Νέα

Πώς καταλαβαίνετε αν αρέσετε σε μια πουτάνα ή αν σας γουστάρει γενικά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sebastian2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 717
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

thanasis_tmrf

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
16
ΝΑΙ ΜΩΡΟ ΜΥ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΗ......ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.....ΑΛΛΑ ΑΟ ΟΣΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΙ 9 ΣΤΙΣ 10 ΛΕΞΕΙΣ ΕΙΝΑΙ "ΠΟΥΤΑΝΑ".....ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ 1000 ΦΟΡΕΣ ΟΤΙ ΑΥΤΕΣ ΕΚΕΙ ΕΞΩ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΟΡΟΙΔΕΒΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΜΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΜΠΙΙΙΙΠ......
Καλυτερα κοπελαρα μου να εισαι πουτανα στο επαγγελμα (αν και δεν μου αρεσει η λεξη πουτανα) παρα πουτανα στην ψυχη!

Δυστηχως σε μια κοινωνια που νωσει απο την οικονομικη κριση το καθε κοριτσακι ανεξαρτητου ηλικιας κοιταει αυτος που θα στεκεται διπλα της να εχει αμαξαρα και λεφτα στην τσεπη του ετσι ωστε να περναει καλα!

Συνεπως εχει χαθει η πραγματικη αγαπη και την θεση της εχει παρει η αγαπη για τον υλικο πλουτο! :priest: :priest:
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
ΝΑΙ ΜΩΡΟ ΜΥ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΗ......ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.....ΑΛΛΑ ΑΟ ΟΣΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΙ 9 ΣΤΙΣ 10 ΛΕΞΕΙΣ ΕΙΝΑΙ "ΠΟΥΤΑΝΑ".....ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ 1000 ΦΟΡΕΣ ΟΤΙ ΑΥΤΕΣ ΕΚΕΙ ΕΞΩ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΟΡΟΙΔΕΒΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΜΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΜΠΙΙΙΙΠ......
συμφωνω απολυτα! :rockon:
εαν δεν εισασταν εσεις οι περισσοτεροι θα ειχανε σαπισει στην :jerking: και τις τσοντες!
 

Footoholic

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Μια ερωτηση θελω να κανω που ισως και να αξιζει για νεο θεμα, αν και ειναι σχετικη με το παρον θεμα...

Οι ιεροδουλες δεν θεωρουν τους μπουρδελιαρηδες, "υποδεεστερους" σαν αντρες σε σχεση
με αυτους που ΔΕΝ τις επισκεπτονται οσον αφορα τον ερωτα και τη συναψη δεσμου μαζι τους?

Κατι σαν..."Ε, αυτος για να ερχεται σε μενα, δεν μπορει να βρει γκομενα και ισως κατι δεν παει καλα με αυτον".

Μπορει να ακουγεται καπως και δεν εστερνιζομαι αυτη την αποψη, αλλα θεωρειτε οτι θα μπορουσαν πολλες κοπελες του επαγγελματος να σκεφτονται ετσι?
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ΡΕ ΘΑΝΑΣΗ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΤΑΝΑ ΙΕΡΟΔΟΥΛΗ ΕΤΑΙΡΑ ΕΚΔΗΔΩΜΕΝΗ ΟΠΩΣ ΘΕΣ ΠΕΣ ΤΟ.....ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΡΗΜΙΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΟΡΟ ΠΟΛΛΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΕΙ.....ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΕΞΥΠΝΟΣ ΑΝΤΡΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΟΤΙ ΜΙΑ ΙΕΡΟΔΟΥΛΗ ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ....ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?
Όταν λες "σε γουστάρει" εννοείς ότι γουστάρεις το σεξ μαζί του ή τον γουστάρεις γενικά σαν άτομο;
 

KELARA

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
3.698
Κριτικές
1
Like
3
Μια ερωτηση θελω να κανω που ισως και να αξιζει για νεο θεμα, αν και ειναι σχετικη με το παρον θεμα...

Οι ιεροδουλες δεν θεωρουν τους μπουρδελιαρηδες, "υποδεεστερους" σαν αντρες σε σχεση
με αυτους που ΔΕΝ τις επισκεπτονται οσον αφορα τον ερωτα και τη συναψη δεσμου μαζι τους?

Κατι σαν..."Ε, αυτος για να ερχεται σε μενα, δεν μπορει να βρει γκομενα και ισως κατι δεν παει καλα με αυτον".

Μπορει να ακουγεται καπως και δεν εστερνιζομαι αυτη την αποψη, αλλα θεωρειτε οτι θα μπορουσαν πολλες κοπελες του επαγγελματος να σκεφτονται ετσι?
ΕΞΑΡΤΑΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΑΥΤΟ ΓΛΥΚΕ ΜΟΥ....ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΟΡΦΩΣΗ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΑΝΟΙΚΤΟ ΜΥΑΛΟ ΕΧΕΙ....ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΙΔΟΙΕΣ
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ΝΑΙ ΜΩΡΟ ΜΥ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΗ......ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.....ΑΛΛΑ ΑΟ ΟΣΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΙ 9 ΣΤΙΣ 10 ΛΕΞΕΙΣ ΕΙΝΑΙ "ΠΟΥΤΑΝΑ".....ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ 1000 ΦΟΡΕΣ ΟΤΙ ΑΥΤΕΣ ΕΚΕΙ ΕΞΩ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΟΡΟΙΔΕΒΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΜΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΜΠΙΙΙΙΠ......

ειναι κομπλεξικες δικια μου
μην δινεις σημασια  :rockon: :rockon: :rockon:
 

KELARA

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
3.698
Κριτικές
1
Like
3
Όταν λες "σε γουστάρει" εννοείς ότι γουστάρεις το σεξ μαζί του ή τον γουστάρεις γενικά σαν άτομο;
ΤΟ ΣΕΞ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΡΟΛΟ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΑΜΑΕΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΥΚΛΟΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΟΣ ΧΩΡΙΣ ΠΙΟΤΗΤΑ....ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ? ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΗΚΟ
 

thanasis_tmrf

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
16
ΤΟ ΣΕΞ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΡΟΛΟ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΑΜΑΕΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΥΚΛΟΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΟΣ ΧΩΡΙΣ ΠΙΟΤΗΤΑ....ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ? ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΗΚΟ
;) Για αυτο σε παω!  :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ΤΟ ΣΕΞ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΡΟΛΟ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΑΜΑΕΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΥΚΛΟΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΟΣ ΧΩΡΙΣ ΠΙΟΤΗΤΑ....ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ? ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΗΚΟ

Να σε ρωτησω ομως κατι?
ΤΗν μια λετε οι γυναικες "δεν μετραει το σεξ"
την αλλη λετε "δεν μετραει η εμφανιση"
την αλλη δεν "μετρανε τα λεφτα" μηπως τα λετε ολα αυτα
και επειδη δεν ξερετε τι θελετε οι ιδιες? και φοβαστε μηπως δεν ειστε ακριβεις σε αυτα που λετε
και σας παρουμε χαμπαρι  :grin:
 

KELARA

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
3.698
Κριτικές
1
Like
3
Να σε ρωτησω ομως κατι?
ΤΗν μια λετε οι γυναικες "δεν μετραει το σεξ"
την αλλη λετε "δεν μετραει η εμφανιση"
την αλλη δεν "μετρανε τα λεφτα" μηπως τα λετε ολα αυτα
και επειδη δεν ξερετε τι θελετε οι ιδιες? και φοβαστε μηπως δεν ειστε ακριβεις σε αυτα που λετε
και σας παρουμε χαμπαρι  :grin:
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΞΑΡΤΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ.....ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ....ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΠΑΝΕΞΥΠΝΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ......ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΤΗΝ ΣΗΜΕΡΟΝ ΗΜΕΡΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΑ ΑΛΗΘΙΝΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΠΙΘΑΝΟ....ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΟΛΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΓΑΛΑΖΙΟ ΠΡΙΓΚΙΠΑ ΤΩΝ ΟΝΕΙΡΩΝ ΜΑΣ....
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΞΑΡΤΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ.....ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ....ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΠΑΝΕΞΥΠΝΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ......ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΤΗΝ ΣΗΜΕΡΟΝ ΗΜΕΡΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΑ ΑΛΗΘΙΝΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΠΙΘΑΝΟ....ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΟΛΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΓΑΛΑΖΙΟ ΠΡΙΓΚΙΠΑ ΤΩΝ ΟΝΕΙΡΩΝ ΜΑΣ....


αυτος σου κανει ?  :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΞΑΡΤΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ.....ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ....ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΠΑΝΕΞΥΠΝΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ......ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΤΗΝ ΣΗΜΕΡΟΝ ΗΜΕΡΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΑ ΑΛΗΘΙΝΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΠΙΘΑΝΟ....ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΟΛΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΓΑΛΑΖΙΟ ΠΡΙΓΚΙΠΑ ΤΩΝ ΟΝΕΙΡΩΝ ΜΑΣ....

:think: :think: :think: :think:
δηλαδη δεν εχει σχεση με ελλεηνιδες αυτο ε???
ολες θελετε να ακουσετε για ρομαντισμους και παλατια
για να μας καθεστε? πωπω

δεν την γλιτωνουμε με τιποτα την δουλεια  :2funny:
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
ΝΑΙ ΜΩΡΟ ΜΥ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΗ......ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.....ΑΛΛΑ ΑΟ ΟΣΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΙ 9 ΣΤΙΣ 10 ΛΕΞΕΙΣ ΕΙΝΑΙ "ΠΟΥΤΑΝΑ".....ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ 1000 ΦΟΡΕΣ ΟΤΙ ΑΥΤΕΣ ΕΚΕΙ ΕΞΩ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΟΡΟΙΔΕΒΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΜΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΜΠΙΙΙΙΠ......

ενταξει,τωρα παιζεις με τις λεξεις  :rolleyes:
Σιγα,δεν το καταλαβαινω που ειναι το κολλημα σου αν σε πουν πουτανα,ιεροδουλη,κοπελα της δουλειας και παει λεγοντας.
Το αποτελεσμα παραμενει το ιδιο.
Γιατι οταν καθησουν οι αντρες να μιλησουν μεταξυ τους δεν θα πουνε πηγα σε μια ιεροδουλη να κανω σεξ αλλα πηγα να γαμησω στις πουτανες.

Μια ερωτηση θελω να κανω που ισως και να αξιζει για νεο θεμα, αν και ειναι σχετικη με το παρον θεμα...

Οι ιεροδουλες δεν θεωρουν τους μπουρδελιαρηδες, "υποδεεστερους" σαν αντρες σε σχεση
με αυτους που ΔΕΝ τις επισκεπτονται οσον αφορα τον ερωτα και τη συναψη δεσμου μαζι τους?

Κατι σαν..."Ε, αυτος για να ερχεται σε μενα, δεν μπορει να βρει γκομενα και ισως κατι δεν παει καλα με αυτον".

Μπορει να ακουγεται καπως και δεν εστερνιζομαι αυτη την αποψη, αλλα θεωρειτε οτι θα μπορουσαν πολλες κοπελες του επαγγελματος να σκεφτονται ετσι?

Πολλες το λενε και αλλες τοσες το σκεφτονται :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ενταξει,τωρα παιζεις με τις λεξεις  :rolleyes:
Σιγα,δεν το καταλαβαινω που ειναι το κολλημα σου αν σε πουν πουτανα,ιεροδουλη,κοπελα της δουλειας και παει λεγοντας.
Το αποτελεσμα παραμενει το ιδιο.
Γιατι οταν καθησουν οι αντρες να μιλησουν μεταξυ τους δεν θα πουνε πηγα σε μια ιεροδουλη να κανω σεξ αλλα πηγα να γαμησω στις πουτανες.

Το κολλημα της ειναι ο ρατσισμος πιστευω.
Ή καλυτερα.. η διάθεση πισω απο την λεξη.
Αναλογα την διαθεση η λεξη θα χει διαφορετικο νοημα
και αυτο ο αλλος το καταλαβαινει.
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Το κολλημα της ειναι ο ρατσισμος πιστευω.
Ή καλυτερα.. η διάθεση πισω απο την λεξη.
Αναλογα την διαθεση η λεξη θα χει διαφορετικο νοημα
και αυτο ο αλλος το καταλαβαινει.


Πισω απο τις λεξεις κρυβεται ο αλεξης  :tits2:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Στην Ελλαδα ζει,ας το παρει αποφαση :grin:

Εξαλλου οταν κανεις αυτη τη δουλεια παυουν να σε ενοχλουν οι λεξεις  :2funny: :2funny: :2funny:

ΤΗν δουλεια την κανει για την παρτη της
και για προσωπικους της λογους.

Αυτο τι σημαινει? Πως πρεπει να την βρισουμε????

Οσο για την Ελλαδα... στην ΕΛλαδα ζουμε συμφωνω
και αν δεν αρχισουμε ΟΛΟΙ να γινομαστε καλυτεροι
θα ξεπουληθει τελειως... μας εχουν παρει χαμπαρι.
Δειτε το ΚΟΝΤΡΑ!!!!! Τα λεει ολα εκει.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom