Νέα

Poker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnkayliaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
ο ορισμος του καψιματος τα τοπικα τουρ στα καφενεια μηδενικο βαλιου αλλα νταλων λαθος τα επαθλα ακου εκει στους 32 να πληρωνουν τους 3... :huh: :huh: :think: :think: :think: :S :S :S :idiot: :uglystupid: :headbang: :headbang: τους 3 μονο τους πληρωνουν στα single table sit and go... :headbang: :headbang: :headbang: και τι ν'αυτο το season pot κατι σαν το bad beat jackpot που εχουν στα τραπαεζια κας στο λας βεγκας... :huh: :think: :S;;;??? μοιραζονται τα λεφτα του σιζον ποτ στο τελος της χρονιας μπαινουν σαν αυξημενα επθλα... :huh: :think: :S;;??? τεσπα δεν αξιζει νομιζω να χανετε τον χρονο σας εκει Αρχηγε μου ορματε κατευθειαν για Ναμουρ... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!

[size=40pt]ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΥΧΟΜΕΘΑ ΝΑ ΕΙΧΕΣ ΧΤΕΣ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΣΗΚΩΣΕΣ ΑΡΧΗΓΕ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΓΡΑΨΕΣ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΡΑΤΑΣ ΣΕ ΑΓΩΝΙΑΑΑΑΑΑ.... :[/size]- :- :- :- :- :- :( :( :( :( :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:
 

zdrinis

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.418
Like
2
Πόντοι
16
_
-Για το φιλο Νικ: Ενα πρόσωπο και το αυτό ειναι ο Ναυαρχος και Αρχηγός της ομάδας,ο υποφαινόμενος! :grin: :grin:
Ο Premioum ειναι και αυτός μέλος μας..
-για το χερι που περιγράφεις,ταπεινή μου γνωμη ειναι οτι ΟΡΘΑ/ΟΡΘΟΤΑΤΑ επαιξες..παιρνεις Ασσο σε heads up μονομαχια με medioum/high kicker και το συζητάς???Με off φυλλα δηλαδή οχι ιδιου χρωματος-δεν μας το λες-εισσαι μπροστα 65-35..
με ιδιου χρωματος εσυ 67-33,ιδιου αυτού διαφορετικού εσυ 61-39 και ιδιου και οι δυο 63-37..Απλά εκατσε ο ρηγας,ουτε η πρωτη ούτε η τελευταία σακκα που θα βρεις μπροστά σου.. ;) ;)
[size=20pt]ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΑ ΣΗΜΕΡΙΝΑ!!!![/size]
9 η ωρα δικη σας 165€ εισητηριο,free για μενα,BOUNTY 10.000 μαρκες,15 λεπτα blinds,τελευταίο τουρνουά για το 2014!!!
[size=20pt]ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ[/size] θα εχω και πλούσιο φωτογραφικό υλικό απο μασατζούδες,τσιγαρούδες DAY 3 του main και DAY 1 ου High roller me 2200€ buy in!!!!
[size=30pt]GO GO BOU POKER TEAM ALAYS ON FIRE!!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
[size=12pt]YΓ:Και για το γουρι γιατί ειμαστε και προληπτικοί:
TRAMOΥ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΡΕ!!!!!
[/size] :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
σε ευχαριστω αρχηγε ! οντως οι πιθανοτητες τοσες ηταν ασε που πιθανοτατα τα επομενα φυλλα που θα επαιρνα να ταν ποιο αδυναμα
τα φυλλα ηταν off suited .
 

zdrinis

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.418
Like
2
Πόντοι
16
αχχαα ;) :cheesy: :grin: :2funny: :2funny: :2funny: ωραιος φιλαρα δε μπειραζει θα ξεμπερδευτεις συντομα φιλε Νικ ο Ευρωπαικος και Παγκοσμιος Αρχηγος πανταχου παρων και τα παντα πληρων ειναι ο Ναυαρχος Αντμιραλ.. :rockon: :rockon: :rockon:!!! ο ταπεινος τοπικος Αρχηγος Ελλαδος ειναι ο λοξος.. ;) :cheesy: :grin: :dancing: ο Ηρωικος Γενικος Υπαρχηγος Ελλαδος και Αρχηγος τοπικου Ροδου ειναι ο Σταυρος 8 οποτε θυμαται να μπαινει... :s&m_2: :s&m_2: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: ;) :cheesy: :grin: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: ο Γενικος Διευθυντης μπαζοτεμαχιων και λοιπων απ'οτι του προσαπτει ο Αρχηγος ειναι ο Τραμου ο οποιος μπαινει στο κοπο που και που να ποσταρει στο θρεντακι απο τα 60.000 ατομα που το επισκεπτονται τουλαχιστον αναβει τα αιματα που βριζονται με τον Ναυαρχο... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny:
εσυ εισαι το εκλεκτο νεο και πολλα υποσχομενο μελος (και μελλον της ομαδας ο Νικ δε Γκρηκ... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!
ευχαριστω για τις συστασεις λοχε φιλος
οσο για μενα αν δεν ειχα αυτο το προσωπικο θεμα ισως ειχα μελλον στο ποκερ
 

zdrinis

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.418
Like
2
Πόντοι
16
θα συμφωνησω απολυτα με την αναλυση του Αρχηγου δεν εχω τιποτα να προσθεσω οπως ειπε ο Αρχηγος το Α 10 ειναι μονστερ στο χεντς απ να ξερεις φιλε Νικ στη μονομαχια (χεντς απ) κατα κανονα τα σπρωχνεις με οποιονδηποτε ασσο ή ποκετ ζευγαρι ειναι αρκετο για σπρωξιμο ωλ ιν..ακομα και ρηγα και νταμα χαι ανα την περισταση ειναι πολυ δυνατα φυλλα για να βαλεις ωλ ιν τον αντιπαλο ειδικα αν εχετε αρκετη διαφορα στακ...μην εχεις καμια εννοια οποτε μια χαρα το επαιξες φιλαρα μια διευκρινιση μονο οταν λες δεν εχεις καλη σχεση με το ωλ ιν τι εννοεις οτι οποτε κανεις ωλ ιν τυχαινει απλως να χανεις τις περισσοτερες φορες ή διαπιστωνεις μετα οτι εκανες ωλ ιν στο λαθος σημειο με τα λαθος φυλλα... :huh: :think: :S;;;???
επισης τι χομ γκειμ ηταν αυτο που παιξατε με τους φιλους σου ηταν τουρνουα ή κας παιξατε με εικονικες μαρκες για τον χαβαλε και μονο ή με πραγματικα φραγκα με ποσο μπαι ιν και τι πηρατε ως πρωτος και δευτερος με τον φιλο σου..;;??
να σαι καλα για την αναλυση σου
εγω στην αρχη που πρωτοξεκινησα εκανα ευκολα ολ ιν λαθος μου . αλλα κ τελευταια που σοβαρεψα  :cheesy: παλι δεν μου πολυβγαινει ισως το κανω λαθος ισως παλι απλα ατυχια
τουρνουα ηταν για χαβαλε ..... 
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
[size=20pt]Αφου δε με εκραξε ο Τραμου.....[/size] :think: :think:
Χαμηλή πτήση χτες αδερφια,δεν μπορεί πάντα σε πηγαίνει το φύλλο..
Σουπερ τούρμπο το τουρνουά με λιγες μαρκες και συνεχόμενα all in για να παιρνουν το 50αρικο bounty..
Αν εξαιρέσω τους ..Μητροπολίτες που πηρα στην τρίτη πασα και πηρα τα 2/3 του στακ ενος γατακίου,τίποτε άλλο αξιόλογο περαν των 2 κεφαλών που αποκόμισα..
Το γατακιον με το κουτσουρεμένο στακ,μπηκε ρεστα στο αμέσως επόμενο φυλλο με A-10,τον callαρα εγώ και άλλος ενας, εγω με 9-10 suited και ο άλλος με 7-7..Δυο 9αρια κατω μου εδωσαν το πρωτο κεφαλι επί πίνακι..
Το δευτερο κεφάλι ηρθε από ενα super short stack ,μόλις 600 μαρκες με Α-3 εγω και αυτός Κ-9..Δεν βρηκε υποστηριξη και παρεδωσε και αυτός την κεφαλή του..
Από κει κι επειτα,δεν επιανα και φύλλα και αφού δυο φορες επιβιωσα του αποκλεισμου,με 10-J suited εναντι Α-10 την πρωτη βρηκα J κατω και τη δευτερη σε τριπλό all in ανακοίνωσα BLIND ALL IN στις 3000 μαρκες με τα blinds 800-1600 ante 200,με callαρουν δυο,με Q-K και Q-J,παιζόμενη παρτιδα απο τους αλλους δυο check μεχρι τελους,ΑΝΟΙΓΩ ΦΥΛΛΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΕΧΩ: A-3 σε board με Ασσο!! :rockon: :rockon: ,
ηρθε και για μενα η ωρα τις σακκας που θα δειτε στη φωτο...
Αnyway πηρα ενα κατοσταρικο και αποχωρησα..
Την παρασταση όμως εκλεψαν οι δυο τσιγαρούδες,που με πλησίασαν για να μου κανουν κομπλιμέντο για τα ..γυαλια!!
"Looks like a Pro Pokerstar!!!" :knockinb: :knockinb:
Δεν ηθελα και πολύ να πιασω κουβεντα,η μια από το ΙΡΑΝ (!!) SARA και η άλλη από την ΑΛΓΕΡΙΑ (!!) LEYLA!!!δεν πιστευα ότι υπαρχουν τόσο όμορφες γυναίκες σε αυτές τις χωρες,ειδατε φωτό και καταλαβαίνετε το ταράκουλο που επαθα και απο πίσω αλλά και από προσωπο!! :2on1: :2on1:
Μετα από μισάωρη συζητηση όπου μου εξηγούσαν τη ζωή τους εδω και αφού επιστρατευσα όλα τα αποθέματα της πίστης μου προς τις αξίες της Οικογένειας τις χαιρέτισα ευγενικά και πήρα το δρόμο του γυρισμού.. :headbang: :headbang:
Στο MAIN EVENT αποχωρησε ο ΚΙΤΑΗΙ και συμμετείχε στο HIGH ROLLER,o ELky και ο μικρός βελγος Gay ντε Μελντερ.Συνεχιζε ο μεγάλος ντεν Μελντερ ,short stack παντως...
Το 2014 εκλεισε με κερδος κοντα στα 3.500€ και ROI 60-70%..Not bad..
[size=20pt]Το 2015 ερχεται με ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ  ΑΠΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ:[/size]
-Amateur Poker Association Tour  SPA 17-20/1
-Ass DoR Pokerstars SPA              24-25/1
-Winter Tournament NAMUR            28/1-1/2
Ευχαριστώ για τη συμπαράσταση σας αδέρφια,ευχομαι και σε σας νικες και η ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΡΩΤΟΠΟΡΑ!!!!! :rockon: :rockon:
[size=30pt]GO GO BOU POKER TEAM ALWAYS ON FIRE!!!!![/size]
Φωτο ακολουθούν..
ΥΓ:LoXXOS σε pm θα παρεις τις αποδείξεις,ΑΠΙΣΤΕ ΘΩΜΑ!!! ;) ;)

 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
:rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • ΚΙΤΑΗΙ HIGH ROLLER.jpg
    ΚΙΤΑΗΙ HIGH ROLLER.jpg
    116,8 KB · Εμφανίσεις: 24
  • MAIN EVENT 2 TABLES (2).jpg
    MAIN EVENT 2 TABLES (2).jpg
    126,7 KB · Εμφανίσεις: 22

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
Wish i played more..
 

Συνημμένα

  • MAIN EVENT 2 TABLES (3).jpg
    MAIN EVENT 2 TABLES (3).jpg
    130,4 KB · Εμφανίσεις: 28
  • MAIN EVENT 2 TABLES (1).jpg
    MAIN EVENT 2 TABLES (1).jpg
    137,3 KB · Εμφανίσεις: 26

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
ευχαριστω για τις συστασεις λοχε φιλος
οσο για μενα αν δεν ειχα αυτο το προσωπικο θεμα ισως ειχα μελλον στο ποκερ

να σαι καλα φιλε Νικ οποτε θες στειλε μου σε πμ το πως σχετιζεται το προβλημα με το πόκερ και οτι αλλη απορια εχεις σχετικα με τα ωλ ιν,κτλ καλη συνεχεια φιλαρα και περαστικα σε ολα ευχομαι!!!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
[size=20pt]Αφου δε με εκραξε ο Τραμου.....[/size] :think: :think:
Χαμηλή πτήση χτες αδερφια,δεν μπορεί πάντα σε πηγαίνει το φύλλο..
Σουπερ τούρμπο το τουρνουά με λιγες μαρκες και συνεχόμενα all in για να παιρνουν το 50αρικο bounty..
Αν εξαιρέσω τους ..Μητροπολίτες που πηρα στην τρίτη πασα και πηρα τα 2/3 του στακ ενος γατακίου,τίποτε άλλο αξιόλογο περαν των 2 κεφαλών που αποκόμισα..
Το γατακιον με το κουτσουρεμένο στακ,μπηκε ρεστα στο αμέσως επόμενο φυλλο με A-10,τον callαρα εγώ και άλλος ενας, εγω με 9-10 suited και ο άλλος με 7-7..Δυο 9αρια κατω μου εδωσαν το πρωτο κεφαλι επί πίνακι..
Το δευτερο κεφάλι ηρθε από ενα super short stack ,μόλις 600 μαρκες με Α-3 εγω και αυτός Κ-9..Δεν βρηκε υποστηριξη και παρεδωσε και αυτός την κεφαλή του..
Από κει κι επειτα,δεν επιανα και φύλλα και αφού δυο φορες επιβιωσα του αποκλεισμου,με 10-J suited εναντι Α-10 την πρωτη βρηκα J κατω και τη δευτερη σε τριπλό all in ανακοίνωσα BLIND ALL IN στις 3000 μαρκες με τα blinds 800-1600 ante 200,με callαρουν δυο,με Q-K και Q-J,παιζόμενη παρτιδα απο τους αλλους δυο check μεχρι τελους,ΑΝΟΙΓΩ ΦΥΛΛΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΕΧΩ: A-3 σε board με Ασσο!! :rockon: :rockon: ,
ηρθε και για μενα η ωρα τις σακκας που θα δειτε στη φωτο...
Αnyway πηρα ενα κατοσταρικο και αποχωρησα..
Την παρασταση όμως εκλεψαν οι δυο τσιγαρούδες,που με πλησίασαν για να μου κανουν κομπλιμέντο για τα ..γυαλια!!
"Looks like a Pro Pokerstar!!!" :knockinb: :knockinb:
Δεν ηθελα και πολύ να πιασω κουβεντα,η μια από το ΙΡΑΝ (!!) SARA και η άλλη από την ΑΛΓΕΡΙΑ (!!) LEYLA!!!δεν πιστευα ότι υπαρχουν τόσο όμορφες γυναίκες σε αυτές τις χωρες,ειδατε φωτό και καταλαβαίνετε το ταράκουλο που επαθα και απο πίσω αλλά και από προσωπο!! :2on1: :2on1:
Μετα από μισάωρη συζητηση όπου μου εξηγούσαν τη ζωή τους εδω και αφού επιστρατευσα όλα τα αποθέματα της πίστης μου προς τις αξίες της Οικογένειας τις χαιρέτισα ευγενικά και πήρα το δρόμο του γυρισμού.. :headbang: :headbang:
Στο MAIN EVENT αποχωρησε ο ΚΙΤΑΗΙ και συμμετείχε στο HIGH ROLLER,o ELky και ο μικρός βελγος Gay ντε Μελντερ.Συνεχιζε ο μεγάλος ντεν Μελντερ ,short stack παντως...
Το 2014 εκλεισε με κερδος κοντα στα 3.500€ και ROI 60-70%..Not bad..
[size=20pt]Το 2015 ερχεται με ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ  ΑΠΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ:[/size]
-Amateur Poker Association Tour  SPA 17-20/1
-Ass DoR Pokerstars SPA              24-25/1
-Winter Tournament NAMUR            28/1-1/2
Ευχαριστώ για τη συμπαράσταση σας αδέρφια,ευχομαι και σε σας νικες και η ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΡΩΤΟΠΟΡΑ!!!!! :rockon: :rockon:
[size=30pt]GO GO BOU POKER TEAM ALWAYS ON FIRE!!!!![/size]
Φωτο ακολουθούν..
ΥΓ:LoXXOS σε pm θα παρεις τις αποδείξεις,ΑΠΙΣΤΕ ΘΩΜΑ!!! ;) ;)

δεν χρειαζεται κανεα πμ για αποδειξη για να σε πικαρω στο εγραψα Αρχηγε μου καθως τωρα που σηκωσες 3.500 κερδος μπορεις να σπονσοραρεις το ποκερ τουρ τριπ μου στο ντε Λουξ μας... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:  :humpleg: :humpleg: :humpleg:  :happy: :happy: :happy: :sunglasses: :sunglasses: :cool2: :cool2: :cool2:  :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:

δυο φαουλ μονο εκανες χτες καμια σχεση με το ποκερ αμεσα παιχτικα αλλα εμεσα το πρωτο φαουλ ηταν οτι δεν επαιξες το σουπερ χαι ρολερ καθως με το απειρο μπανκρολ σου τωρα τα 2Κ ειναι πλει μονει για σενα και τα επαθλα θα ελεγαν πραγματικα εκει... :rockon: :rockon: :rockon:!!! και το δευτερο και πιο χοντρο φαουλ ηταν οτι αφησες τα δυο μεσανατολικα καυλακια που σε γουσταραν και ειχαν θαμπωθει απο τις ποκερ προ ικανοτητες σου... :- :- :- :- :headbang: :headbang:!!! για να σε τρελανω ακομα περισσοτερο να σου πω οτι αυτες για να διατηρησουν την παρθενια που τους επιβαλει η κοινωνικοικογενιακη καταπιεση γουσταρουν τρελα αναλ... :o :o :o :o :o :o :o :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

φευγω τρεχοντας τωρα ανεβαινουμε με την εν ελλαδι φιλη σου μαρι στο βουνο για κασερι... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
που ειναι ο ασωτος Υπαρχηγος γιατι ναι χαμενος απτο φορουμ τοσο καιρο θα τον παρω να τον... :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: φευγω... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
δεν χρειαζεται κανεα πμ για αποδειξη για να σε πικαρω στο εγραψα Αρχηγε μου καθως τωρα που σηκωσες 3.500 κερδος μπορεις να σπονσοραρεις το ποκερ τουρ τριπ μου στο ντε Λουξ μας... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

δυο φαουλ μονο εκανες χτες καμια σχεση με το ποκερ αμεσα παιχτικα αλλα εμεσα το πρωτο φαουλ ηταν οτι δεν επαιξες το σουπερ χαι ρολερ καθως με το απειρο μπανκρολ σου τωρα τα 2Κ ειναι πλει μονει για σενα και τα επαθλα θα ελεγαν πραγματικα εκει... :rockon: :rockon: :rockon:!!! και το δευτερο και πιο χοντρο φαουλ ηταν οτι αφησες τα δυο μεσανατολικα καυλακια που σε γουσταραν και ειχαν θαμπωθει απο τις ποκερ προ ικανοτητες σου... :- :- :- :- :headbang: :headbang:!!! για να σε τρελανω ακομα περισσοτερο να σου πω οτι αυτες για να διατηρησουν την παρθενια που τους επιβαλει η κοινωνικοικογενιακη καταπιεση γουσταρουν τρελα αναλ... :o :o :o :o :o :o :o :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

φευγω τρεχοντας τωρα ανεβαινουμε με την εν ελλαδι φιλη σου μαρι στο βουνο για κασερι... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
[size=20pt]ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΑΔΕΡΦΙΑ!!!!!!!Δωστε πόνο ανελέητο!!!![/size]
ΥΓ 1:κατσε ρε αρχηγέ....Θα παω να δωσω 2200 για 32 ατομα σε high roller από τα 3500 που κερδισα??Να πεις να επαιζα το satelite 220 το καταλαβαίνω, δεν το προλαβα όμως, αλλά ...2200???Τα λυπαμαι ρε συ...
ΑΛΛΑ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΤΑ ΔΙΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΦΙΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!πες μου πότε να κλείσω εισητηρια.....
ΥΓ 2: Τις σκεψεις για τα ..καυλοπίπινα να τις πεις και στη ..Ναυαρχίνα να σου πει τη γνώμη της...Κουρσα θα σε παει.. :2funny: :2funny: :2funny: :ak: :ak: :ak: :ak: :ak:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
Δεν πιστευω η εν Ελλάδι ομαδα να ΜΗΝ ΔΩΣΕΙ ΣΥΣΣΩΜΗ το παρόν....!!!
Θέλω LOXXOS,CAVO,STAVROS 8 για να σκορπίσετε ΠΟΝΟ!!!!
Από λήψεως του παρόντος, ΠΑΡΑΓΓΕΛΩ στον ΕΝ ΕΛΛΑΔΙ ΑΡΧΗΓΟ ΜΑΣ, να ξεκινήσει ΕΝΤΑΤΙΚΗ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ, με σκοπό την αρτια παρουσία μας στο event!!!!!
ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΡΕ!!!!
[size=20pt]GO GO BOU POKER TEAM ALWAYS ON FIRE!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Δεν πιστευω η εν Ελλάδι ομαδα να ΜΗΝ ΔΩΣΕΙ ΣΥΣΣΩΜΗ το παρόν....!!!
Θέλω LOXXOS,CAVO,STAVROS 8 για να σκορπίσετε ΠΟΝΟ!!!!
Από λήψεως του παρόντος, ΠΑΡΑΓΓΕΛΩ στον ΕΝ ΕΛΛΑΔΙ ΑΡΧΗΓΟ ΜΑΣ, να ξεκινήσει ΕΝΤΑΤΙΚΗ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ, με σκοπό την αρτια παρουσία μας στο event!!!!!
ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΡΕ!!!!
[size=20pt]GO GO BOU POKER TEAM ALWAYS ON FIRE!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

τι τουρ ειν'αυτο παλι που το ξετρουπωσες Αρχηγε μου ουτε καν στο σαιτ του λουτρακιου δεν το γραφει μονο για την μεγιστη απατη το κυριακατικο σαντει ποκερ εισις λεει... :huh: :huh: :think: :think: :S :S :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:


τι περισσοτερη εντατικη προετοιμασια να κανω ρε συ τον τελευταιο χρονο απο περσι τον οκτωβρη εχω παιξει πανω απο 50 λαιβ κας σεσσιονς στο 1-2 και 4-5 λαιβ τουρς που ως γνωστον πηγαν απατα... :- :- :- :( :( :'( :'( :'( :'( οποτε οπως καταλαβαινεις ο μονος τροπος για να μπορεσω να συμμετασχω σε τουρ με 550 γιουρια μπαι ιν... :huh: :think: :S ;;;??? ειναι να στειλεις στακαρισμα εξ'αποστασεως με Ναυτικο εμβασμα απ'τας ευρωπας... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :dancing: :dancing: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μην με πεις τιποτα να γραφτω σε κανα τζοκερσταρς για τα κωλοσατς τους οπου τα κολουζαρουν κλασσικα οι ελληνες ονλαιν προς γιατι θα τα παρω στη κρανα... :idiot: :uglystupid: :headbang: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

σοβαρα τωρα Αρχηγε μου αν ημαστε καλα μεχρι τοτε δεσμευομαι να παω στο σαιντ ιβεντ της τριτης μερας με τα 150+15 προς τιμην σου και για την δοξαν της ομαδος μας και για να δω τη τελευταια μερα του μειν με το τελικο τραπεζι τις φωτογραφησεις τους κλασσικους προ κυπριους να το σηκωνουν και τον φιλο σου τον κοντο γιατρουδακο να παιζει σουπερ ταιτ ντεντ στο τελικο τραπεζι ενα χερι το διωρο πιο ταιτ πεθαινεις... :cheesy: :grin: :dancing: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Παμε καλα? 101/740 registered εως τωρα στο Χριστουγεννιατικο ενισχυμενο event της pokerstars με 5 μυρια prize pool ειναι Ελληνες. :think: :think: :think: Ποιοι ειστε ρε? Μιληστε!!!
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
Παμε καλα? 101/740 registered εως τωρα στο Χριστουγεννιατικο ενισχυμενο event της pokerstars με 5 μυρια prize pool ειναι Ελληνες. :think: :think: :think: Ποιοι ειστε ρε? Μιληστε!!!
!
Εγω δεν ειμαι παντως....Καλη επιτυχία φιλε!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom