Νέα

Poker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnkayliaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
Ο αδελφός του Gay γατου,ο μεγαλύτερος ντεν Μελντερ και ο KITAI
 

Συνημμένα

  • Φωτογραφία5227.jpg
    Φωτογραφία5227.jpg
    131,3 KB · Εμφανίσεις: 27
  • Φωτογραφία5243.jpg
    Φωτογραφία5243.jpg
    149,3 KB · Εμφανίσεις: 23

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
KITAHI και GAY Γατος ,το μικρό πουστρακι ντεν μελτερ που εβαζε και λιπ γκλος στα τσιμπουκόχειλά του, μη χεσω!
 

Συνημμένα

  • Φωτογραφία5245.jpg
    Φωτογραφία5245.jpg
    136,6 KB · Εμφανίσεις: 26
  • Φωτογραφία5228.jpg
    Φωτογραφία5228.jpg
    112,7 KB · Εμφανίσεις: 28

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
Το καλό για το τελος..
ΑDMIRAL  και ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΟΥ ΘΗΣΑΥΡΟΥ!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • 20141202_194444.jpg
    20141202_194444.jpg
    213,7 KB · Εμφανίσεις: 65

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Το καλό για το τελος..
ΑDMIRAL  και ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΟΥ ΘΗΣΑΥΡΟΥ!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

γατάκι σε έπιασε η κωλοφαρδία σου ???

μπράβο ρε τα κατάφερες…. τα συχαρίκια μου γατάκι…
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
......................
Καθόμαστε λοιπόν κατα τις 9.30 ,80 ατομα,σε άλλο τραπέζι ο γατος...
ΜΕΣΑ ΣΕ 10 ΛΕΠΤΑ,ειχα βγάλει 2 καρε κι ενα διπλό φουλ!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Το πρωτο με Κ-7 και τρια επταρια κατω,το δευτερο με 5-5 και άλλα δυο πενταρια κάτω...
Στο δε τελευταίο καρε που τα πληρωθηκα και καλά κιολας,ο διπλα μου που ηταν εκτος της παρτιδας,μετα το τέλος κανει μια και μου ..δινει τις μαρκες του!!!Και καλά "τι να παιζουμε τωρα, παρτες από τωρα!!!" :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
[size=20pt]ΓΑΤΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!![/size]
Στο διπλό φουλ με Q-7 στο χερι παφτει κατω 7-7-10 ,χτυπαει ενας ερημος 2.000 σε blinds 200-400,τον γυριζω στις 6.000, μπαινει και turn ερχεται Q!!!
All in απο μπροστα εγω,call αυτος με 7-8!!! :rockon: :rockon:
River Q!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
Eφυγε ακλαυτος ο φουκαράς..
Massive chip leader του τουρνουα εγω,αλλά...
Υστερα ηρθε η γκινια...
Κωλόφυλλα,συνεχη raise all in από τους αλλους με ριξανε στις τελευταίες θεσεις..
Ειχαμε μεινει 25,πληρωνόντουσαν 11 ,ο τελευτωαιος 330 και ο πρωτος 4.700..
Menoyme 16,re draw αλλαζω θεση,κανω τα γουρια μου και ειμαι blind all σχεδον,10.000 μαρκες σε blinds 2000-4000 ante 500..
Σερβιρομαι στο Βutton Q-7 off, εχει κανει all in ενας στα 22.000,μπαινω ,μπαινει και ο ΒΒ.
Α-J o ΒΒ,A-10 o αλλος..
BOARD 6-8-3-3-Q  !!
:rockon: :rockon: :rockon:
τριπλασιάζω..
Στη συνεχεια ξαναπέφτω,αλλαζω τραπέζι,blinds 4000-8000 ante 1000 εγω 17.000 και ΒΒ.
Σερβιρομαι Q-J off κανει ενας all in στις 50.000 ,call ενας με πιο πολλές μαρκες,μπαινω κι εγω στους 14 εναποείναντες,ειχε φυγει και ο GAY Γατος! :fuck1: :fuck1:
Ανοιγουν Α-Q o πρωτος,Α-Κ ο δευτερος..
BOARD Q-J-K -6-7 !!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Ξανα στα πανω μου..
μπαινουμε στις πληρωμές,παιρνω τα πανω μου,βγαζω μια μουνιτσα εξω εχοντας χειρότερο φυλλο Α-6 εναντις Α-8 και βρηκα 6 κατω,Α-8 εναντι Α-10 σε board κεντας και τα μοιραστηκαμε με τον chip leader και εναν άλλο με Κ-10 εναντι Α-10 βρισκοντας ..Μητροπολίτη!!
Να μην σας ζαλίζω άλλο, πηγαμε heads-οπου με μειονεκτημα μαρκών τα καρφωσα 4 η ωρα με 3-3 εναντι Α-10..
Board με δυο δεκαρια και ΤΕΛΟΣ!!!
3.500€ στον Αρχηγό σας και τιμητική πλακέτα για τη δευτερη θεση!!!!!
4.30 μεσα στο χιονι,ενας ερημος Cowboy πηρα το δρόμο της επιστροφής..
Εχω κοιμηθεί 2 ωρες αλλά ΑΞΙΖΕ!!!!!!!
[size=20pt]ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΚΑΘΗΚΟΝ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΑΡΦΩΣΑΜΕ ΤΗ ΣΗΜΑΙΑ ΜΑΣ ΨΗΛΑ!!!!!!
GO GO BOU POKER TEAM ALWAYS ON FIRE!!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
φωτο ακολουθούν......
[size=99pt]
ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΜΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΜΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΜΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/size]
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Ευχαριστω φιλε,Προτελευταίο τουρνουά για φετος...Σημερα 220€ 15λεπτα blinds,12000 chips..
Θα δω και τον KITAHI σημερα,ο ΕLKy χτες μπασταρε...
ΥΓ:Χτες εγινε κι ενα home game εδω ,στο οποίο συμμετείχαν ο Premium και η Marie..30€ buy in,30 ατομα,εξη πληρωμές,1η η Marie,τρίτος ο PREMIOUM!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
χαχαχαχαχαχαχαχαχααχχαχα!!!Γατακιααααααααααααααααααααα
Παρακμιακές φωτό ακολουθούν...

καλα δεν στο πα οτι θα το σηκωσεις χτες Αρχηγε μου συγχαρητηρια και για την μεγαλη καταταξη του Πριμιουμ... :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!
δεν μου λες τι εννοεις χομ γκειμ εσεις το οργανωνατε στην γειτονια βρηκατε 30 ατομα γειτονες ποκεραδες... :huh: :think: :S;;???
Οι Πριμιουμ ντελουξ μαρκες ειναι οι μαρκες που χρησιμοποιει αποκλειστικα ο Πριμιουμ... :huh: :think: :S ;) :cheesy: :grin: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:;;;???!!!!!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Το καλό για το τελος..
ΑDMIRAL  και ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΟΥ ΘΗΣΑΥΡΟΥ!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

καλα δε μου λες ρε Αρχηγε αληθινα ειναι τα πεντακοσαρικα και οι ραβδοι... :huh: :huh: :think: :think: :S :S;;;??? πως τη γλιτωνουν αν περνουν και φωτογραφιζονται ολοι πιανοντας τα ειναι πανευκολο να βουτηξει μερικα κανας ταχυδακτυλουργος μεχρι να τον πιασουν απ'τις καμερες την εχει κανει για αλλες πολιτειες... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
......................
Καθόμαστε λοιπόν κατα τις 9.30 ,80 ατομα,σε άλλο τραπέζι ο γατος...
ΜΕΣΑ ΣΕ 10 ΛΕΠΤΑ,ειχα βγάλει 2 καρε κι ενα διπλό φουλ!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Το πρωτο με Κ-7 και τρια επταρια κατω,το δευτερο με 5-5 και άλλα δυο πενταρια κάτω...
Στο δε τελευταίο καρε που τα πληρωθηκα και καλά κιολας,ο διπλα μου που ηταν εκτος της παρτιδας,μετα το τέλος κανει μια και μου ..δινει τις μαρκες του!!!Και καλά "τι να παιζουμε τωρα, παρτες από τωρα!!!" :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
[size=20pt]ΓΑΤΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!![/size]
Στο διπλό φουλ με Q-7 στο χερι παφτει κατω 7-7-10 ,χτυπαει ενας ερημος 2.000 σε blinds 200-400,τον γυριζω στις 6.000, μπαινει και turn ερχεται Q!!!
All in απο μπροστα εγω,call αυτος με 7-8!!! :rockon: :rockon:
River Q!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
Eφυγε ακλαυτος ο φουκαράς..
Massive chip leader του τουρνουα εγω,αλλά...
Υστερα ηρθε η γκινια...
Κωλόφυλλα,συνεχη raise all in από τους αλλους με ριξανε στις τελευταίες θεσεις..
Ειχαμε μεινει 25,πληρωνόντουσαν 11 ,ο τελευτωαιος 330 και ο πρωτος 4.700..
Menoyme 16,re draw αλλαζω θεση,κανω τα γουρια μου και ειμαι blind all σχεδον,10.000 μαρκες σε blinds 2000-4000 ante 500..
Σερβιρομαι στο Βutton Q-7 off, εχει κανει all in ενας στα 22.000,μπαινω ,μπαινει και ο ΒΒ.
Α-J o ΒΒ,A-10 o αλλος..
BOARD 6-8-3-3-Q  !!
:rockon: :rockon: :rockon:
τριπλασιάζω..
Στη συνεχεια ξαναπέφτω,αλλαζω τραπέζι,blinds 4000-8000 ante 1000 εγω 17.000 και ΒΒ.
Σερβιρομαι Q-J off κανει ενας all in στις 50.000 ,call ενας με πιο πολλές μαρκες,μπαινω κι εγω στους 14 εναποείναντες,ειχε φυγει και ο GAY Γατος! :fuck1: :fuck1:
Ανοιγουν Α-Q o πρωτος,Α-Κ ο δευτερος..
BOARD Q-J-K -6-7 !!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Ξανα στα πανω μου..
μπαινουμε στις πληρωμές,παιρνω τα πανω μου,βγαζω μια μουνιτσα εξω εχοντας χειρότερο φυλλο Α-6 εναντις Α-8 και βρηκα 6 κατω,Α-8 εναντι Α-10 σε board κεντας και τα μοιραστηκαμε με τον chip leader και εναν άλλο με Κ-10 εναντι Α-10 βρισκοντας ..Μητροπολίτη!!
Να μην σας ζαλίζω άλλο, πηγαμε heads-οπου με μειονεκτημα μαρκών τα καρφωσα 4 η ωρα με 3-3 εναντι Α-10..
Board με δυο δεκαρια και ΤΕΛΟΣ!!!
3.500€ στον Αρχηγό σας και τιμητική πλακέτα για τη δευτερη θεση!!!!!
4.30 μεσα στο χιονι,ενας ερημος Cowboy πηρα το δρόμο της επιστροφής..
Εχω κοιμηθεί 2 ωρες αλλά ΑΞΙΖΕ!!!!!!!
[size=20pt]ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΚΑΘΗΚΟΝ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΑΡΦΩΣΑΜΕ ΤΗ ΣΗΜΑΙΑ ΜΑΣ ΨΗΛΑ!!!!!!
GO GO BOU POKER TEAM ALWAYS ON FIRE!!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
φωτο ακολουθούν......

την τιμητικη πλακετα και το καθιερωμενο χαρτι του επαθλου δεν ποσταρες Αρχηγε μας τα περιμενουμε κλασσικα οταν θα χεις περισσοτερο χρονο περιμενουμε επισης υπεραναλυτικη περιγραφη του τελικου τραπεζιου γιατι δεν μας ανεφερες ουτε καν ενα χερι απο κει που μπηκες στις πληρωμες στους 11 μας πετας ξερα στο χεντς απ κατευθειαν στο τελευταιο χερι οπου τα εσπρωξες με τα 33αρια... :o :o :o :o :huh: :huh: :huh: :think: :think: :think: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :hmm: :hmm: :hmm:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Ο αδελφός του Gay γατου,ο μεγαλύτερος ντεν Μελντερ και ο KITAI

φοβερες οι φωτο οπως παντα Αρχηγε μου αντε καλη επιτυχια και στο σημερινο σου ευχομαι οχι μονο να το σηκωσεις και αυτο αλλα και να επιστρεψεις με 10+ κεφαλια στο ντορβα σου και φωτο ολων οσων θα αποκεφαλισεις... ;) ;) ;) :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

zdrinis

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.418
Like
2
Πόντοι
16
νταξει ειπαμε σεβασμο στον Ναυαρχο και Αρχηγο μας ειναι ο Θεος μας αλλα μπορεις να του μιλας στον ενικο φιλε Νικ... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :dancing:  :2funny: :2funny:
δεν το κανα απο σεβασμο στον ναυαρχο μας με τα πολλα αστερια-παρασημα  :2funny:  αν κ του αξιζει !του βγαζω το καπελο  :rockon:

απλα μπερδευτηκα γιατι στο ποστ του εγραφε "ο ναυαρχος κ ο αρχηγος μας" οποτε νομισα ειναι 2 ατομα  :grin:
ασε που επειδη ειμαι νεος δεν θυμαμαι ποιος ειναι ο αρχηγος ο ναυαρχος η ο πριμιουμ  :think:
διαφωτισε με αν θες
 

zdrinis

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.418
Like
2
Πόντοι
16
αποριες αρχαριου  :think:  :think:

προχθες επαιξα ποκερ με φιλους .μειναμε εγω κ ενας αλλος με μαρκες περιπου το ιδιο ποσο κ οι 2
καποια στιγμη παιρνω Α -10 λεω μεσα μου να το παω ολ ιν αν κ ειχα εντονες αμφιβολιες γιατι γενικα
με το ολ ιν δεν τα παω κ τοσο καλα . τελικα το εκανα κ ο φιλος απαντα κ αυτος με ολ ιν .
ανοιγουν τα φυλλα βλεπω Κ- 4 κ χαιρομαι λεω ωραια εχω σημαντικο προβαδισμα στο ποτ ομως ο μπαγασας  :grin:
φτιαχνει ζευγος με το Κ  και εγω μενω με τον ασσο σκετο. μηπως δεν επρεπε να κανω ολ ιν αλλα να το παω χαρτι χαρτι κ οτι γινει ?

 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
Ενα ενα να απαντησω γιατί όπως πάντα ο LOXXOS βαζει 700 ερωτηματα και πρεπει να παω πίσω να δω τι θελει παλι!!! :grin: :grin:
-HOME GAME το ειπα ειρωνικά,κατι κωλο-τουρνουά κανουν εδω περα καποιοι Λουξοι και τα εχουν ονομασει LUX POKER TOUR!!!!! :2funny: :2funny:
Ειναι σαν κι αυτά που μας ελεγε το γατακι που ειχα γνωρίσει στο Λουτράκι ,ενα μηνα πριν φυγω..Που ελεγε ότι εχει παρει 80 χιλιάρικα σε αυτα τα τουρνουά..Απλα κλαιω!!!!Δες φωτο να καταλάβεις,σε ενα καφενείο με αιθουσα πανω γινονται,χωρίς dealer,όλοι γνωστοί,τράπουλες χιλιοπαιγμενες,μαρκες δικές τους,αλλά δεν πρεπει να παιζει κομπίνα αλλιως δε θα αφήνανε τη Marie και τον Premioum να κερδίσουν προχτές...καμια σχεση παντως με το Namur,ειναι σα να συγκρίνεις το γηπεδο του ...Βυρωνα με το ..Μπερναμπέου!!
-Το τραπέζι που εβγαλα φωτό ειναι promotion ρε φιλε..Λες να ηταν αληθινα τα πεντακοσάρικα και οι ραβδοι χρυσού και αφηνανε να βγάζαμε φωτο????
-Γρια λέω τον κουκούλα ,ακριβώς επειδή ειναι σαν κωλόγρια με την κουκούλα... :2funny: :2funny:
-Πλακετα και επαθλο δεν ποσταρονται,εχουν το ονομά μου επανω... ;)
_Ειπα ότι σας κουρασα με τις περιγραφες γι'αυτο συντόμευσα την αναλυση..Στο FT,εβγαλα εξω ενα regular εδω short stack αυτος με 9-3 (!!) εναντι Α-6 δικό μου κι εναν άλλον του κουτσουρεψα το στακ με Α-9 εναντι Κ-Κ (!!) γιατι με αφησε να δω φλοπ..Μετα φαγωθηκανε μεταξυ του οι υπόλοιποι και φτασαμε στο heads-up..Για τα τριάρια νομίζω ότι σωστα τα καρφωσα,αλλωστε ημουν μπροστα pre flop..
-Για το φιλο Νικ: Ενα πρόσωπο και το αυτό ειναι ο Ναυαρχος και Αρχηγός της ομάδας,ο υποφαινόμενος! :grin: :grin:
Ο Premioum ειναι και αυτός μέλος μας..
-για το χερι που περιγράφεις,ταπεινή μου γνωμη ειναι οτι ΟΡΘΑ/ΟΡΘΟΤΑΤΑ επαιξες..παιρνεις Ασσο σε heads up μονομαχια με medioum/high kicker και το συζητάς???Με off φυλλα δηλαδή οχι ιδιου χρωματος-δεν μας το λες-εισσαι μπροστα 65-35..
με ιδιου χρωματος εσυ 67-33,ιδιου αυτού διαφορετικού εσυ 61-39 και ιδιου και οι δυο 63-37..Απλά εκατσε ο ρηγας,ουτε η πρωτη ούτε η τελευταία σακκα που θα βρεις μπροστά σου.. ;) ;)
[size=20pt]ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΑ ΣΗΜΕΡΙΝΑ!!!![/size]
9 η ωρα δικη σας 165€ εισητηριο,free για μενα,BOUNTY 10.000 μαρκες,15 λεπτα blinds,τελευταίο τουρνουά για το 2014!!!
[size=20pt]ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ[/size] θα εχω και πλούσιο φωτογραφικό υλικό απο μασατζούδες,τσιγαρούδες DAY 3 του main και DAY 1 ου High roller me 2200€ buy in!!!!
[size=30pt]GO GO BOU POKER TEAM ALAYS ON FIRE!!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
[size=12pt]YΓ:Και για το γουρι γιατί ειμαστε και προληπτικοί:
TRAMOΥ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΡΕ!!!!!
[/size] :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • rollingen_seasonpot_2014.jpg
    rollingen_seasonpot_2014.jpg
    318,1 KB · Εμφανίσεις: 54

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
δεν το κανα απο σεβασμο στον ναυαρχο μας με τα πολλα αστερια-παρασημα   :2funny:  αν κ του αξιζει !του βγαζω το καπελο  :rockon:

απλα μπερδευτηκα γιατι στο ποστ του εγραφε "ο ναυαρχος κ ο αρχηγος μας" οποτε νομισα ειναι 2 ατομα  :grin:
ασε που επειδη ειμαι νεος δεν θυμαμαι ποιος ειναι ο αρχηγος ο ναυαρχος η ο πριμιουμ  :think:
διαφωτισε με αν θες

αχχαα ;) :cheesy: :grin: :2funny: :2funny: :2funny: ωραιος φιλαρα δε μπειραζει θα ξεμπερδευτεις συντομα φιλε Νικ ο Ευρωπαικος και Παγκοσμιος Αρχηγος πανταχου παρων και τα παντα πληρων ειναι ο Ναυαρχος Αντμιραλ.. :rockon: :rockon: :rockon:!!! ο ταπεινος τοπικος Αρχηγος Ελλαδος ειναι ο λοξος.. ;) :cheesy: :grin: :dancing: ο Ηρωικος Γενικος Υπαρχηγος Ελλαδος και Αρχηγος τοπικου Ροδου ειναι ο Σταυρος 8 οποτε θυμαται να μπαινει... :s&m_2: :s&m_2: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: ;) :cheesy: :grin: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: ο Γενικος Διευθυντης μπαζοτεμαχιων και λοιπων απ'οτι του προσαπτει ο Αρχηγος ειναι ο Τραμου ο οποιος μπαινει στο κοπο που και που να ποσταρει στο θρεντακι απο τα 60.000 ατομα που το επισκεπτονται τουλαχιστον αναβει τα αιματα που βριζονται με τον Ναυαρχο... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny:
εσυ εισαι το εκλεκτο νεο και πολλα υποσχομενο μελος (και μελλον της ομαδας ο Νικ δε Γκρηκ... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
αποριες αρχαριου  :think:  :think:

προχθες επαιξα ποκερ με φιλους .μειναμε εγω κ ενας αλλος με μαρκες περιπου το ιδιο ποσο κ οι 2
καποια στιγμη παιρνω Α -10 λεω μεσα μου να το παω ολ ιν αν κ ειχα εντονες αμφιβολιες γιατι γενικα
με το ολ ιν δεν τα παω κ τοσο καλα . τελικα το εκανα κ ο φιλος απαντα κ αυτος με ολ ιν .
ανοιγουν τα φυλλα βλεπω Κ- 4 κ χαιρομαι λεω ωραια εχω σημαντικο προβαδισμα στο ποτ ομως ο μπαγασας  :grin:
φτιαχνει ζευγος με το Κ  και εγω μενω με τον ασσο σκετο. μηπως δεν επρεπε να κανω ολ ιν αλλα να το παω χαρτι χαρτι κ οτι γινει ?

θα συμφωνησω απολυτα με την αναλυση του Αρχηγου δεν εχω τιποτα να προσθεσω οπως ειπε ο Αρχηγος το Α 10 ειναι μονστερ στο χεντς απ να ξερεις φιλε Νικ στη μονομαχια (χεντς απ) κατα κανονα τα σπρωχνεις με οποιονδηποτε ασσο ή ποκετ ζευγαρι ειναι αρκετο για σπρωξιμο ωλ ιν..ακομα και ρηγα και νταμα χαι ανα την περισταση ειναι πολυ δυνατα φυλλα για να βαλεις ωλ ιν τον αντιπαλο ειδικα αν εχετε αρκετη διαφορα στακ...μην εχεις καμια εννοια οποτε μια χαρα το επαιξες φιλαρα μια διευκρινιση μονο οταν λες δεν εχεις καλη σχεση με το ωλ ιν τι εννοεις οτι οποτε κανεις ωλ ιν τυχαινει απλως να χανεις τις περισσοτερες φορες ή διαπιστωνεις μετα οτι εκανες ωλ ιν στο λαθος σημειο με τα λαθος φυλλα... :huh: :think: :S;;;???
επισης τι χομ γκειμ ηταν αυτο που παιξατε με τους φιλους σου ηταν τουρνουα ή κας παιξατε με εικονικες μαρκες για τον χαβαλε και μονο ή με πραγματικα φραγκα με ποσο μπαι ιν και τι πηρατε ως πρωτος και δευτερος με τον φιλο σου..;;??
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Ενα ενα να απαντησω γιατί όπως πάντα ο LOXXOS βαζει 700 ερωτηματα και πρεπει να παω πίσω να δω τι θελει παλι!!! :grin: :grin:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
-HOME GAME το ειπα ειρωνικά,κατι κωλο-τουρνουά κανουν εδω περα καποιοι Λουξοι και τα εχουν ονομασει LUX POKER TOUR!!!!! :2funny: :2funny:
Ειναι σαν κι αυτά που μας ελεγε το γατακι που ειχα γνωρίσει στο Λουτράκι ,ενα μηνα πριν φυγω..Που ελεγε ότι εχει παρει 80 χιλιάρικα σε αυτα τα τουρνουά..Απλα κλαιω!!!!Δες φωτο να καταλάβεις,σε ενα καφενείο με αιθουσα πανω γινονται,χωρίς dealer,όλοι γνωστοί,τράπουλες χιλιοπαιγμενες,μαρκες δικές τους,αλλά δεν πρεπει να παιζει κομπίνα αλλιως δε θα αφήνανε τη Marie και τον Premioum να κερδίσουν προχτές...καμια σχεση παντως με το Namur,ειναι σα να συγκρίνεις το γηπεδο του ...Βυρωνα με το ..Μπερναμπέου!! :2funny: :2funny: :2funny:
-Το τραπέζι που εβγαλα φωτό ειναι promotion ρε φιλε..? Λες να ηταν αληθινα τα πεντακοσάρικα και οι ραβδοι χρυσού και αφηνανε να βγάζαμε φωτο??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
-Γρια λέω τον κουκούλα ,ακριβώς επειδή ειναι σαν κωλόγρια με την κουκούλα... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
-Πλακετα και επαθλο δεν ποσταρονται,εχουν το ονομά μου επανω... ;) δεν με πειθεις Αρχηγε αυτα ειναι παιχνιδακια για σενα εχεις ποσταρει 1000000 τικετς σβυνοντας ονομα,κτλ δειξε τουλαχιστον λιγη πλακετα να γουσταρουμε να πορωθουμε και να σε αποθεωσουμε ακομα περισσοτερο... :rockon: :rockon: :rockon:
_Ειπα ότι σας κουρασα με τις περιγραφες γι'αυτο συντόμευσα την αναλυση..Στο FT,εβγαλα εξω ενα regular εδω short stack αυτος με 9-3 (!!) εναντι Α-6 δικό μου κι εναν άλλον του κουτσουρεψα το στακ με Α-9 εναντι Κ-Κ (!!) γιατι με αφησε να δω φλοπ..Μετα φαγωθηκανε μεταξυ του οι υπόλοιποι και φτασαμε στο heads-up..Για τα τριάρια νομίζω ότι σωστα τα καρφωσα,αλλωστε ημουν μπροστα pre flop.. ακριβως ολοσωστα τα εσμπρωξες Αρχηγε οπως λεγαμε και παραπανω τα ποκετ πεαρς ειναι μονστερς στο χεντς απ...
-Για το φιλο Νικ: Ενα πρόσωπο και το αυτό ειναι ο Ναυαρχος και Αρχηγός της ομάδας,ο υποφαινόμενος! :grin: :grin:
Ο Premioum ειναι και αυτός μέλος μας..
-για το χερι που περιγράφεις,ταπεινή μου γνωμη ειναι οτι ΟΡΘΑ/ΟΡΘΟΤΑΤΑ επαιξες..παιρνεις Ασσο σε heads up μονομαχια με medioum/high kicker και το συζητάς???Με off φυλλα δηλαδή οχι ιδιου χρωματος-δεν μας το λες-εισσαι μπροστα 65-35..
με ιδιου χρωματος εσυ 67-33,ιδιου αυτού διαφορετικού εσυ 61-39 και ιδιου και οι δυο 63-37..Απλά εκατσε ο ρηγας,ουτε η πρωτη ούτε η τελευταία σακκα που θα βρεις μπροστά σου.. ;) ;)
[size=20pt]ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΑ ΣΗΜΕΡΙΝΑ!!!![/size]
9 η ωρα δικη σας 165€ εισητηριο,free για μενα,BOUNTY 10.000 μαρκες,15 λεπτα blinds,τελευταίο τουρνουά για το 2014!!!
[size=20pt]ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ[/size] θα εχω και πλούσιο φωτογραφικό υλικό απο μασατζούδες,τσιγαρούδες DAY 3 του main και DAY 1 ου High roller me 2200€ buy in!!!!
[size=30pt]GO GO BOU POKER TEAM ALAYS ON FIRE!!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
[size=12pt]YΓ:Και για το γουρι γιατί ειμαστε και προληπτικοί:
TRAMOΥ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΡΕ!!!!!
[/size] :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom