Νέα

Πώς καταλαβαίνουμε αν μια κωλοτρυπίδα έχει πάει με πολλούς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KAULES21
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 285
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
644
Κριτικές
59
Like
2.939
Πόντοι
2.546
Ασχέτως που ο νηματοθετης τρολαρει, το να σεβαστεί κάποιος μία κοπέλα που τον κοροϊδεύει κατάμουτρα τι νόημα έχει; Σηκώνεται και φεύγει κύριος.
Δε τη ξερουμε για να το πουμε αυτο..παιζει και να τον δουλευει ομως απ αυτο που βλεπω...!
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.460
Like
6.094
Πόντοι
2.356
Δε τη ξερουμε για να το πουμε αυτο..παιζει και να τον δουλευει ομως απ αυτο που βλεπω...!
Παίζει; Εδώ βλέπουμε τη σπηλιά του Νταβέλη κι υποτίθεται ότι δεν έχει μπει ούτε δακτυλακι, τη στιγμή που έχει μπει ο Λήσταρχος μαζί με τα κλεφτοπουλα.
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.020
Like
11.697
Πόντοι
2.256
Τα πραγματα ειναι απλα, δεν σε αφήνει γιατί μπαίνοντας από Βερμουδες θα βγεις Αμμόχωστο και θα καταλάβεις ότι το δίνει συστηματικά και άλλου.Προφανως σε βλέπει σαν σχέση.Το ίδιο κάνουν και οι παντρεμένες, αυτή πχ τον άντρα της ουτε κωλοδαχτυλο δεν τον αφήνει
 

Συνημμένα

  • IMG_20240603_162850.jpg
    IMG_20240603_162850.jpg
    700,5 KB · Εμφανίσεις: 70

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
644
Κριτικές
59
Like
2.939
Πόντοι
2.546
Δε τη ξερουμε για να το πουμε αυτο..παιζει και να τον δουλευει ομως απ αυτο που βλεπω...!
Και μια κσι μιλαμε για "σεβασμους"..ωραια υτη τον δουλευει...αυτος σεβεται με το να δειχνει το κωλο της δημοσιως...να παρει...γνωμες?? Αν το μαθαινε αυτη αυτο..? Εγω ουτε για κωλο ιεροδουλης δε θα το κανα...που ειναι γκομενα ολων...ε λοιπον ας του πει ενα οχι...και να παει παρακατω. Ακουγομαι αυστηρος...το ξερω...αλλα σεβασμος κι απ τις 2 μεριες..
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
422
Like
778
Πόντοι
81
Τα πραγματα ειναι απλα, δεν σε αφήνει γιατί μπαίνοντας από Βερμουδες θα βγεις Αμμόχωστο και θα καταλάβεις ότι το δίνει συστηματικά και άλλου.Προφανως σε βλέπει σαν σχέση.Το ίδιο κάνουν και οι παντρεμένες, αυτή πχ τον άντρα της ουτε κωλοδαχτυλο δεν τον αφήνει
Παίζει να είναι και τόσο μυρωδιάς που να πιστεύει ότι του λέει ο κωλος είναι παρθένος!
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
422
Like
778
Πόντοι
81
Και μια κσι μιλαμε για "σεβασμους"..ωραια υτη τον δουλευει...αυτος σεβεται με το να δειχνει το κωλο της δημοσιως...να παρει...γνωμες?? Αν το μαθαινε αυτη αυτο..? Εγω ουτε για κωλο ιεροδουλης δε θα το κανα...που ειναι γκομενα ολων...ε λοιπον ας του πει ενα οχι...και να παει παρακατω. Ακουγομαι αυστηρος...το ξερω...αλλα σεβασμος κι απ τις 2 μεριες..
Παίζει να μην είναι ούτε της γκόμενας του φωτογραφία.Τον ρώτησα πιο πίσω αλλά το απέφυγε τεχνηέντως.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.027
Like
34.002
Πόντοι
9.931
Ακομα και αν ολοι η ιστορία ειναι παραμύθι της Χαλιμάς, γκόμενα που σου λεει οτι δεν γαμιεται απο τον κωλο ενω φαίνεται ξεκάθαρα οτι η κωλοτρυπιδα εχει παραβιαστεί αρκετές φορες την διαολοστέλνεις σε χρονο ντε-τε... Δηλαδη αν λεει ψέματα για αυτο το πραγμα για τι αλλο ειναι ικανή να πει;
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
644
Κριτικές
59
Like
2.939
Πόντοι
2.546
Παίζει να μην είναι ούτε της γκόμενας του φωτογραφία.Τον ρώτησα πιο πίσω αλλά το απέφυγε τεχνηέντως.
E ενταξει ας μην τον μαλωνουμε...θα ναι κανας πιτσιρικος! Ας ρωταει...τον συγχωρουμε...οχι ομως πως παιρνω πισω οτι εγραψα...
 
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
80
Κριτικές
23
Like
2.103
Πόντοι
1.190
IMG_20240220_092633.jpg

ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ! ΣΟΒΑΡΑ ΟΜΩΣ ΧΩΡΙΣ ΠΛΑΚΑ
Σε αυτή τη κολάρα μπορώ ν' αφήσω μέσα πορτοφόλι, κινητό, ρολόι, τσάντα και γυαλιά. Εδώ κάνεις επένδυση δεν παίρνεις κώλο, νοικιάζεις τζάμπα αποθήκη...
 

Φοιβος9

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2018
Μηνύματα
131
Like
331
Πόντοι
21
IMG_0986.jpeg

Με έχετε μπερδέψει, ο ένας λέει έχει πάει ο άλλος λέει δεν έχει πάει !!
Πάρε τότε μια μαργαρίτα και μάδησε την,τον έχει φάει δεν τον έχει φάει........τον έχει φάει δεν τον έχει φάει.....δεν τον έχει φάει και περισσεύει μία.....
 

dcfuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
85
Κριτικές
13
Like
585
Πόντοι
310
Φίλε μου ότι και να υποστηρίζει η κοπελιά το σίγουρο είναι πως από τα λεγόμενα σου φαίνεται οτι δεν γουστάρει στην όπισθεν. Υπάρχουν κοπέλες που το φοβούνται, άλλες πάλι το κρατάνε για τον γαμιά της ζωής τους, άλλες θέλουν τρόπο σιγά σιγά με το κατά λάθος τρύπα μπήκα, άλλες με δάκτυλο κλπ. Πάνω στην έξαψη της καύλας ρίξε κάνα μασαζάκι γύρω γύρω και ανάλογα πράττεις. Αν πάλι εισπράξεις όχι, ψάξε για άλλες που το γουστάρουν τουλάχιστον για το anal όπως προείπαν και άλλοι players!
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.999
Κριτικές
191
Like
51.428
Πόντοι
41.443

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
22.790
Κριτικές
8
Like
31.689
Πόντοι
6.536
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ,ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΠΑΡΘΕΝΑ ΑΠΟ ΚΩΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟΝ ΔΙΝΕΙ!!! ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΚΙΣΩ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ???ΚΑΙ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΑ ΟΣΟΙ ΣΕ ΓΑΜΗΣΑΝ ΟΥΤΕ ΕΝΑΝ ΔΕΝ ΑΦΗΣΕΣ ?! ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΦΗΣΕΙ ΟΥΤΕ ΔΑΧΤΥΛΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ !!!! Για αυτό έγραψα και ρωτάω έμπειρα άτομα ! Τώρα αν θέλετε να κάνετε χαβαλε οκ δεχτώ και εγώ στην θέση σας θα με πείραζα !
Τυπε μην ακούς τα μουνόπανα εδώ....
Παρθένα είναι απο τον πάτο....

Γίνε ο κονκισταδόρας της κωλοτρυπίδας της χωρίς δευτερες σκέψεις...

Αντε μάνα μου...
 

Michaelhot

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2024
Μηνύματα
95
Like
83
Πόντοι
0

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.302
Like
2.619
Πόντοι
456
Δεν ξέρω αν έχει ειπωθεί ήδη σαν απάντηση.
Όμως αν φωνάξεις μπροστά στο κωλοτρυπίδι και ακούσεις τον εαυτό σου (δηλαδή κάνει ηχώ). Εεε τότε σίγουρα έχει δεχτεί πουτσότρενο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom