Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Eξαρτάτε καί ό τρόπος πού φέρεσαι στό κάθε κορίυσι ..... σού λέη κάτι ????????

θαταν μαλακια να πω οτι πεφτεις εξω ψαχνωντας να βρεις σε μενα κατι,γι αυτο θα περιοριστω στα "αντικειμενικα".
1 οχι αναλ
2 οχι cim
3 οχι cif
4 σταση σωματος ετσι που να μη πιανεις τπτ.
5 ξεπετα

για το 5 εχω 3-4 μετρησεις στο καφε οταν πηγε πανω με αλλους συν/τες,και γυρισε στα 15-20 λεπτα ενω οι "καλες" γυριζουν στα 30-40.
μια φορα επεστρεψε στα 4 λεπτα (εκδιωχθει) απο συναδελφο και αντικατασταθηκε απο Αλεξανδρα!

αυτα
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.435
Κριτικές
61
Like
42.559
Πόντοι
22.785
θαταν μαλακια να πω οτι πεφτεις εξω ψαχνωντας να βρεις σε μενα κατι,γι αυτο θα περιοριστω στα "αντικειμενικα".
1 οχι αναλ
2 οχι cim
3 οχι cif
4 σταση σωματος ετσι που να μη πιανεις τπτ.
5 ξεπετα

για το 5 εχω 3-4 μετρησεις στο καφε οταν πηγε πανω με αλλους συν/τες,και γυρισε στα 15-20 λεπτα ενω οι "καλες" γυριζουν στα 30-40.
μια φορα επεστρεψε στα 4 λεπτα (εκδιωχθει) απο συναδελφο και αντικατασταθηκε απο Αλεξανδρα!

αυτα
Γιά τά γούστα πού έχω έγώ ....... είναι θεικιά !!!! ;)
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Πέρασα προχθές , την ξαναείδα και την θυμήθηκα.
Αν λές την Κλαούντια αδύνατη μακριά μαλιά λίγο κατσαρά, Ρουμάνα λέει, τότε ότι χειρότερο έχω συναντήσει.
Τήν είχα δοκιμάσει τον Αυγουστο έδωσα 100+23 τσάμπα τα λεφτα μη και μη και μη και μη γαμώτο κερατό μου. Και δεν είχα ζητήσει κάτι ιδιαίτερο κνονικό σεξ 2 φορές που μετα το πρώτο σηκώθηκα και εφυγα....
Η συγκεκριμένη εχει χοντρό πρόβλημα και μάλλον περνάει τα θύματα που θα την επιλέξουν για πολύ μαλάκες.
Δεν σέβεται τα λεφτά που παίρνει , ουσιαστικά τα κλέβει και νομίζει πως με το που θα γθυθεί μόνο και χωρίς να την αγγίξει κάποιος πρέπει να της δώσει 100άρικο.  :uglystupid:Μόλις την είδα προχθές ρώτησα επίτηδες πως τη λένε -δεν με θυμόταν φυσικά- για να σας πώ το όνομα να προσέχετε και μακριά.
Σε σημείο που  τσαντίστηκα τόσο πολύ που σηκώθηκα και έφυγα.
Αν τυχόν ξαναπάω και δω να την έχουν εκεί μέσα δεν θα ξαναπατήσω ποτέ το πόδι μου εκει, και θα αμφιβάλω και για την υπηρεσία των υπολοίπων. :huh:
Για το ξενοδοχείο να συμπληρώσω ότι καλλίτερο και αδικημένο στην περιοχή που βρίσκεται. Μπράβο στον επιχειρηματία. :rockon:

Τ

:headbang:  :headbang:  :headbang:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.435
Κριτικές
61
Like
42.559
Πόντοι
22.785

Άγαπητέ μου φίλε  ;) είδες διά τής άντιπαραθέσεως , πώς ή τηλεθέαση
φθάνη ΣΤΑ ΥΨΗ  ;) ;) Φυσικά καί δέν κάνη γιά τίποτα ή συγκεκριμέμη
κορασίς ....... ούτε γιά κλωτσιές !!!!!!!!!!

Τά σέβη μου !!!!!!!!
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
δεν σου κρυβω οτι με το που διαβασα το ποστ σου εγινα τουρμπο και ηθελα να εξηγεισω-περιγραψω-αναλυσω-πεισω για την "τραυματικη"εμπειρια μου με την εν λογω!

κοντολογις "ΤΣΙΜΠΙΣΑ"τα μαλα και δεν μπορουσα να χωνεψω τα γραφωμενα σου με τπτ.
ειναι για μενα η ντροπη του καταστηματος.........

μεβγαλες απο τα ρουχα μου ρε αμτζικ με κεινο το ανεπιφυλακτα...νασαι καλα ησυχασα τωρα!
μπραβο ρε συναγωνιστη!!

:dancing:  :dancing:  :dancing:

:2funny:  :2funny:  :2funny:






12 μέλη και 0 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα
 

ACE 21

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2010
Μηνύματα
159
Like
2
Πόντοι
1
Δεύτερη επίσκεψη σε σύντομο σχετικά διάστημα και απλά θέλω να επιβεβαιώσω όσους συστήνουν ανεπιφύλακτα τις αδερφές Μικαέλλα και Ιωάννα. Είναι απλά απίστευτες!
 

ACE 21

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2010
Μηνύματα
159
Like
2
Πόντοι
1
Δεν χάνεις τίποτα να το ρωτήσεις και αυτό. Εγώ πχ πηγα στις 11 το βράδυ και έφυγα στις 3  το μεσημέρι την άλλη μέρα και δεν μου πήραν παραπάνω χρήματα αν και ήταν να φύγω στις 12 το μεσημέρι. Έχουν φοβερή εξυπηρέτηση και ένα απίστευτο μωρό στην ρεσεψιόν με κάτι γαλανά ματάκια
Χθες με αφορμή ότι είχε γενέθλια η Μελίσσα γινόταν νταβαντούρι μεγάλο στο μαγαζί με τούρτες, κέρναγαν σφηνάκια τον κόσμο κλπ. Μαζί τους διασκέδαζε και το ανωτέρω μωρό από τη reception. Πραγματικά μεγάλο καυλί ρε πούστη μου!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
΄Κλαούντια......... :rockon: 22 έτών , προτείνεται άνεπυφήλακτα !!!!
Άσε ναχουμε τις επιφυλάξεις η μάλλον την αηδία μας με αυτό το μπαζοπούτανο!
Μήπως είσαι η κλαούντια ρε τζιτζικο , η μήπως ο διαφημιστής της?
:2funny: :2funny:
Για οσους κανουν ανακαινιση υπνοδωματιου και θελουν ωραιο κομοδινο........
Και πολύ χειρότερα μεγάλε!!!  :birdman:
θαταν μαλακια να πω οτι πεφτεις εξω ψαχνωντας να βρεις σε μενα κατι,γι αυτο θα περιοριστω στα "αντικειμενικα".
1 οχι αναλ
2 οχι cim
3 οχι cif
4 [size=14pt]σταση σωματος ετσι που να μη πιανεις τπτ.[/size]
5 [size=16pt]ξεπετα[/size]για το 5 εχω 3-4 μετρησεις στο καφε οταν πηγε πανω με αλλους συν/τες,και γυρισε στα 15-20 λεπτα ενω οι "καλες" γυριζουν στα 30-40.
μια φορα επεστρεψε στα 4 λεπτα (εκδιωχθει) απο συναδελφο και αντικατασταθηκε απο Αλεξανδρα!

αυτα
:thumbsup:Είσαι το λιγότερο αρχηγός ρε φίλε!!!
Ετσι ακριβώς για την δίδα [size=14pt]Κλαούντια[/size], απορώ πως και δεν την εχουν σουτάρει απο εκει μέσα.
Ναπροσθέσω ακόμη ότι σε ευχαριστούμε πραγματικά για την αντικειμενική σου ενημέρωση!!!
Γιά τά γούστα πού έχω έγώ ....... είναι θεικιά !!!! ;)
:uglystupid: :jerking:
Έκανες την μαλακία , τόρα κόφτο τζιτζικούλη δεν σε παίρνει!!!
Άγαπητέ μου φίλε  ;) είδες διά τής άντιπαραθέσεως , πώς ή τηλεθέαση
φθάνη ΣΤΑ ΥΨΗ  ;) ;) Φυσικά καί δέν κάνη γιά τίποτα ή συγκεκριμέμη
κορασίς ....... ούτε γιά κλωτσιές !!!!!!!!!!

Τά σέβη μου !!!!!!!!
Αν είχες μείνει στην αρχική σου τοποθέτηση έστω και για πλάκα όλο και κάποιοι θα την είχαν πάθει και είναι κρίμα ρε γαμώτο σου!!!  ;)  :birdman:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Χθες με αφορμή ότι είχε γενέθλια η Μελίσσα γινόταν νταβαντούρι μεγάλο στο μαγαζί με τούρτες, κέρναγαν σφηνάκια τον κόσμο κλπ. Μαζί τους διασκέδαζε και το ανωτέρω μωρό από τη reception. Πραγματικά μεγάλο καυλί ρε πούστη μου!
Αυτό τον θησαυρό πως τον φέρνουμε βόλτα???  :fuck2: :headbang:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Αυτό τον θησαυρό πως τον φέρνουμε βόλτα???  :fuck2: :headbang:

Δεν είσαι ο μόνος που ψάχνει τον τρόπο... Δε θέλω να σ' απογοητεύσω αλλά το συγκεκριμένο μωρό είναι μια απλή υπάλληλος του ξενοδοχείου. Οπότε φέρνεται βόλτα όπως οποιοδήποτε μωρό receptionist ενός οποιοδήποτε ξενοδοχείου... Αν κάποιος έχει άλλη άποψη ας την εκφράσει.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Τι εγινε ρε σεις?
κανενας δεν πηγε να δει το σωου της Τριτης???  :boobies:  :boobies:
κανενας δεν αισθανθηκε την αναγκη να ενημερωσει για τα τεκταινομενα στο Ελληνικο FKK??


ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΡΕ ΘΑ ΠΑΝΕ ΑΛΛΟΥ!!!
:headbang:  :headbang:  :headbang:
Καλό ήταν, αλλά εγώ γούσταρα περισσότερο το εξτρίμ σόου της κυριακής  :dancing: :dancing:

Μια Μαρτίνα, κάπως έτσι λεγόταν με ολίγη περιφερεια και μπουτακια, ξανθια με γλυκο προσωπο τί λεει μεσα?

Επίσης, παραλιγο να τον βγαλω εξω να αρχισω να τον παιζω με την κοκκινομάλλα σερβιτόρα  :boobies: :boobies: :boobies: .
Δεν ξερω γιατί ξετρελαθηκα. Μπορεις να την πεις και ολιγο μπαζακι, αλλά ειναι πολυ προστυχη και με τις βυζαρες να καρφωνουν το μπλουζακι της. Ξερει κανεις αν ''το δινει'' αυτη?  :think: :think:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.435
Κριτικές
61
Like
42.559
Πόντοι
22.785
Άσε ναχουμε τις επιφυλάξεις η μάλλον την αηδία μας με αυτό το μπαζοπούτανο!
Μήπως είσαι η κλαούντια ρε τζιτζικο , η μήπως ο διαφημιστής της?
:2funny: :2funny:Και πολύ χειρότερα μεγάλε!!!  :birdman: :thumbsup:Είσαι το λιγότερο αρχηγός ρε φίλε!!!
Ετσι ακριβώς για την δίδα [size=14pt]Κλαούντια[/size], απορώ πως και δεν την εχουν σουτάρει απο εκει μέσα.
Ναπροσθέσω ακόμη ότι σε ευχαριστούμε πραγματικά για την αντικειμενική σου ενημέρωση!!!
:uglystupid: :jerking:
Έκανες την μαλακία , τόρα κόφτο τζιτζικούλη δεν σε παίρνει!!!Αν είχες μείνει στην αρχική σου τοποθέτηση έστω και για πλάκα όλο και κάποιοι θα την είχαν πάθει και είναι κρίμα ρε γαμώτο σου!!!  ;)  :birdman:

Είσαι ό μόνος πού δέν τσίμπησε καυτέ τζόν χα χα χα ...........
ρε σύ ή ρεσεπσιονίστ  :think: κάνε κάτι !!!!!!!!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Δεν είσαι ο μόνος που ψάχνει τον τρόπο... Δε θέλω να σ' απογοητεύσω αλλά το συγκεκριμένο μωρό είναι μια απλή υπάλληλος του ξενοδοχείου. Οπότε φέρνεται βόλτα όπως οποιοδήποτε μωρό receptionist ενός οποιοδήποτε ξενοδοχείου... Αν κάποιος έχει άλλη άποψη ας την εκφράσει.
Ίσως να είναι καπαρωμένο απο κάποιον μάνατζερ!
Αλλα το κουτό τι να το κάνει , αφού θα μπορούσε να κερδιζε τα κερατά του και θα ήταν το και φαβορί εκεί μεσα.
Άσε που ήταν οι υπηρεσίες ανάλογες της εμφάνισης  :tits: θα έγραφε ιστορία!!!
Είσαι ό μόνος πού δέν τσίμπησε καυτέ τζόν χα χα χα ...........
ρε σύ ή ρεσεπσιονίστ  :think: κάνε κάτι !!!!!!!!
Θα πα να της πώ τζιτζίκος εδώ και καθάρισα!!!  :2funny:
 

passenger

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες καλησπερα κ καλη χρονια!!!Προσωπικη γνωμη το μαγαζι τα σπαει χτες ειδικα με το σοου εγινε πανικος.Το καταστημα ενδεικνυεται για Ρουμανοφαγους.Τα πιπινια που παιζουν ειναι τα <<κοριτσια της διπλανης πορτας>> που λεμε και δεν σου δινουν την αισθηση οτι εισαι σε σε ροδελο και αμα σε κανουν και λιγο παραπανω κεφι χορταινεις τσαπου και παιζεις και μπαλιτσα εκτος μαγαζιου
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
το καλο ρουμουνοφαγωμα γινεται μονο στη ρουμουνια .. πουθενα αλλου !
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Παιδες καλησπερα κ καλη χρονια!!!Προσωπικη γνωμη το μαγαζι τα σπαει χτες ειδικα με το σοου εγινε πανικος.Το καταστημα ενδεικνυεται για Ρουμανοφαγους.Τα πιπινια που παιζουν ειναι τα <<κοριτσια της διπλανης πορτας>> που λεμε και δεν σου δινουν την αισθηση οτι εισαι σε σε ροδελο και αμα σε κανουν και λιγο παραπανω κεφι χορταινεις τσαπου και παιζεις και μπαλιτσα εκτος μαγαζιου
χορταινεις τσαπου;τελικα ρε τυποι για γκευ ειναι το μαγαζι;
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
νιμου ηθελε να πει ο συναδελφος ..
 

nas0s

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2007
Μηνύματα
179
Like
0
Πόντοι
1
Ήμουν περίεργος (αν και η περιέργεια σκότοσε την γάτα) και πέρασα εχθές το απόγευμα κατά της 5 για ένα καφέ. Από τις κρητικές που είχα διαβάσει επέλεξα την Ιωάννα η οποία τίμησε το 50ρικο με αξιοπρέπεια. Θα ξαναπάω στα σίγουρα αν και η περιοχή είναι άκρως επικίνδυνη!! Καλύτερα με παρέα την άλλη φορά. Ένα όμως μου κάνει εντύπωση... Πως δεν έχει κάνει κανένα ντου η αστυνομία? Πολύ χύμα κατάσταση...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Ήμουν περίεργος (αν και η περιέργεια σκότοσε την γάτα) και πέρασα εχθές το απόγευμα κατά της 5 για ένα καφέ. Από τις κρητικές που είχα διαβάσει επέλεξα την Ιωάννα η οποία τίμησε το 50ρικο με αξιοπρέπεια. Θα ξαναπάω στα σίγουρα αν και η περιοχή είναι άκρως επικίνδυνη!! Καλύτερα με παρέα την άλλη φορά. Ένα όμως μου κάνει εντύπωση... Πως δεν έχει κάνει κανένα ντου η αστυνομία? Πολύ χύμα κατάσταση...

Είσαι καινούριος στην πιάτσα έτσι; Φαίνεται...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom