Νέα

Πώς αυνανίζεστε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα foithths22opa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 555
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Το λάδι το βουτάς με λεβίτρα πρώτα; :2funny:
Ότι κι αν κάνω, δεν είμαι σκατόψυχος για να γράφω το σταθερό τηλεφωνο από άτομα που αντιπαθώ σε τοίχους στα μπουρδέλα. Ξέρεις εσύ :wink:
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Εγώ λαδάκι βάζω στην πούτσα μου. Αυτό είπα! Δεν ξέρεις να διαβάζεις?

Από την άλλη, εσύ στο νήμα με τις αφέντρες, εξηγούσες στον apolon11 πως μετά από πολλές δοκιμές βρήκες την αφέντρα που να σου κάνει κλικ καθώς και.... κάτι έλεγες για χρυσά φλουριά! Μήπως αυτά είναι τα κατουρήματα που έχεις φάει στο στόμα από τις αφέντρες? Έτσι είπε ένα άλλο μέλος εδώ... εγώ δεν ξέρω αυτές τις ορολογίες, για επιβεβείωσε ή διάψευσέ το σε παρακαλώ! :)
Ποιο μελος μωρη ο ζωνατος??αυτος μπερδευει τα στρινγκ τα δικα του με της γυναικας του μονο τα σωβρακα του πεθερου τπυ ξεχωριζει.
Χρυσα φλουρια δεν σημαινει κατουρο χαζουλα αλλα μπανικες γκομενες.
Εγω εφαρμοζα σαδισμο σε αφεντρες της κοπαναγα και οχι αυτα που λες εδω μεσα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το λάδι το βουτάς με λεβίτρα πρώτα; :2funny:
Κουμπωνει πρωτα λεβιτρα και μετα ανοιγει τη λίμπα με το ελαιολαδο.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Ποιο μελος μωρη ο ζωνατος??αυτος μπερδευει τα στρινγκ τα δικα του με της γυναικας του μονο τα σωβρακα του πεθερου τπυ ξεχωριζει.
Χρυσα φλουρια δεν σημαινει κατουρο χαζουλα αλλα μπανικες γκομενες.
Εγω εφαρμοζα σαδισμο σε αφεντρες της κοπαναγα και οχι αυτα που λες εδω μεσα.
Ναι ναι, ΟΛΟΙ καταλαβαίνουμε εδώ ότι τις αφέντρες τις έχει κάποιος για σαδισμό....

ΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ!!!

Άστο μαλάκα, έχεις γίνει ρόμπα!!!!! Ο μέγας σφίχτης μπούλης με τα μπράτσα και τα 60 κιλά μπάρα, στήνεται στα 4 και τρώει στραπόνιασμα από αφέντρες!!!! Γνωστό αυτό, δεν είσαι ο μόνος!!!

:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Ότι κι αν κάνω, δεν είμαι σκατόψυχος για να γράφω το σταθερό τηλεφωνο από άτομα που αντιπαθώ σε τοίχους στα μπουρδέλα. Ξέρεις εσύ :wink:
Σε καταλογους* σε μπλοκάκια*
Δε Θα γράφονται σε τοίχους:2funny:

Πάλι παραπληροφορείς;

Λοιπόν λέγε, το λάδι θα είναι λεβιτρωμένο; :2funny:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Παλι συκοφαντεις ρε...
Tις προάλλες το σκουπίδι το φιλαράκι σου το είπε στο νήμα "πότε θα ανοίξουν τα μπουρδέλα".

Τέτοιο μουνοπανάκι είναι γι' αυτό και θα τρώσει πούτσα μια ζωή! :)
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Σε καταλογους* σε μπλοκάκια*
Δε Θα γράφονται σε τοίχους:2funny:

Πάλι παραπληροφορείς;

Λοιπόν λέγε, το λάδι θα είναι λεβιτρωμένο; :2funny:
Καλά καλά... και μάλιστα ανέφερες κι ένα ζευγάρι που μένει εκεί κοντά σου που αντιπαθείς. Μάλλον θα έχουν δουλειά, θα έχουν λεφτά και θα τους σερβίρεις καφέ και τυρόπιτα! Και σου αφήνουν 10 cents tip.

Και ΚΑΛΑ κάνουν αλητάκο!!!

:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Καλά καλά... και μάλιστα ανέφερες κι ένα ζευγάρι που μένει εκεί κοντά σου που αντιπαθείς. Μάλλον θα έχουν δουλειά, θα έχουν λεφτά και θα τους σερβίρεις καφέ και τυρόπιτα! Και σου αφήνουν 10 cents tip.

Και ΚΑΛΑ κάνουν αλητάκο!!!

:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
Όχι ρίχνουν φόλες στη περιοχή σε αδέσποτα και είμαι ευαίσθητος στα θέματα με τα ζώα.

Για αυτό και σου κάνω εσενα αυτή την ερώτηση γεμάτη ευαισθησία

Το λάδι που βάζεις είναι λεβιτρωμένο; :2funny:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Όχι ρίχνουν φόλες στη περιοχή σε αδέσποτα και είμαι ευαίσθητος στα θέματα με τα ζώα.

Για αυτό και σου κάνω εσενα αυτή την ερώτηση γεμάτη ευαισθησία

Το λάδι που βάζεις είναι λεβιτρωμένο; :2funny:
Σου είπα την απάντηση (είναι το ποστ #539).

Αλλά εσύ, κατά την προσφιλή σου συνήθεια, ρωτάς όλη την ώρα το ίδιο πράγμα, σαν εμμονικό μαλακιστήρι που είσαι, κάτι που διαπίστωσαν χθες κι άλλα μέλη στο νήμα με τις φωτογραφίες. Ανέβασες το ίδιο ποστ 3 φορές. Έφαγες αναφορά για σπαμ :)

Τράβα τώρα να ανεβάσεις καμιά φωτογραφία με μπάτσους που φλέγονται για να πανηγυρίσεις και βάλτα με την αστική τάξη που σου έχει γαμήσει τα σπλάχνα και τρώς πούτσα κάθε μέρα! :)

Δεν φαντάζεσαι πόσο το γουστάρω αυτό!!!! :tooth:
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Σου είπα την απάντηση (είναι το ποστ #539).

Αλλά εσύ, κατά την προσφιλή σου συνήθεια, ρωτάς όλη την ώρα το ίδιο πράγμα, σαν εμμονικό μαλακιστήρι που είσαι, κάτι που διαπίστωσαν χθες κι άλλα μέλη στο νήμα με τις φωτογραφίες. Ανέβασες το ίδιο ποστ 3 φορές. Έφαγες αναφορά για σπαμ :)

Τράβα τώρα να ανεβάσεις καμιά φωτογραφία με μπάτσους που φλέγονται για να πανηγυρίσεις και βάλτα με την αστική τάξη που σου έχει γαμήσει τα σπλάχνα και τρώς πούτσα κάθε μέρα! :)

Δεν φαντάζεσαι πόσο το γουστάρω αυτό!!!! :tooth:
Ουυυ σκιάχτηκα τώρα με αυτό που έγραψες.. δε φαντάζεσαι πόσο με άγγιξαν και το σπαμ αλλά και οι φλεγόμενοι... ίσα ίσα μωρέ σου έδωσα λίγη ευχαρίστηση μπας και μου την πεις ποτέ σου:tooth: , εν τω μεταξύ εγώ σου είπα, στα αρχιδια μου για τους μπάτσους....να πα να γαμηθουν, τι με νοιάζει ;;

Ρε παιξοπούλη; λαδάκι με λεβίτρα ρε; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Ουυυ σκιάχτηκα τώρα με αυτό που έγραψες.. δε φαντάζεσαι πόσο με άγγιξαν και το σπαμ αλλά και οι φλεγόμενοι...
Nαι, το βλέπω!!!! :tooth:

ίσα ίσα μωρέ σου έδωσα λίγη ευχαρίστηση μπας και μου την πεις ποτέ σου:tooth: , εν τω μεταξύ εγώ σου είπα, στα αρχιδια μου για τους μπάτσους....να πα να γαμηθουν, τι με νοιάζει ;;
Όχι να γαμηθούν.... να καούν!!! Αυτά έλεγες! :)

Ρε παιξοπούλη; λαδάκι με λεβίτρα ρε; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ίδιος εμμονικός μαλάκας. Δες Post #539 σε αυτό το νήμα :)
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Nαι, το βλέπω!!!! :tooth:


Όχι να γαμηθούν.... να καούν!!! Αυτά έλεγες! :)


Ίδιος εμμονικός μαλάκας. Δες Post #539 σε αυτό το νήμα :)
Να γαμηθουν καίγοντας, ντάξει; :2funny:
Δεν με αγγίζει, απλά λέγε ο,τι θες , ούτε ευαισθητοποιούμαι για αυτούς ούτε θίγομαι αν μου πει κάποιος ότι κακώς τους βρίζω

Το λάδι ελαιόλαδο ή σπορέλαιο; ή μήπως λεβιτρέλαιο;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Να γαμηθουν καίγοντας, ντάξει; :2funny:
Ναι, ότι πεις! Αυτά λένε τα αλητάκια που τρώνε πλύσιμο απο΄τον ΑΤΛΑ. Να πας κι εσύ την επόμενη φορά να σου φύγουν τα αλευρια! :tooth:

Δεν με αγγίζει, απλά λέγε ο,τι θες , ούτε ευαισθητοποιούμαι για αυτούς ούτε θίγομαι αν μου πει κάποιος ότι κακώς τους βρίζω
Δεν τους βρίζεις, τους θες νεκρούς. Μεγάλη διαφορά :wink:

Το λάδι ελαιόλαδο ή σπορέλαιο; ή μήπως λεβιτρέλαιο;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:jerking:
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Ναι, ότι πεις! Αυτά λένε τα αλητάκια που τρώνε πλύσιμο απο΄τον ΑΤΛΑ. Να πας κι εσύ την επόμενη φορά να σου φύγουν τα αλευρια! :tooth:


Δεν τους βρίζεις, τους θες νεκρούς. Μεγάλη διαφορά :wink:


:jerking:
Δεν πάω σε πορείες, όποιος ψηφίζει αριστερό κόμμα πάει σε πορείες; έτσι σου είπαν;
Εσύ όμως στo Μακεδονικο στις πορείες πρέπει να φόρεσες τίποτα πανοπλίες και τοξα πάνω σου, ε;;
Ε μακεδονομάχε;:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Κουμπωσες κι ένα λεβίτρα στη πορεία, αλοιφθηκες λαδάκι και δώστου!!! :jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking: :2funny::tooth::2funny::2funny::2funny::tooth::2funny::2funny:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Δεν πάω σε πορείες, όποιος ψηφίζει αριστερό κόμμα πάει σε πορείες; έτσι σου είπαν;
Mπορεί και να μην πας, διότι κάτι δειλά σκουπιδάκια σαν εσένα που για να εκδικηθούνε άτομα που δεν γουστάρουν γράφουν το σταθερό τους τηλεφωνο σε τοίχους στα μπουρδέλα... μάλλον δεν πάνε. Από μακριά γιατί είναι κότες αλητάκια! :wink:
Κουμπωσες κι ένα λεβίτρα στη πορεία, αλοιφθηκες λαδάκι και δώστου!!! :jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking: :2funny::tooth::2funny::2funny::2funny::tooth::2funny::2funny:
Εμμονικός μαλάκας, αναφορά για spam έφυγε πάλι :)

Έβαλα την κουστουμιά μου και πάω να βγάλω λεφτά! Εσύ κάτσε εδώ μέχρι να σε φωνάξει το αφεντικό σου "ρε τσογλάνιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι, άσε τις μαλακίες με το κινητό γαμώ το στανιό σου κι έλα μέσα να ζυμώσεις!!! Τεμπελχανά!!!!"

:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Mπορεί και να μην πας, διότι κάτι δειλά σκουπιδάκια σαν εσένα που για να εκδικηθούνε άτομα που δεν γουστάρουν γράφουν το σταθερό τους τηλεφωνο σε τοίχους στα μπουρδέλα... μάλλον δεν πάνε. Από μακριά γιατί είναι κότες αλητάκια! :wink:

Εμμονικός μαλάκας, αναφορά για spam έφυγε πάλι :)

Έβαλα την κουστουμιά μου και πάω να βγάλω λεφτά! Εσύ κάτσε εδώ μέχρι να σε φωνάξει το αφεντικό σου "ρε τσογλάνιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι, άσε τις μαλακίες με το κινητό γαμώ το στανιό σου κι έλα μέσα να ζυμώσεις!!! Τεμπελχανά!!!!"

:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Είπαμε, στα πεοσφαιριδια μου για τις αναφορές που κάνεις, τόσα μπορείς τόσα κάνεις

Έβαλες λαδάκι εννοείς και θα συγκεντρωθείς για την μαλακία της ημέρας, με τόσα λεβίτρα πρέπει να έχεις αποκτήσει ανοσία ή ανοησία στη μαλακία.
Το λάδι όμως δεν το αποχωρίζεσαι με τίποτα :jerking: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :tooth: :tooth: :tooth: :jerking: :2funny: :jerking: :tooth: :tooth: :jerking: :jerking: :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom