Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.899
Πόντοι
266
Ήμουν περίεργος (αν και η περιέργεια σκότοσε την γάτα) και πέρασα εχθές το απόγευμα κατά της 5 για ένα καφέ. Από τις κρητικές που είχα διαβάσει επέλεξα την Ιωάννα η οποία τίμησε το 50ρικο με αξιοπρέπεια. Θα ξαναπάω στα σίγουρα αν και η περιοχή είναι άκρως επικίνδυνη!! Καλύτερα με παρέα την άλλη φορά. Ένα όμως μου κάνει εντύπωση... Πως δεν έχει κάνει κανένα ντου η αστυνομία? Πολύ χύμα κατάσταση...

...Απλώς ο διοικητής του κοντινού τμήματος τα ΠΑΙΡΝΕΙ...
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
...Απλώς ο διοικητής του κοντινού τμήματος τα ΠΑΙΡΝΕΙ...

Αν λες οτι τα παιρνει για να καπνιζουν οι πελατες στο καφε,κανεις λαθος γιατι αρμοδιος για την απαγορευση του καπνισματος ειναι ο δημος!
Εγω αλλη παρανομια εκει δεν βλεπω!
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Αν λες οτι τα παιρνει για να καπνιζουν οι πελατες στο καφε,κανεις λαθος γιατι αρμοδιος για την απαγορευση του καπνισματος ειναι ο δημος!
Εγω αλλη παρανομια εκει δεν βλεπω!

+1

:thumbsup:
 

nas0s

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2007
Μηνύματα
179
Like
0
Πόντοι
1
Είσαι καινούριος στην πιάτσα έτσι; Φαίνεται...
Εν έτη 1998-2000 το συγκεκριμένο ξενοδοχείο αποτελούσε τον αγαπημένο μου γαμηστρώνα. Τότε το έλεγαν ΚΙΣΣΟΣ. Από τότε το εγκατέλειψα διότι τα CG δυσκολευόταν να το προσεγγίσουν λόγω της συνεχούς παρουσίας αστυνομίας τριγύρω. Εδώ και 3 χρόνια σχεδόν εργάζομαι στο εξωτερικό και βρίσκομαι Αθήνα μια φορά τον μήνα όπότε ναι ... έχω χάσει επεισόδια...
Anyway κατά μία έννοια είμαι καινούργιος
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Αν λες οτι τα παιρνει για να καπνιζουν οι πελατες στο καφε,κανεις λαθος γιατι αρμοδιος για την απαγορευση του καπνισματος ειναι ο δημος!
Εγω αλλη παρανομια εκει δεν βλεπω!

Πραγματικά με τον τρόπο που λειτουργεί το Man Ray η μοναδική παρανομία μπορεί να είναι αν κάποια απ' τις "πελάτισσες" δεν έχει χαρτιά για παραμονή στην Ελλάδα. Παρεπιπτόντως μια & αγγίξαμε το θέμα με ποια ιδιότητα του Man Ray δικαιολογούνται τα sex show που λέτε ότι έχουν ξεκινήσει;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Εν έτη 1998-2000 το συγκεκριμένο ξενοδοχείο αποτελούσε τον αγαπημένο μου γαμηστρώνα. Τότε το έλεγαν ΚΙΣΣΟΣ. Από τότε το εγκατέλειψα διότι τα CG δυσκολευόταν να το προσεγγίσουν λόγω της συνεχούς παρουσίας αστυνομίας τριγύρω. Εδώ και 3 χρόνια σχεδόν εργάζομαι στο εξωτερικό και βρίσκομαι Αθήνα μια φορά τον μήνα όπότε ναι ... έχω χάσει επεισόδια...
Anyway κατά μία έννοια είμαι καινούργιος

Αυτό στο είπα πρώτον γιατί αναφέρθηκες στην "επικινδυνότητα" της περιοχής (πράγμα το οποίο αν λες ότι είσαι παλιός πελάτης του ξενοδοχείου θα έπρεπε να το είχες ξεπεράσει προ πολλού) & δεύτερον εξέφρασες μια απορία για την αστυνομία που ακόμη & για όσους έχουν τη στοιχειώδη επαφή με κωλόμπαρα κ.τ.λπ. είναι τουλάχιστον άστοχη...
 

enormous

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Like
116
Πόντοι
1
Παρεπιπτόντως μια & αγγίξαμε το θέμα με ποια ιδιότητα του Man Ray δικαιολογούνται τα sex show που λέτε ότι έχουν ξεκινήσει;
Αυθορμητη χορευτικη επιδειξη θαμωνων. Ηρθαν στο τσακιρ κεφι βρε αδερφε.... Αλλωστε δεν ειναι κατι που γινεται καθε μερα. Οταν εχουν διαθεση τα κοριτσια, κανουν το κατι τις παραπανω απο τα συνηθισμενα.
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Πραγματικά με τον τρόπο που λειτουργεί το Man Ray η μοναδική παρανομία μπορεί να είναι αν κάποια απ' τις "πελάτισσες" δεν έχει χαρτιά για παραμονή στην Ελλάδα. Παρεπιπτόντως μια & αγγίξαμε το θέμα με ποια ιδιότητα του Man Ray δικαιολογούνται τα sex show που λέτε ότι έχουν ξεκινήσει;

τα "χαρτια"ειναι προβλημα των αλλοδαπων - πελατισων.
το μαγαζι μονο στο καπνισμα παρανομει,καθως και οι θαμωνες!
το μοναστηρι ναναι καλα κι απο καλογριες αλλο τιποτα!!

:dancing:  :dancing:  :dancing:  :dancing:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Η διαβούλευση για το μέγεθος του κόλπου της μεσηλίκου χορεύτριας στο χθεσινοβραδυνό καλλιτεχνικό ξεγύμνωμα συνεχίζεται:
Ομοίαζε με το φρέαρ του Μωυσέως, ή με το φρέαρ του Ιακώβ, ή μήπως με την κολυμβήθρα του Σιλωάμ;
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Η διαβούλευση για το μέγεθος του κόλπου της μεσηλίκου χορεύτριας στο χθεσινοβραδυνό καλλιτεχνικό ξεγύμνωμα συνεχίζονται:
Ομοίαζε με το φρέαρ του Μωυσέως, ή με το φρέαρ του Ιακώβ, ή μήπως με την κολυμβήθρα του Σιλωάμ;

Χάθηκε ο κόσμος να έχετε μαζί σας κάποιο παχύμετρο? :cheesy:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Η διαβούλευση για το μέγεθος του κόλπου της μεσηλίκου χορεύτριας στο χθεσινοβραδυνό καλλιτεχνικό ξεγύμνωμα συνεχίζεται:
Ομοίαζε με το φρέαρ του Μωυσέως, ή με το φρέαρ του Ιακώβ, ή μήπως με την κολυμβήθρα του Σιλωάμ;

Πηγαδα Μελιγαλα μου θυμισε.........
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.435
Κριτικές
61
Like
42.557
Πόντοι
22.785
Ναι...και λίγα σωστά Ελληνικά επίσης...ΛίγΗ σοβαρότης...δε βλάπτΕΙ...παλΑΙό μέλος...

Αν ή λέξη άκολουθείται άπό σημείο στίξεως
τότε δέν παρεμβάλλουμε κενό μεταξύ τους.... τω ιξερεσ αφτο ????
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Αν ή λέξη άκολουθείται άπό σημείο στίξεως
τότε δέν παρεμβάλλουμε κενό μεταξύ τους.... τω ιξερεσ αφτο ????
:jerking:
Πές για κανα καλό μουνάκι στα παιδιά και ασε τις ορθό-γραφίες!!!  :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom