Νέα

Poker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnkayliaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
καλα κανεις και παιζεις ανεξαρτητως χρηματικου επαθλου. το ποκερ ειναι σαν το διπλωμα του πιλοτου, θελει να γραφεις ωρες πτησης για να εισαι καλος. τι εννοεις συμβουλες για το σορτστακ?
Τι εννοω..Σχεδόν πάντα φτανω FT εδω και εναμιση χρόνο shortstack..κατι που κατεβαζω ταχύτητα όσο πλησιάζουμε στις θεσεις ΙΤΜ,κάτι που κυνηγάω καποια κόλπα και δεν βγαίνουν,μπαινω σχεδόν παντα shorstack και πουσαρομαι από τους αλλους.Αναγκαζομαι ετσι και πεταω φυλλα στο FT που αν ειχα παραπάνω μαρκες θα τα επαιζα,Πχ Κ-10,9-10,10-J,6-6 και κατω..
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Τι εννοω..Σχεδόν πάντα φτανω FT εδω και εναμιση χρόνο shortstack..κατι που κατεβαζω ταχύτητα όσο πλησιάζουμε στις θεσεις ΙΤΜ,κάτι που κυνηγάω καποια κόλπα και δεν βγαίνουν,μπαινω σχεδόν παντα shorstack και πουσαρομαι από τους αλλους.Αναγκαζομαι ετσι και πεταω φυλλα στο FT που αν ειχα παραπάνω μαρκες θα τα επαιζα,Πχ Κ-10,9-10,10-J,6-6 και κατω..

δε νομιζω οτι υπαρχει συνταγη. ισως εαν επαιζες πιο επιθετικα πριν μεγαλωσουν αρκετα τα blinds και βαρυνουν οι αιμορραγιες των folds. βεβαια ειναι του υψους/βαθους αυτο, ή μπαινεις με καλο στακ στο τελικο ή εχεις φυγει νωριτερα.
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Τι εννοω..Σχεδόν πάντα φτανω FT εδω και εναμιση χρόνο shortstack..κατι που κατεβαζω ταχύτητα όσο πλησιάζουμε στις θεσεις ΙΤΜ,κάτι που κυνηγάω καποια κόλπα και δεν βγαίνουν,μπαινω σχεδόν παντα shorstack και πουσαρομαι από τους αλλους.Αναγκαζομαι ετσι και πεταω φυλλα στο FT που αν ειχα παραπάνω μαρκες θα τα επαιζα,Πχ Κ-10,9-10,10-J,6-6 και κατω..

Καλησπέρα Αρχηγέ..

Στα τουρνουά που παίζεις εκεί, τις περισσότερες φορές έχετε 40-50 εγγραφές αν δε καπάρουν.(όχι όπως εδώ 17 κ 3 πληρωμές)
Οπότε το προ-τελικό τραπέζι είναι το πιο σημαντικό.
Εκεί με τα blinds να μεγαλώνουν τρομακτικά, [size=15pt]ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ[/size] κατά την γνώμη μου να κυνηγάς κόλπα (με μέτρια αλλά υποσχόμενα φύλλα) στα οποία δεν έχεις θέση κ pre-flop δεν κάνεις καν call αν δεν κλεινεις το action. Αυτό διότι τα short stack εκείνη τη στιγμή αναπάσα στιγμή μπορεί να σοβάρουν κ αναγκαστηκά πετάς τα φύλλα σου αφού μπορεί να ακολουθούν κ άλλοι παίκτες. Οπότε πάσο από την αρχή να τελειώνουμε.
Δεν δίνεις ουτε μια μάρκα παραπάνω από αυτες που πρέπει να δώσεις. Εμπλέκεσαι μόνο αν έχεις δυνατό χέρι.

Αν πας στο final ακόμα κ ως short stack, υπομονή κ πάλι υπομονή. Άσε τους άλλους να φαγωθούν μεταξύ τους. Ούτως η άλλως πληρώνονται αρκετές θέσεις. Δεν συμφωνω με τον Αρχηγό-Loxxo που λέει πως δεν αξιζει κτλ. Πέρνεις πίσω τα λεφτά σου κ λίγο κέρδος. Από το τπτ κάτι είναι κ αυτό.
Κ όταν πίασεις κάτι καλό σοβάρεις κ ότι γίνει πια με τα κωλοφαρδάκια που έχεις μπλέξει.

Αυτά Αρχηγέ, ελπίζω να βοήθησα έστω κ λίγο.

[size=30pt]BOU POKER TEAM ALWAYS ON FIRER!![/size]
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Καλησπέρα Αρχηγέ..

Στα τουρνουά που παίζεις εκεί, τις περισσότερες φορές έχετε 40-50 εγγραφές αν δε καπάρουν.(όχι όπως εδώ 17 κ 3 πληρωμές)
Οπότε το προ-τελικό τραπέζι είναι το πιο σημαντικό.
Εκεί με τα blinds να μεγαλώνουν τρομακτικά, [size=15pt]ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ[/size] κατά την γνώμη μου να κυνηγάς κόλπα (με μέτρια αλλά υποσχόμενα φύλλα) στα οποία δεν έχεις θέση κ pre-flop δεν κάνεις καν call αν δεν κλεινεις το action. Αυτό διότι τα short stack εκείνη τη στιγμή αναπάσα στιγμή μπορεί να σοβάρουν κ αναγκαστηκά πετάς τα φύλλα σου αφού μπορεί να ακολουθούν κ άλλοι παίκτες. Οπότε πάσο από την αρχή να τελειώνουμε.
Δεν δίνεις ουτε μια μάρκα παραπάνω από αυτες που πρέπει να δώσεις. Εμπλέκεσαι μόνο αν έχεις δυνατό χέρι.

Αν πας στο final ακόμα κ ως short stack, υπομονή κ πάλι υπομονή. Άσε τους άλλους να φαγωθούν μεταξύ τους. Ούτως η άλλως πληρώνονται αρκετές θέσεις. Δεν συμφωνω με τον Αρχηγό-Loxxo που λέει πως δεν αξιζει κτλ. Πέρνεις πίσω τα λεφτά σου κ λίγο κέρδος. Από το τπτ κάτι είναι κ αυτό.
Κ όταν πίασεις κάτι καλό σοβάρεις κ ότι γίνει πια με τα κωλοφαρδάκια που έχεις μπλέξει.

Αυτά Αρχηγέ, ελπίζω να βοήθησα έστω κ λίγο.

απο την αλλη ετσι διαβαζεται ευκολα. και σαν σορτ στακ θα τον εκτελεσουν συνοπτικα, που ουτως ή αλλως παιζουνε επιθετικα και με μετρια φυλλα οπως εχει πει. με αυτο το υφος παιχνιδιου νομιζω οτι ειναι καταδικασμενος εαν φτασει τελικο με σορτ στακ. αναγκαστικα θα πρεπει να μπουμπουνιζει μπλοφες.
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
απο την αλλη ετσι διαβαζεται ευκολα. και σαν σορτ στακ θα τον εκτελεσουν συνοπτικα, που ουτως ή αλλως παιζουνε επιθετικα και με μετρια φυλλα οπως εχει πει. με αυτο το υφος παιχνιδιου νομιζω οτι ειναι καταδικασμενος εαν φτασει τελικο με σορτ στακ. αναγκαστικα θα πρεπει να μπουμπουνιζει μπλοφες.

Με μπλόφες κόντρα σε παίκτες που δεν τα πετάνε, κωλόφαρδους κ αστροναύτες δεν έχεις τύχη.

Ας διαβάζεται εύκολα, δεν είναι κακό αυτό.


 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Με μπλόφες κόντρα σε παίκτες που δεν τα πετάνε, κωλόφαρδους κ αστροναύτες δεν έχεις τύχη.

Ας διαβάζεται εύκολα, δεν είναι κακό αυτό.
Ότι διαβάζομαι,αυτό ειναι σιγουρο στο Final...Το θεμα ειναι ότι οσες φορές με πούσαραν και ειχα κάποιο καλό φύλλο- Q-K,J-Q,A-9,A-10,7-7 klp-στο Final και μπηκα,3 στις 4 τους ειχα pre flop και από τις 3 φορές,σε ποσοστό 60% εφαγα σακκα..Πχ Σε ενα απο τα προηγούμενο τουρνουά ,shortstack,μπαινω με 8αρια και με callαρει ενας με Α-4..Ε,βρηκε Ασσο..Αρα το shortstack λειτουργει ανασταλτικά στα φυλλα σου γιατί οι μεγάλοι θα callαρουν για να σε πεταξουν εξω...ΑΡΑ??Ρισκαρουμε στο pro-final με οτι αυτο συνεπαγεται?Δηλαδή ριχνουμε "βαρελια" με πχ Α-6,Κ-9,Q-8 klp???Εδω ειναι το θεμα...
LOXXE ΜΙΛΑ!!!!!
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Ότι διαβάζομαι,αυτό ειναι σιγουρο στο Final...Το θεμα ειναι ότι οσες φορές με πούσαραν και ειχα κάποιο καλό φύλλο- Q-K,J-Q,A-9,A-10,7-7 klp-στο Final και μπηκα,3 στις 4 τους ειχα pre flop και από τις 3 φορές,σε ποσοστό 60% εφαγα σακκα..Πχ Σε ενα απο τα προηγούμενο τουρνουά ,shortstack,μπαινω με 8αρια και με callαρει ενας με Α-4..Ε,βρηκε Ασσο..Αρα το shortstack λειτουργει ανασταλτικά στα φυλλα σου γιατί οι μεγάλοι θα callαρουν για να σε πεταξουν εξω...ΑΡΑ??Ρισκαρουμε στο pro-final με οτι αυτο συνεπαγεται?Δηλαδή ριχνουμε "βαρελια" με πχ Α-6,Κ-9,Q-8 klp???Εδω ειναι το θεμα...
LOXXE ΜΙΛΑ!!!!!

Αρχηγέ ο καθένας έχει το στυλ του κ το τρόπο παιχνιδιού του.

Εγώ προσωπικά δε θα έριχνα "βαρέλια" στο pro-final με τα χέρια που λες. Απλα με αυτά θα προσπαθούσα μήπως κ δω κάποιο φλοπ κ σε raise κάποιου μόνο κ μόνο όταν κλείνω το action.

Ναι Θα σε δούνε τα big stack για να σε πετάξουν κ εκεί χρειάζεσαι τη γαμω-τύχη, αλλά τι να κάνεις?
Προτιμώτερο να είσαι στο final ακόμα κ ως short stack κ να ελπίζεις παρά στο rail του pro-final.

Υγ. Με το Loxxo που τα έχουμε συζητήσει πάρα πολύ, δε συμφωνούμε.

 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Ότι διαβάζομαι,αυτό ειναι σιγουρο στο Final...Το θεμα ειναι ότι οσες φορές με πούσαραν και ειχα κάποιο καλό φύλλο- Q-K,J-Q,A-9,A-10,7-7 klp-στο Final και μπηκα,3 στις 4 τους ειχα pre flop και από τις 3 φορές,σε ποσοστό 60% εφαγα σακκα..Πχ Σε ενα απο τα προηγούμενο τουρνουά ,shortstack,μπαινω με 8αρια και με callαρει ενας με Α-4..Ε,βρηκε Ασσο..Αρα το shortstack λειτουργει ανασταλτικά στα φυλλα σου γιατί οι μεγάλοι θα callαρουν για να σε πεταξουν εξω...ΑΡΑ??Ρισκαρουμε στο pro-final με οτι αυτο συνεπαγεται?Δηλαδή ριχνουμε "βαρελια" με πχ Α-6,Κ-9,Q-8 klp???Εδω ειναι το θεμα...
LOXXE ΜΙΛΑ!!!!!

Εχει αναψει ο πυρετος της Ποκερικης Υπεραναλυσης και γουσταρω τρελα ας εχω περιορισει το αθλημα στα απολυτως απαραιτητα... :dancing: :dancing: :dancing: Οπως λεει και ο ηρωικος Υπαρχηγος δεν συμφωνουμε παντα στις υπεραναλυσεις/ψυχαναλυσεις μας αλλα ετσι οπως ειναι κατασταση σε σας εκει μου φαινεται Ναυαρχε μου οτι και αν κανεις τον απολυτο ρολο παντα θα τον παιζει η γαμωτυχη... :- :- :- :( :( :( :'( :'( :'( :headbang: :headbang: :headbang:!!! Συμφωνω απολυτα και επαυξανω με Υπαρχηγο οτι σε αυτα τα Τουρ το τραπεζι κλειδι που κρινει τα παντα ειναι το Προ-Τελικο...!!! κατι που σας ελεγα συνεχεια απο περυσι στα ΧΧΧ τις Τεταρτες θυμασαι Αρχηγε μου αλλα και παλι τι να το κανεις να φτανεις σχεδον παντα στο Προ-Τελικο αν μπασταρεις και σακαρεσαι παρολο που τα σπρωχνεις στο κεντρο όντας 55-95% μπροστα... :huh: :huh: :huh: :think: :think: :think: :- :- :- :( :( :( :'( :'( :'( :idiot: :idiot: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Επι του πρακτεου ας πουμε για του λογου το αληθες απο τα 15 περιπου Τεταρτιατικα ΧΧΧ που παιξα περυσι εφτασα Προ-Τελικο σε πανω απο 10 αν και τα μισα απο αυτα μπασταρα πριν το τελικο..(5 φορες πηγα Τελικο οποτε Προ-Τελικο εφτασα τουλαχιστον 11-12 φορες συνολο...ποσες σακες να θυμηθω απο κλασσικες φλιπες 1010,JJ vs AQ,AK,κτλ οπου εχανε το 55% μεχρι τη τελευταια πριν ενα μηνα με το Α10 σπαθια  εναντιων του ρηγοβαλο οφ του αλλου και τον ρηγα στο φλοπ με το δευτερο σπαθι στο τερν αλλα τιποτα στο ριβερ οπου εχασε το 70% μεχρι το αυτοκτονικο που κοντεψε να με κανει να φουνταρω απτα βραχακια στη θαλασσα του πρωτου Τεταρτιατικου ΧΧΧ εβερ που παιξαμε μαζι πριν απο εναμιση χρονο οπου εφτασα 20ος και παλι με τις 37.000 μαρκες πιανω τις τρελες σφαιρες και με βαζει ωλ ιν πρι φλοπ στο τελεια υπολογισμενο ρειζ μου ο τσιπας λιντερ με το Ασονταμο του οφ για να ρθουν δυο νταμες στο φλοπ και να τον στειλουν στο παραδεισο του απολυτου τσιπ λιντ και εμενα στη κολαση οπου εχασα μια σιγουρη θεση στα επαθλα όντας 97% μπροστα... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: :headbang: :headbang:!!!!!!!!!!!!!!!

Οτι και να πουμε οποτες Ναυαρχε μου η τυχις μας οδηγειν... :- :- :- :- :( :( :( :'( :'( :'( :'(
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Καλησπέρα Αρχηγέ..

Στα τουρνουά που παίζεις εκεί, τις περισσότερες φορές έχετε 40-50 εγγραφές αν δε καπάρουν.(όχι όπως εδώ 17 κ 3 πληρωμές)
Οπότε το προ-τελικό τραπέζι είναι το πιο σημαντικό.
Εκεί με τα blinds να μεγαλώνουν τρομακτικά, [size=15pt]ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ[/size] κατά την γνώμη μου να κυνηγάς κόλπα (με μέτρια αλλά υποσχόμενα φύλλα) στα οποία δεν έχεις θέση κ pre-flop δεν κάνεις καν call αν δεν κλεινεις το action. Αυτό διότι τα short stack εκείνη τη στιγμή αναπάσα στιγμή μπορεί να σοβάρουν κ αναγκαστηκά πετάς τα φύλλα σου αφού μπορεί να ακολουθούν κ άλλοι παίκτες. Οπότε πάσο από την αρχή να τελειώνουμε.
Δεν δίνεις ουτε μια μάρκα παραπάνω από αυτες που πρέπει να δώσεις. Εμπλέκεσαι μόνο αν έχεις δυνατό χέρι.

Αν πας στο final ακόμα κ ως short stack, υπομονή κ πάλι υπομονή. Άσε τους άλλους να φαγωθούν μεταξύ τους. Ούτως η άλλως πληρώνονται αρκετές θέσεις. Δεν συμφωνω με τον Αρχηγό-Loxxo που λέει πως δεν αξιζει κτλ. Πέρνεις πίσω τα λεφτά σου κ λίγο κέρδος. Από το τπτ κάτι είναι κ αυτό.
Κ όταν πίασεις κάτι καλό σοβάρεις κ ότι γίνει πια με τα κωλοφαρδάκια που έχεις μπλέξει.

Αυτά Αρχηγέ, ελπίζω να βοήθησα έστω κ λίγο.

[size=30pt]BOU POKER TEAM ALWAYS ON FIRER!![/size]


[size=70pt]ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΑΡΧΗΓΟΟΟΟΟ ΜΑΣΣΣΣΣΣ ΣΕ ΟΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BOU POKER TEAM ALWAYS ON [size=90pt]FIRER[/size] ΛΕΜΕΕΕΕΕΕ........... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Αρχηγέ ο καθένας έχει το στυλ του κ το τρόπο παιχνιδιού του.

Εγώ προσωπικά δε θα έριχνα "βαρέλια" στο pro-final με τα χέρια που λες. Απλα με αυτά θα προσπαθούσα μήπως κ δω κάποιο φλοπ κ σε raise κάποιου μόνο κ μόνο όταν κλείνω το action.

Ναι Θα σε δούνε τα big stack για να σε πετάξουν κ εκεί χρειάζεσαι τη γαμω-τύχη, αλλά τι να κάνεις?
Προτιμώτερο να είσαι στο final ακόμα κ ως short stack κ να ελπίζεις παρά στο rail του pro-final.

Υγ. Με το Loxxo που τα έχουμε συζητήσει πάρα πολύ, δε συμφωνούμε.

Υπαρχηγε μου επειδη το μονο σιγουρο τελικα ειναι το στοιχημα παρολο που δεν ειν'η ειδικοτητα μου το συγκεκριμενο πρωταθλημα ειμαι εξω απο τα νερα μου ξερεις εσυ Μουντιαλ, Γιουρο, Κοπα Αμερικα, και δε συμμαζευεται που ν'η βασικη στοιχηματικη δουλεια μου παρολα αυτα λεω να τα σπρωξω χοντρα στη προκριση του γαυριλου αυριο αν εχει προκριση ο οπαπις εχω να κοιταξω κουπονι απ'το φιλικο της εθνικης ή αν δεν εχει προκριση να σπρωξω κανα πακετακι εστω στο Χ2...και κατι μου λεει και για τον βαζελο νωριτερα για Χ...δεν εχω ακουσει ή διαβασει τιποτα απολυτως απο αναλυσεις επι αναλυσεων αλλα ετσι νοιωθω καπως ετσι... :think: :think: :think: :think: :think: :think:  :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Ρισκαρουμε στο pro-final με οτι αυτο συνεπαγεται?Δηλαδή ριχνουμε "βαρελια" με πχ Α-6,Κ-9,Q-8 klp???Εδω ειναι το θεμα...
LOXXE ΜΙΛΑ!!!!!

εγω θαλεγα ναι. εξαλλου το ποκερ δεν ειναι μια στρατηγικη, ειναι ευελιξια αναλογα τη συνθεση και το παιξιμο των εκαστοτε αντιπαλων.
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
εγω θαλεγα ναι. εξαλλου το ποκερ δεν ειναι μια στρατηγικη, ειναι ευελιξια αναλογα τη συνθεση και το παιξιμο των εκαστοτε αντιπαλων.

θα συμφωνησω και γω...Εκτορα που και ποσα προτελικα τραπεζια εχεις παιξει... :huh: :huh: :huh: :think: :think: :think:;;;????
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Υπαρχηγε μου επειδη το μονο σιγουρο τελικα ειναι το στοιχημα παρολο που δεν ειν'η ειδικοτητα μου το συγκεκριμενο πρωταθλημα ειμαι εξω απο τα νερα μου ξερεις εσυ Μουντιαλ, Γιουρο, Κοπα Αμερικα, και δε συμμαζευεται που ν'η βασικη στοιχηματικη δουλεια μου παρολα αυτα λεω να τα σπρωξω χοντρα στη προκριση του γαυριλου αυριο αν εχει προκριση ο οπαπις εχω να κοιταξω κουπονι απ'το φιλικο της εθνικης ή αν δεν εχει προκριση να σπρωξω κανα πακετακι εστω στο Χ2...και κατι μου λεει και για τον βαζελο νωριτερα για Χ...δεν εχω ακουσει ή διαβασει τιποτα απολυτως απο αναλυσεις επι αναλυσεων αλλα ετσι νοιωθω καπως ετσι... :think: :think: :think: :think: :think: :think:  :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Αρχηγέ 1,37 δίνει την πρόκριση του γαύρου.  Αβαλιουτο(ξέρεις εσύ) εντελώς.

Περίμενε το μουντιαλ καλύτερα..
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Αρχηγέ 1,37 δίνει την πρόκριση του γαύρου.  Αβαλιουτο(ξέρεις εσύ) εντελώς.

Περίμενε το μουντιαλ καλύτερα..

[size=90pt]Αβαλιουτο..... ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ ΥΠΑΡΧΗΓΕ ΜΟΥ ΠΑΡΕ ΤΗΛ ΠΑΡΑΥΤΑ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
θα συμφωνησω και γω...Εκτορα που και ποσα προτελικα τραπεζια εχεις παιξει... :huh: :huh: :huh: :think: :think: :think:;;;????

γατακι ειμαι λοχε. απλα λεω και γω το κοντο μου. α και τον γαβρο θα σου ελεγα οβερ 2.5 για να πας ταμειο  :dancing:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
γατακι ειμαι λοχε. απλα λεω και γω το κοντο μου. α και τον γαβρο θα σου ελεγα οβερ 2.5 για να πας ταμειο  :dancing:

που παιζεις ρωτω ρε Εκτορα δε κρινω την εμπειρια σου,κτλ..παιζεις σταρς κλασσικα..;;
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
εγω θαλεγα ναι. εξαλλου το ποκερ δεν ειναι μια στρατηγικη, ειναι ευελιξια αναλογα τη συνθεση και το παιξιμο των εκαστοτε αντιπαλων.

Φυσικά κ δεν είναι μια η στρατηγική.

Το παιχνίδι σου διαμορφώνεται από πολλούς παράγοντες.

Level, stack, παίκτες, θέση, bubble boy κτλ.

Πρέπει να προσαρμόζεσαι αλλά ο καθένας μας έχει ένα βασικό στυλ παιχνιδιού που ακολουθεί..

 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Πειτε κι αλλα..Ακούω,σταχυολογώ και θα αποφασίσω αν θα τα εφαρμόσω το Σαβατο με τον PREMIOUM!!!!
ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΠΟΚΕΡΙΚΕΣ ΝΥΧΤΙΑΤΙΚΑ!!!!!!
ΥΓ: παω να την πεσω τωρα γιατί δουλεύουμε κι αυριο....
[size=20pt]ΠΟΚΕΡΙΚΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΤΕ ΡΕ!!ΑΝΕΒΕΙΤΕ ΠΑΝΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΟΛΑΣΗ!!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16

τι νια απο το νια-ου βγαινεις νιαουριζεις λογω ιδιοτητας γατακιου... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny:;;;

οσο για γαυριλο 1.5 δινει το οβερακι πολυ μικρο βαλιουδακι...αν και δεν ασχολουμαι καθολου και ποτε με τσαμπιονλιγκια κατι μου λεει οτι το Χ2 του 2,5 ειναι τρελο βαλιου...ετσι μου ρθε φλασια καμια σχεση με γνωσεις,ενημερωση,αναλυσεις,κτλ... :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom