Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
Υπάρχουν πάντως πολλές που προσφέρουν υπηρεσίες οι οποίες αξίζουν όχι 73 ευρώ, αλλά πολύ παραπάνω. Είναι ο ορισμός του VFM!
Ναι αλλά είναι συγκεκριμένες και νισάφι πια έπρεπε να αλλάξω, άσε που με τόση δημοσιότητα εδώ όλοι αυτές παίρνουμε.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Ναι αλλά είναι συγκεκριμένες και νισάφι πια έπρεπε να αλλάξω, άσε που με τόση δημοσιότητα εδώ όλοι αυτές παίρνουμε.

Με έκπληξη έχω διαπιστώσει ότι συμβαίνει το ακριβώς αντίθετο. Δηλαδή υπάρχουν μέρες που είμαι εκεί και τα δρομολόγια τα κάνουν όχι αυτές που αξίζουν σύμφωνα με τις μαρτυρίες των πιο έμπειρων, αλλά αυτές που δεν.

Το ίδιο έχουν διαπιστώσει και άλλοι συναγωνιστές, πράγμα το οποίο σημαίνει ότι οι περισσότεροι δεν ασχολούνται με το παρόν φόρουμ ή δεν δίνουν σημασία στας γραφάς.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Για εκείνα τα τρία τσιγγανάκια τα μικρούλια που κάθονται αριστερά, που δεν τα παίρνει κανείς και είναι κρίμα μέρες που 'ναι, γνωρίζουμε κάτι;

 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Για εκείνα τα τρία τσιγγανάκια τα μικρούλια που κάθονται αριστερά, που δεν τα παίρνει κανείς και είναι κρίμα μέρες που 'ναι, γνωρίζουμε κάτι;

Είσαι πονόψυχος :grin:

Προσωπικά δεν ξέρω κάτι για τις συγκεκριμένες. Πάντα κινούνται σε τριάδα, δεν αποχωρίζονται η μια την άλλη, οπότε μήπως πάνε και τριολέτο στο δωμάτιο ; ...

Πάντως είναι μικρόσωμα, τριανταφυλλένια και έτοιμα να παραδοθούν στις ορέξεις μας...
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Καλά, το ξανθούλι παραείναι τσιγγανωπό  :2funny:, τα μελαχρινά όμως, ειδικά αυτό με τα μακριά μαλλιά, είναι κόλαση..
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Αναφέρεστε στην παρουσία που παραπέμπει σε "ρωσίδα"?  :think:

Αν αναφέρεστε σε αυτή, είναι πυρόξανθη, μικρό στήθος, μεγάλες γάμπες...
Χθες ήταν εκεί... στο στασίδι που συνηθίζει να κάθεται η Χριστίνα (απούσα προς το παρόν...)
Αμίλητη, αγέλαστη...
Από ότι κατάλαβα κάνει guest εμφανίσεις στο Amnezia... επίσης πρέπει να εργάζεται και ως "ανεξάρτητη" στον πεζόδρομο της Μαιζώνος ή και στο μαγειρείο απέναντι... την πήρε το μάτι μου να την έχει αράξει εκεί για "ψάρεμα"...
Άργησα αλλά... από κουβέντα που είχα με "συναγωνιστή" νομίζω πως "ταυτοποίησα" την "ρωσίδα" που είναι οντως Ρωσίδα... Το όνομα αυτής Νατάσσα (τι πρωτότυπο για μια εκ Ρωσίας ορμώμενη κορασίδα  :grin: )... και επαληθεύτηκε από τα λεγόμενά της ότι όντως κάνει εμφανίσεις guest star στο Πορνομέγαρο!
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Άργησα αλλά... από κουβέντα που είχα με "συναγωνιστή" νομίζω πως "ταυτοποίησα" την "ρωσίδα" που είναι οντως Ρωσίδα... Το όνομα αυτής Νατάσσα (τι πρωτότυπο για μια εκ Ρωσίας ορμώμενη κορασίδα  :grin: )... και επαληθεύτηκε από τα λεγόμενά της ότι όντως κάνει εμφανίσεις guest star στο Πορνομέγαρο!

Και η πλάκα είναι ότι είναι η μοναδική που έχω πάρει στην μία επίσκεψη που έχω κάνει  στο Amnesia...

Δεν ήταν κακή..... ;)
 

giomasif

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2009
Μηνύματα
111
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
Για λόγους ενημέρωσης επαναλάμβάνω το παλιότερο ποστ:
Μέσα                            έξω
Μάγδα                                Κλαούντια
Σιμονα                                Μόνικα (ξανθιά) αριστερή
Ιωαννα                               μανταλενα
Μιχαελα                              μελισα
Αλεξάνδρα                        
Ναντιν
Ρεβέκκα
Λωρενα
Χριστίνα
Μόνικα (μελαχρινή) δεξιά
Υπό έρευνα=  Αντρα – Αλισια

Το είχε γράψει ο λάγαρος στις αρχές του μήνα
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
78843033906916916042.jpg


Για λόγους ενημέρωσης επαναλάμβάνω το παλιότερο ποστ:
Μέσα                              έξω
Μάγδα                                Κλαούντια
Σιμονα                                Μόνικα (ξανθιά) αριστερή
Ιωαννα                               μανταλενα
Μιχαελα                              μελισα
Αλεξάνδρα                         
Ναντιν
Ρεβέκκα
Λωρενα
Χριστίνα
Μόνικα (μελαχρινή) δεξιά
Υπό έρευνα=  Αντρα – Αλισια

Το είχε γράψει ο λάγαρος στις αρχές του μήνα
:thumbsup:

Μπράβο!!
Μαζί με την κάτοψη ότι καλλίτερο εδώ.
Παρακαλούνται οι κκ ειδήμονες να εμπλουτίσουν η διορθώσουν....
 

krokodilakias1

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2011
Μηνύματα
51
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
εχω λυθει στα γελιααααααααα μιλαμε για τοπ ποσταρισμα η κατοψη του αμνιζιααα!!!!!!!!
 

flyingdutchman

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
275
Κριτικές
42
Like
147
Πόντοι
6.040
Ντέλια: ανάμικτες οι εντυπώσεις μου. Όμορφη αλλά αμέτοχη, "άσχετη" (αν δεν έκανε τη δουλειά που κάνει, θα έλεγα "άπειρη") αλλά φιλότιμη και καλό κορίτσι τελικά... Δέστε για λεπτομέρειες την κριτική που έγραψα, με τις σχετικές...φιλοσοφικές μου απορίες.
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
μόλις γύρισα από το Πορνομεγαρο!
άδειο μου φάνηκε και καταθλιπτικό.
το ίδιο αισθάνθηκαν και οι άξιοι συναγωνιστές που ήπιαμε τον καφέ μας παρέα!
και μη νομίζετε ότι δεν υπήρχε ποσότητα, οι ποιοτικές έλειπαν και αυτό φάνηκε στους τακτικούς.
διάβασα και τις κριτικές και θέλω να σημειώσω ότι αυτή τη στιγμή και για όλη τη βδομάδα απουσιάζουν :Μαγδα,Μιχαελα,Σιμονα,Ιωαννα,Αλεξανδρα,Ρεβεκκα,Ρωξανη,Μονικα(δεξια)που σημαίνει ότι είναι σίγουρη η μέτρια "συνεδρία" και το ρίσκο για αποτυχία είναι υψηλό!
Προσοχή, μη μπουκάρετε στα τυφλά!
υπομονή να περάσει η μπόρα.
ο καιρός γαρ εγγύς!






 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Ντέλια: ανάμικτες οι εντυπώσεις μου. Όμορφη αλλά αμέτοχη, "άσχετη" (αν δεν έκανε τη δουλειά που κάνει, θα έλεγα "άπειρη") αλλά φιλότιμη και καλό κορίτσι τελικά... Δέστε για λεπτομέρειες την κριτική που έγραψα, με τις σχετικές...φιλοσοφικές μου απορίες.

υπομονή φίλε μου.....
περίμενε να μαζευτούν τα τοπ τεμάχια!
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
μόλις γύρισα από το Πορνομεγαρο!
άδειο μου φάνηκε και καταθλιπτικό.
το ίδιο αισθάνθηκαν και οι άξιοι συναγωνιστές που ήπιαμε τον καφέ μας παρέα!
και μη νομίζετε ότι δεν υπήρχε ποσότητα, οι ποιοτικές έλειπαν και αυτό φάνηκε στους τακτικούς.
διάβασα και τις κριτικές και θέλω να σημειώσω ότι αυτή τη στιγμή και για όλη τη βδομάδα απουσιάζουν :Μαγδα,Μιχαελα,Σιμονα,Ιωαννα,Αλεξανδρα,Ρεβεκκα,Ρωξανη,Μονικα(δεξια)που σημαίνει ότι είναι σίγουρη η μέτρια "συνεδρία" και το ρίσκο για αποτυχία είναι υψηλό!
Προσοχή, μη μπουκάρετε στα τυφλά!
υπομονή να περάσει η μπόρα.
ο καιρός γαρ εγγύς!
Όντως καταθλιπτικό το τοπίο... μου ερχόταν να κλάψω  :'( :'( :'( κάποια στιγμή...
Εκ "δεξιών" σημειώνονται οι περισσότερες "Πασχαλινές" απουσίες... οπότε καταλαβαίνετε... με το πουλί ανά χείρας :bigdick: για μια ακόμα εβδομάδα... :headbang: :headbang: :headbang:
Εξ "αριστερών" ο κόσμος δεν έλειπε αλλά... προσωπικά δεν ρισκάρω...

 

b0b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.193
Κριτικές
1
Like
1.616
Πόντοι
216
Δοκίμασα κλαουντια εχθές αν και ήξερα ότι είναι ξεπετα.
Τελικά είναι η μαστωρισα της ξεπετας , μη το ένα μη το άλλο τον έχεις μεγάλο
δεν μπορώ έτσι κτλπ.  Χ και μαύρο.
 

nas0s

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2007
Μηνύματα
179
Like
0
Πόντοι
1
υπομονή φίλε μου.....
περίμενε να μαζευτούν τα τοπ τεμάχια!
Και εγώ πήρα την Ντέλια προχθές γνωρίζωντας ότι δεν είναι κάτι εξαιρετικό. Από εμφάνιση πραγματικά πολύ καλή. Ξενέρωσα όταν μου είπε να μην της πειράξω τα βυζιά γιατί έχουν γάλα!!!! έχει μωρό. Γενικά μου φάνηκε απρόθυμη. Βλέπεις όμως έλειπαν οι κολωσσοί! By the way για την μαύρη δεν έχω διαβάσει κάποια κριτική. Την έχει πάρει κανείς?
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
ακόμα βυζαίνει το μωρό?
κοντεύει να πάει σχολείο πια!
το καλοκαίρι μου είχε πει ότι ήταν 6 μηνών και βυζαίνει...........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom