Νέα

Poker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnkayliaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.997
Πόντοι
1.486
Επιστροφή για λίγο ακόμα στα πάτρια εδάφη και δεν ξεχνάμε τις υποχρεώσεις μας..Την Κυριακή, στο Sunday Texas league η BOU POKER TEAM θα δωσει το παρόν με τρια τουλάχιστον μέλη της...Εναρξη στις 4.00,εχει αλλάξει η ωρα...

[size=30pt]GO GO BOU POKER TEAM!!!!!!!!!!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Στην αίθουσα αναμονής των Βρυξελλών, με μια καλή σαμπανια,κλείστηκε η νεα μεταγραφή της ομαδας.........
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

[size=50pt]ΜΕ ΤΑ ΔΟΞΗΣ ΚΑΙ ΤΙΜΗΣ ΥΠΟΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΤΟΝ ΝΑΥΑΡΧΟ ΚΑΙ ΑΡΧΗΓΟ ΜΑΣ ΤΟΝ ΚΑΛΩΣΟΡΙΖΟΥΜΕ ΣΤΑ ΠΑΤΡΙΑ ΕΔΑΦΗ ΞΑΝΑ ΠΡΟΣ ΤΗ ΔΟΞΑ ΤΡΑΒΑ ΠΡΟΣ ΠΕΔΙΟ ΔΟΞΗΣ ΛΑΜΠΡΟ ΤΩΡΑ ΜΟΝΟ Η ΟΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΛΗΡΗΣ ΞΑΝΑ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Στην αίθουσα αναμονής των Βρυξελλών, με μια καλή σαμπανια,κλείστηκε η νεα μεταγραφή της ομαδας.........
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Ηθελα να σε υποδεχτω πανηγυρικα με δοξες και τιμες Αρχηγου Κρατους Ναυαρχε μου απο χτες αλλα δε μπορουσα να μπω στο γαμοσαιτ εδω και 24 ωρες ακριβως απο χτες τα μεσανυχτα μου εβγαζε server error και τα'χα παρει με το γαμιντι.. >:( >:( >:( :headbang: :headbang: :headbang:!!! Τελειες οι σαμπανιες ελπιζω να τις απηλαυσατε και να φερνεις μαζι τον Βικτωρα τον Μπλουμ+τo Λιβακι για τον Σταυρακα+πολλες αλλες μεταγραφες αστερια+μαυρα διαμαντια οπως επισης περιμενουμε+υπερεκτενη ενημερωση για τα καζινα των Βρυξελλών+να μαθουμε αν εχει ανετη προσβαση ο λογαριασμος ποκερσταρς απο κει ειμαι σιγουρος οτι θα μπηκες πονταρω τα ρεστα μου.. ;) :cheesy: :grin: :dancing:  :2funny: :2funny::rockon: :rockon: :rockon:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Καλημέρα αρχηγέ μου..

Καλά να περνάς εκεί που βρίσκεσαι με υγεία κ πολλές επιτυχίες..

ISILDUR1 ε; Δυνατή μεταγραφή..

Για "πιτσιρίκα" θέλω την Liv Boeree  :-*  

Δεν νομίζω να ζητάω πολλά..  :2funny:

Αφιερωμενο εξαιρετικα.. :) ;) :thumbsup: :cool2: :rockon: :rockon: :rockon:!!!
 

Συνημμένα

  • livboeree4.jpg
    livboeree4.jpg
    43,5 KB · Εμφανίσεις: 17
  • 6a00d834515b6669e20105357f36be970c-800wi.jpg
    6a00d834515b6669e20105357f36be970c-800wi.jpg
    107,7 KB · Εμφανίσεις: 33

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Λάθος το έγραψα πριν..

Για μεταγραφή την θέλω την Liv Boeree

Κανει για την ομαδα το κοριτσι ειναι ειδικα φτιαγμενο Γενικε μου βλεπεις με τι ασχολειται... ;) :sunglasses: :cool2:;;!!
Πουρα και καψιμο τι αλλο να ζητησουμε... ;) :cheesy: :grin: :2funny: :dancing: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Που ειστε ουρε αδερφια συναγωνιστες καμια απαντησης στα ποστ μου απο προχτες ουτε φωνη ουτε ακροασης ανοιξε η γης και σας καταπιε... :huh: :think: :S :cheesy: :grin: :dancing: :2funny: :2funny:;;???!!! αιντες και φευγομεν εξ'αθηνων προσωρινως βεβαιως βεβαιως για ολιγας ημερας αναχωρουμεν τη σημερον ημεραν σε λιγας ωρας πουρνω πουρνω.. ;) :cheesy: :grin:  :sunglasses: :rockon: :rockon:!!!
Να ευχηθομεν καλην επιτυχιαν και μαχην καλην τον καλον και αγαθον αγωναν σε οσους απο τους συναγωνιστας παραστουν τη σημερον ημεραν εμπρος αδερφια εμπρος GO GO GO :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.997
Πόντοι
1.486
Που ειστε ουρε αδερφια συναγωνιστες καμια απαντησης στα ποστ μου απο προχτες ουτε φωνη ουτε ακροασης ανοιξε η γης και σας καταπιε... :huh: :think: :S :cheesy: :grin: :dancing: :2funny: :2funny:;;???!!! αιντες και φευγομεν εξ'αθηνων προσωρινως βεβαιως βεβαιως για ολιγας ημερας αναχωρουμεν τη σημερον ημεραν σε λιγας ωρας πουρνω πουρνω.. ;) :cheesy: :grin:  :sunglasses: :rockon: :rockon:!!!
Να ευχηθομεν καλην επιτυχιαν και μαχην καλην τον καλον και αγαθον αγωναν σε οσους απο τους συναγωνιστας παραστουν τη σημερον ημεραν εμπρος αδερφια εμπρος GO GO GO :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!
Σημερα βρηκες να φυγεις??????Μόνος μου θα σηκώσω το βαρος της άξιας εκπροσωπησης στο τουρνουα????Πάλι ο Αρχηγός θα καθαρίσει.....
αναμείνατε νεότερα,αργά το βραδυ ελπίζω... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Κανει για την ομαδα το κοριτσι ειναι ειδικα φτιαγμενο Γενικε μου βλεπεις με τι ασχολειται... ;) :sunglasses: :cool2:;;!!
Πουρα και καψιμο τι αλλο να ζητησουμε... ;) :cheesy: :grin: :2funny: :dancing: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!

Υπαρχηγέ μου το Λιβάκι τα σπάει..  ;) :P :-*
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Σημερα βρηκες να φυγεις??????Μόνος μου θα σηκώσω το βαρος της άξιας εκπροσωπησης στο τουρνουα????Πάλι ο Αρχηγός θα καθαρίσει.....
αναμείνατε νεότερα,αργά το βραδυ ελπίζω... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Καλημέρα μεγάλε Αρχηγέ..

Σήκωσετο το γαμημένο, το τελευταίο σου δεν είναι για την ώρα;

Όλες οι σκέψεις, η αύρα, η θετική ενέργεια της RODOS BOO POKER TEAM μαζί σου..

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ..
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.997
Πόντοι
1.486
Καλημερα ποκεράδες...
Η Σημαία της ομάδας καρφωθηκε χτες στην 7η Θέση!Μετα απο 5 1/2 ωρες αγωνα και αφού ξεκίνησα με badbeat K-Q εναντι K-J σε board 2-3-K-J-J  :booty: :booty: ,τελικά κατάφερα να τερματίσω 7ος σε ενα field 67 παικτων με 415€ στην τσεπη..
Θα αναφέρω μόνο το all in μου με 4.000 μαρκες στους 30 παίκτες,με τριάρια,ακούω 3 call,flop 5-6-9 check ολοι,turn 7 check ξανα ολοι,river A,ξανα check ολοι,οπου κι επικρατησα me 5 overcards κατω!!!!!!!!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Εφυγα δε όταν τα καρφωσα με Α-J off-12.000 μαρκες- σε blinds 1500-3000,όπου με callαρε ο διοπτροφόρος Φιλιππας με Q-Q, flop A-J-10 turn Q (!),river 8....
[size=30pt]Η ΣΗΜΑΙΑ ΜΑΣ ΨΗΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!!!
GO GO BOU POKER TEAM!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα ποκεράδες...
Η Σημαία της ομάδας καρφωθηκε χτες στην 7η Θέση!Μετα απο 5 1/2 ωρες αγωνα και αφού ξεκίνησα με badbeat K-Q εναντι K-J σε board 2-3-K-J-J  :booty: :booty: ,τελικά κατάφερα να τερματίσω 7ος σε ενα field 67 παικτων με 415€ στην τσεπη..
Θα αναφέρω μόνο το all in μου με 4.000 μαρκες στους 30 παίκτες,με τριάρια,ακούω 3 call,flop 5-6-9 check ολοι,turn 7 check ξανα ολοι,river A,ξανα check ολοι,οπου κι επικρατησα me 5 overcards κατω!!!!!!!!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Εφυγα δε όταν τα καρφωσα με Α-J off-12.000 μαρκες- σε blinds 1500-3000,όπου με callαρε ο διοπτροφόρος Φιλιππας με Q-Q, flop A-J-10 turn Q (!),river 8....
[size=30pt]Η ΣΗΜΑΙΑ ΜΑΣ ΨΗΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!!!
GO GO BOU POKER TEAM!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Καλημέρα μεγάλε αρχηγέ..

Όπως αρμόζει σε έναν αρχηγό, έκανες το καθήκον σου.
Δείχνεις το δρόμο φίλε μου.
Εγώ θα αγωνιστώ λογικά την άλλη εβδομάδα..

GO GO GO BOO POKER TEAM..
  :rockon: :rockon:
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα ποκεράδες.

Αλλαγή σχεδίων τελευταία στιγμή.

Φεύγω καρφί για το σημερινό τουρνουά TEXAS HOLDEM 100(90+10) FREEZ OUT..

Update later..
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.997
Πόντοι
1.486

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Υπάρχει κανα νήμα να εξιστορούμε τις χασούρες;;;;;;Ιντερνετικό παιχνίδι.....απο μεσαία θέση σε 10αρι τραπέζι σερβίρομαι ΑΚ σπαθιά......sb,bb,utg μέσα.....400-800......ανεβάζω στις 2000....το utg ακολουθεί......flop 5 σπαθί 8 σπαθί Α μπαστούνι.....utg 5200 ποντάρισμα......όλα μέσα εγω!Όλα μέσα και το utg......ανοίγει Α καρώ και 7 μπαστούνι.αχαχαχαχαχα.......απο τα 2 εφτάρια της τράπουλας που με κερδίζανε σκάει στο river η καρδιά.Ρε δε γαμιόσαντε.............
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.997
Πόντοι
1.486
Υπάρχει κανα νήμα να εξιστορούμε τις χασούρες;;;;;;Ιντερνετικό παιχνίδι.....απο μεσαία θέση σε 10αρι τραπέζι σερβίρομαι ΑΚ σπαθιά......sb,bb,utg μέσα.....400-800......ανεβάζω στις 2000....το utg ακολουθεί......flop 5 σπαθί 8 σπαθί Α μπαστούνι.....utg 5200 ποντάρισμα......όλα μέσα εγω!Όλα μέσα και το utg......ανοίγει Α καρώ και 7 μπαστούνι.αχαχαχαχαχα.......απο τα 2 εφτάρια της τράπουλας που με κερδίζανε σκάει στο river η καρδιά.Ρε δε γαμιόσαντε.............
Δεν μας λες τι ειχε ο αλλος...6-9?7-7?Και με αυτα 5.200 raise???Με Ασσο κατω?σε ποιο σημειο του παιχνιδιου εισαστε..Ποσοι πηγαιναν στα επαθλα....Ποσο ηταν το buy in...Ξερεις ποσες διαφορετικες παικτικες τακτικες οριζουν ολα τα παραπανω???
Και για αυτο που ρωτησες,ανεβαζε τα στο boom...
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Σορρυ δεν έγινα κατανοητός.......Α7 άνοιξε το utg........και σκάει ένα απο τα 2 7αρια στο river.Γιατί αν έσκαγε 7αρι σπαθί...έκανα χρώμα.
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Παμε γερα φιλε!!!Σηκωσέ το!!!!!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Νωρίς το update σήμερα..  :tickedoff:

Έχουμε κ λέμε.

Εγγραφές 18, οπότε 2 9άρια τραπέζια.

Μέχρι να κλείσει ο πρώτος κύκλος δηλαδή 9 χέρια έχασα το μισό μου στακ.
Πήρα μέρος σε 7/9 παρτίδες.
Είχα σχετικά καλό χέρι, όπως A-10 σουιτ, K-Q off, 8-8, J-J κ.α.
Στο board όμως ΤΙΠΟΤΑ  :tickedoff:

Από UTG σε 100/200 πέρνω Q-Q κ ανεβάζω σε 700.
Με βλέπουν 2.
Φλοπ: Κ-2-6 rainbow Ποντάρω 1600 κ με βλέπει ένας. Λέω από μέσα μου "τη γαμήσαμε"
Τερν: 8 οφφ Ρέστα εγώ 3200 κ ευτυχώς φόλνταρε.
Έφθασα κάπου στις 7500

Υπομονή μετά υπομονή αλλά το απόλυτο 0.
Έβλεπα κάποια φλοπ όπως στην αρχή με καλά φύλλα αλλά πάντρεμα γιοκ.. >:(

Για να μην τα πολυλογώ από UTG σε 300/600 πιάνω J-J κ τα σπρώχνω όλα, 3200 μάρκες.
Με βλέπει μόνο ο chip leader του τουρνουά κ πριν τα ανοίξει του λέω "Τι σκατά κρατάς πάλι; Sorry κιόλας" Πολύ κωλόφαρδος. Του άνοιγε ότι χρειαζόταν. Ήταν ο μόνος που δεν ήθελα να με δει.
Δείχνει K-Q off
Φλοπ: 10-Κ-3
Τερν: 8
Ρίβερ: 6

Αυτά κύριοι..

Νext week pussycats..
I'll be back.. 

 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.997
Πόντοι
1.486
Σορρυ δεν έγινα κατανοητός.......Α7 άνοιξε το utg........και σκάει ένα απο τα 2 7αρια στο river.Γιατί αν έσκαγε 7αρι σπαθί...έκανα χρώμα.
Και χρωμα να εκανες ,εχανες....Φουλ του ανοιξε!!!!Ψυχραιμία φιλε.......Από suckouts αλλο τιποτα..
Νωρίς το update σήμερα..  :tickedoff:

Έχουμε κ λέμε.

Εγγραφές 18, οπότε 2 9άρια τραπέζια.

Μέχρι να κλείσει ο πρώτος κύκλος δηλαδή 9 χέρια έχασα το μισό μου στακ.
Πήρα μέρος σε 7/9 παρτίδες.
Είχα σχετικά καλό χέρι, όπως A-10 σουιτ, K-Q off, 8-8, J-J κ.α.
Στο board όμως ΤΙΠΟΤΑ  :tickedoff:

Από UTG σε 100/200 πέρνω Q-Q κ ανεβάζω σε 700.
Με βλέπουν 2.
Φλοπ: Κ-2-6 rainbow Ποντάρω 1600 κ με βλέπει ένας. Λέω από μέσα μου "τη γαμήσαμε"
Τερν: 8 οφφ Ρέστα εγώ 3200 κ ευτυχώς φόλνταρε.
Έφθασα κάπου στις 7500

Υπομονή μετά υπομονή αλλά το απόλυτο 0.
Έβλεπα κάποια φλοπ όπως στην αρχή με καλά φύλλα αλλά πάντρεμα γιοκ.. >:(

Για να μην τα πολυλογώ από UTG σε 300/600 πιάνω J-J κ τα σπρώχνω όλα, 3200 μάρκες.
Με βλέπει μόνο ο chip leader του τουρνουά κ πριν τα ανοίξει του λέω "Τι σκατά κρατάς πάλι; Sorry κιόλας" Πολύ κωλόφαρδος. Του άνοιγε ότι χρειαζόταν. Ήταν ο μόνος που δεν ήθελα να με δει.
Δείχνει K-Q off
Φλοπ: 10-Κ-3
Τερν: 8
Ρίβερ: 6

Αυτά κύριοι..

Νext week pussycats..
I'll be back.. 
Δεν πειράζει Σταυρο..keep going, τα καλυτερα ερχονται...GG ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Tην κυριακη ερχεται η σειρά μας..ΔΥΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ κατεβαίνουμε Λουτρακι για να σκορπίσουμε ΠΟΝΟ/ΟΔΥΝΗ και ΚΛΑΜΜΑΤΑ!!!!!!!!!!!!!
[size=30pt]GO GO BOU POKER ΤΕΑΜ!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Δεν πειράζει Σταυρο..keep going, τα καλυτερα ερχονται...GG ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Tην κυριακη ερχεται η σειρά μας..ΔΥΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ κατεβαίνουμε Λουτρακι για να σκορπίσουμε ΠΟΝΟ/ΟΔΥΝΗ και ΚΛΑΜΜΑΤΑ!!!!!!!!!!!!!
[size=30pt]GO GO BOU POKER ΤΕΑΜ!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

GOOD LUCK παίδες..

Αρχηγέ κάνε το repeat..  ;)

GO GO BOU POKER TEAM..

 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom