Νέα

Poker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnkayliaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Θα παει κανενας στο σατελαιτ στο λουτρακι την κυριακη??? Θελω να αναφερω ενα χερι που συνεβει το νοεμβριο του 12 σε σατελαιτ στο λουτρακι , το οποιο ειχα κερδισει το εισιτηριο και να ακουσω σχολια.... Συμμετοχες 60 buy in 55 euro οι 5 κερδιζουν εισιτηριο 550γιουρο και ο 6ος 250 γιουρο.... Εχουμε μεινει 12 ειμαι μπιγκ μπλαιντ και μου ρχονται 9-9 εχω 19000 μαρκες τα μπλαιντς 400-800 τσεκ το σμολ ρειζ στα 1600 εγω all in ο επομενοςγια 7000 μαρκες περιπου πασο ολοι ρεστα το μπατον που ειχε και τις περισσοτερες μαρκες περιπου 30000 μαρκες πασο το σμολ και αφου το σκεφτομαι κανα δυο λεπτα λεω πασο και τους δειχνω τα εννιαρια.... Ανοιγουν φυλλα 7-7  ο πρωτος A-J off ο μπατον σκαει βαλες στο φλοπ και τον καθαρισε....αποδειχτηε σωστο πασο.... Ακομα εχω απορεια αν ητα σωστο.....ακουω γνωμες
Χαχαχαχαχαχα εννοειται οτι ξεχναμε το αρχικο μου ραιζ καθως ολη η μαχη εγινε προ φλοπ..... Πρωτος μιλησε ο utg με ολ ιν και εγω (b.b.) μιλαγα τελευταιος
 

kleftomounis

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Χαχαχαχαχαχα εννοειται οτι ξεχναμε το αρχικο μου ραιζ καθως ολη η μαχη εγινε προ φλοπ..... Πρωτος μιλησε ο utg με ολ ιν και εγω (b.b.) μιλαγα τελευταιος

Στη θέση σου το ίδιο θα έκανα. Δεδομένου ότι έχουν μείνει 12 παίκτες, αφενός δεν θέλεις να μπλέξεις σε μάλτιγουει πότ, αφετέρου δεν κρατάς μάνστερ πέρ. Ο σόρτ στακ έπεξε σωστά κατ εμέ. Από κει και πέρα υπάρχουν παίχτες οι οποίοι υποστηρίζουν πως με ~8μπμπ είναι βάλιου να μπεις με ένι τού όλ ίν.
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Στη θέση σου το ίδιο θα έκανα. Δεδομένου ότι έχουν μείνει 12 παίκτες, αφενός δεν θέλεις να μπλέξεις σε μάλτιγουει πότ, αφετέρου δεν κρατάς μάνστερ πέρ. Ο σόρτ στακ έπεξε σωστά κατ εμέ. Από κει και πέρα υπάρχουν παίχτες οι οποίοι υποστηρίζουν πως με ~8μπμπ είναι βάλιου να μπεις με ένι τού όλ ίν.
Οταν ειδα τα ρεστα απο τον σορτ στακ σκεφτηκα auto call , οταν ειδα την απομονωση απο το μπατον τον ειχα σε ασσο κατι η ζευγαρι καλυτερο..... Αν δεν κερδιζαμε οι 5 και ηταν τουρνουα και πηγαινα για ψηλα αλλαζουν τα δεδομενα.... Μαλλον call θα εκανα... Δυσκολες αποφασεις αυτες που σημαντικο ρολο παιζει ο παιχτης που ρεσταρει τη χαρακτηρα εχει δειξει.... Για την ιστορια στο μπατον ηταν ο ντιμ ηλιας που στο τουρνουα που κερδισαμε μπηκε πληρωμες και αν θυμαμαι 12ος και ειχε γινει και ντορος προ τουρνουα με αυτον....ο αντμιραλ σιγουρα θα θυμαται
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Οταν ειδα τα ρεστα απο τον σορτ στακ σκεφτηκα auto call , οταν ειδα την απομονωση απο το μπατον τον ειχα σε ασσο κατι η ζευγαρι καλυτερο..... Αν δεν κερδιζαμε οι 5 και ηταν τουρνουα και πηγαινα για ψηλα αλλαζουν τα δεδομενα.... Μαλλον call θα εκανα... Δυσκολες αποφασεις αυτες που σημαντικο ρολο παιζει ο παιχτης που ρεσταρει τη χαρακτηρα εχει δειξει.... Για την ιστορια στο μπατον ηταν ο ντιμ ηλιας που στο τουρνουα που κερδισαμε μπηκε πληρωμες και αν θυμαμαι 12ος και ειχε γινει και ντορος προ τουρνουα με αυτον....ο αντμιραλ σιγουρα θα θυμαται
Θυμαμαι,καλά το επαιξες,πού να πας να μπλέξεις αφου 5 παιρνουν ticket...Αλλα γιατι ειχε γινει ντόρος με τον JIM προ τουρνουα??Αυτό δεν το θυμαμαι...
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Θυμαμαι,καλά το επαιξες,πού να πας να μπ 5 παιρνουν ticket...Αλλα γιατι ειχε γινει ντόρος με τον JIM προ τουρνουα??Αυτό δεν το θυμαμαι...
Δεν θυμασαι ρε συ,..... Εβγαινε στα φορουμ και πουλαγε την μιση αξια του εισιτηριου και τον κραζανε..... Και μαλιστα τοτε τον ειχες αποθεωσει οταν μπηκε πληρωμες και πηγε ψηλα .....
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Δεν θυμασαι ρε συ,..... Εβγαινε στα φορουμ και πουλαγε την μιση αξια του εισιτηριου και τον κραζανε..... Και μαλιστα τοτε τον ειχες αποθεωσει οταν μπηκε πληρωμες και πηγε ψηλα .....
Ναι,θυμήθηκα,άλλο αν μετα αποδείχτηκε "τζουφιος"...
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Αφήνουμε τον JIM εκεί που ειναι και πάμε στα δικά μας τωρα....
[size=10pt]ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ!!!!!![/size]
Μαζί με τον PREMIOUM ριχνόμαστε στη μεγάλη μαχη του WINTER FESTIVAL!!!
DAY 1C,40λεπτα blinds,50.000 μαρκες αρχικό στακ!!!
19.00 η εναρξη,θα υπάρχουν συνεχή updates!!!
ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΣΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ ΤΙ ΑΞΙΖΟΥΜΕ!!!!
[size=30pt]GO GO EUROPEAN BOU POKER TEAM ON FIRE!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • the winter festival.jpg
    the winter festival.jpg
    130,1 KB · Εμφανίσεις: 14

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Αφήνουμε τον JIM εκεί που ειναι και πάμε στα δικά μας τωρα....
[size=10pt]ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ!!!!!![/size]
Μαζί με τον PREMIOUM ριχνόμαστε στη μεγάλη μαχη του WINTER FESTIVAL!!!
DAY 1C,40λεπτα blinds,50.000 μαρκες αρχικό στακ!!!
19.00 η εναρξη,θα υπάρχουν συνεχή updates!!!
ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΣΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ ΤΙ ΑΞΙΖΟΥΜΕ!!!!
[size=30pt]GO GO EUROPEAN BOU POKER TEAM ON FIRE!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Η RODOS BOU POKER TEAM σας εύχεται καλή επιτυχία.

Μαδίστε τα γατάκια τρίχα τρίχα. Να νιώσουν πόνο που δεν έχουν ξανανιώσει.

Αναμένουμε τα updates..

[size=20pt]BOU POKER TEAM ON FIRE!![/size]
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
LIVE μεσα απο το καζινο...ΣΕ 15' ο PREMIOUM κι εγω ριχνομαστε στη μαχη!!!!!
[size=40pt]GO GO EUROPEAN BOU POKER TEAM!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • Φωτογραφία3961.jpg
    Φωτογραφία3961.jpg
    143,9 KB · Εμφανίσεις: 16

Αυνάνας

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
226
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
Καλά κασαρίσματα μάγκες!

Δικάστε κωλαρούδια!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
LIVE UPDATES στο πρωτο διαλλειμα:
O PREMIOUM δικαζει στο τραπέζι του και εχει ηδη πεταξει εναν εξω...68.000 οι μαρκες του..
Εγω εβγαλα ενα χρωμα nuts και ανεβηκα λίγο στις 55.000-αρχικό στακ 50.000-αλλά μετα μπηκα preflop με Α-Κ off σε bet 4.500 και στο φλοπ ηρθε 10-Q-3 οπότε εγκατέλειψα..
230 παικτες σημερα, παμε για τα ξημερωματα!!!!
ΚΑΝΤΕ ΤΑ ΜΑΓΙΚΑ ΣΑΣ ΑΔΕΡΦΙΑΑΑΑΑΑ!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
[size=30pt]GO GO EUROPEAN BOU POKER TEAM!!!!![/size]
 

Συνημμένα

  • Φωτογραφία3964.jpg
    Φωτογραφία3964.jpg
    133,2 KB · Εμφανίσεις: 16

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
LIVE UPDATES στο πρωτο διαλλειμα:
O PREMIOUM δικαζει στο τραπέζι του και εχει ηδη πεταξει εναν εξω...68.000 οι μαρκες του..
Εγω εβγαλα ενα χρωμα nuts και ανεβηκα λίγο στις 55.000-αρχικό στακ 50.000-αλλά μετα μπηκα preflop με Α-Κ off σε bet 4.500 και στο φλοπ ηρθε 10-Q-3 οπότε εγκατέλειψα..
230 παικτες σημερα, παμε για τα ξημερωματα!!!!
ΚΑΝΤΕ ΤΑ ΜΑΓΙΚΑ ΣΑΣ ΑΔΕΡΦΙΑΑΑΑΑΑ!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
[size=30pt]GO GO EUROPEAN BOU POKER TEAM!!!!![/size]

Υπομονή Αρχηγέ μας.

Τα blinds ειναι πολλά κ τα καλά χέρια θα έρθουν.

Θα περάσετε κ οι 2 στην επόμενη μέρα, είμαι σίγουρος..

[size=20pt]GO GO EUROPEAN BOU POKER TEAM!![/size]

 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Νεο Update...
O Premioum επεσε σε set over set -8αρια,6αρια-κι επεσε στις 22.000..
Εγω ανεβηκα μεχρι τις 70.000, αλλα επεσα σε διπλοζευγαρα σε board J-7-Q-2-3 rainbow και κρατούσα Α-Q!!!και ο μεθυσμένος μαλακας
με ακολουθούσε με ...J-3 off!!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Mε τιποτα δε φευγουνε ρε πούστη μου!!!!
55.000 τωρα,ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ!!!!!
[size=30pt]GO GO EUROPEAN BOU POKER TEAM!!!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • Φωτογραφία3966.jpg
    Φωτογραφία3966.jpg
    127,3 KB · Εμφανίσεις: 19
  • Φωτογραφία3967.jpg
    Φωτογραφία3967.jpg
    124,8 KB · Εμφανίσεις: 14

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Τελος της DAY 1!!
Ο Αρχηγός περνάει στη δευτερη μερα με 35 blinds,69.100 μαρκες!!!
Ο PREMIOUM επεσε σε ΑΑ και μπασταρε με Α-9 δυστυχώς...
Νεότερα αυριο στις 15.00!!
[size=30pt]GO GO EUROPEAN BOU POKER TEAM ON FIRE!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • Φωτογραφία3970.jpg
    Φωτογραφία3970.jpg
    145,5 KB · Εμφανίσεις: 12
  • POKER BAG.jpg
    POKER BAG.jpg
    151,6 KB · Εμφανίσεις: 47

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Τελος της DAY 1!!
Ο Αρχηγός περνάει στη δευτερη μερα με 35 blinds,69.100 μαρκες!!!
Ο PREMIOUM επεσε σε ΑΑ και μπασταρε με Α-9 δυστυχώς...
Νεότερα αυριο στις 15.00!!
[size=30pt]GO GO EUROPEAN BOU POKER TEAM ON FIRE!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

[size=60pt]Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΑΣΩΤΟΥ ΑΡΧΗΓΟΥΥΥΥΥΥ.... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΑΡΧΗΓΕ ΜΑΣ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΥΡΙΟ ΝΥΝ ΥΠΕΡΠΑΝΤΩΝ Ο ΑΓΩΝ....... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]

[size=30pt]ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΑΣ ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΤΟΥ ΕΚΛΕΚΤΟΥ ΥΠΑΡΧΗΓΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΑΙ ΑΡΧΗΓΟΥ ΡΟΔΟΥ ΜΕΓΙΣΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ Ο ΑΣΩΤΟΣ ΑΡΧΗΓΟΣ ΕΠΑΝΕΙΛΘΕ ΕΙΣ ΤΑ ΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ 160η για να μην σποιλαρει το τελικο τραπεζι του ΕΡΤ...ΜΕ ΑΡΡΩΣΤΗΣΑΤΕ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΑ ΟΚΤΟΜΠΕΡΦΕΣΤ ΣΑΣ ΑΔΕΛΦΙΑ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΘΑ ΚΑΤΗΦΟΡΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣ ΚΑΝΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΤΗΝ ΣΗΜΕΡΟΝ ΚΑΘΩΣ ΕΙΣ ΤΟ ΒΟΥΝΟΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ...ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΡΧΗΓΕ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΑΣ ΓΙΑ ΕΝΑΠΟΜΕΙΝΑΝΤΕΣ ΠΑΙΚΤΕΣ,ΑΡΙΘΜΟ ΠΛΕΡΩΜΩΝ, ΚΤΛ....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/size]

[size=90pt]GO GO GO ADMIRAL THE GREAT LEADER OF EUROPEAN BOU POKER TEAAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM....... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Καλημερα ποκεράδες...
Συγκλονιστική η βραδιά χτες,αρκετα σκαμπανεβάσματα,τρεις φορές επιασα Νταμες,τις δυο στο καπακι,μια φορά Ασσους και τους χτυπησα χοντρα για να μην εχοεμε παλι τιποτα παρατράγουδα,δυο σακες με Α-Q και A-K και 69.100 μαρκες για σημερα..
Γύρω στους 270 εχουμε μεινει σε συνολο 700 συμμετοχων....Και 65 re-entries...Τεραστιο το prize pool...
Nεότερα το μεσημερι αδερφια...
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Ο μεθυσμενος μαλακας που μου εβγαλε J-7 και μου πηρε γυρω στις 15.000 μαρκες..Λίγο αργότερα μπασταρε αφου ειχε γαμηθει στη μπλοφα και τρακαρε πανω σε φουλ!!!Τον πετυχα 8.30 το πρωι σε ενα καναπέ να λαγοκοιμαται,ουτε δωματιο δεν ειχε ο γυφτουλας...
 

Συνημμένα

  • Φωτογραφία3981.jpg
    Φωτογραφία3981.jpg
    382,8 KB · Εμφανίσεις: 20

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Εκανα και το απαραίτητο ταμα στη Θεα των Ποκεράδων...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • ΘΕΑ ΤΩΝ ΠΟΚΕΡΑΔΩΝ.jpg
    ΘΕΑ ΤΩΝ ΠΟΚΕΡΑΔΩΝ.jpg
    184,9 KB · Εμφανίσεις: 34

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
 

Συνημμένα

  • Φωτογραφία3984.jpg
    Φωτογραφία3984.jpg
    349,1 KB · Εμφανίσεις: 17
  • Φωτογραφία3985.jpg
    Φωτογραφία3985.jpg
    131 KB · Εμφανίσεις: 19

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom