Νέα

Πώς καταλαβαίνετε αν αρέσετε σε μια πουτάνα ή αν σας γουστάρει γενικά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sebastian2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 717
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
σωστα,
εγω χρησιμοποιω τον ορο : "μαστροπικο συστημα" δλδ το ιδιο το συστημα που εντασσονται τις "θυματοποιει" με το δελεαρ του χρηματος και το φοβητρο οτι και καλα ειναι δυσκολες οι εποχες και θα πεινασουνε

και επαναλαμβανω "πορνες" εντος καποιου αλλου συστηματος ειναι και πολλοι αλλοι στην κοινωνια μας , αλλαζει απλα η μορφη , αλλα ο πυρηνας ειναι ιδιος
Ακριβως! Και χωρις το "μαστροπικο συστημα" εντασσονται σε αυτο το πλαισιο νοοτροπιας και "θυματοποιουνται" απο μονες τους. Λιγες εχουν το μυαλο να αλλαξουν γρηγορα ζωη. Ειναι κολλημα... Η μορφη αλλαζει παντα αλλα ο πυρηνας παραμενει ο ιδιος οπως ειπες. :thumbsup:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
αν δεν εβγαζες τοσα λεφτα θα εκανες αυτο το "λειτουργημα" ?

θα σου απαντησω εγω γλυκια μου για να μην κουραζεσαι , η απαντηση ειναι κατηγορηματικα ΟΧΙ

γιατι δεν γινεσαι γιατρος , χωρις να παιρνεις φακελακια και χωρις να χρεωνεις τους ασθενεις σου για να κανεις "λειτουργημα" ?

η απαντηση ειναι πως θελετε το γρηγορο , ακοπο και το πολυ χρημα...αυτο λοιπον το βαφτιζετε "λειτουργημα"

σιγουρα η πορνεια εξυπηρετει την κοινωνια , αλλα η πορνη κατα 99,9% εχει ιδιοτελεις σκοπους ή ειναι θυμα
κοιταξε οχι επειδη εχω τα αστερια και επειδη εχω πολλες καταθεσεις στο ενεργητικο μου και γνωρισα πολλες ιεροδουλες αλλα εχω να πω τα εξης


καταρχας ειναι το επαγγελμα τους λειτουργημα;ειναι ναι κατα μια εννοια καθοτι εξυπηρετει μια κοινωνικη αναγκη σεξουαλικης εκτονωσης ειδικα ατομων που πιθανον μονιμα ή περιστασιακα εστω δεν θα μπορουσαν να εχουν μια καποια σεξουαλικη ζωη πχ φανταρους,φοιτητες,μεταναστες εσωτερικοι και εξωτερικοι,προσωρινα διαμενοντες καπου,ατομα με ιδιαιτεροτητες και ειδικες αναγκες ή καποια αναπηρια κλπ...φυσικα δεν εξυπηρετουν μονο αυτους.....

το κανουν απο αναγκη και ανεχεια;στην αρχη σιγουρα ναι.....καμια χορτατη δεν γινεται πουτανα....αλλο αν μετα γλυκαινονται απο το χρημα....και μιλαμε για πουτανες του μπουρδελου οχι κολγκερλ και σιτυτουρς...μιλαμε για την πουτανα που θα παρει και τον πακιστανο και τον αλβανο και τον πασα ενα βρωμιαρη κλπ.....

ειναι ευκολη δουλεια;ναι σε γενικες γραμμες ειναι και μην ακουσω δικαιολογιες και μαλακιες απο την κελυ και την καθεμια....εκει που μια συνομηλικη τους σφουγγαριζει σκαλες ή ξεσκατωνει παπουδες για 30 ευρω μεροκαματο μια ιεροδουλη οπως με μενα προχτες που δεν ειμαι και κανενας ασχημος ουτε κανας βρωμιαρης εκατσε σε ενα τζακουζι υδρομασαζ,καπνισε τα τσιγαρακια της ηπιε την σαμπανιτσα της,εφαγε και δυο πουτσους περιποιημενους και σε μια ωρα πηρε 200 ευρω ..και εκατο να της μειναν στο χερι ειναι περισσοτερα απο οσα παιρνει ενας γιατρος στην εφημερια του πχ.....

εχει η δουλεια τους κοστος;ναι εχει ηθικο και κοινωνικο στιγματισμο....ουδεν  καλον αμιγες κακου....εχουν να σηκωσουν ενα φορτιο που ειναι επωδυνο και για την ψυχικη και σωματικη πολλες φορες υγεια τους και για την κοινωνικη τους οντοτητα και υπαρξη.....τι να κανουμε;αυτα ειναι οι παραπλευρες απωλειες της φυσης του επαγγελματος.....εξαλλου και αλλα επαγγελματα μηπως δεν στιγματιζουν και δεν χαρακτηριζουν ολοκληρο τον βιο ανθρωπων που τα ασκουν;



ειναι οι ιεροδουλες φιλοχρηματες;
ναι δυστυχως οσο και να θελω να το αποφυγω και γω ως σκεψη οταν παω μαζι τους οι περισσοτερες εχουν το χρημα θεο και καλος πελατης ειναι ο τακτικος,ο λεφτας,αυτος που παιρνει το καλο προγραμμα κλπ.....ακομα και αυτες που δειχνουν φιλοτιμες και επαγγελματιες καλες το χρημα το αγαπανε και το επιζητουν....μερικες δε το εχουν ως θεο τους.....


αυτα τα ολιγα απο την δικη μου εμπειρια που οσοι με ξερουν γνωριζουν πως ειναι μεγαλη σχετικα....

 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
gl με καλυψες πλήρως συμφωνώ απολύτως όμως μαζί σου!!
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Όλες οι ιερόδουλες και είναια απολύτως λογικό είναι φιλοχρήματες.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
και επειδη ειδα και αλλα θεματακια που προεκυψαν......


ειναι οι πουτανες δυνητικα θυματα ;θεωρητικα ναι οπως ολες οι γυναικες που ειναι αυτοδημιουργητες και με λεφτα και με ενα επιπλεον μειον.....τα ψυχικα τους κομπλεξ και τα κομπλεξ κατωτεροτητας που κουβαλανε καθως ενιοτε και την μειωμενη εξυπναδα μερικων μερικων.....


μπορει μια πουτανα να αγαπησει πραγματικα και αγνα-χωρις κανενα οφελος και κερδος;δυσκολο γιατι λογω εργασιας αποκτουν επαγγελματικες διαστροφες,καχυποψια και αλλοτριωμενες αντιληψεις για εννοιες οπως αισθηματα,ανθρωπινες σχεσεις,αγαπη,συντροφικοτητα κλπ......
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Και πάλι ένα μεγάλο μπράβο στον φίλο gl. Οι τοποθετήσεις του με βρίσκουν απόλυτα σύμφωνο
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
και επειδη ειδα και αλλα θεματακια που προεκυψαν,,,


ειναι οι πουτανες δυνητικα θυματα ;θεωρητικα ναι οπως ολες οι γυναικες που ειναι αυτοδημιουργητες και με λεφτα και με ενα επιπλεον μειον.....τα ψυχικα τους κομπλεξ και τα κομπλεξ κατωτεροτητας που κουβαλανε καθως ενιοτε και την μειωμενη εξυπναδα μερικων μερικων.....


μπορει μια πουτανα να αγαπησει πραγματικα και αγνα-χωρις κανενα οφελος και κερδος;δυσκολο γιατι λογω εργασιας αποκτουν επαγγελματικες διαστροφες,καχυποψια και αλλοτριωμενες αντιληψεις για εννοιες οπως αισθηματα,ανθρωπινες σχεσεις,αγαπη,συντροφικοτητα κλπ......

Στο τελευταιο δεν εχεις απολυτο δικιο,υπαρχουν κοπελες που αγαπησαν πραγματικα χωρις να εχουν κερδος κτλ κτλ


υγ και τζακουζι glακο ?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
και επειδη ειδα και αλλα θεματακια που προεκυψαν,,,


ειναι οι πουτανες δυνητικα θυματα ;θεωρητικα ναι οπως ολες οι γυναικες που ειναι αυτοδημιουργητες και με λεφτα και με ενα επιπλεον μειον.....τα ψυχικα τους κομπλεξ και τα κομπλεξ κατωτεροτητας που κουβαλανε καθως ενιοτε και την μειωμενη εξυπναδα μερικων μερικων.....


μπορει μια πουτανα να αγαπησει πραγματικα και αγνα-χωρις κανενα οφελος και κερδος;δυσκολο γιατι λογω εργασιας αποκτουν επαγγελματικες διαστροφες,καχυποψια και αλλοτριωμενες αντιληψεις για εννοιες οπως αισθηματα,ανθρωπινες σχεσεις,αγαπη,συντροφικοτητα κλπ......
Εχεις εντρυφησει πολυ μιλαμε! Αυτο θα ελεγα ακριβως.
Με καλυψες πληρως. :thumbsup:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
ΑΥΤΕΣ ΕΚΕΙ ΕΞΩ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΣΤΟΥΝΤΙΟ

:2funny: :2funny: :2funny: fucking true  :thumbsup:

Επισης η λεξη πουτανα εχει πολλες ενοιες , σαν τον μαλακα ενα πραγμα
δεν ειναι απαραιτητα κακο ...
εγω προτειμω τις πουτανες απ τις καλογριες παντως  :grin:


Οσο για το θεματακι ... ειναι καπως.... εεεμμ.... ας απαντησουμε
Πώς καταλαβαίνετε αν αρέσετε σε μια πουτάνα ή αν σας γουστάρει γενικά
Εγω τους βαζω μια λαμπα στον κωλο ,. αν αναψει τοτε με γουσταρει  :dancing:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
μπορει μια πουτανα να αγαπησει πραγματικα και αγνα-χωρις κανενα οφελος και κερδος;δυσκολο γιατι λογω εργασιας αποκτουν επαγγελματικες διαστροφες,καχυποψια και αλλοτριωμενες αντιληψεις για εννοιες οπως αισθηματα,ανθρωπινες σχεσεις,αγαπη,συντροφικοτητα κλπ......

Εγω πιστευω πως ναι .. αλλα το πιθανοτερο ειναι να παψει να ειναι πουτανα μετα απο αυτο
:cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

aeras70

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
καλα τι λετε ρε παιδια?καλα ακομα και να σε γουσταρει τι περιμενετε?να σας πει ελατε να με γαμησετε τσαμπα ή να με παντρευτειτε?αντε το πολυ πολυ πολυ να σας κανει ενα λιγο πιο καλο γαμησι που και αυτο με λιγο παραπανω λεφτα το χετε..μην κολλατε..σε συναισθηματα..για πουτανες μιλαμε...
 

aeras70

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
οχι τιποτα αλλο αλλα διαβαζω κατι για διεσταλμενες κορες ματιων οταν σας βλεπουν και αλλα τετοια..τι νομιζετε οτι ειναι τιποτα σχολιαροκοριτσα οι πουτανες?εδω δεν ειναι οι φυσιολογικες γκομενες πλεον ετσι...σιγα μην ανεβαινουν και σφυγμοι τους οταν μας βλεπουν..χαχαχαχα
:2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Στο τελευταιο δεν εχεις απολυτο δικιο,υπαρχουν κοπελες που αγαπησαν πραγματικα χωρις να εχουν κερδος κτλ κτλ


υγ και τζακουζι glακο ?  :2funny: :2funny: :2funny:
Εσυ αγαπησες κανεναν πραγματικα ινακι?εκτος απο τον gastez  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
καλα τι λετε ρε παιδια?καλα ακομα και να σε γουσταρει τι περιμενετε?να σας πει ελατε να με γαμησετε τσαμπα ή να με παντρευτειτε?αντε το πολυ πολυ πολυ να σας κανει ενα λιγο πιο καλο γαμησι που και αυτο με λιγο παραπανω λεφτα το χετε..μην κολλατε..σε συναισθηματα..για πουτανες μιλαμε...

λολ,του γαμησες τα πρεκια εσυ  :2funny: :2funny:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
ΟΡΜΟΥΣΑΝ

Πρόπερσι μ΄ αγαπούσε μία
απο την Ισπανία
Πέρσι οι αγάπες ήτανε δύο
και ήταν απ την Χίο
Φέτος με αγαπάνε τρεις
όλες απ το Παρίσ
Μόλις τις πέντε φτάσω
θα κάτσω να αράξω
θα πέφτω να κοιμάμαι
και Θα ΄χω να θυμάμαι
πως όλες μ΄ αγαπούσαν
με βλέπαν και ριγούσαν
τα ρούχα τους πετούσαν
κι απάνω μου ορμούσαν !

:grin:


 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
δωσε τσιμπουκιε!!!!!τιτανομεγιστε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom