Νέα

Η σύζυγος αυνανίζεται κρυφά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lostv
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 40
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

secbou

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2018
Μηνύματα
131
Like
115
Πόντοι
1
1205631.gif
και όπως είναι, το κουμπώνεις στο στομα της και έγινε η δουλειά!
 

Voliotis2

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2024
Μηνύματα
23
Like
34
Πόντοι
0
Εννοώ έχει υποπέσει κάτι τέτοιο στην αντίληψή σας; Αν ναι, θα το ομολογούσε αν τη ρωτούσατε; Νομίζω ότι η δικιά μου χρησιμοποιεί κρυφά ένα σεξ τόι που έχουμε…
Το θέμα αυτό έχει πολύ ψητό !!!!!!!!!!! Όταν οι παντρεμένοι διαμαρτύρονται ότι οι γυναίκες τους δεν θέλουν σεξ κλπ κλπ.....Κάτι που πολύ πιθανο να συμβαίνει είναι αυτό !!!!!
(αυνανισμός σόλο )

Μπορεί μόνες τους πχ στο μπανιο διώχνουν τα χοντρα και μετά ξεκαυλωμένες ... σιγά σιγά μην έχουν όρεξη τον σύζυγο που εχει 2 μέρες να κάνει μπανιο και κλάνει και συχνά να του κάτσουν.... (λέμε τώρα)....
 

Voliotis2

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2024
Μηνύματα
23
Like
34
Πόντοι
0
αν το σκεφτείτε ορθολογικά.....το να μαλακίζονται μόνες ίσως είναι η πιθανότερη αιτία αποφυγής συζυγικού πηδήματος...
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.137
Κριτικές
5
Like
12.593
Πόντοι
3.786
αν το σκεφτείτε ορθολογικά.....το να μαλακίζονται μόνες ίσως είναι η πιθανότερη αιτία αποφυγής συζυγικού πηδήματος...
Αποτέλεσμα είναι.Όταν ο σύζυγος είναι παρτάκιας και δεν την κάνει να χύσει
 

Voliotis2

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2024
Μηνύματα
23
Like
34
Πόντοι
0
Αποτέλεσμα είναι.Όταν ο σύζυγος είναι παρτάκιας και δεν την κάνει να χύσει
έχουν προηγηθεί ατελειωτα σχόλια νωρίτερα με βαθυστόχαστες αναλύσεις όπου παντρεμένοι και βασανισμένοι σύζυγοι πέραν απ τις κακουχίες του γαμου και του μεγαλώματος παιδιών δηλώνουν αυτό που ειναι κοινό μυστικό οτι δεν υπάρχει καν σεξ στους περισσότερους γάμους...Το αν θα ειναι καλό ή κακό δε το σεξ...ειναι μια πολυτέλεια που αφορά τους λίγους που κάνουν σεξ...
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.137
Κριτικές
5
Like
12.593
Πόντοι
3.786
έχουν προηγηθεί ατελειωτα σχόλια νωρίτερα με βαθυστόχαστες αναλύσεις όπου παντρεμένοι και βασανισμένοι σύζυγοι πέραν απ τις κακουχίες του γαμου και του μεγαλώματος παιδιών δηλώνουν αυτό που ειναι κοινό μυστικό οτι δεν υπάρχει καν σεξ στους περισσότερους γάμους...Το αν θα ειναι καλό ή κακό δε το σεξ...ειναι μια πολυτέλεια που αφορά τους λίγους που κάνουν σεξ...
Υπάρχουν και οι περιπτώσεις που λες,για αυτό βλέπεις κάποιους να πηδάνε επί πληρωμή.Μη θυματοποιούμε όμως όλους τους άνδρες.Υπάρχουν αυτοί που έχουν μπλέξει με κάργιες ,αλλά υπάρχουν και μαλάκες που προκαλούν απέχθεια στη σύζυγο τους με τη συμπεριφορά τους,όπως πχ αυτοί που τις κακοποιούν και τις μειώνουν λεκτικά.Να είμαστε δίκαιοι
 

Alberto2

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
276
Like
288
Πόντοι
21
John_282 το συζυγικό σεξ και όλο το συζυγικό νταλαβέρι σχεδόν έχει αναλυθεί διεξοδικά εδω από όλους και έχει βγει οριστικό συμπερασμα.Και τέλειος να είσαι και πανέμορφος να είσαι ..και λεφτάς να είσαι ....θα εισπράξεις γκρίνια.Οπότε...πάλι τα ίδια να λέμε ?
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.394
Κριτικές
61
Like
42.477
Πόντοι
22.785
:kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark:
Βέβαια η σύζυγός τού Βρασίδα τού αλουμινά η κυρία Μερόπη ετών 67 την έχω δει δύο φορές μέσα στο αγροτικό να αυνανίζεται με αγγουράκι μικρό...
Ύμουν από πίσω στο αγροτικό μέσα στο σκοτάδι και τρανταζοτανε όλο το αμάξι από τους σπασμούς τής...
Καλοστεκουμενη είναι αλλά δεν νομίζω να συνευρίσκεται με τον Βρασίδα.
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
962
Like
4.023
Πόντοι
446
Η γυναίκα μου, μου έλεγε για πολλά χρόνια ότι δεν αυνανίζεται ποτέ.
Της έλεγα οτι αποκλείεται να συμβαίνει κάτι τέτοιο. Εκείνα τα χρόνια μου καθότανε 5-10 φορές το μήνα να την πηδάω.
Τα τελευταία 3 χρόνια μου κάθεται 1 φορά το μήνα, επειδη της το ζητάω εγώ, εκείνη σχεδόν ποτέ δεν ζητάει να γαμηθεί. Όμως τώρα όταν τη γαμάω, την ώρα της διείσδυσης παίζει το μουνί της με μανία.
Ποια η γνώμη σας;
 
OP
OP
L

lostv

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2024
Μηνύματα
12
Like
29
Πόντοι
0
Η γυναίκα μου, μου έλεγε για πολλά χρόνια ότι δεν αυνανίζεται ποτέ.
Της έλεγα οτι αποκλείεται να συμβαίνει κάτι τέτοιο. Εκείνα τα χρόνια μου καθότανε 5-10 φορές το μήνα να την πηδάω.
Τα τελευταία 3 χρόνια μου κάθεται 1 φορά το μήνα, επειδη της το ζητάω εγώ, εκείνη σχεδόν ποτέ δεν ζητάει να γαμηθεί. Όμως τώρα όταν τη γαμάω, την ώρα της διείσδυσης παίζει το μουνί της με μανία.
Ποια η γνώμη σας;
Μια από τα ίδια. 1 φορά στο δίμηνο και όστο την πηδάω τρίβει το μουνϊ της
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.168
Like
15.804
Πόντοι
2.256
Η γυναίκα μου, μου έλεγε για πολλά χρόνια ότι δεν αυνανίζεται ποτέ.
Της έλεγα οτι αποκλείεται να συμβαίνει κάτι τέτοιο. Εκείνα τα χρόνια μου καθότανε 5-10 φορές το μήνα να την πηδάω.
Τα τελευταία 3 χρόνια μου κάθεται 1 φορά το μήνα, επειδη της το ζητάω εγώ, εκείνη σχεδόν ποτέ δεν ζητάει να γαμηθεί. Όμως τώρα όταν τη γαμάω, την ώρα της διείσδυσης παίζει το μουνί της με μανία.
Ποια η γνώμη σας;
Τύπε εσύ δεν είσαι που γουστάρεις chuckold;;; Έχω μια παρέα μεγάλη!!! Ζευγάρια!!! Αν θέλετε έλα σε επαφή να έρθετε και να τη δεις να την ξεμουνιάζουν όσοι άντρες θέλεις!!!
Όσο για τον αυνανισμό, όσες γυναίκες είναι ΟΚ από ορμόνες και δεν είναι τίποτα μπλεγμένες με θρησκείες κλπ, το βαράνε ανελέητα!!!
 

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
232
Like
504
Πόντοι
81
Θα σας απαντησω πως ολες το παιζουν το μουνι τους και να δειτε που το κανουν με το κινητο ανοιχτο και μας δειχνουν σε εμας τα αλλα ωραια παιδια την πραξη τους την ωρα που λειπει ο συζηγος ή που πανε στην τουαλετα και ο κυριος βλεπει μπαλα. Ηθικο διδαγμα να μην βλεπετε μπαλα.
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
962
Like
4.023
Πόντοι
446
Τύπε εσύ δεν είσαι που γουστάρεις chuckold;;; Έχω μια παρέα μεγάλη!!! Ζευγάρια!!! Αν θέλετε έλα σε επαφή να έρθετε και να τη δεις να την ξεμουνιάζουν όσοι άντρες θέλεις!!!
Όσο για τον αυνανισμό, όσες γυναίκες είναι ΟΚ από ορμόνες και δεν είναι τίποτα μπλεγμένες με θρησκείες κλπ, το βαράνε ανελέητα!!!
Ναι, εγώ είμαι!
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.945
Κριτικές
91
Like
18.357
Πόντοι
25.036
Η γυναίκα μου, μου έλεγε για πολλά χρόνια ότι δεν αυνανίζεται ποτέ.
Της έλεγα οτι αποκλείεται να συμβαίνει κάτι τέτοιο. Εκείνα τα χρόνια μου καθότανε 5-10 φορές το μήνα να την πηδάω.
Τα τελευταία 3 χρόνια μου κάθεται 1 φορά το μήνα, επειδη της το ζητάω εγώ, εκείνη σχεδόν ποτέ δεν ζητάει να γαμηθεί. Όμως τώρα όταν τη γαμάω, την ώρα της διείσδυσης παίζει το μουνί της με μανία.
Ποια η γνώμη σας;
Η γνώμη μου είναι ότι είσαι τυχερός με μια φορά στο μήνα σε αυτή τη φάση. Σε 5-10 χρόνια να σε δω τι θα λες που θα γαμάς μια φορά το χρόνο:tooth:
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.543
Like
6.174
Πόντοι
2.356
Μια από τα ίδια. 1 φορά στο δίμηνο και όστο την πηδάω τρίβει το μουνϊ της
Ή είναι κλειτοριδικη ή είναι αδιάφορο το σεξ που κάνετε και προσπαθεί να τελειώσει μόνη της.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296

Alberto2

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
276
Like
288
Πόντοι
21
το θέμα έχει ενδιαφέρον κυρίως για τους άνδρες ειδικά τους παντρεμένους που αναρωτιούνται πολλά και διάφορα εκτός απ το αυτονόητο:
Ναι μαλακίζονται κανονικά.Όχι ίσως με το πάθος και τη καύλα που έχουμε οι άνδρες κι ίσως αυτό μας μπερδεύει.Αλλά ξεκάθαρα είναι ένας απ τους επιπλέον λόγους που βαριούνται ή αποφεύγουν ένα μέτριο ή ρουτινιάρικο σεξ με το σύζυγο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom