Νέα

Poker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnkayliaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Καλημέρα Αρχηγέ..

Με την καταραμένη φτώχια που υπάρχει εκεί, όπως λες, προβλέπω η λέσχη να είναι high stakes..

Εννοείται πως θα έχουμε καθημερινά updates, ποκερικά κ μη, από την άφιξη κ μετά του αρχηγού στο νησί ;)

απο δω και μπρος σηκωνει οποιοδηποτε επιπεδο high stakes ο Αρχηγος μας.. ;) :cheesy: :dancing: :rockon:!!! απο την αφιξη και μετα τα ιντερνετικα σκηπτρα ενημερωσης του λαου μας παραδιδονται εξ'ολοκληρου στον Παναξιο Υπαρχηγο :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Καλημερα νεε και Αξιε Υπαρχηγε...Πρόσεχε τον νεο Αρχηγό της greek bou poker team..Εχει αλλα ωραρια,βρυκολακιαζει καθε βραδυ και σαπίζει όλη μερα..Ειδικά στη Ρόδο,τον βλέπω με τραπουλα τα βραδια και με Σουηδεζες τα μεσημερια!!Δωστου βασιλικό πολτό να αντεχει μη μας παθει κατι..Να περάσετε καλά και να μην ξεχνατε:
[size=30pt]ΔΩΣΤΕ ΠΟΝΟ ΣΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ!!!! (και στον ξεφτιλα το γερο-Μαρκο!)[/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

[size=30pt]ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ;) :cheesy: :grin: :dancing: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ ΝΑΥΑΡΧΕ ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: [/size]:rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! θα χρειαστει απειρο πολτο ο νεος αρχηγος θα ειναι συνεχεια πολτος κυριολεκτικα... :cheesy: :grin: :2funny:!!! επειδη το να ξυπναμε πριν το μεσημερι θα'ναι καπως δυσκολο γιατι να μην ημεθα με τραπουλα τα βραδια μαζι και με Σουηδεζες.. ;) :cheesy: :grin: :dancing: :boobies: :knockinb:  :knockinb:  :knockinb: :dancing: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :sunglasses: :cool2: :cool2: :cool2: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:  :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:!!!!!!!!!!!!!!!!
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
Δεν υπαρχουν ποτε μα ποτε παραπονα απο τον Γενικο Αρχηγο μας παρα μονο το παραπονακι αγαπης οτι μας λειπει η παρουσια του.. ;) :)!!! Προσεχε στις λεσχες Ναυαρχε μου εσυ τις κοιταζες με μισο ματι μια ζωη και καλα εκανες καθως ειδικα εκει στας πολυτελεις ευρωπας ο μεγαλυτερος κινδυνος που διατρεχεις δεν ειναι το βιαιο εγκλημα αλλα το να σε κλεβουν με αλλο τροπο οπως κολουζιον κτλ.. :- :- :-!!! μολις κατεβει ο τρελοκοξος κατω με τα του Μεγιστου Υπαρχηγου θα γινει ΧΑΜΟΣ ΛΕΜΕ ΘΑ ΒΟΥΛΙΑΞΕΙ ΤΟ ΝΗΣΙ... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!
Καλημερα αδερφια από τον ξενιτεμένο Αρχηγό......Μη φοβαστε τιποτα,δωστε πόνο στη Ρόδο κι εγω στις Λέσχες εδώ θα κάνω το καθήκον μας,όπως το πράξαμε 10 μηνες στην Ελλάδα...Κλεψτε blinds,καντε 5-bet στις μπλόφες,μαδηστε τους τουρίστες και παρτε τους και τις γυναίκες μετά..Η εκδίκηση των Ελλήνων ποκεράδων είναι προ των πυλών...
Καντε τα μαγικά σας όπως ο τύπος στη φωτό και όλοι θα παρουν δρόμο!!!!!!
Από το Καστρο μου στη ΒΔ ΕΥΡΩΠΗ σας στελνω αγωνιστικούς χαιρετισμούς!! :2funny: :2funny:
[size=40pt]GO GO BOU POKER TEAM!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • Φωτογραφία2804.jpg
    Φωτογραφία2804.jpg
    236 KB · Εμφανίσεις: 15
  • Φωτογραφία2686.jpg
    Φωτογραφία2686.jpg
    253,6 KB · Εμφανίσεις: 15

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Απλά τις καλημέρες μου στους ΑΡΧΗΓΟΥΣ ΜΑΣ..  ;) :dancing:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
Ευχομαι καλό Σαβατοκύριακο στην ομαδα μας, παντα επιτυχίες ΠΑΝΤΟΥ και μην ξεχνατε:
To αγρυπνο ματι μου ειναι πανω σας και στελνει τη θετική μου αύρα!!!!
[size=40pt]GO GO BOU POKER TEAM FOR SWIM AND  :knockinb: :knockinb: :knockinb: !!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Ευχομαι καλό Σαβατοκύριακο στην ομαδα μας, παντα επιτυχίες ΠΑΝΤΟΥ και μην ξεχνατε:
To αγρυπνο ματι μου ειναι πανω σας και στελνει τη θετική μου αύρα!!!!
[size=40pt][size=50pt]GO GO BOU POKER TEAM FOR SWIM AND....[/size]  :knockinb: :knockinb: :knockinb: !!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ;) :cheesy: :grin: :2funny: :2funny: :2funny:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΝΑΥΑΡΧΕ ΜΑΣ ΕΙΣΑΙ ΘΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Απλά τις καλημέρες μου στους ΑΡΧΗΓΟΥΣ ΜΑΣ..  ;) :dancing:


Μετα απο αγραναπαυση ολιγων ημερων+αναγκαστικης ιντερνετοαποχης λογω επιτακτικης εργασιας καλημεριζω τον [size=50pt]ΗΡΩΙΚΟ ΥΠΑΡΧΗΓΟ ΜΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Καλημερα αδερφια από τον ξενιτεμένο Αρχηγό......Μη φοβαστε τιποτα,δωστε πόνο στη Ρόδο κι εγω στις Λέσχες εδώ θα κάνω το καθήκον μας,όπως το πράξαμε 10 μηνες στην Ελλάδα...Κλεψτε blinds,καντε 5-bet στις μπλόφες,μαδηστε τους τουρίστες και παρτε τους και τις γυναίκες μετά..[size=20pt]Η εκδίκηση των Ελλήνων ποκεράδων είναι προ των πυλών...
Καντε τα μαγικά σας όπως ο τύπος στη φωτό και όλοι θα παρουν δρόμο!!!!!!
[/size]
Από το Καστρο μου στη ΒΔ ΕΥΡΩΠΗ σας στελνω αγωνιστικούς χαιρετισμούς!! :2funny: :2funny:
[size=40pt]GO GO BOU POKER TEAM!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Το Καστρο και η Αυρα του Μεγαλου Αρχηγου απο τον Βορα μας προστατευει... :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!

Τι γινεται εκει ρε Ναυαρχε μη μου πεις οτι ο τυπας ηταν στον αερα πραγματικα χωρις τρικ και στηριζοταν μονο στο μπαστουνι με το χερι,.. :huh: :huh: :huh: :o :o :o;;;???!!!!!! Πες μου οτι τον εχεις τραβηξει και βιντεο να τρελαθουμε... :S :S :S :S :S :S!!!!!!!!!!!

παντως βλεπω ενα καλο καντιτ φωτο με ροζ μπλουζα και μινι σορτς πισω δεξια απ'τον φακιρη πες μου οτι γι'αυτο τον τραβηξες φωτο για ξεκαρφωμα.. ;) ;) ;) ;) :cheesy: :cheesy: :grin: :grin: :grin: :2funny: :2funny: :dancing: :dancing: :rockon: :rockon: :rockon: :humpleg: :humpleg:!!!!!!!!!!!!
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
Καλημερα απο τα Κεντρικά της Ομαδας μας  και καλή εβδομάδα..Ελπίζω όλα να πάνε κατ'ευχήν και η ομάδα να δωσει πολύ πόνο στη Ρόδο.Θα περιμένω εναγωνίως τα καθημερινά updates οχι μόνο από το πόκερ!!!! ;) ;)
ΥΓ: Ο φακίρης στεκόταν ετσι φίλε,αλλα υπάρχει κόλπο.Δες το στο youtube,φοράει μια μαλακία στο χερι μεχρι πίσω και στεκεται...Ειχε πολλή πλάκα,όσο για το άλλο..Κινεζακι ηταν σχιστοματικο,τι να μας πουν εμας αυτά.....Θα βρω τα κουμπια μου εδω πέρα,που θα πάει..Προς το παρόν,αγωνιστικούς χαιρετισμούς σε όλους από το ...Καστρο μου!! :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • Φωτογραφία2898.jpg
    Φωτογραφία2898.jpg
    119,4 KB · Εμφανίσεις: 18
  • Φωτογραφία2911.jpg
    Φωτογραφία2911.jpg
    276,3 KB · Εμφανίσεις: 14

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα απο τα Κεντρικά της Ομαδας μας  και καλή εβδομάδα..Ελπίζω όλα να πάνε κατ'ευχήν και η ομάδα να δωσει πολύ πόνο στη Ρόδο.Θα περιμένω εναγωνίως τα καθημερινά updates οχι μόνο από το πόκερ!!!! ;) ;)
ΥΓ: Ο φακίρης στεκόταν ετσι φίλε,αλλα υπάρχει κόλπο.Δες το στο youtube,φοράει μια μαλακία στο χερι μεχρι πίσω και στεκεται...Ειχε πολλή πλάκα,όσο για το άλλο..Κινεζακι ηταν σχιστοματικο,τι να μας πουν εμας αυτά.....Θα βρω τα κουμπια μου εδω πέρα,που θα πάει..Προς το παρόν,αγωνιστικούς χαιρετισμούς σε όλους από το ...Καστρο μου!! :2funny: :2funny:

Χαιρετώ το μεγάλο Γενικό Αρχηγό μας..
Πολύ ωραίες φώτο με τα κάστρα κτλ.. Μ' αρέσουν πολύ κάτι τέτοια.

Πάμε τώρα στα δικά μας.
Η Rodos Bou Poker Team πρoετοιμάζεται πυρετωδώς για την άφιξη του νέου Αρχηγού Loxxou.
Το κοκκινο χαλί(λέω να το αλλάξω σε πράσινο λόγω τσόχας) είναι έτοιμο κ το μόνο που απομένει είναι κάποιες λεπτομέριες τελευταίας στιγμής που καθόλου δε μας ανησυχούν.

[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]ΣΤΟΧΟΣ: 1-2-3[/size][/size][/size][/size][/size]

[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]GO GO GO BOU POKER TEAM ! ! ! [/size][/size][/size][/size][/size][/size]
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
 

Συνημμένα

  • swedish girls at Rhodes.jpg
    swedish girls at Rhodes.jpg
    42,8 KB · Εμφανίσεις: 13
  • kamikazi (2).jpg
    kamikazi (2).jpg
    80,3 KB · Εμφανίσεις: 44

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
[size=50pt]AXAXAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAXXXXXXXXXXXXAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΙΣΤΕ ΘΕΟΙ ΑΡΧΗΓΕ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΗΓΕ ΜΟΥ ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
[/size]

Τη μεσαια υποδοχη θελω πρωτα τη μεσαια.... ;) ;) ;) :cheesy: :cheesy: :cheesy: :grin: :grin: :grin: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
[size=10pt][size=10pt][size=10pt]Update from Rodos[/size][/size][/size]

H άφιξη του Αρχηγού μας  στο νησί παρατείνεται για μια εβδομάδα ελέω Frau "ανοργασμικιάς" Merkel.

Τπτ όμως δεν αλλάζει.

Δεν πτοούμαστε, δεν ξενερώνουμε, δεν βρεχόμαστε στο river..

..Είμαστε η BOU POKER TEAM..

ΥΓ. 11 + Σήμερα..
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρες ποκεράδες.

Η μεγάλη μέρα κ στιγμή έφθασε.

Σε λίγες ώρες ο Αρχηγός της BOU POKER TEAM HELLAS: LOXXOS πατάει τα ιερά χώματα της Ρόδου.

Οι πρώτες μέρες θα αφιερωθούν σε βόλτες, καφέδες, συζητήσεις ποκερικές κ μη κ από βδομάδα λογικά ξεκινάει ο αγώνας.

Stay Tuned.. 
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
Καλησπέρες ποκεράδες.

Η μεγάλη μέρα κ στιγμή έφθασε.

Σε λίγες ώρες ο Αρχηγός της BOU POKER TEAM HELLAS: LOXXOS πατάει τα ιερά χώματα της Ρόδου.

Οι πρώτες μέρες θα αφιερωθούν σε βόλτες, καφέδες, συζητήσεις ποκερικές κ μη κ από βδομάδα λογικά ξεκινάει ο αγώνας.

Stay Tuned..   
Με μεγάλη συγκίνηση και χαρά, πήρα το μεσημέρι το μηνυμα αναχώρησης του Αρχηγού LOXXOS για το νησί των Ιπποτών και των ΠΟΚΕΡΑΔΩΝ!!!!Η θετική αυρα μου να σας συνοδεύει σε όλες σας τις δραστηριότητες  :knockinb: :knockinb: αλλά και στην πράσινη τσόχα του καζίνο!Αναμένω με ανυπομονησία τα reports από τιςομηρικές μαχες με τα ντόπια και αλλοδαπά γατάκια...
Η Θρυλική BOU POKER TEAM αναβιώνει στη ΡΟΔΟ για τις επόμενες μερες και ειναι προορισμένη να σκορπίσει ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ στους αμοιρους που θα βρεθούν στο διάβα της....
Αρχηγε και Υπαρχηγε....
[size=40pt]ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΤΙ ΚΙ ΑΝ ΚΑΝΕΤΕ!!!!!!
GO GO BOU POKER TEAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
YG:Υπαρχηγέ να προσέχεις τον Αρχηγό στα suckouts -που να μην τα συναντησετε βεβαια αλλα λεμε,αν.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Με μεγάλη συγκίνηση και χαρά, πήρα το μεσημέρι το μηνυμα αναχώρησης του Αρχηγού LOXXOS για το νησί των Ιπποτών και των ΠΟΚΕΡΑΔΩΝ!!!!Η θετική αυρα μου να σας συνοδεύει σε όλες σας τις δραστηριότητες  :knockinb: :knockinb: αλλά και στην πράσινη τσόχα του καζίνο!Αναμένω με ανυπομονησία τα reports από τιςομηρικές μαχες με τα ντόπια και αλλοδαπά γατάκια...
Η Θρυλική BOU POKER TEAM αναβιώνει στη ΡΟΔΟ για τις επόμενες μερες και ειναι προορισμένη να σκορπίσει ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ στους αμοιρους που θα βρεθούν στο διάβα της....
Αρχηγε και Υπαρχηγε....
[size=40pt]ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΤΙ ΚΙ ΑΝ ΚΑΝΕΤΕ!!!!!!
GO GO BOU POKER TEAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
YG:Υπαρχηγέ να προσέχεις τον Αρχηγό στα suckouts -που να μην τα συναντησετε βεβαια αλλα λεμε,αν.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ευχαριστούμε Γενικέ Αρχηγέ..

Η χθεσινή μέρα κύλισε υπέροχα. Loxxos(με τα της Αρχηγίνας του) Σταύρος8, Αντωνης τρελή παρέα..

Ένα μικρό τουρ στη πόλη κ καφεδάκι-συζήτηση σε καφετέρια με θέα το Ναό  :dancing: ;) :cheesy: :grin:

Τα καλύτερα έρχονται..  :P ;)
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
Ευχαριστούμε Γενικέ Αρχηγέ..

Η χθεσινή μέρα κύλισε υπέροχα. Loxxos(με τα της Αρχηγίνας του) Σταύρος8, Αντωνης τρελή παρέα..

Ένα μικρό τουρ στη πόλη κ καφεδάκι-συζήτηση σε καφετέρια με θέα το Ναό  :dancing: ;) :cheesy: :grin:

Τα καλύτερα έρχονται..  :P ;)
Εννοείται Σταύρο!!Αν και τωρα θα περιοριστούμε στα reports της τσόχας,καθότι με την "Αρχηγίνα" παρούσα,που να τολμήσετε τιποτα περίεργα "3 bet raise" στα Σκανδιναυά του νησιού!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
[size=40pt]ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΜΑΓΚΕΣ!!!!!!!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
7 Ημέρες κλείνουν σημερα και ουτε φωνή ούτε ακρόαση απο την αποστολή μας στη Ροδο.....ΤΙ ΓΙΝΑΤΕ ΡΕ ΠΑΛΛΙΚΑΡΙΑ????Σας ξεζουμιξαν οι τουρίστριες η τα γατάκια???
Με εντολή μου, ΠΑΡΑΥΤΑ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙΤΕ!!!!!
Silence ending today!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
7 Ημέρες κλείνουν σημερα και ουτε φωνή ούτε ακρόαση απο την αποστολή μας στη Ροδο.....ΤΙ ΓΙΝΑΤΕ ΡΕ ΠΑΛΛΙΚΑΡΙΑ????Σας ξεζουμιξαν οι τουρίστριες η τα γατάκια???
Με εντολή μου, ΠΑΡΑΥΤΑ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙΤΕ!!!!!
Silence ending today!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Μεγάλε Γενικέ Αρχηγέ μου έχεις απόλυτο δίκιο.
Δεν έγραψα κάτι διότι ποκερικά νέα δεν έχουμε ακόμα.
Αν κ ο Αρχηγός έκανε 2 καταδρομικές, αναγνώρισης χώρου κ αντιπάλων στο ναό δεν έπαιξε ακόμα.  
Αποχαιρέτησε την Αρχηγίνα του κ από αύριο ξεκινάνε οι ποκερικές επάλξεις.

Loxxos, Stavros8 κ κατά 95% Αντώνης θα αγωνιστούμε στο τουρνουά  Texas Holdem Rebuy 1 + 1 100(90+10)

Σήμερα για μια ακόμη φορά, πλήρης η ομάδα θα πιούμε μπυρίτσες κ παράλληλα θα σχεδιάζουμε την στρατηγική που θα ακολουθήσουμε.

Με το γνωστό σεντόνι πλέον θα ενημερώσουμε για το τι έγινε στο τουρνουά.

Υγ. Ο  αρχηγός αν κ μπήκε κ διάβασε δε κατάφερε να γράψει. Στέλνει τους χαιρετισμούς του.





 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom