Νέα

Πώς αυνανίζεστε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα foithths22opa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 555
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

piagos

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2006
Μηνύματα
149
Like
2
Πόντοι
1
link=topic=113097.msg2504591#msg2504591 date=1295389277]
Μην λες ποτέ “δεν την έχω παίξει ποτέ..”. Είσαι ή ψέυτης ή κουλός. Τι λέω; Ακόμα κι ο κουλός βαράει μαλακία κάπως. Θα τρίβεται εκεί μπρούμυτα στα σκεπάσματα ή θα του την παίζει η γιαγιά του, κάτι θα έχει βρει. Άρα είσαι ένας ψεύτης που νομίζει ότι η αποχή από τη μαλακία εξυψώνει τον ανδρισμό σου στα μάτια των γυναικών που την πέφτεις
[/quote]
ναι ρε φίλε αλήθεια λέω..μάλιστα έχω και κάτι άλλο περίεργο..από μικρός πάλι δεν έχω κατουρήσει  ποτέ..μόνο χύνω
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
οταν 'τελειωνετε', να τρωτε και ενα λουκουμακι για να ειναι διπλη η  γλυκα... :sunglasses:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
link=topic=113097.msg2504591#msg2504591 date=1295389277]
Μην λες ποτέ “δεν την έχω παίξει ποτέ..”. Είσαι ή ψέυτης ή κουλός. Τι λέω; Ακόμα κι ο κουλός βαράει μαλακία κάπως. Θα τρίβεται εκεί μπρούμυτα στα σκεπάσματα ή θα του την παίζει η γιαγιά του, κάτι θα έχει βρει. Άρα είσαι ένας ψεύτης που νομίζει ότι η αποχή από τη μαλακία εξυψώνει τον ανδρισμό σου στα μάτια των γυναικών που την πέφτεις

ναι ρε φίλε αλήθεια λέω..μάλιστα έχω και κάτι άλλο περίεργο..από μικρός πάλι δεν έχω κατουρήσει  ποτέ..μόνο χύνω
ε τοτε κατουρα και λιγο... :2funny: :2funny:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
αυτοι που τα δοκιμαζουν τα χυσακια τους ας κανουν κ γαργαρες... :jerking: :jerking: :jerking:...δεν την παλευετε με την καμμια... :2funny: :2funny:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
αυτοι που τα δοκιμαζουν τα χυσακια τους ας κανουν κ γαργαρες... :jerking: :jerking: :jerking:...δεν την παλευετε με την καμμια... :2funny: :2funny:
μάλιστα έχει πέσει και αιτιολόγηση γι' αυτήν την ενέργεια.
γιατί, λέει, να τα δίνουμε στην παρτενέρ να τα πίνει/γεύεται και εμείς να τα σιχαινόμαστε, είναι υποκρισία :2funny:
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
εγω γτ το βρισκω λογικο? σιχαινεστε τον εαυτο σας?

εντιτ: δε λεω να τα φυλαξετε σε ποτηρακι κ να τα πιειτε, απλα να ξερετε τη γευση σας  :2on1:
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
εγω γτ το βρισκω λογικο? σιχαινεστε τον εαυτο σας?
απλα να ξερετε τη γευση σας  :2on1:
και γω όταν μου κάνουν cim με κατάποση, τις τρελαίνω στα φιλιά, εννοείται πριν πάνε για ντουζάκι...
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
εγω γτ το βρισκω λογικο? σιχαινεστε τον εαυτο σας?

εντιτ: δε λεω να τα φυλαξετε σε ποτηρακι κ να τα πιειτε, απλα να ξερετε τη γευση σας  :2on1:
ευχαριστω δεν θα παρω...αλλωστε δεν ειμαι φαν του cim,cif κτλ...οποτε χεστηκα αν δεν τα πιει η παρτενερ... ;)
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Την πρώτη μου μαλακία...θυμάμαι στην 6η Δημοτικού...ήμουν στο δωμάτιο μου, και είχε ένα πίνακα - ύφασμα που δείχνει μια χανούμισα σε χαρέμι να είναι ξαπλωμένη και να της κάνουν αέρα οι σκλάβες...
ε πως μου κόλλησε εμένα και βγάζοντάς τον τον ακούμπησα πάνω στο (υποτιθέμενο μουνι) της χανούμισας... αυτομάτως έχυσα ένα πράγμα πηχτό σαν κόλλα και τα έκανα χάλια όλα... μετά έτριβα ώρες να φύγει ο λεκές μη με πλακώσει η μάνα μου...

Τη δεύτερη μαλακία, (λίγο καιρό αργότερα), στο φροντιστήριο, καλοκαίρι. Καθόμουν πρώτο θρανίο και η καθηγήτρια ήταν ένα πιπινάκι που μόλις είχε βγει από τη σχολή. Ηταν όρθια μπροστά μου, και υπαγόρευε, εμείς γράφαμε...και ένιωσα τη γάμπα της να ακουμπά στη δική μου...δεν το τράβηξε... και ένιωσα σαν κύματα να έρχονται...και έχυσα πάνω μου... (χάλια)

Αυτά έτσι σαν εμπειρίες.... μετά αποκτήσαμε master...
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
η πρώτη μου μαλακια κάπου στο γυμνάσιο.Ηταν καλοκαίρι,ημουν μόνος στο σπιτι,ηταν μεσημερι κ ειχα ξαπλαρει με το μποξερακι κ διαβαζα το περιοδικο tuti fruti με μια μαυρη να γαμιεται απο δυο ενστολους..ε!δεν ηθελα κ πολυ,καβλωσα κ αρχισα να τριβω το παπαρι μου...τριβωντας το αρχισα να νοιωθω μια ευχαριστηση πρωτογνωρη για τα μεχρι τοτε δεδομενα μου.στο τέλος ενοιωσα ενα ριγος κ κατι πεταχτηκε στο πάτωμα.το κοιταξα έντρομος (το χύσι) κ νομισα ότι εχασα τον σπόρο μου ή κάτι τέτοιο τελοςσπάντων...  :uglystupid::2funny: :2funny:ηταν κ το δικο μου ιδιαιτερα πηχτό κ κολλώδες...ειδα κ έπαθα να το καθαρισω...απο τοτε πήρα το κολάΐ κ τον επαιζα συνεχεια στο μπάνιο κ εχυνα άφοβα παντού. ;) :grin:
 

sakter

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Για να μηνξεφευγουμε το θεμα ειναι το πως αυνανιζομαστε και οχι ποτε και πως ηταν την πρωτη φορα. Για να επανελθουμε, εγω εκτος απο την Barbie που προανεφερα οταν ειναι η εποχη του περνω πολυ τακτικα πεπονι. Ανοιγω μια τρυπα στο πεπονι και το γαμαω πολυ αγρια. Η υγρη και μαλακη αισθηση σε συνδιασμο με το γαργαλημα απο τα κουκουτσια ειναι κατι το μοναδικο. :sunglasses:
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Για να μηνξεφευγουμε το θεμα ειναι το πως αυνανιζομαστε και οχι ποτε και πως ηταν την πρωτη φορα. Για να επανελθουμε, εγω εκτος απο την Barbie που προανεφερα οταν ειναι η εποχη του περνω πολυ τακτικα πεπονι. Ανοιγω μια τρυπα στο πεπονι και το γαμαω πολυ αγρια. Η υγρη και μαλακη αισθηση σε συνδιασμο με το γαργαλημα απο τα κουκουτσια ειναι κατι το μοναδικο. :sunglasses:
αμα ειδα ανθρωπο να μαζευει ψοφιες γατες απ'το δρομο εσυ θα εισαι ή δεν εχεις φτασει εκεί ακομη  :2funny: :2funny: :2funny:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Την πρώτη μου μαλακία...θυμάμαι στην 6η Δημοτικού...ήμουν στο δωμάτιο μου, και είχε ένα πίνακα - ύφασμα που δείχνει μια χανούμισα σε χαρέμι να είναι ξαπλωμένη και να της κάνουν αέρα οι σκλάβες...
ε πως μου κόλλησε εμένα και βγάζοντάς τον τον ακούμπησα πάνω στο (υποτιθέμενο μουνι) της χανούμισας... αυτομάτως έχυσα ένα πράγμα πηχτό σαν κόλλα και τα έκανα χάλια όλα... μετά έτριβα ώρες να φύγει ο λεκές μη με πλακώσει η μάνα μου...

A εσύ ήσουν ανώμαλος από μικρός
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Τον περασε λαδομπογια τον πινακα....  :2funny: :2funny: :2funny:

Ευτυχώς που δεν είχε τη μόνα λίζα στο δωμάτιο του  :2funny:

URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom