Νέα

Η σύζυγος αυνανίζεται κρυφά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lostv
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.255
Like
13.541
Πόντοι
2.606
Η γυναίκα μου, μου έλεγε για πολλά χρόνια ότι δεν αυνανίζεται ποτέ.
Της έλεγα οτι αποκλείεται να συμβαίνει κάτι τέτοιο. Εκείνα τα χρόνια μου καθότανε 5-10 φορές το μήνα να την πηδάω.
Τα τελευταία 3 χρόνια μου κάθεται 1 φορά το μήνα, επειδη της το ζητάω εγώ, εκείνη σχεδόν ποτέ δεν ζητάει να γαμηθεί. Όμως τώρα όταν τη γαμάω, την ώρα της διείσδυσης παίζει το μουνί της με μανία.
Ποια η γνώμη σας;
Είσαι τυχερός τύπε που γλίτωσες την υποχρέωση να πηδάς την γυναίκα σου αλλά και ανώμαλος που θα ήθελες ακόμα να την πηδάς
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.368
Κριτικές
3
Like
2.379
Πόντοι
736
Wake Up Yawn GIF by Boomerang Official

τραβάνε ζόρια και για τον αυνανισμο..
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
509
Like
1.160
Πόντοι
206
Εννοείται αυνανίζεται και μου το λέει κιόλας κάθε φορά και με του στέλνει το μουσκεμένο μουνάκι της...
Πώς αντέχεις να βλέπεις ότι μόλις αυνανίστηκε κι εσύ δεν είσαι εκεί στις επάλξεις να την ξεσκίσεις ανελέητα....?
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.442
Κριτικές
32
Like
27.876
Πόντοι
8.346
....ρε μαγκες, τι ζορια ειναι αυτα και τι ιδεες εχετε μερικοι περι γυναικειου αυνανισμου?!?!? Ο αυνανισμος, ειτε γυναικειος ειτε ανδρικος συμβαλει στην ψυχικη-διανοητικη υγεια και καποια στιγμη πρεπει να τον απενεχοποιησετε! Καβλες, ορεξεις και απολαυση ειναι αυτο και για τα δυο φυλα.
Προσωπικα σε ολες τις κοπελες μου επιδιωκω, προτρεπω και τις το ζηταω να αυνανιστουν μπροστα μου, τοσο μονες τους για την καβλωτικη εικονα , οσο και με την συμμετοχη μου για μεγαλυτερη ευχαριστηση. Γιατι οπως και να το κανουμε, οσο καλος γαμιας και να'σαι δεν μπορεις να ξερεις ολα τα "κουμπια" της καθε γυναικας και πως φτανει σε οργασμο η καθεμια της. Οποτε η αυτοκικανοποιηση φερνει την γυναικα που ξερει το σωμα της σε κατασταση καβλας και βγανει ενα ζορικο γαμησι στο τελος!
Επισης απενεχοποιηστε και τα sex toys επιτελους. Η χρηση τους δεν σημαινει οτι ειστε "λιγοι" ή κακοι στο γαμησι, αλλα σας βοηθαει να φερετε την γυναικα σε μεγαλυτερη καβλα-απολαυση λογω του οτι δεχεται συγχρονως ερεθισματα σε πολλες ερωτογενεις ζωνες και φτανει σε πιο εντονο οργασμο! Με το μερος σας, συμμαχοι σας ειναι τα βοηθηματα, χρησιμοποιειστε τα!
Αυτα τα ολιγα.....
:hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
509
Like
1.160
Πόντοι
206
....ρε μαγκες, τι ζορια ειναι αυτα και τι ιδεες εχετε μερικοι περι γυναικειου αυνανισμου?!?!? Ο αυνανισμος, ειτε γυναικειος ειτε ανδρικος συμβαλει στην ψυχικη-διανοητικη υγεια και καποια στιγμη πρεπει να τον απενεχοποιησετε! Καβλες, ορεξεις και απολαυση ειναι αυτο και για το δυο φυλα.
Προσωπικα σε ολες τις κοπελες μου επιδιωκω, προτρεπω και τις το ζηταω να αυνανιστουν μπροστα μου, τοσο μονες τους για την καβλωτικη εικονα , οσο και με την συμμετοχη μου για μεγαλυτερη ευχαριστηση. Γιατι οπως και να το κανουμε, οσο καλος γαμιας και να'σαι δεν μπορεις να ξερεις ολα τα "κουμπια" της καθε γυναικας και πως φτανει σε οργασμο η καθεμια της. Οποτε η αυτοκικανοποιηση φερνει την γυναικα που ξερει το σωμα της σε κατασταση καβλας και βγανει ενα ζορικο γαμησι στο τελος!
Επισης απενεχοποιηστε και τα sex toys επιτελους. Η χρηση τους δεν σημαινει οτι ειστε "λιγοι" ή κακοι στο γαμησι, αλλα σας βοηθαει να φερετε την γυναικα σε μεγαλυτερη καβλα-απολαυση λογω του οτι δεχεται συγχρονως ερεθισματα σε πολλες ερωτογενεις ζωνες και φτανει σε πιο εντονο κ οργασμο! Με το μερος σας, συμμαχοι σας ειναι τα βοηθηματα, χρησιμοποιειστε τα!
Αυτα τα ολιγα.....
:hi:
Ααααα θα συμφωνήσω......!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Odin_

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
509
Like
1.160
Πόντοι
206

NIK_14

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2018
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0
Συμφωνώ με Odin.
Και σε εμάς ο αυνανισμός, ειδικά της γυναίκας μου γιατι ο ανδρικός είναι πιο συνηθισμένος, έρχεται και συμπληρώνει το σεξ. Το θεωρούμε ένα ακόμα παιχνίδι ενώ και η εικόνα μιας γυναίκας να αυνανίζεται είναι πολύ καυλωτική ! Είναι και μια γρήγορη λύση το βράδυ πριν τον ύπνο για άμεσο ξεκαύλωμα που το κάνουμε ταυτόχρονα με την γυναίκα μου. Επίσης, όσες φορές δεν τύχει να χύσουμε ταυτόχρονα σε γαμήσι, μετά θα αναλάβει με το χέρι της να ολοκληρώσει, ενώ ακόμα και όταν χύνουμε μαζί μετά πάντα θέλει και έναν δεύτερο γύρο χυσίματος με το χέρι της.
Μου έχει εξηγήσει ότι ο οργασμός του αυνανισμού είναι διαφορετικός, όπως και η αίσθηση στην κλειτορίδα της όταν την παίζει η ίδια που ξέρει τον ρυθμό που χρειάζεται. Οπότε καμία σχέση με ανικανότητα του άνδρα στην επίδοσή του επειδή η γυναίκα αυνανίζεται !!!
Εμείς το έχουμε προχωρήσει ακόμα παραπέρα σε παραλίες όπου βγαίνουμε γυμνοί και, πέρα από το σεξ που πάντα κάνουμε εκεί, πολλές φορές της ζητάω να το παίξει και να χύσει, ειδικά αν έχει κανέναν άλλον άνδρα εκεί γύρω μας. Και είναι πολύ καύλα να την βλέπεις να φτιάχνεται σιγά σιγά και να αρχίζει να αυνανίζεται και να παραδίδεται στις καύλες εκεί στην παραλία, τρίβοντας με το χέρι της το μουνί της ενώ ξέρει ότι την βλέπει και άλλος. Και φυσικά όσοι την έχουν πετύχει έτσι τα έχουν δει όλα, είτε ματάκηδες είτε πιο φυσιολογικοί που απλά ήταν δίπλα μας, και έχουν πέσει απίστευτες μαλακίες και από αυτούς μπροστά σε αυτό το θέαμα. Πολλοί που είναι μέσα στη θάλασσα και παίρνουν χαμπάρι ότι μια γυναίκα αυνανίζεται στην παραλία, πάνε στην ίδια ευθεία με τα ανοιχτά πόδια και το μουνί της γυναίκας μου και έχουν όλη την εικόνα, ενώ εγώ που τον παρακολουθώ της ψιθυρίζω στο αυτί ότι “τώρα ο τύπος τα βλέπει όλα από εκεί και δείξτου πόσο ωραία παίζεις το μουνί σου” και τρελαίνεται από την καύλα.
Άμα δημιουργήσουμε τις κατάλληλες συνθήκες και το δουλέψουμε λίγο στο μυαλό τους, ακόμα και οι γυναίκες , που είναι πιο αδιάφορες στο σεξ από εμάς, μπορούν να καυλώσουν και να κάνουν πράγματα!
 

nkido101

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2024
Μηνύματα
262
Like
3.845
Πόντοι
441
και όπως είναι, το κουμπώνεις στο στομα της και έγινε η δουλειά!
στο μουνακι το αφηνεις να το νιωσει ειτε αργα αργα μεσα εξω και συνεχιζει να παιζει με κλειτοριδα :crazy:
 

mn2

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
155
Like
552
Πόντοι
81
Πολλοί που είναι μέσα στη θάλασσα και παίρνουν χαμπάρι ότι μια γυναίκα αυνανίζεται στην παραλία, πάνε στην ίδια ευθεία με τα ανοιχτά πόδια και το μουνί της γυναίκας μου και έχουν όλη την εικόνα, ενώ εγώ που τον παρακολουθώ της ψιθυρίζω στο αυτί ότι “τώρα ο τύπος τα βλέπει όλα από εκεί και δείξτου πόσο ωραία παίζεις το μουνί σου” και τρελαίνεται από την καύλα.

εχω πετυχει τετοιο σκηνικο...λες να ήσασταν εσεις ?:))) εκανα νοημα να βγω αλλα ο αντρας μου εκανε οχι...κ η κυρια συνεχισε να τριβεται με ανοιχτα τα ποδια οσο ημουν στη θαλασσα
 

mn2

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
155
Like
552
Πόντοι
81
επι του θεματος ...ναι, αλλα σπανια. το εχουμε πει γενικα κ οι 2...αλλα δεν το συζηταμε. εχω δει βιντεακια που βλεπει στο ιστορικο της...το ομολογω :))
 

giannSL

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2021
Μηνύματα
50
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
0
....ρε μαγκες, τι ζορια ειναι αυτα και τι ιδεες εχετε μερικοι περι γυναικειου αυνανισμου?!?!? Ο αυνανισμος, ειτε γυναικειος ειτε ανδρικος συμβαλει στην ψυχικη-διανοητικη υγεια και καποια στιγμη πρεπει να τον απενεχοποιησετε! Καβλες, ορεξεις και απολαυση ειναι αυτο και για τα δυο φυλα.
Προσωπικα σε ολες τις κοπελες μου επιδιωκω, προτρεπω και τις το ζηταω να αυνανιστουν μπροστα μου, τοσο μονες τους για την καβλωτικη εικονα , οσο και με την συμμετοχη μου για μεγαλυτερη ευχαριστηση. Γιατι οπως και να το κανουμε, οσο καλος γαμιας και να'σαι δεν μπορεις να ξερεις ολα τα "κουμπια" της καθε γυναικας και πως φτανει σε οργασμο η καθεμια της. Οποτε η αυτοκικανοποιηση φερνει την γυναικα που ξερει το σωμα της σε κατασταση καβλας και βγανει ενα ζορικο γαμησι στο τελος!
Επισης απενεχοποιηστε και τα sex toys επιτελους. Η χρηση τους δεν σημαινει οτι ειστε "λιγοι" ή κακοι στο γαμησι, αλλα σας βοηθαει να φερετε την γυναικα σε μεγαλυτερη καβλα-απολαυση λογω του οτι δεχεται συγχρονως ερεθισματα σε πολλες ερωτογενεις ζωνες και φτανει σε πιο εντονο οργασμο! Με το μερος σας, συμμαχοι σας ειναι τα βοηθηματα, χρησιμοποιειστε τα!
Αυτα τα ολιγα.....
:hi:
για μενα ο γυναικειος αυνανισμος ειναι μερος του σεξουαλικου παιχνιδιου . μαρεσει να ξερω πως η γυναικα που χω διπλα μου ειναι κυνηγος της ηδονης της. και δεν με χαλαει να το κανει και κρυφα, αν και δεν ειμαι παντρεμενος , πρωην μου , μου ομολογουσε πως οσο ελειπα μαλακιζοταν . μετα την ρωτουσα λεπτομερειες , πχ μου λεγε η εικονα που χα οταν εχυνα ηταν να μπαινω με την ψωλη μου ιεραποστολικα κλπ κλπ ....φτιαχνομουν και εγω ,,, και ξανα δωστου πονο !!!
 

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
700
Like
1.182
Πόντοι
206
Εννοώ έχει υποπέσει κάτι τέτοιο στην αντίληψή σας; Αν ναι, θα το ομολογούσε αν τη ρωτούσατε; Νομίζω ότι η δικιά μου χρησιμοποιεί κρυφά ένα σεξ τόι που έχουμε…
Ας τη βρίσκει και λίγο μόνη της. Μπορεί να το εντάξετε ΚΑΙ αυτό στο παιχνίδι μεταξύ σας.
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
509
Like
1.160
Πόντοι
206
εχω πετυχει τετοιο σκηνικο...λες να ήσασταν εσεις ?:))) εκανα νοημα να βγω αλλα ο αντρας μου εκανε οχι...κ η κυρια συνεχισε να τριβεται με ανοιχτα τα ποδια οσο ημουν στη θαλασσα
Εμένα πάντως όλη αυτή η ιστορία που είναι σαν τσόντα με σκηνοθεσία, μου θυμίζει τον Πανοφάνη και τα γουρούνια....για τους παλαιότερους του σάη.............
 

mn2

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
155
Like
552
Πόντοι
81
Εμένα πάντως όλη αυτή η ιστορία που είναι σαν τσόντα με σκηνοθεσία, μου θυμίζει τον Πανοφάνη και τα γουρούνια....για τους παλαιότερους του σάη.............
τι τσοντα ρε συ..κανεις δε γαμησε :))))
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
509
Like
1.160
Πόντοι
206
τι τσοντα ρε συ..κανεις δε γαμησε :))))
Ούτε και θα είδε κάτι πιθανότατα.....
Γιατί, τσόντα με γυναικείο αυνανισμό δεν έχεις δει.....? Εγώ θυμάμαι μία τσόντα που μπαίνει μια γκόμενα σε μια βίλα όπου διάφορες τύπισσες αυνανίζονται σε όλα τα μέρη του σπιτιού.... Καμιά 20ριά γκόμενες..... Και όσο προχωράει στα ενδότερα βλέπει όλο και πιο hardcore καταστάσεις.... Μέχρι που φτάνει στην κρεβατοκάμαρα και την περιμένει η δικιά της.....
 

NIK_14

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2018
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0
εχω πετυχει τετοιο σκηνικο...λες να ήσασταν εσεις ?:))) εκανα νοημα να βγω αλλα ο αντρας μου εκανε οχι...κ η κυρια συνεχισε να τριβεται με ανοιχτα τα ποδια οσο ημουν στη θαλασσα
Ναι .... πολύ πιθανό !!! Εδώ και αρκετά καλοκαίρια έχουμε τέτοια σκηνικά σε παραλίες, αλλά θυμάμαι και κάποιους σε 2-3 διαφορετικές περιπτώσεις που ήταν στη θάλασσα και βλέπανε από πολύ κοντινή απόσταση. Άρχισαν να πλησιάζουν ακόμα περισσότερο και επειδή η γυναίκα μου συνέχιζε με ανοιχτά τα πόδια να το παίζει ακόμα και μπροστά τους και, προφανώς, τους τα έδειχνε όλα με πολύ προκλητκό τρόπο και βλέπανε και μια γκόμενα να είναι κατακαυλωμένη, αυτοί έκαναν νόημα να έρθουν ... και μου φαινόταν λογικό μπροστά σε τέτοιο σκηνικό που βρέθηκαν ! Αλλά, ναι, εγώ τους έκανα νόημα "όχι" και η δικιά μου συνέχισε απτόητη να τρίβεται, όπως ακριβώς το περιγράφεις !
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: Fishh

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.255
Like
13.541
Πόντοι
2.606
Συμφωνώ με Odin.
Και σε εμάς ο αυνανισμός, ειδικά της γυναίκας μου γιατι ο ανδρικός είναι πιο συνηθισμένος, έρχεται και συμπληρώνει το σεξ. Το θεωρούμε ένα ακόμα παιχνίδι ενώ και η εικόνα μιας γυναίκας να αυνανίζεται είναι πολύ καυλωτική ! Είναι και μια γρήγορη λύση το βράδυ πριν τον ύπνο για άμεσο ξεκαύλωμα που το κάνουμε ταυτόχρονα με την γυναίκα μου. Επίσης, όσες φορές δεν τύχει να χύσουμε ταυτόχρονα σε γαμήσι, μετά θα αναλάβει με το χέρι της να ολοκληρώσει, ενώ ακόμα και όταν χύνουμε μαζί μετά πάντα θέλει και έναν δεύτερο γύρο χυσίματος με το χέρι της.
Μου έχει εξηγήσει ότι ο οργασμός του αυνανισμού είναι διαφορετικός, όπως και η αίσθηση στην κλειτορίδα της όταν την παίζει η ίδια που ξέρει τον ρυθμό που χρειάζεται. Οπότε καμία σχέση με ανικανότητα του άνδρα στην επίδοσή του επειδή η γυναίκα αυνανίζεται !!!
Εμείς το έχουμε προχωρήσει ακόμα παραπέρα σε παραλίες όπου βγαίνουμε γυμνοί και, πέρα από το σεξ που πάντα κάνουμε εκεί, πολλές φορές της ζητάω να το παίξει και να χύσει, ειδικά αν έχει κανέναν άλλον άνδρα εκεί γύρω μας. Και είναι πολύ καύλα να την βλέπεις να φτιάχνεται σιγά σιγά και να αρχίζει να αυνανίζεται και να παραδίδεται στις καύλες εκεί στην παραλία, τρίβοντας με το χέρι της το μουνί της ενώ ξέρει ότι την βλέπει και άλλος. Και φυσικά όσοι την έχουν πετύχει έτσι τα έχουν δει όλα, είτε ματάκηδες είτε πιο φυσιολογικοί που απλά ήταν δίπλα μας, και έχουν πέσει απίστευτες μαλακίες και από αυτούς μπροστά σε αυτό το θέαμα. Πολλοί που είναι μέσα στη θάλασσα και παίρνουν χαμπάρι ότι μια γυναίκα αυνανίζεται στην παραλία, πάνε στην ίδια ευθεία με τα ανοιχτά πόδια και το μουνί της γυναίκας μου και έχουν όλη την εικόνα, ενώ εγώ που τον παρακολουθώ της ψιθυρίζω στο αυτί ότι “τώρα ο τύπος τα βλέπει όλα από εκεί και δείξτου πόσο ωραία παίζεις το μουνί σου” και τρελαίνεται από την καύλα.
Άμα δημιουργήσουμε τις κατάλληλες συνθήκες και το δουλέψουμε λίγο στο μυαλό τους, ακόμα και οι γυναίκες , που είναι πιο αδιάφορες στο σεξ από εμάς, μπορούν να καυλώσουν και να κάνουν πράγματα!
Τύπε αν είναι λύση για άμεσο ξεκαβλωμα το βράδυ πριν πέσετε για ύπνο ενώ είσαστε ταυτόχρονα στον ίδιο χώρο και επικρατεί αυτή η επιλογή του γαμησιου μεταξύ σας σημαίνει ότι το παίζει για άλλον και εσυ τον παίζεις για τον χαρταετό που πετάς
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ggthd

NIK_14

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2018
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0
Τύπε αν είναι λύση για άμεσο ξεκαβλωμα το βράδυ πριν πέσετε για ύπνο ενώ είσαστε ταυτόχρονα στον ίδιο χώρο και επικρατεί αυτή η επιλογή του γαμησιου μεταξύ σας σημαίνει ότι το παίζει για άλλον και εσυ τον παίζεις για τον χαρταετό που πετάς
Τύπε, ειλικρινά τώρα, απ' όλα αυτά που διάβασες κατάλαβες ότι είμαστε ζευγάρι που δεν έχουμε έντονη κοινή ερωτική ζωή και οτι μόνο αυνανιζόμαστε ;;;; (επειδή αυτό αφορά το συγκεκριμένο θέμα συζήτησης) Και που να μην το εξηγούσα ότι ο δικός της αυνανισμός είναι ένα μέρος του ερωτικού παιχνιδιού και εγώ ο ίδιος τον επιδιώκω. Άλλα ίσως εσύ να ξέρεις κάτι παραπάνω για το σπίτι μας.
Για πές μου για σένα, τη γυναίκα σου επειδή είστε στον ίδιο χώρο την γαμάς από το πρωί μέχρι το βράδυ, κάθε μέρα, επί 10, 20, 30 .... όσα χρόνια τέλος πάντων είστε παντρεμένοι ;;;
Πάντως να το κοιτάξεις, γιατι μάλλον έχεις πρόβλημα στο να επεξεργαστεί το μυαλό σου ταυτόχρονα αυτά που διαβάζει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom