Νέα

Η σύζυγος αυνανίζεται κρυφά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lostv
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.255
Like
13.541
Πόντοι
2.606
Τύπε, ειλικρινά τώρα, απ' όλα αυτά που διάβασες κατάλαβες ότι είμαστε ζευγάρι που δεν έχουμε έντονη κοινή ερωτική ζωή και οτι μόνο αυνανιζόμαστε ;;;; (επειδή αυτό αφορά το συγκεκριμένο θέμα συζήτησης) Και που να μην το εξηγούσα ότι ο δικός της αυνανισμός είναι ένα μέρος του ερωτικού παιχνιδιού και εγώ ο ίδιος τον επιδιώκω. Άλλα ίσως εσύ να ξέρεις κάτι παραπάνω για το σπίτι μας.
Για πές μου για σένα, τη γυναίκα σου επειδή είστε στον ίδιο χώρο την γαμάς από το πρωί μέχρι το βράδυ, κάθε μέρα, επί 10, 20, 30 .... όσα χρόνια τέλος πάντων είστε παντρεμένοι ;;;
Πάντως να το κοιτάξεις, γιατι μάλλον έχεις πρόβλημα στο να επεξεργαστεί το μυαλό σου ταυτόχρονα αυτά που διαβάζει.
Τύπε εσυ αραδιάζεις στο πλατύ κοινό τι γίνεται στο σπίτι σου και απο την στιγμη που το κανείς εμείς είμαστε ελεύθεροι να σχολιάζουμε εγώ δεν έχω ανάγκη να περιγράψω τι γίνεται στο δικό μου
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
509
Like
1.160
Πόντοι
206
Τύπε εσυ αραδιάζεις στο πλατύ κοινό τι γίνεται στο σπίτι σου και απο την στιγμη που το κανείς εμείς είμαστε ελεύθεροι να σχολιάζουμε εγώ δεν έχω ανάγκη να περιγράψω τι γίνεται στο δικό μου
Είναι όντως περίεργα όλα αυτά που γράφει...... Είναι δυνατόν να είναι γυναίκα του και να τη βάζει να εκτίθεται έτσι....? Ούτε μια πληρωμένη δε θα δεχόταν να τα κάνει όλα αυτά.... Άσε που με τόσες κάμερες που κυκλοφορούν ΠΑΝΤΟΥ, θα τον είχαν βιντεοσκοπήσει μέχρι και τα μυρμήγκια.... Επίσης υπάρχει κάτι που λέγεται προσβολή της δημοσίας αιδούς.... Μάλλον μας παραμυθιάζει....όπως πολλοί άλλοι στο site όλα αυτά τα χρόνια.....Μπορεί να έχει ωραίο λόγο, να χρησιμοποιεί σωστά μέχρι και τα σημεία στίξης αλλά άλλο η μόρφωση και άλλο τα βίτσια του καθενός....
 

NIK_14

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2018
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0
Είναι όντως περίεργα όλα αυτά που γράφει...... Είναι δυνατόν να είναι γυναίκα του και να τη βάζει να εκτίθεται έτσι....? Ούτε μια πληρωμένη δε θα δεχόταν να τα κάνει όλα αυτά.... Άσε που με τόσες κάμερες που κυκλοφορούν ΠΑΝΤΟΥ, θα τον είχαν βιντεοσκοπήσει μέχρι και τα μυρμήγκια.... Επίσης υπάρχει κάτι που λέγεται προσβολή της δημοσίας αιδούς.... Μάλλον μας παραμυθιάζει....όπως πολλοί άλλοι στο site όλα αυτά τα χρόνια.....Μπορεί να έχει ωραίο λόγο, να χρησιμοποιεί σωστά μέχρι και τα σημεία στίξης αλλά άλλο η μόρφωση και άλλο τα βίτσια του καθενός....
ΟΚ .... δεν έχει νόημα !
Βέβαια μου τα έχετε μπερδέψει λίγο τα πιθανά σενάρια ..... πληρώνω τελικά τη γυναίκα μου να εκτίθεται, προσβάλλοντας και κάποιον ματάκια σε μια σχεδόν ερημική παραλία, η οποία γυναίκα όμως πρέπει να γαμιέται με άλλον, αφού εγώ δεν τη γαμάω 24 ώρες το 24ωρο στο σπίτι καθώς δεν έχω και το χρόνο λόγω του διαβάσματος για να είμαι μορφωμένος και να μην έχω βίτσια, αλλά για να χρησιμοποιώ σωστά τα σημεία στίξης για να είμαι καλός παραμυθάς !
I give up ! .... που λένε και στο village μου
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
556
Like
762
Πόντοι
86
εχω πετυχει τετοιο σκηνικο...λες να ήσασταν εσεις ?:))) εκανα νοημα να βγω αλλα ο αντρας μου εκανε οχι...κ η κυρια συνεχισε να τριβεται με ανοιχτα τα ποδια οσο ημουν στη θαλασσα
Εισαι γυπας αετος παναθεμα σε
 

mn2

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
155
Like
552
Πόντοι
81
Εισαι γυπας αετος παναθεμα σε
τι νόημα έχει η σαχλαμάρα που έγραψες; προφανώς δεν το λέω σαν κατόρθωμα, εξάλλου δεν έκανα εγώ κατι. ισα ισα που έφαγα και ακυρο κ απλα κοιταξα λγο σαν μαλάκας.
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
556
Like
762
Πόντοι
86
τι νόημα έχει η σαχλαμάρα που έγραψες; προφανώς δεν το λέω σαν κατόρθωμα, εξάλλου δεν έκανα εγώ κατι. ισα ισα που έφαγα και ακυρο κ απλα κοιταξα λγο σαν μαλάκας.
Μην εισαι μετριοφρων.βρηκες την ευκαιρεια και πηδηξες να την αρπαξεις σαν αετος.το αποτελεσμα δεν εχει σημασια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom