Νέα

Ποιοί είμαστε/Νέα μέλη πείτε ένα γειά!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mad_max
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 505K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (2 μέλη και 36 επισκέπτες)

Ποια είναι η πρώτη εντύπωση των νέων μελών για το σάιτ...????

  • θετική

    Ψήφοι: 667 73,8%
  • αρνητική

    Ψήφοι: 90 10,0%
  • αδιάφορη

    Ψήφοι: 103 11,4%
  • δξ/δα

    Ψήφοι: 44 4,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    904

poulios

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
40
Like
2
Πόντοι
0
Είμαι ο πουλιος και αυτον τον καίρο είμαι ερωτευμένος με την κουκουβάγια!
 

dreamer24gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2006
Μηνύματα
55
Like
2
Πόντοι
0
Αντε, μιας και πηρα χαμπαρι το θεμα, να postαρω κι εγω. Ειμαι ο Γιαννης, 33χρ. δεν ασχολουμαι σχεδον καθολου με τον αγοραιο ερωτα, απλα γουσταρω τρελλα το site και το forum. Εχω καταστημα με Η/Υ και μενω στο Π.Φαληρο.

ΥΓ. Κανενας web designer παιζει εδω μεσα; Αν ναι ας στειλει κανα ΠΜ.
 

kailas

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Με λένε Καίλα και είμαι άνεργος νταβατζής-μανάβης.
 

powerline75

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
249
Like
2
Πόντοι
1
Μιας και έπεσε το μάτι μου και σε αυτό το topic, ας συστηθώ:
Όνομα: Powerline75
Ηλικία: 31
Επάγγελμα: DJ
Εσώψυχο: ʼστα να πάνε...
Και για τους παλιότερους στον επενδυτικό τομέα, οι συναλλαγές μου με τον διεθνή οικονομικό οργανισμό "Μούνα Bank" πηγαίνουν πίσω στην εποχή που η τιμές των μετοχών της τράπεζας κυμαίνονταν απο 1500 δρχ. στα υποκαταστήματα Μεταξουργείου και πέριξ και 1500-2000 δρχ στα κεντρικά καταστήματα στον οικονομικο/χρηματιστιριακό κόμβο της οδού Φυλής
 

herxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Εϊμαι ο herxxx, 33, από Ηράκλειο, web developer
 

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
Είμαι 36 ετών, ηλεκτρολόγος μηχανικός, και σχεδιάζω online συστήματα για τράπεζες. Παράλληλα, σπουδάζω Εγκληματολογία :)

Εγκληματολογία ; Που κ' πως ;

Μιχάλης, 25, τελειώνω σχολή φυσικών επιστημών.

Γουστάρω επίσης φωτογραφία, (έξυπνες=επικίνδυνες)
γυναίκες, μπύρες, αμάξια,ταξίδια, με τυχαία σειρά.

Boobs power...
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Κώστας, 25 ετών, οδηγός!!
 

jim_married

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μιας και ανακάλυψα αυτό το thread ,θεωρώ σωστό ότο εδώ πρέπει να γράψω το πρώτο μου post.
Είμαι λοιπόν ο jim 36 ετών,είμαι παντρεμένος,ολυμπιακάκιας δηλαδή γαύρος  αλλά έχω μια μεγάλη αδυναμία στο ωραίο φύλο.
 

nikos6

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
569
Like
16
Πόντοι
6
με λενε....αρτεμη!και το ονειρο μου ειναι να γινω μια μερα ο αρτεμης του αλαλουμ.:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
μπορει στο μελλον να με λενε και ποπη.σαυτη τη ζωη τελικα ολα πιθανα ειναι :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
 

TADDEI

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
με λενε Γιωργο.....(δεν μ'αρεσει ο Μητσιας).ειμαι γαυρος και φολα λιβερπουλιανος.ηλικια 40,εγγαμος, με εναν πιτσιρικα που λατρευω,γουσταρω γυναικες, σεξ και μου αρεσει να χαλαρωνω διαβαζοντας αυτο το site.
 

bakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
278
Like
102
Πόντοι
1
καλησπερα στελιος το ονομα ορθοπεδικατζης το επαγγαλμα 33 ετων  βαζελος απο γκυζη 
 

ερωτήλος!

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2006
Μηνύματα
45
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας και από εμένα!! Είμαι φοιτητής και παρακολουθώ το site εδώ και ένα χρόνο, ίσως και παραπάνω... Επισκέπτομαι αραιά και πού τα σπίτια, λόγω απόστασης και γιατί όταν εννίοτε έχω γκόμενα την σκίζω και μου φτάνει!! Ελπίζω μιας που ξεκινάω να γράφω εδώ να γνωρίσω άτομα και να βοηθήσω με τις εμπειρίες μου...
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
ειμαι η μπαιτμι και ειμαι καλα (λεμε τωρα)
ειμαι 24 αλλα οχι για πολυ ακομη (κλαψ), και ευελπιστω ως το τελος του χρονου να εχω παρει το πτυχιο (αν ποτε ανοιξουν οι σχολες απο τις καταληψεις)
πολυτεχνειο σακςςςς  :headbang:
καποια θεματα του σαιτ που δεν εχουν να κανουν με μπουρδελα μου φαινονται ενδιαφεροντα γι αυτο και γραφω εδω ακομη. το σαιτ εγινε γνωστο σε μενα απο μια αγαπημενη φιλεναδα  :-*
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.434
Like
19
Πόντοι
16
Γεια χαρά!
Είμαι ο Ντινος και είμαι 33.
Πολυτεχνίτης αλλά όχι ερημοσπίτης  :)

Χαίρομαι, που έστω και αργά ανακαλυψα το site.  :dancing:
 

kaulitsa

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Αν και θα έπρεπε να ξεκινήσω από εδώ το posting μου στο site για να ξέρετε με ποια μιλάτε θα το κάνω τώρα αν και λίγο καθυστερημένα.

Κατερίνα, 25 (θα γίνω σε λιγότερο από ένα μήνα μην ξεχάσετε να μου πείτε «χρόνια πολλά» στις 8 Φεβρουαρίου), πτυχιούχος Διεθνών Σχέσεων και φοιτήτρια μεταπτυχιακού πάνω στις Σχέσεις των Χωρών της Ε.Ε.

Ξέρω ακούγεται πολύ βαρύγδουπο αλλά δεν είναι...

Πρώην κολυμβήτρια, και ασχολούμαι με τη μουσική (κυρίως έγχορδα, κιθάρα, μπάσο και βιόλα) και καμιά φορά όταν βρίσκω κάποιο ενδιαφέρον μοντέλο ζωγραφίζω!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....καβλιτσα επειδη δεν τα παω καλα με γιορτες γενεθλια και τετοια (και ολες μου οι γκομενες το ειχαν παραπονο) χρονια πολλα απο τωρα βρε..!!  :grin: :grin:
 

idipous

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σε ολους ειμαι 27 χρονων εχω τελειωσει κοινωνιολογια ειμαι ολυμπιακος και εδω και πολυ λιγο καιρο βρηκα μια δουλεια που να μου ψιλοαρεσει.Δεν εχω πολλη εντονη παρουσια εδω αν και ειμαι μελος πολυ καιρο. Ετσι και αλλιως και οι εμπειριες απο μαζατζιδικα,μπουρδελα και στριπτιτζαδικα ειναι περιορισμενες, προσπαθω ομως
 

menis

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
604
Like
3
Πόντοι
6
φοιτητης ολυμπιακος,απειρος με ...σπιτια!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom