Νέα

Poker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnkayliaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Μόνο λίγο καιρό ξαποσταίνει ..ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΠΡΟΣ ΤΗ ΔΟΞΑ ΤΡΑΒΑ,Ο ΤΙΜΗΜΕΝΟΣ ΕΛΛΗΝ ΑΡΧΗΓΟΣ!!!
Ποιός τη γ@μ@ει τη δουλειά μωρε...2 χιλιάρικα ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!
[size=10pt]Παρε και τον CAVO MAZI ΣΟΥΟΥΟΥΟΥ!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
[size=30pt]GO GO GREEK BOU POKER TEAM ON FIRE!!!!!!!!![/size]

[size=50pt]ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΔΟΞΑΣΜΕΝΕ ΑΡΧΗΓΕ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟΝ ΑΝΘΥΠΑΡΧΗΓΟ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΝ ΡΟΔΟ ΕΙΧΑΜΕ ΜΙΛΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΘΩΣ ΑΠΟ ΟΤΑΝ ΗΡΘΑ ΕΝ ΑΘΗΝΑΙΣ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑ ΟΥΤΕ ΣΕ ΜΗΝ ΟΥΤΕ ΣΕ ΤΗΛ... :- :- :- :- :- :- :huh: :huh: :huh: :huh: :( :( :( :( :([/size]
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Αμα πάντως στραβώσει κατι- 1 στο εκατομύριο λεμε-ετοιμαστείτε συνποκεράδες να αγοράσουμε καινουργια γυαλιά,ρολοι,καρτες και τσιρότα στο LOXXO μας!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

[size=90pt]ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:[/size]

[size=90pt]ΕΛΙΩΣΑ ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ ΗΡΩΑΣ ΑΡΧΗΓΟΣ ΝΑΥΑΡΧΕ ΜΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]

Το πιθανοτερο παντως για τη μια στο μυριο ειναι να κασαρω καθως αν υπολογισουμε και την αγραναπαυση του σκαρτου ενος μηνος εχω πανω απο δυο μηνες να δω γουινινγκ σεσσιον οποτε αν μπασταρω πριν τα επαθλα αυριο το μονο που θα χρειαστει να μου αγορασετε θα ειναι ενα μαονι σαν αυτα που πουλα ο Απολυτος καθως θα κανω σελφ μπαν φορεβερ απο ολα γενικοτερα... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:

 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρες ποκεράδες.

Ο Αρχηγός της BOU POKER TEAM HELLAS κατεβαίνει στο Ναο για το τουρ.

Του ευχόμαστε ολόψυχα καλή επιτυχία.

Η αύρα της Rodos Bou Poker Team μαζί σου!!


Υγ. Ξέρω πως θα στα πω κ σε μνμτα αλλά πάρτα κ από εδώ: Υπομονή, ότι κ αν γινει. Μη ξεχνάς πως είσαι CHAMPION κ πως ο Stu έπαιζε χωρίς να σκέφτεται το μετά.

[size=20pt]ΣΗΚΩΣΕ ΤΟ ΓΑΜΩ ΤΗ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ!![/size]

[size=30pt]GO GO BOU POKER TEAM!![/size]

[size=50pt]ON FIRE!![/size]
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Μόλις τελειώσε τηλεφωνική επικοινωνία με τον Loxxo.

Ο Αρχηγός βρίσκεται είδη μέσα στο Ναό, πανέτοιμος σωματικά κ ψυχολογικά για να δώσει πόνο κ φυσικά να κασάρει.

Αυτή τη στιγμή πρέπει να χτυπάει το καθιερωμένο club sandwich στο σημείο συνάντησης της BOU POKER TEAM.

[size=20pt]GOOD LUCK CHIEF!! [/size]


[size=30pt]BOU POKER TEAM ON FIREEEEE!![/size]


Υγ. Στο λεωφορείο καθότανε απέναντι του ο "βαψομαλλιάς"  :2funny: :2funny:




 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Μόλις τελειώσε τηλεφωνική επικοινωνία με τον Loxxo.

Ο Αρχηγός βρίσκεται είδη μέσα στο Ναό, πανέτοιμος σωματικά κ ψυχολογικά για να δώσει πόνο κ φυσικά να κασάρει.

Αυτή τη στιγμή πρέπει να χτυπάει το καθιερωμένο club sandwich στο σημείο συνάντησης της BOU POKER TEAM.

[size=20pt]GOOD LUCK CHIEF!! [/size]


[size=30pt]BOU POKER TEAM ON FIREEEEE!![/size]


Υγ. Στο λεωφορείο καθότανε απέναντι του ο "βαψομαλλιάς"  :2funny: :2funny:
Μετα απο 30λεπτη μεσημεριανή επικοινωνία στο λεωφορείο και την απαραίτητη εμψύχωση,ο εν Ελλάδι Αρχηγός τωρα πρέπει να παιρνει το καρτελάκι για τη θεση του!!!!Σε λίγη ωρα θα ακουστεί το "DEALERS,shuffle up and deal!!", αλλά ο LOXXOS ειμαι σιγουρος οτι θα μπει μετα απο δυο αλλαγές ΒΒ!!!! :2funny: :2funny:
[size=20pt]ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΦΙΛΕ !!!![/size]
[size=30pt]GO GO GREEK LEADER OF BOU POKER TEAM!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
1o update LOXXOS:
Τραπέζι με κουλόπουλο,Βλάχο Ανδρέα (!) και οι υπόλοιποι παιδακια και γερικες καραμπίνες (!!) :2funny: :2funny:
Εφτασε στις 10.000,εφαγε σακκα από ενα Γερο με φουλ στο ριβερ,επεσε στις 2000 και ξανανεβηκε στις 7.500..
[size=20pt]ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΑΡΧΗΓΕ!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
2o Update

Tέλος τα rebuy με 5500 κ εκανε addon(7500) τωρα 13000.

50 εγγραφες 8 πληρωμές.
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
3o update

600/1200/150 με 7000 ο αρχηγός, δεν πιάνει τπτ.

Περιμένει ένα καλό, έστω μέτριο χέρι να τα σπρώξει.

 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Ο Αρχηγός δε τα κατάφερε.

Έφτασε στην 20άδα κ πάλευε με τα blinds.

Από utg κρατάει 10-Q καρά, τα σπρώχνει κ τον κολλαρει ένας που κρατούσε 9-9.

Στο φλοπ ήρθε το 10 κ 2πάσιάζει.

Σε 1500/3000/200 πιάνει Α-Q οφφ από το μπάτον, σοβάρει, πάσο τα μπλαιντς κ πάει κάπου 10500.

Α-10 σπαθιά all in κ κολλάρει το μπάτον με K-J οφφ.

Φλοπ: Κ σπαθί
Τερν: σπαθί
Ρίβερ: ούτε Α ούτε σπαθί κ αποχώρησε.


[size=20pt][size=20pt]ΔΕΝ ΞΕΝΕΡΩΝΟΥΜΕ ΛΕΜΕΕΕΕ!![/size][/size]

[size=30pt]BOU POKER TEAM ON FIRE!![/size]


 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Ο Αρχηγός δε τα κατάφερε.

Έφτασε στην 20άδα κ πάλευε με τα blinds.

Από utg κρατάει 10-Q καρά, τα σπρώχνει κ τον κολλαρει ένας που κρατούσε 9-9.

Στο φλοπ ήρθε το 10 κ 2πάσιάζει.

Σε 1500/3000/200 πιάνει Α-Q οφφ από το μπάτον, σοβάρει, πάσο τα μπλαιντς κ πάει κάπου 10500.

Α-10 σπαθιά all in κ κολλάρει το μπάτον με K-J οφφ.

Φλοπ: Κ σπαθί
Τερν: σπαθί
Ρίβερ: ούτε Α ούτε σπαθί κ αποχώρησε.


[size=20pt][size=20pt]ΔΕΝ ΞΕΝΕΡΩΝΟΥΜΕ ΛΕΜΕΕΕΕ!![/size][/size]

[size=30pt]BOU POKER TEAM ON FIRE!![/size]
Κλασσικη σακκα...ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΦΙΛΕΕΕΕ!!!!
ΠΑΜΕ ΓΙ'ΑΛΛΑ!!!
Περιμένουμε λεπτομερή αναλυση παικτων,ατμόσφαιρας κλπ...
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
[size=15pt]ΠΩ ΠΩ ΠΩ !!!

ΚΑΙΕΙ Η ΟΜΑΔΑ!!

Πολλά μπράβο ΑΡΧΗΓΕ!!
[/size]
Ευχαριστώ Σταυρακα και πάμε στην ανάλυση...
28 παικτες,18re-buys,23 add-ons,6.300 to prize pool...
Στην αρχήμέτρια φυλλα, σε όλο το πρωτο διωρο ειχα μπει σε 5 κόλπα ολα κι ολα και ειχα παρει τα τρια..Αφου βαριόμουν και αρχισα να γραφω τα νικητήρια χερια μου!!
Ενα κόλπο λοιπόν πριν το διάλλειμα,ειμαι στις 17.000 μαρκες ,7.000 παραπάνω από το αρχικό στακ,δηλαδή ικανοποιητικα...
κι εκει που λεω αντε να παμε για break,μου ερχονται οι γαμωΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΕΣ...
Ειμαι UTG+1 blinds 100-200...Εν τω μεταξυ να σας πω οτι κλασσικα,δεν βλεπουμε φλοπ μεχρι τωρα αν δεν υπαρχει ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 4-bet..
Kανω raise στα 600,λεω διαλλειμα ειναι ,θα σηκωθούνε τα γαμώγατα να πανε για κατούρημα..Αμ δε!!
Ο διπλανός μου re-raise στα 1.250..
Πασο όλοι,μου τη δινει και τον γυρίζω ρεστα..
AUTO CALL και μου δειχνει Α-Α (!!) :new_shocked: :new_shocked:
Με καλυπτε κιολας,ηρθε και στο ριβερ Ασσος και με μηδενίζει!!
Στο καπακι λοιπόν πρεπει να αποφασισω αν θα κανω rebuy και να συνεχίσω χωρίς addon...
Αποφασιζω να συνεχίσω...
Απο το διαλλειμα και μετα,εστρωσε το φυλλο,πηρα κατι καλά κολπα,εκανα και κανα δυο κηδείες χοντρες,πεταξα και δυο γαμωγατα με 6-6 εναντι Κ-J και 10-10 εναντι Α-Qκαι ηρθα στα ισια μου ..
Φευγανε σιγα σιγα κει μειναμε 10 στο final ,εγω shosrtstack στις 50.000 περίπου..
Φευγουνε 3 ακόμη,μενουμε 7,  και απομένουμε μετα απο ενα μισώρο 6 για 4 πληρωμές..
Καποια στιγμη πεφτει στο τραπεζι η προταση για συμφωνία και μου λενε να δωσουμε στον 5ο 300 ευρω..
Εγω ειχα ηδη δωσει 210,δηλαδή τι,να παρω 90 κερδος?
Οχι λεω,να δωσουμε 500 στον 5ο και οι υπόλοιποι να τα μοιραστούν αναλογα με τις μαρκες τους,δηλαδη οι leaders να παρουν απο 2.000 , ο τριτος 1000 και ο τεταρτος 600 περίπου..
Ο ΚΑΚΟΣ ΧΑΜΟΣ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ!!!
Πεσανε να με φανε οι 2 απο τους 4..
"Και γιατι δε δεχεσαι και δεν κανουμε τωρα deal","Μη σωσετε και κανετε"να λεω εγω..
Εν τω μεταξυ εκτος των δυο κορυφαιων σε μαρκες ,οι αλλοι τεσσερις ειμαστε κοντα,εγω πρεπει να ημουν 3-4ος εκεινη τη στιγμη..
Και  από κατι κουβεντες που ακουσα στην τουαλέτα μεταξυ δυο παικτων  στο επομενο break μου καρφωνεται η ιδεα οτι "σηκώνει"τους μικρούς ο ενας απο τους μεγαλους για να με πεταξουν εξω εμενα..
Και το επιβεβαιώνω σε μια παρτιδα..
Φευγουμε οι 4,SB ο ενας απο τους μεγαλους,ΒΒ ενας μικρός..
Bet, σε blinds 4000-8000 ante 400, 22.000 του SB,call ο ΒΒ με 40.000 ολες κι ολες..
Φλοπ Α-7-3..
Check o SB ,all in ο ΒΒ,ΠΑΣΟ ο SB!!!!!!!!
Και μεχρι εδω πες οτι ειναι υπόνοιες,αλλα ο ΜΑΛΑΚΑΣ ο κωλόγερος,πεταει και καλά τα φυλλα νευριασμένα και γυρίζει το χαρτί και ΕΙΝΑΙ ΑΣΣΟΣ!!!!!!!!
ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΗΣ ΠΟΥΤΑΝΑΣ..
Εχω σηκωθει πανω και φωναζω να ερθει στο τραπέζι μεχρι τον Διευθυντη του καζινο...
εχουν μαζευτει κόσμος απο πανω,κοιτανε,ερχεται τελικά ο Boss,βλεπει την πασα στις καμερες,εγω να ουρλιάζω στο αυτί του "COLLUSION"!!!,ανοίγουν τα φυλλα του BB ki exei 3-10 (!!!)off
και ...
Α-ΠΟ-ΚΛΕΙ-ΕΙ το γερο απο τη συνεχεια!!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Ο ΚΑΚΟΣ ΧΑΜΟΣ ΕΚ ΝΕΟΥ απο το γερο,εγω να του φωναζω στα Ελληνικά ,"ΠΑΡΕ Τ"ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΜΑΛΑΚΑ ΤΩΡΑ!!!" :2funny: :2funny:,Επίπεδο Τρούμπας η κατασταση..
Τελος παντων δεν αλλαξε κατι,εφυγε ο γερος,μειναμε 5 χωρίς deal,πεταω εξω εναν Blind all in με 6-6 και στην επόμενη μπαινω ρεστα με Α-6 κουπες για να με callaρει ενας με Α-Κ,δυο κουπες κι 6 κατω αλλά ο Γαμωπαπας εκανε την εμφανιση του απο το φλοπ και εφυγα 4ος..
ΠΟΛΥ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑΚΗ ΒΡΑΔΙΑ ΑΛΛΑ ΕΠΙΒΙΩΣΑ ΑΔΕΡΦΙΑ!!!!!
[size=30pt]GO GO EUROPEAN BOU POKER TEAM ON FIRE!!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Φωτο ακολουθούν...
 

Συνημμένα

  • Φωτογραφία4008.jpg
    Φωτογραφία4008.jpg
    115,2 KB · Εμφανίσεις: 13

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Oι σημειώσεις μου..με κοκκινο τα monster φυλλα που πηρα με πρασινο αυτα που πεταξα εξω παικτες και με μπλε τα  "μαγικα" δηλαδη αυτα που παντρευτηκαν τελεια στο φλοπ..
Στη δευτερη ο Γαμωγερος αριστερα και δεξια ο καραφλας που πεταξα εξω με τα 6αρια..
 

Συνημμένα

  • Φωτογραφία4016.jpg
    Φωτογραφία4016.jpg
    190 KB · Εμφανίσεις: 26
  • Φωτογραφία4011.jpg
    Φωτογραφία4011.jpg
    134,9 KB · Εμφανίσεις: 24

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Ειχαμε και κατι καλά γκομενακια για να περναει η ωρα..
:kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2:
 

Συνημμένα

  • Φωτογραφία4005.jpg
    Φωτογραφία4005.jpg
    392,4 KB · Εμφανίσεις: 16
  • Φωτογραφία4006.jpg
    Φωτογραφία4006.jpg
    357,3 KB · Εμφανίσεις: 13

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom