Νέα

Poker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnkayliaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Υπερευχαριστουμε για τη φιλοξενια Αρχηγε μας ηταν ολα παραπανω απο τελεια και αναμενεται ανυπομονα η επομενη με νεες ποκερικες εκπληξεις τραπουλες και συναφη και οχι μονο... ;) ;) ;) ;) ;) ;) :o :o :o :o :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:!!!!!!!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Ευχαριστώ πολύ αρχηγέ..

Στις 19:00 αρχίζει κ τώρα χαλαρώνω.

Περάσατε σούπερ όπως βλέπω στις φώτο.

Υγ. Η τράπουλα είναι EPT αν δε κάνω λάθος??  :think:

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΑΥΡΑΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Σε μια φανταστική βραδιά, εξελίχθηκε το χτεσινό home game στο σπίτι μου....Το τουρνουά στέφθηκε με απόλυτη επιτυχία-20€ Buy in+ 2 rebuys-κατά τις 5 τα ξημερώματα..
LOXXOS-CAVO-JIM POKERSTARS-PREMIOUM MEMBER-ADMIRAL σε ενα τρομερο 5-hand game καναμε την καλύτερη προπόνηση ενόψει της αυριανής μαχης.Νικητής αναδείχθηκε ο CAVO με δευτερο τον JIM και τρίτο τον Premioum member....
Πίτσες,μπυρες,ουισκυ,κοκταίηλς και παγωτά συμπληρωσαν το κενό που δημιουργουνταν στα στομαχια μας από τη συνεχή χαρτοπαιξία..Φωτό ακολουθούν.....
[size=30pt]GO GO BOU POKER TEAM!!!!!
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗ ΡΟΔΟ!!!!!!
[/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Φοβερες οι φωτο και το υπεραναλυτικο ρεπορταζ Αρχηγε μου αλλα μου φαινεται δεν εχεις συνελθει ακομα απο τα ουισκια... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: Γιατι πως αλλιως ειναι δυνατον να κανει τετοιο λαθος που σκορπα παραπληροφορηση στο τεραστιο κοινο που διαβαζει καθημερινα την φορουμικη ενημερωση..ο ΜΕγαλος ADMIRAL, Ναυαρχος και Τεραστιος Αρχηγος... :huh: :huh: :huh: :think: :think: :think: :S :S :S;;;???!!!! Δευτερος ο Jim... :huh: :huh: :huh: :S :S :S!!!!! Δευτερος ο Jim... :- :- :- :- :- >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( :( :( :( :( :( :( :( :( :(;;;;;!!!!!!!!!!!!!!!!
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
Φοβερες οι φωτο και το υπεραναλυτικο ρεπορταζ Αρχηγε μου αλλα μου φαινεται δεν εχεις συνελθει ακομα απο τα ουισκια... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: Γιατι πως αλλιως ειναι δυνατον να κανει τετοιο λαθος που σκορπα παραπληροφορηση στο τεραστιο κοινο που διαβαζει καθημερινα την φορουμικη ενημερωση..ο ΜΕγαλος ADMIRAL, Ναυαρχος και Τεραστιος Αρχηγος... :huh: :huh: :huh: :think: :think: :think: :S :S :S;;;???!!!! Δευτερος ο Jim... :huh: :huh: :huh: :S :S :S!!!!! Δευτερος ο Jim... :- :- :- :- :- >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( :( :( :( :( :( :( :( :( :(;;;;;!!!!!!!!!!!!!!!!
Καλά ντε!Δευτερος εσυ ησουν...Γραψε λάθος!!!!! :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα.

ΕΠΟΣ - ΑΘΛΟΣ

Σε φιλντ 19 παικτών έφυγα ΠΡΩΤΟΣ.
Τους "μάτωσα" μέσα σε 75 λεπτά.

ΑΣ ΣΟΒΑΡΕΥΤΟΥΜΕ ΤΩΡΑ..

Έφυγα πρώτος από το τέλος.
Πρωτη φορά έτσι κ η πρώτη φορά πάντα πονάει.

Σε 75 λεπτά είδα μόνο 3 χέρια.

1. 25/50 σε θέση Βig blind κρατάω Α-3 κούπες.
  Γίνεται από την θέση +1 raise 400 κ κολλάρω μαζί με άλλους 4.
  Φλοπ: Q-J-4 με μια κούπα.  C-Bet o raiser 1050 κ πήγαμε όλοι πάσο.
  Δείχνει σετ γυναικών..

2. 50/100 σε θέση UTG κρατάω J-J.
  Ανεβάζω στα 600 κ με βλέπουν 3.
  Φλοπ: Q-3-6 με 2 καρά
  C-bet εγω 1200 με βλέπει ένας.
  Τερν: Α σπαθί τσεκ - τσεκ
  Ρίβερ: 8 μπαστούνι
  Τσεκ εγώ 1500 ο άλλος. Σκέφτομαι σκέφτομαι, χρώμα να κυνηγούσε κ πάει να κλέψει κ κολλάρω κ μου δείνει Q.

3. 100/200 5 λεπτά πριν να τελειωσουν τα ριμπαι από θέση co πέρνω Κ-Κ.
  Λέω ήρθε η ώρα.
  Μέχρι να μιλήσω όχι raise δεν έγινε αλλά ούτε call. Ήθελα ένα raise να τα παίξω all in αλλά αφού δεν έγινε έκανα raise στα 1000.
  Με βλέπουν 2.
  Φλοπ 10-10-4 οφ
  Μιλαει το μπατον από λάθος πρώτος κ ποντάρει κ τρώει ποινη. Τσεκ ο άλλος, ποντάρω, ο τιμωρημένος τσιμουδια κ μου τα γυρνάει ο άλλος.
  Λέω αν έπεσα σε 10 καληνύχτα. Αλλ ιν εγώ κ κολλάρουν κ οι 2.
  Το μπάτον 10-8 κ ο άλλος πάει αν είναι δυνατον πάσο με 10-J
  Τερν κ ρίβερ μικρά κ είχα τόσα νεύρα που την παραμικρή σκέψη για ριμπάι την σούταρα μακριά.

Μεχρι την επόμενη φορά σε κανα 2 βδομάδες ας ελπίσουμε η τύχη να μας χαμογελάσει λίγο παραπάνω..


 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Καλή επιτυχία σε όλα τα παιδιά που θα κατεβούν στο ναό σήμερα..  :dancing: ;) :dancing:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
Καλή επιτυχία σε όλα τα παιδιά που θα κατεβούν στο ναό σήμερα..  :dancing: ;) :dancing:
[size=30pt]Η BOU POKΕΡ TEAM ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΤΑ EΠΑΘΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Καλησπέρα σε όλα τα ποκερικά αδερφια!!!!!Η ομάδα μας  και πάλι σκορπισε τους αντιπάλους της και ανεβηκε στην 4η θεση της κατάταξης-Field 57 ατόμων- με άξιο εκπρόσωπό της το δοξασμένο PREMIOUM MEMBER μας!!!!!!!
Τρεις εκπρόσωποί μας-JIM POKERSTARS-ADMIRAL-PREMIOUM MEMBER-εδωσαν το παρόν χτες στη μαχη του Λουτρακίου..
Σε ρηχά νερά εγω,αν και ξεκίνησα καλά,βγάζοντας εξω 2 παικτες και τριπλασίασα τις αρχικές 9.000 μαρκες μου,πλην όμως μετά την αλλαγη τραπεζιού και παιρνοντας ενα ακόμη μεγάλο κόλπο, Α-J σε φλοπ 3-8-J raise από τον αντιπαλο 3.500 call εγω, turn,river σκουπίδια,και συνεχη πονταρισματα απο τον ασχετο Donk με 8-9 (!) όπου εφτασα τις 40.000 μαρκες, ε, εκεί σταμάτησαν να μου ερχονται φυλλα!αφου ειπα ότι με καταράστηκε ο Donk!!!!Εχετε πιασει ποτε στη σειρα 2-4,2-4,2-4,2-7-3-9???Ε,εγω το εκανα και αυτό..Σε συνδυασμό με μια μπλοφα που πηγα να περασω αηδιασμενος απο την αφυλλία μου,οι μαρκες μου εξανεμίστηκαν..Φανταστειτε ότι πηγα να μπω σε τριπλό all in me 3-3 me 8.000 μαρκες από πίσω,αλλά επειδη εκανε το all in ο επονομαζόμενος και Mr Bean-για εμας που τον ξερουμε-εκανα πίσω ..
Φλοπ 3-9-7 τραβάω τα βυζιά μου!
turn 2
river K
και ο mr bean δειχνει Κ-Κ (!!)
Λέω ευτυχώς..
Μετα από δυο πασες παιρνω βαλέδες,λεω ηρθε η ωρα,ακούω all in απο τον UTG,instant all in εγω,call o BB που μας καλυπτε,λεω ωραια παμε για καλά φραγκα,ο UTG δειχνει 8-9,πανηγυρια εγω,Α-Α ο ΒΒ (!!!) :headbang: :headbang: :headbang:
Αποχωρηση στην 25η θεση.. :headbang: :headbang: :headbang:
Ο JIM εφυγε νωριτερα με τρομακτικό bad beat όταν οι Ασσοι του σε τετραπλο all in σπασανε απο τεσσαρια στην 38η θεση.
Και πάμε στον Premioum...
με παιχνίδι συγκροτημένο,σφιχτο στα ορια της καραμπίνας και με κατάλληλα φυλλα,περασε ανετα με υγιες στακ στους 15 και μπηκε στο final 7ος σε μαρκες...Εκει εδωσε ρεστα, όταν με Α-Q εναντι 9-9,Κ-J εναντι 9-10 διπλασίαζε συνεχώς κι εφτασε μεχρι τις 60.000 μαρκες όταν σε all in με 10-J,ακουει 2 call me 7-7 του Κοτσαρη και 9-9 ενός Αγγλου..
[size=20pt]FLOP  3-5-Q
TURN   8
RIVER  10 !!!!!!!!!![/size]
Σηκώσαμε το καζίνο στο πόδι απο τις φωνές και τα πανηγυρια,τα αλλα τραπέζια του cash ηρθαν να δουν τι εγινε,εγω να φωνάζω "EYE OF THE TIGER"  :2funny: :2funny: ,ενας πανικός!!!!!!
Οιπαικτες λιγοστευανε συνεχώς, 10-9-8 μπηκαμε στα κερδη,-7-6-5 ,τεσσερις παικτες και ο Premioum με short stack να ψαχνει ευκαιρία να τα "καρφωσει"...
Τελικά, 12 παρα, O Premioum member μπηκε all in με 10.000 μαρκες απο SΒ σε blinds 3000-6000 ante 800, με μια κινηση που εγω προσωπικά δεν θα εκανα ποτε...
[size=20pt]ΕΚΑΝΕ ALL IN ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΕΙ ΤΑ ΦΥΛΛΑ ΤΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
Τεράστια κίνηση που δειχνει ψυχικά αποθέματα,και το πόσο γυάλιζε το ματι του χτες.....
call οι δυο -Κοτσαρης και Αγγλος  ......
FLOP 7-8-9,δυο μπαστούνια ...20.000 ο Κοτσαρης ,60.000 ο Αγγλος,CALL ο Κοτσαρης!!!!!
TURN 9 κουπα......check ο Κοτσαρης,60.000 ο Αγγλος,εκ νεου call ο Κοτσαρης!!!
River 3 μπαστούνι check,check
Showdown...
Αγγλος : 10-J φλοπάτη κεντα !
Κοτσαρης: Q-2 μπαστούνια,χρωμα στο River!
Premioum MEMBER :Ανοίγει φύλλα με δυναμη......ΤΟ ΠΡΩΤΟ 9 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΟΛΟ ΤΟ ΠΟΚΕΡ ΡΟΥΜ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ "ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ",οι γκρουπιερηδες να εχουν παθει πλάκα , η Ποκερ Μανατζερ να προσπαθει να μας απομακρυνει,ΕΝΑΣ ΧΑΜΟΣ!!!!!!
 Δευτερο φυλλο ....2  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Παραλίγο να τους τρωγαμε με ΦΟΥΛ!!!!!!!!!!!!
Τεταρτη θεση,570€ και τρελλα πανηγυρια από την Ομαδα!!!!
Η βραδια εκλεισε με πιτσα στο ΑΜΙ,μπυρες και παγωτα κερασμένα απο τον Premioum σε μια καταπληκτική βραδια με Πανσέληνο,μιλώντας για τα τεκταινομενα 8 ωρων ποκερ και κοιτάζοντας τα πιπίνια που τα ειχαν δωσει όλα στα μπαρακια!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Το Ραντεβού ανανεώνεται για την άλλη εβδομάδα!!!!
ΣΚΟΡΠΑΜΕ ΠΟΝΟ ΣΥΝΕΧΩΣ!!!!!!!
[size=30pt]GO GO BOU POKER TEAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Δωσε πόνο Ναυαρχε!! . Την άλλη βδομάδα σε θέλω στην 3αδα. :rockon: :rockon: :rockon:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
[size=30pt]Η BOU POKΕΡ TEAM ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΤΑ EΠΑΘΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Καλησπέρα σε όλα τα ποκερικά αδερφια!!!!!Η ομάδα μας  και πάλι σκορπισε τους αντιπάλους της και ανεβηκε στην 4η θεση της κατάταξης-Field 57 ατόμων- με άξιο εκπρόσωπό της το δοξασμένο PREMIOUM MEMBER μας!!!!!!!
Τρεις εκπρόσωποί μας-JIM POKERSTARS-ADMIRAL-PREMIOUM MEMBER-εδωσαν το παρόν χτες στη μαχη του Λουτρακίου..
Σε ρηχά νερά εγω,αν και ξεκίνησα καλά,βγάζοντας εξω 2 παικτες και τριπλασίασα τις αρχικές 9.000 μαρκες μου,πλην όμως μετά την αλλαγη τραπεζιού και παιρνοντας ενα ακόμη μεγάλο κόλπο, Α-J σε φλοπ 3-8-J raise από τον αντιπαλο 3.500 call εγω, turn,river σκουπίδια,και συνεχη πονταρισματα απο τον ασχετο Donk με 8-9 (!) όπου εφτασα τις 40.000 μαρκες, ε, εκεί σταμάτησαν να μου ερχονται φυλλα!αφου ειπα ότι με καταράστηκε ο Donk!!!!Εχετε πιασει ποτε στη σειρα 2-4,2-4,2-4,2-7-3-9???Ε,εγω το εκανα και αυτό..Σε συνδυασμό με μια μπλοφα που πηγα να περασω αηδιασμενος απο την αφυλλία μου,οι μαρκες μου εξανεμίστηκαν..Φανταστειτε ότι πηγα να μπω σε τριπλό all in me 3-3 me 8.000 μαρκες από πίσω,αλλά επειδη εκανε το all in ο επονομαζόμενος και Mr Bean-για εμας που τον ξερουμε-εκανα πίσω ..
Φλοπ 3-9-7 τραβάω τα βυζιά μου!
turn 2
river K
και ο mr bean δειχνει Κ-Κ (!!)
Λέω ευτυχώς..
Μετα από δυο πασες παιρνω βαλέδες,λεω ηρθε η ωρα,ακούω all in απο τον UTG,instant all in εγω,call o BB που μας καλυπτε,λεω ωραια παμε για καλά φραγκα,ο UTG δειχνει 8-9,πανηγυρια εγω,Α-Α ο ΒΒ (!!!) :headbang: :headbang: :headbang:
Αποχωρηση στην 25η θεση.. :headbang: :headbang: :headbang:
Ο JIM εφυγε νωριτερα με τρομακτικό bad beat όταν οι Ασσοι του σε τετραπλο all in σπασανε απο τεσσαρια στην 38η θεση.
Και πάμε στον Premioum...
με παιχνίδι συγκροτημένο,σφιχτο στα ορια της καραμπίνας και με κατάλληλα φυλλα,περασε ανετα με υγιες στακ στους 15 και μπηκε στο final 7ος σε μαρκες...Εκει εδωσε ρεστα, όταν με Α-Q εναντι 9-9,Κ-J εναντι 9-10 διπλασίαζε συνεχώς κι εφτασε μεχρι τις 60.000 μαρκες όταν σε all in με 10-J,ακουει 2 call me 7-7 του Κοτσαρη και 9-9 ενός Αγγλου..
[size=20pt]FLOP  3-5-Q
TURN   8
RIVER  10 !!!!!!!!!![/size]
Σηκώσαμε το καζίνο στο πόδι απο τις φωνές και τα πανηγυρια,τα αλλα τραπέζια του cash ηρθαν να δουν τι εγινε,εγω να φωνάζω "EYE OF THE TIGER"  :2funny: :2funny: ,ενας πανικός!!!!!!
Οιπαικτες λιγοστευανε συνεχώς, 10-9-8 μπηκαμε στα κερδη,-7-6-5 ,τεσσερις παικτες και ο Premioum με short stack να ψαχνει ευκαιρία να τα "καρφωσει"...
Τελικά, 12 παρα, O Premioum member μπηκε all in με 10.000 μαρκες απο SΒ σε blinds 3000-6000 ante 800, με μια κινηση που εγω προσωπικά δεν θα εκανα ποτε...
[size=20pt]ΕΚΑΝΕ ALL IN ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΕΙ ΤΑ ΦΥΛΛΑ ΤΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
Τεράστια κίνηση που δειχνει ψυχικά αποθέματα,και το πόσο γυάλιζε το ματι του χτες.....
call οι δυο -Κοτσαρης και Αγγλος  ......
FLOP 7-8-9,δυο μπαστούνια ...20.000 ο Κοτσαρης ,60.000 ο Αγγλος,CALL ο Κοτσαρης!!!!!
TURN 9 κουπα......check ο Κοτσαρης,60.000 ο Αγγλος,εκ νεου call ο Κοτσαρης!!!
River 3 μπαστούνι check,check
Showdown...
Αγγλος : 10-J φλοπάτη κεντα !
Κοτσαρης: Q-2 μπαστούνια,χρωμα στο River!
Premioum MEMBER :Ανοίγει φύλλα με δυναμη......ΤΟ ΠΡΩΤΟ 9 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΟΛΟ ΤΟ ΠΟΚΕΡ ΡΟΥΜ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ "ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ",οι γκρουπιερηδες να εχουν παθει πλάκα , η Ποκερ Μανατζερ να προσπαθει να μας απομακρυνει,ΕΝΑΣ ΧΑΜΟΣ!!!!!!
 Δευτερο φυλλο ....2  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Παραλίγο να τους τρωγαμε με ΦΟΥΛ!!!!!!!!!!!!
Τεταρτη θεση,570€ και τρελλα πανηγυρια από την Ομαδα!!!!
Η βραδια εκλεισε με πιτσα στο ΑΜΙ,μπυρες και παγωτα κερασμένα απο τον Premioum σε μια καταπληκτική βραδια με Πανσέληνο,μιλώντας για τα τεκταινομενα 8 ωρων ποκερ και κοιτάζοντας τα πιπίνια που τα ειχαν δωσει όλα στα μπαρακια!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Το Ραντεβού ανανεώνεται για την άλλη εβδομάδα!!!!
ΣΚΟΡΠΑΜΕ ΠΟΝΟ ΣΥΝΕΧΩΣ!!!!!!!
[size=30pt]GO GO BOU POKER TEAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]

Επικο thread Ναυαρχε μου εισαι Μεγας με το πριμιουμ εχετε καβατζωσει την 4η θεση και οι δυο μαζι εχετε ερθει τεταρτοι πανω απο 5 φορες λολ... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :2funny: :rockon:!!!! ποιος ηταν ο γνωστος μπιν μη με πεις ο βαψομαλιας.. :huh: :think: :2funny:;;; Κοτσαρη εννοουμε τον γνωστο θαμωνα του τελικου τραπεζιου τις κυριακες τον μαριο ή κανενα απο τα αδελφια του..; Σοβαρα το πριμιουμ ρεσταρε ενω ειχε περασει το ΒΒ χωρις να δει φυλλα αβλεπι συστημα σαβουαρ..;;; :o :o :o!!!! ΜΕγαλα Γκατς και Κοχονες το πριμιουμ αν και μπορουσε να περιμενει λιγακι μεχρι να ξαναφτασει κατω απ'το οπλο μηπως και αλληλοαποκλειοντουσαν αλλοι ή επιανε τιποτα γερο στις επομενες δυο πασες... :dunno: :dunno: :dunno: Στα τελικα τραπεζια πολυ συχνα ακομα και με 1/2 μπλαιντ μπορεις να πηδηξεις επιπεδο επαθλου αμα αποκλειστει κανα μεγαλυτερο στακ..πως εγινε στο χομ γκεμι μας στους 3.. ;) Τεσπα τωρα συγχαρητηρια και παλι σε ΝΑυαρχο και Πριμιουμ ειναι αξιοθαυμαστοι :rockon: :rockon: :rockon:!!! Δε μ'ειπες οτι'ρθε ο Τζιμις δεν ειχε πει οτι δεν εχει φραγκο και θα'ρθει οπωςδηποτε στις 30+7 τεσπα τωρα προσευχησου στον ποκερικο και στοιχηματικο θεο να μην χασει η Ουρουγουαη μου απ'τη Μπραζίλια σημερα στον πρωτο ημιτελικο του Κονφεντερεσιονς γιατι εχω παιξει οτι εχω και δεν εχω στο Χ2 δινει τρελη αποδοση κοντα στο 3 εχει φτασει για δυο αποτελεσματα ειναι τρελο για την Σελεστε κοντρα στη βραζιλια που'χει κανει το μεγαλυτερη ποδοσφαιρικη εκπληξη στην ιστορια στο μουντιαλ του '50 οταν νικησε την διοργανωτρια Βραζιλια στον τελικο με 177 χιλιαδες ατομα μεσα στο νεοσυστατο Μαρακανα εκανε το Μαρακανατσο του 1950 που εχει μεινει στην ιστορια των βραζιλιανων ως η απολυτη ποδοσφαιρικη τους τραγωδια...!!! Γι'αυτο επαιξα ολο το μπανκρολ μου στο Χ2 προσευχησου να μη χασουν οι Τσαρουας Αρχηγαρα μου γιατι μετα δε θα'χω φραγκο οχι μονο για το Κυριακατικο αλλα ουτε καν για καφε και κουλουρι... :cheesy: :grin: :booty: :booty: :booty:!!!!
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
Επικο thread Ναυαρχε μου εισαι Μεγας με το πριμιουμ εχετε καβατζωσει την 4η θεση και οι δυο μαζι εχετε ερθει τεταρτοι πανω απο 5 φορες λολ... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :2funny: :rockon:!!!! ποιος ηταν ο γνωστος μπιν μη με πεις ο βαψομαλιας.. :huh: :think: :2funny:;;; Κοτσαρη εννοουμε τον γνωστο θαμωνα του τελικου τραπεζιου τις κυριακες τον μαριο ή κανενα απο τα αδελφια του..; Σοβαρα το πριμιουμ ρεσταρε ενω ειχε περασει το ΒΒ χωρις να δει φυλλα αβλεπι συστημα σαβουαρ..;;; :o :o :o!!!! ΜΕγαλα Γκατς και Κοχονες το πριμιουμ αν και μπορουσε να περιμενει λιγακι μεχρι να ξαναφτασει κατω απ'το οπλο μηπως και αλληλοαποκλειοντουσαν αλλοι ή επιανε τιποτα γερο στις επομενες δυο πασες... :dunno: :dunno: :dunno: Στα τελικα τραπεζια πολυ συχνα ακομα και με 1/2 μπλαιντ μπορεις να πηδηξεις επιπεδο επαθλου αμα αποκλειστει κανα μεγαλυτερο στακ..πως εγινε στο χομ γκεμι μας στους 3.. ;) Τεσπα τωρα συγχαρητηρια και παλι σε ΝΑυαρχο και Πριμιουμ ειναι αξιοθαυμαστοι :rockon: :rockon: :rockon:!!! Δε μ'ειπες οτι'ρθε ο Τζιμις δεν ειχε πει οτι δεν εχει φραγκο και θα'ρθει οπωςδηποτε στις 30+7 τεσπα τωρα προσευχησου στον ποκερικο και στοιχηματικο θεο να μην χασει η Ουρουγουαη μου απ'τη Μπραζίλια σημερα στον πρωτο ημιτελικο του Κονφεντερεσιονς γιατι εχω παιξει οτι εχω και δεν εχω στο Χ2 δινει τρελη αποδοση κοντα στο 3 εχει φτασει για δυο αποτελεσματα ειναι τρελο για την Σελεστε κοντρα στη βραζιλια που'χει κανει το μεγαλυτερη ποδοσφαιρικη εκπληξη στην ιστορια στο μουντιαλ του '50 οταν νικησε την διοργανωτρια Βραζιλια στον τελικο με 177 χιλιαδες ατομα μεσα στο νεοσυστατο Μαρακανα εκανε το Μαρακανατσο του 1950 που εχει μεινει στην ιστορια των βραζιλιανων ως η απολυτη ποδοσφαιρικη τους τραγωδια...!!! Γι'αυτο επαιξα ολο το μπανκρολ μου στο Χ2 προσευχησου να μη χασουν οι Τσαρουας Αρχηγαρα μου γιατι μετα δε θα'χω φραγκο οχι μονο για το Κυριακατικο αλλα ουτε καν για καφε και κουλουρι... :cheesy: :grin: :booty: :booty: :booty:!!!!
Δηλαδή η συμμετοχή σου την Κυριακή θα κριθεί απο τον αποψινό αγώνα.....Δε μου τα λετε καλά... :think: :think: :think: Δυο τουρνουα απέμειναν να συμμετάσχω και μου κανετε νερα.....Θα εχουμε εκκαθαρίσεις μου φαίνεται.... :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: Αντε ,καλή επιτυχία απόψε.... :rockon: :rockon: :rockon:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
ποιος ηταν ο γνωστος μπιν μη με πεις ο βαψομαλιας.. :huh: :think: :2funny:;;; Κοτσαρη εννοουμε τον γνωστο θαμωνα του τελικου τραπεζιου τις κυριακες τον μαριο ή κανενα απο τα αδελφια του..;
Ο Μπιν ειναι ο ασπρομμάλης μεσοκοπος που δε μιλάει ποτε και μοιαζει με τον  Μπιν στην ασχήμια..Κοτσαρης λέω τον αδελφό με το μουσακι τον κωστα..
:P :P :P :P :P :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :rockon: :rockon: :rockon: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Δηλαδή η συμμετοχή σου την Κυριακή θα κριθεί απο τον αποψινό αγώνα.....Δε μου τα λετε καλά... :think: :think: :think: Δυο τουρνουα απέμειναν να συμμετάσχω και μου κανετε νερα.....Θα εχουμε εκκαθαρίσεις μου φαίνεται.... :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: Αντε ,καλή επιτυχία απόψε.... :rockon: :rockon: :rockon:

Ευχαριστω Ναυαρχε μου αλλα υποστηκαμε πανωλεθρια σημερον ητω εθνικη τραγωδιαν.. :( :( :( :'( :'( :'(!!!! Μπηκε καταπληκτικα η Ουρουγουαη δεν αφησε τους ΒΡαζιλιανους να παρουν ανασα ειναι χαρακτηριστικο οτι μεχρι το '30 ο Μουσλερα ο Ουρουγουανος γκολκιπερ δεν ειχε χρειαστει καν να ακουμπησει μπαλα... :o :o :o!!! Αλλα μας τα χαλασε ο Φορλανος απ'το '13 κιολας ειχε την τεραστια ευκαιρια να προηγηθει η Σελεστε με πεντακαθαρο πεναλτυ που κερδισαν αλλα το απεκρουσε ο Καισαρας... :- :- :- :headbang: :headbang: :headbang:!!! Μετα ειχαν και αλλες πολλες ευκαιριες αλλα ο γνωστος αγραφος νομος του ποδοσφαιρου οτι οποιος χανει πολλες ευκαιριες χανει τον αγωνα και ετσι τους σκοραραν με μια ευκαιρια που εκαναν στο πρωτο χαλφ οι μπραζιλιανς αλλα ισοφαρισαν με τον Ινδιανο Ιταλο Καβανι στο δευτερο ημιχρονο αλλα στο '87 απο μια στιγμη απροσεξιας σε ενα κορνερ το βαλαν οι σελεσαο και τα 5 λεπτα που απεμειναν δεν αρκουσαν για ισοφαριση και ετσι εχασα ολο μου το μπανκρολ στο Χ2... :- :- :- >:( >:( >:( :'( :'( :'( :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:!!! Τωρα εχω στανταρ για ενα κυριακατικο (το τελευταιο που'χω υποσχεθει στο πριμιουμ ;) :thumbsup: :rockon:!!!) γι'αυτο για να ρεφαρω λιγο και να'ρθω και σ'αλλη κυριακη εκτος απο τις 7 που θα'ρθω στανταρ λογω υποσχεσης πριμιουμ οποτε θα βαλω τα μισα στην Ιταλια σημερα στο Χ2 με αποδοση 2,65-3 κοντρα στην ισπανια που θελει να παρει εκδικηση για τον τελικο του γιουρο περυσι οποτε προσευχομαστε να μη χασει η ιταλια αλλιως καταστραφηκαμε μας βλεπω στο δρομο... :- :- :- :- :( :( :( :'( :'( :'(!!!!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Ο Μπιν ειναι ο ασπρομμάλης μεσοκοπος που δε μιλάει ποτε και μοιαζει με τον  Μπιν στην ασχήμια..Κοτσαρης λέω τον αδελφό με το μουσακι τον κωστα..
:P :P :P :P :P :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :rockon: :rockon: :rockon: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

καλο παιδι ο κωστας καμια σχεση με τον καραφλα.. ;) :cheesy: :grin: :dancing:! ποιον λες μπιν ρε συ τον κυρ-δημητρη ξερεις που λεγαμε τις προαλλες. :think: :think:.αλλα αυτος μιλαει αρκετα.. :think: :think:
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα ποκεράδες.

Ο Αντώνης κ πάλι στις πληρωμές.


Σε τουρνουά 100(1 rebuy + 1 ADD ON) βγήκε 4 κ τσίμπισε 620 ενω ο πρώτος έπερνε 1800

Μου τα είπε μόλις ξύπνησα οπότε στα γρήγορα 3 χέρια

Α-10 σπαθιά σε φλοπ Α κ 2 σπαθιά τους μάδισε.
Τερν σπαθί κ το στακ στα ύψοι.

Σε θέση BB πέρνει Α-Α κ το μπάτον κάνει raise με A-Q
All in ο Αντώνης κ οι Α-Α κράτησαν με στακ πλέον 3ψήφιο.

Μένοντας 4 πέρνει στο μπάτον 4-4 κ σε blinds αν είναι δυνατόν 20000/40000/2000 κάνει min raise κ το BB All in.
Κολλάρει ο AΝΤ κ πέφτει πάνω σε Q-Q

4 Δεν άνοιξε κ πήγε να πληρωθεί 620 ευρώπουλα..

Αυτά ομαδάρα μου κ καλή επιτυχία στο σημερινό σας αγώνα..
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
Καλησπέρα ποκεράδες.

Ο Αντώνης κ πάλι στις πληρωμές.


Σε τουρνουά 100(1 rebuy + 1 ADD ON) βγήκε 4 κ τσίμπισε 620 ενω ο πρώτος έπερνε 1800

Μου τα είπε μόλις ξύπνησα οπότε στα γρήγορα 3 χέρια

Α-10 σπαθιά σε φλοπ Α κ 2 σπαθιά τους μάδισε.
Τερν σπαθί κ το στακ στα ύψοι.

Σε θέση BB πέρνει Α-Α κ το μπάτον κάνει raise με A-Q
All in ο Αντώνης κ οι Α-Α κράτησαν με στακ πλέον 3ψήφιο.

Μένοντας 4 πέρνει στο μπάτον 4-4 κ σε blinds αν είναι δυνατόν 20000/40000/2000 κάνει min raise κ το BB All in.
Κολλάρει ο AΝΤ κ πέφτει πάνω σε Q-Q

4 Δεν άνοιξε κ πήγε να πληρωθεί 620 ευρώπουλα..

Αυτά ομαδάρα μου κ καλή επιτυχία στο σημερινό σας αγώνα..
τα θερμα συγχαρητηρια στον Αντωνη απ'όλη την ομάδα..Σε λιγη ωρα ειναι η σειρα μας....Στη μαχη σημερα, ADMIRAL και JIM POKERSTARS..Από το -ηλιόλουστο και με ενα αερα να παρει τα πάντα- ΛΟΥΤΡΑΚΙ, we keep in touch..
[size=40pt]GO GO BOU POKER TEAM!!!!!!!!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Καλησπέρα ποκεράδες.

Ο Αντώνης κ πάλι στις πληρωμές.


Σε τουρνουά 100(1 rebuy + 1 ADD ON) βγήκε 4 κ τσίμπισε 620 ενω ο πρώτος έπερνε 1800

Μου τα είπε μόλις ξύπνησα οπότε στα γρήγορα 3 χέρια

Α-10 σπαθιά σε φλοπ Α κ 2 σπαθιά τους μάδισε.
Τερν σπαθί κ το στακ στα ύψοι.

Σε θέση BB πέρνει Α-Α κ το μπάτον κάνει raise με A-Q
All in ο Αντώνης κ οι Α-Α κράτησαν με στακ πλέον 3ψήφιο.

Μένοντας 4 πέρνει στο μπάτον 4-4 κ σε blinds αν είναι δυνατόν 20000/40000/2000 κάνει min raise κ το BB All in.
Κολλάρει ο AΝΤ κ πέφτει πάνω σε Q-Q

4 Δεν άνοιξε κ πήγε να πληρωθεί 620 ευρώπουλα..

Αυτά ομαδάρα μου κ καλή επιτυχία στο σημερινό σας αγώνα..

[size=50pt]Πολλα συγχαρητηρια στον Αντωνη και στην Ομαδαρα της Ροδου :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
τα θερμα συγχαρητηρια στον Αντωνη απ'όλη την ομάδα..Σε λιγη ωρα ειναι η σειρα μας....Στη μαχη σημερα, ADMIRAL και JIM POKERSTARS..Από το -ηλιόλουστο και με ενα αερα να παρει τα πάντα- ΛΟΥΤΡΑΚΙ, we keep in touch..
[size=40pt]GO GO BOU POKER TEAM!!!!!!!!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

[size=50pt]4ος ο Ναυαρχος για αλλη μια φορα κασαρε στο Κυριακατικο εδω και ενα μηνα κασαρει ΚΑΘΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΚΟΛΑΊ Ο ΜΕΓΑΣ ΑΡΧΗΓΟΣ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Περιμενουμε το υπεραναλυτικο σεντονι κλασσικα για την ιστορια ο Υπαρχηγος καταστραφηκε απ'το Κονφεντερεσιονς τα'χασε ολα στο στοιχημα αφου ο τραγικος γερο-Φορλανος εχασε δυο πεναλτυ και αρκετες ευκαιριες..α ρε φορλαν μας κατεστρεψες. :- :- :( :( :( :'( :'( :'( :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:!!!! Καλα αυτος ο αθεοφοβος Τζιμις ερχεται καθε Κυριακη του Ιουνη ενω ειχε πει οτι δε θα'ρθει μεχρι Ιουλη που θα πλερωνοταν.. :huh: :huh: :huh: :think: :think: :think: :S :S :S;;;???!!!
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
Καλησπέρες πολλές από τον αρτι αφιχθέντα από λουτράκι ,Αρχηγό της BOU POKER TEAM....
Εγιναν πολλά χτες και καλά και κακά,παρεξηγησεις και λάθη,αλλα το τελικό αποτέλεσμα δικαίωσε τις επιλογές μου,κατατάσσοντας με στην 5η θέση του Τουρνουά με 455€..
Πάμε από την αρχή..
Field 65 παικτών, με τον JIM κι εμενα μόνο απο την ομάδα,αφού η οικονομική δυσπραγία του CAVO και η ΜΑΛΑΚΙΑ του Υπαρχηγού να τα χωνει στο ΚΩΛΟΣΤΟΙΧΗΜΑ, μας στερεί δυο πολύτιμες συμμετοχές κάθε Κυριακή...
Ο JIM κλασσικά κόλλησε κανενα μισάωρο στα μηχανακια και ηρθε μισή ωρα μετα να παιξει!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Εγω κάθησα από την αρχή, μετρια φυλλα στην αρχή, δεν ανησυχούσα όμως καθότι τα καλά φυλλα τα θελουμε στη συνέχεια ,όταν το τουρνουά "τουρμπίζει".Επαιξα και "ηθικό" πόκερ-σα μαλάκας που είμαι,θα εξηγησω μετά γιατί- όταν επιασα Κ-Κ στο button ,blinds 50-100, bet ενα φιλαράκι 400,call εγω,flop 7-3-9,bet ο φιλος 600, reraise 1500 εγω, λεγοντας του "1500 για να φυγεις και θα σου δείξω..!"Κι εφυγε όντως...
Καθόμουν στο τραπέζι που σπαει πρώτο,οπότε σπαμε και πηγαίνω διπλα στον...JIM!!! Ο οποίος JIM ειχε γυρω στα 15.000 μαρκες και ηταν στο τραπέζι με Μαριο Κοτσαρη,και αλλους 3 καλούς παικτες...Εγω ειχα 8.000 μαρκες και καθόμουν ΑΡΙΣΤΕΡΑ του JIM...O οποίος ειχε αρχίσει- κλασσικά- το stealing blinds, με raise pre flop σχεδον σε καθε πασα..
Ερχεται λοιπόν η ωρα να συμμετασχω στο παιχνιδι αφου σερβιρομαι J-J σε θεση SB,o JIM button..Blinds 75-150..
ΤΟΝ ΣΚΟΥΝΤΑΩ από κατω ότι εχω καλό φυλλο,να μην μπει...
Όλοι πασο μεχρι τον JIM....
JIM: "RAISE 450"!
Τι να του πω τωρα..Κατεβαζω καντηλια από μεσα μου και μπαινω flat call,πασο ο ΒΒ,μενουμε οι ΔΥΟ ΜΑΣ!
Flop 7-10-3..
Μιλαω πρωτος και πονταρω απο μπροστα 1250 για να φυγει Ο ΜΑΛΑΚΑΣ,λεγοντάς του κιόλας "θα στα δείξω,ΦΥΓΕ"!!!!!
JIM: "RAISE 2.750!!!!!!!!!!!!!!!!"  :headbang: :headbang: :headbang:
Κατεβάζω οτι Χριστοπαναγια μπορείτε να φανταστειτε από μεσα μου και του λεω CALL..
Turn 8 off
bet απο μπροστα 1750, CALL αυτός!!!!!!!!!!!!!!!!! :headbang: :headbang: Η ΜΑΛΑΚΙΑ του δεν περιγράφεται, να εχω ανεβάσει πιεση, ειμαι ετοιμος να του κατεβάσω το μεταλλικο chip protector στη γαμημενη χοντροκεφάλα του να φυγει...
[size=20pt]Turn J (!!!!!)[/size]
[size=20pt]CHECK[/size] εγω, ΒΕΤ 3.500 αυτός,τα δικά μου ρεστα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Auto call εγω ΚΑΙ ΤΙ ΕΧΕΙ Ρε ΠΑΙΔΙΑ!!!!!!
10-Κ off !!!!!!!!!!!!!!!!!
10.000 μαρκες αλλάξανε χερια μεταξύ μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Τον αρχίζω στα γαμοσταυριδια μπροστα σε όλους,πηγαμε να αρπαχτούμε στα χερια..
Να του λεω "ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ" και να μου λεει "Μαλακία μου, δε σε πιστεψα" και τετοιες παπαριες....
Του γονατισα το στακ και μετα από λίγο μπηκε all in με Κ-10 enanti A-J κι εφυγε ..
[size=20pt]ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΛΓΕΙΝΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΕΝΟΣ ΠΑΙΚΤΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΜΑΣ ΠΝΕΥΜΑ, το οποίο τηρω ΕΥΛΑΒΙΚΑ ΕΓΩ, ακόμα και σε τρίτους παικτες τους οποίους τυχαινει να γνωρίζω ΛΙΓΟΤΕΡΟ από τα μελη μας,Ο JIM εθεσε εαυτόν ΕΚΤΟΣ ΟΜΑΔΑΣ....ΤΕΛΟΣ!

[/size]
τέλος παντων, εκανα μιση ωρα να συνέλθω,κάποια φαση σερβιριστηκα A-J ,μου εκατσε nuts κεντα Ασσου κατω την οποία και πληρωθηκα σε όλα τα χτυπηματα και εκτοξευτηκα στις 35.000 μαρκες.
Εκεί αρχισα να κάνω διαχειριση στακ, να μην μπαινω σε όλα τα φυλλα,κατι που το πλήρωσα δις, οταν φολνταρα 8-8 σε τριπλό all in στους 22 παικτες με blinds 600-1200 ante 100 και το φλοπ ειχε 8αρι και με καλυπταν οι αλλοι σε μαρκες ,αλλά και στο final table όταν επισης σε τριπλό alli in, φολνταρα Α-Κ κουπες, με μεσο στακ,blinds 1500-3000 ,ειχα περίπου 20 blinds,κι εσκασε κατω Α και τα πηρε ενας αλλος με Α-9..
Παρόλα αυτά διπλασιασα τρεις φορες στο final κι εφτασα 120.000 μαρκες όταν σερβιριστηκα Q-Q απένατι σε Α-4 ,A-K απένατι σε 8-8,και 10-10 και κρατησαν, με πιο επεισοδιακο το τελευταίο απεναντι στον Γιαννη Κουλόπουλο, οταν του κανω all in και μου λεει "Αμα δω Ρηγα σε κανω call".Ανόιξει Κ-9 κανει call, flop K-7-4 , [size=20pt]Turn 10 (!!)[/size],river x, αδιαβαστος και ο ΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ!
Τελικά εκανα ακόμα ενα λάθος στους 6 όταν σερβιρίστηκα Κ-J off, σε blinds 400-8000 ante 1000, με 100.000 μαρκες μπροστά μου, μιλάω απο UTG και ανεβάζω στις 30.000, all in  ο διπλα μου με σχεδόν 100.000 μαρκες, πάσο ολοι και φολνταρα κι εγω...Εδειξε 7-7..Τι θα κανατε εσεις??? :think: :think: :think:
Ε ,μετα από λιγους γυρους με καθόλου δραση ,εφυγε αλλος ενας και μπηκα all in 35.000 μαρκες me 6-6 για να φαω τα μουτρα μου σε Κ-Κ και να φυγω 5ος....
Αυτά τα νεα από χτες ,ειμαι αρκετα χαλασμένος από την αντιομαδική συμπεριφορα του JIM,όταν εγω σκίζομαι να προστατέψω τους παντες...Μου την εχει ξανακάνει ,όταν επαιζε slowplay τους Ασσους σε ενα αλλο τουρνουα και του βγηκε J-J στο τελος για να κερδίζει τα φλοπάτα δικά μου διπλοζευγαρα,αλλά είπα δε γαμιεται Α-Α είχε..Τωρα όμως??Να συνεχίσει με ενα μετριο φυλλο για να με πεταξει εξω??Θα μου πειτε στο "ποκερ δεν εχει φιλίες", ε, εγω ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΤΣΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΑΙΖΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΦΤΑΣΩ ΠΟΤΕ ΨΗΛΑ..[size=20pt]ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΥΣΤΗΣ ΟΜΩΣ ΔΕ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΠΑΙΞΑ ΠΟΥΣΤΙΚΑ!!!!
H ΠΑΡΕΑ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΡΕ!!!!!!!!!!!![/size]
ADMIRAL OVER AND OUT.....
:uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom