Νέα

Ποιος ο καταλληλος τροπος για γνωριμιες με γκομενες ???

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Boldemort
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 53K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Απο που έχετε βγάλει γκομενα / γκομενο σε ραντεβου ????? (tet - a tet)

  • Ιντερνετ -> chat , καποιο forum , dod , fb , twiter etc...

    Ψήφοι: 41 18,1%
  • Μου γνωρισαν οι κοινες παρέες και οι κυκλοι μου

    Ψήφοι: 52 22,9%
  • Απο καμάκι

    Ψήφοι: 36 15,9%
  • Απο τη δουλεια μου , γυμναστηριο , πανεπιστημιο κτλπ κτλπ

    Ψήφοι: 43 18,9%
  • Απο πουθενα , ειμαι μοναχικος και παω μονο σε πουτανες

    Ψήφοι: 55 24,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    227
OP
OP
Boldemort

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
δεν εχετε βαλει την επιλογη''στα ψωνια,στο σουπερ μαρκετ,στη λαικη αγορα''που πιστεψτε με μπορει να αποφερει αποτελεσματα εντυπωσιακα

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

σωπα τυπε εχεις γνωρισει γκομενα στο ετσι?
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Μπούλημορτ

ταπωσε την μπανιερα

γεμισε την νερο

ριξε 3-4 χρυσοψαρα

και ψαρεψε τα με καθετη

μας εχεις πρηξει τ αρχιδια με μαλακιες

και τ αποκορυφωμα τωρα αρχιζεις να μας γραφεις για καμμενους φιλους σου
 
OP
OP
Boldemort

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Kalhspera. Παιδια λενε οτι η παρατυρισι ειναι σοφια.. Τωρα να πω κατι που καταλαβα στον στρατο αλλα και στον εαυτο μου.. Για να κανεις σχεση γαμησι κτλ κτλ  πρεπει να κανεις καμακι..Τωρα για το προηγουμενο στον στρατο ειχα μια κληρουχα(σειρα για τους φανταρους) Που ηταν ασχημος μπροστα του ημουν κυκνος που λεει ο λογος.. Εγω γαμουσα στης πουτανες 19 χρονον αυτος γαμουσε γκομενακια αβερτα κουβερτα (Ηταν η μεταθεση μας τετια οδηγοι στο αρχηγειο στολου που ημασταν ολη την ημερα εξω μετα της 2 το μεσιμερι βισματα του κερατα :grin:)Τωρα τι θελω να πω εβλεπα που λετε τον κακασχημο να γαμαει μεχρι και μεσα στο αρχηγειο στολου κελευστινες που ειχαν βαρδια κελευστινες=λοχινες :grin:Γαμουσε στο ψωμαδικο μια γκομενα που βγαιναμε και περναμε διαφορα για τον αξιοματικο φυλακι και ολο τον θαλαμο επιχιρισεων κτλ κτ. Που θελω να καταληξω ααα ο τυπος γαμουσε και μεσα στην αθηνα αλλο ενα μουνι δηλαδη γαμουσε ταυτοχρονα μια κελευστινα στην υπερεσια μας μια γκομενα που δουλευε στον φουρνο στην σαλαμινα και μια στον πειραια...Τωρα οταν βγαιναμε μαζι ο τυπος ηταν επιθετικος με τις γκομενες αν και στην φατσα ηταν ασχημος τον εβλεπες και λες ειναι ασχημος και ομως με την επιθετικοτητα του γαμουσε γκομενες ακομα και μονιμη υπαξιοματικο στην υπερεσια μας.. Πρεπει να ειμαστε επιθετικοι οι γκομενες αν και ασχημος αυτος κομπλαρουνε παραδιδοντε το καμακι του του ειναι απλο κολαει ορμαει Τιποτα λιγοτερο τιποτα περισοτερο.. Απλα επιθετικοι με ψιλο καλο τροπο οχι πολυ ευγενια με μετρο ολα και αν δεν γουσταρει παμε για αλλα χωρις να λεμε χιλοπιτες κτλ κτλ κτλ.. :grin:

Ρε φιλε αυτες που πηδουσε βλεποντουσαν ομως?
Καλα τετοιοι ειναι 1 στους 1000. Δεν φτανεις την εξαιρεση
οσο και να κτυπιεσαι...
 
OP
OP
Boldemort

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Μπούλημορτ

ταπωσε την μπανιερα

γεμισε την νερο

ριξε 3-4 χρυσοψαρα

και ψαρεψε τα με καθετη

μας εχεις πρηξει τ αρχιδια με μαλακιες

και τ αποκορυφωμα τωρα αρχιζεις να μας γραφεις για καμμενους φιλους σου

Και εσυ τα ιδια θα εισαι σαν το φιλο που λεω....
εδω αρχιζες να λες για την αδερφη σου ρε ανωμαλε και καλα
μην της την πεσω... χαχαχαχα
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
Ρε φιλε αυτες που πηδουσε βλεποντουσαν ομως?
Καλα τετοιοι ειναι 1 στους 1000. Δεν φτανεις την εξαιρεση
οσο και να κτυπιεσαι...
Ναι αδερφε ιδιως αυτη στον φουρνο την επαιζα για παρτη της ερχοταν με το αμαξι τις και τον επαιρνε απο την πυλη του ναυσταθμου το βραδυ που τελειωνε την βαρδια της στον φουρνο...Η κελευστινα ηταν για ενα γαμηση απλο οταν ειχε υπερεσια ειχε τεριαξει και αυτι το προγραματης για να γαμιουντε και η αλλη στον πειραια ηταν για παρτουζες..Κοιτα 19 χρωνον και δεν ειχε παει σε μπουρδελο και ηταν στην φατσα ασχημος.. Και εγω πχ πολυ πιο ομορφος απο αυτον γαμουσα φυλις αβερτα 2,500 χιλιδες τοτε και 3000 χιλιαδες δραχμες τα καλα πουτανακια και αυτος με φατσα ασχημη τζαμπα.. Σου μηλαω οτι αλλαξε πολλες γκομενες οχι μονο αυτες τις ιδιες απλα εγω ειδα μονο αυτες τις 3..
 

Alain Delon

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2012
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
Μεταξυ μας.... πολυ απατη το dod για γνωριμιες....
δεν γνωριζεις καμια οπως μου εχει πει ενας φιλος που την επεσε
σε καμια 500..... πιπες λεει χασιμο χρονου... εσεις εχετε μπει σε αυτο?

ΑΠο το fb εχετε βγαλει τπτ???? Ψηφιστε τωρα.

Ο καλύτερος τρόπος είναι το έξυπνο (όχι πρόστυχο) καμάκι με χιούμορ αλλά πάντα σε γκόμενα που είναι μόνη και εννοείτε και εσύ είσαι μόνος χωρίς να σε πάρει κανείς άλλος χαμπάρι και γίνετε δημόσιο θέαμα. Βγες βόλτα στα εμπορικά κέντρα , εκεί ξεσπάνε στο shopping therapy  πολλές γκόμενες που ξεμένουν μόνες, προσπάθησε να πλησιάσεις μόνος σου μία μόνη γκόμενα για να ανταλλάξετε μία ματιά με λίγο πονηρό χαμόγελο. Τότε πες κάτι αστείο που να έχει σχέση με το shopping προσπαθώντας να γελάσει παντα με  αυτοπεποίθηση. Μετά αν ανταποκριθεί το ένα φέρνει το άλλο…Αν όχι συνέχισε μέχρι να κάτσει μία...Το καμάκι είναι σαν τα βιογραφικά, θα στείλεις πολλά μέχρι να σου κάτσει μία ... Παίξτο και λίγο άνετος και άπλας …  Και σιγά σιγά το καφεδάκι.  Στην αρχή ξόδεψε χρήμα για να την εντυπωσιάσεις…. Αργότερα άμα μάθει όλη την αλήθεια και τα έκανες όλα αυτά για να την γνωρίσεις δεν θα σε παρατήσει για να μη φανεί ότι σε πλησίασε για τα λεφτά…
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Και εσυ τα ιδια θα εισαι σαν το φιλο που λεω....
εδω αρχιζες να λες για την αδερφη σου ρε ανωμαλε και καλα
μην της την πεσω... χαχαχαχα

αποκλειται να ειμαι σαν τον φιλο σου, επειδη ουτε για ψωνια δεν θα σ επαιρνα μαζι μου
 
OP
OP
Boldemort

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ναι αδερφε ιδιως αυτη στον φουρνο την επαιζα για παρτη της ερχοταν με το αμαξι τις και τον επαιρνε απο την πυλη στου ναυσταθμου το βραδυ που τελειωνε την βαρδια της στον φουρνο...Η κελευστινα ηταν για ενα γαμηση απλο οταν ειχε υπερεσια ειχε τεριαξει και αυτι το προγραματης για να γαμιουντε και η αλλη στον πειραια ηταν για παρτουζες..Κοιτα 19 χρωνον και δεν ειχε παει σε μπουρδελο και ηταν στην φατσα ασχημος.. Και εγω πχ πολυ πιο ομορφος απο αυτον γαμουσα φυλις αβερτα 2,500 χιλιδες τοτε και 3000 χιλιαδες δραχμες τα καλα πουτανακια και αυτος με φατσα ασχημη τζαμπα.. Σου μηλαω οτι αλλαξε πολλες γκομενες οχι μονο αυτες τις ιδιες απλα εγω ειδα μονο αυτες τις 3..

χαχαχαχχαχαχαχαχαχ ρε το κελευστη.
 
OP
OP
Boldemort

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ο καλύτερος τρόπος είναι το έξυπνο (όχι πρόστυχο) καμάκι με χιούμορ αλλά πάντα σε γκόμενα που είναι μόνη και εννοείτε και εσύ είσαι μόνος χωρίς να σε πάρει κανείς άλλος χαμπάρι και γίνετε δημόσιο θέαμα. Βγες βόλτα στα εμπορικά κέντρα , εκεί ξεσπάνε στο shopping therapy  πολλές γκόμενες που ξεμένουν μόνες, προσπάθησε να πλησιάσεις μόνος σου μία μόνη γκόμενα για να ανταλλάξετε μία ματιά με λίγο πονηρό χαμόγελο. Τότε πες κάτι αστείο που να έχει σχέση με το shopping προσπαθώντας να γελάσει παντα με  αυτοπεποίθηση. Μετά αν ανταποκριθεί το ένα φέρνει το άλλο…Αν όχι συνέχισε μέχρι να κάτσει μία...Το καμάκι είναι σαν τα βιογραφικά, θα στείλεις πολλά μέχρι να σου κάτσει μία ... Παίξτο και λίγο άνετος και άπλας …  Και σιγά σιγά το καφεδάκι.  Στην αρχή ξόδεψε χρήμα για να την εντυπωσιάσεις…. Αργότερα άμα μάθει όλη την αλήθεια και τα έκανες όλα αυτά για να την γνωρίσεις δεν θα σε παρατήσει για να μη φανεί ότι σε πλησίασε για τα λεφτά…

χαχαχαχα εχεις βγαλει ποτε ετσι γκομενα????
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
χαχαχαχχαχαχαχαχαχ ρε το κελευστη.
αδερφε δεν ηταν κελευστης απλος ναυτης οδηγος αυτοκινητων σαν και εμενα οχι κελευστης :)Απλα γαμουσε κελευστινα στην υπερεσια ειχαν τεριαξει και οι δυο τους τις βαρδιες τους.. :grin:Γιατι σαν οδηγοι ναυτες ειχαμε υπερεσια μια 2 φορες την εβδομαδα για τις εφοδους στα πλοια του αξιοματικου φυλακις του αρχηγειου στολου.. :)
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
αδερφε δεν ηταν κελευστης απλος ναυτης οδηγος αυτοκινητων σαν και εμενα οχι κελευστης :)Απλα γαμουσε κελευστινα στην υπερεσια ειχαν τεριαξει και οι δυο τους τις βαρδιες τους.. :grin:Γιατι σαν οδηγοι ναυτες ειχαμε υπερεσια μια 2 φορες την εβδομαδα για τις εφοδους στα πλοια του αξιοματικου φυλακις του αρχηγειου στολου.. :)

Κάτι σαν τον Ταρατατά δηλαδή ....
 

Alain Delon

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2012
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
χαχαχαχα εχεις βγαλει ποτε ετσι γκομενα????

Δυστυχώς σε εμένα μόνο αυτός ο τρόπος δουλεύει … καμάκι σε γυμναστήριο ή εμπορικό κέντρο πάντα με τρόπο ώστε να μην με πάρει κανείς άλλος είδηση …..Και χυλόπιτα να φάω θα το ξέρει μόνο αυτή και εγώ… κανείς άλλος… Βγάζω  έτσι γκόμενες απλά οι σχέσεις δεν κρατάνε πολύ ….γενικά ότι αρχίζεις γρήγορα και με ενθουσιασμό τελειώνει και γρήγορα…
Έχουν αλλάξει και οι καιροί…. Είναι δύσκολοι καιροί για σχέσεις….
 
OP
OP
Boldemort

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
αδερφε δεν ηταν κελευστης απλος ναυτης οδηγος αυτοκινητων σαν και εμενα οχι κελευστης :)Απλα γαμουσε κελευστινα στην υπερεσια ειχαν τεριαξει και οι δυο τους τις βαρδιες τους.. :grin:Γιατι σαν οδηγοι ναυτες ειχαμε υπερεσια μια 2 φορες την εβδομαδα για τις εφοδους στα πλοια του αξιοματικου φυλακις του αρχηγειου στολου.. :)

χαχαχ ρε τις ναυταρες.

Και η κελευστινα αντι να γαμιεται με καναν αξιωματικο
να καβατζωθει κιολας γαμιοτανε με αυτον? Γιατι επειδη πηγε και της την επεσε
επιθετικα και καλα? κατι τετοιες ιστοριες δυσκολευομαι να τις πιστεψω παντως.
Δεν εχουν λογικη εξηγηση.
 

varge

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2012
Μηνύματα
599
Like
12
Πόντοι
6
εχω εναν γνωστο ο οποιος εχει μια γκομενα...

χρονια τωρα και οποτε βγαινουμε φερνει και αυτη μαζι... βασικα αυτο δεν με ενοχλει
αλλα απο οσο παρατηρησα... το χει ετσι κανονισμενο ωστε να μου λεει ελα για καφε
και να ειμαστε οι 3 μας... εγω αυτος και η κοπελα του. Κατι αλλες φορες μαθαινω οτι πηγε
σε κανα κλαμπακι και ηταν ακομη μεγαλυτερη παρεα αλλα ποτε δεν μου λεει εκει να παω
πιο παλια μου ειχανε γνωρισει μια γκομενα πολυ μετρια... και του ξεφυγε τις προαλλες

"λεει αυτη ηταν μια κομπλεξαρα... βαρουσε κατι διαλειψεις ωρες ωρες..." και του λεω ρε συ
αφου ηταν κομπλεξαρα την εφερες στο φιλο σου να του την γνωρισεις?  :S

το βουλωσε και δεν ειπε τπτ....
:2funny: :2funny:

Χωρις να θελω σε προσβαλλω, αλλα δε ξερω ουτε εσενα ουτε τον φιλο σου. Αλλα παιζουν 2 τινα. 1) να εισαι τελειως γκαου και να ντρεπεται ο φιλος σου να σε "εμφανισει" κοινωνικα η 2) ο φιλος σου αισθανεται ανταγωνιστικα απεναντι σου (το αρχετυπο του αγαπουλη κοκορα που δε θελει 2ο κοκορι στο κοτετσι του για να πεσει το "status" του). Τι απο τα δυο ισχυει, με ειλικρινεια, μονο εσυ ξερεις.


Παντως το να εισαι κοινωνικος, να κανεις ευκολα φιλιες/παρεες ειναι τεραστιο προσον σε ολες τις πλευρες τις ζωης σου, οχι μονο στις γυναικες, και επαγγελματικα κλπ. Για μενα το να μενεις κολλημενος σε 1-2 φιλαρακια και να μην εχεις εναλλακτικες ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ (ελληνικο) λαθος. Δε σου λεω στειλε στο διαολο τα φιλαρακια σου, αλλα αμα αυτοι εχουν ρουτινιασει βρες εσυ τις εναλλακτικες σου. Και συνηθως οι εναλλακτικες δεν ειναι να αρχισεις να την πεφτεις σε οτι θυληκο βλεπεις, καλυτερα ειναι να αρχισεις να χτιζεις κυκλο.
 
OP
OP
Boldemort

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Δυστυχώς σε εμένα μόνο αυτός ο τρόπος δουλεύει … καμάκι σε γυμναστήριο ή εμπορικό κέντρο πάντα με τρόπο ώστε να μην με πάρει κανείς άλλος είδηση …..Και χυλόπιτα να φάω θα το ξέρει μόνο αυτή και εγώ… κανείς άλλος… Βγάζω  έτσι γκόμενες απλά οι σχέσεις δεν κρατάνε πολύ ….γενικά ότι αρχίζεις γρήγορα και με ενθουσιασμό τελειώνει και γρήγορα…
Έχουν αλλάξει και οι καιροί…. Είναι δύσκολοι καιροί για σχέσεις….

Δεν κανεις σχεσεις επειδη τις γνωριζεις με αυτο τον τροπο ή επειδη οι καιροι ειναι περιεργοι γενικοτερα?
 
OP
OP
Boldemort

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Χωρις να θελω σε προσβαλλω, αλλα δε ξερω ουτε εσενα ουτε τον φιλο σου. Αλλα παιζουν 2 τινα. 1) να εισαι τελειως γκαου και να ντρεπεται ο φιλος σου να σε "εμφανισει" κοινωνικα η 2) ο φιλος σου αισθανεται ανταγωνιστικα απεναντι σου (το αρχετυπο του αγαπουλη κοκορα που δε θελει 2ο κοκορι στο κοτετσι του για να πεσει το "status" του). Τι απο τα δυο ισχυει, με ειλικρινεια, μονο εσυ ξερεις.


Παντως το να εισαι κοινωνικος, να κανεις ευκολα φιλιες/παρεες ειναι τεραστιο προσον σε ολες τις πλευρες τις ζωης σου, οχι μονο στις γυναικες, και επαγγελματικα κλπ. Για μενα το να μενεις κολλημενος σε 1-2 φιλαρακια και να μην εχεις εναλλακτικες ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ (ελληνικο) λαθος. Δε σου λεω στειλε στο διαολο τα φιλαρακια σου, αλλα αμα αυτοι εχουν ρουτινιασει βρες εσυ τις εναλλακτικες σου. Και συνηθως οι εναλλακτικες δεν ειναι να αρχισεις να την πεφτεις σε οτι θυληκο βλεπεις, καλυτερα ειναι να αρχισεις να χτιζεις κυκλο.

το 2. φιλε
χαιρομαι που συμφωνουμε...
ζηλευει ο κοσμος... αν ημουν γενικα γκαου
δεν θα με εκανε καθολου παρεα εφοσον δεν με εκμεταλευεται σε κατι
;)
 
OP
OP
Boldemort

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
μπραβο ρε varge εισαι ωραιος
τωρα διαβασα την 2η παραγραφο !!!!

 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
χαχαχ ρε τις ναυταρες.

Και η κελευστινα αντι να γαμιεται με καναν αξιωματικο
να καβατζωθει κιολας γαμιοτανε με αυτον? Γιατι επειδη πηγε και της την επεσε
επιθετικα και καλα? κατι τετοιες ιστοριες δυσκολευομαι να τις πιστεψω παντως.
Δεν εχουν λογικη εξηγηση.
Αδερφε η κελευστινα ηταν μονιμη γιατι να μην γαμηθει με εναν 19 χρονο ασχημο αλλα μαγκακο στο στιλ την δουλεια της δεν την εχανε απλα αυτος την κωλουσε αβερτα και του εκατσε που ειναι το παραξενο αν εισαι οδηγος στο αρχηγειο στολου ειναι απο της μεγαλυτερες βισματικες μεταθεσεις δεν κανεις τιποτα και αυτος την κολουσε το ιδιο θα ηταν να την κωλησει ενας αξιοματικος μεσα στο αρχηγειο στολου και το ιδιο ενας ναυτης ο ναυτης ετσι και αλιος στα @@ του δεν εχει να χασει τιποτα αντε να τους πιασουν και να φαει καμια φυλακη στερισι εξοδου στο ναυτικο δεν εχει φυλακι..
 
OP
OP
Boldemort

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Αδερφε η κελευστινα ηταν μονιμη γιατι να μην γαμηθει με εναν 19 χρονο ασχημο αλλα μαγκακο στο στιλ την δουλεια της δεν την εχανε απλα αυτος την κωλουσε αβερτα και του εκατσε που ειναι το παραξενο αν εισαι οδηγος στο αρχηγειο στολου ειναι απο της μεγαλυτερες βισματικες μεταθεσεις δεν κανεις τιποτα και αυτος την κολουσε το ιδιο θα ηταν να την κωλησει ενας αξιοματικος μεσα στο αρχηγειο στολου και το ιδιο ενας ναυτης ο ναυτης ετσι και αλιος στα @@ του δεν εχει να χασει τιποτα αντε να τους πιασουν και να φαει καμια φυλακη στερισι εξοδου στο ναυτικο δεν εχει φυλακι..


Και αυτην αμα την πιανανε θα ειχε προβλημα φιλε
δεν ειναι τοσο απλα οσο τα λες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom