Νέα

Poker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnkayliaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα συναγωνιστες της τράπουλας.....Για μια ακόμη Τεταρτη η θρυλική ομάδα μας, κατέβηκε στον ποκερικό στίβο προκειμένου να διατηρησει τα σκήπτρα της υπεροχής της και να αγωνιστεί για το κάτι περισσότερο....
LOXXOS,JIM POKERSTARS και ADMIRAL ριχτυηκαν στη μαχη,υπό τη συνεχή υποστηριξη με μηνυματα και τφ του CAVO, που δεν μπορεσε να κατέβει μαζι μας...
Η κληρωση εφερε εμενα και τον JIM στο ιδιο τραπέζι ,όπου και παρέδωσε  ο Jim μαθηματα ποκερικής τεχνης,καθως με raise,check-raise, just call,επιανε ολες τις μπλοφες που αφελώς σκεπτομενοι πηγαν να σκαρωσουν οι ασχετοι συμπαίκτες μας,αλλα κι επαιρνε και μεγαλα κολπα..Σε ενα τραπεζι σκετο calling station που μπαινανε ΟΛΟΙ ΜΕ ΟΛΑ!!!!
Δυστυχώς εγω αν και ειχα καλά φυλλα ,δεν τα παντρευα και αφου εχασα ενα μεγαλο κολπο με Κ-3 και απλο call σε φλοπ Κ-3-4,raise 300 ο αντιπαλος, call εγω,turn 4, bet 700 ο αντιπαλος, call εγω,river 5,all in τα τελευταίς του τσιπ ο αντιπαλος,call εγω και μου δειχνει ενα γαμωτεσσαρι!
Στη συνεχεια μπηκα all in se flop 7-8-J, με 10-J, και μου κανει call ενας ασχετος με 7-2,κλασσικο 7 στο turn..Μου λεει "νομιζα οτι ηθελες να τα κλεψεις και μπηκα"!!!!Με blinds 75-150 και 2.300 πισω μου, σε bet στο φλοπ 500,κανει call o τυπος ,all in εγω αλλα 1800 τελευταίος,πασο ο αρχικος raiser και με callαρει αυτος με ...7-2 off(!!!)Για αν δειτε σε τι τραπεζι παιζαμε...
Τελος παντων κανω rebuy και add on μετα και μπαινουμε στην τελικη ευθεία με 15.000 μαρκες εγω, 15.000 ο JIM χωρις ενισχυση και 14.000 ο LOXXOS.Εκει ο JIM εκανε μια semi bluff οταν μπηκε all in 15.000 μαρκες με 3-6 σε board 3-2-6-5-A και ο αλλος εκανε call με 4-5 και τον πεταξε εξω....
Συνεχισαμε οι δυο μαςχωρις να πιανουμε σπουδαια φυλλα μεχρι που σερβιριστηκα J-J με 10.000 μαρκες και θεση ΒΒ.Blinds 400-800..Κανω raise στα 2.100 και ακουω 2 call...
Flop K-K-J (!!)
all in εγω ,call o  ενας με K-4 και η παρτιδα σε μενα..
25.000 μαρκες πια...
Εχουμε μεινει 23 παικτες σε field 40,ερχονται σκουπιδια,αλλαζω τραπεζι,καθομαι με το LOXXOS διπλα διπλα,συγκινηση και πανηγυρια,αλλα το τραπεζι ξανασπαει γιατι ειχαμε πεσει στους 19 και ξαναχωριζουμε.... :headbang: :headbang:
Εχω μεινει με 12.000 μαρκες και ερχεται η Φωτεινη εκ νεου dealer ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΟΥ ΜΟΙΡΑΖΕΙ 2 ΜΑΥΡΕΣ ΣΦΑΙΡΕΣ!!!!Ειναι φοβερη συγκυρια,οσες φορες εχει ντιλαρει ,ΠΑΝΤΑ θα παρω σφαιρες,ασχετα να κερδισω η οχι...
Τελος παντων κανω all in ακουω 2 call και φυσικα επικρατουν οι Ασσοι.40.000 εκ νεου εγω..
Τα blind δολοφονικα, 4000-8000 ante 1000 ,εχω πεσει σε μαρκες και μπαινω all in με 10-J εναντι Α-4...10 στο river 35.000 παλι εγω.. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: Ερχεται το ΒΒ σε μενα και μου δινει 2-2...Mini raise o UTG στις 16.000, λεω κατι σε Q-9,K-10,A-9 κλπ θα παιζει,κανω call ,flop  7-4-J....Ευκαιρια να κλεψω λεω,ανακοινώνω all in,auto call ο διπλα με ...
7-7 (!!!) :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Κι εκει τελείωσε το ταξιδι για μενα στην 11η θεση.. :fuck2: :fuck2:
ΤΡΟΜΕΡH ΓΚΙΝΙΑ για τον LOXXOS στη συνεχεια, οταν με μαυρους J-J μπηκε all in 45.000 μαρκες εναντι Α-Κ off,flop
K-8-4 ΟΛΑ ΣΠΑΘΙΑ, αλλα κανενα γαμημενο μετα...Στη συνεχεια με τα ρεστα του 2000 μαρκες τριπλασιασε με J-5 μπαστουνια εναντι
Α-Κ κουπες και Α-J off σε board Q-6-7-3-5 με δυο κουπες κι επικρατει κι ανεβαινει παλιμεσα σε γενικό πανδαιμόνιο όπου τιλταρε και φωναζε "ΒΑΛΕΣ-5 ΤΑ NUTS ΜΩΡΗ ΑΡΡΩΣΤΙΑΑΑΑΑΑΑ"!!!  :2funny: :2funny: :2funny: ,για να φαει το τρομερο bad beat οταν με 20.000 καπακι μπηκε all in με 7-8 σπαθια all in αντιπάλου κωλόγερου με k-Q καρα και στο φλοπ σκανε
7-8-9 ΚΑΡΑ (!!!!) turn ΚΙ ΑΛΛΟ ΓΑΜΩΚΑΡΟ ,river off κι ετσι εφυγε ο ΗΡΩΙΚΟΣ BADΒEATαρισμένος ΥΠΑΡΧΗΓΟΣ στη 10η θεση!!!!
Οση κι αν ειναι η πικρα μας, [size=20pt]ΣΑΛΠΙΖΩ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ... ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ  ΟΛΗ Η ΟΜΑΔΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΟΥΣΑ.ΣΥΣΣΩΜΗ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΗ ΓΙΑ ΟΛΑ.....
ΔΕΝ ΞΕΝΕΡΩΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ....[/size]
[size=40pt]GO-GO BOU POKER TEAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/size]

Kαλημέρα BOO POKER TEAM..

Τι διαστημικό τραπέζι ήταν αυτό ρε αρχηγέ? 7-2 Κ-4 κτλ?  :think:
Η ΝΑΣΑ έχει απλώσει τα πλωκάμια της παντού με τους αστροναύτες.  :S

Τόσο κοντά στο final table που εκεί μπορεί να αλλάξουν τα πάντα.
Το ξέρω καλά αυτό το συναίσθημα.
Τις 2 τελευταίες φορές(κ όχι μόνο) ήμουν το bouble-boy για το final table.

Πάμε δυνατά στο τελευταίο για το 1-2-3-4-5..  :dancing: :dancing:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Kαλημέρα BOO POKER TEAM..

Τι διαστημικό τραπέζι ήταν αυτό ρε αρχηγέ? 7-2 Κ-4 κτλ?  :think:
Η ΝΑΣΑ έχει απλώσει τα πλωκάμια της παντού με τους αστροναύτες.  :S

Τόσο κοντά στο final table που εκεί μπορεί να αλλάξουν τα πάντα.
Το ξέρω καλά αυτό το συναίσθημα.
Τις 2 τελευταίες φορές(κ όχι μόνο) ήμουν το bouble-boy για το final table.

Πάμε δυνατά στο τελευταίο για το 1-2-3-4-5..  :dancing: :dancing:

Ειδες ειδες πραγματα Γενικε μου μια ειναι η λυση για τους αστροναυτες πασης φυσεως αυτη που επεδειξα και στον Αρχηγο μας τις προαλλες..
Oπως λεει και το moto..[size=30pt]ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΓΥΡΝΑ ΠΙΣΩ ΗΡΩΑΣΣΣΣ.. [/size];) :cheesy: :grin: :2funny: :dancing: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!! Εγω ηδη πηρα ολη τη σειρα αφρολουτρα,αφτερ σειβ,σπρει,ρολ ον,παρφουματερ,βαποριζατερ,κτλ και κανω μπανιο μ'αυτα ψεκαζομαι ολοκληρος απ'τη κορφη ως τα νυχια πριν απο καθε αγωνα για να εξορκισω τους αστροναυτες που θα βρουμε στο δρομο μας.. ;) :cheesy: :grin: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :dancing: :dancing: :rockon: :rockon:!!! και για το τελευταιο ΧΧΧ με πληρη πλεροτητα ευχομεθα...

[size=40pt]GO GO GO GO BOU POKER TEAM :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
 

Συνημμένα

  • axe-apollo-full-line.jpg
    axe-apollo-full-line.jpg
    58,4 KB · Εμφανίσεις: 14
  • D2B22A65E4EB10433C216A18A156EE.jpg
    D2B22A65E4EB10433C216A18A156EE.jpg
    69,2 KB · Εμφανίσεις: 43

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΓΥΡΝΑ ΠΙΣΩ ΗΡΩΑΣΣΣΣ λεμεεεεε........... ;) :cheesy: :grin: :2funny: :2funny: :2funny:!!!!!

 

Συνημμένα

  • axe-apollo-elite-daily.jpg
    axe-apollo-elite-daily.jpg
    114,7 KB · Εμφανίσεις: 32
  • axe.jpg
    axe.jpg
    38,4 KB · Εμφανίσεις: 42

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Πολλές καλημέρες..

Η RODOS BOO POKER TEAM σας εύχεται ολόψυχα καλή επιτυχία.  :dancing: :dancing:

Θα σαρώσουμε σήμερα 1-2-3-4-5..  ;) :P


 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Για τα μπαζα γι'αλλη μια φορα απολυτη αποτυχια θριαμβευτικα πατωσε εξ'ολοκληρου η ομαδα με πρωτο(και χειροτερο :headbang: τον ανθυποδεκανυπαρχηγο AQοφ σλοουπλειντ :jerking: :idiot: :uglystupid: :headbang: vs ΒΒ με Q6 board 3Q6xx..παει το μισο πρωην χιουτζ στακ.. :headbang:!επομενη πασα ΑΚ σπαθια αλλα τα παιρνει πισω ο φρανκεσταιν :zombie: ντιλερ γιατι εκανε μισντιλ ο μαλακας.. :jerking: :cussing: μετα απο αρκετες γυρες με σκουπιδια οπου γιγαντωνανε τα μπλαιντς ολοι πασο μεχρι το μπατον μου με Α6 οφ ρεστα 3ΧΒΒ πασο το σμωλ αλλα το μεγαλο στακ ΒΒ κανει κωλ με 3 9 οφφφ.. :jerking: :idiot: :uglystupid: :headbang: φλοπ 7 3 7 τερν 9+no ace on the river και αντε γεια μακακα... :idiot: :uglystupid: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :birdman: :birdman:  :birdman: :thefinge: :thefinge: :thefinge:  :thefinge: :thefinge: :cussing: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup:
Αρχηγος 9-10 vs 44 board 9 10 x x ριβερ 4..,Premioum Μεμπερ K 10 hearts vs A 6 kara board K 10 x me 2 kara turn karw ριβερ ασχετο και αποχαιρετησε 11η η αποδεκατισμενη ομαδα οπου βρεθηκε απο τα ψηλα στα χαμηλα απο τον ολυμπο στα ταρταρα απο τσιπ λιντερς με 3 φορες το αβερατζ μεχρι λιγα μπλαιντς ωσπου αυτοκτονησε ομαδικα και συντονισμενα... :- :- :( :( :'( :'( :headbang: :headbang: :headbang:  :dancing: :dancing: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff::blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup:
παλι καλα ευτυχως που σταματουν τα τουρνουα και ετσι γλιτωνουμε απ'αυτο το φριχτο μαρτυριο+περαιτερω διασυρμο... :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Το σημερινο για πρωτη και τελευταια φορα πρωινο update morning press release by αγανακτισμενος+τιλταρισμενος loxxos δεν ακυρωνει σε καμια μα καμια περιπτωση ποτε των ποτων εις τον αιωνα τον απαντα θα παραμεινει λαμπερο και φωτεινο το Επικο και Ιστορικο Ποστ απο τον Ναυαρχο μας οπου διπλα στο ονομα του πρεπει να προστεθει απλα...
[size=90pt]ADMIRAL...(ΗΡΩΙΚΟΣ ΑΡΧΗΓΟΣΣΣΣΣΣΣΣ) :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Για τα μπαζα γι'αλλη μια φορα απολυτη αποτυχια θριαμβευτικα πατωσε εξ'ολοκληρου η ομαδα με πρωτο(και χειροτερο :headbang: τον ανθυποδεκανυπαρχηγο AQοφ σλοουπλειντ :jerking: :idiot: :uglystupid: :headbang: vs ΒΒ με Q6 board 3Q6xx..παει το μισο πρωην χιουτζ στακ.. :headbang:!επομενη πασα ΑΚ σπαθια αλλα τα παιρνει πισω ο φρανκεσταιν :zombie: ντιλερ γιατι εκανε μισντιλ ο μαλακας.. :jerking: :cussing: μετα απο αρκετες γυρες με σκουπιδια οπου γιγαντωνανε τα μπλαιντς ολοι πασο μεχρι το μπατον μου με Α6 οφ ρεστα 3ΧΒΒ πασο το σμωλ αλλα το μεγαλο στακ ΒΒ κανει κωλ με 3 9 οφφφ.. :jerking: :idiot: :uglystupid: :headbang: φλοπ 7 3 7 τερν 9+no ace on the river και αντε γεια μακακα... :idiot: :uglystupid: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :birdman: :birdman:  :birdman: :thefinge: :thefinge: :thefinge:  :thefinge: :thefinge: :cussing: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup:
Αρχηγος 9-10 vs 44 board 9 10 x x ριβερ 4..,Premioum Μεμπερ K 10 hearts vs A 6 kara board K 10 x me 2 kara turn karw ριβερ ασχετο και αποχαιρετησε 11η η αποδεκατισμενη ομαδα οπου βρεθηκε απο τα ψηλα στα χαμηλα απο τον ολυμπο στα ταρταρα απο τσιπ λιντερς με 3 φορες το αβερατζ μεχρι λιγα μπλαιντς ωσπου αυτοκτονησε ομαδικα και συντονισμενα... :- :- :( :( :'( :'( :headbang: :headbang: :headbang:  :dancing: :dancing: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff::blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup:
παλι καλα ευτυχως που σταματουν τα τουρνουα και ετσι γλιτωνουμε απ'αυτο το φριχτο μαρτυριο+περαιτερω διασυρμο... :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup:

Καλημέρα κ καλησπέρα.

Τι ξύλο ήταν αυτό που φάγαμε υπαρχηγέ μου?  :s&m_3: :s&m_2: :s&m_3: :s&m_2:

Άμα δε σε θέλει το κωλόφυλλο δε σε θέλει.  :tickedoff: :headbang:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.997
Πόντοι
1.486
Καλησπέρα σε ολους..
Παρατηρώ μια απογοήτευση,μια καταθλιψη και μια μιζερια που δεν εχει εξηγηση...Ποιος σας είπε ωρε παλικάρια ότι στο πόκερ κερδίζει ΠΑΝΤΑ ο καλύτερος??Ποιος σας είπε ότι αμα εχεις φυλλα πας δικαιωματικά κουρσα μεχρι το final?Δεν ξερετε ότι η τράπουλα ειναι ΠΟΥΤΑΝΑ?δε γνωρίζετε ότι αμα δε σε "γλυψει" και λιγο το χαρτί δεν εχεις μελλον???Γιατι αυτή η μαυρίλα????OK,φαγαμε πικρα χτες αλλά,ετσι ειναι η τράπουλα..Οποιος δεν αντέχει δεν παίζει..[size=20pt]ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΑΣ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΡΟΥΤΟΚΑΠΝΙΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕ ΜΑΣΑΝΕ LOXXE!!!ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΣΗΚΩΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ!!!ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ???????[/size] :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
[size=30pt]ΔΕΝ ΞΕΝΕΡΩΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ!!!!!ΠΑΜΕ ΓΙ'ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!!!
GO GO BOU POKER TEAM!!!!!!!!!!!!!
[/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

PS:Για την ιστορία σε field 54 παικτων:
LOXXOS  26
ADMIRAL 17
PREMIOUM MEMBER 11

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

bujin

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
40
Like
17
Πόντοι
0
Να ρωτησω κατι μιας και τωρα ειδα το τοπικο? για τα wednesdays του λουτρακιου δεν μιλατε?
Ρωταω μιας και πολυ συχνα (καμια δεκαρια φορες) τα εχω παιξει και εγω μιας και ειμαι απο λουτρακι
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Καλησπέρα σε ολους..
Παρατηρώ μια απογοήτευση,μια καταθλιψη και μια μιζερια που δεν εχει εξηγηση...Ποιος σας είπε ωρε παλικάρια ότι στο πόκερ κερδίζει ΠΑΝΤΑ ο καλύτερος??Ποιος σας είπε ότι αμα εχεις φυλλα πας δικαιωματικά κουρσα μεχρι το final?Δεν ξερετε ότι η τράπουλα ειναι ΠΟΥΤΑΝΑ?δε γνωρίζετε ότι αμα δε σε "γλυψει" και λιγο το χαρτί δεν εχεις μελλον???Γιατι αυτή η μαυρίλα????OK,φαγαμε πικρα χτες αλλά,ετσι ειναι η τράπουλα..Οποιος δεν αντέχει δεν παίζει..[size=20pt]ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΑΣ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΡΟΥΤΟΚΑΠΝΙΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕ ΜΑΣΑΝΕ LOXXE!!!ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΣΗΚΩΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ!!!ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ???????[/size] :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
[size=30pt]ΔΕΝ ΞΕΝΕΡΩΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ!!!!!ΠΑΜΕ ΓΙ'ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!!!
GO GO BOU POKER TEAM!!!!!!!!!!!!!
[/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

PS:Για την ιστορία σε field 54 παικτων:
LOXXOS  26
ADMIRAL 17
PREMIOUM MEMBER 11

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Εχεις απολυτο δικιο Αρχηγε μου καλο ταξιδι Αρχοντα :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Να ρωτησω κατι μιας και τωρα ειδα το τοπικο? για τα wednesdays του λουτρακιου δεν μιλατε?
Ρωταω μιας και πολυ συχνα (καμια δεκαρια φορες) τα εχω παιξει και εγω μιας και ειμαι απο λουτρακι

Ελα ρε φιλε που εισαι εσυ τοσο καιρο πως δεν ειχες δει το θρεντ του ποκερ 7 μηνες τωρα εχουμε λιωσει στα σεντονια και τα ρεπορτα απο το Λουτρακι πως γινεται να μην το ειχες δει αφου παιζεις συστηματικα και γραφεις και στο μπουρδελα δεν μπαινεις συχνα.. :huh: :think: :S;;;???
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.997
Πόντοι
1.486
Ελα ρε φιλε που εισαι εσυ τοσο καιρο πως δεν ειχες δει το θρεντ του ποκερ 7 μηνες τωρα εχουμε λιωσει στα σεντονια και τα ρεπορτα απο το Λουτρακι πως γινεται να μην το ειχες δει αφου παιζεις συστηματικα και γραφεις και στο μπουρδελα δεν μπαινεις συχνα.. :huh: :think: :S;;;???
Αμα εχει παιξει καμια δεκαρια φορές τον ξεραμε σιγουρα.....Ο Φιλιππας?Ο Τασος?Ο Μαριος????Ο Αλέκος????Ο Βαψομαλιάς?Ο Χρήστος????? Bujin,Identifie yourself με pm...... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Αμα εχει παιξει καμια δεκαρια φορές τον ξεραμε σιγουρα.....Ο Φιλιππας?Ο Τασος?Ο Μαριος????Ο Αλέκος????Ο Βαψομαλιάς?Ο Χρήστος????? Bujin,Identifie yourself με pm...... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

ΧΑΧΑΧΑ ;) :cheesy: :grin: :2funny: :2funny:!!! Εισαι Θεος Ναυαρχε μου αναφερες χαρακτηριστικα names και nicknames..Ο Βαψομαλιάς.. :grin: :2funny: :2funny: χαχα :cheesy: :2funny:!!! Ελπιζω να'χεις ιντερνετικη προσβαση εκει στη ''προσωρινη'' ξενιτια και να συμμετεχεις στις δραστηριοτητες του φορουμ γιατι αλλιως ακομα και για μια βδομαδα μονο θα ειναι πολυ εντονη η απουσια του Αρχηγου.. ;) :cheesy: :rockon: :rockon: :rockon:!!!
Του εστειλα pm του bujin ελπιζω να identify himself και να μη μας τρολαρει ασυστολα.. :- :- :think: :think:!!!
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.997
Πόντοι
1.486
ΧΑΧΑΧΑ ;) :cheesy: :grin: :2funny: :2funny:!!! Εισαι Θεος Ναυαρχε μου αναφερες χαρακτηριστικα names και nicknames..Ο Βαψομαλιάς.. :grin: :2funny: :2funny: χαχα :cheesy: :2funny:!!! Ελπιζω να'χεις ιντερνετικη προσβαση εκει στη ''προσωρινη'' ξενιτια και να συμμετεχεις στις δραστηριοτητες του φορουμ γιατι αλλιως ακομα και για μια βδομαδα μονο θα ειναι πολυ εντονη η απουσια του Αρχηγου.. ;) :cheesy: :rockon: :rockon: :rockon:!!!
Του εστειλα pm του bujin ελπιζω να identify himself και να μη μας τρολαρει ασυστολα.. :- :- :think: :think:!!!
Καλημερα ποκεράδες....
Ο Αρχηγός ειναι ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΟΥ on line, Φιλε LOXXE!!Από κάπου στη Δ. Ευρώπη, οπου εχω ερθει για μεταγραφικούς σκοπούς,Greetings from ADMIRAL!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
ΥΓ:Εχω τον VICTOR BLOM στο στοχαστρο....Με μια καλή πιτσιρίκα ,θα τον παρουμε μερταγραφή..... :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα ποκεράδες....
Ο Αρχηγός ειναι ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΟΥ on line, Φιλε LOXXE!!Από κάπου στη Δ. Ευρώπη, οπου εχω ερθει για μεταγραφικούς σκοπούς,Greetings from ADMIRAL!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
ΥΓ:Εχω τον VICTOR BLOM στο στοχαστρο....Με μια καλή πιτσιρίκα ,θα τον παρουμε μερταγραφή..... :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:

Καλημέρα αρχηγέ μου..

Καλά να περνάς εκεί που βρίσκεσαι με υγεία κ πολλές επιτυχίες..

ISILDUR1 ε; Δυνατή μεταγραφή..

Για "πιτσιρίκα" θέλω την Liv Boeree  :-*  

Δεν νομίζω να ζητάω πολλά..  :2funny:





 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα αρχηγέ μου..

Καλά να περνάς εκεί που βρίσκεσαι με υγεία κ πολλές επιτυχίες..

ISILDUR1 ε; Δυνατή μεταγραφή..

Για "πιτσιρίκα" θέλω την Liv Boeree  :-*  

Δεν νομίζω να ζητάω πολλά..  :2funny:

Λάθος το έγραψα πριν..

Για μεταγραφή την θέλω την Liv Boeree
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.997
Πόντοι
1.486
Καλημερα ποκεράδες....
Ο Αρχηγός ειναι ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΟΥ on line, Φιλε LOXXE!!Από κάπου στη Δ. Ευρώπη, οπου εχω ερθει για μεταγραφικούς σκοπούς,Greetings from ADMIRAL!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
ΥΓ:Εχω τον VICTOR BLOM στο στοχαστρο....Με μια καλή πιτσιρίκα ,θα τον παρουμε μερταγραφή..... :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:
Στην αίθουσα αναμονής των Βρυξελλών, με μια καλή σαμπανια,κλείστηκε η νεα μεταγραφή της ομαδας.........
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • Φωτογραφία2368.jpg
    Φωτογραφία2368.jpg
    256,1 KB · Εμφανίσεις: 36
  • Φωτογραφία2367.jpg
    Φωτογραφία2367.jpg
    164,5 KB · Εμφανίσεις: 12

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom