Νέα

πορνιδιο με συμβαση!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα c35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

akismouse

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2013
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Δηλαδή έρχεται και δουλεύει25 μέρες 5θήμερο 8ωρο για 700 ευρώ  ενώ μπορεί να βγάλει τα ίδια σε 5 μέρες το πολύ, και μαύρα?
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.820
Like
489
Γεια σας μαγκες... βρισκομαστε σε μια δυσκολη οικονομικη περιοδο... ολοι ψαχνουμε τροποι να γαμησουμε φτηνοτερα... αλλοι απο τα  ct γυρνανε στα μασαζ... αλλοι στα στουντιο και αλλοι στα μπουρδελα... αναλογα με την τσεπη ο καθενας μας πρατει... τον τελευταιο καιρο απο σεπτεμβρη συγκεκριμενα επισκεφτομουν πιτσιρικα  στο σπιτι τηης και μου εκανε μασαζμε τα παρελκομενα...ειχε βαλει παλιοτερα αγγελια στην  χε ... τωρα εχει παρα πολυ καιρο... μου ειχε πει επανειλημενα οτι ψαχνει μια δουλεια με 700 ευρω το μηνα και να μην μπλεκει με τον καθε μαλακα...ετσι της εκανα την εξης προταση.... θα της κανω προσληψη στην επιχειρηση μου θα της δινω 700 ευρω το μηνα Χ 14 θα την εχω ασφφαλισμενη κανονικοτατα αλλα 10-6 θα ειναι η πουτανα μου... τι εννοω ??? καθε μερα 10-6 θα μπορω να πηγαινω ειτε εγω ειτε 4 φιλοι μου που της υπεδειξα πριν τη συμφωνια και να μας κανει μασαζ με τα παρελκομενα.... δηλαδη συνολο θα πηδιεται με 5 ατομα... θα την ενημερωνουμαι παντα απο την προηγουμενη μερα και αυτη θα μπορει να εχει και τα δικα της ραντεβου αν δεν παει κανεις εκ των 5 ....η εργασια της θα ειναι πενθημερη αρα τα ΣΚ θα τα χει να τα κανει οτι θελει.... οταν ληξει η συμβαση αν δεν την αννανεωσουμε θα την απολυσουμε και θα μπει και στο ταμειο ανεργιας... αυτο το χω ξεκινησει απο νοεμβρρη και τσουλαει ομορφα!!!μου στοιχιζει περιπου 250 ευρω το μηνα και γαμαω οποτε θελω και οσο θελω....  αυτα.... ;) ;) ;) ;)

για πολλες φαπες λεμε
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.213
Κριτικές
3
Like
1.703
Πόντοι
496
:orchestra:
 

Συνημμένα

  • 3.jpg
    3.jpg
    45,4 KB · Εμφανίσεις: 81

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom