Νέα

POLL Νέα ταυτότητα - θα την πάρουμε ή όχι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα unknowndark
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 590
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Καινουρια ή Παλια ?

  • Θα παρω την καινουρια

    Ψήφοι: 215 69,1%
  • Θα κρατησω το μπλε κωλοχαρτο

    Ψήφοι: 96 30,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    311

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.280
Πόντοι
10.336
Πως θα δουλέψει το chip για γεωεντοπισμό, ρε τύπε;

Δεν θα έχει μπαταρία η νέα ταυτότητα.
μλκ οι τυποι ειναι καθυστερημενοι :2funny:

κατσε να το εμπλουτισω, ολο και καποιος θα το αναπαραγει


ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΤΗΣ FSB ΠΟΥ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ :
Η ΝΕΑ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΜΕ ΤΟ ΤΣΙΠΑΚΙ ΘΑ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΝΑΝΟΜΠΑΤΑΡΙΑ ΑΠΟ ΡΑΔΙΕΝΕΡΓΟ ΥΛΙΚΟ ΥΨΗΛΗΣ ΑΠΟΔΟΣΗΣ (ΠΥΡΗΝΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΠΟ ΟΥΡΑΝΙΟ) ΜΕ ΧΡΟΝΟ ΖΩΗΣ ΑΡΚΕΤΟ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΛΗΞΗΣ ΤΗΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΤΟΠΙΖΟΥΝ ΑΝΑ ΠΑΣΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΣΤΙΓΜΗ. ΑΝ ΔΕ, ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΣΤΟ GPS Η ΝΑΝΟΜΠΑΤΑΡΙΑ, ΤΟ ΤΣΙΠΑΚΙ ΘΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΕΙ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΑ ΑΠΟΡΡΟΦΗΣΗΣ Η ΟΠΟΙΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΘΑ ΣΟΥ ΡΟΥΦΑΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΣΕ ΣΤΑΓΟΝΙΔΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΧΗΜΙΚΗ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΑΠΕΛΕΥΡΩΝΟΝΤΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΟΦΟΔΟΤΗΣΟΥΝ ΤΟΝ ΓΕΩΕΝΤΟΠΙΣΜΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΜΑΣΟΝΟΥΣ ΤΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ ΟΤΙ Ο ΧΡΗΣΤΗΣ ΕΧΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΟΧΗ ΤΟΥ ΚΑΡΤΑ ΠΟΥ ΥΠΟΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ.
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
5.998
Πόντοι
1.336
Η επιμονή των ΜΜΕ και του Κούλη να χλευάζουν τους αρνητές με χαρακτηρισμούς και ειρωνία για εμένα είναι αρκετό για να έχω αμφιβολίες και υποψίες..

Τα ίδια κάνανε και με τον κοβιντ, που τα έχετε δει πρωθυπουργός χώρας να αποκαλεί τους πολίτες ψεκασμενους;;

Ε λοιπόν μόνοι τους βγήκαν πολύ αργότερα οι φαρμακευτικές και δήλωσαν πως τα εμβόλια δεν προστατεύουν από τον κοβιντ .
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
62
Like
44.896
Πόντοι
9.297
δυστυχως θα φερουν τα πραγματα εκει οπου δεν θα εχουμε επιλογη και θα εχουμε ολοι αυτο το tracking system αλλα εχουμε δημοκρατία χαχαχ
Προτεραιότητα η ασφάλεια...
Μην ξεχνάς ότι αλλάξανε τα διαβατήρια και από Νομαρχία ανέλαβε η Αστυνομία γιατί είχε πήξει ο τόπος από Τατάρους που το έπαιζαν Ρωσοποντιοι .
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
62
Like
44.896
Πόντοι
9.297
Εγώ που ήμουν ψεκι που δεν έκανα εμβόλιο, τώρα που θα πάρω νέα ταυτότητα σβηνομαι από τον ειδικό κατάλογο ψεκιων ή είμαι 1-1 και πρέπει να κάνω τίποτα άλλο να γίνει το 2-1 για να βγω;
Ισοπαλία και πας για παράταση...
Θα σε πουν και Κουλοσκυλο....θα ξεχάσουν το αντιστασιακό σου παρελθόν.
 

Νικοςπ44

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2021
Μηνύματα
61
Like
174
Πόντοι
0
Δυστυχώς η εκκλησία και γενικά το θέμα της θρησκείας έχει κάνει μόνο κακό στην Ελλάδα, ταυτότητες χάραγμα και όλες αυτές οι χαζομάρες , όλος σύγχρονος κόσμος έχει ταυτότητες σαν αυτές που θα έχουμε και εμείς , για αυτό μας κοροϊδεύει όλος ο κόσμος από το 2026 τα μπλε χαρτιά που έχουμε δεν θα ισχύουν θα θες να κάνεις μια αγορά από το ιντερνετ ή να πας ένα ταξίδι πχ Ιταλία και θα σου λέει δεν σας δεχόμαστε …οι Έλληνες τα τελευταία 50 χρόνια έχουμε γίνει σάπιοι κολλημένοι με βλακίες μην πω τίποτα άλλο τι σχέση έχουμε εμείς με τους (παλιούς ) που θαυμάζει ολος ο πλανήτης τίποτα…ξεμεθυστε και αφήστε τα χαράγματα και τις πίπες πάμε μπροστά φτάνει πια με την μιζέρια και τις οπισθοδρομικές παπαριες ξυπνήστε από τα θυμιατά και τους μουσαμπες με τις εικόνες ζήστε την ζωή σας
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.280
Πόντοι
10.336
Δυστυχώς η εκκλησία και γενικά το θέμα της θρησκείας έχει κάνει μόνο κακό στην Ελλάδα, ταυτότητες χάραγμα και όλες αυτές οι χαζομάρες , όλος σύγχρονος κόσμος έχει ταυτότητες σαν αυτές που θα έχουμε και εμείς , για αυτό μας κοροϊδεύει όλος ο κόσμος από το 2026 τα μπλε χαρτιά που έχουμε δεν θα ισχύουν θα θες να κάνεις μια αγορά από το ιντερνετ ή να πας ένα ταξίδι πχ Ιταλία και θα σου λέει δεν σας δεχόμαστε …οι Έλληνες τα τελευταία 50 χρόνια έχουμε γίνει σάπιοι κολλημένοι με βλακίες μην πω τίποτα άλλο τι σχέση έχουμε εμείς με τους (παλιούς ) που θαυμάζει ολος ο πλανήτης τίποτα…ξεμεθυστε και αφήστε τα χαράγματα και τις πίπες πάμε μπροστά φτάνει πια με την μιζέρια και τις οπισθοδρομικές παπαριες ξυπνήστε από τα θυμιατά και τους μουσαμπες με τις εικόνες ζήστε την ζωή σας
ΝΕ ΦΙΛΕ ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΠΑΟ ΣΤΙΝ ΚΟΛΑΣΙ ΕΠΙΔΙ ΚΟΥΒΑΛΑΟ ΤΙΝ ΤΑΥΤΟΤΙΤΑ ΤΟΥ ΣΑΤΑΝΑ ΕΜΕΝΑ ΠΙΟΣ ΘΑ ΜΕ ΣΟΣΙ;
ΘΑ ΑΝΕΒΟ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΙΣΟ ΚΕ ΘΑ ΜΕ ΡΟΤΙΣΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΣ "ΓΙΑΤΙ ΑΝΘΡΟΠΕ ΠΙΡΕΣ ΤΙΝ ΤΑΥΤΟΤΙΤΑ ΤΟΥ ΣΑΤΑΝΑ" ΚΕ ΕΓΟ ΤΙ ΘΑ ΤΟΥ ΠΟ;
ΟΤΙ ΤΟΝ ΑΡΝΙΘΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΝ ΜΕ ΠΟΥΝ ΨΕΚΑΣΜΕΝΟ Ι ΚΙΡΙΑ ΣΟΥΛΑ Ι ΓΙΤΟΝΙΣΑ ΚΕ Ο ΜΠΑΡΜΠΑΜΙΤΣΟΣ Ο ΚΑΦΕΤΖΙΣ; ΟΤΙ ΠΡΟΤΙΜΙΣΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΟΥ ΔΡΑΚΟΥΛΑ ΜΙΤΣΟΤΑΚΙ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΠΑΙΣΙΟ; ΤΙ ΨΙΧΙ ΚΟΥΡΕΛΙΑΣΜΕΝΙ ΘΑ ΠΑΡΑΔΟΣΟ ΕΓΟ ΣΕ 20-30-40 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΘΕΟ; ΚΕ ΓΙΑΤΙ; ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΟ ΑΧ ΚΙΤΑΧΤΕ ΣΙΜΠΟΛΙΤΕΣ Ι ΤΑΥΤΟΤΙΤΑ ΜΟΥ ΙΝΕ ΚΕΝΟΥΡΙΑ ΚΕ ΚΑΝΙ ΜΠΙΠ ΜΠΙΠ; ΝΤΡΟΠΙ ΣΑΣ
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
62
Like
44.896
Πόντοι
9.297
Δυστυχώς η εκκλησία και γενικά το θέμα της θρησκείας έχει κάνει μόνο κακό στην Ελλάδα, ταυτότητες χάραγμα και όλες αυτές οι χαζομάρες , όλος σύγχρονος κόσμος έχει ταυτότητες σαν αυτές που θα έχουμε και εμείς , για αυτό μας κοροϊδεύει όλος ο κόσμος από το 2026 τα μπλε χαρτιά που έχουμε δεν θα ισχύουν θα θες να κάνεις μια αγορά από το ιντερνετ ή να πας ένα ταξίδι πχ Ιταλία και θα σου λέει δεν σας δεχόμαστε …οι Έλληνες τα τελευταία 50 χρόνια έχουμε γίνει σάπιοι κολλημένοι με βλακίες μην πω τίποτα άλλο τι σχέση έχουμε εμείς με τους (παλιούς ) που θαυμάζει ολος ο πλανήτης τίποτα…ξεμεθυστε και αφήστε τα χαράγματα και τις πίπες πάμε μπροστά φτάνει πια με την μιζέρια και τις οπισθοδρομικές παπαριες ξυπνήστε από τα θυμιατά και τους μουσαμπες με τις εικόνες ζήστε την ζωή σας
Ο Έλληνας είναι συνδεδεμένος με την Πατρίδα και την Ορθοδοξία.
Αντιθέτως,ο νεοέλληνας που έχει υποστεί διεθνιστική / ανθελληνική προπαγάνδα φυσικά και αντιδρά σε αυτά γιατί έχει μόνο όνομα ελληνικό και οχι ΨΥΧΗ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ΝΕ ΦΙΛΕ ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΠΑΟ ΣΤΙΝ ΚΟΛΑΣΙ ΕΠΙΔΙ ΚΟΥΒΑΛΑΟ ΤΙΝ ΤΑΥΤΟΤΙΤΑ ΤΟΥ ΣΑΤΑΝΑ ΕΜΕΝΑ ΠΙΟΣ ΘΑ ΜΕ ΣΟΣΙ;
ΘΑ ΑΝΕΒΟ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΙΣΟ ΚΕ ΘΑ ΜΕ ΡΟΤΙΣΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΣ "ΓΙΑΤΙ ΑΝΘΡΟΠΕ ΠΙΡΕΣ ΤΙΝ ΤΑΥΤΟΤΙΤΑ ΤΟΥ ΣΑΤΑΝΑ" ΚΕ ΕΓΟ ΤΙ ΘΑ ΤΟΥ ΠΟ;
ΟΤΙ ΤΟΝ ΑΡΝΙΘΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΝ ΜΕ ΠΟΥΝ ΨΕΚΑΣΜΕΝΟ Ι ΚΙΡΙΑ ΣΟΥΛΑ Ι ΓΙΤΟΝΙΣΑ ΚΕ Ο ΜΠΑΡΜΠΑΜΙΤΣΟΣ Ο ΚΑΦΕΤΖΙΣ; ΟΤΙ ΠΡΟΤΙΜΙΣΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΟΥ ΔΡΑΚΟΥΛΑ ΜΙΤΣΟΤΑΚΙ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΠΑΙΣΙΟ; ΤΙ ΨΙΧΙ ΚΟΥΡΕΛΙΑΣΜΕΝΙ ΘΑ ΠΑΡΑΔΟΣΟ ΕΓΟ ΣΕ 20-30-40 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΘΕΟ; ΚΕ ΓΙΑΤΙ; ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΟ ΑΧ ΚΙΤΑΧΤΕ ΣΙΜΠΟΛΙΤΕΣ Ι ΤΑΥΤΟΤΙΤΑ ΜΟΥ ΙΝΕ ΚΕΝΟΥΡΙΑ ΚΕ ΚΑΝΙ ΜΠΙΠ ΜΠΙΠ; ΝΤΡΟΠΙ ΣΑΣ
:cheesy::grin::sunglasses:
 

Νικοςπ44

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2021
Μηνύματα
61
Like
174
Πόντοι
0
Για αυτό πάντα θα μείνουμε ελλαδιτσα για σκέφτεστε μικρά, όσο για τον φίλο παραπάνω κόλαση και παράδεισος απλά γελάω…χωρίς παρεξήγηση iq ραδικιού σορρυ κιόλας , αφήστε οι Ιταλοί, Ισπανοί, Γερμανοί να λαμβάνουν 2,3 χιλιάρικα το μήνα και εσείς καθίστε με τα 700 ευρουλακια
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.657
Like
10.875
Πόντοι
3.556
Τύποι μην πάρετε τη νέα ταυτότητα του σατανά, μόλις τη πάρετε θα βγάλετε ουρά, τα αυτιά σας θα γίνουν σαν του διαβόλου, η γλώσσα σας θα χωριστεί στα δύο σαν του φιδιού,θα ανοίξουν οι επτά πύλες της κολάσεως, θα γίνει η Δευτέρα παρουσία με τη μορφή του τέρατος, το 666 θα χαρακτει στο στήθος σας, ο σατανάς θα σας βρίσκει όπου και να πάτε και θα γίνεται άβουλο όργανο του, εξωγήινοι θα εμφανιστουν παντού με τη μορφή σαύρας, οι γυναίκες σας θα σας απατουν και θα πηγαίνουν με τον cost.....,... Εγώ είμαι ο cost :grin:
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
1
Like
6.141
Πόντοι
2.356

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.280
Πόντοι
10.336
εγω βασικα περιμενω πως και πως να βαλουμε τσιπακια στα σωματα μας.

Θα το φυτεψω στο πουτσοκεφαλο και οταν πηγαινω στις δημοσιες υπηρεσιες, θα τον πεταω πανω στον γκισε και θα λεω στην υπαλληλο "σκαναρε με κουκλα. αμα δεν πιανει κουνα το, απομαγνητιζεται μερικες φορες"
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.251
Like
3.508
Πόντοι
1.706
Η επιμονή των ΜΜΕ και του Κούλη να χλευάζουν τους αρνητές με χαρακτηρισμούς και ειρωνία για εμένα είναι αρκετό για να έχω αμφιβολίες και υποψίες..

Τα ίδια κάνανε και με τον κοβιντ, που τα έχετε δει πρωθυπουργός χώρας να αποκαλεί τους πολίτες ψεκασμενους;;

Ε λοιπόν μόνοι τους βγήκαν πολύ αργότερα οι φαρμακευτικές και δήλωσαν πως τα εμβόλια δεν προστατεύουν από τον κοβιντ .
Κοίτα, έχεις δικαίωμα να αρνηθείς κάτι (ότι κι αν είναι αυτό)????
Έχεις.
α)Όταν όμως όλοι είναι παραδομένοι από μόνοι τους στην τεχνολογία παρακολούθησης που έχει ως μοναδικό σκοπό να σου πασάρει προϊόντα τι κάθεσαι και διαμαρτύρεσαι για μια απλή ταυτότητα?? Διότι αυτός που σε παρακολουθεί δεν είναι το κράτος αλλά μια εμπορική εταιρεία που ενδιαφέρεται πως θα περάσει τις κατάλληλες διαφημίσεις για να καταναλώσεις το όποιο εισόδημα σου. Για να μπεί στον κόπο αλλά και στο έξοδα να σε παρακολουθήσει το κράτος θα πρέπει να είσαι "καλός" άνθρωπος, να έχεις σκοτώσει πεντεξι, να κάνεις κανένα περίεργο εμπόριο μαστούρας/ανθρώπων/κλπ κλπ
β)Έχείς ακούσει κανένα σοβαρό επιχείρημα για να μην πάρουμε τις νέες ταυτότητες?? Το μόνο που ακούς είναι οι φοβίες του ενός και του άλλου.
Για διάβασε λοιπόν άλλη μια, οι σημερινές ταυτότητες εύκολα παραχαράσονται και αργά ή γρήγορα θα αποτελούν κωλόχαρτα δεκτά μόνο εντός Ελλάδας. Δεχόμαστε πιέσεις σαν χώρα και τις ταυτότητες να αλλάξουμε αλλά και τα διαβατήρια σε κάτι πιο ασφαλές.
Γιατί λοιπόν την λες στα κανάλια που αποκαλούν ψεκ κάποιους που έχουν μείνει στην εποχή του Χριστόδουλου αλλά παράλληλα 99% ξεπατώνονται στις δημοσιεύσεις στο facebook??
Αφού είναι ψέκια.
 

Vasco Da Gamage

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
198
Like
327
Πόντοι
21
Χαλαρουϊτα, καιρός ήταν να πεταχτούν αυτές οι τριτοκοσμικές παλιές ταυτότητες στην Ελλάδα. Τα τσιπάκια και τα 666 είναι για τους "ψεκασμένους". Φακελωμένοι είμαστε ούτως ή άλλως, και δεν έχει σχέση με Αντίχριστο. Άμα δε θες να είσαι φακελωμένος τράβα για κανα μοναστήρι στο Θιβέτ.
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.141
Κριτικές
1
Like
2.383
Πόντοι
456
Δυστυχώς η εκκλησία και γενικά το θέμα της θρησκείας έχει κάνει μόνο κακό στην Ελλάδα, ταυτότητες χάραγμα και όλες αυτές οι χαζομάρες , όλος σύγχρονος κόσμος έχει ταυτότητες σαν αυτές που θα έχουμε και εμείς , για αυτό μας κοροϊδεύει όλος ο κόσμος από το 2026 τα μπλε χαρτιά που έχουμε δεν θα ισχύουν θα θες να κάνεις μια αγορά από το ιντερνετ ή να πας ένα ταξίδι πχ Ιταλία και θα σου λέει δεν σας δεχόμαστε …οι Έλληνες τα τελευταία 50 χρόνια έχουμε γίνει σάπιοι κολλημένοι με βλακίες μην πω τίποτα άλλο τι σχέση έχουμε εμείς με τους (παλιούς ) που θαυμάζει ολος ο πλανήτης τίποτα…ξεμεθυστε και αφήστε τα χαράγματα και τις πίπες πάμε μπροστά φτάνει πια με την μιζέρια και τις οπισθοδρομικές παπαριες ξυπνήστε από τα θυμιατά και τους μουσαμπες με τις εικόνες ζήστε την ζωή σας
ακουστε λοιπον .εγω αν δεν βαλουν τα τσιπ ,να ειναι στο φουρνο ,οχι τηγανισμενα νμε τα βρωμολαδα τους .και χωρις δεκα κιλα αλατι δεν θα παω να τη παρω ,ειναι θεμα υγιεας
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.885
Κριτικές
16
Like
14.707
Πόντοι
6.515
Μαν δεν απαντησα για να διαφωνησουμε για τα εμβολια.....και εγω μπορω να σου βγαλω 15 στατιστικες για οτιδηποτε....
Στατιστικη ειναι....αναλογως τα στοιχεια μπορεις να βγαλεις οτι θες....
..και ουτε κατηγορω καποιον που το εκανε....ο σπιτονοικοκυρης του αδερφου μου,εχει 15 προβληματα υγειας...ζωντανο ερειπιο...
Εκανε εμβολια και το περασε ελαφρα....αλλιως ετσι πως ειναι αυτος...αντιο!!! (Πνευμονια,καρδια...κτλ)
ΟΛΑ ειναι ενδειξεις....δεν μπορεις να αποδειξεις τιποτα.... Τωρα εμενα ετυχε αυτοι οι 2 να ειναι οι μοναδικοι που ξερω που εκαναν 4 δοσεις...ε πεθαναν και οι 2!!!! Μπορει να ειναι και συμπτωση!!! απο 2 ατομα δεν μπορω να βγαλω ΑΠΟΔΕΙΞΗ.... εχω μια ενδειξη απλα...
ΕΛΣΤΑΤ, υπερβάλλουσα θνητοτητα
10 - 13% στις χώρες με μεγάλο ποσοστο εμβολιασμού
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.279
Like
13.628
Πόντοι
3.656
Η επιμονή των ΜΜΕ και του Κούλη να χλευάζουν τους αρνητές με χαρακτηρισμούς και ειρωνία για εμένα είναι αρκετό για να έχω αμφιβολίες και υποψίες..

Τα ίδια κάνανε και με τον κοβιντ, που τα έχετε δει πρωθυπουργός χώρας να αποκαλεί τους πολίτες ψεκασμενους;;

Ε λοιπόν μόνοι τους βγήκαν πολύ αργότερα οι φαρμακευτικές και δήλωσαν πως τα εμβόλια δεν προστατεύουν από τον κοβιντ .
είναι ευρωπαϊκή οδηγία τύπε

έχουμε υποχρέωση ως χώρα να τις ανανεώσουμε

δεν υπάρχει ούτε ένα λογικό επιχείρημα που να μπορεί να πει κάποιος ότι τον ενοχλεί ένα κομμάτι πλαστικό....τι σχέση έχει με το εμβόλιο?
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.021
Like
72.059
Πόντοι
12.756
Να μην περάσουν οι ταυτοτητες του Βελζεβουλ

Μουνοπανα αντιχριστοι :rockon::rockon::rockon::rockon:

58b6fe30cd3a1808a918c476.jpg
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.852
Like
2.248
Πόντοι
456
Ti γεωποντισμος; Εδω εχουμε δωσει στο κινητο σε 15 εφαρμογες την αδεια να χρησιμοποιουν την τοποθεσια που βρισκομαστε.
Ξέρεις όμως, δεν υπάρχει νόμος που να λεέι ότι αν δεν έχεις την τάδε εφαρμογή στο κινητό σου κινδυνεύεις σε μπλόκο της τροχαίας να πας στο κρατητήριο.
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.852
Like
2.248
Πόντοι
456
Πως θα δουλέψει το chip για γεωεντοπισμό, ρε τύπε;

Δεν θα έχει μπαταρία η νέα ταυτότητα.
Θα λειτουργεί μόνο σαν ανέπαφη κάρτα. Θα σε εντοπίζουν από 5 εκατοστά μακριά, άντε από τα 15 οι πιο εξελιγμένοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom