Νέα

Poker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnkayliaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
Ουπς..  :o

Αυτά παθαίνεις όταν απαντάς μόλις έχεις ξυπνήσει.

Αμαν δεν είπε ο dealer να τα ανοιξει, φυσικα κ είναι muck..


Το θέμα είναι ότι το δίκιο σου δε το βρήκες..

Πάμε γι' άλλα..  ;)
Παντα φίλε!!!!!!!Παμε για άλλα μεγαλύτερα και καλύτερα!!!!
Κοίτα εδω τι ερχεται....

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
ΥΓ:Περιμενω LOXXO να σχολιάσει τα προηγούμενα..ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΔΡΑΚΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ??????
:s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Παντα φίλε!!!!!!!Παμε για άλλα μεγαλύτερα και καλύτερα!!!!
Κοίτα εδω τι ερχεται....

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
ΥΓ:Περιμενω LOXXO να σχολιάσει τα προηγούμενα..ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΔΡΑΚΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ??????
:s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:

Πολλές επιλογές. Καλό αυτό.

Θα παίξεις στο 400άρι? ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ..

Ο κόμης "Loxxos" Δράκουλας είναι στο χωριό για δουλειές κ δύσκολα να απαντήσει σύντομα..

 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
Πολλές επιλογές. Καλό αυτό.

Θα παίξεις στο 400άρι? ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ..

Ο κόμης "Loxxos" Δράκουλας είναι στο χωριό για δουλειές κ δύσκολα να απαντήσει σύντομα..
Θελω να το παιξω,θα δουμε...Στο χωριο ο LOXXOS DRACULA!!!!????
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
[size=30pt]Σήμερα η BOU POKER TEAM ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ!!!!![/size]
[size=20pt]Ενα από τα μέλη της-εστω και τεως-εδειξε τα δοντια του on line και αφου εξαφανισε ενα field 2467 παικτων (!!) κατέλαβε χτες, μετα από 8 ωρες καταιγιστικού παιξίματος την πρωτη θεση στο BIG 55$ της POKERSTARS και τσέπωσε 14.550 δολάρια!!!!Ο λόγος για τον JIM POKERSTARS ο οποίος για άλλη μια φορά εδειξε οτι ανεβαίνει κατηγορία και παει φουλ για ΕPΤ ΠΡΑΓΑΣ!!!![/size]
Λεπτομέρειες εδω...
Ενα από τα κρισιμα χερια που κερδισε ο JIM ,ηταν όταν ειχαν μεινει 40 παικτες και σερβιριστηκε 6-6 με 400.000 μαρκες, σε θεση button..All in o UTG+1, call απο μεσαία θεση ενας άλλος και [size=20pt]τρομερο call-all in απο τον JIM..[/size]
[size=20pt]SHOWDOWN  UTG+1 A-A (!!!)
        ΜΕΣΑΙΑ ΘΕΣΗ Κ-Κ (!!!!)

BOARD  6-9-5-3-10 off και ο JIM βρέθηκε chip leader με πανω απο 1.500.000 μαρκες!!!!
[/size]
[size=30pt]ΘΕΡΜΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, Η BOU POKER TEAM ΒΓΑΖΕΙ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕ!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
[size=30pt]Σήμερα η BOU POKER TEAM ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ!!!!![/size]
[size=20pt]Ενα από τα μέλη της-εστω και τεως-εδειξε τα δοντια του on line και αφου εξαφανισε ενα field 2467 παικτων (!!) κατέλαβε χτες, μετα από 8 ωρες καταιγιστικού παιξίματος την πρωτη θεση στο BIG 55$ της POKERSTARS και τσέπωσε 14.550 δολάρια!!!!Ο λόγος για τον JIM POKERSTARS ο οποίος για άλλη μια φορά εδειξε οτι ανεβαίνει κατηγορία και παει φουλ για ΕPΤ ΠΡΑΓΑΣ!!!![/size]
Λεπτομέρειες εδω...
Ενα από τα κρισιμα χερια που κερδισε ο JIM ,ηταν όταν ειχαν μεινει 40 παικτες και σερβιριστηκε 6-6 με 400.000 μαρκες, σε θεση button..All in o UTG+1, call απο μεσαία θεση ενας άλλος και [size=20pt]τρομερο call-all in απο τον JIM..[/size]
[size=20pt]SHOWDOWN  UTG+1 A-A (!!!)
         ΜΕΣΑΙΑ ΘΕΣΗ Κ-Κ (!!!!)

BOARD  6-9-5-3-10 off και ο JIM βρέθηκε chip leader με πανω απο 1.500.000 μαρκες!!!!
[/size]
[size=30pt]ΘΕΡΜΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, Η BOU POKER TEAM ΒΓΑΖΕΙ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕ!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

[size=30pt]ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ Κ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟ ΦΙΛΟ JIM!![/size]


[size=30pt]ΠΡΑΓΑ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ, ΕΡΧΕΤΕ Η ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ..[/size]

 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα σας.

Η RODOS BOU POKER TEAM με χαρά σας ενημερώνει, πως σήμερα κ ώρα 19:00 θα αγωνιστεί στο τουρνουά Texas Holdem 50+R..

Στόχος τι άλλο, το 1-2..  :grin: :grin:

[size=30pt]GO GO RODOS BOU POKER TEAM !![/size]
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Ενα από τα κρισιμα χερια που κερδισε ο JIM ,ηταν όταν ειχαν μεινει 40 παικτες και σερβιριστηκε 6-6 με 400.000 μαρκες, σε θεση button..All in o UTG+1, call απο μεσαία θεση ενας άλλος και [size=20pt]τρομερο call-all in απο τον JIM..[/size]
[size=20pt]SHOWDOWN  UTG+1 A-A (!!!)
         ΜΕΣΑΙΑ ΘΕΣΗ Κ-Κ (!!!!)

BOARD  6-9-5-3-10 off και ο JIM βρέθηκε chip leader με πανω απο 1.500.000 μαρκες!!!!
[/size]
[size=30pt]ΘΕΡΜΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, Η BOU POKER TEAM ΒΓΑΖΕΙ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕ!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

να σου θυμισω οτι για τετοια call τσαντιστηκες με τον τζιμαρο και τον εθεσες εκτος ομαδας  :grin:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
να σου θυμισω οτι για τετοια call τσαντιστηκες με τον τζιμαρο και τον εθεσες εκτος ομαδας  :grin:
Μη λες βλακείες..Τσαντιστηκα τότε, γιατί ειχαμε μεινει οι δυο μας στην πασα,button o Jim,SB εγω και δεν ηθελα να χτυπηθούμε....
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
Καλησπέρα σας.

Η RODOS BOU POKER TEAM με χαρά σας ενημερώνει, πως σήμερα κ ώρα 19:00 θα αγωνιστεί στο τουρνουά Texas Holdem 50+R..

Στόχος τι άλλο, το 1-2..  :grin: :grin:

[size=30pt]GO GO RODOS BOU POKER TEAM !![/size]
[size=20pt]ΣΤΑΥΡΟ ΑΝΤΩΝΗ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑ!!!!!!!
GO GO RODOS BOU POKER TEAM!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
Και τα καταιγιστικά νεα ερχονται το ενα μετά το άλλο....
[size=20pt]21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΠΡΟΣΓΕΙΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΠΡΩΗΝ ΑΣΤΕΡΙ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ, Ο JIM POKERSTARS ΣΤΑ ΜΕΡΗ ΜΟΥ!!!!!![/size]
Τι άλλο να περιμένουν τα δυσμοιρα γατάκια...Δε θα ξερουν από που τους ερχονται τα suckouts!!!!!!
[size=30pt]ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΝΑ ΥΨΩΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΗΜΑΙΑ ΣΤΟ ΒΕΛΓΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
[size=20pt]ΣΤΑΥΡΟ ΑΝΤΩΝΗ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑ!!!!!!!
GO GO RODOS BOU POKER TEAM!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Update time..

Εγγραφες: 34
Rebuys: 28
Add on: 29
1ος: 1720 2ος: 1065 3ος: 735 4ος: 575


Θα ξεκινήσω με τον Αντώνη που για μια ακόμη φορά δε καθίσαμε στο ίδιο τραπέζι κ δεν ξέρω πολλά για τα χέρια που έπιασε.
Σε γενικές γραμμες ξεκίνησε πολύ καλά κ στο τέλος της ώρας των rebuys είχε κάπου 13000 μάρκες.
Μου είπε πως δεν έχασε κανένα κόλπο σε αυτά που ενεπλάκει μέχρι το μοιραίο χέρι.
Κρατούσε 9-9 κ έπεσε σε Α-Α κ αποχώρησε 14.

Πάμε κ στα δικά μου τώρα.

Την πρώτη ώρα που ήταν η περίοδος των rebuy, ήμουν καραμπίνα κ μάλιστα ελβετική.
Πήρα μέρος σε 2 πάσες τη μια με Α-Κ κ ανοιξε Κ στο φλοπ κ με J-J να σετάρω στο φλοπ αλλα δε πληρώθηκα καλα σε καμία από τις 2.
Με βρήκε η ώρα του Add on με 5500 μάρκες κ φυσικά δεν έκανα.

Μέτα έπιανα καλά χέρια κ σιγα σιγα εχτιζα το στακ μου.

Πέταξα έξω 5 παίκτες.

Α-Κ off κ ανεβάζω 3χ μου κάνει κάποιος 3-bet κ τα σπρώχνω. Κολλαρει με Α-Q souited. Δεν ανοίγει τπτ κ τα πέρνω.Πάει ο πρώτος.

Σε θέση big blind κ τα 2 short stack κάνουν all in κ τους βλέπω με Α-J off. Tους κάλυπτα κατά πολύ.
Showdown: 4-4 κ 7-7
Φλοπ: Α-J-3
Τερν κ ρίβερ δεν ήρθε 4 ή 7 κ bye bye..

Σε θέση small blind κρατάω 8-8. Το μπάτον ανεβάζει 3χ κ κολλάρω μόνο εγώ.
Φλοπ: 8-2-6 οφφ. Τσεκ κ οι 2.
Τερν: Q Τσεκ εγώ all in αυτός, αμέσως κολλάρω κ δείχνει 3-Κ  :o :idiot: :o

Τον άλλο δεν θυμάμαι πως τον καληνύχτησα.  :think: :think:

Με τα πολλά έχω φθάσει στις 44000 με avg 32500

Μετά έκανα μια μικρή κοιλιά κ με τα blinds τεράστια 1000/2000/200 έπεσα στις 35000 με avg 39000
Έχουμε μείνει 11 κ στο τραπέζι μου 5.

Σε θέση μπάτον σερβίρομαι 9-10 οφφ κ κάνω min raise διότι έτσι έβαζα all in to big blind αλλά κολλάρει κ το small.
Φλοπ: Α-9-10 οφφ Ποντάρει από μπροστα το small 8000 κ κάνω all in κάπου 30000. Μετά από πολύ σκέψη κολλάρει. Θέλω να φύγω λέει.
Showdown: A-7 το small, K-J το big.
Τερν: 3
Ριβερ: 7 ΓΑΜΩ ΤΗ ΤΥΧΗ ΜΟΥ ΜΕΣΑ..  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Μενω με 6500 κ ξεκινάει το τελικό τραπέζι.

Σε 4 χέρια ήρθαν τα blinds κ μέχρι να μιλήσω γίνονται ένα raise κ ένα 3bet-all in.
Βλέπω το πρώτο φύλλο Κ. Το δεύτερο αργά κ βασανιστηκά 5 οφφ  :headbang: :headbang:
Με 4000 πίσω μου λέω ή 3πλασιάζουμε κ φτάνουμε της 20000 ή καληνύχτα.
Κολλάρω κ κολλαρει κ ο αρχικός raiser.
Showdown: 9-9(all in) vs A-K(raiser) off vs K-5

Λέω της dealer 2 ΠΕΝΤΑΡΙΑ..

Στο board δεν εμφανίστηκε ούτε ένα 5 μήπως έχουμε καμιά ελπίδα κ τα πήραν τα 9-9.

Αποχώρηση στην θέση 10.

Το επόμενο ποκερικό ραντεβού αν όχι την τελευταία εβδομάδα του μήνα, το Δεκέμβριο πια..

Καλό μας ξημέρωμα..




 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Και τα καταιγιστικά νεα ερχονται το ενα μετά το άλλο....
[size=20pt]21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΠΡΟΣΓΕΙΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΠΡΩΗΝ ΑΣΤΕΡΙ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ, Ο JIM POKERSTARS ΣΤΑ ΜΕΡΗ ΜΟΥ!!!!!![/size]
Τι άλλο να περιμένουν τα δυσμοιρα γατάκια...Δε θα ξερουν από που τους ερχονται τα suckouts!!!!!!
[size=30pt]ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΝΑ ΥΨΩΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΗΜΑΙΑ ΣΤΟ ΒΕΛΓΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Το ότι η σημαία θα καρφωθεί είναι το μόνο σίγουρο. Κ μάλιστα στη κορυφή..  ;) ;)

[size=40pt][size=40pt]GO GO EUROPEAN BOU POKER TEAM!![/size][/size]
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
Update time..

Εγγραφες: 34
Rebuys: 28
Add on: 29
1ος: 1720 2ος: 1065 3ος: 735 4ος: 575


Θα ξεκινήσω με τον Αντώνη που για μια ακόμη φορά δε καθίσαμε στο ίδιο τραπέζι κ δεν ξέρω πολλά για τα χέρια που έπιασε.
Σε γενικές γραμμες ξεκίνησε πολύ καλά κ στο τέλος της ώρας των rebuys είχε κάπου 13000 μάρκες.
Μου είπε πως δεν έχασε κανένα κόλπο σε αυτά που ενεπλάκει μέχρι το μοιραίο χέρι.
Κρατούσε 9-9 κ έπεσε σε Α-Α κ αποχώρησε 14.

Πάμε κ στα δικά μου τώρα.

Την πρώτη ώρα που ήταν η περίοδος των rebuy, ήμουν καραμπίνα κ μάλιστα ελβετική.
Πήρα μέρος σε 2 πάσες τη μια με Α-Κ κ ανοιξε Κ στο φλοπ κ με J-J να σετάρω στο φλοπ αλλα δε πληρώθηκα καλα σε καμία από τις 2.
Με βρήκε η ώρα του Add on με 5500 μάρκες κ φυσικά δεν έκανα.

Μέτα έπιανα καλά χέρια κ σιγα σιγα εχτιζα το στακ μου.

Πέταξα έξω 5 παίκτες.

Α-Κ off κ ανεβάζω 3χ μου κάνει κάποιος 3-bet κ τα σπρώχνω. Κολλαρει με Α-Q souited. Δεν ανοίγει τπτ κ τα πέρνω.Πάει ο πρώτος.

Σε θέση big blind κ τα 2 short stack κάνουν all in κ τους βλέπω με Α-J off. Tους κάλυπτα κατά πολύ.
Showdown: 4-4 κ 7-7
Φλοπ: Α-J-3
Τερν κ ρίβερ δεν ήρθε 4 ή 7 κ bye bye..

Σε θέση small blind κρατάω 8-8. Το μπάτον ανεβάζει 3χ κ κολλάρω μόνο εγώ.
Φλοπ: 8-2-6 οφφ. Τσεκ κ οι 2.
Τερν: Q Τσεκ εγώ all in αυτός, αμέσως κολλάρω κ δείχνει 3-Κ  :o :idiot: :o

Τον άλλο δεν θυμάμαι πως τον καληνύχτησα.  :think: :think:

Με τα πολλά έχω φθάσει στις 44000 με avg 32500

Μετά έκανα μια μικρή κοιλιά κ με τα blinds τεράστια 1000/2000/200 έπεσα στις 35000 με avg 39000
Έχουμε μείνει 11 κ στο τραπέζι μου 5.

Σε θέση μπάτον σερβίρομαι 9-10 οφφ κ κάνω min raise διότι έτσι έβαζα all in to big blind αλλά κολλάρει κ το small.
Φλοπ: Α-9-10 οφφ Ποντάρει από μπροστα το small 8000 κ κάνω all in κάπου 30000. Μετά από πολύ σκέψη κολλάρει. Θέλω να φύγω λέει.
Showdown: A-7 το small, K-J το big.
Τερν: 3
Ριβερ: 7 ΓΑΜΩ ΤΗ ΤΥΧΗ ΜΟΥ ΜΕΣΑ..  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Μενω με 6500 κ ξεκινάει το τελικό τραπέζι.

Σε 4 χέρια ήρθαν τα blinds κ μέχρι να μιλήσω γίνονται ένα raise κ ένα 3bet-all in.
Βλέπω το πρώτο φύλλο Κ. Το δεύτερο αργά κ βασανιστηκά 5 οφφ  :headbang: :headbang:
Με 4000 πίσω μου λέω ή 3πλασιάζουμε κ φτάνουμε της 20000 ή καληνύχτα.
Κολλάρω κ κολλαρει κ ο αρχικός raiser.
Showdown: 9-9(all in) vs A-K(raiser) off vs K-5

Λέω της dealer 2 ΠΕΝΤΑΡΙΑ..

Στο board δεν εμφανίστηκε ούτε ένα 5 μήπως έχουμε καμιά ελπίδα κ τα πήραν τα 9-9.

Αποχώρηση στην θέση 10.

Το επόμενο ποκερικό ραντεβού αν όχι την τελευταία εβδομάδα του μήνα, το Δεκέμβριο πια..

Καλό μας ξημέρωμα..
Δεν πειραζει παιδιά..Παιρνετε πολλά κιλά εμπειρίας ετσι....
[size=20pt]ΔΕΝ ΞΕΝΕΡΩΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ!!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΑΣΩΤΟΥ ΑΡΧΗΓΟΥ:):):) Έλαβε χώρα μόλις τώρα άρτι αφιχθείς με το νυχτερινό δρομολόγιο έκαμον την υπερβασην άγρυπνος ταξιδευτής προς τιμήν της ιερής ομάδας σε ελάχιστες ώρες από τωρα θα δωσω τον καλό και αγαθόν αγώνα στο κάτωθι τουρ παραθέτω το μην κόπι πειστ "HPΘE TO NEO TOYPNOYA "MP AUTUMN TOUR" ΣTO MONT PARNES! SAT KYP 3/11, CAP 40 ATOMA, BUY IN 70+10€,BLIND LEVELS 20',8.000 MAPKEΣ & ΩPA ENAPΞHΣ 17:00...!!!!!!!!!!
Αδέρφια συναγωνιστές Αρχηγέ και Υπαρχηγε δεν προλαβαίνω να σχολιάσω υπεραναλυτικα όπως κάνω πάντα επιφυλάσσομαι και αναφερω απλώς τα εντελώς βασικα καταρχάς Αρχηγέ μου νομίζω ότι σε αδίκησαν οι κωλοβελγοι έπρεπε να μακαρουν τον μαλακα ή έστω να σου δωσουν το πλεονέκτημα όπως είχαν κάνει στον αντίπαλο σου σε ένα τεταρτιατικο αν θυμάσαι όπου κράταγες άσσους και νόμισες ότι πήγαν όλοι πάσο και τους πέταξες ανοικτούς στο κέντρο αλλα δεν είχε μιλήσει ακόμα ο τελευταίος που ζηταγε να στα μακαρουν αλλα ο γρήγορης το αφησε επειδή είχατε μείνει μόνο δυο στο χέρι και ο αλλος με ρηγονταμο το σεφτοταν να μπει..!! Ως προς τα της Ρόδου τώρα Υπαρχηγε μου δεν υπάρχουν και πολλά που μπορούμε να σχολιάσουμε..τα τουρ αυτα είναι εντελώς αβαλιουτα....:):):):):):)!!!!!!!!!
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΑΣΩΤΟΥ ΑΡΧΗΓΟΥ:):):) Έλαβε χώρα μόλις τώρα άρτι αφιχθείς με το νυχτερινό δρομολόγιο έκαμον την υπερβασην άγρυπνος ταξιδευτής προς τιμήν της ιερής ομάδας σε ελάχιστες ώρες από τωρα θα δωσω τον καλό και αγαθόν αγώνα στο κάτωθι τουρ παραθέτω το μην κόπι πειστ "HPΘE TO NEO TOYPNOYA "MP AUTUMN TOUR" ΣTO MONT PARNES! SAT KYP 3/11, CAP 40 ATOMA, BUY IN 70+10€,BLIND LEVELS 20',8.000 MAPKEΣ & ΩPA ENAPΞHΣ 17:00...!!!!!!!!!!
Αδέρφια συναγωνιστές Αρχηγέ και Υπαρχηγε δεν προλαβαίνω να σχολιάσω υπεραναλυτικα όπως κάνω πάντα επιφυλάσσομαι και αναφερω απλώς τα εντελώς βασικα καταρχάς Αρχηγέ μου νομίζω ότι σε αδίκησαν οι κωλοβελγοι έπρεπε να μακαρουν τον μαλακα ή έστω να σου δωσουν το πλεονέκτημα όπως είχαν κάνει στον αντίπαλο σου σε ένα τεταρτιατικο αν θυμάσαι όπου κράταγες άσσους και νόμισες ότι πήγαν όλοι πάσο και τους πέταξες ανοικτούς στο κέντρο αλλα δεν είχε μιλήσει ακόμα ο τελευταίος που ζηταγε να στα μακαρουν αλλα ο γρήγορης το αφησε επειδή είχατε μείνει μόνο δυο στο χέρι και ο αλλος με ρηγονταμο το σεφτοταν να μπει..!! Ως προς τα της Ρόδου τώρα Υπαρχηγε μου δεν υπάρχουν και πολλά που μπορούμε να σχολιάσουμε..τα τουρ αυτα είναι εντελώς αβαλιουτα....:):):):):):)!!!!!!!!!
Κοιμήσου να παρεις δυνάμεις και ορμησε σαν Ταυρος να δωσεις ΠΟΝΟ......
[size=20pt]ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΝ ΕΛΛΑΔΙ ΑΡΧΗΓΕ!!!!
GO GO HELLENIC BOU POKER TEAM!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΑΣΩΤΟΥ ΑΡΧΗΓΟΥ:):):) Έλαβε χώρα μόλις τώρα άρτι αφιχθείς με το νυχτερινό δρομολόγιο έκαμον την υπερβασην άγρυπνος ταξιδευτής προς τιμήν της ιερής ομάδας σε ελάχιστες ώρες από τωρα θα δωσω τον καλό και αγαθόν αγώνα στο κάτωθι τουρ παραθέτω το μην κόπι πειστ "HPΘE TO NEO TOYPNOYA "MP AUTUMN TOUR" ΣTO MONT PARNES! SAT KYP 3/11, CAP 40 ATOMA, BUY IN 70+10€,BLIND LEVELS 20',8.000 MAPKEΣ & ΩPA ENAPΞHΣ 17:00...!!!!!!!!!!
Αδέρφια συναγωνιστές Αρχηγέ και Υπαρχηγε δεν προλαβαίνω να σχολιάσω υπεραναλυτικα όπως κάνω πάντα επιφυλάσσομαι και αναφερω απλώς τα εντελώς βασικα καταρχάς Αρχηγέ μου νομίζω ότι σε αδίκησαν οι κωλοβελγοι έπρεπε να μακαρουν τον μαλακα ή έστω να σου δωσουν το πλεονέκτημα όπως είχαν κάνει στον αντίπαλο σου σε ένα τεταρτιατικο αν θυμάσαι όπου κράταγες άσσους και νόμισες ότι πήγαν όλοι πάσο και τους πέταξες ανοικτούς στο κέντρο αλλα δεν είχε μιλήσει ακόμα ο τελευταίος που ζηταγε να στα μακαρουν αλλα ο γρήγορης το αφησε επειδή είχατε μείνει μόνο δυο στο χέρι και ο αλλος με ρηγονταμο το σεφτοταν να μπει..!! Ως προς τα της Ρόδου τώρα Υπαρχηγε μου δεν υπάρχουν και πολλά που μπορούμε να σχολιάσουμε..τα τουρ αυτα είναι εντελώς αβαλιουτα....:):):):):):)!!!!!!!!!

Καλή επιτυχία Αρχηγέ.

Δάγκωσε τους.  :grin:

Βαλιου ξεβάλιου ρε, αυτό έχουμε.
Κάνουμε τη κάβλα μας μια στο τόσο κ ότι γίνει..  ;)

 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Κοιμήσου να παρεις δυνάμεις και ορμησε σαν Ταυρος να δωσεις ΠΟΝΟ......
[size=20pt]ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΝ ΕΛΛΑΔΙ ΑΡΧΗΓΕ!!!!
GO GO HELLENIC BOU POKER TEAM!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Καλή επιτυχία Αρχηγέ.

Δάγκωσε τους.  :grin:

Βαλιου ξεβάλιου ρε, αυτό έχουμε.
Κάνουμε τη κάβλα μας μια στο τόσο κ ότι γίνει..  ;)

Αγαπημένοι μου Φίλοι Αρχηγέ και Υπαρχηγε σας υπερευχαριστώ για τα εμψυχωτικα μηνύματα προς τιμή σας και μόνο θα γραψω ένα μίνι σεντονομαξιλαρακι για τον σημερινό μαρτύριο κρατα 15 ώρες ακριβώς ήμουν στο δρομο άγρυπνος από χτες στο τρέξιμο για να προλάβω το κωλοτουρ απολυτη απογοήτευση γι άλλη μια φορά επιβεβαιώθηκε το ποσο λίγο βαλιου έχουν όλα τα τουρ γενικοτερα...:(:(:(:( 22ος στους 47 μετά απο 3+ ώρες παιχνιδιού άδικος κόπος μετά απτη πρώτη ωρα που παίζεις πόκερ κανονικά ποστ φλοπ μετά γινεται απλα card catching competition...:(:(:( για την ιστορία μου σπάσαν ΚΚ κλασσικά με σκουπιδοασσο και το μοιραίο ήρθε με 5,5 blinds σε εφταρι τραπέζι όλοι πάσο μέχρι εμένα σηκώνω Α9 κούπες τα σπρώχνω με κολαρει ο Μπάτον με KJ οφ..φλοπ 9 Κ σκουπίδι,τερν Ρίβερ ασχετα και αντε γεια...:(:(:( Υπενθυμίζω ότι με αυτο το χέρι ακριβώς αλλά απ'την ανάποδη έχοντας εγώ το KJ και μάλιστα σπαθιά είχα αποκλειστεί στο προ τελικό τραπέζι από Α9 οφ του τρισκατάρατου στη Ρόδο στο τελευταίο τουρ επί του νησιού...θυμάσαι Υπαρχηγε μου...;;;;????!!!!!!!
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
Αγαπημένοι μου Φίλοι Αρχηγέ και Υπαρχηγε σας υπερευχαριστώ για τα εμψυχωτικα μηνύματα προς τιμή σας και μόνο θα γραψω ένα μίνι σεντονομαξιλαρακι για τον σημερινό μαρτύριο κρατα 15 ώρες ακριβώς ήμουν στο δρομο άγρυπνος από χτες στο τρέξιμο για να προλάβω το κωλοτουρ απολυτη απογοήτευση γι άλλη μια φορά επιβεβαιώθηκε το ποσο λίγο βαλιου έχουν όλα τα τουρ γενικοτερα...:(:(:(:( 22ος στους 47 μετά απο 3+ ώρες παιχνιδιού άδικος κόπος μετά απτη πρώτη ωρα που παίζεις πόκερ κανονικά ποστ φλοπ μετά γινεται απλα card catching competition...:(:(:( για την ιστορία μου σπάσαν ΚΚ κλασσικά με σκουπιδοασσο και το μοιραίο ήρθε με 5,5 blinds σε εφταρι τραπέζι όλοι πάσο μέχρι εμένα σηκώνω Α9 κούπες τα σπρώχνω με κολαρει ο Μπάτον με KJ οφ..φλοπ 9 Κ σκουπίδι,τερν Ρίβερ ασχετα και αντε γεια...:(:(:( Υπενθυμίζω ότι με αυτο το χέρι ακριβώς αλλά απ'την ανάποδη έχοντας εγώ το KJ και μάλιστα σπαθιά είχα αποκλειστεί στο προ τελικό τραπέζι από Α9 οφ του τρισκατάρατου στη Ρόδο στο τελευταίο τουρ επί του νησιού...θυμάσαι Υπαρχηγε μου...;;;;????!!!!!!!
".....απόλυτη απογοήτευση..."!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Μην τρελλαινεσαι φίλε, το παιχνίδι εχει τα up και τα down του..Οταν βγηκες πρωτος κατω,σ ε εκείνη τη θρυλική βραδια του Νοεμβρίου περυσι, θυμάσαι τι "εσπαγες" στους αλλους???Εμπαινες με Q-6 off πχ κι εβρισκες  κεντα στο 7!Ετσι ειναι, εχουμε downswing και upswing.Υπομονη και anger management... ;) ;) ;) ;)
[size=20pt]ANTE ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ,ΑΥΡΙΟ ΒΡΑΔΥ ΡΙΧΝΟΜΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗ ΜΑΧΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!![/size]
[size=30pt]GO GO EUROPEAN BOU POKER TEAM!!!!!!![/size]
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Αγαπημένοι μου Φίλοι Αρχηγέ και Υπαρχηγε σας υπερευχαριστώ για τα εμψυχωτικα μηνύματα προς τιμή σας και μόνο θα γραψω ένα μίνι σεντονομαξιλαρακι για τον σημερινό μαρτύριο κρατα 15 ώρες ακριβώς ήμουν στο δρομο άγρυπνος από χτες στο τρέξιμο για να προλάβω το κωλοτουρ απολυτη απογοήτευση γι άλλη μια φορά επιβεβαιώθηκε το ποσο λίγο βαλιου έχουν όλα τα τουρ γενικοτερα...:(:(:(:( 22ος στους 47 μετά απο 3+ ώρες παιχνιδιού άδικος κόπος μετά απτη πρώτη ωρα που παίζεις πόκερ κανονικά ποστ φλοπ μετά γινεται απλα card catching competition...:(:(:( για την ιστορία μου σπάσαν ΚΚ κλασσικά με σκουπιδοασσο και το μοιραίο ήρθε με 5,5 blinds σε εφταρι τραπέζι όλοι πάσο μέχρι εμένα σηκώνω Α9 κούπες τα σπρώχνω με κολαρει ο Μπάτον με KJ οφ..φλοπ 9 Κ σκουπίδι,τερν Ρίβερ ασχετα και αντε γεια...:(:(:( Υπενθυμίζω ότι με αυτο το χέρι ακριβώς αλλά απ'την ανάποδη έχοντας εγώ το KJ και μάλιστα σπαθιά είχα αποκλειστεί στο προ τελικό τραπέζι από Α9 οφ του τρισκατάρατου στη Ρόδο στο τελευταίο τουρ επί του νησιού...θυμάσαι Υπαρχηγε μου...;;;;????!!!!!!!

Όλα τα θυμάμαι Αρχηγέ..

Για το sat tour τι να σου πω? Έχουμε φάει τέτοια στο κεφάλι κ θα ξαναφάμε.

Αυτό με το "value" πρέπει να το ξεπεράσεις.. Ξέρεις εσύ..  :grin: :grin:  :2funny: :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Μη λες βλακείες..Τσαντιστηκα τότε, γιατί ειχαμε μεινει οι δυο μας στην πασα,button o Jim,SB εγω και δεν ηθελα να χτυπηθούμε....

να εισαι ειλικρινης. τσαντιστηκες γιατι χτυπαγε με μετριο φυλλο στο χερι. το ποκερ ειναι ατομικο παιχνιδι παντα σε μια μερια καταληγει το ποτ. εκτος και παιζετε κοινο ταμειο. δεν αντιλαμβανομαι την εννοια της ομαδικοτητας πως την εννοεις εσυ σε καμια αλλη περιπτωση εκτος κοινου ταμειου. ή εσυ θα επαιρνες τα λεφτα ή αυτος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom