Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Συναγωνιστές οι θέσεις των κοριτσιών στην καφετέρια είναι συγκεκριμένες; Αν ναι πείτε μου πού κάθονται συνήθως η Μαρία η Αλβανίδα & οι αδερφές Μικαέλα - Ιωάννα για να τις βρω πιο εύκολα όταν θα πάω...
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Συναγωνιστές οι θέσεις των κοριτσιών στην καφετέρια είναι συγκεκριμένες; Αν ναι πείτε μου πού κάθονται συνήθως η Μαρία η Αλβανίδα & οι αδερφές Μικαέλα - Ιωάννα για να τις βρω πιο εύκολα όταν θα πάω...

1) Θα κλείσεις τα μάτια και θα πας ντουγρού όπου σου πούμε?  Θες να προσεγγίσεις ΧΩΡΙΣ να κοιτάς δεξιά-αριστερά?

2) Ναι, είναι συγκεκριμένες. Κάθε καρέκλα γράφει και το όνομα της κοπέλας. Για πιο σιγουριά, είναι αλυσοδεμένες από τον αστράγαλο πάνω στο πόδι της καρέκλας.
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Συναγωνιστές οι θέσεις των κοριτσιών στην καφετέρια είναι συγκεκριμένες; Αν ναι πείτε μου πού κάθονται συνήθως η Μαρία η Αλβανίδα & οι αδερφές Μικαέλα - Ιωάννα για να τις βρω πιο εύκολα όταν θα πάω...

μετα την εισοδο προχωρας στην δεξια παντα του μαγαζιου (το μπαρ στ αριστερα σου)δυο καθισματα πριν το ταμειο ειναι η Μαρια (πολυ βυζι ομορφη)διπλα της η ξανθια ειναι η ιωαννα και η μελαχρινη η μιχαελα.



ΠΡΟΣΟΧΗ αν καποια εχει παει να γαμηθει πολυ πιθανο να καθεται στη θεση της η ρωξανη!
η Μιχαελα πολλες φορες πιανει και "στασιδι"στον τοιχο διπλα σε Σιμονα(ξανθια).

αυτα......
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Τη Μελίσα την έχω πάρει 3 φορές και έμεινα ικανοποιημένος. Αυτή με το στιλ "Κλεοπάτρας"..
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Τη Μελίσα την έχω πάρει 3 φορές και έμεινα ικανοποιημένος. Αυτή με το στιλ "Κλεοπάτρας"..
αν δεν "προσεξεις"σε ξεπεταει σε d.t. αν της το "κοψεις" ειναι ο.κ. και κωλος ευρυχωρος!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
1) Θα κλείσεις τα μάτια και θα πας ντουγρού όπου σου πούμε?  Θες να προσεγγίσεις ΧΩΡΙΣ να κοιτάς δεξιά-αριστερά?

2) Ναι, είναι συγκεκριμένες. Κάθε καρέκλα γράφει και το όνομα της κοπέλας. Για πιο σιγουριά, είναι αλυσοδεμένες από τον αστράγαλο πάνω στο πόδι της καρέκλας.

Να σου πω, αγαμίες έχεις & θα την πληρώσω εγώ; Ναι ντουγρού θα πάω για να μην πέσω σε ξεπέτα, έχεις μήπως θέμα;
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
1) Θα κλείσεις τα μάτια και θα πας ντουγρού όπου σου πούμε?  Θες να προσεγγίσεις ΧΩΡΙΣ να κοιτάς δεξιά-αριστερά?
...

Είναι φανερό ότι θέλετε να τον στείλετε στην αγκαλιά του έγχρωμου που εκτελεί το face control της εισόδου...
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Ρώτα κάποιον από το προσωπικό, θα σου πει.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
A, ναι; Τότε ρώτα καμιά κοπέλα..

 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Σε κάθε περίπτωση, κι αν ισχύουν αυτά που ξέρω εγώ καθώς έχω να πάω αρκετό καιρό, με το που μπαίνεις κάθονται στο μπαρ προς τα δεξιά. Η Μικαέλα, η Ιωάννα και η Μάγδα. Πήγαινε και συστήσου, πες γεια σασ κορίτσια, εγώ είμαι ο τάδε (μην πεις womanholic  :grin:), πιάσε μια ψιλοσυζήτηση, θα σου πουν τα ονόματά τους.
 

Sacher

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
47
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Nα κάνω μια ερώτηση: Με αυτοκίνητο πας εκει βραδυ ή θα γυρίσεις ποδαράτος????

Εγώ αποφεύγω πλέον αυτοκίνητο εκεί.Το είχα αφήσει σε ένα στενό κοντά στο κενοδοχείο και Μου έκαναν  παραβίαση σπάσιμο τζαμιού και κλέψιμο απο το ντουλαπάκι που είχα μέσα το ηχοσύστημα του αυτοκινήτου.Αν θες να κατεβάσεις αυτοκίνητο ΜΟΝΟ αν το αφήσεις σε κάποιο parking.Έχει στο τετράγωνο αυτό αρκετά.Βέβαια έχει και δίπλα από το ξενοδοχείο αλλά αποφεύγω γιατί είναι μπροστά στα ζάκια και είναι φως φανάρι σε όποιον περάσει κι ειδικά για τους παντρεμένους σαν εμένα καθόλου καλό.
Για μένα 2 λύσεις είναι πιο καλές.Αν πας πρωινές ώρες πάρε metro και κατέβα σταθμό Μεταξουργείο ή Ομόνοια κι οι 2 σταθμοί είναι κοντά από Βάθης κι αν κατέβεις πιο αργά πάρε ταξί.
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Συναγωνίστη ace21 δώσε περισσότερες πληροφορίες για την μαρτίνα. Υπηρεσίες καλές; τιμή; πόση ώρα την κράτησες; πόσους γύρους;
 

ACE 21

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2010
Μηνύματα
159
Like
2
Πόντοι
1
Συναγωνίστη ace21 δώσε περισσότερες πληροφορίες για την μαρτίνα. Υπηρεσίες καλές; τιμή; πόση ώρα την κράτησες; πόσους γύρους;
Όπως είπα και πιο πίσω μου ζήτησε 50 € το μισάωρο και την κράτησα 1 ώρα για 100 €. Δεν αρνήθηκε καμία στάση που της ζήτησα και είχε πολύ καλή παρουσία. Σίγουρα θα την ξανάπαιρνα.Νωρίτερα στο μαγαζί την είχα κεράσει και 1 ποτό και έκατσε μαζί μου σχεδόν μισή ώρα με 10 €. Γενικότερα δηλαδή δεν θα τη χαρακτήριζα με τίποτα βιαστική!
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Ευχαριστώ συναγωνίστη θα την τιμήσω συντόμως
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Τι εγινε ρε σεις?
κανενας δεν πηγε να δει το σωου της Τριτης???  :boobies:  :boobies:
κανενας δεν αισθανθηκε την αναγκη να ενημερωσει για τα τεκταινομενα στο Ελληνικο FKK??


ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΡΕ ΘΑ ΠΑΝΕ ΑΛΛΟΥ!!!


:headbang:  :headbang:  :headbang:

 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.435
Κριτικές
61
Like
42.559
Πόντοι
22.785
΄Κλαούντια......... :rockon: 22 έτών , προτείνεται άνεπυφήλακτα !!!!
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Πολυ ενδιαφερουσα προταση αν οντως ισχυει! πηγαινεις πινεισ το ποτακι σου μουσικουλα κουβεντουλα και ψωνιζεισ και την γκομενα για το διπλα χοτελ. καλο θα ηταν καποιοσ που εχει παει να μασ πει τι παιζει πως γινετε το παιχνιδι και περιπου τιμεσ για να μην μας γδαρουν!!!!

Ισχύει  δες  το Πλ.Βάθης  Πιάτσες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom