Νέα

Poker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnkayliaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

knoxville

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Παιδια καλησπερα....μια ερωτηση....ξεκινησα να παιζω στο pokerstar με πολυ λιγα 5λεπτα 10 λεπτα 20 λεπτα τετοια φαση κανα 2 μηνο τωρα....απο οτι παρατηρησα δεν ειναι και πολυ αξιοπιστο και σιγουρα κατι παιζει....δεν κατηγορω κατι απλα ζηταω να μου πει καποιος την γνωμη του....παρατηρησα καποια στοιχεια που δεν γινονται και δεν φαινονται λογικα (τωρα ποια στοιχεια ειναι αυτα μεγαλη κουβεντα απλα μια γνωμη θελω για αποψη αξιοπιστιας)
 

zdrinis

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.418
Like
2
Πόντοι
16
Παιδια καλησπερα....μια ερωτηση....ξεκινησα να παιζω στο pokerstar με πολυ λιγα 5λεπτα 10 λεπτα 20 λεπτα τετοια φαση κανα 2 μηνο τωρα....απο οτι παρατηρησα δεν ειναι και πολυ αξιοπιστο και σιγουρα κατι παιζει....δεν κατηγορω κατι απλα ζηταω να μου πει καποιος την γνωμη του....παρατηρησα καποια στοιχεια που δεν γινονται και δεν φαινονται λογικα (τωρα ποια στοιχεια ειναι αυτα μεγαλη κουβεντα απλα μια γνωμη θελω για αποψη αξιοπιστιας)
πολλοι εχουν την ιδια ερωτηση με σενα κ  ακουγονται πολλα για την ποκερσταρς
θα βοηθουσε αν εγραφες τι εγινε
 

knoxville

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
φιλε βαζω πχ 10 γιουρο προπληρωμενη καρτα ολα καλα....παιζω παιζω αντε να κερδισω 5 ευρω να παω στα 15.....απο εκει και περα αρχιζει η κατρακυλα .....να εχω 2 ασσους και να ανοιγει κατω ασσος ,πεντε και πεντε.....και ο αλλος να χωνει απο την αρχη πριν ανοιξει το flop να χωνω και εγω......και να μου κανει καρε του 5.....και εγω 3 ασσους....το σπας το pc ή λες κατι παιζει.....και δεν ηταν μονο αυτο απειρα ακομα αλλα δεν μπορω να καθομαι να γραφω ολα....ειπα ενα παραδειγμα βαρβατο!!
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
Ενα ενα τα ερωτηματα γιατι λειπει και ο LOXXOS και δε σας προλαβαίνω..
-Για τα "στησιματα" στα cash..Το μονο ευκολο..Στην ουσία δυο καζίνο παιζουν στην αττικη αλλα αυτο μπορεί αν συμβει και στα αλλα ελληνικά που δενε χω αποψη..Στο Λουτρακι ειναι 4-5,μπορω να σου πω και ονοματα,που περιμενουν το "ψαρι" να το γδυσουν..Δε χτυπιούνται μεταξύ τους αλλα περιμένουν να κανουν "collusion" στο νεο,δηλαδή να τον βαλουν στο κολπο 2 η 3 και να τον χτυπανε εναλλαξ..Το ιδιο και στην Παρνηθα..Τα φραγκα στο τελος τα μοιραζονται καθοτι εχουν κοινο ταμείο..Λουτρακι απέφυγε τραπέζι  με αδελφούς Κότσαρη,εναν τελειωμενο ασπρομάλλη που μοιαζει με το Mr Bean,εναν 55αρη ονομα Γιαννη,ενα Βλαχο που καυχιεται συνεχως "ειμαι ο καλυτερος" και μια γκομενα ξανθιά ωραία,ενοματι Κλαιρη-καλλιτεχνικό- το κανονικό ειναι Λαζαρη φωτούλα.
Φωτο για να προσέχεις...
-Για την Pokerstars ..Ειναι μεγαλη κουβέντα,προσωπικά δεν το πολυ πιστευω καθότι εχω cashαρει αρκετές φορές,αλλα και πάλι να εισαι επιφυλακτικός..Απεφυγε να παιζεις cash-παιζει κι εκει collusion,πιο ευκολα,μεσω skype,fb κλπ-και τους πολλούς Ρωσους,που ειναι τρελλοι στο παιξιμό τους..
 

Συνημμένα

  • 6130816016_a4324bab2f_b.jpg
    6130816016_a4324bab2f_b.jpg
    238,6 KB · Εμφανίσεις: 47
  • texas holdem loutraki (20).jpg
    texas holdem loutraki (20).jpg
    183,4 KB · Εμφανίσεις: 29

karaflas85

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
191
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
1
Ενα ενα τα ερωτηματα γιατι λειπει και ο LOXXOS και δε σας προλαβαίνω..
-Για τα "στησιματα" στα cash..Το μονο ευκολο..Στην ουσία δυο καζίνο παιζουν στην αττικη αλλα αυτο μπορεί αν συμβει και στα αλλα ελληνικά που δενε χω αποψη..Στο Λουτρακι ειναι 4-5,μπορω να σου πω και ονοματα,που περιμενουν το "ψαρι" να το γδυσουν..Δε χτυπιούνται μεταξύ τους αλλα περιμένουν να κανουν "collusion" στο νεο,δηλαδή να τον βαλουν στο κολπο 2 η 3 και να τον χτυπανε εναλλαξ..Το ιδιο και στην Παρνηθα..Τα φραγκα στο τελος τα μοιραζονται καθοτι εχουν κοινο ταμείο..Λουτρακι απέφυγε τραπέζι  με αδελφούς Κότσαρη,εναν τελειωμενο ασπρομάλλη που μοιαζει με το Mr Bean,εναν 55αρη ονομα Γιαννη,ενα Βλαχο που καυχιεται συνεχως "ειμαι ο καλυτερος" και μια γκομενα ξανθιά ωραία,ενοματι Κλαιρη-καλλιτεχνικό- το κανονικό ειναι Λαζαρη φωτούλα.
Φωτο για να προσέχεις...
-Για την Pokerstars ..Ειναι μεγαλη κουβέντα,προσωπικά δεν το πολυ πιστευω καθότι εχω cashαρει αρκετές φορές,αλλα και πάλι να εισαι επιφυλακτικός..Απεφυγε να παιζεις cash-παιζει κι εκει collusion,πιο ευκολα,μεσω skype,fb κλπ-και τους πολλούς Ρωσους,που ειναι τρελλοι στο παιξιμό τους..
Τυπε εισαι φοβερος,καλυτερη απαντηση δεν μπορουσες να δωσεις.Οσο για την stars συμφωνω απολυτα.
σ'ευχαριστω πολυ και καλα κερδη!!
 

pavlosyn

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
311
Like
2
Πόντοι
1
Ναυρχε αν δεν βαριεσε πες αναλυτικα την αποψη σου για ποκερσταρς,εγω δεν την εχω για απατη παρολο που δεν θεωρω τον εαυτο μου κερδισμενο.Γενικα αποφευγω τα cash τραπεζια και παιζω τουρνουα,το spin and go ειναι εντελως ρουλετα αλλα με λιγη τυχη μπορεις να ανεβασεις γρηγορα την μπανκα σου αν και δεν το συνιστω.
ΥΓ Σαν εμπειρος εχεις να προτινεις καποιο βιβλιο η εστω καποια αναλυση για στρατηγικες ποκερ για αρχαριους?
 

Alphamale

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2014
Μηνύματα
203
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ωραίο το ξανθό.

Η pokerstars τι κέρδος έχει να κλέψει αφού βγάζει κέρδος ανεξάρτητα από το ποιός παίχτης κερδίζει?  :dancing:

Γνώμη μου, για να βγάλει κανείς σοβαρά λεφτά πέρασαν  τα καλά τα χρόνια  :sunglasses:
 

specialmeetings

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2014
Μηνύματα
346
Like
0
Πόντοι
1
ειχα παει και εγω νωρις το απογευμα σημερα τεταρτη στν Παρνηθα δν ειχα ξαναπαιξει σε καζινο ποκερ

ημουν τυχερος μου ερχοντουσαν συνεχεια καλα φιλα ομως ειχα μπει μονο με 50ευρω και ετσι επαιζα πολλα πασο..

τελικα κατελληξα και εφυγα με 133ευρω συνολικα..

λιγα αλλα σιγουρα... ειχα παει μαζι με εναν φιλο π σιγουρα ξερει πιο πολυ απο εμενα και ειχε κερδος καθαρο αυτος 220ευρω

να παραθεσω και εγω μια παρτιδα μου..

εφοσων εχανα και ειχα 28ευρω ολο ολα.. μ ερχονται 3+3 στα χερια και λεω η φευγω ή μενω. αφου βαλανε 3 ατομα απο 10 ευρω ηταν η σειρα μου και κανω all in και για καλη μ τυχη ειχε και ενα ακομα 3 στο φλοπ.. και ετσι κερδισα αργοτερα αφου ειχαν βαλει 4 ατομα απο 12 εκανα παλι all in me to flop Να πιανω μονο εναν j το ρισκαρα γιατι ειχε και Κ μεγαλυτερο φιλο και πηγαν ολοι πασο το τελικο εφυγα με 133ευρω..

για πρωτη φορα ημουν αρκετα τυχερος.
 

Mpourdeliarisss

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2005
Μηνύματα
53
Like
64
Πόντοι
0
H APANTISI GIA TIN POKERSTARS THA STIN DWSOUN OI XILIADES KERDISMENOI PAIKTES....

MPES MESA EDW
THA BREIS PARA POLLOUS!!!

APLA NA KSEREIS OTI OSA DEN FTANEI I ALEPOU TA KANEI KREMASTARIA! ETSI AUTOI POU XANOUN TA BAZOUN ME TIN POKERSTARS, TA POKER ROOMS, TOUS DEALEAR K.O.K. PANTA KATI MAS FTAIEI OTAN XANOUME!


PROTASI
-----------
SUNEXISE NA PAIZEIS GIATI KAPOIOI SE XREIAZONTAI TWRA GIA NA BGAZOUN PERISSOTERA. KAI OTAN FTASEIS STO EPIPEDO TOUS NA DINEIS THN IDIA SUMBOULI STOUS NEOUS PAIKTES! THA KATALABEIS OTI OSO MELETAS TO PAIXNIDI KAI TA XERIA SOU KAI ALLAZEIS TIN STRATIGIKI SOU KAI TIN SKEPSI SOU TOSO THA ANEBAINEIS EPIPEDO! TO POU THA FTASEIS EINAI KATHARA STO MUALO KAI STO XERI TOU KATHENOS MAS!


EUXARISTW
ENTELWS FILIKA XWRIS NA PAREKSIGITHW!
 

karaflas85

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
191
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
1
H APANTISI GIA TIN POKERSTARS THA STIN DWSOUN OI XILIADES KERDISMENOI PAIKTES....

MPES MESA EDW
THA BREIS PARA POLLOUS!!!

APLA NA KSEREIS OTI OSA DEN FTANEI I ALEPOU TA KANEI KREMASTARIA! ETSI AUTOI POU XANOUN TA BAZOUN ME TIN POKERSTARS, TA POKER ROOMS, TOUS DEALEAR K.O.K. PANTA KATI MAS FTAIEI OTAN XANOUME!


PROTASI
-----------
SUNEXISE NA PAIZEIS GIATI KAPOIOI SE XREIAZONTAI TWRA GIA NA BGAZOUN PERISSOTERA. KAI OTAN FTASEIS STO EPIPEDO TOUS NA DINEIS THN IDIA SUMBOULI STOUS NEOUS PAIKTES! THA KATALABEIS OTI OSO MELETAS TO PAIXNIDI KAI TA XERIA SOU KAI ALLAZEIS TIN STRATIGIKI SOU KAI TIN SKEPSI SOU TOSO THA ANEBAINEIS EPIPEDO! TO POU THA FTASEIS EINAI KATHARA STO MUALO KAI STO XERI TOU KATHENOS MAS!


EUXARISTW
ENTELWS FILIKA XWRIS NA PAREKSIGITHW!
συμφωνώ απολυτα.και συμπληρώνω λεγοντας  πως το πιο σημαντικό εκτός από το να βελτιώσεις το παιχνίδι σου,να μελετάς, να βλέπεις βίντεο με sessions κερδοφορία παικτών κλπ.,είναι να κάνεις  σωστή διαχείριση των χρηματων σου,το γνωστό bankroll  management.με λίγα λόγια δε γίνεται να ξεκινήσεις με 50$ και να προσπαθήσεις να καρφώσεις  δύο 25αρια  tour με 1000 ατομων field,να τα χάνεις με συνέπεια να χάνεις όλο το κεφάλαιο σου και μετα  να βρίζεις τη stars  λέγοντας ότι το παιχνιδι είναι rigged επειδή εσυ δεν μπορείς να κατανοήσεις κάποιους απλούς κανόνες που υπάρχουν ώστε να μη bustαρεις ποτέ.οι άνθρωποι βγάζουν δεκάδες χιλιάδες δολάρια νόμιμα μέσω του rake,δεν υπάρχει περίπτωση ούτε μια στο εκατομμύριο  να έμπαιναν στη διαδικασία  να ρισκάρουν τη φήμη και τα κέρδη τους κλέβοντας εμάς που παίζουνε τουρνουά με  1,με 2,ακόμα και με 1000$..
Και το πιο βασικό ολων :αν δε χάσεις, δεν πρόκειται να μάθεις να κερδίζεις το παιχνιδι.  ;)
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
Φιλοι σας διαβαζω και χαιρομαι για τη συμμετοχή σας στις κουβεντες μας...ειναι πολύ θετικό να κανουμε διάλογο και να προσπαθούμε να καταλάβουμε την ψυχολογία του παιχνιδιού..
Εβλεπα αυτην την εβδομαδα ανελλιπώς το PCA 2015 στις Μπαχαμες.Μεγάλο σχολείο,πολλές παρτίδες για κουβέντα και κυρίως αριστο μαθημα για stack management.
Το βασικό για ολους μας ειναι να καταλάβουμε ότι στο ποκερ,ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΦΥΛΛΑ ΜΑΣ,αλλά ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ.Ασχετως του τι εχουμε,μπορούμε να ελπίζουμε σε νικη αρκεί να παιζουμε όπως πρέπει.Αυτό δεν ειναι διδάξιμο από τη μια μερα στην αλλη,προυποθέτει χρόνο και ενασχόληση με το παιχνίδι..
Μετα από 4 χρόνια που ασχολούμαι συστηματικά,εχω βελτιώσει την τεχνική μου ,αλλα ειμαι ακόμα πίσω σε αρκετούς τομείς..Για το φιλο που με ρωτησε για βιβλία,του προτείνω το ΕΥΑΓΓΕΛΙΟ του HARRINGTON ,την τριλογία..
Για την POKERSTARS που με ρωτησε καποιος αλλος φιλος,συμφωνώ με τον MPOURDELIARISSS,τα ειπε ολα..
Καλές μαχες,εγω εχω παρέα από σημερα τον εκλεκτό συμπαικτη PREMIOUM και ετοιμαζόμαστε για την πρωτη μας μάχη το Σαββατο...
[size=30pt]GO GO BOU POKER TEAM ALWAYS ON FIRE!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

karaflas85

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
191
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
1
Φιλοι σας διαβαζω και χαιρομαι για τη συμμετοχή σας στις κουβεντες μας...ειναι πολύ θετικό να κανουμε διάλογο και να προσπαθούμε να καταλάβουμε την ψυχολογία του παιχνιδιού..
Εβλεπα αυτην την εβδομαδα ανελλιπώς το PCA 2015 στις Μπαχαμες.Μεγάλο σχολείο,πολλές παρτίδες για κουβέντα και κυρίως αριστο μαθημα για stack management.
Το βασικό για ολους μας ειναι να καταλάβουμε ότι στο ποκερ,ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΦΥΛΛΑ ΜΑΣ,αλλά ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ.Ασχετως του τι εχουμε,μπορούμε να ελπίζουμε σε νικη αρκεί να παιζουμε όπως πρέπει.Αυτό δεν ειναι διδάξιμο από τη μια μερα στην αλλη,προυποθέτει χρόνο και ενασχόληση με το παιχνίδι..
Μετα από 4 χρόνια που ασχολούμαι συστηματικά,εχω βελτιώσει την τεχνική μου ,αλλα ειμαι ακόμα πίσω σε αρκετούς τομείς..Για το φιλο που με ρωτησε για βιβλία,του προτείνω το ΕΥΑΓΓΕΛΙΟ του HARRINGTON ,την τριλογία..
Για την POKERSTARS που με ρωτησε καποιος αλλος φιλος,συμφωνώ με τον MPOURDELIARISSS,τα ειπε ολα..
Καλές μαχες,εγω εχω παρέα από σημερα τον εκλεκτό συμπαικτη PREMIOUM και ετοιμαζόμαστε για την πρωτη μας μάχη το Σαββατο...
[size=30pt]GO GO BOU POKER TEAM ALWAYS ON FIRE!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Όντως μεγάλο σχολειο  αυτά τα tour και πολύ σωστή  κίνηση η μετάδοση στα ελληνικά από καλφα  και αηδονοπουλο.εξηγουσαν πολλές καταστασεις  λεπτομερώς και έτσι ακόμα και ο πιο αρχάριος μπορούσε να καταλάβει πολλές έννοιες  και να βοηθηθεί  ακόμα περισσότερο στην κατανόηση  του παιχνιδιού.
Όσον αφορά τα βιβλία να συμπληρώσω με το theory  of poker του david sklansky αλλά και τα kill phill και kill everyone(ειδικά το τελευταίο είναι ότι καλύτερο μπορεί να διαβάσει κάποιος όσον αφορά τις push-fold καταστασεις.και για όποιον δεν καταλαβαίνει τι εννοούμε με τον όρο push-fold,εξηγώ ότι προκείναι για καταστάσεις στις οποίες εμείς ή  ο αντίπαλος παίζουμε shortstack και τα μόνα play που βγάζουν νόημα είναι το all in (push) ή  το fold.στο συγκεκριμένο βιβιβλίο υπάρχουν πίνακες που μας λένε ακριβώς με ποια φύλλα και πότε πρέπει να κάνουμε  την ανάλογη κινηση).
Αυτά για την ώρα, καλή τύχη και καλά κέρδη μάγκες!
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
Μια χαρα τα λες..Οτι βιβλία ξερεις κι εσυ και τα άλλα παιδια,να τα λετε για να παιρνουμε ιδεες..
Στα δικά μας τωρα της Ομαδας...
Αυριανή ανοδος στο SPA μαζί με PREMIOUM για συμμετοχή στο 1ο APAT 2015..15.000 chips,45 min blinds,2 days tournament!!!
[size=30pt]ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ!!!!
GO GO BOU POKER TEAM ALWAYS ON FIRE!!!!![/size]
 

Συνημμένα

  • 10378315_10153413307018029_3463402527712040641_n.jpg
    10378315_10153413307018029_3463402527712040641_n.jpg
    19,5 KB · Εμφανίσεις: 21

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Μια χαρα τα λες..Οτι βιβλία ξερεις κι εσυ και τα άλλα παιδια,να τα λετε για να παιρνουμε ιδεες..
Στα δικά μας τωρα της Ομαδας...
Αυριανή ανοδος στο SPA μαζί με PREMIOUM για συμμετοχή στο 1ο APAT 2015..15.000 chips,45 min blinds,2 days tournament!!!
[size=30pt]ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ!!!!
GO GO BOU POKER TEAM ALWAYS ON FIRE!!!!![/size]

[size=80pt]ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΑΡΧΗΓΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΜΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Φιλοι σας διαβαζω και χαιρομαι για τη συμμετοχή σας στις κουβεντες μας...ειναι πολύ θετικό να κανουμε διάλογο και να προσπαθούμε να καταλάβουμε την ψυχολογία του παιχνιδιού..
Εβλεπα αυτην την εβδομαδα ανελλιπώς το PCA 2015 στις Μπαχαμες.Μεγάλο σχολείο,πολλές παρτίδες για κουβέντα και κυρίως αριστο μαθημα για stack management.
Το βασικό για ολους μας ειναι να καταλάβουμε ότι στο ποκερ,ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΦΥΛΛΑ ΜΑΣ,αλλά ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ.Ασχετως του τι εχουμε,μπορούμε να ελπίζουμε σε νικη αρκεί να παιζουμε όπως πρέπει.Αυτό δεν ειναι διδάξιμο από τη μια μερα στην αλλη,προυποθέτει χρόνο και ενασχόληση με το παιχνίδι..
Μετα από 4 χρόνια που ασχολούμαι συστηματικά,εχω βελτιώσει την τεχνική μου ,αλλα ειμαι ακόμα πίσω σε αρκετούς τομείς..Για το φιλο που με ρωτησε για βιβλία,του προτείνω το ΕΥΑΓΓΕΛΙΟ του HARRINGTON ,την τριλογία..
Για την POKERSTARS που με ρωτησε καποιος αλλος φιλος,συμφωνώ με τον MPOURDELIARISSS,τα ειπε ολα..
Καλές μαχες,εγω εχω παρέα από σημερα τον εκλεκτό συμπαικτη PREMIOUM και ετοιμαζόμαστε για την πρωτη μας μάχη το Σαββατο...
[size=30pt]GO GO BOU POKER TEAM ALWAYS ON FIRE!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


Καλη επιτυχια και με Τρισμεγιστο Πριμιουμ Αρχηγε μας καλη επιτυχια και στην απαντηση ολων των αποριων των νεων εδω... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Ελα τυπε, χρονια πολλα. Σχεδιαζα να το κυνηγησω με τα απειρα φτηνα satellites που ειχε, αλλα λογω προσωπικων πρεπει να μην εχω ξαναμπει ποκερσταρς απο εκεινες τις μερες... Το κανονικο buy in ειχε 215 δολλαρια, αλλα λογω του οτι ηταν εορταστικο εδινε πολυ χρημα και μπορει να πληρωνονταν μεχρι και το τοπ 15-20%... Μπορει και να συνεφερε ακομα και να δωσεις 215 δολλαρια, δε μου περρισευαν ομως. Ποκερσταρς παιζω ψιλοαραια, προσπαθωντας να καταλαβω ποιος κοροιδευει ποιον. :grin: Και γενικα ειμαι μικρος ακομα στο ποκερ. Δε νομιζω οτι θα εχω ποτε ικανοτητα να κερδιζω τουρνουα, το μαξ μου οταν μαθω θα ειναι grinding σε cash σαν τον Joey Knish

joeyknish_rounders.jpg


αλλα με φλωρικα stakes, οχι βιοποριστικα, απλα να περνα η ωρα. Το μαξ μου.

Οχι μονο γουσταρω Χικς, αλλα προσκυναω κιολας. Εχω εικονοστασι με τη φατσα του! :rockon: Βλεπεις τη μικρη λεπτομερεια στο άβατάρ μου, ε? Εχει βαλει φωτια σε μια χαρτινη αμερικανικη σημαιουλα και αναβει τσιγαρο! :rockon:

Καλη χρονια τυπε μου εισαι τρελα ψαγμενος με αμερικανικο culture και sub-culture βλεπω ξερεις απταιστα οχι μονο Χικς αλλα και Joey Knish... :o :o :o :rockon: :rockon: :rockon:!!! Μιλαμε για τρελο ψαξιμο τυπε μου ευγε... ;) ;) ;)  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Πολλα καλωσηρθατε και καλη χρονια σε ολους τους νεους φιλους :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!
επειδη τα ερωτηματα ειναι απειρα και θα γραφω μεχρι αυριο οποιος θελει ενα live training session δια ζωσης ας μου στειλει πμ αμα θελει να κανονισουμε καποια στιγμη μια καταδρομικη αναβαση στο ηρωικο βουνο του πονου... ;) ;) ;)  :rockon: :rockon: :rockon:!!!!
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
Πολλα καλωσηρθατε και καλη χρονια σε ολους τους νεους φιλους :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!
επειδη τα ερωτηματα ειναι απειρα και θα γραφω μεχρι αυριο οποιος θελει ενα live training session δια ζωσης ας μου στειλει πμ αμα θελει να κανονισουμε καποια στιγμη μια καταδρομικη αναβαση στο ηρωικο βουνο του πονου... ;) ;) ;)  :rockon: :rockon: :rockon:!!!!
Επιστροφή του Ασώτου

Και ο γιος είπε σ' αυτόν: Πατέρα, αμάρτησα στον ουρανό και μπροστά σου, και δεν είμαι πια άξιος να ονομαστώ γιος σου. Και ο πατέρας είπε στους δούλους του: Φέρτε έξω τη στολή πρώτη, και ντύστε τον, και δώστε του δαχτυλίδι στο χέρι του, και υποδήματα στα πόδια. Και φέρνοντας το σιτευτό μοσχάρι, σφάξτε το, και αφού φάμε, ας ευφρανθούμε· επειδή, αυτός ο γιος μου ήταν νεκρός, και ξανάζησε· και ήταν χαμένος, και βρέθηκε. Και άρχισαν να ευφραίνονται.
(Λουκάς 15:21-24)
...
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

specialmeetings

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2014
Μηνύματα
346
Like
0
Πόντοι
1
Πολλα καλωσηρθατε και καλη χρονια σε ολους τους νεους φιλους :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!
επειδη τα ερωτηματα ειναι απειρα και θα γραφω μεχρι αυριο οποιος θελει ενα live training session δια ζωσης ας μου στειλει πμ αμα θελει να κανονισουμε καποια στιγμη μια καταδρομικη αναβαση στο ηρωικο βουνο του πονου... ;) ;) ;)  :rockon: :rockon: :rockon:!!!!

εγω θα χρειαζομουνα καποια μαθηματα...

ισως ανεβω τεταρτη πανω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom