Νέα

Ποιοί είμαστε/Νέα μέλη πείτε ένα γειά!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mad_max
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 505K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Ποια είναι η πρώτη εντύπωση των νέων μελών για το σάιτ...????

  • θετική

    Ψήφοι: 667 73,8%
  • αρνητική

    Ψήφοι: 90 10,0%
  • αδιάφορη

    Ψήφοι: 103 11,4%
  • δξ/δα

    Ψήφοι: 44 4,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    904

stathiskef

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Γεια χαρα μαγκες
Ειμαι 18 και(θα) σπουδαζω πολιτικος μηχανικος στο ΕΜΠ
Χόμπυ μου ειναι το κυνηγι(του λαγου-βαζελου :2funny:) και αρωστια μου η αεκαρα και οι πουτανες,ειδικα το δευτερο τεινει να εξελιχθει σε μεγαλο ερωτα μιας και οντας 2 εβδομαδες στην αθηνα εχω ξωδεψει ΠΟΛΛΑ φραγκα σε μπουρδελα,κωλομπαρα,cg!
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.438
Κριτικές
5
Like
67.060
Πόντοι
12.056
Μην τον παρεξηγεις....αν ειναι 18...οι βαζελοι που θα κυνηγα θα ειναι 12-13 χρονων :uglystupid:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ειμαι ο γιωργος και ειμαι ενταξει....  :blowup:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Ειμαι μια μουνιτσα ονομα και πραμα.........γεια χαρα........ :-* :P
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα και απο μενα ειμαι ο χρηστος  42  εχω μια εταιρια  χημικων  προιοντων    ειμαι παντρεμενος  (σε στραβη βδομαδα επεσα)  και εκτος απο το κυνηγι θηραματων  ( και  πουτανων)  εχω χομπι τα φουσκωτα σκαφη
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Εχμ........... για να το λετε εσεις αγαπητοι συμφορουμιτες καποιο δικιο θα το χετε :rolleyes: :cheesy:
 

ungly_boy

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας! είμαι ο γιώργος, 20 χρονων, φοιτητής!
 

iji

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Με λένε iji και είμαι ιδιωτικός υπάλληλος. Δεν έχω πληρώσει ποτέ για sex και ούτε πρόκειται. Αλλά γουστάρω τρελά τις συζητήσεις που κάνετε. Και μου αρέσουν οι γυναίκες.
 

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
363
Like
60
Πόντοι
1
Ειμαι 22 φοιτητης μηχανολογιας(αντε να δουμε ποτε θα το τελιωσω το μπουρδελο),δουλευω διανομεας τα βραδια,αν δεν ετρωγα το 1/3 απο τα λεφτα στα μπουρδελα τωρα θα ειχα 1000αρα μηχανη :uglystupid:
 

kadmos

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Kadmos-Τεχνικος Η/Υ-26-Salonica city- Just watching....
 

monimo sex

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
694
Like
3
Πόντοι
6
Ειμαι 35 ετων και αρρωστος ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α. Ο. 1908 :sunglasses:
 

Detective

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
45
Like
8
Πόντοι
0
30 ετών πωλητής απο την Αθήνα και τα Β.Π.
Μεγάλο πέος και μεγάλο μυαλό. Μεγάλη ατζέντα. Μεγάλη μπάλα ο Πανιώνιος φέτος...
 

lado

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
75
Like
4
Πόντοι
0
αδυναμια μου  οι νεες και ωραιες γυναικες. ξεκινησα τις "επενδυσεις" στο σπορ του πληρωμενου ερωτα στα 16 και συνεχιζω. ξοδευω γυρω στο 1/4 του μηνιαιου εισοδηματος στον πληρωμενο ερωτα. σε περιοδους που περνουμε μπονους το ποσο ανεβαινει. παντος εαν κατσω και αθροισω οσα εχω ξοδεψει θα αγοραζα ενα καλο αυτοκινητο που εχω βαλει στο ματι.

βλεπω οτι και ατομα ανωτερου και ανωτατου μορφωτικου-κοινωνικου επιπεδου επιλεγουν τις υπηρεσιες του αγοραιου ερωτα. γιατι στην κοινωνια ειδικα απο την μερια των γυναικων οποιος καταφευγει σε αυτες τις γυναικες θεωρειτε ως ανθρωπος αποτυχημενος, αμορφωτος, ασκημος, αντικοινωνικος, ανικανος να συγκινησει γυναικα αλλά και ερωτικα ανικανος, ανεραστος, ισως και αρρωστος ψυχολογικα ή σωματικα. κατακαθι της κοινωνιας. τα πραγματα ομως δειχνουν οτι δεν ειναι ετσι. και εγω ο ιδιος σε καποιες απο τις εξορμησεις μου εχω δει ατομα που φαινοντε και ειναι σοβαροι μορφωμενοι, υγιεστατοι. γιατι αραγε οι γυναικες και σε μεγαλο βαθμο η κοινωνια κατακρινει και στιλιτευει τους ανθρωπους που επιλεγουν τις υπηρεσιες του αγοραιου ερωτα;
 

vasilisgo4

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2006
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Είμαι ο Βασίλης και ειμαι καλά.
Ειμαι 40 αλλα νιωθω 25.
Ειμαι λαμογιο,και μου αρεσουν οι πουταναρες.

τελος παντων ειμαι ....στελεχος σε ομιλο.
 

Επισκέπτης
33 ετών οικονομολόγος,με μεταπτυχιακό.Γουστάρω το σκι,το κυνήγι-καλά αυτό σε όλους όσους έχουν σπουδάσει οικονομικά αρέσει.Πούλησα τη μηχανή να πάρω αμάξι,αλλά το μετάνιωσα και το καλοκαίρι θα πάρω νέα!Έχω πάθος με τη φωτογραφία.Στα μπουρδέλα από τα 15,5!Δεν είμαι κομματικοποιημένος αλλά πολιτικοποιημένος,γουστάρω το metal αλλά ακούω και λατινοαμερικάνικα,και γενικά ότι έχει Ισπανικό στοίχο.Δε γουστάρω τα φρίκουλα,και προτιμώ τις ρωσίδες πόρνες από τις άλλες εθνικότητες.Δεν καπνίζω,αλλά πίνω δύο καφέδες την ημέρα.Μού αρέσουν τα σοκολατάκια,και οι μπεκάτσες!

(Αντε να μού φτιάξετε φάκελο τώρα!!!)
 

makrykavlis

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
202
Κριτικές
26
Like
9
Πόντοι
11
24 ετων,φοιτητής στο εξωτερικό και παράλληλα δουλεύω.Χόμπι μου το ποδόσφαιρο(από τον καναπέ) και το βόλει δωματίου(όσοι κατάλαβαν,κατάλαβαν)!

Κάνω καταθέσεις σε πουτάνες εδώ και 7-8 χρόνια.Απο γκόμενες έχω τρέλλα με τις Ιταλίδες,απο πουτάνες οτι κάτσει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom