Νέα

Poker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnkayliaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
Είμαι κάτω από την Πέμπτη.Σας πληροφορώ ότι ΟΛΗ ΜΕΡΑ έπαιζε ΕΝΑ ΤΡΑΠΕΖΙ ΜΟΝΟ και το βράδυ ανοιξε άλλο ένα.Χτες Παρασκευή πικρα.....Δεν πατάει ψυχή πια...Σημειωτέον ότι ούτε κι εγω έπαιξα,αλλα εξαργύρωσα τις παλιές παροχές..."Deep blue" κλπ....

Στάση χρημάτων, παύση εμπορίου Ναύαρχε.  :rolleyes:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
Στάση χρημάτων, παύση εμπορίου Ναύαρχε.  :rolleyes:
Εχεις απόλυτο δικιο..Αλλά, ποια η αντίδραση του Καζίνο??Πώς θα προσελκύσει κόσμο εν μέσω κρίσης?Με το να κλείνει αίθουσες, να κόβει παροχές , να απολύει κόσμο μειώνοντας τα λειτουργικά του έξοδα??Μου θυμίζει την τακτική των κυβερνώντων μεχρι σήμερα..Πονάει κεφάλι, κόψει κεφάλι...5.000 ατομα τρωνε ψωμί από το καζίνο εδω, με τους μετριότερους υπολογισμούς.Με τις μαλακίες του καινούργιου Manager, βλέπω μεγααααλα κεσατια στο "ΝΑΟ"...
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
Εχεις απόλυτο δικιο..Αλλά, ποια η αντίδραση του Καζίνο??Πώς θα προσελκύσει κόσμο εν μέσω κρίσης?Με το να κλείνει αίθουσες, να κόβει παροχές , να απολύει κόσμο μειώνοντας τα λειτουργικά του έξοδα??Μου θυμίζει την τακτική των κυβερνώντων μεχρι σήμερα..Πονάει κεφάλι, κόψει κεφάλι...5.000 ατομα τρωνε ψωμί από το καζίνο εδω, με τους μετριότερους υπολογισμούς.Με τις μαλακίες του καινούργιου Manager, βλέπω μεγααααλα κεσατια στο "ΝΑΟ"...

Για τους εργαζόμενους είναι το μόνο άσχημο. Πάντως εγώ που είχα πάει την περίοδο Πρωτοχρονιάς και Πάσχα είδα σχετική καλή κίνηση. Μειωμένη βέβαια με τα πρηγούμενη χρόνια αλλά καλή.

Γιατί, έχει ακουστεί τίποτα για περικοπές προσωπικού;

 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
Για τους εργαζόμενους είναι το μόνο άσχημο. Πάντως εγώ που είχα πάει την περίοδο Πρωτοχρονιάς και Πάσχα είδα σχετική καλή κίνηση. Μειωμένη βέβαια με τα πρηγούμενη χρόνια αλλά καλή.

Γιατί, έχει ακουστεί τίποτα για περικοπές προσωπικού;
Εχουν ηδη προβει δε απολύσεις στελεχων και κατωτερου προσωπικού.75 απο την αρχη του χρόνου και άλλοι 100 διαπραγματεύονται την αποζημίωσή τους...
 

kurt

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2006
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
Στο ποκερ χασανε κοσμο γιατι κανανε μλκιες...και οχι λογο κρισης...
Να γνωριζεις οτι ευνοουσανε παικτες...και στακαρανε κιολας...
Να σου πω εγω σκοινικο που ο υπευθηνος εκανε  muck  τα φυλλα ενος παληκαριου γιατι λεει ενω ειχε ανακοινωσει all in (oλοι ξερουμε οτι, οτι ανακοινωσεις ειναι δεσμευτηκο) ειχε αφησει πισω του 3 ευρο σε μαρκες και επαιζε...
Εγω προσωπικα ζητησα απο ντιλερ να μου μετρησει το ποτ για να υπολογισω οdds και η απαντηση της ηταν ''οτι βλεπεις''
Παρε λοιπον την νεκρα τωρα για να βαλουν μυαλο με το ζωρι συμπληρωνουν τραπεζι καθημερινες...την ιδια ωρα που το βουνο ειναι γεματο καθημερινα κ ετοιμαζεται και για επεκταση του ποκερ room
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
Στο ποκερ χασανε κοσμο γιατι κανανε μλκιες...και οχι λογο κρισης...
Να γνωριζεις οτι ευνοουσανε παικτες...και στακαρανε κιολας...
Να σου πω εγω σκοινικο που ο υπευθηνος εκανε  muck  τα φυλλα ενος παληκαριου γιατι λεει ενω ειχε ανακοινωσει all in (oλοι ξερουμε οτι, οτι ανακοινωσεις ειναι δεσμευτηκο) ειχε αφησει πισω του 3 ευρο σε μαρκες και επαιζε...
Εγω προσωπικα ζητησα απο ντιλερ να μου μετρησει το ποτ για να υπολογισω οdds και η απαντηση της ηταν ''οτι βλεπεις''
Παρε λοιπον την νεκρα τωρα για να βαλουν μυαλο με το ζωρι συμπληρωνουν τραπεζι καθημερινες...την ιδια ωρα που το βουνο ειναι γεματο καθημερινα κ ετοιμαζεται και για επεκταση του ποκερ room
Παρασκευή απόγευμα ανεβαίνω..Αν θα είσαι κι εσυ , pm...
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
Κλειστή η Πάρνηθα,μακριά το Λουτράκι να πηγαίνεις απογευματιάτικα..Το ρίξαμε στο internet....POKERSTARS!!!!!
ΙΔΟΥ !!!!!!
 

Συνημμένα

  • 4 QUEENS!!.jpg
    4 QUEENS!!.jpg
    287,8 KB · Εμφανίσεις: 24
  • kenta.jpg
    kenta.jpg
    311,7 KB · Εμφανίσεις: 32

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
Κανένας για EPT Βαρκελώνης???
 

Συνημμένα

  • Χωρίς τίτλο.png
    Χωρίς τίτλο.png
    333,1 KB · Εμφανίσεις: 36
  • Χωρίς τίτλο 1.png
    Χωρίς τίτλο 1.png
    339,8 KB · Εμφανίσεις: 35

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Κανένας για EPT Βαρκελώνης???

Συγχαρητηρια για τη καταταξη Ναυαρχε μου αλλα να σε ρωτησω κατι γιατι παιζεις τοσο μικρα buy ins στο stars..;;?? συγκριτικα με το Λουτρακι δε κανουν ουτε για φιλοδωρηματα.. :cheesy:! παρεπιπτοντως επισκεφτηκα το ναο το τριημερο της Παναγιας σορρυ που δε σου στειλα πμ που χαμε πει αλλα εφυγα ξαφνικα..ισως ξαναπαω μετα απο το αλλο ΠΣΚ σκεφτεσαι να κανεις καμια καθοδο..;;??

Καλη συνεχεια και καλη Επι-Τυχη-Α.. :)!!!!
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
Συγχαρητηρια για τη καταταξη Ναυαρχε μου αλλα να σε ρωτησω κατι γιατι παιζεις τοσο μικρα buy ins στο stars..;;?? συγκριτικα με το Λουτρακι δε κανουν ουτε για φιλοδωρηματα.. :cheesy:! παρεπιπτοντως επισκεφτηκα το ναο το τριημερο της Παναγιας σορρυ που δε σου στειλα πμ που χαμε πει αλλα εφυγα ξαφνικα..ισως ξαναπαω μετα απο το αλλο ΠΣΚ σκεφτεσαι να κανεις καμια καθοδο..;;??

Καλη συνεχεια και καλη Επι-Τυχη-Α.. :)!!!!
Δεν εχω μεγάλη εμπιστοσύνη στο νετ φίλε..Από τα παραπάνω που βλέπεις, στο πρώτο συνέχισα στο 22€ να δω τι θα γίνει..Και ακου ιστορία:
Συμμετείχα  στο 22αρι από πρόκριση από 1.10..Τελείωσα 35-36 νομίζω..Σε εκείνο το σημείο ,δηλαδή μετά απο 45 λεπτά παιχνίδι κι ενω ο chip leader είχε γυρω στις 35000 μαρκες μπήκε ο Σταυρος Καλφας (IDOLLS για όσους γνωρίζουν ) επίσημο μέλος της pokerstars team pro παρακαλώ...με 3000 μαρκες.Αφου λοιπόν είχα χασει εγω κάθησα και παρακολούθησα το παιχνίδι του..Έκανε λοιπόν 4 ή 5 rebuy (με 22€ τη φορά) μέχρι να πιάσει γυρω στις 15000 μαρκες.Και αρχισε τα all in .Και εντάξει με Α 7 σπαθια, να κανεις all in απέναντι σε Α Κ κουπες, σε Α Κ αχρωμα και 8 8 ο τρίτος, να σου κατσουν τα σπαθια και να τους παρεις..Με 9-10 αχρωνα να κανεις all in απέναντι σε QQ, 77 και Α 8 και να σου βγει κατω 9-10 και να τους ξαναπάρεις..Αλλά με 2-7 αχρωμα, απέναντι σε ΑΚ σπαθια,10 10 και Α Κ αχρωμα και να τους παιρνεις με φλοπ 7-3-4 turn 2 river 2 (!!) ε, κάτι μου κάνει..Συγκεκριμένα από την ωρα που παρακολούθησα ο Σταύρος έκανε 9 all in -προσέξτε, ΕΚΑΝΕ δεν ακολούθησε-και πηρε τα 8 (!!).Και λέω τωρα εγω με το φτωχό μου μυαλό:
-Γιατί η pokerstars να μη δωσει την ευκαιρία στο Σταυρο να πάει στη Βαρκελώνη με δικά της έξοδα όπως και σε όλη την ομάδα της αντί να τους υποχρεώνει να αγωνίζονται στα τραπέζια της??????Και διαφήμιση θα κάνει και την ευκαιρία οι παίκτες να δειξουν στα τραπέζια τις ικανοτητες τους θα εχουν.Χωρίς σχόλια και υπονοούμενα..
-πώς εγω ,ενας απλός παίκτης ,έχοντας απέναντι μου ενα μέλος της pokerstars να μην αμφιβάλλω για την αξιοπιστία του παιχνιδιού, όταν θα βρεθώ σε παρόμοια θέση με αυτές που ανεφερα πιο πάνω???
-Με τι πιθανότητες μπαίνεις σε ενα παιχνίδι πρόκρισης σχεδόν στη μέση του ανετος και ωραίος με στακ 3000 μαρκών έναντι 35.000 του πρώτου κι ελπίζεις ότι θα πάρεις και το εισητήριο???
Βέβαια οταν αυτά τα κουβεντιασα με τους ποκεράδες με πηρανε από τα μουτρα,και καλά δεν ξερω τι μου γίνεται..Μπορεί, αλλά επιμένω ότι αν δε βλέπεις τον αντιπαλό σου, δεν ξέρεις τι μπορεί να συμβεί..Microgaming εννοω...
Λουτρακι πηγα τρεις φορές ,έχασα τις δύο και γυρίζω αθήνα αυριο..Να δουμε με περιμένει το γραφείο μου ή με ..αποστρατεύσανε????? :helpplea: :helpplea: :helpplea: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
Δεν εχω μεγάλη εμπιστοσύνη στο νετ φίλε..Από τα παραπάνω που βλέπεις, στο πρώτο συνέχισα στο 22€ να δω τι θα γίνει..Και ακου ιστορία:
Συμμετείχα  στο 22αρι από πρόκριση από 1.10..Τελείωσα 35-36 νομίζω..Σε εκείνο το σημείο ,δηλαδή μετά απο 45 λεπτά παιχνίδι κι ενω ο chip leader είχε γυρω στις 35000 μαρκες μπήκε ο Σταυρος Καλφας (IDOLLS για όσους γνωρίζουν ) επίσημο μέλος της pokerstars team pro παρακαλώ...με 3000 μαρκες.Αφου λοιπόν είχα χασει εγω κάθησα και παρακολούθησα το παιχνίδι του..Έκανε λοιπόν 4 ή 5 rebuy (με 22€ τη φορά) μέχρι να πιάσει γυρω στις 15000 μαρκες.Και αρχισε τα all in .Και εντάξει με Α 7 σπαθια, να κανεις all in απέναντι σε Α Κ κουπες, σε Α Κ αχρωμα και 8 8 ο τρίτος, να σου κατσουν τα σπαθια και να τους παρεις..Με 9-10 αχρωνα να κανεις all in απέναντι σε QQ, 77 και Α 8 και να σου βγει κατω 9-10 και να τους ξαναπάρεις..Αλλά με 2-7 αχρωμα, απέναντι σε ΑΚ σπαθια,10 10 και Α Κ αχρωμα και να τους παιρνεις με φλοπ 7-3-4 turn 2 river 2 (!!) ε, κάτι μου κάνει..Συγκεκριμένα από την ωρα που παρακολούθησα ο Σταύρος έκανε 9 all in -προσέξτε, ΕΚΑΝΕ δεν ακολούθησε-και πηρε τα 8 (!!).Και λέω τωρα εγω με το φτωχό μου μυαλό:
-Γιατί η pokerstars να μη δωσει την ευκαιρία στο Σταυρο να πάει στη Βαρκελώνη με δικά της έξοδα όπως και σε όλη την ομάδα της αντί να τους υποχρεώνει να αγωνίζονται στα τραπέζια της??????Και διαφήμιση θα κάνει και την ευκαιρία οι παίκτες να δειξουν στα τραπέζια τις ικανοτητες τους θα εχουν.Χωρίς σχόλια και υπονοούμενα..
-πώς εγω ,ενας απλός παίκτης ,έχοντας απέναντι μου ενα μέλος της pokerstars να μην αμφιβάλλω για την αξιοπιστία του παιχνιδιού, όταν θα βρεθώ σε παρόμοια θέση με αυτές που ανεφερα πιο πάνω???
-Με τι πιθανότητες μπαίνεις σε ενα παιχνίδι πρόκρισης σχεδόν στη μέση του ανετος και ωραίος με στακ 3000 μαρκών έναντι 35.000 του πρώτου κι ελπίζεις ότι θα πάρεις και το εισητήριο???
Βέβαια οταν αυτά τα κουβεντιασα με τους ποκεράδες με πηρανε από τα μουτρα,και καλά δεν ξερω τι μου γίνεται..Μπορεί, αλλά επιμένω ότι αν δε βλέπεις τον αντιπαλό σου, δεν ξέρεις τι μπορεί να συμβεί..Microgaming εννοω...
Λουτρακι πηγα τρεις φορές ,έχασα τις δύο και γυρίζω αθήνα αυριο..Να δουμε με περιμένει το γραφείο μου ή με ..αποστρατεύσανε????? :helpplea: :helpplea: :helpplea: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

[/quote Τυπε ο idolls τα 22αρια τα εχειγια στραγαλια και τα πεταει ανετα γιατι εχει τεραστιο bankrol
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
  Τυπε ο idolls τα 22αρια τα εχει για στραγαλια και τα πεταει ανετα γιατι εχει τεραστιο bankrol
Στραγάλια ή φουντούκια, δε θα μας κάνει να ξεχάσουμε και τα χαρτια..Αμα παίζει με bankroll τεραστιο-που παίζει-να τον στείλουν κατ'ευθείαν στη Βαρκελώνη να μη μας βάζει σε σκέψεις...
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.764
Κριτικές
23
Like
3.050
Πόντοι
3.820
Στραγάλια ή φουντούκια, δε θα μας κάνει να ξεχάσουμε και τα χαρτια..Αμα παίζει με bankroll τεραστιο-που παίζει-να τον στείλουν κατ'ευθείαν στη Βαρκελώνη να μη μας βάζει σε σκέψεις...
φιλε,περα απο τις ικανοτητες που εχει ενα μεγαλο φασμα παιχτων,υπαρχει και ο ασταθμητος παραγων που λεγεται σουφρα και αστρο..αυτο ξεχωριζει τους ικανους απο τους ικανους και κωλοφαρδους μαζι
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Δεν εχω μεγάλη εμπιστοσύνη στο νετ φίλε..Από τα παραπάνω που βλέπεις, στο πρώτο συνέχισα στο 22€ να δω τι θα γίνει..Και ακου ιστορία:
Συμμετείχα  στο 22αρι από πρόκριση από 1.10..Τελείωσα 35-36 νομίζω..Σε εκείνο το σημείο ,δηλαδή μετά απο 45 λεπτά παιχνίδι κι ενω ο chip leader είχε γυρω στις 35000 μαρκες μπήκε ο Σταυρος Καλφας (IDOLLS για όσους γνωρίζουν ) επίσημο μέλος της pokerstars team pro παρακαλώ...με 3000 μαρκες.Αφου λοιπόν είχα χασει εγω κάθησα και παρακολούθησα το παιχνίδι του..Έκανε λοιπόν 4 ή 5 rebuy (με 22€ τη φορά) μέχρι να πιάσει γυρω στις 15000 μαρκες.Και αρχισε τα all in .Και εντάξει με Α 7 σπαθια, να κανεις all in απέναντι σε Α Κ κουπες, σε Α Κ αχρωμα και 8 8 ο τρίτος, να σου κατσουν τα σπαθια και να τους παρεις..Με 9-10 αχρωνα να κανεις all in απέναντι σε QQ, 77 και Α 8 και να σου βγει κατω 9-10 και να τους ξαναπάρεις..Αλλά με 2-7 αχρωμα, απέναντι σε ΑΚ σπαθια,10 10 και Α Κ αχρωμα και να τους παιρνεις με φλοπ 7-3-4 turn 2 river 2 (!!) ε, κάτι μου κάνει..Συγκεκριμένα από την ωρα που παρακολούθησα ο Σταύρος έκανε 9 all in -προσέξτε, ΕΚΑΝΕ δεν ακολούθησε-και πηρε τα 8 (!!).Και λέω τωρα εγω με το φτωχό μου μυαλό:
-Γιατί η pokerstars να μη δωσει την ευκαιρία στο Σταυρο να πάει στη Βαρκελώνη με δικά της έξοδα όπως και σε όλη την ομάδα της αντί να τους υποχρεώνει να αγωνίζονται στα τραπέζια της??????Και διαφήμιση θα κάνει και την ευκαιρία οι παίκτες να δειξουν στα τραπέζια τις ικανοτητες τους θα εχουν.Χωρίς σχόλια και υπονοούμενα..
-πώς εγω ,ενας απλός παίκτης ,έχοντας απέναντι μου ενα μέλος της pokerstars να μην αμφιβάλλω για την αξιοπιστία του παιχνιδιού, όταν θα βρεθώ σε παρόμοια θέση με αυτές που ανεφερα πιο πάνω???
-Με τι πιθανότητες μπαίνεις σε ενα παιχνίδι πρόκρισης σχεδόν στη μέση του ανετος και ωραίος με στακ 3000 μαρκών έναντι 35.000 του πρώτου κι ελπίζεις ότι θα πάρεις και το εισητήριο???
Βέβαια οταν αυτά τα κουβεντιασα με τους ποκεράδες με πηρανε από τα μουτρα,και καλά δεν ξερω τι μου γίνεται..Μπορεί, αλλά επιμένω ότι αν δε βλέπεις τον αντιπαλό σου, δεν ξέρεις τι μπορεί να συμβεί..Microgaming εννοω...
Λουτρακι πηγα τρεις φορές ,έχασα τις δύο και γυρίζω αθήνα αυριο..Να δουμε με περιμένει το γραφείο μου ή με ..αποστρατεύσανε????? :helpplea: :helpplea: :helpplea: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Σε πιστευω απολυτα Ναυαρχε μου για το EPT satellite στο stars τα ιδια ειχα παρατηρησει και εγω οσο επαιζα εκει..
τρελα all ins με 7 2,αχρωμα,κτλ να σπανε ασους,ρηγαδεσ,και λοιπα top pairs σε πολυ ακριβα τουρνουα με buy ins 100 δολλαρια και ανω.. :o!!!
γενικα αυτος ο τροπος παιχνιδιου βρωμαει αν οχι στησιμο το λιγοτερο ειναι εντελως μα παντελως λοτταρια σαν να αγοραζεις λαχεια,bingo,κτλ που λενε στα τσατ..καμια σχεση με γνωσεις και ικανοτητα.. :- :idiot: :uglystupid: :headbang:!!!
εγω τα χα παρει τοσο απο αυτα που γινοντουσαν στο σταρς που το παρατησα εντελως και παιζω στο PKR αλλα και εκει γινοντε τετοια τρελα ειδικα σε ενα
satellite για το WSOP κοιτα τι εγινε..απο τα 83 ατομα που συμμετειχαν στο satellite με buy in 100 δολλαρια κερδιζε ενας μονο το εισητηριο για το πληρες πακετο με διανυκτερευσεις,κτλ του event των 4500 dollars και αυτος ηταν ο επαγγελματιας παιχτης Poker pro του pkr o scott shelley που θα πηγαινει σε αυτο ΟΥΤΩΣ Η'ΑΛΛΩΣ... :headbang: :tickedoff:!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ακριβως αυτο που ειπες δηλαδη ετσι το σαιτ στελνει τους επαγγελματιες του με τα λεφτα των υπολοιπων παιχτων που συμμετεχουν στο satellite ελπιζοντας να το κερδισουν εκεινοι.. :headbang:!!!
δε ξερω αν ειναι στημενη η φαση με το online poker παρολο που παιζοντε δισεκατομμυρια παντως κατι μυριζει πολυ ασχημα εδω το πραμα βρωμαει σαν κωλος.. :kissass: :kissass2:!!!!!!!!

κοιτα εδω στο φορουμ του πκρ που εγινε σαλος με το θεμα που λεω..
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
Πάλι πηρα συμμετοχη για EPT αλλλά αυτή τη φορά τα λεφτά στο ταμείο μου...Απεγγραφηκα και 20€ t-money came back..
 

Συνημμένα

  • Χωρίς τίτλο 2.png
    Χωρίς τίτλο 2.png
    334,8 KB · Εμφανίσεις: 39

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
986
Πόντοι
361
ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΠΑΙΖΩ ΧΟΛΝΤΕΜ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΦΑΝΑΤΙΚΑ 4 ΧΡΟΝΙΑ.ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙΣΧΕΔΟΝ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΝΩΣΤΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ.ΟΠΩΣ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΣΤΕ ΕΧΩ ΦΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΤΣΑΠΟΥΔΕΣ. ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ 8 ΜΗΝΕΣ ΕΧΩ ΑΠΟΒΑΛΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΤΡΑΒΗ ΦΤΑΙΕΙ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΜΕ ΣΤΗΝΕΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΧΑΤΗΡΙ ΚΑΙΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΠΟΚΤΕΙΣΗ ΣΗΚΩΝΟ 250/300 ΕΥΠΩ ΚΑΤΑ ΜΕΣΟΝΟΡΟ ΤΟ ΜΗΝΑ.ΠΑΙΖΩ ΜΟΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΙΤ ΕΝ ΓΚΟΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΤΕ ΚΑΣ.

 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΠΑΙΖΩ ΧΟΛΝΤΕΜ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΦΑΝΑΤΙΚΑ 4 ΧΡΟΝΙΑ.ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙΣΧΕΔΟΝ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΝΩΣΤΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ.ΟΠΩΣ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΣΤΕ ΕΧΩ ΦΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΤΣΑΠΟΥΔΕΣ. ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ 8 ΜΗΝΕΣ ΕΧΩ ΑΠΟΒΑΛΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΤΡΑΒΗ ΦΤΑΙΕΙ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΜΕ ΣΤΗΝΕΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΧΑΤΗΡΙ ΚΑΙΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΠΟΚΤΕΙΣΗ ΣΗΚΩΝΟ 250/300 ΕΥΠΩ ΚΑΤΑ ΜΕΣΟΝΟΡΟ ΤΟ ΜΗΝΑ.ΠΑΙΖΩ ΜΟΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΙΤ ΕΝ ΓΚΟΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΤΕ ΚΑΣ.

Καλως ορισες φιλε :)!!! να σε ρωτησω κατι πως αντεχεις να παιζεις sit and go επι τεσσερα χρονια δεν ειναι απιστευτα βαρετα..;; σε ρωτω γιατι και εγω απο sng ξεκινησα με τα δεκαρια(10 ατομων) οπου πληρωνοντε οι πρωτοι τρεις και μετα επαιζα τα double ups οπου απ'τους δεκα οι πεντε παιρνουν δυο φορες τα χρηματα τους πισω αλλα βαριομουν παρα πολυ τα sng ειν'απιστευτα μηχανικη διαδικασια..δεν εχει τη περιπετεια του cash και ειδικα των μεγαλων τουρνουα οπου με ενα μικρο σχετικα buy in (εγω τωρα παιζω απο 20 εως 50$..) μπορεις να κερδισεις αρκετα κατοσταρικα αν πας τελικο τραπεζι και επιβιωσεις ως τις 4-5 πρωτες θεσεις..θελει αρκετη τυχη βεβαια γιατι ολα τα τουρνουα καταληγουν να κρινεται η τυχη σου σε ενα coin flip ειδικα γυρω στο bubble λιγο πριν ή λιγο μετα απ'τα επαθλα οπου ολοι ρεσταρουν ασυστολα..εγω εχω χασει απειρες φορες σε αλλ ινς με monster starting hands AA,KK,QQ να μου τα σπανε με οτι να'ναι και να βρισκομαι εξω απο τουρνουα με buy in 20,30 και 50 ευρω 1-2 θεσεις πριν απο τα επαθλα.. >:( :headbang: :headbang:!!!
τεσπα φιλε μου γιατι λες οτι δεν παιζει ποτε cash.. :huh:?? τα τραπεζια μετρητων πιστευω αξιζουν αρκει να μπορεις να δειχνεις εγκρατεια και αυτοσυγκρατηση..δηλαδη, αναλογα και με τα buy in stakes που παιζεις..να εχεις τη δυναμη να σηκωθεις απ'το τραπεζι οταν εχεις διπλασιασει ή τριπλασιασει το αρχικο σου buy in..
Αυτα φιλε μου μονο ιντερνετ παιζεις καθολου ζωντανα(live) καζινο,κτλ..;;??
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
Κανένας για EPT SAN REMO??????
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • Χωρίς τίτλο 4.png
    Χωρίς τίτλο 4.png
    285,1 KB · Εμφανίσεις: 31

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
Κανένας για τουρνουα??????
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • Χωρίς τίτλο 5.png
    Χωρίς τίτλο 5.png
    297 KB · Εμφανίσεις: 33

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom