Νέα

Πολυεπιχειρηματικότητα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 259
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

feelthetroll

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2013
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
τύπε , αν σου βρουν τη μαύρη σακκούλα , αποχαιρέτα τα λεφτουδάκια σου.καλύτερα να συμβουλευτής τραπεζικό , άνθρωπο της εμπιστοσύνης σου..

εννοω ρε φιλε να τα παρω σπαστα...μεχρι 5000 νομιζω ειναι που μπορεις να εχεις μαζι σου στην τσεπη..θα παρω 4 ατομα κ κομπλε..απλα ρωταω αν κανενας γνωριζει καθως πολλοι απαντανε σε τετοια θεματα πολυ τεκμηριωμενα..σαφως κ πριν το κανω θα ρωτησω εμπιστο λογιστη κτλ..αλλα μια ιδεα απο δω δεν με χαλαει..
 

lebesque

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2013
Μηνύματα
571
Like
0
Πόντοι
6
εννοω ρε φιλε να τα παρω σπαστα...μεχρι 5000 νομιζω ειναι που μπορεις να εχεις μαζι σου στην τσεπη..θα παρω 4 ατομα κ κομπλε..απλα ρωταω αν κανενας γνωριζει καθως πολλοι απαντανε σε τετοια θεματα πολυ τεκμηριωμενα..σαφως κ πριν το κανω θα ρωτησω εμπιστο λογιστη κτλ..αλλα μια ιδεα απο δω δεν με χαλαει..
μεγάλε , πολύ τεκμηριωμένες απαντήσεις , μην περιμένεις.μπορεί να παρακολουθούν και εισαγγελείς. :grin:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
μεγάλε , πολύ τεκμηριωμένες απαντήσεις , μην περιμένεις.μπορεί να παρακολουθούν και εισαγγελείς. :grin:


  Ελα ρε σοβαρευτείτε.... Να παρακολουθούν εισαγγελείς τις παπαριές που λέμε εδώ στο ΜΠΟΥ?


  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

feelthetroll

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2013
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
νομιμοτα ειναι αυτα τα χρηματα στο λογαριασμο οποτε ας παρακολουθουν..απλα θελω να τα βγαλω εξω γιατι εδω τραβα τραβα σε χαρατσια κτλ πεφτει συνεχως..ενω αν ειναι εξω θα προσαρμοστω με τα λιγοστα που βγαζω..απλα θελω τον πιο φθηνο τροπο να αλλαξουν χωρα κ ονομα..χαχα
 

feelthetroll

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2013
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0

lebesque

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2013
Μηνύματα
571
Like
0
Πόντοι
6
  Ελα ρε σοβαρευτείτε.... Να παρακολουθούν εισαγγελείς τις παπαριές που λέμε εδώ στο ΜΠΟΥ?


   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
δεν νομίζω ότι είναι παπαριές αυτά που ρωτάει ο τύπος ποδολάγνε. αδήλωτο χρήμα, πόθεν έσχες , φοροδιαφυγή κλπ. καλά , εσύ αυτά τα έχεις για τα παπάρια σου; :grin:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.474
Κριτικές
7
Like
3.207
Πόντοι
786
ο ποδολάγνος έχει αδήλωτο χρήμα - φοροδιαφυγή - πρόβλημα στο πόθεν έσχες κλπ, κατασκευαστής γαρ
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
νομιμοτα ειναι αυτα τα χρηματα στο λογαριασμο οποτε ας παρακολουθουν..απλα θελω να τα βγαλω εξω γιατι εδω τραβα τραβα σε χαρατσια κτλ πεφτει συνεχως..ενω αν ειναι εξω θα προσαρμοστω με τα λιγοστα που βγαζω..απλα θελω τον πιο φθηνο τροπο να αλλαξουν χωρα κ ονομα..χαχα




  Ο καλύτερος τρόπος είναι να βγουν έξω με "όχημα" δήθεν αγορά μετοχών εξωτερικού.

 Κάνε χρηματιστηριακό λογαριασμό σε χρηματιστηριακή που κάνει διεθνείς συναλλαγές.

 Βγάζεις τα λεφτά έξω νομιμότατα.

Κάνεις μία πράξη αγοράς την μία μέρα και την επόμενη ρευστοποιείς.


Τα λεφτά σου είναι έξω και δεν στα πειράζει κανείς.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
ο ποδολάγνος έχει αδήλωτο χρήμα - φοροδιαφυγή - πρόβλημα στο πόθεν έσχες κλπ, κατασκευαστής γαρ



 Ο ποδολάγνος έχει όλο το χρήμα νόμιμα δηλωμένο από τις εδω δραστηριότητες και έχει πληρώσει όλους τους φόρους.


Τα μόνα αδήλωτα κέρδη είναι αυτά από τις διεθνείς συναλλαγές που έχω κάνει και τα οποία έχουν φορολογηθεί ήδη από το αμερικανικό IRS.

Αρνούμαι κατηγορηματικά να πληρώσω δευτερη φορά φόρο για το ίδιο πράγμα στην Ελλάδα.

Αυτό θα θελήσουν να μου κάνουν για αυτό μετανστεύω.


 Κομπρέντε?
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.474
Κριτικές
7
Like
3.207
Πόντοι
786
 Ο ποδολάγνος έχει όλο το χρήμα νόμιμα δηλωμένο και έχει πληρώσει όλους τους φόρους.
Κομπρέντε?
τιμή πώλησης και αναγραφόμενη στο συμβόλαιο τιμή ήταν ίδια; εικονικά πήρες; ο μπογιατζής της υπό ανέγερση οικοδομής έβαφε και το σπίτι σου;
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
τιμή πώλησης και αναγραφόμενη στο συμβόλαιο τιμή ήταν ίδια; εικονικά πήρες; ο μπογιατζής της υπό ανέγερση οικοδομής έβαφε και το σπίτι σου;


Αναγκαστικά όχι. Όλοι θέλανε στην αντικειμενική.

Με τα συνεργεια και τους προμηθευτές που συνεργαζόμουν είχα ξεκάθαρη σχέση. Τους γαμούσα στο παζάρι αλλά πλήρωνα πάντα στην ώρα μου και κασέρι.
 

lebesque

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2013
Μηνύματα
571
Like
0
Πόντοι
6
 Ο ποδολάγνος έχει όλο το χρήμα νόμιμα δηλωμένο από τις εδω δραστηριότητες και έχει πληρώσει όλους τους φόρους.


Τα μόνα αδήλωτα κέρδη είναι αυτά από τις διεθνείς συναλλαγές που έχω κάνει και τα οποία έχουν φορολογηθεί ήδη από το αμερικανικό IRS.

Αρνούμαι κατηγορηματικά να πληρώσω δευτερη φορά φόρο για το ίδιο πράγμα στην Ελλάδα.

Αυτό θα θελήσουν να μου κάνουν για αυτό μετανστεύω.


 Κομπρέντε?
και εγώ ποδολάγνε. αλλά εγώ λέω να κάτσω στην ελλαδάρα, το νέο eldorado! :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom