Νέα

Ποιοί είμαστε/Νέα μέλη πείτε ένα γειά!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mad_max
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 505K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (3 μέλη και 25 επισκέπτες)

Ποια είναι η πρώτη εντύπωση των νέων μελών για το σάιτ...????

  • θετική

    Ψήφοι: 667 73,8%
  • αρνητική

    Ψήφοι: 90 10,0%
  • αδιάφορη

    Ψήφοι: 103 11,4%
  • δξ/δα

    Ψήφοι: 44 4,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    904

doctor pank

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Hello to everybody!
Είμαι ο Doctor Pank, 42, εργάζομαι στο χώρο της εκπαίδευσης - κατάρτισης, ασχολούμαι όμως περισσότερο με την πολιτική και το συνδικαλισμό (μη βαράτε!)
Μου αρέσουν οι κώλοι, τα βυζιά και τα μουνιά.
Απο sex 'εχω μια ευαισθησία στις πίπες, πίπες, πίπες και στο πισωκολλητό.
Fun και των στριπτιζάδικων.
Καταπιεσμένος γιατί από τότε που έκανα παιδί, έχω εγκαταλείψει πολλά από τα αθλήματα στα οποία ασκείται η πλειοψηφία των συμφορουμιτών.
Αλλά που θα πάει, το παιδί μεγαλώνει.......
 

olisadebe17

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2006
Μηνύματα
173
Like
8
Πόντοι
1
σπερααα....ειμαι 27 :'( :'(  απο island και δουλευω τρεις ιδιοτικες επιχειρεισεις...προσδοκω να προλαβω να ευχαριστιεμαι τα εσοδα απο τις επιχειρισιες πρωτου μου τα παρει ολα η πουτανα η εφορια..... :) μου αρεσει ο χορος,η ζωγραφικη,ο κινιματογραφος(χα χα χα πλακα κανω) :2funny: :2funny: :2funny:....
στα χομπι μου προσθεστε και τα cg ΑΠΟ...μοσχα,μολδαβια,ουκρανια,ρουμανια.βουλγαρια,γεωργια...κατερινα....νατασα...ελενι..(γαμοτο παλι μπερδευτικα) :2funny: :2funny: :2funny:
 

gstam

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
40 χρονων και ζαχαροπλαστης
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Ονομάζομαι Κώστας και είμαι 25 ετών!!
Λάτρης της μπύρας, ταχύτητας, πλαγιολίσθησης, μουσικής(metal,κρητικά κυρίως) και drummer!!
Εργάζομαι σαν οδηγός φορτηγού και λατρεύω τα Scania(ελπίζω κάποια
στιγμή να πάω μέχρι Γερμανία-Ολλανδία :dancing: με ένα Scania)!!
To "άθλημα", μπουρδέλινκ, το έξασκώ κάθε 2 βδομάδες περίπου!!
Ευχαριστώ, τα λέμε μέσα!!
:dancing:
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
Ούπς το είχα χάσει το θεματάκι τόσο καιρό ,, είμαι ο Γιώργος 27 , τρέχω ένα μαγαζί και πιστεύω οτι θα ανοίξω και άλλα  (λέμε τώρα), πάθος μου τα κλασσικά αυτοκινήτα και τα φουσκωτά ,, κλασσικό έχω , φουσκωτό δεν με βλέπω να παίρνω ,, εθισμένος στις πουτάνες δηλωμένες και μή ,, πολύ ύπουλες αυτές η μη δηλωμένες ρε παιδιά ,, όλο λέω να το κόψω το άθλημα αλλά δεν παίζει ακόμα και όταν τραβιέμαι με καμία μη δηλωμένη τρέχω στις δηλωμένες  .. αυτά και φούλ ρεπορτάζ φίλοι να ξέρουμε που τα χώνουμε ... 
 

dzf

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
663
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
6
Ώπα... Ούτε εγώ είχα γράψει εδώ τόσο καιρό....
Είμαι ο Δημήτρης και είμαι στα 31...
Δουλεύω σε εταιρία πληροφορικής.
Η μεγαλύτερη μου καύλα είναι τα αεροπλάνα. Ακριβό σπορ όμως...
Λάτρης της καλής πίπας, ωραίων κώλων, και το πρώτο πράγμα που κοιτάω (και εκτιμώ) σε μία γυναίκα (και σε πουτάνα) είναι τα περιποιημένα νύχια...πόδια και χέρια...
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
εδω και εγω νεος στο site παλιος ασθενής όμως στον πουτανοχωρο , τον Ελληνικο και τον διεθνή .. Πασχω απο χρόνια πουτανοεμμονη χωρίς να το έχω μετανοιώσει ...Σε όποια πόλη του κόσμου η της Ελλάδος  και αν βρεθώ πάντα θα ψάξω για τις πουτανοκαταστάσεις ....
 

Επισκέπτης
Ειμαι ο τασος 30 παοκι πρωην θεσσαλονικιος  δουλευω σαν πουτανοσπερμα σε δουλεια που μου αρεσει παρα πολυ ταξιδεω πολυ γαμαω σαν κομπρεσερ και μισω τα κουμουνια τα κουνουπια και τους δημοσιους υπαληλους
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Φιλαράκι ήσουν θαυμαστής του τεράστιου γκολκίπερ της ΕΣΣΔ?
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Αποστόλης 50 χρόνων παντρεμένος (αλλά και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή) .. διευθυντής μηχανογράφησης σε εταιρεία τηλεπικοινωνιών (αν θέλετε DSL με τηλεφωνία στείλτε PM)

παλιός αλλά ακόμη μαχητής λάτρης του σπόρ με μεγάλες καταθέσεις που ευελπιστώ να τις αυγατίσω ακόμη περισσότερο..

τι είδους γυναίκες μου αρέσουν.. νέος το παρατσούκλι μου ήταν "τράτα"...
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
22
Like
366
Πόντοι
5.795
45 χρονων κτηματομεσιτης τρελος για γυναικες ρωσσιδες ουκρανιδες κλπ και γιατι  οχι ελληνιδες λατρης των στριπτητζιδικων στουντιο κλπ εχω κανει και μερικες μισθωσεις επαγγελμτικες στην συγγρου..δεν γουσταρω περιτες σπαταλες ,τζιπ ακριβα αυτοκινητα και γενικα περιτα εξοδα πιστευω οτι υπαρχει ποιοτητα με λιγοτερα λεφτα απο κατι σιτι τουρ κλπ γουσταρω να γραφω και να διαβαζω αυτα που γραφετε μερικοι εχουν πολυ καλο περιεχομενο και βγαζω συμπερασματα πολυτιμα και χρησιμα  γουσταρω ταξιδια ταιλανδη βραζιλια κουβα κλπ..και γενικα τρελες καταστασεις με γυναικες ειμαι επισης μανιωδης συλεκτης καρτ ποσταλ ,καποια στιγμη θα σας δημοσιευσω κατι παλιες καρτ ποσταλ που εχω με θεμα μπουρδελα στην θεσσαλονικη το 1910...,συλεκτης μεχρι τρελας παλιων διαφημησεων τσιγκογραφιων κλπ και παλιων κουτιων που βαζαν μπισκοτα σοκολατες  ελληνικων και ξενων αυτα προς το παρων
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
ειμουν οσπου  ρουφιξε το θεικο μπαλακι απο τον φαν μπαστεν στον τελικο του eyro
βεβαια εκεινον τον λεγαν ντασαεφ............

ʼστα να πάνε, και εγώ μαζί σου-είμαστε συνομήλικοι.
 

tsompanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
με λενε Παναγιώτη και ειμαι απο επαρχια εξου και το tsompanos (ειναι συναρτιση επιθέτου επαρχιας και ονοματος ) Ειμαι ιδιοτικός υπάλληλος
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.732
Κριτικές
15
Like
6.463
Πόντοι
8.345
ειμαι 24, φοιτητης στο φυσικο και κυριως ασχολουμαι με strip clubs
και παρολα τα λιγα post μου ειμαι πολυ παλιος χρηστης στο μπουρδελα.
y.g. α ρε ατιμη αλλαγη φορουμ, μεχρι και ο κοτσαρικος στα 6 ποστ εφτασε:(:P
και ειχαμε γαμηθει να γραφουεμ στο σινεφιλ τοπικ
 

fylisihos

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Είμαι ο Χριστοδουλος, βαρέθηκα τους νταβραντισμένους ρασοφόρους και ανακάλυψα στα 72 ότι είμαι αγόρι. Η Ντενίζ με έχει ξετρελάνει. ...Βρε σοβαρευτείτε
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
ειμαι ο Βακης πιλοτος και γουσταρω πολυ το σαιτ, οπως και τις γκομενες. Συναγωνιστες ειμαστε οι καλυτεροι.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
ειμαι ο Βακης πιλοτος και γουσταρω πολυ το σαιτ, οπως και τις γκομενες. Συναγωνιστες ειμαστε οι καλυτεροι.

Εσυ πρεπει να ριχνεις πολλες γκομενες με το επαγγελμα σου ......
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Ειμαι 20 ειμαι φοιτητης ιατρικης μ'αρεσει το sex πολυ ,μ'αρεσουν οι πουτανες δεν γουσταρω τις παρθενωπες και το ονειρο μου ειναι να παω με 5 γυναικες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom