Νέα

Ποιοί είμαστε/Νέα μέλη πείτε ένα γειά!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mad_max
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 505K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (2 μέλη και 49 επισκέπτες)

Ποια είναι η πρώτη εντύπωση των νέων μελών για το σάιτ...????

  • θετική

    Ψήφοι: 667 73,8%
  • αρνητική

    Ψήφοι: 90 10,0%
  • αδιάφορη

    Ψήφοι: 103 11,4%
  • δξ/δα

    Ψήφοι: 44 4,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    904

constant

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
100
Like
21
Πόντοι
1
Με λενε Κωνσταντινο,και μενω στην Ευβοια.Ασχολουμαι με τη βιομηχανια κρεατος-ζωοτροφων (οικογε/κη επιχειρηση),ειμαι 32χρ. παντρεμενος,και συνεχεια στο μυαλο μου τριγυρναει παντα μια γυναικα.......
Ειμαι επισης απο τους πρωτους που γραφτηκαν εδω,και δεν συνηθιζω να στελνω post,αντιθετα προτιμω να απολαμβανω τον οιστρο (συγγραφικο) των συναγωνιστων μου!!!!
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.052
Like
1.855
Πόντοι
216
Ειμαι 20 ειμαι φοιτητης ιατρικης μ'αρεσει το sex πολυ ,μ'αρεσουν οι πουτανες δεν γουσταρω τις παρθενωπες και το ονειρο μου ειναι να παω με 5 γυναικες

γιατι 5 και οχι 4 η 6 ?
 

Επισκέπτης
χαιρετω ολους τους καυλιαριδες του σαιτ!!!! ειμαι ο pitsilistis απο αθηνα!!!μου αρεσει να χινο σινεχως και να ανακαλιπτω καινουρια πουτανακια!!!χεχε!!! παντως το σαιτ χρειαζεται περισοτερες φωτο μπουρδελων και καλυτερης ποιοτητας!!!!μαγγες ειμαστε οι καλυτεροι!συνεχιστε την καλη δουλεια!
 

MaximusChris

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
151
Κριτικές
13
Like
517
Πόντοι
31
Γεια σας παιδιά,ειμαι ο Χρηστος, 20 ετων από Αθηνα
 Ειμαι φοιτητης στο Πανεπιστημιο Πειραιά?.οποιος συναδελφος είναι στο ιδιο πανεπιστημιο ας μου το πει!!!
 Παθος μου είναι οι γυναικες,αλλα ειμαι ειδικός στο να τραβαω VOYEUR φωτογραφιες από παραλίες κ όχι μονο?
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Γεια σας παιδιά,ειμαι ο Χρηστος, 20 ετων από Αθηνα
 Ειμαι φοιτητης στο Πανεπιστημιο Πειραιά?.οποιος συναδελφος είναι στο ιδιο πανεπιστημιο ας μου το πει!!!
 Παθος μου είναι οι γυναικες,αλλα ειμαι ειδικός στο να τραβαω VOYEUR φωτογραφιες από παραλίες κ όχι μονο?
και να μην στελνεις τηλεφωνα!
 

pipinolatris12

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
549
Κριτικές
17
Like
12
Πόντοι
1.997
Είμαι ο Στέργιος σχεδόν 35,γράφτηκα στο σάιτ πριν περίπου 3 μήνες και έχω κάνει γύρω στα 60 ποστ.
Θα θέλα να ξερα όλοι εσείς που έχετε κάνει 500 πόστ και πάνω πως τα καταφέρατε???????
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
Γεια σας παιδιά,ειμαι ο Χρηστος, 20 ετων από Αθηνα
 Ειμαι φοιτητης στο Πανεπιστημιο Πειραιά?.οποιος συναδελφος είναι στο ιδιο πανεπιστημιο ας μου το πει!!!
 Παθος μου είναι οι γυναικες,αλλα ειμαι ειδικός στο να τραβαω VOYEUR φωτογραφιες από παραλίες κ όχι μονο?
συναδελφε ειμαστε στο ιδιο Πανεπιστημιο...

σου το ''πα!!! χε χε :2funny: :2funny:
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
Γεια σας , ετων 33 Πυροσβεστης στο επαγγελμα απο Νεο κοσμο και λατρης μεχρι αρρωστιας του γυναικειου κωλου
Εχω δοκιμασει τα παντα ειναι ανιατη η ασθενια!!!!
 

stallion81

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές. Είμαι ο ʼγγελος 26 ετών, εργάζομαι μόνιμα στην Κύπρο (αλλά είμαι απο τα Πατήσια)έχω κάνει registration πριν πάρα πολύ καιρό που δεν θυμάμαι. Έχω κάνει πολύ λίγα posts αλλά παρακολουθώ κάθε μέρα τα πάντα.
Λατρεύω τους κώλους και τα μεγάλα βυζιά!Όποιος συναγωνιστής θέλει κάτι απο Κύπρο για πληροφορίες pm.
 

stallion81

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
ξέχασα να πώ το επάγγελμά μου, είμαι καθηγητής τηλεπικοινωνιών σε αμερικάνικο πανεπιστήμιο εδώ και ΙΤ Manager σε μεγάλο δημόσιο οργανισμό
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
Είμαι ο Στέργιος σχεδόν 35,γράφτηκα στο σάιτ πριν περίπου 3 μήνες και έχω κάνει γύρω στα 60 ποστ.
Θα θέλα να ξερα όλοι εσείς που έχετε κάνει 500 πόστ και πάνω πως τα καταφέρατε???????

  Λεμε μαλακιες!!!!(να περναει η ωρα)
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
ολοι το ιδιο ειμαστε αλλα δεν το παραδεχομαστε ανοιχτα....

μπραβο σε σενα λοιπον για το θαρρος , την τολμη, την αυτογνωσια, κτλ κτλ κτλ κτλ
:knuppel: :knuppel: :knuppel:
Μπα, μη το λές. Βάζω στοίχημα ότι πολλά παιδιά από 'δώ μέσα είναι προκομένοι, επιτυχημένοι και ευχαριστημένοι με τον εαυτό τους.
Σε ότι αφορά εμένα, ας μη μιλάμε για θάρρος, τόλμη και αυτογνωσία -και άλλα που ακούγονται επιβραβευτικά. Απλά, όταν τα 'χεις κάνει σκατά, είναι μάταιο και εξουθενωτικό να το παίζεις προκομένος, επιτυχημένος και ευχαριστημένος με τον εαυτό σου.
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
ουκ εν το πολο το ευ...
αλλα εν το ευ το πολυ.......
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
Είμαι ένας αποτυχημένος

Πολυ φοβαμαι οτι σε 2-3 χρονια θα ειμαστε και επισημως συναδελφοι. τι σπουδασα, τι ξανασπουδασα, τι δουλεψα τι διαβασα τι μαγαζι ανοιξα το παρον ειναι αβεβαιο και το μελλον ζοφερο. και εχεις και το μαλακα τον Kοελιο να λεει
"Όταν θέλουμε κάτι, ολόκληρο το Σύμπαν συνωμοτεί για να μας επιτρέψει να κάνουμε το όνειρό μας πραγματικότητα." ουστ ρε καραγκιοζη.
  εχω παει σχολειο, μεγαλωσα, ζω και εργαζομαι στα ΚΑΤΑΚΙΤΡΙΝΑ Βορεια προαστια της Αθηνας
 

Επισκέπτης
... και εχεις και το μαλακα τον Kοελιο να λεει
"Όταν θέλουμε κάτι, ολόκληρο το Σύμπαν συνωμοτεί για να μας επιτρέψει να κάνουμε το όνειρό μας πραγματικότητα."

Αδελφε μην το γελας αυτο με τον Κοελιο...Εμενα μου συμβαινει παντα..Συνεχισε να προσπαθεις..!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom