Νέα

Poker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnkayliaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.997
Πόντοι
1.486
να εισαι ειλικρινης. τσαντιστηκες γιατι χτυπαγε με μετριο φυλλο στο χερι. το ποκερ ειναι ατομικο παιχνιδι παντα σε μια μερια καταληγει το ποτ. εκτος και παιζετε κοινο ταμειο. δεν αντιλαμβανομαι την εννοια της ομαδικοτητας πως την εννοεις εσυ σε καμια αλλη περιπτωση εκτος κοινου ταμειου. ή εσυ θα επαιρνες τα λεφτα ή αυτος.
ΕΓΩ ΤΟ ΠΟΚΕΡ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΠΙΟ "ΗΘΙΚΑ", άρα,η έννοια της ομαδικότητας εχει να κάνει με τις αυξανόμενες πιθανότητες μιας ομάδας να φτάσει όσο πιο ψηλά γίνεται στο παιχνίδι, ετσι ωστε στο τελικό τραπέζι οι πιθανότητες να ειναι μεγαλύτερες του 1 προς 10....Στο δε τελικό τραπέζι η έννοια της ομαδικότητας έχει να κάνει με το να "πουσάρεις" με τον/τους παίκτες που εισαστε στην ιδια ομάδα,τους υπόλοιπους ώστε να αυξηθούν εκ νεου οι πιθανότητες το τρόπαιο να καταλήξει στην ΟΜΑΔΑ!
ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΙΖΩΝΕΙΣ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΑΤΙΚΑ? :tickedoff: :tickedoff:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
ΕΓΩ ΤΟ ΠΟΚΕΡ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΠΙΟ "ΗΘΙΚΑ", άρα,η έννοια της ομαδικότητας εχει να κάνει με τις αυξανόμενες πιθανότητες μιας ομάδας να φτάσει όσο πιο ψηλά γίνεται στο παιχνίδι, ετσι ωστε στο τελικό τραπέζι οι πιθανότητες να ειναι μεγαλύτερες του 1 προς 10....Στο δε τελικό τραπέζι η έννοια της ομαδικότητας έχει να κάνει με το να "πουσάρεις" με τον/τους παίκτες που εισαστε στην ιδια ομάδα,τους υπόλοιπους ώστε να αυξηθούν εκ νεου οι πιθανότητες το τρόπαιο να καταλήξει στην ΟΜΑΔΑ!
ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΙΖΩΝΕΙΣ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΑΤΙΚΑ? :tickedoff: :tickedoff:

τι μαλακιες και πουσαρισματα λες. για να πουσαρεις καποιον αλλο σημαινει οτι δε θα πουσαρεις το χερι σου. και γιατι να πουσαρει ο τζιμ εσενα και να μη πουσαρεις εσυ τον τζιμ στο συγκεκριμενο χερι τοτε? εκτος και θεωρεις οτι ειναι μικροτερης αξιας παιχτης αν και απο τις επιτυχιες του δε φαινεται κατι τετοιο.
οπως και να το γυρισεις δε βγαινει η 'λογικη' σου.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
ωραια εννοια του 'ηθικου' ποκερ παντως. θελω ομαδα απο παιχτες που θα αβανταρουν το δικο μου παιχνιδι και να ειναι αδιαφοροι για το δικο τους. για το καλο της "ομαδας". χαχαχα με εκανες και γελασα. αμα βρισκεις και τα κανεις παντως καλα κανεις  :grin:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.997
Πόντοι
1.486
τι μαλακιες και πουσαρισματα λες. για να πουσαρεις καποιον αλλο σημαινει οτι δε θα πουσαρεις το χερι σου. και γιατι να πουσαρει ο τζιμ εσενα και να μη πουσαρεις εσυ τον τζιμ στο συγκεκριμενο χερι τοτε? εκτος και θεωρεις οτι ειναι μικροτερης αξιας παιχτης αν και απο τις επιτυχιες του δε φαινεται κατι τετοιο.
οπως και να το γυρισεις δε βγαινει η 'λογικη' σου.
ANTE ΠΑΛΙ....Γιατι στο συγκεκριμένο χερι που λές ,ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣ!!!!!!!!!!Και συμφωνα με τη δική μου λογική,δε συνεφερε, σ'εκείνο το χρονικό σημείο να σφαχτουμε μεταξύ μας αφού ειχαν φυγει ολοι οι άλλοι.Ούτε τα blinds ηταν τετοια για value..
και φυσικάθα πουσαρω εγω τον JIM και το αντιστροφο, με την εννοια ότι αμα εχει/εχω λίγες μαρκες δεν θα τον παιξω/θα με παιξει ρεστα για να φυγει/φυγω..ΑΜΑΝ ρε συ ,τι κόλλημα εχεις και δεν καταλαβαίνεις βασική στρατηγική ΟΜΑΔΑΣ???
Και φυσικα δε θεωρω ότι ειμαι μεγαλύτερης αξίας παίκτης από κανεναν,αλλά πιστευω ούτε και ψαρι δεν ειμαι.Απλα ο JIM εκατσε σε upswing συνεχόμενο...Το ρητο "πολλά βαζεις, πολλά παιρνεις" το ξέρεις?Ισχύει αλλά και ανάποδα και αντιστρόφως ανάλογα...
και με την ευκαιρία ο JIM κασαρε εκ νεου χτες..8ος σε 55$ ΝL
Δειτε εδω..
ωραια εννοια του 'ηθικου' ποκερ παντως. θελω ομαδα απο παιχτες που θα αβανταρουν το δικο μου παιχνιδι και να ειναι αδιαφοροι για το δικο τους. για το καλο της "ομαδας". χαχαχα με εκανες και γελασα. αμα βρισκεις και τα κανεις παντως καλα κανεις  :grin:
πρεπει να εχεις πιει,δεν εξηγειται αλλιώς...ΒΡΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ...
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
".....απόλυτη απογοήτευση..."!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Μην τρελλαινεσαι φίλε, το παιχνίδι εχει τα up και τα down του..Οταν βγηκες πρωτος κατω,σ ε εκείνη τη θρυλική βραδια του Νοεμβρίου περυσι, θυμάσαι τι "εσπαγες" στους αλλους???Εμπαινες με Q-6 off πχ κι εβρισκες  κεντα στο 7!Ετσι ειναι, εχουμε downswing και upswing.Υπομονη και anger management... ;) ;) ;) ;)
[size=20pt]ANTE ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ,ΑΥΡΙΟ ΒΡΑΔΥ ΡΙΧΝΟΜΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗ ΜΑΧΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!![/size]
[size=30pt]GO GO EUROPEAN BOU POKER TEAM!!!!!!![/size]

[size=50pt]ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗ ΜΑΧΗ ΑΡΧΗΓΕ ΜΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]

Υ.Γ.δυο ψιλοδιορθωσεις μονο για τους τυπους του λογου Αρχηγε μου η θρυλικη βραδια περυσι το χειμωνα ηταν 23 Γεναρη.. :) τελος Νοεμβρη ηταν η πρωτη θρυλικη βραδια επισης οταν γνωριστηκαμε για πρωτη φορα εξ'ιδιοις ομασι και παιξαμε εκεινο το πρωτο τεταρτιατικο οπου αποκλειστηκα 20ος με 37.000 μαρκες κρατωντας ΑΑ εναντιων AQ ενος πεπονα των πρωτων τουρ που γινοταν χαμος και δεν τον ξαναειδαμε ποτε..επισης καλα που ειπες το πχ. στο Q-6 off καθως δεν εχω παιξει ποτε τετοιο χερι οφ ή ον σε τουρ περαν της πρωτης ωρας με τα χαμηλα μπλαιντς εννοειται στο κας παντως μονο τετοια παιζω... :) :) :) ;) ;) :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :2funny: :2funny: :2funny: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!

[size=30pt]ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΗΚΩΣΕ ΤΟ ΤΟ ΤΙΜΗΜΕΝΟ ΣΤΟ ΒΕΛΓΙΟ ΤΟ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ χωρις ατυχη απροοπτα και παρεξηγησεις με την γλωσσα ευχομεθα... ;) :cheesy: :grin: :2funny: :2funny: :dancing: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρες..

Ο Ναύαρχος είναι έτοιμος να πυρπολήσει κ πάλι..

[size=25pt]ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ EUROPEAN ΑΡΧΗΓΕ!![/size]





 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.997
Πόντοι
1.486
Καλησπέρα στην ποκερική ομάδα.Όπως αναμένατε και περίμενα κι εγω, [size=20pt]ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ Η ΟΜΑΔΑ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΑΡΧΗΓΟΥ ΔΙΔΑΞΕ ΠΟΚΕΡ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΤΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΑ ΓΑΤΑΚΙΑ!!!!
[/size]
Παρά τις αντιξοότητες το εισητήριο περιήλθε στα χέρια μου αλλά θα χρησιμοποιηθεί διαφορετικά, θα εξηγησω πιο κατω...
Το ταξίδι λοιπόν χτες ξεκίνησε κατα τις 16.30 ωρα δικιά μας-17.30 Ελλαδας- για να κάνω και ανίχνευση του χωρου και της διαδρομής..Μια διαδρομή πολύ κουραστική ,καθότι το SPA βρισκεται διαμετρικά αντιθετα από το NAMUR,στα ιδια χλμ μεν αλλά ο δρόμος πιο επαρχιακός και κυρίως ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ!
Εν μεσω λοιπόν ομίχλης και σκοταδιού, ο ηρωικός αρχηγός ταξίδεψε με μοναδικη βοήθεια το GPS, για να βρει το καζίνο, όπυ θα γινοταν το τουρνουα..
ΚΑΖΙΝΟ SPA, το παλαιοτερο καζίνο στον κόσμο παρακαλώ-1763-σε ενα Διωροφο ξενοδοχείο με στοιχεία κλασσικής διακόσμησης, με κατω τα μηχανακια/μπλιμπλικια και τις ρουλεττες-δυο ολες κι όλες!!! ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ- και την αιθουσα ποκερ σε όλο τον πανω οροφο..Ταλαιπωρημενο ξενοδοχείο,μετρησα 25 τραπέζια ποκερ..Λεω "Ωραία, θα χορτάσουμε παιχνίδι..""
20.00 αρχιζε το τουρνουά,εφτασα κατα τις 19.00 εγω,απευθείaς μεσα μεσω της καρτας που ειχα βγαλει στο NAMUR, τσαμπα εισοδος ,καφεδες,περιοδικά και ..σουπα για τους πεινασμένους με ψωμακια!!  :2funny: :2funny:
Ζηταω ενα νερο στο μπαρ,τρωω μια κατακούτελα από την τιμή, 3.5 ευρω το ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙ!!!!!!  :headbang: :headbang: :headbang:
Τελος παντως 8 παρα ανεβαινω πάνω ,ΨΥΧΗ ΖΩΣΑ δεν υπηρχε..Μονος μου σε μια τεραστια αιθουσα, σαν το φαντασμα, περιφερόμουν  κι εβγαζα φωτο ανενοχλητος, καθομουν στα τραπεζια-Ωραιες πολυθρόνες παραπιμπτόντως-μια ερημια ανεξήγητη για satelite τουρνουα με τετοιο buy in..
8 και 10 εμφανιζεται ενας ντιλερ και αρχιζει να φτιαχνει τραπέζια..Ωραια λεω, θα αρχίσουμε..
9 παρα τεταρτο ειχαν μαζευτει...4 ατομα!!!!!
λεω τι γινεται, μου λενε ότι μαλλον δε θα γινει λόγω ελλειψης παικτων.Αρχιζω να φωναζω, τι μαλακιες ειναι αυτες,εκανα 150 χλμ να ερθω και αλλα 150 να γυρισω, μου λενε εχετε δικιο αλλα ...
Τελικά 9 και 30 και αφου καταντησαμε να ..ψαρευουμε παικτες από τα  ..μηχανακια (!!), μαζευτηκαμε 10 παικτες και καθησαμε να παιζουμε σε δυο τραπέζια, αλλα οι πεντε κενες θεσεις σε καθε τραπέζι ειχανε μαρκες, σαν να υπηρχαν παικτες που ελειπαν..
ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΔΙΑΛΟΓΟ ΓΙΑ ΧΑΡΑΚΙΡΙ....
-Που ειναι οι παικτες, μου λενε δεν υπαρχουν αλλοι..
-Και αυτες οι μαρκες σε τι αντιστοιχουν τότε???
-Α, ειναι για μαζεψετε αρκετό στακ !!!!!!!!
-Ρε παιδια, αφου οι μαρκες δεν εχουν πληρωθει πώς στο διάολο παιζουν???
-Α, ετσι γινεται πάντα!!!!!!!!!Όταν δεν υπαρχουν παικτες βαζουμε μαρκες και λιγοστευουν με τα blinds!!!!!!!!!
ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ,ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΙ ΕΓΩ.... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Στα του παιχνιδιου τωρα, Ενα εισητηριο και 50 ευρω ο δευτερος τα επαθλα,τι να παιξεις με 10 παικτες μονο, τους καθαρισα σε 2 ωρες εν ριπη οφθαλμού..
Εβγαλα ενα φλοπατο φουλ, εσπασα Ασσους με βαλέδες,αλλά η παρτιδα που καθαρισα τρεις μαζεμένους εμελλε να ειναι και η τελευταία αφου...φυγανε όλοι και μετα, μετραγανε τις μαρκες να δουν ποιος θα παρει τα 50 ευρω!! :2funny: :2funny:
Εχουμε μεινει 4 παικτες...Σερβιρομαι 4-4 HUGE STACK,MASIVE CHEAPLEADER,UTG και κανω raise 4.000 chips, blinds 1000-2000
call ο διπλανός μου δευτερος σε μαρκες,call και οι αλλοι δυο..
ΦΛΟΠ 4-3-7
check εγω, all in ο διπλανος, auto call και οι αλλοι, γελαω εγω,Showdown A-A o διπλανος (!!!!) ,J-J και Α-Κ οι αλλοι δυο
turn river αδιαφορα και βρισκομαι εγω νικητης με όλες τις μαρκες μπροστα μου- ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ LOXXE ΝΑ ΜΕ ΤΡΑΒΗΞΕΙΣ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΑ ΤΕΣΣΑΡΙΑ-και τα γατάκια να βριζουν στα βελγικα το διπλανο μου, που εκανε just call τους Ασσους!!! :2funny: :2funny: :2funny:.
Τεός παντων δεν το χαρηκα πολύ το παιχνίδι,παω να γραφτω στο ταμειο για το ΜΑΙΝ "ATHENA" και μου λεει ο τυπος ότι μεσω της καρτας σας κανετε registration με τον κωδικο που θα σας στειλουμε, ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΩΝ ΔΥΟ ΚΑΖΙΝΟ ΘΕΛΕΤΕ!
Φευγοντας τα ειδα όλα, 12 τα μεσανυχτα, 150 χλμ με ψιλοβροχο, ομίχλη σαν κουβέρτα, και να προσπερναω τις νταλίκες σχεδόν στα τυφλά και σε σκοτάδι, γιατι οι ΜΑΛΑΚΕΣ ΟΙ ΒΕΛΓΟΙ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΤΑ ΦΩΤΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΙΣ ΕΘΝΙΚΕΣ!!!! ...Πολυ επικίνδυνη διαδρομή, δεν την ξανακάνω νυχτα, γιαυτό αποφάσισα να χρησιμοποιήσω το ticket για το satelite του NAMUR/BELGIAN POKER CHALLENGE - Main Event στις 22 Νοεμβρίου που θα ειναι και ο JIM εδω....
ΤΕΛΟΣ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗΣ,Αλλη μια επιτυχία στο ενεργητικό της ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ!!!!!
[size=30pt]GO GO EUROPEAN BOU POKER TEAM!!!![/size]
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Καλησπέρα στην ποκερική ομάδα.Όπως αναμένατε και περίμενα κι εγω, [size=20pt]ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ Η ΟΜΑΔΑ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΑΡΧΗΓΟΥ ΔΙΔΑΞΕ ΠΟΚΕΡ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΤΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΑ ΓΑΤΑΚΙΑ!!!!
[/size]
Παρά τις αντιξοότητες το εισητήριο περιήλθε στα χέρια μου αλλά θα χρησιμοποιηθεί διαφορετικά, θα εξηγησω πιο κατω...
Το ταξίδι λοιπόν χτες ξεκίνησε κατα τις 16.30 ωρα δικιά μας-17.30 Ελλαδας- για να κάνω και ανίχνευση του χωρου και της διαδρομής..Μια διαδρομή πολύ κουραστική ,καθότι το SPA βρισκεται διαμετρικά αντιθετα από το NAMUR,στα ιδια χλμ μεν αλλά ο δρόμος πιο επαρχιακός και κυρίως ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ!
Εν μεσω λοιπόν ομίχλης και σκοταδιού, ο ηρωικός αρχηγός ταξίδεψε με μοναδικη βοήθεια το GPS, για να βρει το καζίνο, όπυ θα γινοταν το τουρνουα..
ΚΑΖΙΝΟ SPA, το παλαιοτερο καζίνο στον κόσμο παρακαλώ-1763-σε ενα Διωροφο ξενοδοχείο με στοιχεία κλασσικής διακόσμησης, με κατω τα μηχανακια/μπλιμπλικια και τις ρουλεττες-δυο ολες κι όλες!!! ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ- και την αιθουσα ποκερ σε όλο τον πανω οροφο..Ταλαιπωρημενο ξενοδοχείο,μετρησα 25 τραπέζια ποκερ..Λεω "Ωραία, θα χορτάσουμε παιχνίδι..""
20.00 αρχιζε το τουρνουά,εφτασα κατα τις 19.00 εγω,απευθείaς μεσα μεσω της καρτας που ειχα βγαλει στο NAMUR, τσαμπα εισοδος ,καφεδες,περιοδικά και ..σουπα για τους πεινασμένους με ψωμακια!!  :2funny: :2funny:
Ζηταω ενα νερο στο μπαρ,τρωω μια κατακούτελα από την τιμή, 3.5 ευρω το ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙ!!!!!!  :headbang: :headbang: :headbang:
Τελος παντως 8 παρα ανεβαινω πάνω ,ΨΥΧΗ ΖΩΣΑ δεν υπηρχε..Μονος μου σε μια τεραστια αιθουσα, σαν το φαντασμα, περιφερόμουν  κι εβγαζα φωτο ανενοχλητος, καθομουν στα τραπεζια-Ωραιες πολυθρόνες παραπιμπτόντως-μια ερημια ανεξήγητη για satelite τουρνουα με τετοιο buy in..
8 και 10 εμφανιζεται ενας ντιλερ και αρχιζει να φτιαχνει τραπέζια..Ωραια λεω, θα αρχίσουμε..
9 παρα τεταρτο ειχαν μαζευτει...4 ατομα!!!!!
λεω τι γινεται, μου λενε ότι μαλλον δε θα γινει λόγω ελλειψης παικτων.Αρχιζω να φωναζω, τι μαλακιες ειναι αυτες,εκανα 150 χλμ να ερθω και αλλα 150 να γυρισω, μου λενε εχετε δικιο αλλα ...
Τελικά 9 και 30 και αφου καταντησαμε να ..ψαρευουμε παικτες από τα  ..μηχανακια (!!), μαζευτηκαμε 10 παικτες και καθησαμε να παιζουμε σε δυο τραπέζια, αλλα οι πεντε κενες θεσεις σε καθε τραπέζι ειχανε μαρκες, σαν να υπηρχαν παικτες που ελειπαν..
ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΔΙΑΛΟΓΟ ΓΙΑ ΧΑΡΑΚΙΡΙ....
-Που ειναι οι παικτες, μου λενε δεν υπαρχουν αλλοι..
-Και αυτες οι μαρκες σε τι αντιστοιχουν τότε???
-Α, ειναι για μαζεψετε αρκετό στακ !!!!!!!!
-Ρε παιδια, αφου οι μαρκες δεν εχουν πληρωθει πώς στο διάολο παιζουν???
-Α, ετσι γινεται πάντα!!!!!!!!!Όταν δεν υπαρχουν παικτες βαζουμε μαρκες και λιγοστευουν με τα blinds!!!!!!!!!
ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ,ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΙ ΕΓΩ.... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Στα του παιχνιδιου τωρα, Ενα εισητηριο και 50 ευρω ο δευτερος τα επαθλα,τι να παιξεις με 10 παικτες μονο, τους καθαρισα σε 2 ωρες εν ριπη οφθαλμού..
Εβγαλα ενα φλοπατο φουλ, εσπασα Ασσους με βαλέδες,αλλά η παρτιδα που καθαρισα τρεις μαζεμένους εμελλε να ειναι και η τελευταία αφου...φυγανε όλοι και μετα, μετραγανε τις μαρκες να δουν ποιος θα παρει τα 50 ευρω!! :2funny: :2funny:
Εχουμε μεινει 4 παικτες...Σερβιρομαι 4-4 HUGE STACK,MASIVE CHEAPLEADER,UTG και κανω raise 4.000 chips, blinds 1000-2000
call ο διπλανός μου δευτερος σε μαρκες,call και οι αλλοι δυο..
ΦΛΟΠ 4-3-7
check εγω, all in ο διπλανος, auto call και οι αλλοι, γελαω εγω,Showdown A-A o διπλανος (!!!!) ,J-J και Α-Κ οι αλλοι δυο
turn river αδιαφορα και βρισκομαι εγω νικητης με όλες τις μαρκες μπροστα μου- ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ LOXXE ΝΑ ΜΕ ΤΡΑΒΗΞΕΙΣ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΑ ΤΕΣΣΑΡΙΑ-και τα γατάκια να βριζουν στα βελγικα το διπλανο μου, που εκανε just call τους Ασσους!!! :2funny: :2funny: :2funny:.
Τεός παντων δεν το χαρηκα πολύ το παιχνίδι,παω να γραφτω στο ταμειο για το ΜΑΙΝ "ATHENA" και μου λεει ο τυπος ότι μεσω της καρτας σας κανετε registration με τον κωδικο που θα σας στειλουμε, ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΩΝ ΔΥΟ ΚΑΖΙΝΟ ΘΕΛΕΤΕ!
Φευγοντας τα ειδα όλα, 12 τα μεσανυχτα, 150 χλμ με ψιλοβροχο, ομίχλη σαν κουβέρτα, και να προσπερναω τις νταλίκες σχεδόν στα τυφλά και σε σκοτάδι, γιατι οι ΜΑΛΑΚΕΣ ΟΙ ΒΕΛΓΟΙ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΤΑ ΦΩΤΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΙΣ ΕΘΝΙΚΕΣ!!!! ...Πολυ επικίνδυνη διαδρομή, δεν την ξανακάνω νυχτα, γιαυτό αποφάσισα να χρησιμοποιήσω το ticket για το satelite του NAMUR/BELGIAN POKER CHALLENGE - Main Event στις 22 Νοεμβρίου που θα ειναι και ο JIM εδω....
ΤΕΛΟΣ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗΣ,Αλλη μια επιτυχία στο ενεργητικό της ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ!!!!!
[size=30pt]GO GO EUROPEAN BOU POKER TEAM!!!![/size]


[size=70pt]ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΘΕΙΚΟ ΠΟΣΤ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΝΑΥΑΡΧΕ ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]

Συγχαρητηρια για το εισητηριο Αρχηγε μας στειλε μας το λινκ σε ποιο τουρ θα πας για να καταλαβουμεεεενννν :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[size=50pt]GO GO EUROPEAN BOU POKER TEAM:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα στην ποκερική ομάδα.Όπως αναμένατε και περίμενα κι εγω, [size=20pt]ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ Η ΟΜΑΔΑ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΑΡΧΗΓΟΥ ΔΙΔΑΞΕ ΠΟΚΕΡ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΤΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΑ ΓΑΤΑΚΙΑ!!!!
[/size]
Παρά τις αντιξοότητες το εισητήριο περιήλθε στα χέρια μου αλλά θα χρησιμοποιηθεί διαφορετικά, θα εξηγησω πιο κατω...
Το ταξίδι λοιπόν χτες ξεκίνησε κατα τις 16.30 ωρα δικιά μας-17.30 Ελλαδας- για να κάνω και ανίχνευση του χωρου και της διαδρομής..Μια διαδρομή πολύ κουραστική ,καθότι το SPA βρισκεται διαμετρικά αντιθετα από το NAMUR,στα ιδια χλμ μεν αλλά ο δρόμος πιο επαρχιακός και κυρίως ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ!
Εν μεσω λοιπόν ομίχλης και σκοταδιού, ο ηρωικός αρχηγός ταξίδεψε με μοναδικη βοήθεια το GPS, για να βρει το καζίνο, όπυ θα γινοταν το τουρνουα..
ΚΑΖΙΝΟ SPA, το παλαιοτερο καζίνο στον κόσμο παρακαλώ-1763-σε ενα Διωροφο ξενοδοχείο με στοιχεία κλασσικής διακόσμησης, με κατω τα μηχανακια/μπλιμπλικια και τις ρουλεττες-δυο ολες κι όλες!!! ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ- και την αιθουσα ποκερ σε όλο τον πανω οροφο..Ταλαιπωρημενο ξενοδοχείο,μετρησα 25 τραπέζια ποκερ..Λεω "Ωραία, θα χορτάσουμε παιχνίδι..""
20.00 αρχιζε το τουρνουά,εφτασα κατα τις 19.00 εγω,απευθείaς μεσα μεσω της καρτας που ειχα βγαλει στο NAMUR, τσαμπα εισοδος ,καφεδες,περιοδικά και ..σουπα για τους πεινασμένους με ψωμακια!!  :2funny: :2funny:
Ζηταω ενα νερο στο μπαρ,τρωω μια κατακούτελα από την τιμή, 3.5 ευρω το ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙ!!!!!!  :headbang: :headbang: :headbang:
Τελος παντως 8 παρα ανεβαινω πάνω ,ΨΥΧΗ ΖΩΣΑ δεν υπηρχε..Μονος μου σε μια τεραστια αιθουσα, σαν το φαντασμα, περιφερόμουν  κι εβγαζα φωτο ανενοχλητος, καθομουν στα τραπεζια-Ωραιες πολυθρόνες παραπιμπτόντως-μια ερημια ανεξήγητη για satelite τουρνουα με τετοιο buy in..
8 και 10 εμφανιζεται ενας ντιλερ και αρχιζει να φτιαχνει τραπέζια..Ωραια λεω, θα αρχίσουμε..
9 παρα τεταρτο ειχαν μαζευτει...4 ατομα!!!!!
λεω τι γινεται, μου λενε ότι μαλλον δε θα γινει λόγω ελλειψης παικτων.Αρχιζω να φωναζω, τι μαλακιες ειναι αυτες,εκανα 150 χλμ να ερθω και αλλα 150 να γυρισω, μου λενε εχετε δικιο αλλα ...
Τελικά 9 και 30 και αφου καταντησαμε να ..ψαρευουμε παικτες από τα  ..μηχανακια (!!), μαζευτηκαμε 10 παικτες και καθησαμε να παιζουμε σε δυο τραπέζια, αλλα οι πεντε κενες θεσεις σε καθε τραπέζι ειχανε μαρκες, σαν να υπηρχαν παικτες που ελειπαν..
ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΔΙΑΛΟΓΟ ΓΙΑ ΧΑΡΑΚΙΡΙ....
-Που ειναι οι παικτες, μου λενε δεν υπαρχουν αλλοι..
-Και αυτες οι μαρκες σε τι αντιστοιχουν τότε???
-Α, ειναι για μαζεψετε αρκετό στακ !!!!!!!!
-Ρε παιδια, αφου οι μαρκες δεν εχουν πληρωθει πώς στο διάολο παιζουν???
-Α, ετσι γινεται πάντα!!!!!!!!!Όταν δεν υπαρχουν παικτες βαζουμε μαρκες και λιγοστευουν με τα blinds!!!!!!!!!
ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ,ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΙ ΕΓΩ.... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Στα του παιχνιδιου τωρα, Ενα εισητηριο και 50 ευρω ο δευτερος τα επαθλα,τι να παιξεις με 10 παικτες μονο, τους καθαρισα σε 2 ωρες εν ριπη οφθαλμού..
Εβγαλα ενα φλοπατο φουλ, εσπασα Ασσους με βαλέδες,αλλά η παρτιδα που καθαρισα τρεις μαζεμένους εμελλε να ειναι και η τελευταία αφου...φυγανε όλοι και μετα, μετραγανε τις μαρκες να δουν ποιος θα παρει τα 50 ευρω!! :2funny: :2funny:
Εχουμε μεινει 4 παικτες...Σερβιρομαι 4-4 HUGE STACK,MASIVE CHEAPLEADER,UTG και κανω raise 4.000 chips, blinds 1000-2000
call ο διπλανός μου δευτερος σε μαρκες,call και οι αλλοι δυο..
ΦΛΟΠ 4-3-7
check εγω, all in ο διπλανος, auto call και οι αλλοι, γελαω εγω,Showdown A-A o διπλανος (!!!!) ,J-J και Α-Κ οι αλλοι δυο
turn river αδιαφορα και βρισκομαι εγω νικητης με όλες τις μαρκες μπροστα μου- ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ LOXXE ΝΑ ΜΕ ΤΡΑΒΗΞΕΙΣ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΑ ΤΕΣΣΑΡΙΑ-και τα γατάκια να βριζουν στα βελγικα το διπλανο μου, που εκανε just call τους Ασσους!!! :2funny: :2funny: :2funny:.
Τεός παντων δεν το χαρηκα πολύ το παιχνίδι,παω να γραφτω στο ταμειο για το ΜΑΙΝ "ATHENA" και μου λεει ο τυπος ότι μεσω της καρτας σας κανετε registration με τον κωδικο που θα σας στειλουμε, ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΩΝ ΔΥΟ ΚΑΖΙΝΟ ΘΕΛΕΤΕ!
Φευγοντας τα ειδα όλα, 12 τα μεσανυχτα, 150 χλμ με ψιλοβροχο, ομίχλη σαν κουβέρτα, και να προσπερναω τις νταλίκες σχεδόν στα τυφλά και σε σκοτάδι, γιατι οι ΜΑΛΑΚΕΣ ΟΙ ΒΕΛΓΟΙ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΤΑ ΦΩΤΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΙΣ ΕΘΝΙΚΕΣ!!!! ...Πολυ επικίνδυνη διαδρομή, δεν την ξανακάνω νυχτα, γιαυτό αποφάσισα να χρησιμοποιήσω το ticket για το satelite του NAMUR/BELGIAN POKER CHALLENGE - Main Event στις 22 Νοεμβρίου που θα ειναι και ο JIM εδω....
ΤΕΛΟΣ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗΣ,Αλλη μια επιτυχία στο ενεργητικό της ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ!!!!!
[size=30pt]GO GO EUROPEAN BOU POKER TEAM!!!![/size]

Καλημέρα Euro-Αρχηγέ..

Συγχαρητήρια για το ticket αν κ ήμουν σίγουρος..  ;)

Η ταλαιπωρία που  τράβηξες, να φτάσεις στο Casino, μετά να επιστρέψεις σπίτι + το αγχος της αναμονής αν θα γίνει το τουρ ή όχι δεν είναι καθόλου τυχαία.

Όλα γίνονται για κάποιο λόγο.

Οπότε στο satelite του NAMUR/BELGIAN POKER CHALLENGE - Main Event που θα παίξεις μαζί με τοn Master των satelite JIM, θα διαπρέψεται..  :dancing:

[size=30pt]GO GO EUROPEAN BOU POKER TEAM!![/size]

 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.997
Πόντοι
1.486
Φωτο απο το SPA CASINO..Προσεξτε την ημερομηνία λειτουργιας..1763!!
 

Συνημμένα

  • Φωτογραφία3637.jpg
    Φωτογραφία3637.jpg
    146,8 KB · Εμφανίσεις: 12
  • Φωτογραφία3640.jpg
    Φωτογραφία3640.jpg
    190,7 KB · Εμφανίσεις: 32

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.997
Πόντοι
1.486
Αιθουσα ποκερ..
 

Συνημμένα

  • Φωτογραφία3624.jpg
    Φωτογραφία3624.jpg
    150,5 KB · Εμφανίσεις: 15
  • Φωτογραφία3625.jpg
    Φωτογραφία3625.jpg
    138,6 KB · Εμφανίσεις: 14

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.997
Πόντοι
1.486
Συνεχεια αιθουσης..
 

Συνημμένα

  • Φωτογραφία3627.jpg
    Φωτογραφία3627.jpg
    136,4 KB · Εμφανίσεις: 13
  • Φωτογραφία3628.jpg
    Φωτογραφία3628.jpg
    146 KB · Εμφανίσεις: 17

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.997
Πόντοι
1.486
Δυσμοιρα Βελγικα γατάκια,βορα στις αγριες διαθέσεις μου...
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • Φωτογραφία3643.jpg
    Φωτογραφία3643.jpg
    144,3 KB · Εμφανίσεις: 16
  • Φωτογραφία3644.jpg
    Φωτογραφία3644.jpg
    133,6 KB · Εμφανίσεις: 11

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.997
Πόντοι
1.486
ΤEXAS HOLD'EM σε τραπέζι με γκρουπιερισσα..5 θεσεις παιζόμενα στοιχήματα, η γκρουπιέρισσα ανοίγει στο τελος τα φυλλα της, χωρίς μπλόφες και raise..
 

Συνημμένα

  • Φωτογραφία3641.jpg
    Φωτογραφία3641.jpg
    120 KB · Εμφανίσεις: 15
  • Φωτογραφία3642.jpg
    Φωτογραφία3642.jpg
    137,7 KB · Εμφανίσεις: 15

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Δυσμοιρα Βελγικα γατάκια,βορα στις αγριες διαθέσεις μου...
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧχχχχχχααααααααααααα :cheesy: :cheesy: :grin: :grin: :grin: :dancing: :dancing: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:!!!!!!!!!!!!!!!
Τελειες Εκπληκτικες Φωτο για αλλη μια φορα Εγραψες Αρχηγε μας αυτοι οι ταλαιπωροι ειναι που ψαρεψατε απ'τα μπιμπλικια...;;;???!!!!! πολυ τελειωμενες φατσες ψιλοκαταντια ακομα και ο ντιλερ δε φοραει ουτε καν κυριλε στολη με ειδικο πουκαμισο και γιλεκο οπως εδω και σε αγγλια,ολλανδια,κτλ που χω δει εξ'ιδιοις ομασι καμια σχεση το βελγιο τελικα ειναι πολυ γυφτοι...σκορπισες πονο παντως στους καημενους τελειωμενους τους εβαλες με τη βια να παιξουν ποκερ τουρ και τους διελυσες αλυπητα... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:!!!!!!!!!!1
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Φωτο απο το SPA CASINO..Προσεξτε την ημερομηνία λειτουργιας..1763!!

Ιστορικες στιγμες για την Ομαδα ο Αρχηγος της εγκαινιαζει το παλαιοτερο καζινο μουσειο στας Ευρωπας.... ;) ;) ;) ;) :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!! Αξιζε η ταλαιπωρια και το νυχτοκαματο του τρομου στη διαδρομη παντως αφου τα καταφερες και πηγαινοηλθες σωος και αβλαβης ηταν εμπειρια ζωης για εναν τοσο μπαρουτοκαπνισμενο Ναυαρχο και Αρχηγο της Ευρωπαικης Ομαδας επιβαλοταν να επισκεφτει το παλαιοτερο οικημα στας Ευρωπας... ;) ;) ;) ;) :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
ΤEXAS HOLD'EM σε τραπέζι με γκρουπιερισσα..5 θεσεις παιζόμενα στοιχήματα, η γκρουπιέρισσα ανοίγει στο τελος τα φυλλα της, χωρίς μπλόφες και raise..

Δηλαδη τι ν αυτο ακριβως ειναι σαν το καζινο σταντ ποκερ και παιζει ενας προς ενας με τον ντιλερ καθε γυρα ο ντιλερ παιρνει δυο φυλλα καινουρια και μοιραζει απο δυο στον καθε παικτη και ανοιγει ολα τα στριτς φλοπ,τερν,ριβερ μεχρι τελους με το αρχικο πριφλοπ πονταρισμα του παικτη που εχει βαλει βλεποντας τα δυο αρχικα φυλλα του... :huh: :think: :think: :think:;;;???? δηλαδη στην ουσια πονταρεις πρι φλοπ μονο αν σου αρεσουν τα δυο αρχικα σου φυλλα βαζεις τσιπακι και βλεπεις αν θα κερδισεις ως το ριβερ...;;;???

Ακριβως δηλαδη σαν τουρμπο τουρνουα καμια διαφορα δεν εχει αποκλειστικα πριφλοπ αποφασεις πους ορ φολντ... ;) ;) ;) :cheesy: :cheesy: :cheesy: :grin: :grin: :grin: :grin: :dancing: :dancing: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.997
Πόντοι
1.486
Δηλαδη τι ν αυτο ακριβως ειναι σαν το καζινο σταντ ποκερ και παιζει ενας προς ενας με τον ντιλερ καθε γυρα ο ντιλερ παιρνει δυο φυλλα καινουρια και μοιραζει απο δυο στον καθε παικτη και ανοιγει ολα τα στριτς φλοπ,τερν,ριβερ μεχρι τελους με το αρχικο πριφλοπ πονταρισμα του παικτη που εχει βαλει βλεποντας τα δυο αρχικα φυλλα του... :huh: :think: :think: :think:;;;???? δηλαδη στην ουσια πονταρεις πρι φλοπ μονο αν σου αρεσουν τα δυο αρχικα σου φυλλα βαζεις τσιπακι και βλεπεις αν θα κερδισεις ως το ριβερ...;;;???

Ακριβως δηλαδη σαν τουρμπο τουρνουα καμια διαφορα δεν εχει αποκλειστικα πριφλοπ αποφασεις πους ορ φολντ... ;) ;) ;) :cheesy: :cheesy: :cheesy: :grin: :grin: :grin: :grin: :dancing: :dancing: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Εξηγώ ξανα..Πονταρουν οι παικτες τα αντε..Σερβίρει η ντιλερ όλους και τα δικά της....Πονταρουν ξανα οι παικτες στο κουταξι "φλοπ"..ανοιγει η ντιλερ τρια φυλλα και τα βαζει στις θεσεις "φλοπ"..πονταρουν εκ νεου οι παίκτες στο κουτακι "turn" η λενε ντουκου,raise δε εχει από κανεναν...ανοιγει η ντιλερ χαρτι και το βαζει στο κουτακι turn"..Η ιδια διαδικασια από τους παικτες για το river..ανοιγει η ντιλερ το τελευταιο χαρτι και το βαζει στο κουτακι "river"..ανοιγει τα φυλλα της η ντιλερ και μετα ανοιγει ενα ενα τα φυλλα των παικτων..Οσοι εχουν καλυτερο από της ντιλερ πληρωνονται απο ολα τα κουτακια που εχουν πονταρει τα διπλα,αν οχι τα παιρνει η ντιλερ μαζι με τα αντε..Τα αντε τα παιρνουν οι παικτες διπλα αν εχουν σετ η κεντα και άνω....
YG:Το SATELITE που θα παμε με τον JIM..
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Kαλησπέρα στην ομάδα κ όχι μόνο.

Όπως κ την προηγούμενη εβδομάδα έτσι κ σήμερα, ακυρώθηκαν τα προγραμματισμένα τουρνουά.

Έτσι, η RODOS BOU POKER TEAM θα αγωνιστεί απόψε στο [size=20pt]CASH[/size].

Καλό μας απόγευμα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom