Νέα

Poker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnkayliaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Upddates στο πρωτο διάλειμμα..65.000 μαρκες,ανεβηκα μεχρι 90.000,εχασα ενα καλό κολπο με 10-J καρα σε φλοπ 4-4-8-10-4..Εψαχνα τη νταμα η το 7αρι αλλα δεν...
[size=30pt]ΟΣΟ ΖΟΥΜΕ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΑΔΕΡΦΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!
ΟΝ FIRE!!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • Φωτογραφία3986.jpg
    Φωτογραφία3986.jpg
    110 KB · Εμφανίσεις: 14

Αυνάνας

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
226
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
Upddates στο πρωτο διάλειμμα..65.000 μαρκες,ανεβηκα μεχρι 90.000,εχασα ενα καλό κολπο με 10-J καρα σε φλοπ 4-4-8-10-4..Εψαχνα τη νταμα η το 7αρι αλλα δεν...
[size=30pt]ΟΣΟ ΖΟΥΜΕ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΑΔΕΡΦΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!
ΟΝ FIRE!!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Πάμε δυνατά αδερφέ ! γδύσε τους μυρωδιάδες!

  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Upddates στο πρωτο διάλειμμα..65.000 μαρκες,ανεβηκα μεχρι 90.000,εχασα ενα καλό κολπο με 10-J καρα σε φλοπ 4-4-8-10-4..Εψαχνα τη νταμα η το 7αρι αλλα δεν...
[size=30pt]ΟΣΟ ΖΟΥΜΕ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΑΔΕΡΦΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!
ΟΝ FIRE!!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Τπτ δε χάθηκε..

Στο επόμενο update θα έχουμε διπλασιάσει..  :dancing: :dancing:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
UPDATES ...
Μπήκα all in με K-J καρα,callαρει ο διπλα με Α-Q,FLOP J-K-3-x-x και πηγα στις 100.000
Μετα κυνηγησα με Q-10 ξανα την κεντα σε φλοπ 8-9-2 αλλα γαμηθηκε ο ΔΙΑΣ με Α-Κ κι εχασα αρκετα...
140 μειναμε απο τους 751..
64 στα επαθλα,33.000 ο πρωτος,660 ο τελευταίος
45.000 μαρκες ΑΔΕΡΦΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!BLINDS 5000-10000 ante 600..
[size=30pt]ΕΤΟΙΜΟΣ ΓΙΑ SHOVE ......
ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΓΑΜΟΦΥΛΛΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!
ON FIRE!!!!!!!!!!![/size]
 

Συνημμένα

  • Φωτογραφία3989.jpg
    Φωτογραφία3989.jpg
    159 KB · Εμφανίσεις: 14
  • Φωτογραφία3988.jpg
    Φωτογραφία3988.jpg
    135,5 KB · Εμφανίσεις: 15

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
UPDATES ...
Μπήκα all in με K-J καρα,callαρει ο διπλα με Α-Q,FLOP J-K-3-x-x και πηγα στις 100.000
Μετα κυνηγησα με Q-10 ξανα την κεντα σε φλοπ 8-9-2 αλλα γαμηθηκε ο ΔΙΑΣ με Α-Κ κι εχασα αρκετα...
140 μειναμε απο τους 751..
64 στα επαθλα,33.000 ο πρωτος,660 ο τελευταίος
45.000 μαρκες ΑΔΕΡΦΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!BLINDS 5000-10000 ante 600..
[size=30pt]ΕΤΟΙΜΟΣ ΓΙΑ SHOVE ......
ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΓΑΜΟΦΥΛΛΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!
ON FIRE!!!!!!!!!!![/size]

[size=30pt]ΣΦΑΙΡΡΡΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣ..[/size] :rockon:  :dancing: :rockon: :dancing:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Νεοτερο Update...
145.000 μαρκες,shove με Α-J 35.000 μαρκες ,πασο ολοι...
Σερβίρομαι Κ-J καρα, raise 12.000,blinds 3000-6000,ενας call,FLOP K-9-3,μιλαει πρωτος 20.000,all in εγω,
call αυτος με Κ-5 παει ακλαφτος ,στις 100.000 εγω..
Παιρνω σφαιρες (Α ΡΕ ΣΤΑΥΡΑΚΑ!!!)στο button,mini raise,πασο ολοι.....
[size=30pt]ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΑΔΕΡΦΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ,Η ΝΥΧΤΑ ΠΡΟΜΗΝΥΕΤΑΙ ΜΕΓΑΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Νεοτερο Update...
145.000 μαρκες,shove με Α-J 35.000 μαρκες ,πασο ολοι...
Σερβίρομαι Κ-J καρα, raise 12.000,blinds 3000-6000,ενας call,FLOP K-9-3,μιλαει πρωτος 20.000,all in εγω,
call αυτος με Κ-5 παει ακλαφτος ,στις 100.000 εγω..
Παιρνω σφαιρες (Α ΡΕ ΣΤΑΥΡΑΚΑ!!!)στο button,mini raise,πασο ολοι.....
[size=30pt]ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΑΔΕΡΦΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ,Η ΝΥΧΤΑ ΠΡΟΜΗΝΥΕΤΑΙ ΜΕΓΑΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Τι έγινε ρε Αρχηγέ μας λέγε μην μας κρατάς σε αγωνία να ουμε...:):):)!!!!!!!!!!!
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
[size=30pt]1.050 ευρω ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΣΑΣ ΑΔΕΡΦΙΑΑΑΑΑΑΑΑ και 25η ΘΕΣΗ!!!
[/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Η βραδιά ήταν συγκλονιστική και δυστυχώς κατέληξε με τρελλή σακκα!
Από τις 145.000, εκτοξέυτηκα στις 480.000 μεσα από ενα ντελίριο φυλλων όχι απαραίτητα ιδανικών αλλά
απόλυτα nuts στα φλοπ που ανοιγαν..
Ενδεικτικα αναφέρω 7-8 suited σε φλοπ 4-6-5,
Κ-4 suited σε φλοπ 4-4-6
Q-10 σε φλοπ 8-9-J κλπ που μεσα σε δυο ωρες με ειχαν ανεβασει στα ουρανια..
Σπαμε το bubble,μπαινουμε στα επαθλα, ειμαι SHORT STACK στις 350.000 μαρκες,τα blinds στο ΘΕΟ,10.000-20000 ante 4.000,εχουμε μεινει 25 σε τρια τραπέζια
και μου ερχονται στο BB τσεκουρια...
Πασο ολοι ,το button κανει mini raise στις 70.000, πασο ο SB,shove εγω,call και showdown:
Ανοιγει το γατακι 4-4 ρε παιδια...
ΦΛΟΠ 7-9-Α..
Σηκωνομαι πανω και φωναζω ΔΥΝΑΤΑ: -[size=20pt]BOU POKER TEAM ON FIRE!!!!!!!!!!!!!![/size] :rockon: :rockon: :rockon:
μακαρι να σας ειχα μαζί μου ρε παιδια,θα το ειχαμε κανει μπουρδελο το Καζίνο!!!!!
TURN 4  :humpleg: :humpleg: :humpleg:
RIVER 4 (!!!) :headbang: :headbang: :headbang:
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Εκατσε ρε παιδια καρρε στον Ξεφτιλισμένο Ρωσσο...
Απογοήτευση αρχικά,αλλά μετα μου περασε..
Το Ταξιδι μεγαλείο,η συμπαρασταση σας μνημειώδης απο εδω και απο τα μηνυματα του LOXXOS..
4.00 η ωρα πηρα το δρομο του γυρισμού μετα απο ενα γεματο ΠΣ με ποκερ..
ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ Η ΟΜΑΔΑ ΕΔΕΙΞΕ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΗΣ!!
[size=30pt]GO GO BOU POKER TEAM ON FIRE!!!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
[size=20pt]ADMIRAL OVER AND OUT...[/size]
YG:Καλη επιτυχία στο LOXXOS σημερα ,στο satelite του ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ...ΦΙΛΕ ΔΕΙΞΕ ΠΟΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ στον Κοτσαρη και τα άλλα ΓΑΤΑΚΙΑ!!!!!!
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
[size=30pt]1.050 ευρω ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΣΑΣ ΑΔΕΡΦΙΑΑΑΑΑΑΑΑ και 25η ΘΕΣΗ!!!
[/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Η βραδιά ήταν συγκλονιστική και δυστυχώς κατέληξε με τρελλή σακκα!
Από τις 145.000, εκτοξέυτηκα στις 480.000 μεσα από ενα ντελίριο φυλλων όχι απαραίτητα ιδανικών αλλά
απόλυτα nuts στα φλοπ που ανοιγαν..
Ενδεικτικα αναφέρω 7-8 suited σε φλοπ 4-6-5,
Κ-4 suited σε φλοπ 4-4-6
Q-10 σε φλοπ 8-9-J κλπ που μεσα σε δυο ωρες με ειχαν ανεβασει στα ουρανια..
Σπαμε το bubble,μπαινουμε στα επαθλα, ειμαι SHORT STACK στις 350.000 μαρκες,τα blinds στο ΘΕΟ,10.000-20000 ante 4.000,εχουμε μεινει 25 σε τρια τραπέζια
και μου ερχονται στο BB τσεκουρια...
Πασο ολοι ,το button κανει mini raise στις 70.000, πασο ο SB,shove εγω,call και showdown:
Ανοιγει το γατακι 4-4 ρε παιδια...
ΦΛΟΠ 7-9-Α..
Σηκωνομαι πανω και φωναζω ΔΥΝΑΤΑ: -[size=20pt]BOU POKER TEAM ON FIRE!!!!!!!!!!!!!![/size] :rockon: :rockon: :rockon:
μακαρι να σας ειχα μαζί μου ρε παιδια,θα το ειχαμε κανει μπουρδελο το Καζίνο!!!!!
TURN 4  :humpleg: :humpleg: :humpleg:
RIVER 4 (!!!) :headbang: :headbang: :headbang:
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Εκατσε ρε παιδια καρρε στον Ξεφτιλισμένο Ρωσσο...
Απογοήτευση αρχικά,αλλά μετα μου περασε..
Το Ταξιδι μεγαλείο,η συμπαρασταση σας μνημειώδης απο εδω και απο τα μηνυματα του LOXXOS..
4.00 η ωρα πηρα το δρομο του γυρισμού μετα απο ενα γεματο ΠΣ με ποκερ..
ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ Η ΟΜΑΔΑ ΕΔΕΙΞΕ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΗΣ!!
[size=30pt]GO GO BOU POKER TEAM ON FIRE!!!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
[size=20pt]ADMIRAL OVER AND OUT...[/size]
YG:Καλη επιτυχία στο LOXXOS σημερα ,στο satelite του ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ...ΦΙΛΕ ΔΕΙΞΕ ΠΟΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ στον Κοτσαρη και τα άλλα ΓΑΤΑΚΙΑ!!!!!!

ΕΕΕΤΤΣΣΣΙΙΙΙΙ..

Αυτος είναι ο Αρχηγός κ η BOU POKER TEAM!!  [size=20pt]ON FIRE[/size] λέμε..

Αν είναι δυνατόν runner runner 4-4

 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
ΕΕΕΤΤΣΣΣΙΙΙΙΙ..

Αυτος είναι ο Αρχηγός κ η BOU POKER TEAM!!  [size=20pt]ON FIRE[/size] λέμε..

Αν είναι δυνατόν runner runner 4-4
Όλα παιζουνε φίλε,δυστυχώς..
Δεν πειράζει όμως, απλά κοιτάξτε ΤΙ ΕΡΧΕΤΑΙ!!!!!
Η ΟΜΑΔΑ ΘΑ ΜΕΓΑΛΟΥΡΓΗΣΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • Φωτογραφία3983.jpg
    Φωτογραφία3983.jpg
    210,5 KB · Εμφανίσεις: 14

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Όλα παιζουνε φίλε,δυστυχώς..
Δεν πειράζει όμως, απλά κοιτάξτε ΤΙ ΕΡΧΕΤΑΙ!!!!!
Η ΟΜΑΔΑ ΘΑ ΜΕΓΑΛΟΥΡΓΗΣΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Σιγουρα όλα μέσα είναι Αρχηγέ αλλά μακριά από μας.  :grin:

Μια χαρά τα τουρς σας εκεί.

Σε εμάς εδώ έχουν να γίνουν τουρς 2 εβδομάδες.
Ας ελπίσουμε αυτή την εβδομάδα να γίνει κανένα να πάω, τώρα που μπορώ από τη δουλεια.

[size=20pt]BOU POKER TEAM ON FIRE!![/size]
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
[size=30pt]1.050 ευρω ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΣΑΣ ΑΔΕΡΦΙΑΑΑΑΑΑΑΑ και 25η ΘΕΣΗ!!!
[/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Η βραδιά ήταν συγκλονιστική και δυστυχώς κατέληξε με τρελλή σακκα!
Από τις 145.000, εκτοξέυτηκα στις 480.000 μεσα από ενα ντελίριο φυλλων όχι απαραίτητα ιδανικών αλλά
απόλυτα nuts στα φλοπ που ανοιγαν..
Ενδεικτικα αναφέρω 7-8 suited σε φλοπ 4-6-5,
Κ-4 suited σε φλοπ 4-4-6
Q-10 σε φλοπ 8-9-J κλπ που μεσα σε δυο ωρες με ειχαν ανεβασει στα ουρανια..
Σπαμε το bubble,μπαινουμε στα επαθλα, ειμαι SHORT STACK στις 350.000 μαρκες,τα blinds στο ΘΕΟ,10.000-20000 ante 4.000,εχουμε μεινει 25 σε τρια τραπέζια
και μου ερχονται στο BB τσεκουρια...
Πασο ολοι ,το button κανει mini raise στις 70.000, πασο ο SB,shove εγω,call και showdown:
Ανοιγει το γατακι 4-4 ρε παιδια...
ΦΛΟΠ 7-9-Α..
Σηκωνομαι πανω και φωναζω ΔΥΝΑΤΑ: -[size=20pt]BOU POKER TEAM ON FIRE!!!!!!!!!!!!!![/size] :rockon: :rockon: :rockon:
μακαρι να σας ειχα μαζί μου ρε παιδια,θα το ειχαμε κανει μπουρδελο το Καζίνο!!!!!
TURN 4  :humpleg: :humpleg: :humpleg:
RIVER 4 (!!!) :headbang: :headbang: :headbang:
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Εκατσε ρε παιδια καρρε στον Ξεφτιλισμένο Ρωσσο...
Απογοήτευση αρχικά,αλλά μετα μου περασε..
Το Ταξιδι μεγαλείο,η συμπαρασταση σας μνημειώδης απο εδω και απο τα μηνυματα του LOXXOS..
4.00 η ωρα πηρα το δρομο του γυρισμού μετα απο ενα γεματο ΠΣ με ποκερ..
ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ Η ΟΜΑΔΑ ΕΔΕΙΞΕ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΗΣ!!
[size=30pt]GO GO BOU POKER TEAM ON FIRE!!!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
[size=20pt]ADMIRAL OVER AND OUT...[/size]
YG:Καλη επιτυχία στο LOXXOS σημερα ,στο satelite του ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ...ΦΙΛΕ ΔΕΙΞΕ ΠΟΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ στον Κοτσαρη και τα άλλα ΓΑΤΑΚΙΑ!!!!!!

[size=50pt]ΘΕΡΜΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΝΑΥΑΡΧΕ ΜΕΓΑΛΕ ΑΡΧΗΓΕ ΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]

Ευχαριστω για την αναφορα στα μηνυματα μου Αρχηγε μου για τη σακα το μονο που χω να πω οτι λογω του Super Deep Structure του Winter Fest με τα σσουπερ slow Blinds levels,κτλ και των Huge Prizes θα μπορουσες ισως οταν ησουν με 16 ολοκληρα μπλαιντς στο ΒΒ να κανεις τζαστ κωλ στο μιν ρειζ του μπατον με τα τσεκουρακια μπαστουνακια να δεις ενα φλοπ ετσι και θα μπορουσες να πας πασο σε φλοπ με πολλες οβερκαρντς εχοντας χασει μονο το ενα πεμπτο του στακ σου και αν χτυπαγες το σετ και πονταρες απο μπροστα(ντονκ μπετ για τα νεα μελη.. ;) ή εκανες ενα σεβαστο τσεκ ρειζ στο Σι μπετ του μπατον θα πασαρε αμεσως τα ποταπα τεσαρακια του και θα απεφευγεσ τη σακα... :- :- :- δεν ηταν καθολου λαθος το παιξιμο σου απλα ηταν πιο κοντα στο στυλ των σουπερ τουρμπινων που παιζαμε τοσο καιρο στο ναο εκει ειναι το απολυτα σωστο παιξιμο το σοβαρισμα σοβαντισμα με τα τσεκουρια... ;) ;) ;) ;) :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:!!!!!!!!!! τεσπα τελος καλο ολα καλα Αρχηγε μας Συγχαρητηρια και παλι Ευγε :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Υ.Γ.το Σαββατο πηγα στο λουτρο για κας ενα δυο βρε Αρχηγε μου που χρονος και χρημα για το παρανοικο τουρνουα που τους βαρεσε να κανουν τετοιες εποχες με 1,500 ευρα μπαι ινια... :huh: :huh: :huh: :huh: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
[size=50pt]ΘΕΡΜΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΝΑΥΑΡΧΕ ΜΕΓΑΛΕ ΑΡΧΗΓΕ ΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]

Ευχαριστω για την αναφορα στα μηνυματα μου Αρχηγε μου για τη σακα το μονο που χω να πω οτι λογω του Super Deep Structure του Winter Fest με τα σσουπερ slow Blinds levels,κτλ και των Huge Prizes θα μπορουσες ισως οταν ησουν με 16 ολοκληρα μπλαιντς στο ΒΒ να κανεις τζαστ κωλ στο μιν ρειζ του μπατον με τα τσεκουρακια μπαστουνακια να δεις ενα φλοπ ετσι και θα μπορουσες να πας πασο σε φλοπ με πολλες οβερκαρντς εχοντας χασει μονο το ενα πεμπτο του στακ σου και αν χτυπαγες το σετ και πονταρες απο μπροστα(ντονκ μπετ για τα νεα μελη.. ;) ή εκανες ενα σεβαστο τσεκ ρειζ στο Σι μπετ του μπατον θα πασαρε αμεσως τα ποταπα τεσαρακια του και θα απεφευγεσ τη σακα... :- :- :- δεν ηταν καθολου λαθος το παιξιμο σου απλα ηταν πιο κοντα στο στυλ των σουπερ τουρμπινων που παιζαμε τοσο καιρο στο ναο εκει ειναι το απολυτα σωστο παιξιμο το σοβαρισμα σοβαντισμα με τα τσεκουρια... ;) ;) ;) ;) :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:!!!!!!!!!! τεσπα τελος καλο ολα καλα Αρχηγε μας Συγχαρητηρια και παλι Ευγε :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Υ.Γ.το Σαββατο πηγα στο λουτρο για κας ενα δυο βρε Αρχηγε μου που χρονος και χρημα για το παρανοικο τουρνουα που τους βαρεσε να κανουν τετοιες εποχες με 1,500 ευρα μπαι ινια... :huh: :huh: :huh: :huh: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παρα πολύ σωστή η παρατήρηση σου...Πλην όμως σε αυτά τα τουρ δε βλέπεις φλοπ χωρίς 3bet,οπότε είπα να του κόψω τη φόρα και να μην πάνε χαμενα τα τσεκούρια μου...Ασε που αμα εβλεπα το σετ θα βαραγα τσεκ με τα χιλια να του παρω ολες τις μαρκες,οπότε στο turn θα βαραγε αυτος και θα ακολουθούσα εγω...
Και για να συζητήσουμε και καποια χερια για να καταλάβετε το πώς παιζουν εδω πέρα..
Πρωτη μερα blinds 400-800 ante 50, στη μεση της βραδιας περίπου...
Εκτος θεσης γατακι (UTG+3) πονταρει 2400,call απο το διπλανο του,πασο ολοι οι υπολοιποι κι εγω μαζί..
Flop 3-8-10..
δευτερο βαρελι 7000 μαρκες,call από το διπλανό...
Turn A...
Τριτο βαρελι 10000 μαρκες,call απο διπλα..
River Q..
Bet 15.000 μαρκες,all in ο διπλανός στις 48.000
Σκεφτεται μια ωρα ο Αρχικός raiser ΚΑΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ???
ΑΝΟΙΓΕΙ ΕΝΑΝ ΑΣΣΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΕΤΑΕΙ ΣΤΟ BOARD!!!!!
Οχι μπροστα του αλλά μεσα στα 5 χαρτια του Board,και καλα να κόψει αντιδρασεις του αλλου ,ο οποιος ειχε στρεψει το κεφαλι εξω απο το τραπέζι και κοιταγε αλλού!!!!!!!
Δε μιλάω ,καθοτι δε συμμετεχω αλλά τρελλαίνομαι και το φυλάω μόλις τελειώσει η παρτίδα....
Τέλος πάντων μπαινει μεσα με Α-10 και ..χάνει απο J-K!!!
Καταλαβαίνετε πώς παιζουνε??
Με K-J off χωρις επαφη στο φλοπ,εβαλε 9500 μαρκες μεσα και στο turn αλλες 10.000 και με Α κατω για να ψαξει το backdoor straight!!!!!
ΘΑ ΤΡΕΛΛΑΘΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΗΛΑΔΗ!!!Και τελικά του εκατσε!!!
Ο δε άλλος ,ειναι καραμπινατος "Muck",αφου πεταξε το φυλλο στο board και οχι μπροστα του για να κοψει αντιδραση και θα του εβγαινε και σε καλό...
Με το που τελειώνει η παρτίδα τρελαίνομαι και αρχίζω να τα χωνω στον dealer...Στο τραπέζι να διίστανται οι απόψεις και ο dealer να μην παιρνει θεση!!!!!!!
ΑΝ ειναι δυνατόν ,ο πρωτος υπεύθυνος να μην ξερει τι να απαντησει..
Ερχεται ο Tour manager,ου εξηγώ και ..μου δινει δικιο και αλλάζει τον γκρουπιέρη επιτόπου!!!!!!
Και μετα γινεται της τρελλής από αυτον που εχασε ,να ζητάει τις τελευταίες μαρκες του πίσω!!!!!!!!!
Δηλαδή αλλού γι'αλλού ολοι τους!!!!!

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΑΛΑΚΙΑ..
Δευτερη μερα,blinds 2000-4000 ante 500..
εχω Α-8, ειμαι short stack,θεση cutoff,και βλέπω τον UTG να πονταρει 10.000 με δυο ταληρες μαρκες σε δυο (2) χρονους ..Πρωτα ριχνει τη μια και μετα την άλλη..
ΔΕ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ,ΔΥΟ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ και οταν ερχεται η σειρα μου τα κανω πουτανα!!
ο Dealer να λεει μετραει το στοιχημα και ολο το τραπεζι να εχει ξυπνησει απο το ληθαργο και να λεει δε μετραει..
Ερχεται παλι ο Manager και τα χωνει στον dealer και..ακυρωνει ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΤΙΔΑΑΑΑΑΑΑ!!!
Δεν γινονται αυτα πουθενα ρε παιδια....
Παντελής αγνοια κανονισμών επικρατει..
Σημερα που ειδα τα αποτελέσματα,δευτερος βγηκε ενας στο τραπέζι μου τη δευτερη μερα ο οποίος ειχε μεινει με 5.000 μαρκες,δηλαδή όταν αρχίσαμε ειχε 2,5 blinds..
Σε φλοπ 9-J-2 μπανει all in -ηταν ΒΒ εκανε call στο SB- και ανοιγει 3-3,με τον αλλο να εχει J-9!!!
ΡΙΒΕΡ 3 ρε παιδια..
Στο καπακι μπαινει ξανα ρεστα με Α-Q,9-9 o αλλος,α στο φλοπ ξαναδιπλασιαζει..
με αυτα και με αυτα πηρε και 15.000 χτες!!!
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Παρα πολύ σωστή η παρατήρηση σου...Πλην όμως σε αυτά τα τουρ δε βλέπεις φλοπ χωρίς 3bet,οπότε είπα να του κόψω τη φόρα και να μην πάνε χαμενα τα τσεκούρια μου...Ασε που αμα εβλεπα το σετ θα βαραγα τσεκ με τα χιλια να του παρω ολες τις μαρκες,οπότε στο turn θα βαραγε αυτος και θα ακολουθούσα εγω...
Και για να συζητήσουμε και καποια χερια για να καταλάβετε το πώς παιζουν εδω πέρα..
Πρωτη μερα blinds 400-800 ante 50, στη μεση της βραδιας περίπου...
Εκτος θεσης γατακι (UTG+3) πονταρει 2400,call απο το διπλανο του,πασο ολοι οι υπολοιποι κι εγω μαζί..
Flop 3-8-10..
δευτερο βαρελι 7000 μαρκες,call από το διπλανό...
Turn A...
Τριτο βαρελι 10000 μαρκες,call απο διπλα..
River Q..
Bet 15.000 μαρκες,all in ο διπλανός στις 48.000
Σκεφτεται μια ωρα ο Αρχικός raiser ΚΑΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ???
ΑΝΟΙΓΕΙ ΕΝΑΝ ΑΣΣΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΕΤΑΕΙ ΣΤΟ BOARD!!!!!
Οχι μπροστα του αλλά μεσα στα 5 χαρτια του Board,και καλα να κόψει αντιδρασεις του αλλου ,ο οποιος ειχε στρεψει το κεφαλι εξω απο το τραπέζι και κοιταγε αλλού!!!!!!!
Δε μιλάω ,καθοτι δε συμμετεχω αλλά τρελλαίνομαι και το φυλάω μόλις τελειώσει η παρτίδα....
Τέλος πάντων μπαινει μεσα με Α-10 και ..χάνει απο J-K!!!
Καταλαβαίνετε πώς παιζουνε??
Με K-J off χωρις επαφη στο φλοπ,εβαλε 9500 μαρκες μεσα και στο turn αλλες 10.000 και με Α κατω για να ψαξει το backdoor straight!!!!!
ΘΑ ΤΡΕΛΛΑΘΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΗΛΑΔΗ!!!Και τελικά του εκατσε!!!
Ο δε άλλος ,ειναι καραμπινατος "Muck",αφου πεταξε το φυλλο στο board και οχι μπροστα του για να κοψει αντιδραση και θα του εβγαινε και σε καλό...
Με το που τελειώνει η παρτίδα τρελαίνομαι και αρχίζω να τα χωνω στον dealer...Στο τραπέζι να διίστανται οι απόψεις και ο dealer να μην παιρνει θεση!!!!!!!
ΑΝ ειναι δυνατόν ,ο πρωτος υπεύθυνος να μην ξερει τι να απαντησει..
Ερχεται ο Tour manager,ου εξηγώ και ..μου δινει δικιο και αλλάζει τον γκρουπιέρη επιτόπου!!!!!!
Και μετα γινεται της τρελλής από αυτον που εχασε ,να ζητάει τις τελευταίες μαρκες του πίσω!!!!!!!!!
Δηλαδή αλλού γι'αλλού ολοι τους!!!!!

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΑΛΑΚΙΑ..
Δευτερη μερα,blinds 2000-4000 ante 500..
εχω Α-8, ειμαι short stack,θεση cutoff,και βλέπω τον UTG να πονταρει 10.000 με δυο ταληρες μαρκες σε δυο (2) χρονους ..Πρωτα ριχνει τη μια και μετα την άλλη..
ΔΕ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ,ΔΥΟ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ και οταν ερχεται η σειρα μου τα κανω πουτανα!!
ο Dealer να λεει μετραει το στοιχημα και ολο το τραπεζι να εχει ξυπνησει απο το ληθαργο και να λεει δε μετραει..
Ερχεται παλι ο Manager και τα χωνει στον dealer και..ακυρωνει ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΤΙΔΑΑΑΑΑΑΑ!!!
Δεν γινονται αυτα πουθενα ρε παιδια....
Παντελής αγνοια κανονισμών επικρατει..
Σημερα που ειδα τα αποτελέσματα,δευτερος βγηκε ενας στο τραπέζι μου τη δευτερη μερα ο οποίος ειχε μεινει με 5.000 μαρκες,δηλαδή όταν αρχίσαμε ειχε 2,5 blinds..
Σε φλοπ 9-J-2 μπανει all in -ηταν ΒΒ εκανε call στο SB- και ανοιγει 3-3,με τον αλλο να εχει J-9!!!
ΡΙΒΕΡ 3 ρε παιδια..
Στο καπακι μπαινει ξανα ρεστα με Α-Q,9-9 o αλλος,α στο φλοπ ξαναδιπλασιαζει..
με αυτα και με αυτα πηρε και 15.000 χτες!!!

Αρχηγέ για το πρώτο χέρι που λές έχω να πω, πως αστροναύτες υπάρχουν παντού κ δεν θα εκλείψουν ποτέ.  :idiot:
Εδώ να δεις πόσους έχουμε. Τους είδε κ ο Loxxos που ήρθε το καλοκαίρι.
Η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά με την πάρτη τους. 
Φυσικα κ ήταν "MUCK" το χέρι του.

Στο δεύτερο χέρι η πρώτη κίνηση μετράει δηλ η μία μάρκα κ είχες δίκιο, αλλα να ακυρώσουν τη παρτίδα για αυτό με την ΚΑΜΙΑ. ΑΣΧΕΤΟΙ!!  :jerking:

Όσο για τον τύπο που ξεκίνησε με 2,5 blinds ισχύει το "a chip and a chair"

Υγ. Ακόμα να ανακοινωθεί τουρνουά εδώ σε εμας. Αν δε γίνει με κόβω για κανά cash. Θα δούμε!!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Παρα πολύ σωστή η παρατήρηση σου...Πλην όμως σε αυτά τα τουρ δε βλέπεις φλοπ χωρίς 3bet,οπότε είπα να του κόψω τη φόρα και να μην πάνε χαμενα τα τσεκούρια μου...Ασε που αμα εβλεπα το σετ θα βαραγα τσεκ με τα χιλια να του παρω ολες τις μαρκες,οπότε στο turn θα βαραγε αυτος και θα ακολουθούσα εγω...
Και για να συζητήσουμε και καποια χερια για να καταλάβετε το πώς παιζουν εδω πέρα..
Πρωτη μερα blinds 400-800 ante 50, στη μεση της βραδιας περίπου...
Εκτος θεσης γατακι (UTG+3) πονταρει 2400,call απο το διπλανο του,πασο ολοι οι υπολοιποι κι εγω μαζί..
Flop 3-8-10..
δευτερο βαρελι 7000 μαρκες,call από το διπλανό...
Turn A...
Τριτο βαρελι 10000 μαρκες,call απο διπλα..
River Q..
Bet 15.000 μαρκες,all in ο διπλανός στις 48.000
Σκεφτεται μια ωρα ο Αρχικός raiser ΚΑΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ???
ΑΝΟΙΓΕΙ ΕΝΑΝ ΑΣΣΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΕΤΑΕΙ ΣΤΟ BOARD!!!!!
Οχι μπροστα του αλλά μεσα στα 5 χαρτια του Board,και καλα να κόψει αντιδρασεις του αλλου ,ο οποιος ειχε στρεψει το κεφαλι εξω απο το τραπέζι και κοιταγε αλλού!!!!!!!
Δε μιλάω ,καθοτι δε συμμετεχω αλλά τρελλαίνομαι και το φυλάω μόλις τελειώσει η παρτίδα....
Τέλος πάντων μπαινει μεσα με Α-10 και ..χάνει απο J-K!!!
Καταλαβαίνετε πώς παιζουνε??
Με K-J off χωρις επαφη στο φλοπ,εβαλε 9500 μαρκες μεσα και στο turn αλλες 10.000 και με Α κατω για να ψαξει το backdoor straight!!!!!
ΘΑ ΤΡΕΛΛΑΘΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΗΛΑΔΗ!!!Και τελικά του εκατσε!!!
Ο δε άλλος ,ειναι καραμπινατος "Muck",αφου πεταξε το φυλλο στο board και οχι μπροστα του για να κοψει αντιδραση και θα του εβγαινε και σε καλό...
Με το που τελειώνει η παρτίδα τρελαίνομαι και αρχίζω να τα χωνω στον dealer...Στο τραπέζι να διίστανται οι απόψεις και ο dealer να μην παιρνει θεση!!!!!!!
ΑΝ ειναι δυνατόν ,ο πρωτος υπεύθυνος να μην ξερει τι να απαντησει..
Ερχεται ο Tour manager,ου εξηγώ και ..μου δινει δικιο και αλλάζει τον γκρουπιέρη επιτόπου!!!!!!
Και μετα γινεται της τρελλής από αυτον που εχασε ,να ζητάει τις τελευταίες μαρκες του πίσω!!!!!!!!!
Δηλαδή αλλού γι'αλλού ολοι τους!!!!!

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΑΛΑΚΙΑ..
Δευτερη μερα,blinds 2000-4000 ante 500..
εχω Α-8, ειμαι short stack,θεση cutoff,και βλέπω τον UTG να πονταρει 10.000 με δυο ταληρες μαρκες σε δυο (2) χρονους ..Πρωτα ριχνει τη μια και μετα την άλλη..
ΔΕ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ,ΔΥΟ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ και οταν ερχεται η σειρα μου τα κανω πουτανα!!
ο Dealer να λεει μετραει το στοιχημα και ολο το τραπεζι να εχει ξυπνησει απο το ληθαργο και να λεει δε μετραει..
Ερχεται παλι ο Manager και τα χωνει στον dealer και..ακυρωνει ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΤΙΔΑΑΑΑΑΑΑ!!!
Δεν γινονται αυτα πουθενα ρε παιδια....
Παντελής αγνοια κανονισμών επικρατει..
Σημερα που ειδα τα αποτελέσματα,δευτερος βγηκε ενας στο τραπέζι μου τη δευτερη μερα ο οποίος ειχε μεινει με 5.000 μαρκες,δηλαδή όταν αρχίσαμε ειχε 2,5 blinds..
Σε φλοπ 9-J-2 μπανει all in -ηταν ΒΒ εκανε call στο SB- και ανοιγει 3-3,με τον αλλο να εχει J-9!!!
ΡΙΒΕΡ 3 ρε παιδια..
Στο καπακι μπαινει ξανα ρεστα με Α-Q,9-9 o αλλος,α στο φλοπ ξαναδιπλασιαζει..
με αυτα και με αυτα πηρε και 15.000 χτες!!!

[size=50pt]ΜΕ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΑΤΕ ΑΛΗΤΕΣ ΑΔΕΡΦΙΑ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΞΑΝΑΡΙΞΑΤΕ ΤΟΝ ΕΝ ΕΛΛΑΔΙ ΑΡΧΗΓΟ ΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΚΑΘΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΚΛΕΙΣΑ ΘΕΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΧΧΧ LOUTRAKI WSOP(Wednesdays Series of Poker... :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!) με πορωσατε τοσο με τα μηνυματα σας που αποφασισα να ξανακατεβω στο Τεταρτιατικο Δοξασμενο Γηπεδο μεθαυριο χωρις ακομα να εχω ιδεα πως θα καταφερω να σκαντζαβαρδιαστω για να παω... :huh: :huh: :huh: :huh: :think: :think: :think: :think: :S :S :S :S :S :booty: :booty: :booty: :booty: :booty: :booty:!!!!!!!!!!!!!
Τα τιναζει ολα στον Αερα ο Ελλην Αρχηγος παει να πεθανει στο πεδιο δοξης λαμπρον του Αγωνα προς Τιμην της Ομαδας και των Συναγωνιστων Αδερφων του.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/size]

Αντε να κασαρουμε μετα απο δυο μηνες σχεδον χωρις ουτε ενα winning session ειμαστε στο τελευταιο σκαλι της καταστροφης ή Ταν ή Πουτάν... ;) ;) :cheesy: :cheesy: :cheesy: :grin: :grin: :grin: :grin: :cheesy: :grin: :2funny: :2funny: :2funny:!!!! Σε ευχαριστω για την εκτιμηση της αναλυσεως μου Ναυαρχε μου παντως ειναι Ροντεο Εντελως μπορντελο τα τουρ σας εκει επιτρεπουν τα string bets και μετα ακυρωνουν ολη την παρτιδα και βαζουν τα ρεστα τους κυνηγωντας runner runner back door gutshot straight drawς ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ.... :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[size=90pt] Επεστρεψε για τα καλα στα αδερφια του ο Ασωτος Αρχηγος...ΝΥΝ ΥΠΕΡ ΠΑΝΤΩΝ Ο ΑΓΩΩΩΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝ............. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
[size=20pt]ΜΕ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΑΤΕ ΑΛΗΤΕΣ ΑΔΕΡΦΙΑ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΞΑΝΑΡΙΞΑΤΕ ΤΟΝ ΕΝ ΕΛΛΑΔΙ ΑΡΧΗΓΟ ΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΚΑΘΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΚΛΕΙΣΑ ΘΕΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΧΧΧ LOUTRAKI WSOP(Wednesdays Series of Poker... :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!) με πορωσατε τοσο με τα μηνυματα σας που αποφασισα να ξανακατεβω στο Τεταρτιατικο Δοξασμενο Γηπεδο μεθαυριο χωρις ακομα να εχω ιδεα πως θα καταφερω να σκαντζαβαρδιαστω για να παω... :huh: :huh: :huh: :huh: :think: :think: :think: :think: :S :S :S :S :S :booty: :booty: :booty: :booty: :booty: :booty:!!!!!!!!!!!!!
Τα τιναζει ολα στον Αερα ο Ελλην Αρχηγος παει να πεθανει στο πεδιο δοξης λαμπρον του Αγωνα προς Τιμην της Ομαδας και των Συναγωνιστων Αδερφων του.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/size]

Πάμε ρε ΑΡΧΗΓΕ!! ΑΥΤΟΣ ΕΙΣΑΙ..  :dancing: :dancing:

ΔΩΣΕ ΠΟΝΟΟΟΟΟ..

Πες στις ανοργασμικες εκεί στη δουλειά να σε αλλάξουν, μην τις καταραστεί η BOU POKER TEAM  κ θα κάνουν καιρό να δουν χαρά στα σκέλια τους.  :grin:  :2funny:  :dancing:  :rockon:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
[size=50pt]ΜΕ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΑΤΕ ΑΛΗΤΕΣ ΑΔΕΡΦΙΑ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΞΑΝΑΡΙΞΑΤΕ ΤΟΝ ΕΝ ΕΛΛΑΔΙ ΑΡΧΗΓΟ ΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΚΑΘΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΚΛΕΙΣΑ ΘΕΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΧΧΧ LOUTRAKI WSOP(Wednesdays Series of Poker... :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!) με πορωσατε τοσο με τα μηνυματα σας που αποφασισα να ξανακατεβω στο Τεταρτιατικο Δοξασμενο Γηπεδο μεθαυριο χωρις ακομα να εχω ιδεα πως θα καταφερω να σκαντζαβαρδιαστω για να παω... :huh: :huh: :huh: :huh: :think: :think: :think: :think: :S :S :S :S :S :booty: :booty: :booty: :booty: :booty: :booty:!!!!!!!!!!!!!
Τα τιναζει ολα στον Αερα ο Ελλην Αρχηγος παει να πεθανει στο πεδιο δοξης λαμπρον του Αγωνα προς Τιμην της Ομαδας και των Συναγωνιστων Αδερφων του.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/size]

Αντε να κασαρουμε μετα απο δυο μηνες σχεδον χωρις ουτε ενα winning session ειμαστε στο τελευταιο σκαλι της καταστροφης ή Ταν ή Πουτάν... ;) ;) :cheesy: :cheesy: :cheesy: :grin: :grin: :grin: :grin: :cheesy: :grin: :2funny: :2funny: :2funny:!!!! Σε ευχαριστω για την εκτιμηση της αναλυσεως μου Ναυαρχε μου παντως ειναι Ροντεο Εντελως μπορντελο τα τουρ σας εκει επιτρεπουν τα string bets και μετα ακυρωνουν ολη την παρτιδα και βαζουν τα ρεστα τους κυνηγωντας runner runner back door gutshot straight drawς ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ.... :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[size=90pt] Επεστρεψε για τα καλα στα αδερφια του ο Ασωτος Αρχηγος...ΝΥΝ ΥΠΕΡ ΠΑΝΤΩΝ Ο ΑΓΩΩΩΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝ............. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
Μόνο λίγο καιρό ξαποσταίνει ..ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΠΡΟΣ ΤΗ ΔΟΞΑ ΤΡΑΒΑ,Ο ΤΙΜΗΜΕΝΟΣ ΕΛΛΗΝ ΑΡΧΗΓΟΣ!!!
Ποιός τη γ@μ@ει τη δουλειά μωρε...2 χιλιάρικα ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!
[size=10pt]Παρε και τον CAVO MAZI ΣΟΥΟΥΟΥΟΥ!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
[size=30pt]GO GO GREEK BOU POKER TEAM ON FIRE!!!!!!!!![/size]
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Αμα πάντως στραβώσει κατι- 1 στο εκατομύριο λεμε-ετοιμαστείτε συνποκεράδες να αγοράσουμε καινουργια γυαλιά,ρολοι,καρτες και τσιρότα στο LOXXO μας!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Πάμε ρε ΑΡΧΗΓΕ!! ΑΥΤΟΣ ΕΙΣΑΙ..  :dancing: :dancing:

ΔΩΣΕ ΠΟΝΟΟΟΟΟ..

Πες στις ανοργασμικες εκεί στη δουλειά να σε αλλάξουν, μην τις καταραστεί η BOU POKER TEAM  κ θα κάνουν καιρό να δουν χαρά στα σκέλια τους.  :grin:  :2funny:  :dancing:  :rockon:

[size=50pt]ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ;) ;) :cheesy: :cheesy: :grin: :grin: :dancing: :dancing: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΥΠΑΡΧΗΓΕ ΜΟΥ ΘΑ ΣΕ ΔΙΑΤΗΡΩ ΣΕ ΔΙΑΡΚΗ ΜΗΝΥΜΑΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΣΤΑΔΙΑ ΤΟΥ ΤΟΥΡ ΣΕ ΚΑΘΕ ΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΕΙΣΑΙ Ο COACH ΜΟΥ...GO GO GO RODOS AND HELLAS BOU TEAM... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/size]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom