Νέα

Ποιοί είμαστε/Νέα μέλη πείτε ένα γειά!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mad_max
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 505K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

Ποια είναι η πρώτη εντύπωση των νέων μελών για το σάιτ...????

  • θετική

    Ψήφοι: 667 73,8%
  • αρνητική

    Ψήφοι: 90 10,0%
  • αδιάφορη

    Ψήφοι: 103 11,4%
  • δξ/δα

    Ψήφοι: 44 4,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    904

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
καλα πας καλα??????????????//δεν εχεις παει ουτε με πουτανα?????///τι αρρωστημενα παιδια ειναι αυτα ρε εσεις???????????????????
Αχ, χαλασε η νεολαια σημερα....Σε τί κοσμο θα φερουμε τα παιδια μας Νικο Ευαγγελατο?
Ειμαι κοντα 30 :helpplea: ιδιωτικος υπαλληλος και το ονειρο μου ειναι καποτε να γραψω στο ιδιο thread "ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ". ;)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
καλα πας καλα??????????????//δεν εχεις παει ουτε με πουτανα?????///τι αρρωστημενα παιδια ειναι αυτα ρε εσεις???????????????????

....οχι πειτε μου, αυτο δε χρηζει ερευνας απο εκπομπη τυπου ευαγγελατου ή μανεση.......???????????
 

Επισκέπτης
28 ετων , υπαλληλος φαρμακευτικης προσωρινα μεχρι να βρεθει κατι καλυτερο ελπιζω συντομα...
Με μπουρδελα και πουτανες σχεση πολυ ερασιτεχνικη!Ειμαι του συναισθηματος εγωωωωωω  :-P
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
Είμαι 33ων Νοεμβριων, άλλοτε σκόρπιος κι άλλοτε σκορπιός, μηχανολόγος, ασχολούμαι με χαϊ-τεκ ηλεκτρονικά για το στρατό, έχω μόνιμη σχέση με μια γυναίκα, περιστασιακές με παλιές ξεπέτες και είμαι ολοκληρωτικά εθισμένος με τον αγοραίο έρωτα εδώ και 15ετία.
Γουστάρω τις καμάρες στα γυναικεία πόδια, αδυναμία μου οι μπαλαρίνες, δεν πιστεύω στον καλό θεούλη, θέλω λεφτά, θέλω μουνιά και 40 λίτρα βυζί στο αυτοκίνητο μου.

Υ.Γ. Δε μου αρέσει η Budweiser...
 

Επισκέπτης
Ειμαι ενας πορνογερος. Πριν ημουν ενας πορνοεφηβος.
Δεν ειμαι παντρεμενος (εξ'αλλου ποια θα μπορουσε να παρει καποιον σαν εμενα..).

Η μεγαλη μου ηδονη να ξεχυνομαι την νυκτα οταν ολοι κοιμουνται προς σεξουαλικη αναζητηση.

Δεν ειμαι πιστος. Ειμαι απιστος ακομα και στην αποκλειστικη μου πουτανιτσα. Την απατω σφοδρα.

Μου αρεσει το απρογραμματιστο και απροσμενο χυσιμο. Δεν γουσταρω τις στημενες φασεις π.χ. καλω το cg, γαμαω,χυνω, πληρωνω και φευγει...

Δυστυχως δεν εχω καμμια διαθεση να αλλαξω.
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
Ειμαι κοντα στα 30 και προισταμενος σε εταιρεια πληροφορικης.
Εχω μονιμη σχεση αρκετα χρονια αλλα και μεγαλη αρρωστια με το γυναικειο αιδοιο και την καλοπεραση.

Μηπως δεν ειμαι καλα;  ;)
 

flyeron

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Όλο μαλακίες....σαν παλιόγρια κάνεις, γκρίνια, γκρίνια, γκρίνια...

ΑΜΑΝ ΠΙΑ!

που λες πρόσφατα έπαθα ένα άλλο μεγάλο σοκ. Ακουσα στο ράδιο ένα παλαιό τραγούδι που έλεγε «βρε πως μπατιρήσαμε που σαρανταρήσαμε» και περιγράφει καταστάσεις με νοσοκόμες, χαμομήλια και τέτοια. Βέβαια ήταν πριν από πενήντα χρόνια όλα αυτά. Δεν γαμείς, θα μου περάσει.
Ηρθαν και τα παπούτσια...
 

TiLesTora

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Κριτικές
2
Like
71
Πόντοι
1
Είμαι 40 και τον τελευταίο καιρό αυτό τα επισκιάζει όλα...
Πάντως θα προτιμούσα να έλεγες :
"Τον έχω 40 και τον τελευταίο καιρό αυτός τους σκιάζει όλους" 
:) :)

'Αντε να ανέβουμε λίγο γιατί πολύ γκρίνια και γκαντεμιά έχει πέσει τελευταία.
 

Gatoula

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2005
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Είμαι η Αργυρώ,26 χρονών απο Αθήνα κ αρχαίο μέλλος σε αυτό το site.Με το μόνο μπουρδέλο που εχω σχέση είναι με το δημόσιο οπου εργάζομαι κ ρουφάω τα λεφτά του κοσμάκη.Όνειρό μου ειναι να παντρευτώ στρατιωτικό,έστω μηχανολόγο και να πάρει το 10ο συνεχόμενο η Θρυλαρα.Μεγάλη μου αδυναμία ειναι ο Tulip και μεγάλος "ερωτάς" μου ο Liosiomenos.
 

Επισκέπτης
Ωραία όνειρα έχεις...Τέτοια όνειρα κάνουν όσοι-ες...το ξύνουν!!!!!Πάντως τον Todok πρέπει να παντρευτείς,που ακούει δημόσιο και βγάζει καντήλες σαν του Αγίου Όρους!!!
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
rokos, 33 ετων, πρωην κατοικος αθηνων, τωρα ζω στην πελοποννησο, αυριο βλεπουμε..
οπου παιζει στριπτηζαδικο ειμαι μεσα.  :cheesy:
φανατικος λατρης της κιτρινης φυλης, ονειρο μου να με κλειδωσουν σ? ενα δωματιο με καμποσες κινεζο-ιαπωνο-κορεατισσες και να με βγαλουν απο εκει 1-2 χρονια μετα.  :uglystupid:
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Είμαι η Αργυρώ,26 χρονών απο Αθήνα κ αρχαίο μέλλος σε αυτό το site.Με το μόνο μπουρδέλο που εχω σχέση είναι με το δημόσιο οπου εργάζομαι κ ρουφάω τα λεφτά του κοσμάκη.Όνειρό μου ειναι να παντρευτώ στρατιωτικό,έστω μηχανολόγο και να πάρει το 10ο συνεχόμενο η Θρυλαρα.Μεγάλη μου αδυναμία ειναι ο Tulip και μεγάλος "ερωτάς" μου ο Liosiomenos.

γατα η κυρια!
 

GABOR

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2006
Μηνύματα
293
Like
0
Πόντοι
1
Με το μόνο μπουρδέλο που εχω σχέση είναι με το δημόσιο

Καλά αν είναι μπουρδέλο το δημόσιο ο ιδιωτικός τι είναι?????

Αλητοκωλοχανείο και βόθρος του κερατά με τον κάθε κομπλεξικό μαλάκα εργοδότη να σου δίνει ένα τίποτα για να ζήσεις με πιο χαμηλούς μισθούς από ότι το δημόσιο, χωρίς ποιότητα ζωής και να δουλεύεις από το πρωί έως το βράδυ.
 

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
ειμαι 22 χρονων (πανω στις καύλες μου),μενω στην Βορεια Αθηνα,τελειωνω σχολη θετικων επιστημων,και μαζευω εμπειριες απο γκομενιτσες,μπουρδελα,κωλομπαρα!
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
τουλάχιστον στον ιδιωτικό τομέα δουλεύουμε και αν είμαστε άξιοι έχουμε πιθανότητες να ανέβουμε και να δείξουμε τις ικανότητες μας. μπορεί να παίρνουμε λίγα στην αρχή αλλά μπορούμε να φτάσουμε ψηλά μισθολογικά.ενώ στο δημόσιο το 90% τα ξύνουν και παραπονιούνται για αυξήσεις ,πολυκουράζονται βλέπεις από το καθησιό. όποιος έχει τα κότσια ας αφήσει την μονιμότητα που του δίνει σιγουριά και ας βγεί στην κρεατομηχανή του ιδιωτικού τομέα να δείξει τι αξίζει......και άμα μπορεί ας δουλέψει στον ρυθμό του δημοσίου και τότε κλαίνε....... >:(
 

dytikos

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2005
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Είμαι λίγο πριν την κρίση του Flyeron (38) γέννημα θρέμα Δ.Π. που η ρουφιάνα κοινωνία με κατάντησε εσχάτως να μενω στα Π.Β.Π. (Πολύ Βόρεια Προάστια) αλλά το ελέγχω.
Αυτοκίνητα-Υπολογιστές (SW)-Φωτογραφία καταδυναστεύουν τη ζωή μου , για αυτό και εγώ κυνηγάω αλύπητα γκομενάκια (με έμφαση από την μέση και κάτω) για να ξεφύγω από τα χτυπήματα της ζωής..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
rokos, 33 ετων, πρωην κατοικος αθηνων, τωρα ζω στην πελοποννησο, αυριο βλεπουμε..
οπου παιζει στριπτηζαδικο ειμαι μεσα.  :cheesy:
φανατικος λατρης της κιτρινης φυλης, ονειρο μου να με κλειδωσουν σ? ενα δωματιο με καμποσες κινεζο-ιαπωνο-κορεατισσες και να με βγαλουν απο εκει 1-2 χρονια μετα.  :uglystupid:

ε τοτε πρεπει επειγοντως να πας μπανγκονγκ!!!!!!!!!!!!!
 

smiler

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2006
Μηνύματα
138
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Ειμαι ενας πορνογερος. Πριν ημουν ενας πορνοεφηβος.
Δεν ειμαι παντρεμενος (εξ'αλλου ποια θα μπορουσε να παρει καποιον σαν εμενα..).

Η μεγαλη μου ηδονη να ξεχυνομαι την νυκτα οταν ολοι κοιμουνται προς σεξουαλικη αναζητηση.

Δεν ειμαι πιστος. Ειμαι απιστος ακομα και στην αποκλειστικη μου πουτανιτσα. Την απατω σφοδρα.

Μου αρεσει το απρογραμματιστο και απροσμενο χυσιμο. Δεν γουσταρω τις στημενες φασεις π.χ. καλω το cg, γαμαω,χυνω, πληρωνω και φευγει...

Δυστυχως δεν εχω καμμια διαθεση να αλλαξω.

PAPAZOGLOU αγόρι μου πολύ μου αρέσεις ! Σα να βλέπω καρμπόν τον εαυτό μου...
Εχώ λοιπόν είμαι 39, ανύπαντρος, μένω περιοχή πεδίου άρεως /πατησίων, είμαι μηχανολόγος στην ειδικότητα, και δουλεύω ως στέλεχος πωλήσεων σε εισαγωγική εταιρία μηχανολογικού εξοπλισμού. Ταξιδεύω συχνά όλο το χρόνο σε όλη την Ελλάδα και ενίοτε στο εξωτερικό.
Είμαι φαν των στριπτιζάδικων, έχω κώλλυμα με τον Βασίλη Λεβέντη (φανατικός του οπαδός), χόμπυ μου είναι η καθημερική ανάγνωση πολλών διαφορετικών εφημερίδων, είμαι στρατόκαβλος (καμμία όμως επαγγελματική σχέση), αλλά το μεγαλύτερό μου πάθος ειναι οι μεγάλες φυσικές βυζάρες  !!!
 

chris1982

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
683
Like
0
Πόντοι
6
Αργυρώ θελεις στρατιωτικό γιατί είναι πιο εύκολο το κέρατο???? :2funny:
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Ειμαι 31 , και δουλευω στην οικοδομη , και οταν ειμαι πολυ κουρασμενος πηγενω στα κοριτσια για μια γρηγορη τονοση ......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom