Νέα

Πολύνεκρη σύγκρουση τρένων στα Τέμπη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xxx_male
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 395K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Εγώ λέω μπορεί και πιο νωρίς τύπε. Μπορεί να ξεκαθαρίσουν πράγματα με την πρώτη κάλπη.
Τιποτα δεν θα ξεκαθαρισει στην πρωτη καλπη, απλως θα ειναι πρωτη η ΝΔ με 3-4 μοναδες και μετα θα γινουν 6 και κατι και τελειωσαμε
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.586
Like
17.706
Πόντοι
3.656
Τιποτα δεν θα ξεκαθαρισει στην πρωτη καλπη, απλως θα ειναι πρωτη η ΝΔ με 3-4 μοναδες και μετα θα γινουν 6 και κατι και τελειωσαμε


Τόσο λίγο λες τύπε ;
Είναι απίθανο πιστεύεις να ξεπεράσει τα ποσοστά που είχε το 1974;
Πολλοί ψηφοφόροι της νομίζουν ότι είναι οι εκλογές του 1974 ....
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.556
Like
6.188
Πόντοι
2.356
Όχι τύπε διαφωνώ, η Ελλάδα είναι γεμάτη με ψευτόμαγκες και ψευτοπαντογνώστες....από αυτούς που νομίζουν ότι ξέρουν τι είναι η αναρχία ή ο κομμουνισμός μέχρι και αυτούς που φαντασιώνονται τον εθνικοσοσιαλισμό, την επικράτηση της φυλής κτλπ....

Τις περισσότερες φορές στα δύο άκρα απλά έχουμε ανθρώπους με ψυχολογικά προβλήματα που λίγο έχει να κάνει η ιδεολογία τους αλλά περισσότερο έχει να κάνει το ότι οι ίδιοι είναι διαταραγμένοι μέσα τους. Μερικές φορές δεν αρέσει αλλά τις περισσότερες φορές στην Ελλάδα η άκρα δεξιά ήταν δολοφονικότερη από την άκρα αριστερά...όχι ότι και εκεί δεν υπάρχει εγκληματικότητα αλλά σίγουρα δεν είναι στην μορφή της οργανωμένης εγκληματικής οργάνωσης που ήταν η χρυσή αυγή.

Δεν πιστεύω όμως ότι ο κάθε μπάρμπας ή ο κάθε πιτσιρικάς που ψήφισε χρυσή αυγή ήταν φασίστας. Πιστεύω ότι μερικοί απλά νόμιζαν ότι βρήκαν μια σανίδα σωτηρίας. Είχαν σίγουρα στοιχεία ''εθνικογάμη'' Έλληνα...αλλά όχι σε σημείο που θα έβλεπαν να πετάνε από τον 6ο πακιστανούς (είχε συμβεί) και να χειροκροτούσαν.

Γενικά η Ελλάδα είναι γεμάτη με εθνικογάμηδες του καναπέ ετοιμοπόλεμους...που παίζουν call of duty.
Θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω κι εγώ. Ειχαν προηγηθεί πεσιματικες, ξυλοδαρμοί, μαχαιρώματα, εμπρησμοί, μέχρι και δολοφονία πριν αυτή του Φύσσα. Απλά την ετρωγαν, Αιγυπτιοι, Πακιστανοί και κανενας ξεμπαρκος εξωκοινοβουλευτικος αριστερός. Η δολοφονία Φυσσα τάραξε τα νερά με τον τρόπο που εγινε και ξςτυλιχτηκε το κουβάρι. Όσο την πλήρωναν αλλοδαποί δεν άνοιγε μύτη.
Ήξεραν στη συντριπτική τους πλειονότητα τι ψήφιζαν. Τα περί πατριωτών ήταν ο φερετζές.
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.705
Like
1.497
Πόντοι
266
ήμουν σε μια ημερίδα με συνταγματολόγους και το συμπέρασμα ήταν
"hard cases make bad law",
μάλλον θα αποκλειστεί μετά από καταγγελία άλλου κόμματος και παρά το υπόμνημα στον ΑΠ των ελλήνων,
η ένσταση στο ΑΕΔ μπορεί και να γίνει δεκτή (ex nunc?)
η προσφυγή στο ΕΔΔΑ μάλλον θα γίνει δεκτή πολύ μετά,
οι εκλογές μπορεί να ακυρωθούν και να έχουμε τρίτες και τέταρτες,
αλλά κι ότι η κανονιστική δύναμη του πραγματικού είναι αδήριτη,


μακρύ καλοκαίρι, κακό για επενδύσεις
Να σου κάνω μερικές ερωτήσεις
1Έχει ξαναγίνει ποτέ αυτό να ακυρωθούν εκλογές σε ευρωπαϊκή χωρα με απόφαση του ΕΔΔΑ;
2 έχει ξανά απαγορευτεί κόμμα
Κι αν έχει προσφύγει αυτό το κόμμα στο ευρωπαϊκό δικαστήριο τι αποτέλεσμα είχε η προσφυγή;
3 πόσο καιρό πιστεύεις ότι το δικαστήριο θα βγάλει την απόφαση;
Υπάρχει κάποιος τρόπος να βγει η απόφαση πολύ πιο γρήγορα από το κανονικό;
Ή κάποιου είδους ασφαλιστικά μέτρα;
4 από ότι φαίνεται λες ότι αν η χώρα καταδικαστεί λόγω της απαγόρευσης κόμματος Κασιδιάρη είναι υποχρεωτικό για τη χώρα να ξανακάνει γρήγορα εκλογές
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.369
Like
13.728
Πόντοι
3.656
Θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω κι εγώ. Ειχαν προηγηθεί πεσιματικες, ξυλοδαρμοί, μαχαιρώματα, εμπρησμοί, μέχρι και δολοφονία πριν αυτή του Φύσσα. Απλά την ετρωγαν, Αιγυπτιοι, Πακιστανοί και κανενας ξεμπαρκος εξωκοινοβουλευτικος αριστερός. Η δολοφονία Φυσσα τάραξε τα νερά με τον τρόπο που εγινε και ξςτυλιχτηκε το κουβάρι. Όσο την πλήρωναν αλλοδαποί δεν άνοιγε μύτη.
Ήξεραν στη συντριπτική τους πλειονότητα τι ψήφιζαν. Τα περί πατριωτών ήταν ο φερετζές.
Ακριβώς αυτό λέω και εγώ ρε τύπε..ότι ο μέσος ηλίθιος δεν κοιτάει πέραν από αυτά που θέλει να ακούσει.

Τι και αν βλέπει φωτό του κασιδιάρη με τον αγκυλωτό σταυρό? βίντεο του παπά να λέει σε ένα παιδάκι να χαιρετήσει ναζιστικά?

Ο μέσος ηλίθιος τα παραβλέπει και πιστεύει ότι είναι μοντάζ. Αυτό τον καθιστά ηλίθιο όχι φασίστα όμως. Δεν λέω ότι δεν τους υποστήριζαν κρυφοί και φανεροί φασιστές...αλλά όχι ότι ήταν όλοι έτσι.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.556
Like
6.188
Πόντοι
2.356
Αυτά θα τα βρω εγώ με το δικηγόρο εσύ δεν έχεις καμία σχέση με αυτά
Πληροφοριακά όμως
Σε πολλά από τα επαγγέλματα υπάρχει εξειδίκευση

Παραδείγματος χάρη
Γιατροί δικηγόροι χημικοί και λοιποί έχουν μεγαλύτερη εξειδίκευση σε ορισμένα πράγματα

Ένας χημικός ο οποίος είναι καθηγητής στη Μέση εκπαίδευση
Ξέρει λιγότερα για την οινοποιία
Από έναν απόφοιτο Λυκείου που φτιάχνει κρασιά

Ένας ΩΡΛ γιατρός
Ξέρεις λιγότερα από έναν απλό υπάλληλο του Λυκείου πού δουλεύει σε μικροβιολογικά εργαστήρια για τις μικροβιολογικές εξετάσεις

Ένας δικηγόρος που ασχολείται με ποινικές υποθέσεις
Μπορεί να ξέρει λιγότερα
Από ένα φορολογούμενο με πολλές μαθηματικές γνώσεις
Για νομικά θέματα που έχουν σχέση όμως με λογιστική
Αν ο τελευταίος ασχολείται πολύ με το θέμα

Πες τώρα τα συνθήματα σου
Υποτίμησε Γιατί δεν ξέρεις τίποτα άλλο να πεις

Και για το κομματικό φερέφωνο είσαι άσχετος και σε αυτό

Γράφεις ένα μήνα και δεν έχεις ιδέα πόσες φορές έχω γράψει ΚΑΙ εναντίον του κόμματος που υποστηρίζω

Αλλά έστω τον ένα μήνα πού είσαι εδώ

Κανεις ότι δεν είδες
Ότι είπα αυτό που έκανε ο Παπαθανάσης δεν μου άρεσε ηθικά
Και ότι πιστεύω ότι όχι μόνο Καραμανλής δεν πρέπει να είναι υποψήφιος αλλά πρέπει να δικαστεί αν είναι ποινικό αδίκημα που δεν το ξέρω
Για τις δηλώσεις για την ασφάλεια συγκοινωνιών

Εδώ υπάρχουν δεκάδες άνθρωποι που τους έχω προκαλέσει να πουν κάτι εναντίον του κόμματος που υποστηρίζουν και ποτέ κανείς Δεν το κάνει

Εκτός του στυλ να πάρει ο διάολος ή τίποτα χειρότερο το τάδε κόμμα και λοιπά
Αλλά όχι τίποτα συγκεκριμένο



Αλλά εσύ συνθήματα και μόνο συνθήματα

Αυτό ξέρεις αυτό κάνεις
Τι να βρεις με το δικηγόρο ρε κακοριζικε.
Σου έριξε μια μεγαλοπρεπεστατη ροχαλα, και δικαίως, γιατί η ασέβεια κάθε ημιμαθή ξερολα έχει και ενα όριο.
Έχεις κάψει πηνίο, έχεις κόψει καπιστρι, έχεις βαρεσει μπιέλα, τρέχεις πέρα δώθε σαν αποκεφαλισμενο κοτόπουλο. Δεν έχεις κάτι άξιο λόγου να πεις. Σεντόνια αερολογιας απλά.
Και μιας και εχω ένα μήνα εδώ, με τραβαν οι μήνες πίσω, δε μπορώ να περπατήσω.
Ζήτα τη βοήθεια ειδικού. Έχεις σοβαρό πρόβλημα.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.705
Like
1.497
Πόντοι
266
Τι να βρεις με το δικηγόρο ρε κακοριζικε.
Σου έριξε μια μεγαλοπρεπεστατη ροχαλα, και δικαίως, γιατί η ασέβεια κάθε ημιμαθή ξερολα έχει και ενα όριο.
Έχεις κάψει πηνίο, έχεις κόψει καπιστρι, έχεις βαρεσει μπιέλα, τρέχεις πέρα δώθε σαν αποκεφαλισμενο κοτόπουλο. Δεν έχεις κάτι άξιο λόγου να πεις. Σεντόνια αερολογιας απλά.
Και μιας και εχω ένα μήνα εδώ, με τραβαν οι μήνες πίσω, δε μπορώ να περπατήσω.
Ζήτα τη βοήθεια ειδικού. Έχεις σοβαρό πρόβλημα.
Ως συνήθως συνθήματα

Δεν έχεις πάει ποτέ σε δικηγόρο να του πεις
Θέλω να αναλάβεις αυτή την υπόθεση διαζυγίου και να σου πει όχι όχι εγώ δεν ασχολούμαι με τέτοια ασχολούμαι μόνο με ποινικά;
Σου εξήγησα στο προηγούμενο μήνυμα με παραδείγματα

Αλλά εσύ κουβέντα
Στα συγκεκριμένα

Υποτιμησεις και άγιος ο Θεός
Τις προτροπές σου δε αυτές που γράφεις της γράφω κανονικά

Τέτοια να λες στους φίλους σου και στους γνωστούς σου
Αν δεν ς αρέσει μη διαβάζεις αυτά που γράφω
Μην απαντάς σε αυτά που γράφω

Ξερόλα ψυχίατρε;;;;;;;

Αποφάσισες ένα μήνα πριν από τις εκλογές να ρθεις να αρχίσεις την προπαγάνδα σου

Συνέχισε την όχι με επιχειρήματα αλλά με βρισιές και υποτιμήσεις

Αυτό ξέρεις αυτό κάνεις
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.369
Like
13.728
Πόντοι
3.656
Μην τσακώνεστε τύπε ντάμα...το φόρουμ είναι ελεύθερο να κάνετε όλοι τις προπαγάνδες σας :coffee:
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.705
Like
1.497
Πόντοι
266
Τι να βρεις με το δικηγόρο ρε κακοριζικε.
Σου έριξε μια μεγαλοπρεπεστατη ροχαλα, και δικαίως, γιατί η ασέβεια κάθε ημιμαθή ξερολα έχει και ενα όριο.
Έχεις κάψει πηνίο, έχεις κόψει καπιστρι, έχεις βαρεσει μπιέλα, τρέχεις πέρα δώθε σαν αποκεφαλισμενο κοτόπουλο. Δεν έχεις κάτι άξιο λόγου να πεις. Σεντόνια αερολογιας απλά.
Και μιας και εχω ένα μήνα εδώ, με τραβαν οι μήνες πίσω, δε μπορώ να περπατήσω.
Ζήτα τη βοήθεια ειδικού. Έχεις σοβαρό πρόβλημα.
Ως συνήθως υποτίμηση
Και κούφια λόγια
Και στα συγκεκριμένα που σου έγραψα κουβέντα

Δεν έχεις πάει φαίνεται σε δικηγόρο να του πεις θέλω να αναλάβεις υπόθεση διαζυγίου και να σου πει εγώ αναλαμβάνω μόνο ποινικά

Και φίλος σου που θα έχει περάσει διαδικασία διαζυγίου θα ξέρει περισσότερα από το συγκεκριμένο δικηγόρο;

Υποτίμησε πάλι
Αυτό ξέρεις αυτό κάνεις
Τις δε συμβουλές σου

Σε αυτούς που σου δίνουν σημασία που Δεν φαντάζομαι να είναι πολλοι και που ακούνε τι τους λες
Στους φίλους σου και στους γνωστούς σου
Γιατί εγώ της γράφω κανονικά
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.473
Κριτικές
7
Like
3.205
Πόντοι
786
Να σου κάνω μερικές ερωτήσεις
1Έχει ξαναγίνει ποτέ αυτό να ακυρωθούν εκλογές σε ευρωπαϊκή χωρα με απόφαση του ΕΔΔΑ;
2 έχει ξανά απαγορευτεί κόμμα
Κι αν έχει προσφύγει αυτό το κόμμα στο ευρωπαϊκό δικαστήριο τι αποτέλεσμα είχε η προσφυγή;
3 πόσο καιρό πιστεύεις ότι το δικαστήριο θα βγάλει την απόφαση;
Υπάρχει κάποιος τρόπος να βγει η απόφαση πολύ πιο γρήγορα από το κανονικό;
Ή κάποιου είδους ασφαλιστικά μέτρα;
4 από ότι φαίνεται λες ότι αν η χώρα καταδικαστεί λόγω της απαγόρευσης κόμματος Κασιδιάρη είναι υποχρεωτικό για τη χώρα να ξανακάνει γρήγορα εκλογές
δεν πρόσεξες την απάντηση του άλεξ.
1. το ΕΔΔΑ δεν μπορεί να επηρεάσει αποτελεσματικά την εσωτερική νομοθεσία, μπορεί να επιδικάσει αποζημίωση, εάν ακυρωθούν οι εκλογές, αυτό θα γίνει από το ΑΕΔ,
2. η ΟΔΓ έχει απαγορεύσει το ΚΚΓ και το NSDAP, ίσως και τα παρόμοια, υπήρξε και το ζήτημα με τη RAF,
3. το ΑΕΔ σύντομα, αλλά ΜΕΤΑ τις εκλογές
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.556
Like
6.188
Πόντοι
2.356
Ως συνήθως συνθήματα

Δεν έχεις πάει ποτέ σε δικηγόρο να του πεις
Θέλω να αναλάβεις αυτή την υπόθεση διαζυγίου και να σου πει όχι όχι εγώ δεν ασχολούμαι με τέτοια ασχολούμαι μόνο με ποινικά;
Σου εξήγησα στο προηγούμενο μήνυμα με παραδείγματα

Αλλά εσύ κουβέντα
Στα συγκεκριμένα

Υποτιμησεις και άγιος ο Θεός
Τις προτροπές σου δε αυτές που γράφεις της γράφω κανονικά

Τέτοια να λες στους φίλους σου και στους γνωστούς σου
Αν δεν ς αρέσει μη διαβάζεις αυτά που γράφω
Μην απαντάς σε αυτά που γράφω

Ξερόλα ψυχίατρε;;;;;;;

Αποφάσισες ένα μήνα πριν από τις εκλογές να ρθεις να αρχίσεις την προπαγάνδα σου

Συνέχισε την όχι με επιχειρήματα αλλά με βρισιές και υποτιμήσεις

Αυτό ξέρεις αυτό κάνεις
Αχ βρε κακομοιρη. Προπαγανδα και πουστικη μαλιστα, κάνεις εσύ. Το ταχαμου παραθέτω τις δύο απόψεις, και καλά ακριβοδικαιος, αλλά λιβανιζω την κομματική, παλιό, χιλιοπαιγμενο έργο. Το έχουμε ξαναδεί από καλύτερούς σου.
Αμα παω σε δικηγόρο και μου πει δεν ασχολούμαι, θα τον ρωτήσω σε ποιόν να πάω. Δε θα του πουλάω δικηγορικά παραμύθια.
Όσο γραφεις ανοησίες θα αντιμετωπιζεσαι ανάλογα. Αν δε σου αρέσει τραβα καπου να γράφεις μονος σου, να αυτοαποθεωνεσαι κιόλας.
Ζήτα τη βοήθεια ειδικού. Έχεις σοβαρό πρόβλημα.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.556
Like
6.188
Πόντοι
2.356
Ως συνήθως υποτίμηση
Και κούφια λόγια
Και στα συγκεκριμένα που σου έγραψα κουβέντα

Δεν έχεις πάει φαίνεται σε δικηγόρο να του πεις θέλω να αναλάβεις υπόθεση διαζυγίου και να σου πει εγώ αναλαμβάνω μόνο ποινικά

Και φίλος σου που θα έχει περάσει διαδικασία διαζυγίου θα ξέρει περισσότερα από το συγκεκριμένο δικηγόρο;

Υποτίμησε πάλι
Αυτό ξέρεις αυτό κάνεις
Τις δε συμβουλές σου

Σε αυτούς που σου δίνουν σημασία που Δεν φαντάζομαι να είναι πολλοι και που ακούνε τι τους λες
Στους φίλους σου και στους γνωστούς σου
Γιατί εγώ της γράφω κανονικά
Τις γράφεις κανονικά ρε θλιβερέ. Αλλά όλο παράθεση μου κάνεις και σχολιάζεις. Αφού ταραζεσαι, τι το συνεχίζεις; Δε μπορείς να το διαχειριστεις.
Ζήτα τη βοήθεια ειδικού. Έχεις σοβαρό πρόβλημα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Άρα η χρυσή αυγή θεωρείται αντίστοιχα επαναστατική δεξιά?
Η Χρυση Αυγη ειναι νεοναζιστικη οργανωση.
Ο νεοναζισμός (neo-nazionalism) ειναι "εθνικοσοσιαλισμός". Καμία σχεση με Δεξιά
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.586
Like
17.706
Πόντοι
3.656
Η Χρυση Αυγη ειναι νεοναζιστικη οργανωση.
Ο νεοναζισμός (neo-nazionalism) ειναι "εθνικοσοσιαλισμός". Καμία σχεση με Δεξιά


Για αυτό απαγορεύτηκε τύπε ;
Διώκονται ΙΔΕΟΛΟΓΙΕΣ στην ελλάδα ;
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
Σε γράφω κανονικά κοπρολαλία

Travelling April Fools GIF
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.705
Like
1.497
Πόντοι
266
Αχ βρε κακομοιρη. Προπαγανδα και πουστικη μαλιστα, κάνεις εσύ. Το ταχαμου παραθέτω τις δύο απόψεις, και καλά ακριβοδικαιος, αλλά λιβανιζω την κομματική, παλιό, χιλιοπαιγμενο έργο. Το έχουμε ξαναδεί από καλύτερούς σου.
Αμα παω σε δικηγόρο και μου πει δεν ασχολούμαι, θα τον ρωτήσω σε ποιόν να πάω. Δε θα του πουλάω δικηγορικά παραμύθια.
Όσο γραφεις ανοησίες θα αντιμετωπιζεσαι ανάλογα. Αν δε σου αρέσει τραβα καπου να γράφεις μονος σου, να αυτοαποθεωνεσαι κιόλας.
Ζήτα τη βοήθεια ειδικού. Έχεις σοβαρό πρόβλημα.
Αυτό δεν αλλάζει το γεγονός ότι ο φίλος σου πού έχει περάσει διαδικασία διαζυγίου θα ξέρει πιο πολλά από το δικηγόρο

Και θα σου δώσει και μερικές συμβουλές ταυτόχρονα με το νέο δικηγόρο

Συμφωνείς λοιπόν ότι οι δικηγόροι δεν τα ξέρουν όλα
Αυτό λέω και εγώ

Και ότι μερικοί ξέρουν περισσότερα πράγματα από επαγγελματίες σε θέματα που δεν έχουν εξειδίκευση

Αν περιμένω από σένα να με κρίνεις σε οποιοδήποτε τομέα σώθηκα

Το αν θα γράφω εγώ ούτε εσύ θα μου το πεις ούτε κανείς άλλος
Εκτός τους administrators

Έτσι σε όλες τις προτροπές σου σε γράφω κανονικά δεν το καταλαβαίνεις
Επανέρχσται και επανέρχεσαι και επανέρχεσαι

ΣΕ ΥΠΟΤΙΜΗΣΕΙΣ ΒΡΙΣΙΕΣ ΠΡοΤΡΟΠΕΣ
ΣΕ ΓΡΑΦΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ
Είσαι άσχετος από επιχειρήματα και θα παραμείνεις άσχετος
Μέχρι να αποδείξεις το αντίθετο

Σε επιχειρήματα μπορώ να σου απαντήσω
Στα ανωτέρω τα είπαμε

Και όταν δεν ξέρουμε κάτι ρωτάμε τους ειδικούς
Έχω ζαλίσει τον δικηγόρο πεζοπόρο με ερωτήσεις σχετικά με την απαγόρευση ή όχι του κόμματος Κασιδιάρη
Και παρόμοια ζητήματα στην Ελλάδα και στο εξωτερικό
 
Τελευταία τροποποίηση:

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Για αυτό απαγορεύτηκε τύπε ;
Διώκονται ΙΔΕΟΛΟΓΙΕΣ στην ελλάδα ;
Απαγορευτηκε η συμμετοχη εγκληματικων οργανωσεων και μελων αυτων.
Προσωπικα δεν θα ειχα κανενα προβλημα να απαγορευθει ενα νεοναζιστικο κομμα ευθεως, οπως παρεχεται εξαλλου η σχετικη δυνατοτητα απο το Συνταγμα. Να θυμισω οτι απαγορευεται και η συμμετοχη βασιλικού κόμματος. Και γενικώς καθε κομματος που αντιστρατευεται την συνταγματική ταξη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom