Νέα

Ποιοί είμαστε/Νέα μέλη πείτε ένα γειά!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mad_max
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 505K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

Ποια είναι η πρώτη εντύπωση των νέων μελών για το σάιτ...????

  • θετική

    Ψήφοι: 667 73,8%
  • αρνητική

    Ψήφοι: 90 10,0%
  • αδιάφορη

    Ψήφοι: 103 11,4%
  • δξ/δα

    Ψήφοι: 44 4,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    904

Επισκέπτης
Με χαρά διαπιστώνω ότι αν κάνει κάποιος ένα έλεγχο στις επετηρίδες του ΤΕΕ για μηχανολόγους κανα δυό πρέπει να λείπουν από εδω μέσα .
Ρε τι μας έδινα στη σχολή καυλοτόνικ ?
 

IptamenosOllandos

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2006
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
Ρε τι χαβαλεδες ειστε εσείς??? με την καλή εννοιά παντα..
Εδώ και 2-3 μέρες διαβαζω καποια θεματακια κι εχω κλασει στο γελιο...
Προτεινω να μπαινουν σε ενθετο περιοδικου καποια καλα θεματα..θα επαιζε sold out καθε βδομαδα..
Βεβαια απεχω απο το αθλημα ..ειμαι του περιστασιακου..αραια και που κανα στριπτιζακι ,αλλα με αυτα που διαβαζω εδω ωρες ωρες το σκεφτομαι...(καποιοι εδω μεσα εχουν και αριστες συγγραφικες ικανοτητες!)
Γιαννης 28 χρονων ..Χαιρετισμους στους ομόθρησκους πανιωνιους!!!!
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Ρε τι χαβαλεδες ειστε εσείς??? με την καλή εννοιά παντα..
Εδώ και 2-3 μέρες διαβαζω καποια θεματακια κι εχω κλασει στο γελιο...
Προτεινω να μπαινουν σε ενθετο περιοδικου καποια καλα θεματα..θα επαιζε sold out καθε βδομαδα..
Βεβαια απεχω απο το αθλημα ..ειμαι του περιστασιακου..αραια και που κανα στριπτιζακι ,αλλα με αυτα που διαβαζω εδω ωρες ωρες το σκεφτομαι...(καποιοι εδω μεσα εχουν και αριστες συγγραφικες ικανοτητες!)
Γιαννης 28 χρονων ..Χαιρετισμους στους ομόθρησκους πανιωνιους!!!!

Ρε παλληκάρια , εντύπωση μου κάνει, είμαστε τόσοι πολλοί οι Πανιωνάρες ;
Η αναλογία πάντως στο σαιτ είναι σίγουρα μεγαλύτερη απο ότι στο γενικό πληθυσμό...λές οι Πανιώνιοι να είμαστε πιο καβλιάρηδες;;;;;
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Ρε παλληκάρια , εντύπωση μου κάνει, είμαστε τόσοι πολλοί οι Πανιωνάρες ;
Η αναλογία πάντως στο σαιτ είναι σίγουρα μεγαλύτερη απο ότι στο γενικό πληθυσμό...λές οι Πανιώνιοι να είμαστε πιο καβλιάρηδες;;;;;

Αλλος ενας εδω....
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Είμαι ο DARK SIDE OF THE MOON ,ο ΑΕΚΤΖΗΣ, ο φανατικός με τους PINK FLOYD(εξάλλου από εκεί το ''όνομά'' μου κ το avatar μου) κ μένω στο ΚΑΤΑΚΙΤΡΙΝΟ ΠΑΣΑΛΙΜΑΝΙ.


Έχω αδυναμία στο κοκορέτσι & στο κοντοσούβλι.Όποιος μου προτείνει καμμιά καλή ψησταριά με τα εν λόγω εδέσματα,θα μπει στην καρδιά μου.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Έχω αδυναμία στο κοκορέτσι & στο κοντοσούβλι.Όποιος μου προτείνει καμμιά καλή ψησταριά με τα εν λόγω εδέσματα,θα μπει στην καρδιά μου.

Συνάδελφε επειδή μ' αρέσουν κι εμένα πολύ τα παραπάνω εδέσματα, σου συνιστώ τον ΑΓΓΕΛΟ στην πλ. Πεντέλης και τον ΠΙΠΙΝΙΟ στην Σταμάτα... ΑΑΑ+
 

Blue25

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Φιλαρακο και γω Πειραιωτης ειμαι και παρολο που δεν μπορω να γευομαι αυτα τα εδεσματα συχνα λογω διατροφικης διαστροφης (κανω καταδυσεις και πρεπει να προσεχω) εχω να σου προτεινω χωρις καμια απολυτως επιφυλαξη το ψητοπωλειο/ταβερνα "Ο Βασιλης" στον Κορυδαλο πισω απο τις φυλακες. ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΚΟΡΕΤΣΙ, ΚΟΝΤΟΣΟΥΒΛΙ, ΓΑΡΔΟΥΜΠΑ ΚΑΙ ΣΠΛΗΝΑΝΤΕΡΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ. Ακομα και στα Καλυβια στο "Τριγωνο" που ηταν αψογα δεν πλησιαζε παρα ελαχιστα την καθαροτητα και τη γευση του εν λογο μαγαζιου. Sorry αν ακουγομαι λιγακι διαφημιστικος αλλα οποιος παει θα με θυμηθει. Εχω δει κοσμο που ερχεται απο Κηφισσια αλλα και Χαλκιδα (!!) για παιδακια και συναφη εκει. 
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ʼστο φίλε είμαι φαν του ''ΤΡΙΓΩΝΟΥ'' καμμιά δεκαριά χρόνια.Έχω φάει χοντρό εκεί,που πάει σύννεφο.
 

Blue25

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Και για να μην ξεφευγουμε απο το θεμα μας, ειμαι ο Blue25, 26χ απο Πειραια και ειμαι μανατζερ σε Ναυτιλιακη. Χομπυ μου οι καταδυσεις, το ποδοσφαιρο, το γυμναστηριο και φυσικα οι ωραιες γυναικες τις οποιες κυνηγω ανηλεως.
 

williams

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
412
Like
6
Πόντοι
1
ειμαι ο williams (35χ) και ΕΙΜΑΙ ΑΕΚΤΖΗΣ.Παραλληλα ειμαι ιδ.υπαλληλος, για να εχω ταχεια προσβαση στο ιντερνετ και στο υπεροχο αυτο site. Το προβλημα μου ειναι οτι τα του site μερικες φορες ειναι τοσο ενδιαφεροντα, οπως και οι διαφοροι φιλοι, αδελφια και ξαδελφια απο 'δω μεσα, που θελω να τα λεω και στην γυναικα μου. Ετσι λοιπον της λεω οτι ειμαι σε ενα forum με ερασιτεχνες φυσικους και εχω καθαρισει....ελπιζω...
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
ειμαι ο teras1956 , 50 χρόνων, διευθυντής μηχανογράφησης σε μία εταιρεία, αμετανόητος μουνάκιας και πουτανιάρης, φανατικός ΠΑΟΚτζής (εξου η συγγένεια με Dark,williams κλπ χανουμους) , με πολλές καταθέσεις στην ΜΟΥΝΑ BANK και ευελπιστώ να μπορέσω να ανακηρυχθώ σε golden client της....
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Εγώ ειδικά είμαι αστέρι στην φυσική.Αμέ. :grin:
 

williams

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
412
Like
6
Πόντοι
1
1.ξαδελφε teras γιατι σε λενε teras?
2.αδελφε DARK ποτε θα κανεις το nick σου [glow=red,2,300]Albert[/glow]?
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
για διάβασε την περιγραφή μου..

μποι δυο πήχες
οψη κακή
γενεια και τρίχες
εδώ και κεί

δυό μάτια μαύρα
χωρίς κακία
γεμάτα λαύρα
μα και βλακεία

κούτελο θείο
λίγο πλατύ
τρανό σημείο του ποιητή

Σουρής (και για την αντιγραφή το teras)

όσο για το παρατσούκλι teras το κόλλησα στα αρχικά στάδια των dating sites για να έχω ερωτήσεις του στυλ "πόσο τέρας είσαι?" και να δίνω απαντήσεις σαν "πόσο μπορείς να αντέξεις?" να με ξαναρωτούν "τι πόσο εννοείς" και να απαντώ "πόσο μακρύ,πόσο χοντρό ή πόσο βαθειά αντέχεις"
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Ειμαι 31χρ, εκκολαπτομενο μεγαλολαμογιο και το ονειρο μου, η φαντασιωση μου, ο στοχος ζωης μου, ο λογος που ζω και αναπνεω ειναι να κανω μια μερα παρτουζα με την babykiss, την Ιζαμπελλα-Κλαιρη και guest star τον gayboy.
 

POLYATAKTOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
483
Like
2
Πόντοι
1
Λιγο αργα το πηρα χαμπαρι κι εγω ...λοπον φιλοι καλοι , ειμαι 50 χρ,  Δ/ντης Πωλησεων σε μεγαλη Πολυεθνικη, παντρεμενος , κατοικος Β.Π, με βιτσιο για τα γκομενακια με ωραια μεγαλα βυζια και με ...απιστευτες ικανοτητες..καταποσης σπερματος!!!! 
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
ειμαι ο williams (35χ) και ΕΙΜΑΙ ΑΕΚΤΖΗΣ.Παραλληλα ειμαι ιδ.υπαλληλος, για να εχω ταχεια προσβαση στο ιντερνετ και στο υπεροχο αυτο site. Το προβλημα μου ειναι οτι τα του site μερικες φορες ειναι τοσο ενδιαφεροντα, οπως και οι διαφοροι φιλοι, αδελφια και ξαδελφια απο 'δω μεσα, που θελω να τα λεω και στην γυναικα μου. Ετσι λοιπον της λεω οτι ειμαι σε ενα forum με ερασιτεχνες φυσικους και εχω καθαρισει....ελπιζω...
χαχαχαχαχαχα
Ακου ερασιτεχνες φυσικους!! για μενα πες της οτι ειμαι νηπιαγωγος(βλεπε ροδα-τσαντα και κοπανα) με τον Τσακωνα που ελεγε συνεχεια 'Εγω νηπιαγωγος ειμαι δεν ξερω απο αυτα"
Παντως καλα εκανες και της το ειπες εσυ, αντε να δω εγω τι θα πω,Ισως το οτι παρακολουθω την πορεια της Μουνα Bank στο Κινεζικο χρηματιστηριο,λετε να παραξενεφτει?

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom