Νέα

Ποιος ο καταλληλος τροπος για γνωριμιες με γκομενες ???

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Boldemort
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 53K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Απο που έχετε βγάλει γκομενα / γκομενο σε ραντεβου ????? (tet - a tet)

  • Ιντερνετ -> chat , καποιο forum , dod , fb , twiter etc...

    Ψήφοι: 41 18,1%
  • Μου γνωρισαν οι κοινες παρέες και οι κυκλοι μου

    Ψήφοι: 52 22,9%
  • Απο καμάκι

    Ψήφοι: 36 15,9%
  • Απο τη δουλεια μου , γυμναστηριο , πανεπιστημιο κτλπ κτλπ

    Ψήφοι: 43 18,9%
  • Απο πουθενα , ειμαι μοναχικος και παω μονο σε πουτανες

    Ψήφοι: 55 24,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    227

Alain Delon

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2012
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
Δεν κανεις σχεσεις επειδη τις γνωριζεις με αυτο τον τροπο ή επειδη οι καιροι ειναι περιεργοι γενικοτερα?

Φταίει και ο τρόπος γιατί μετά αυτή δεν σε βλέπει πολύ στα σοβαρά και έχει ανασφάλειες γιατί σου λέει ένα καμάκι είναι … πηδηχτήκαμε τελειώσαμε…. Έτσι μπορεί να κάνει στην κάθε μία που του αρέσει στον δρόμο ή το γυμναστήριο… αλλά και οι καιροί είναι τέτοιοι που όλοι θέλουν να είναι μόνοι…. Σήμερα η Ελληνίδα προτιμά να κρυφογαμίετε παρά να κάνει σχέσεις….
 
OP
OP
Boldemort

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Φταίει και ο τρόπος γιατί μετά αυτή δεν σε βλέπει πολύ στα σοβαρά και έχει ανασφάλειες γιατί σου λέει ένα καμάκι είναι … πηδηχτήκαμε τελειώσαμε…. Έτσι μπορεί να κάνει στην κάθε μία που του αρέσει στον δρόμο ή το γυμναστήριο… αλλά και οι καιροί είναι τέτοιοι που όλοι θέλουν να είναι μόνοι…. Σήμερα η Ελληνίδα προτιμά να κρυφογαμίετε παρά να κάνει σχέσεις….

μαλιστα. Κατατοπιστικοτατος
 
OP
OP
Boldemort

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
στο μεταξυ οι μοναχικοι κτυπανε κοκκινο και σε αυτη
τη ψηφοφορια επιβεβαιωνοντας το κοινο του φορουμ  :P
(επιλογη καμακιου (μοναχικο αθλημα) + μοναχικη επιλογη εξ ολοκληρου και τρεχουμε στις πουτανες μονο)

αξιοσημειωτο ειναι επισης οτι μαυρισε η 2η επιλογη που εχει
να κανει με κοινους κυκλους και παρεες αρα.... δεν εφταιγε οτι εγω
ειχα αδικο χθες  :P


 
OP
OP
Boldemort

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
εδω δες οι μοναχικοι εντελως θα βγουνε πρωτοι στο τελος!!!!!!!!!!!!

Θα φανε και το καμακι....
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
απο ολες τις επιλογες που εχεις βαλει μονο την τελευταια θεωρω "μοναχικη"....εχεις την ταση να προσαρμοζεις τα δεδομενα μεσα στο μυαλο σου ως προς αυτο που θελεις διακαως να ισχυει...
 
OP
OP
Boldemort

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
απο ολες τις επιλογες που εχεις βαλει μονο την τελευταια θεωρω "μοναχικη"....εχεις την ταση να προσαρμοζεις τα δεδομενα μεσα στο μυαλο σου ως προς αυτο που θελεις διακαως να ισχυει...

Γιατι το καμακι δεν ειναι μοναχικο αθλημα????
εσυ οταν πας για καμακι... βασικα οχι εσυ  :P
ενας αντρας οταν πηγαινει.... μονος δεν παει?

πριν ο καμακιας φιλος μας ειπε... οτι παει μονος του.
Εγω απλα βλεπω τι λενε... δεν τα κατεβαζω απο το κεφαλι μου
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Γιατι το καμακι δεν ειναι μοναχικο αθλημα????
εσυ οταν πας για καμακι... βασικα οχι εσυ  :P
ενας αντρας οταν πηγαινει.... μονος δεν παει?

γιατι οταν τσαταρει μονος του δεν το κανει? οταν την πεφτει σε μια γκομενα απο τη δουλεια ή το γυμναστηριο το κανει με παρεα?
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Δεν υπάρχει κατάλληλος και μη κατάλληλος τρόπος για να βγάλεις γκόμενα.

Υπάρχει Ένας Άνδρας, Μία Γυναίκα Και Μία Στιγμή (μα ποιός είμαι, ο Αγγελόπουλος είμαι;)

Aυτό που εννοώ είναι όλα μπορούν να συμβούν, και η γνωριμία μέσω τρίτων, και ο στρατός (τώρα που το σκέφτομαι ίσως υπήρχαν δύο περιπτώσεις εκεί που θα έπρεπε να ασχοληθώ) και η ταμίας του σούπερ μάρκετ ή η οποιαδήποτε πωλήτρια λαχταράει να την φλερτάρει κάποιος.

Mία εμπειρία μου.

Καλοκαίρι του 1998, δουλεύω summer job σε 30 μετρο σκάφος που κάνει εβδομαδιαία κρουαζιέρα Ιόνια νησιά. Είμαι υπεύθυνος για τις εκδομές τους και οτι άλλες πληροφορίες θέλαν για τους προορισμούς ή άλλη βοήθεια γιατί μιλούσα γερμανικά ενώ το υπόλοιπο πλήρωμα ήταν γκάο μπίο. Στο πρώτο γκρουπ, ενώ ήταν όλοι Γερμανόφωνοι τουρίστες σκάει Καναδέζα 46 ετών ζωντοχήρα, εγώ τότε 29. Τι να κάνω, να την αφήσω μόνη της, αφού ήταν η μόνη αγγλόφωνη στι γκρουπ. Α ρε καμπίνα νούμερο 10. Την επισκέφτηκα και δύο φορές Νέα Υόρκη, ωραία πόλη η Νέα Υόρκη. Και κει. Α ρε διαμέρισμα στο Midtown Manhattan. 51st Sreet.


Αντίθετα για το internet έχω κακή άποψη. Ευρισκόμενος Γερμανία γράφτηκα σε ένα σάιτ και γνώρισα τρείς γκόμενες. Εκεί γενικά πολύς κόσμος χρησιμοποιεί ίντερνετ για τέτοιες δουλειές. Δεν έγινε τίποτα, συμφωνώ οτι στο ίντερνετ είναι σε μεγάλο βαθμό psycho.

Boυρ στα σούπερ μάρκετ λοιπόν.
 
OP
OP
Boldemort

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
γιατι οταν τσαταρει μονος του δεν το κανει? οταν την πεφτει σε μια γκομενα απο τη δουλεια ή το γυμναστηριο το κανει με παρεα?

Ε οπως βλεπεις και το τσατ μια χαρα ανεβασμενο ειναι... και γενικα οι μεθοδοι
μεσω του ιντερνετ γιατι? επειδη αυτη τη στιγμη εχεις 3 επιλογες που ειναι πρωτες οι καμακοβιοι , το ιντερνετ και οι τερμα μοναχικοι.

Για το γυμναστηριο και τη δουλεια που λες ομως ΟΧΙ διαφωνω καθετα και ξερεις γιατι???
γιατι στη δουλεια το διαλλειμα ειναι "ομαδικο" θα μιλας με το συναδελφο σου στο καψιμι πες
και θα ειναι και η αλλη διπλα και θα πιασετε την κουβεντα ολοι μαζι... ενω στο καμακι λες στην παρεα σου... "παιδια κοιταει αυτη... εφυγα παω να της μιλησω... ερχομαι σε λιγο..."
 
OP
OP
Boldemort

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
στο πανεπιστημιο θα ειστε στο ιδιο τμημα πχ
και θα μιλατε ολοι μαζι και θα την γνωρισεις... ή θα εισαι σε καποια παραταξη...

ενας μοναχικος δεν κατεβαινει καθε μερα στη σχολη... αραζει σπιτι του μονος του
και ακουει μαλακιες.... ή γραφει στα φορα  :P

αλλιως τι σκατα μοναχικος θα ηταν?????
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
βολντε δικε μου κοψε την πολυ αναλυση κανει κακο...
 
OP
OP
Boldemort

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Δεν υπάρχει κατάλληλος και μη κατάλληλος τρόπος για να βγάλεις γκόμενα.

Υπάρχει Ένας Άνδρας, Μία Γυναίκα Και Μία Στιγμή (μα ποιός είμαι, ο Αγγελόπουλος είμαι;)

Aυτό που εννοώ είναι όλα μπορούν να συμβούν, και η γνωριμία μέσω τρίτων, και ο στρατός (τώρα που το σκέφτομαι ίσως υπήρχαν δύο περιπτώσεις εκεί που θα έπρεπε να ασχοληθώ) και η ταμίας του σούπερ μάρκετ ή η οποιαδήποτε πωλήτρια λαχταράει να την φλερτάρει κάποιος.

Mία εμπειρία μου.

Καλοκαίρι του 1998, δουλεύω summer job σε 30 μετρο σκάφος που κάνει εβδομαδιαία κρουαζιέρα Ιόνια νησιά. Είμαι υπεύθυνος για τις εκδομές τους και οτι άλλες πληροφορίες θέλαν για τους προορισμούς ή άλλη βοήθεια γιατί μιλούσα γερμανικά ενώ το υπόλοιπο πλήρωμα ήταν γκάο μπίο. Στο πρώτο γκρουπ, ενώ ήταν όλοι Γερμανόφωνοι τουρίστες σκάει Καναδέζα 46 ετών ζωντοχήρα, εγώ τότε 29. Τι να κάνω, να την αφήσω μόνη της, αφού ήταν η μόνη αγγλόφωνη στι γκρουπ. Α ρε καμπίνα νούμερο 10. Την επισκέφτηκα και δύο φορές Νέα Υόρκη, ωραία πόλη η Νέα Υόρκη. Και κει. Α ρε διαμέρισμα στο Midtown Manhattan. 51st Sreet.


Αντίθετα για το internet έχω κακή άποψη. Ευρισκόμενος Γερμανία γράφτηκα σε ένα σάιτ και γνώρισα τρείς γκόμενες. Εκεί γενικά πολύς κόσμος χρησιμοποιεί ίντερνετ για τέτοιες δουλειές. Δεν έγινε τίποτα, συμφωνώ οτι στο ίντερνετ είναι σε μεγάλο βαθμό psycho.

Boυρ στα σούπερ μάρκετ λοιπόν.

χαχαχαχ της εδειξες τι θα πει ελλαδα ε?
την ταισες καλα την αμερικανιδα :P
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
Και αυτην αμα την πιανανε θα ειχε προβλημα φιλε
δεν ειναι τοσο απλα οσο τα λες.
Ναι αδερφε μια μερα το ανσανσερ ηταν κολλημενο στο υπογειο του αρχηγειου στολου. ειχαν βαρδια και οι διο τους.. Ενας αξιοματικος απο τον θαλαμο επιχειρησεων ηθελε να ανεβει στον 2 οροφο (2 Οροφους εχει το ΑΣ και το υπογειο στον πρωτο ηταν ο θαλαμος επιχιρισεων και στον 2 ολα τα γραφεια κτλ μπανια κτλ) Αυτοι γαμιοντουσαν στο υπογειο με το στοπ πατημενο. Δηλαδη αν εισαι μεσα πατας το στοπ και δεν μπορει ο αλος να το καλεσει απο πανω..Λοιπον παταει το κουμπι ο αξιοματικος το ξαναπαταει δεν ανεβενει σου λεει απο μεσα του 12 το βραδυ ποιος στο πουτσο εχει πατησει το ασανσερ να σταματησει στο υπογειο.. Και αρχιζει να κατεβενει τις μαρμαριες σκαλες με τα σκαρπινια που φορανε οι αξιοματικοι δηλαδη δεν υποπτευθηκε οτι θα γαμιουντε κατω ο ναυτης με την κελευστινα για να κετεβει αθορυβα.. Λοιπων ακουγοντας ταυτοι τον θορυβο απο τα παπουτσια προλαβανε και εβαλε ο αλλος μεσα την ψωλη του και η αλλη τα βρακια τις με το που κατεβηκε ο αξιοματικος ανοιξε την πορτα και ισα ισα προλαβε να τους δει να τακτοπιουντε τα μαλια τους.. Δηλαδη δεν τους επιασε να το βαζει ο αλλος μεσα αλλα ειχαν ντιθει ισα ισα. Την αλλη μερα βγηκε βρωμα σε ολο το αρχυγειο στολου οτι ο ναυτης με την κελευστινα κτλ θα γαμιοντουσαν..Αλλα αδερφε εμεις  σαν οδιγοι ολη την ημερα με τους πλοιαρχους ειχμε εξικιοθει τοσο πολυ που ειμασταν κολος και βρακι μας λεγανε οι αξιοματικοι 1002 μαλακιες κτλ κτλ τι να τον κανουν του κανανεν μια επιπλιξι δηλαδη παρατηρηση και αυτο και η κελευστινα στην θεση της κτλ.. Μην ξεχναμε οτι ειμαστε ελλαδα υπαρχει και φιλοτιμο δεν ειμαστε γερμανοι εδω ειναι αλλιως :grin:
 
OP
OP
Boldemort

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ναι αδερφε μια μερα το ανσανσερ ηταν κολλημενο στο υπογειο του αρχηγειου στολου. ειχαν βαρδια και οι διο τους.. Ενας αξιοματικος απο τον θαλαμο επιχειρησεων ηθελε να ανεβει στον 2 οροφο (2 Οροφους εχει το ΑΣ και το υπογειο στον πρωτο ηταν ο θαλαμος επιχιρισεων και στον 2 ολα τα γραφεια κτλ μπανια κτλ) Αυτοι γαμιοντουσαν στο υπογειο με το στοπ πατημενο. Δηλαδη αν εισαι μεσα πατας το στοπ και δεν μπορει ο αλος να το καλεσει απο πανω..Λοιπον παταει το κουμπι ο αξιοματικος το ξαναπαταει δεν ανεβενει σου λεει απο μεσα του 12 το βραδυ ποιος στο πουτσο εχει πατησει το ασανσερ να σταματησει στο υπογειο.. Και αρχιζει να κατεβενει τις μαρμαριες σκαλες με τα σκαρπινια που φορανε οι αξιοματικοι δηλαδη δεν υποπτευθηκε οτι θα γαμιουντε κατω ο ναυτης με την κελευστινα για να κετεβει αθορυβα.. Λοιπων ακουγοντας ταυτοι τον θορυβο απο τα παπουτσια προλαβανε και εβαλε ο αλλος μεσα την ψωλη του και η αλλη τα βρακια τις με το που κατεβηκε ο αξιοματικος ανοιξε την πορτα και ισα ισα προλαβε να τους δει να τακτοπιουντε τα μαλια τους.. Δηλαδη δεν τους επιασε να το βαζει ο αλλος μεσα αλλα ειχαν ντιθει ισα ισα. Την αλλη μερα βγηκε βρωμα σε ολο το αρχυγειο στολου οτι ο ναυτης με την κελευστινα κτλ θα γαμιοντουσαν..Αλλα αδερφε εμεις  σαν οδιγοι ολη την ημερα με τους πλοιαρχους ειχμε εξικιοθει τοσο πολυ που ειμασταν κολος και βρακι μας λεγανε οι αξιοματικοι 1002 μαλακιες κτλ κτλ τι να τον κανουν του κανανεν μια επιπλιξι δηλαδη παρατηρηση και αυτο και η κελευστινα στην θεση της κτλ.. Μην ξεχναμε οτι ειμαστε ελλαδα υπαρχει και φιλοτιμο δεν ειμαστε γερμανοι εδω ειναι αλλιως :grin:

Α καλα..... ειχανε ξεντυθει τελειως δηλαδη????
δεν της παραμερισε απλα την κυλοτα???
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Ρε παιδιά διαφωνώ κάθετα με την κρατούσα άποψη περί εύκολης πρόσβασης σε γυναίκες μέσω κοινωνικού κύκλου. Όσες φορές μου κάνανε κοννέ εμένα κοινοί γνωστοί, ήτανε κάτι καράμπαζα του κερατά που δε βλεπόντουσαν. Και η πλάκα είναι ότι μου τις παρουσίαζαν προηγουμένως σαν τίποτα κουκλάρες αμέμπτου ηθικής. Μην πέφτετε λοιπόν στην παγίδα. Στην πραγματικότητα, ο περιορισμός του ανοίγματος μέσα στα όρια του κύκλου στενεύει τις επιλογές κάποιου. Και είναι λογικό αν το σκεφτείτε. Ό,τι κελεπούρια τύχει να γνωρίσουν οι φίλοι σου θα τα καπαρώσουν αμέσως, γιατί ως γνωστόν τέτοιες ευκαιρίες δε χάνονται. Αντίθετα για τους άλλους μένουν τα ψίχουλα, δηλαδή κάτι τελειωμένες. Ποιος είναι λοιπόν κατ' εμέ ο ενδεδειγμένος τρόπος γνωριμίες με γκόμενες στην Ελλάδα; Σε κάθε περίπτωση είναι δύσκολο στη χώρα μας και δεν έχω καμιά πρόχειρη απάντηση. Απλά ένιωσα την ανάγκη να παρέμβω όσον αφορά τη χιλιομασημένη καραμέλα της κοινής παρέας.
 
OP
OP
Boldemort

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
λοιπον καπου εδω... αρχιζει η πρωτια των μοναχικων....

ξεφευγουν ηδη στη κορυφη.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom