΕΝ ΑΦΗΣΕΣ ?! ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΦΗΣΕΙ ΟΥΤΕ ΔΑΧΤΥΛΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ !!!! Για αυτό έγραψα και ρωτάω έμπειρα άτομα ! Τώρα αν θέλετε να κάνετε χαβαλε οκ δεχτώ και εγώ στην θέση σας θα με πείραζα !
 

Φοιβος9

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2018
Μηνύματα
131
Like
331
Πόντοι
21
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ,ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΠΑΡΘΕΝΑ ΑΠΟ ΚΩΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟΝ ΔΙΝΕΙ!!! ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΚΙΣΩ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ???ΚΑΙ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΑ ΟΣΟΙ ΣΕ ΓΑΜΗΣΑΝ ΟΥΤΕ ΕΝΑΝ ΔΕΝ ΑΦΗΣΕΣ ?! ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΦΗΣΕΙ ΟΥΤΕ ΔΑΧΤΥΛΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ !!!! Για αυτό έγραψα και ρωτάω έμπειρα άτομα ! Τώρα αν θέλετε να κάνετε χαβαλε οκ δεχτώ και εγώ στην θέση σας θα με πείραζα !
Ακου τότε τύπε τι θα κάνεις,θα της πεις ότι εδειξες την κωλάρα της σε κάποιους έμπειρους και σε διαβεβαιωσαν βλέπωντας την κωλοτρυπίδα της οτι την έχουν πάρει από κώλο όσοι φοράνε παπούτσια.
Θα ντραπεί που δεν σου κάθεται αφού τον έχει φάει,και θα σου κάτσει....
 
OP
OP
K

KAULES21

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2024
Μηνύματα
28
Like
221
Πόντοι
0
Ακου τότε τύπε τι θα κάνεις,θα της πεις ότι εδειξες την κωλάρα της σε κάποιους έμπειρους και σε διαβεβαιωσαν βλέπωντας την κωλοτρυπίδα της οτι την έχουν πάρει από κώλο όσοι φοράνε παπούτσια.
Θα ντραπεί που δεν σου κάθεται αφού τον έχει φάει,και θα σου κάτσει....
ακραιο αυτο φιλε μ δεν θα το παρει σωστα ! και θα φυγει
 

professor x

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.489
Κριτικές
40
Like
24.365
Πόντοι
9.846
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ,ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΠΑΡΘΕΝΑ ΑΠΟ ΚΩΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟΝ ΔΙΝΕΙ!!! ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΚΙΣΩ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ???ΚΑΙ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΑ ΟΣΟΙ ΣΕ ΓΑΜΗΣΑΝ ΟΥΤΕ ΕΝΑΝ ΔΕΝ ΑΦΗΣΕΣ ?! ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΦΗΣΕΙ ΟΥΤΕ ΔΑΧΤΥΛΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ !!!! Για αυτό έγραψα και ρωτάω έμπειρα άτομα ! Τώρα αν θέλετε να κάνετε χαβαλε οκ δεχτώ και εγώ στην θέση σας θα με πείραζα !
Για δάκτυλο φαίνεται σίγουρα ότι δεν έχει αφήσει, αλλά για ολόκληρο τό παλαμάρι τού βαρκάρη δεν φαίνεται νά είχε πρόβλημα :cheesy::cheesy::cheesy:

Τυπε όπως είπαν καί έμπειροι παίχτες τής κοινότητας bou.com ή πίσω πόρτα είναι δουλεμενη καί κοινώς στό παίζει δύσκολη καί παρθένα από πίσω για κάποιον λόγο....... κοίτα να την χαρείς την κωλάρα τής αλλιώς :badair:
 

Hristos .

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
536
Like
2.382
Πόντοι
446
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ,ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΠΑΡΘΕΝΑ ΑΠΟ ΚΩΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟΝ ΔΙΝΕΙ!!! ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΚΙΣΩ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ???ΚΑΙ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΑ ΟΣΟΙ ΣΕ ΓΑΜΗΣΑΝ ΟΥΤΕ ΕΝΑΝ ΔΕΝ ΑΦΗΣΕΣ ?! ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΦΗΣΕΙ ΟΥΤΕ ΔΑΧΤΥΛΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ !!!! Για αυτό έγραψα και ρωτάω έμπειρα άτομα ! Τώρα αν θέλετε να κάνετε χαβαλε οκ δεχτώ και εγώ στην θέση σας θα με πείραζα !
Συνάδελφε τι ούτε δάχτυλο δεν έχει αφήσει εδώ έχουν γραφτεί χιλιόμετρα.Δεν το είπα για κακό αλλά αν συνεχίσει δείξε της και εκείνης την φωτό. Ούτε εμένα η δικιά μου δεν μου έδινε κώλο στην αρχή δεν μου το έπαιζε παρθένα αλλά δεν έδινε την κατάφερα μετά από καιρό με τον πιο απλό τρόπο ασχολήθηκα πολύ περισσότερο την ώρα του σεξ με την δική της καύλα.Αν την γυναίκα την καυλωσεις την ώρα του σεξ δεν θα σου χαλάσει σχεδόν ποτέ χατίρι δοκίμασε το και με τη νίκη.
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
422
Like
778
Πόντοι
81
Θα έπρεπε να εκδίδεται και πιστοποιητικό μπου,περί παραβίασης κωλοτρυπιδας.Μετα από όλα αυτά τα συντριπτικά στοιχεία δεν μπορεί να ποιεί την νήσσαν και θα του δώσει.

Αλλά ρε τυπε κάτι μου λέει πέρυσι ότι είχες ανοίξει αντίστοιχο θέμα κ είχες ανεβάσει ίδιες φωτογραφίες.Εχεις κι άλλο λογαριασμό εδώ;
 
OP
OP
K

KAULES21

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2024
Μηνύματα
28
Like
221
Πόντοι
0
Θα έπρεπε να εκδίδεται και πιστοποιητικό μπου,περί παραβίασης κωλοτρυπιδας.Μετα από όλα αυτά τα συντριπτικά στοιχεία δεν μπορεί να ποιεί την νήσσαν και θα του δώσει.

Αλλά ρε τυπε κάτι μου λέει πέρυσι ότι είχες ανοίξει αντίστοιχο θέμα κ είχες ανεβάσει ίδιες φωτογραφίες.Εχεις κι άλλο λογαριασμό εδώ;
δεν ειχα ποτε. απλα εμπαινα και εβλεπα!! για στουντιο και μολις ειδα οτι υπαρχει και νημα να πουμε αυτα π θελουμε εκανα .. 5-6 μερες πρεπει να το εχω
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
422
Like
778
Πόντοι
81
δεν ειχα ποτε. απλα εμπαινα και εβλεπα!! για στουντιο και μολις ειδα οτι υπαρχει και νημα να πουμε αυτα π θελουμε εκανα .. 5-6 μερες πρεπει να το εχω
H φωτογραφία από πάνω της κοπέλας δικιά σου είναι;
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.999
Κριτικές
191
Like
51.428
Πόντοι
41.443
Τυπε όπως είπαν καί έμπειροι παίχτες τής κοινότητας bou.com ή πίσω πόρτα είναι δουλεμενη καί κοινώς στό παίζει δύσκολη καί παρθένα από πίσω για κάποιον λόγο....... κοίτα να την χαρείς την κωλάρα τής αλλιώς :badair:
χμμμ αρχιζω να πιστευω οτι πλησιαζει η ωρα που θα μας ομολογησει εμμεσως ο τυπος νηματοθετης,οτι δεν τον αφηνει να μπει λογω μεγαλου μεγεθους.
αν ηταν για αυτο ολος αυτος ο ντορος,οκ δεν τρεχει τιποτα πειτε στο αξιοτιμο μελος και νηματοθετη.
ολοι εδω ειναι γνωστο οτι ειναι προικισμενοι απο τη φυση.
δεν χρειαζεται να ψαχνουν τροπους να μας το πουν.

πιστοποιειται απο την ιδιοτητα μελους του μπου.κομ :2funny:
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
644
Κριτικές
59
Like
2.939
Πόντοι
2.546
Ακου τότε τύπε τι θα κάνεις,θα της πεις ότι εδειξες την κωλάρα της σε κάποιους έμπειρους και σε διαβεβαιωσαν βλέπωντας την κωλοτρυπίδα της οτι την έχουν πάρει από κώλο όσοι φοράνε παπούτσια.
Θα ντραπεί που δεν σου κάθεται αφού τον έχει φάει,και θα σου κάτσει....
Οχι βεβαια...θα σεβαστει τα ορια της καθε κοπελας..μπορει να μη θελει οντως κατι τετοιο
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
644
Κριτικές
59
Like
2.939
Πόντοι
2.546
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ,ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΠΑΡΘΕΝΑ ΑΠΟ ΚΩΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟΝ ΔΙΝΕΙ!!! ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΚΙΣΩ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ???ΚΑΙ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΑ ΟΣΟΙ ΣΕ ΓΑΜΗΣΑΝ ΟΥΤΕ ΕΝΑΝ ΔΕΝ ΑΦΗΣΕΣ ?! ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΦΗΣΕΙ ΟΥΤΕ ΔΑΧΤΥΛΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ !!!! Για αυτό έγραψα και ρωτάω έμπειρα άτομα ! Τώρα αν θέλετε να κάνετε χαβαλε οκ δεχτώ και εγώ στην θέση σας θα με πείραζα !
Θα της πεις οτι γουσταρεις με το θεαμα...οτι γουσταρεις να δοκιμσσεις..και γιατι οχι και αυτη..δε θα επιμεινεις ομως!! Εξαλλου ωραια γκομενα δειχνει..ενταξει σου κσνει κσι η υπολοιπη...γαμα κωλο αλλης!
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.460
Like
6.094
Πόντοι
2.356
Οχι βεβαια...θα σεβαστει τα ορια της καθε κοπελας..μπορει να μη θελει οντως κατι τετοιο
Ασχέτως που ο νηματοθετης τρολαρει, το να σεβαστεί κάποιος μία κοπέλα που τον κοροϊδεύει κατάμουτρα τι νόημα έχει; Σηκώνεται και φεύγει κύριος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom