Νέα

Πώς καταλαβαίνετε αν αρέσετε σε μια πουτάνα ή αν σας γουστάρει γενικά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sebastian2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 717
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
ΤΗν δουλεια την κανει για την παρτη της
και για προσωπικους της λογους.

Αυτο τι σημαινει? Πως πρεπει να την βρισουμε????

Οσο για την Ελλαδα... στην ΕΛλαδα ζουμε συμφωνω
και αν δεν αρχισουμε ΟΛΟΙ να γινομαστε καλυτεροι
θα ξεπουληθει τελειως... μας εχουν παρει χαμπαρι.
Δειτε το ΚΟΝΤΡΑ!!!!! Τα λεει ολα εκει.

λολ,χαλαρωσε μπολντ

Ρε ο καθενας κανει αυτο που γουσταρει και στα @@ του,δεν την κατακρινω για την δουλεια που κανει αλλωστε δεν μπορω να το κανω μην τρελλαθουμε κιολας.
Στην ιδια πλευρα ειμαστε  :2funny: :2funny: :2funny:
Δεν την εβρισε κανεις απλα οι λεξεις καποιες φορες πονανε και ας μην λεγονται κακοβουλα.

Ξεκινα εσυ να γινεσαι καλυτερος,εμενα μου αρεσω ετσι :sunglasses:
Ελλεηνιδα φουλ  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
λολ,χαλαρωσε μπολντ

Ρε ο καθενας κανει αυτο που γουσταρει και στα @@ του,δεν την κατακρινω για την δουλεια που κανει αλλωστε δεν μπορω να το κανω μην τρελλαθουμε κιολας.
Στην ιδια πλευρα ειμαστε  :2funny: :2funny: :2funny:
Δεν την εβρισε κανεις απλα οι λεξεις καποιες φορες πονανε και ας μην λεγονται κακοβουλα.

Ξεκινα εσυ να γινεσαι καλυτερος,εμενα μου αρεσω ετσι :sunglasses:
Ελλεηνιδα φουλ  :2funny: :2funny: :2funny:

εμενα με κοφτει που απο ενα λογικο τεστ που εκανα τωρα
ειχα 1 στα 10. Ισως επειδη ειμαι κουρασμενος...
Παω για υπνο αντε μπαι. Ελλεηνιδες και μη
Ιεροδουλες και μη.

Στα αρχιδια μου τι ειστε στην τελικη  :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
σε λιγο καιρο δεν θα χουμε να φαμε
λες να με νοιαζει το πως εχουν καταντησει οι ελληνιδες γκομενες!!!
Καλημερα
 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα.
Μπορει να μην εχουμε να φαμε αλλα το γαμιση ο Ελληνας φιλε δεν μπορεί να το κόψει
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Καταρχάς καλημέρες (σας)...Επίσης το κόβω πολύ δύσκολο για κάποιον να καταλάβει τι καπνό φουμάρει κάποιος ΜΟΝΟ μέσα από το πήδημα...Εννοώ αν έχει συναίσθημα, είναι ενδιαφέρος τύπος και τα λοιπά....Και θεωρώ πολυ δύσκολο μια του επαγγέλματος (είναι είναι ιερόδουλη είτε καλ γκιρλ είτε μασατζου ή και δε ξέρω και εγώ τι) να καταλάβει το τι είναι ο άλλος όταν τον βλέπει για κανένα μισάωρο...Πχ στα καλ γκιρλς το σόσιαλ τάϊμ αν περάσει τα 5, 10 λεπτά (με τα τυπικά τι κάνεις, πως είσαι κτλπ) το θεωρώ κλεψιά από τη κοπέλα και μπαίνει στα μείον...Αν τώρα η κοπέλα μπορεί να καταλάβει σε αυτά τα 5 10 λεπτά με τις τυπικές κουβέντες τι τύπος είμαι ΟΚ κάνει λάθος εργασία. Ακόμα και στις κοπέλες που έχω στάνταρ οι κουβέντες που λέω είναι τυπικές, δε κάθομαι να αναλύσω τον ψυχισμό μου ούτε να λύσω το οικονομικό πρόβλημα της Ελλάδος...Γι αυτό λέω πως μια του επαγγέλματος μπορεί να σε γουστάρει εμφανησιακά και να γκαβλώνει τρελλά που το πράτει μαζί σου, αλλά για να σε γουστάρει σα προσωπικότητα λίγο δύσκολα...Εκτός αν ο άλλος γίνει αγαπούλης και αρχίσει να τη φλερτάρει...Αλλά να πω την αλήθεια δε θα το έκανα ΟΣΟ όμορφη και αν είναι η άλλα, γιατί 1ον δε θα την ήξερα εκτός δουλείας, το τι άνθρωπος είναι και 2ον δε θα ήθελα να γίνω και μύθος στον κύκλο...
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Γιατί η πουτάνα (ή μήπως είναι ιερόδουλη  :think: :think: ) η ζωή δε μας τα φέρνει όπως θέλουμε...Μπορεί να ήταν και καθαρή επιλογή δική της. Και η ιερόδουλη αν το δεις από μια άλλη οπτική γωνιά "δασκάλα" είναι  :grin: :grin:

Παρεπιπτώντος η ερώτηση σου είναι λιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιγο άκυρη
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Ok, καιρός να μοιραστεί και την σοφία του ο Τσιλιμπουρδίτσας.
Μετά από ενδόμυχες μελέτες πάνω στο γυναικείο φύλο έχω καταλήξει στα εξής συμπεράσματα: Το γυναικείο μυαλό δύσκολα κολλάει σε κάτι, αν όμως κολλήσει δύσκολα ξεκολλάει έπειτα. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα το εξής: άμα τυχόν κολλήσει στο μυαλό μιας γυναίκας ότι κάτι λείπει από την ζωή της, δύσκολα ξεκολλάει έπειτα αυτή η σκέψη από το μυαλό της. Αυτό σε έναν τρίτο (π.χ. έναν άντρα) θα φανεί πως η γυναίκα δεν ξέρει τι θέλει. Μπορεί δηλαδή ενώ δείχνει προτίμηση για κάτι συγκεκριμένο, ξαφνικά να κάνει στροφή 180 μοιρών και να δείξει προτίμηση για κάτι το εντελώς διαφορετικό, απλά γιατί μπορεί να νιώθει ότι η εν λόγω εμπειρία λείπει από την ζωή της.
Εν προκειμένω τώρα. Οι ιερόδουλες τι πιστεύεται ότι μπορεί να νιώθουν ότι λείπει από την ζωή τους; Όλοι μας κάτι "θυσιάζουμε" για την δουλειά μας και έτσι και αυτές κάτι "θυσιάζουν" για την δική τους. Στην προκειμένη περίπτωση ψάχνουν κάποιον που να μπορέσει να τις αγαπήσει πραγματικά γιατί από ρηχά γαμήσια άλλο τίποτα. Και αυτός είναι και ο λόγος που αν όχι αδύνατον είναι δύσκολο να τα φτιάξουν με κάποιον στη δουλειά τους. Διότι υψώνονται δύο δύσκολα ερωτήματα/εμπόδια:
α)Μπορεί όντως να τις αγαπήσει πραγματικά κάποιος που γνωρίζει πώς γαμιούνται με άλλους και αδιαφορεί; Μήπως είναι και αυτό το άτομο ρηχό (όπως και πολλά από τα γαμήσια που ρίχνουν);
β)Πώς μπορεί να επηρεάσει κάτι τέτοιο την δουλειά τους (το μπέρδεμα δουλειάς με διασκέδαση) και τι θα κάνουν έπειτα (όπου για πολλές θα μπει το δίλημμα, δουλειά ή προσωπική ζωή).

Τάδε έφη Τσιλιμπουδίτσας. Και να θυμάστε, το Τσιλιμπουρδίζειν εστί φιλοσοφείν...
 

Gaijin

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2011
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
Πριν μερικούς μήνες γνώρισα κάποια ιερόδουλη πραγματικά από το πουθενα.Δάγκωσα την λαμαρίνα,ηθελα να πιστευω οτι την δάγκωσε και αυτή.Τελικά δεν την είχε δαγκώσει και στο τέλος πηρα τα @@ μου.Για να βάλω μυαλό την άλλη φορά να μην πιστευω μαλακιες στο τετραγωνο.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
ΝΑΙ ΜΩΡΟ ΜΥ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΗ......ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.....ΑΛΛΑ ΑΟ ΟΣΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΙ 9 ΣΤΙΣ 10 ΛΕΞΕΙΣ ΕΙΝΑΙ "ΠΟΥΤΑΝΑ".....ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ 1000 ΦΟΡΕΣ ΟΤΙ ΑΥΤΕΣ ΕΚΕΙ ΕΞΩ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΟΡΟΙΔΕΒΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΜΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΜΠΙΙΙΙΠ......
αν δεν εβγαζες τοσα λεφτα θα εκανες αυτο το "λειτουργημα" ?

θα σου απαντησω εγω γλυκια μου για να μην κουραζεσαι , η απαντηση ειναι κατηγορηματικα ΟΧΙ

γιατι δεν γινεσαι γιατρος , χωρις να παιρνεις φακελακια και χωρις να χρεωνεις τους ασθενεις σου για να κανεις "λειτουργημα" ?

η απαντηση ειναι πως θελετε το γρηγορο , ακοπο και το πολυ χρημα...αυτο λοιπον το βαφτιζετε "λειτουργημα"

σιγουρα η πορνεια εξυπηρετει την κοινωνια , αλλα η πορνη κατα 99,9% εχει ιδιοτελεις σκοπους ή ειναι θυμα
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
αν δεν εβγαζες τοσα λεφτα θα εκανες αυτο το "λειτουργημα" ?

θα σου απαντησω εγω γλυκια μου για να μην κουραζεσαι , η απαντηση ειναι κατηγορηματικα ΟΧΙ

γιατι δεν γινεσαι γιατρος , χωρις να παιρνεις φακελακια και χωρις να χρεωνεις τους ασθενεις σου για να κανεις "λειτουργημα" ?

η απαντηση ειναι πως θελετε το γρηγορο , ακοπο και το πολυ χρημα...αυτο λοιπον το βαφτιζετε "λειτουργημα"

σιγουρα η πορνεια εξυπηρετει την κοινωνια , αλλα η πορνη κατα 99,9% εχει ιδιοτελεις σκοπους ή ειναι θυμα

Εχεις απολυτο δικιο  :cool2:

Απλα,εμεις εχουμε την καραμελιτσα στο στομα λεγοντας οτι ειναι λειτουργημα για να ΜΑΣ χρυσωνουμε το χαπι αλλα και για να μπορουμε πολλες φορες να δικαιολογηθουμε σε καποιους που μας την λενε  :grin:

 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
αν δεν εβγαζες τοσα λεφτα θα εκανες αυτο το "λειτουργημα" ?

θα σου απαντησω εγω γλυκια μου για να μην κουραζεσαι , η απαντηση ειναι κατηγορηματικα ΟΧΙ

γιατι δεν γινεσαι γιατρος , χωρις να παιρνεις φακελακια και χωρις να χρεωνεις τους ασθενεις σου για να κανεις "λειτουργημα" ?

η απαντηση ειναι πως θελετε το γρηγορο , ακοπο και το πολυ χρημα...αυτο λοιπον το βαφτιζετε "λειτουργημα"

σιγουρα η πορνεια εξυπηρετει την κοινωνια , αλλα η πορνη κατα 99,9% εχει ιδιοτελεις σκοπους ή ειναι θυμα
σωστος....ποιος αραγε ονομασε αυτο το επαγγελμα λειτουργημα?αν ειναι δυνατον.....ειναι καθαρα επαγγελματικη σχεση(που αρκετες φορες δεν ειναι κ τοσο επαγγελματικη απο την μερια τους)για αλλες για βιοποριστικους λογους κ για αλλες ευκολο χρημα και μια μικροτερη κατηγορια επειδη ειναι νυμφωμανης
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
σιγουρα η πορνεια εξυπηρετει την κοινωνια , αλλα η πορνη κατα 99,9% εχει ιδιοτελεις σκοπους ή ειναι θυμα
Εγω πιστευω οτι απλα ειναι θυματα του εαυτου τους κυριως που επελεξαν αυτη τη δουλεια γιατι στη τελικη λιγοτερα ειναι τα κερδη απο την ψυχοφθορα κατασταση που ζουνε.
Οι περισσοτερες κανουν αυτη την δουλεια μεχρι και σε μεγαλη ηλικια λογω του κολληματος και της συνηθειας.
Ειναι και αυτες οπως οι μπουρδελιαρηδες. Δεν μπορουν να ξεκολλησουν ευκολα. Ειναι στο αιμα τους.
Ετσι νομιζω τουλαχιστον.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Εχεις απολυτο δικιο  :cool2:

Απλα,εμεις εχουμε την καραμελιτσα στο στομα λεγοντας οτι ειναι λειτουργημα για να ΜΑΣ χρυσωνουμε το χαπι αλλα και για να μπορουμε πολλες φορες να δικαιολογηθουμε σε καποιους που μας την λενε  :grin:
σωστος....ποιος αραγε ονομασε αυτο το επαγγελμα λειτουργημα?αν ειναι δυνατον.....ειναι καθαρα επαγγελματικη σχεση(που αρκετες φορες δεν ειναι κ τοσο επαγγελματικη απο την μερια τους)για αλλες για βιοποριστικους λογους κ για αλλες ευκολο χρημα και μια μικροτερη κατηγορια επειδη ειναι νυμφωμανης
και αλλες κοινωνικες ομαδες ειναι "χρηματοδουλες -χρησιμοθηρικες πορνες" αλλα με αλλη μορφη

για μενα ειναι νοσηρο να εισαι "δουλος" σε κατι , ειτε εισαι πορνη ή μπασκετμπολιστας που πηγαινεις σε οποια ομαδα σου δινει τα περισσοτερα λεφτα , ή μαθητης που παπαγαλιζεις φθειροντας τον εαυτο σου για να παρεις καλη βαθμολογια , ή υπαλληλος μια ιδιωτικης εταιρειας που γλυφεις και ξεσκιζεσαι στη δουλεια για να εισαι αρεστος στους προισταμενους σου
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Εγω πιστευω οτι απλα ειναι θυματα του εαυτου τους κυριως που επελεξαν αυτη τη δουλεια γιατι στη τελικη λιγοτερα ειναι τα κερδη απο την ψυχοφθορα κατασταση που ζουνε.
Οι περισσοτερες κανουν αυτη την δουλεια μεχρι και σε μεγαλη ηλικια λογω του κολληματος και της συνηθειας.
Ειναι και αυτες οπως οι μπουρδελιαρηδες. Δεν μπορουν να ξεκολλησουν ευκολα. Ειναι στο αιμα τους.
Ετσι νομιζω τουλαχιστον.
σωστα,
εγω χρησιμοποιω τον ορο : "μαστροπικο συστημα" δλδ το ιδιο το συστημα που εντασσονται τις "θυματοποιει" με το δελεαρ του χρηματος και το φοβητρο οτι και καλα ειναι δυσκολες οι εποχες και θα πεινασουνε

και επαναλαμβανω "πορνες" εντος καποιου αλλου συστηματος ειναι και πολλοι αλλοι στην κοινωνια μας , αλλαζει απλα η μορφη , αλλα ο πυρηνας ειναι ιδιος
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Πάτα το γαμήδι το caps lock πιααααααααα
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
σωστα,
εγω χρησιμοποιω τον ορο : "μαστροπικο συστημα" δλδ το ιδιο το συστημα που εντασσονται τις "θυματοποιει" με το δελεαρ του χρηματος και το φοβητρο οτι και καλα ειναι δυσκολες οι εποχες και θα πεινασουνε

και επαναλαμβανω "πορνες" εντος καποιου αλλου συστηματος ειναι και πολλοι αλλοι στην κοινωνια μας , αλλαζει απλα η μορφη , αλλα ο πυρηνας ειναι ιδιος

Κοιτα,υπαρχουν και πραγματικα θυματα σε αυτη τη δουλεια ΑΛΛΑ στην αρχη της "καριερας" τους μονο.
Λιγες παραμενουν πραγματικα θυματα  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom