Νέα

Πως να γαμησω την κουμπαρα μου-προτάσεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα akanos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 724
  • Εμφανίσεις 95K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

heimweh_64

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2011
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
6
Like
304
Πόντοι
296
Αγαπητέ, 27/7 άνοιξες το νήμα. 14/9 σήμερα και δεν έχεις αποτέλεσμα. Νομίζω ότι εξαντλήθηκε ο χρόνος σου.

Οι γυναίκες που θέλουν, το κάνουν. Αυτές που δεν θέλουν, αλλά επιθυμούν αυλή θαυμαστών, μονίμως είναι αναβλητικές.

Ανεξαρτήτως αυτών, ποιά είναι η ηλικία σου? Αυτό που πας να κάνεις είναι απολύτως ανώριμο. Ο πρώτος κανόνας είναι ότι χτυπάμε μακρυά από το σπίτι μας. Αν σου κάτσει, θα αποκαλυφθεί, πάντοτε αποκαλύπτεται, και τότε θα μετανοίωσεις όχι που την πήδηξες, αλλά που γεννήθηκες.
Τι να σου πω τώρα, για συναδέλφους που μπλέξανε με ασκούμενες ή δικηγορίνες βοηθούς, 45άρηδες, που τους έσκισαν στον εκβιασμό, που τους κάρφωσαν στις γυναίκες τους?

ΜΑΚΡΥΑ.
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.044
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
Αγαπητέ, 27/7 άνοιξες το νήμα. 14/9 σήμερα και δεν έχεις αποτέλεσμα. Νομίζω ότι εξαντλήθηκε ο χρόνος σου.

Οι γυναίκες που θέλουν, το κάνουν. Αυτές που δεν θέλουν, αλλά επιθυμούν αυλή θαυμαστών, μονίμως είναι αναβλητικές.

Ανεξαρτήτως αυτών, ποιά είναι η ηλικία σου? Αυτό που πας να κάνεις είναι απολύτως ανώριμο. Ο πρώτος κανόνας είναι ότι χτυπάμε μακρυά από το σπίτι μας. Αν σου κάτσει, θα αποκαλυφθεί, πάντοτε αποκαλύπτεται, και τότε θα μετανοίωσεις όχι που την πήδηξες, αλλά που γεννήθηκες.
Τι να σου πω τώρα, για συναδέλφους που μπλέξανε με ασκούμενες ή δικηγορίνες βοηθούς, 45άρηδες, που τους έσκισαν στον εκβιασμό, που τους κάρφωσαν στις γυναίκες τους?

ΜΑΚΡΥΑ.
Σωστο κι αυτο. Αν και το παραδειγμα  με τις δικηγορινες δεν μετραει. Ειναι μεγαλες καριολες ετσι κι αλλιως...
 

MATADOR31

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Αγαπητέ, 27/7 άνοιξες το νήμα. 14/9 σήμερα και δεν έχεις αποτέλεσμα. Νομίζω ότι εξαντλήθηκε ο χρόνος σου.

Οι γυναίκες που θέλουν, το κάνουν. Αυτές που δεν θέλουν, αλλά επιθυμούν αυλή θαυμαστών, μονίμως είναι αναβλητικές.

Ανεξαρτήτως αυτών, ποιά είναι η ηλικία σου? Αυτό που πας να κάνεις είναι απολύτως ανώριμο. Ο πρώτος κανόνας είναι ότι χτυπάμε μακρυά από το σπίτι μας. Αν σου κάτσει, θα αποκαλυφθεί, πάντοτε αποκαλύπτεται, και τότε θα μετανοίωσεις όχι που την πήδηξες, αλλά που γεννήθηκες.
Τι να σου πω τώρα, για συναδέλφους που μπλέξανε με ασκούμενες ή δικηγορίνες βοηθούς, 45άρηδες, που τους έσκισαν στον εκβιασμό, που τους κάρφωσαν στις γυναίκες τους?

ΜΑΚΡΥΑ.

Για λέγε...για λέγε...ενδιαφέρον ακούγεται κάνουν και οι δικηγορίνες τέτοιους εκβιασμούς????
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Γιατι,ψεμματα?Εχω γαμησει παντρεμενες σε λιγοτερο χρονο και εσυ που την εχεις ετοιμη?Ηδη εχει αργησει πολυ αφου εγινε το πρωτο βημα...Εσυ δεν εισαι που εχεις το θεμα,η κανω λαθος?
 

heimweh_64

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2011
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
6
Like
304
Πόντοι
296
Σωστο κι αυτο. Αν και το παραδειγμα  με τις δικηγορινες δεν μετραει. Ειναι μεγαλες καριολες ετσι κι αλλιως...

λάθος το διάβασες. Ο κανόνας είναι ότι δεν μπλέκεις στην εργασία σου. Η ανάμειξη προσωπικών/επαγγελματικών σχέσεων είναι εκρηκτική.
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.044
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
λάθος το διάβασες. Ο κανόνας είναι ότι δεν μπλέκεις στην εργασία σου. Η ανάμειξη προσωπικών/επαγγελματικών σχέσεων είναι εκρηκτική.
δεν διαφωνω καθολου. Απλως αυτες ειναι ιδιαιτερη περιπτωση γυναικων...
 

heimweh_64

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2011
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
6
Like
304
Πόντοι
296
Για λέγε...για λέγε...ενδιαφέρον ακούγεται κάνουν και οι δικηγορίνες τέτοιους εκβιασμούς????

Γιατί να μην κάνουν? Έστω ότι είσαι παντρεμένος, είσαι ελεύθερος επαγγλεματίας, παίρνεις μία ασκούμενη ή μία νέα δικηγορίνα. Είσαστε δέκα ώρες την ημέρα μαζί. Κάτι οι γκρίζοι κρόταφοι, κάτι κάποιος θαυμασμός που μπορεί να νοιώθει, δημιουργείται μία οικειότητα. Πολύ θέλει? Γνωρίζει ότι είσαι παντρεμένος, της έχει ξηγηθεί ότι δεν μπορεί να περιμένει κάτι από εσένα. Συμφωνεί. Αλλά στη συντριπτική πλειονότητά τους, οι γυναίκες πάντοτε θέλουν τα πάντα. Ένας φίλος, την άφησε έγκυο, ο μαλάκας, του ήπιε το αίμα. Σε έναν άλλο, γιατρό, τα πήρε στο κρανίο η γκόμενα, πήρε τη γυναίκα του και της τα είπε όλα.
Είμαι και παθών. Είχα μία ασκούμενη παλαιά, έφυγε από εμένα και άνοιξε δικό της, όλο σε κάτι την βοηθούσα, βρισκόμασταν, έγινε. Πάρε μία παράλληλη σχέση. Μέσα στο ψέμα. Στο τέλος, γίνεσαι απρόσεκτος, ξεχνάς να σβήσεις κανένα sms, έτσι την πάτησα εγώ, το πήρε πρέφα η συμβία, παρακολούθηση και μετά, έχετε δει την αρχή της ταινίας η διάσωση του στρατιώτη Ράιαν? Κάτι τέτοιο.

Για αυτό λέω, μακρυά.

 

heimweh_64

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2011
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
6
Like
304
Πόντοι
296
δεν διαφωνω καθολου. Απλως αυτες ειναι ιδιαιτερη περιπτωση γυναικων...

Και ενδιαφέρουσες. Ιδίως αυτές που έχουν και μυαλό. Οι καλύτερες, πάντως, είναι οι εισαγγελείς. Είχα μία τέτοια, όσο ήμουν ανύπαντρος, γνωστή από τη σχολή. Πηδάς την εξουσία (φαντασίωση).
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
Και ενδιαφέρουσες. Ιδίως αυτές που έχουν και μυαλό. Οι καλύτερες, πάντως, είναι οι εισαγγελείς. Είχα μία τέτοια, όσο ήμουν ανύπαντρος, γνωστή από τη σχολή. Πηδάς την εξουσία (φαντασίωση).

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ο αναρχικός των μπουρδελιάριδων

μόνο μη το πάρουν πρέφα οι υπόλοιπες εισαγγελίνες και σε αρχήσουν μία-μία τις "προσαγωγές" ως συνήθη ύποπτο
 

MB C 200

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
374
Like
0
Πόντοι
1
Απου,
αφου σου ευχηθω καλη ..επιτυχια με την κουμπαρουλα θα ηθελα να σ ....ευχαριστησω για το ..απιστευτο γελιο που εχω ριξει εδω και μιση ωρα , διαβαζοντας τα σχολια των συμφορουμιτων σχετικα με το προβλημα σου!!!!
Λεμε οτι απλα ...ΕΛΟΙΩΣΑ!!! Να ειστε καλα ολοι σας ρε μαγκες ,που μεσα στην απιστευτη μαυριλα που ζουμε σαν χωρα ,το χιουμορ σας ειναι πραγματικα απιστευτο!!!!
Απου...αντε αγορι μου, ορμα της και θα βγεις νικητης!
 

heimweh_64

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2011
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
6
Like
304
Πόντοι
296
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ο αναρχικός των μπουρδελιάριδων

μόνο μη το πάρουν πρέφα οι υπόλοιπες εισαγγελίνες και σε αρχήσουν μία-μία τις "προσαγωγές" ως συνήθη ύποπτο

Δικηγόρος και συνήθης ύποπτος? Δεν γίνεται. Άντε και ένα τελευταίο: Σε μία δίκη που είχα τον κατηγορούμενο, ανεβαίνει η έδρα και ήταν εισαγγελέας η περί ής ο λόγος. Αυτοεξαιρέθηκε, λόγω παλαιότατης φιλιάς με εμένα. Απίστευτη γυναίκα. Τέλος του :offtopic:
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.044
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
Και ενδιαφέρουσες. Ιδίως αυτές που έχουν και μυαλό. Οι καλύτερες, πάντως, είναι οι εισαγγελείς. Είχα μία τέτοια, όσο ήμουν ανύπαντρος, γνωστή από τη σχολή. Πηδάς την εξουσία (φαντασίωση).
εισαι αρχηγος  :rockon: :rockon: :rockon:
Αντε και στον Αρειο Παγο !!! (γυναικα ειναι η προεδρος αλλωστε)
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
Γιατί να μην κάνουν? Έστω ότι είσαι παντρεμένος, είσαι ελεύθερος επαγγλεματίας, παίρνεις μία ασκούμενη ή μία νέα δικηγορίνα. Είσαστε δέκα ώρες την ημέρα μαζί. Κάτι οι γκρίζοι κρόταφοι, κάτι κάποιος θαυμασμός που μπορεί να νοιώθει, δημιουργείται μία οικειότητα. Πολύ θέλει? Γνωρίζει ότι είσαι παντρεμένος, της έχει ξηγηθεί ότι δεν μπορεί να περιμένει κάτι από εσένα. Συμφωνεί. Αλλά στη συντριπτική πλειονότητά τους, οι γυναίκες πάντοτε θέλουν τα πάντα. Ένας φίλος, την άφησε έγκυο, ο μαλάκας, του ήπιε το αίμα. Σε έναν άλλο, γιατρό, τα πήρε στο κρανίο η γκόμενα, πήρε τη γυναίκα του και της τα είπε όλα.
Είμαι και παθών. Είχα μία ασκούμενη παλαιά, έφυγε από εμένα και άνοιξε δικό της, όλο σε κάτι την βοηθούσα, βρισκόμασταν, έγινε. Πάρε μία παράλληλη σχέση. Μέσα στο ψέμα. Στο τέλος, γίνεσαι απρόσεκτος, ξεχνάς να σβήσεις κανένα sms, έτσι την πάτησα εγώ, το πήρε πρέφα η συμβία, παρακολούθηση και μετά, έχετε δει την αρχή της ταινίας η διάσωση του στρατιώτη Ράιαν? Κάτι τέτοιο.

Για αυτό λέω, μακρυά.

πολύ σωστά όλα

Αν πηδήξεις μια άγνωστη, ΌΤΑΝ μαθευτεί κάποιοι γνωστοί-μπορεί και οι περισσότεροι-θα πάρουν το μέρος σου
Αν πηδήξεις οικογενειακή γνωστή και ειδικά συγγενή(βλ. κουμπάρα), ΌΤΑΝ μαθευτεί όλοι θα σε φτύνουν
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Γιατί να μην κάνουν? Έστω ότι είσαι παντρεμένος, είσαι ελεύθερος επαγγλεματίας, παίρνεις μία ασκούμενη ή μία νέα δικηγορίνα. Είσαστε δέκα ώρες την ημέρα μαζί. Κάτι οι γκρίζοι κρόταφοι, κάτι κάποιος θαυμασμός που μπορεί να νοιώθει, δημιουργείται μία οικειότητα. Πολύ θέλει? Γνωρίζει ότι είσαι παντρεμένος, της έχει ξηγηθεί ότι δεν μπορεί να περιμένει κάτι από εσένα. Συμφωνεί. Αλλά στη συντριπτική πλειονότητά τους, οι γυναίκες πάντοτε θέλουν τα πάντα. Ένας φίλος, την άφησε έγκυο, ο μαλάκας, του ήπιε το αίμα. Σε έναν άλλο, γιατρό, τα πήρε στο κρανίο η γκόμενα, πήρε τη γυναίκα του και της τα είπε όλα.
Είμαι και παθών. Είχα μία ασκούμενη παλαιά, έφυγε από εμένα και άνοιξε δικό της, όλο σε κάτι την βοηθούσα, βρισκόμασταν, έγινε. Πάρε μία παράλληλη σχέση. Μέσα στο ψέμα. Στο τέλος, γίνεσαι απρόσεκτος, ξεχνάς να σβήσεις κανένα sms, έτσι την πάτησα εγώ, το πήρε πρέφα η συμβία, παρακολούθηση και μετά, έχετε δει την αρχή της ταινίας η διάσωση του στρατιώτη Ράιαν? Κάτι τέτοιο.

Για αυτό λέω, μακρυά.

τυπε μπορει να σε εδειρε αλλα σε συγχωρησε ομως ναι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom