Νέα

Poker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnkayliaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.997
Πόντοι
1.486
Δεν εχουμε update μεχρι νεωτερας επικοινωνησαμε τηλεφωνικως μετα του Αρχηγου και Τζιμ οπου εν πληρη αυτοπεποιθηση εβαιναν προς τον Ναον της Δοξης και λιγο αργοτερα ο Τζιμ με ενημερωσε οτι μαγευει ο Αρχηγος σκιζει γατακια οποτε προβλεπω πεδιο δοξης λαμπρον... ;) ;) ;) :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!

Κατι αλλο τωρα Υπαρχηγε μου τι εγινε με τις πλυμμηρες στη Ροδο δεν ειχα ιδεα μεχρι τωρα τα εμαθα που μπηκα νετ θαλασσοπνιγεται κοσμος λενε τα νεα ενημερωσε μας πως ειναι τα πραγματα σε εσας.... :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o;;;;????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Καλημερα στην ομαδα..Δυστυχώς, ενω τα πραγματα εβαιναν καλά, τα δολοφονικά blinds σε συνδυασμό με τα σκουπίδια που σερβιριζόμαστε, μας οδηγησαν στο rail σχετικά νωρίς...
Ο JIM αποχώρησε 25 με 30 στους 42 παικτες, μη πιανοντας κατι αξιόλογο, περα απο ενα φλοπάτο φουλ που δεν το πληρωθηκε κιόλας (!!) :headbang: :headbang:,
ενω εγω 22ος παίρνοντας ...δυο κόλπα σε όλο το session, με τα οποία διπλασιάζα τις μαρκες, εξ ου και το σχόλιο του JIM οτι μαγεύω..
Το πρωτο κόλπο με Α-10 κουπες blinds 150-300, raise εγω στα 1200,call ενα γατακι..
ΦΛΟΠ 7-J-Q
bet 1200 εγω, call αυτός,
Τurn 10
check, check
River 10 (!)
check εγω ,bet 1000 το γατακι, raise στα 3000 εγω, μπαινει το γατακι με ενα βαλε.. :2funny: :2funny: :2funny:
ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΩ!
Δευτερο κολπο και τελευταίο
Blinds 400-800 από θεση cutoff σερβιρομαι ΣΦΑΙΡΕΣ!  :rockon: :rockon:
bet o UTG 1200, call ενα γατακι, call εγω, call το button, ALL IN o BB ! :2funny: :2funny:
πασο ολοι call εγω και ανοιγει το τρελλό ασχετο γατακι Α-Q OFF  :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
board αδιαφορο ,στο rail o γατος, εκ νεου διπλασιασμό εγω στις 16.000 μαρκες..
Ε, απο κει κι επειτα δεν σταυρωσα φυλλο, πεφταν οι μαρκες και τα καρφωσα απο το button με Α-6 κουπες για να με callαρει ο ΒΒ με πιο πολλές μαρκε ςκαι Α-Κ off
[size=20pt]FLOP
6-6-K (!) :rockon: :rockon: :rockon:
TURN K  :headbang: :headbang:
RIVER A [/size]
και αποχωρησα με full over full ρε παιδιααααααααααααααααααααα!!  :helpplea: :helpplea: :helpplea:
Ο JIM τα ειδε ολα με την ατμόσφαιρα, τρελλαθηκε τελείως και εν μεσω ψιλοβροχου πηραμε το δρομο του γυρισμού...
[size=20pt]ΔΕΝ ΞΕΝΕΡΩΝΟΥΜΕ, ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ!!
ΑΥΡΙΟ Η ΣΕΙΡΑ ΤΟΥ PREMIOYM MEMBER ΚΑΙ ΤΟΥ JIM [/size]σε αυτο,
[size=30pt]GO GO EUROPEAN BOU POKER TEAM!!!![/size]

ΥΓ: Σταυρο ενημερωσέ μας για την κατάσταση στο νησί....
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα στην ομαδα..Δυστυχώς, ενω τα πραγματα εβαιναν καλά, τα δολοφονικά blinds σε συνδυασμό με τα σκουπίδια που σερβιριζόμαστε, μας οδηγησαν στο rail σχετικά νωρίς...
Ο JIM αποχώρησε 25 με 30 στους 42 παικτες, μη πιανοντας κατι αξιόλογο, περα απο ενα φλοπάτο φουλ που δεν το πληρωθηκε κιόλας (!!) :headbang: :headbang:,
ενω εγω 22ος παίρνοντας ...δυο κόλπα σε όλο το session, με τα οποία διπλασιάζα τις μαρκες, εξ ου και το σχόλιο του JIM οτι μαγεύω..
Το πρωτο κόλπο με Α-10 κουπες blinds 150-300, raise εγω στα 1200,call ενα γατακι..
ΦΛΟΠ 7-J-Q
bet 1200 εγω, call αυτός,
Τurn 10
check, check
River 10 (!)
check εγω ,bet 1000 το γατακι, raise στα 3000 εγω, μπαινει το γατακι με ενα βαλε.. :2funny: :2funny: :2funny:
ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΩ!
Δευτερο κολπο και τελευταίο
Blinds 400-800 από θεση cutoff σερβιρομαι ΣΦΑΙΡΕΣ!  :rockon: :rockon:
bet o UTG 1200, call ενα γατακι, call εγω, call το button, ALL IN o BB ! :2funny: :2funny:
πασο ολοι call εγω και ανοιγει το τρελλό ασχετο γατακι Α-Q OFF  :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
board αδιαφορο ,στο rail o γατος, εκ νεου διπλασιασμό εγω στις 16.000 μαρκες..
Ε, απο κει κι επειτα δεν σταυρωσα φυλλο, πεφταν οι μαρκες και τα καρφωσα απο το button με Α-6 κουπες για να με callαρει ο ΒΒ με πιο πολλές μαρκε ςκαι Α-Κ off
[size=20pt]FLOP
6-6-K (!) :rockon: :rockon: :rockon:
TURN K  :headbang: :headbang:
RIVER A [/size]
και αποχωρησα με full over full ρε παιδιααααααααααααααααααααα!!  :helpplea: :helpplea: :helpplea:
Ο JIM τα ειδε ολα με την ατμόσφαιρα, τρελλαθηκε τελείως και εν μεσω ψιλοβροχου πηραμε το δρομο του γυρισμού...
[size=20pt]ΔΕΝ ΞΕΝΕΡΩΝΟΥΜΕ, ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ!!
ΑΥΡΙΟ Η ΣΕΙΡΑ ΤΟΥ PREMIOYM MEMBER ΚΑΙ ΤΟΥ JIM [/size]σε αυτο,
[size=30pt]GO GO EUROPEAN BOU POKER TEAM!!!![/size]

ΥΓ: Σταυρο ενημερωσέ μας για την κατάσταση στο νησί....

Δε πρζ για το τουρ ναύαρχε. Στο επόμενο καλύτερα.

Καλή επιτυχία σε jim & premioum στο τουρ.

Όσον αφορά για το νησί η θεομηνία έπληξε κυριος την Κρεμαστή-Ιαλυσό-Παστίδα-Μαριτσά.
Για να καταλάβεις Loxxe είναι από το αεροδρόμειο προς τη πόλη.

Η περιοχή που μένω δεν είχε προβληματα.

Απολογισμός τραγικός. 2 νεκροί κ ένας αγνοείται.

Υγ. Τώρα θα ψάχνουν να βρούνε τι έφταιξε. ΈΧΟΥΜΕ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΌΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ..

 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Καλημερα στην ομαδα..Δυστυχώς, ενω τα πραγματα εβαιναν καλά, τα δολοφονικά blinds σε συνδυασμό με τα σκουπίδια που σερβιριζόμαστε, μας οδηγησαν στο rail σχετικά νωρίς...
Ο JIM αποχώρησε 25 με 30 στους 42 παικτες, μη πιανοντας κατι αξιόλογο, περα απο ενα φλοπάτο φουλ που δεν το πληρωθηκε κιόλας (!!) :headbang: :headbang:,
ενω εγω 22ος παίρνοντας ...δυο κόλπα σε όλο το session, με τα οποία διπλασιάζα τις μαρκες, εξ ου και το σχόλιο του JIM οτι μαγεύω..
Το πρωτο κόλπο με Α-10 κουπες blinds 150-300, raise εγω στα 1200,call ενα γατακι..
ΦΛΟΠ 7-J-Q
bet 1200 εγω, call αυτός,
Τurn 10
check, check
River 10 (!)
check εγω ,bet 1000 το γατακι, raise στα 3000 εγω, μπαινει το γατακι με ενα βαλε.. :2funny: :2funny: :2funny:
ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΩ!
Δευτερο κολπο και τελευταίο
Blinds 400-800 από θεση cutoff σερβιρομαι ΣΦΑΙΡΕΣ!  :rockon: :rockon:
bet o UTG 1200, call ενα γατακι, call εγω, call το button, ALL IN o BB ! :2funny: :2funny:
πασο ολοι call εγω και ανοιγει το τρελλό ασχετο γατακι Α-Q OFF  :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
board αδιαφορο ,στο rail o γατος, εκ νεου διπλασιασμό εγω στις 16.000 μαρκες..
Ε, απο κει κι επειτα δεν σταυρωσα φυλλο, πεφταν οι μαρκες και τα καρφωσα απο το button με Α-6 κουπες για να με callαρει ο ΒΒ με πιο πολλές μαρκε ςκαι Α-Κ off
[size=20pt]FLOP
6-6-K (!) :rockon: :rockon: :rockon:
TURN K  :headbang: :headbang:
RIVER A [/size]
και αποχωρησα με full over full ρε παιδιααααααααααααααααααααα!!  :helpplea: :helpplea: :helpplea:
Ο JIM τα ειδε ολα με την ατμόσφαιρα, τρελλαθηκε τελείως και εν μεσω ψιλοβροχου πηραμε το δρομο του γυρισμού...
[size=20pt]ΔΕΝ ΞΕΝΕΡΩΝΟΥΜΕ, ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ!!
ΑΥΡΙΟ Η ΣΕΙΡΑ ΤΟΥ PREMIOYM MEMBER ΚΑΙ ΤΟΥ JIM [/size]σε αυτο,
[size=30pt]GO GO EUROPEAN BOU POKER TEAM!!!![/size]

ΥΓ: Σταυρο ενημερωσέ μας για την κατάσταση στο νησί....

Δε πρζ για το τουρ ναύαρχε. Στο επόμενο καλύτερα.

Καλή επιτυχία σε jim & premioum στο τουρ.

Όσον αφορά για το νησί η θεομηνία έπληξε κυριος την Κρεμαστή-Ιαλυσό-Παστίδα-Μαριτσά.
Για να καταλάβεις Loxxe είναι από το αεροδρόμειο προς τη πόλη.

Η περιοχή που μένω δεν είχε προβληματα.

Απολογισμός τραγικός. 2 νεκροί κ ένας αγνοείται.

Υγ. Τώρα θα ψάχνουν να βρούνε τι έφταιξε. ΈΧΟΥΜΕ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΌΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ..

[size=50pt]ΑΡΧΗΓΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΑΣ ΠΑΡΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΥΝ ΥΠΕΡ ΠΑΝΤΩΝ ΑΓΩΝΑ ΤΟΥ PREMIOYM MEMBER ΚΑΙ ΤΟΥ JIM ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΙ ΜΕΛΛΕΙ ΓΕΝΕΣΘΑΙ ΕΥΧΟΜΕΘΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΥΠΑΡΧΗΓΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΑΣ ΠΑΡΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΥΝ ΥΠΕΡ ΠΑΝΤΩΝ ΑΓΩΝΑ ΤΟΥ ΝΗΣΙΟΥ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΥΡΗΧΤΕΙ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΚΤΑΚΤΟΥ ΑΝΑΓΚΗΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΙ ΜΕΛΛΕΙ ΓΕΝΕΣΘΑΙ ΕΥΧΟΜΕΘΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/size]
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.997
Πόντοι
1.486
Καλησπέρα από το χιονισμένο Λουξεμβούργο...σε λίγη ωρα ριχνονται στη μάχη του Βelgian Poker Challenge [size=15pt]o PREMIOUM MEMBER με τον JIM POKERSTARS[/size]...
[size=30pt]ΟΙ ΕΥΧΕΣ ΤΗΣ BOU POKER TEAM ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΑΔΕΡΦΙΑ!!
ΔΩΣΤΕ ΠΟΝΟ ΣΚΟΡΠΙΣΤΕ ΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΓΡΑΨΤΕ ΕΝΔΟΞΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΑΣ!!!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.997
Πόντοι
1.486
Δυστυχώς για την ομαδα, τα εφτάρια του Premioum και το Α-4 του JIM, δεν σταθηκαν αρκετά απέναντι στα Α-Κ και Q-Q αντιστοιχα , με αποτελεσμα την αποχωρηση απο το satelite..

[size=30pt] ΔΕΝ ΞΕΝΕΡΩΝΟΥΜΕ ΠΟTΕ, ΠΑΜΕ ΓΙ'ΑΛΛΑ!!
GO GO EUROPEAN BOU POKER TEAM!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.997
Πόντοι
1.486
Καλησπέρα Ποκεράδες..Νέα μεγάλη εξόρμηση σήμερα από τον JIM POKERSTARS ο οποίος ανεβαίνει ΦΟΥΡΙΟΖΟΣ STO NAMUR για να παρει το πολυπόθητο ticket για το BPC..(λυσσαξε πια..)
[size=20pt]OI ΕΥΧΕΣ ΜΑΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΦΙΛΕ,ΣΚΟΡΠΙΣΕ ΤΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΑ ΓΑΤΑΚΙΑ............
GO GO EUROPEAN BOU POKER TEAM!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Καλησπέρα Ποκεράδες..Νέα μεγάλη εξόρμηση σήμερα από τον JIM POKERSTARS ο οποίος ανεβαίνει ΦΟΥΡΙΟΖΟΣ STO NAMUR για να παρει το πολυπόθητο ticket για το BPC..(λυσσαξε πια..)
[size=20pt]OI ΕΥΧΕΣ ΜΑΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΦΙΛΕ,ΣΚΟΡΠΙΣΕ ΤΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΑ ΓΑΤΑΚΙΑ............
GO GO EUROPEAN BOU POKER TEAM!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Κριμα για Πριμιουμ και Τζιμ προχτες τα εβαλαν καλα τα ρεστα τους δεν τα πουλησαν καθως ηταν μπροστα ο Πριμιουμ με τα τσεκουρια του εναντι του μπικ σλικ  του αντιπαλου και ο Τζιμ ειχε ενα 35% με τον χρωματιστο ασσο του εναντι των κυριων..δε πειραζει τωρα παμε γι'αλλα ξεκινωντας απο χτες οπου μιλησα με Τζιμαρο με πηρε καθ'οδον προς το NAMUR οπου ανεβαινε ΦΟΥΡΙΟΖΟΣ λυσσαξε οπως ειπες Αρχηγε μου γιατι δεν κανει νταιρεκτ μπαι ιν να ηρεμησει.. ;) :cheesy: :grin: :dancing: :2funny:!!! Καλη επιτυχια του ευχομεθα να επεστρεψε με εναν ασσο τουλαχιστον στο μανικι... ;) :cheesy: :grin: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!

[size=40pt]ΥΠΑΡΧΗΓΕ ΜΟΥ ΑΝΗΣΥΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΑΚΡΑΙΑ ΚΑΙΡΙΚΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ ΣΤΗ ΡΟΔΟ ΕΧΟΥΜΕ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟΥΣ 4 ΝΕΚΡΟΥΣ... :( :( :( :(!!!!!!!!!!!!!!!
ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΑΣ ΠΑΡΑΥΤΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...;;;;????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/size]
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.997
Πόντοι
1.486
Δυστυχως......Για άλλη μια φορά ο JIM πηρε ενα μαθημα του πόσο συγκεντρωμένος πρέπει να εισαι στο πόκερ..Γιατί, όταν μετά από 6 ωρες παιχνιδιού εχουν μείνει 14 παικτες με €19.000 prize pool, με 12 να παιρνουν το εισητηριο (1.500€) και ο 13ος €1.292,00, εχεις 75.000 μαρκες και εισαι middle stack σε blinds 4.000 - 8.000 ante 1000 κι εχοντας πισω σου ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 4 γατακια ετοιμα να τα σπρωξουν με 15.000-20.000 μαρκες, [size=30pt]ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΟΥΤΕ ΤΟΥΣ ΑΣΣΟΥΣ!!!!![/size]
Ο JIM επέλεξε να παιξει το Α-Q off, me just call στην αρχη και με raise σε flop 9-J-Q....Επεσε σε εννιαρια που γινανε και ..ΚΑΡΕ και αποχαιρετησε BUBBLE!!!!!!!
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Δυστυχως......Για άλλη μια φορά ο JIM πηρε ενα μαθημα του πόσο συγκεντρωμένος πρέπει να εισαι στο πόκερ..Γιατί, όταν μετά από 6 ωρες παιχνιδιού εχουν μείνει 14 παικτες με €19.000 prize pool, με 12 να παιρνουν το εισητηριο (1.500€) και ο 13ος €1.292,00, εχεις 75.000 μαρκες και εισαι middle stack σε blinds 4.000 - 8.000 ante 1000 κι εχοντας πισω σου ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 4 γατακια ετοιμα να τα σπρωξουν με 15.000-20.000 μαρκες, [size=50pt]ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΟΥΤΕ ΤΟΥΣ ΑΣΣΟΥΣ...:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
Ο JIM επέλεξε να παιξει το Α-Q off, me just call στην αρχη και με raise σε flop 9-J-Q....Επεσε σε εννιαρια που γινανε και ..ΚΑΡΕ και αποχαιρετησε BUBBLE!!!!!!!
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Ελεος... :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Που εισαι Αρχηγε μας ενημερωσε μας για τα ποκερικα δρωμενα στα Ευρωπαςςςςςςς :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.997
Πόντοι
1.486
Που εισαι Αρχηγε μας ενημερωσε μας για τα ποκερικα δρωμενα στα Ευρωπαςςςςςςς :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Το μεσημέρι δε μιλάγαμε μαζι??? :2funny: :2funny: :2funny:
Τέλος πάντων, ο JIM εχει λυσσαξει στο grinding με το δικό μου λογαριασμό, καθότι στην Ελλαδα το γαμησανε με τις τελευταίες εξελίξεις...Τα αποτελέσματα αρκετά καλά, ενα χιλιάρικο από satelite τoy SUNDAY MILLION,όπου μετα από 8 ωρες καρφωμένος στο pc, ο JIM φτανει τελικό τραπέζι, με τους 4 να παιρνουν το εισητηριο (1050 δολλάρια).Εχουν μεινει 5, ο JIM σερβιρεται 8-8,shortstack (4 στους 5),τα καρφωνει και τον callαρει ο ΒΒ με περισσοτερα,ανοιγουν κι εχει ο ΒΒ Α-Κ..
[size=20pt]ΦΛΟΠ Α-9-5 αρχιζουμε να φοραμε πλερέζες
TURN 10 βγαζουμε μαντηλια να κλαψουμε..
RIVER 8 (!!!) και σηκώνουμε την περιοχη στο ποδι!!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Αυριο ψηνεται ο jIM να παει σε αυτο,
θα σας κραταμε ενημερους....
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Το μεσημέρι δε μιλάγαμε μαζι??? :2funny: :2funny: :2funny:
Τέλος πάντων, ο JIM εχει λυσσαξει στο grinding με το δικό μου λογαριασμό, καθότι στην Ελλαδα το γαμησανε με τις τελευταίες εξελίξεις...Τα αποτελέσματα αρκετά καλά, ενα χιλιάρικο από satelite τoy SUNDAY MILLION,όπου μετα από 8 ωρες καρφωμένος στο pc, ο JIM φτανει τελικό τραπέζι, με τους 4 να παιρνουν το εισητηριο (1050 δολλάρια).Εχουν μεινει 5, ο JIM σερβιρεται 8-8,shortstack (4 στους 5),τα καρφωνει και τον callαρει ο ΒΒ με περισσοτερα,ανοιγουν κι εχει ο ΒΒ Α-Κ..
[size=20pt]ΦΛΟΠ Α-9-5 αρχιζουμε να φοραμε πλερέζες
TURN 10 βγαζουμε μαντηλια να κλαψουμε..
RIVER 8 (!!!) και σηκώνουμε την περιοχη στο ποδι!!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Αυριο ψηνεται ο jIM να παει σε αυτο,
θα σας κραταμε ενημερους....
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

ΧΑΧΑΧΑ :cheesy: :grin: Ναι ρε Αρχηγε εγραψα κατι οπως μου πες για να κανουμε γκανιοτα στο θρεντ τι θα βγαλει ο Αντισθενης.. ;) :cheesy: :grin: :dancing: :2funny: :2funny:
Ωραιος ο Τζιμαρος..(οχι Τζιμερος προσοχη μακρια απο μας.. :2funny: :2funny: :priest: :priest: :priest: :2funny: :2funny: :2funny:) τι εκανε χτες ολημερις εβγαλε τιποτα απ'το ανελεητο γκρινταρισμα..;;?? Ασ'τον να παει εμψυχωσε τον για το 220αρι freezeout pas de Rebuy/ pas de Addon ειν'ευκαιρια να ρεφαρει στο λαιβ αν και τα 220 ειναι ψιχουλα φαν στεικ για κεινον θα τα καρφωσει φοβαμαι πρεπει να παιζει τουρ με μπαιν 500+ για να τα παιζει σοβαρα οπως τα δυο μειν στο λουτρατσι τετοια εποχη περυσι καλη ωρα και μαρτη στο γκρικ καπ στο 660αρι μειν οπου πηγατε ολοι μαζι με τον αγωνιστικο Καβο (Που ειναι ο ηρωικος Υπαρχηγος..;;??!!!) και εκανε το καλυτερο λαιβ ραν της μεχρι τωρα καριερας του ο Τζιμαρος και στο 550αρι του δεκεμβρη δεν τα πηγαινε ασχημα επαιζε σολιντ θα φτανε στα επαθλα στανταρ αν δεν μπαμπιταριζοτανε απο εναν γνωστο ρεγκ των τουρ που ειδε τα ρεστα του Τζιμαρου με 910 οφ πατωντας στο δεκαρι σε 10 χάι φλοπ και ενω ηταν πολυ μπροστα με τους βαλεδες του ο τζιμαρος εχασε απ'το ενιαρι στο ριβερ του κωλοφαρδου... :- :- :- :'( :'( :'( :headbang: :headbang: :headbang:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.997
Πόντοι
1.486
Καλημερα ποκεράδες...Ιντερνετικές βραδιές περναμε εδω με τον JIM καθοτι αποφασίσαμε να μην παει στο χτεσινο freezout και να παμε μαζι την Τριτη σε αυτό.


Και αφου το αποφασίσαμε αρχισε το grindαρισμα...
Πρωτη θεση στο satelite PCA και 700 δολλαρια, τα οποία δεν μπορεσαμε να τα "βγαλουμε" γιατι ειχε ηδη αρχίσει το main..Παραλίγο να με εστελνε στην Καραιβική-μην ξεχναμε οτι παιζει με το δικο μου λογαριασμό- αλλά τελικά βγηκε 9ος..Αφού απεκλεισε σε ενα χέρι τους διασημους pokerstars players "imdanuts" και "Jthadeus"!!!
Ταυτοχρονα ειχαμε μια 9η θεση σε ενα 33αρι και αλλα 185 δολλάρια και μια 39η σε ενα 44αρι για 154 δολλάρια...
Σημερα εχει εκ νεου internet playing....
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Καλημερα ποκεράδες...Ιντερνετικές βραδιές περναμε εδω με τον JIM καθοτι αποφασίσαμε να μην παει στο χτεσινο freezout και να παμε μαζι την Τριτη σε αυτό.


Και αφου το αποφασίσαμε αρχισε το grindαρισμα...
Πρωτη θεση στο satelite PCA και 700 δολλαρια, τα οποία δεν μπορεσαμε να τα "βγαλουμε" γιατι ειχε ηδη αρχίσει το main..Παραλίγο να με εστελνε στην Καραιβική-μην ξεχναμε οτι παιζει με το δικο μου λογαριασμό- αλλά τελικά βγηκε 9ος..Αφού απεκλεισε σε ενα χέρι τους διασημους pokerstars players "imdanuts" και "Jthadeus"!!!
Ταυτοχρονα ειχαμε μια 9η θεση σε ενα 33αρι και αλλα 185 δολλάρια και μια 39η σε ενα 44αρι για 154 δολλάρια...
Σημερα εχει εκ νεου internet playing....
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

[size=30pt]ΓΙΑ ΤΗ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ ΘΑ ΣΑΛΠΑΡΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΛΟΙΟ ΤΟΥ Ο ΝΑΥΑΡΧΟΣ... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!

ΟΡΜΗΣΤΕ ΤΗ ΤΡΙΤΗ ΑΡΧΗΓΕ ΚΑΙ ΤΖΙΜ ΣΗΚΩΣΤΕ ΤΟ ΤΟΥΡ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΕΙΝ'Η ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΜΑΣ 1ριμπαι 1 αντον τιναξτε τους την μπανκαααααα :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/size]

Περιεγραψε μας τις τελευταιες ιντερνετικες εξελιξεις του Τζιμαρου και πως μπαντμπιταρισε τους διασημους Ποκερσταρς Προ Σουπερνοβες... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:;;;???!!!!


Υ.Γ.
Εδω λεει οτι ο ImDaNuts στηνεται απ'τη σταρς να παιρνει τα 14 στα 15 κοινφλιπς μου παιζει στα μεγαλα τουρ ασχετα απ'το φυλλο που κρατα τα παιρνει ολα με 92 οφ,κτλ... :o :o :o :o :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:!!!! Καλα που εκλεισε δω τελικα τετοια που'ταν... :dancing: :dancing: :dancing:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.997
Πόντοι
1.486
Καλημερα ποκεράδες..Χθεσινοβραδυνο grindάρισμα των τριων μας, απέφερε μια τριτη θέση σε μενα στο 45αρι sit'n go (7$) και μια ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ στον PREMIOUM,όπου εγινε της τρελλής απο τα πανηγυρια!!! :dancing: :dancing: :dancing:
Σημερα πάμε εκδρομη τον JIM εδω,
όπου και θα τον γκρεμίσω από την κορυφή του καστρου για να μαθει να μου κανει raise!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ΥΓ: Για τον "Imdanuts" τα ειδα, τα λεγα κι εγω για τον Καλφα, αλλά αντε αποδειξέ το, φιλε LOXXOS...
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.997
Πόντοι
1.486
Τελικά δεν τον εριξα από το καστρο..Αφησαμε τα ιχνη μας στο δάσος και γυρίσαμε δριμύτεροι!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • Φωτογραφία3679.jpg
    Φωτογραφία3679.jpg
    354,9 KB · Εμφανίσεις: 22
  • Φωτογραφία3677.jpg
    Φωτογραφία3677.jpg
    309,7 KB · Εμφανίσεις: 28

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Την καλησπέρα μου στην ομαδάρα..

Επιτέλους το νετ έφτιαξε μετά τις βροχές κ είπα να ποστάρω.

Μετά βίας άνοιγε το google, πόσο μάλλον να μπω στο bou..

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ στο επόμενο τουρ σας κ στην stars βέβαια.

[size=30pt]GO GO EUROPEAN BOU POKER TEAM!![/size]
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Τελικά δεν τον εριξα από το καστρο..Αφησαμε τα ιχνη μας στο δάσος και γυρίσαμε δριμύτεροι!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

ΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑ ;) :cheesy: :grin: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :dancing: :dancing: :dancing: :rockon: :rockon: :rockon:!!!! θεικες οι υπογραφες στο κορμο τα μεγαλα ποκερικα ονοματα θα μεινουν χαραγμενα για παντα στην ιστορια εις των αιωνων των αιωνων αμην... ;) :cheesy: :grin: :2funny: :dancing: :priest: :priest: :priest: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Την καλησπέρα μου στην ομαδάρα..

Επιτέλους το νετ έφτιαξε μετά τις βροχές κ είπα να ποστάρω.

Μετά βίας άνοιγε το google, πόσο μάλλον να μπω στο bou..

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ στο επόμενο τουρ σας κ στην stars βέβαια.

[size=30pt]GO GO EUROPEAN BOU POKER TEAM!![/size]

Καλησπερα Υπαρχηγε εφτιαξε το νετ σε εσας σταματησαν οι βροχες ευτυχως στη Ροδο αλλα απο τη πολλη βροχη στην Αθηνα σε λιγο δε θα εχουμε δω νετ... :grin: :grin: :dancing: :dancing:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.997
Πόντοι
1.486
                                      [size=20pt] ΠΟΚΕΡΙΚΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΝ:[/size]

[size=20pt]Αυριο Τρίτη και περί ωρας 19.30, ο Αρχηγός της EUROPEAN BOU POKER TEAM συνεπικουρούμενος απο τον POKERSTARS QUALIFIER JIM, θα δώσουν την πέμπτη μαχη επί Βελγικού εδάφους.
]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom