Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Άστα να παν, αγαπητέ Αντιπλοίαρχε  :(

Προετοιμάζομαι για τις πολύ δύσκολες μέρες που θα έρθουν στο (μακρινό ελπίζω) μέλλον...
Των φρονίμων τα παιδιά,
πριν πεινάσουν μαγειρεύουν........

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.439
Κριτικές
61
Like
42.578
Πόντοι
22.785
Άστα να παν, αγαπητέ Αντιπλοίαρχε  :(

Προετοιμάζομαι για τις πολύ δύσκολες μέρες που θα έρθουν στο (μακρινό ελπίζω) μέλλον...

Η έννοια , μέλλον  βέβαια δέν μπορεί να όριστεί εύκολα, γιά αύτό καί
τό πάθος διά τήν έν λόγο κορασίδα  δέν μπορεί νά καθοριστεί με αύστηρά όρια.......
στήν παρούσα στιγμή διότι έχεις νά κάνης μέ όντολογικού όρισμούς !!!!!!!!!
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.213
Πόντοι
34.267
Αποτελέσματα-συμπεράσματα χθεσινής καταδρομής στο στέκι.
Οι απουσίες Μιχαέλας, Μάγδας βύθισαν στην απόγνωση γνωστούς παίκτες που μείναν κυριολεκτικά με το πουλί επί της παλάμης.
Το έταιρο γκανιάν, Ρεβέκκα, μετά τις στυλιστικές επεμβάσεις (προφανώς αρσενικού και μάλλον επιβήτορα..) έχει ανεβάσει το κασέ του και δύναται να χτυπά 3πλή, (για πλάκα..) ταυτόχρονη, συνεύρεση! Ήτο όντως χάρμα οφθαλμών τα εκτός της όσο και τα...εντός της!!!!
Ακόμη προσπαθεί να συνέλθει απ'το τρέμουλο πελάτης της με τον οποίο συζητήσαμε τηλεφωνικώς τα σχετικά.
Η αουτσάιντερ πλευρά του τεραίν επιβεβαιώνει την άρνηση εκτέλεσης δρομολογίων στους "γνώστες" και τελευταία πέρνει και κάνα υπνάκο επί του καναπέως.... Κοριτσάρες μου κρίμα τα νιάτα και την τσαχπινιά σας...
Προφανώς η "εικόνα" κάποιων θαμώνων και κοριστιών ξεφεύγει των ορίων αισθητικής.... Αν δε τους απασχολεί εγω γυρίζω πλευρό.
Χρόνο με το χρόνο επιβεβαιώνεσαι βρε xpapad για τα δημόσια όσο και προσωπικά μηνύματα που γράφεις... Θέματα να ξεκινάς να γράφεις και να μη σταματάς!

Υ.Γ. Cheyenne μου αγαπητέ, τη Μάγδα όταν τη δεις και θες να την πάρεις πρέπει να δράσεις άμεσα και ταχύτατα! Κι εμένα 3 φορές με άφησε κοκομπλόκο πριν προλάβω να πάω κοντά της.... Είναι πιό γρήγορη απ'τη σκέψη μας!!! :grin:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Οσο περνά ο καιρός και δυσκολεύουν τα πράγματα,ξεχωρίζει η ποιότητα....στις πρώτες μου επισκέψεις,προ διμήνου,η Μάγδα με κοίταζε επι ώρα και θα είχε καπνίσει και μισό πακέττο τσιγάρα πριν ασχοληθεί κάποιος μαζί της....τώρα ακούω οτι δεν προλαβαίνει... :rockon: δικαίως βέβαια,η κοπέλλα είναι εξαιρετική.
Φίλε mysterious,συμφωνώ με το περί αισθητικής σχόλιό σου....κυρίως για τους πελάτες.....
 

morning_defender

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2007
Μηνύματα
106
Κριτικές
3
Like
27
Πόντοι
1
Απογευματινή Σαββατιάτικη επίσκεψη στο ίδρυμα και μετά από το απαραίτητο καφεδάκι είπα να δοκιμάσω Ιζαμπέλα. Φταίω βέβαια που δεν ρώτησα από την αρχή για τις υπηρεσίες της αλλά από αυτά που διάβασα στο Forum κατάλαβα ότι έκανε τα πάντα... λάθος μου. Όταν ζήτησα πίσω πόρτα μου είπε ότι δεν το κάνει. Εκεί βέβαια ξενέρωσα αλλά δεν είχα και πολλές επιλογές. Τωρα δύο πιθανότητες υπάρχουν, ή υπάρχει και άλλη Ιζαμπέλα (αυτή που πήρα ήταν με κατσαρό μαλλί) ή έκοψε πλέον την πίσω πόρτα. Αν ξέρει κάποιος κάτι ας με ενημερώσει
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Τρέμουλο……. ωχ τι διαβάζω??????????????
Τον φαρμάκωσε τον παίχτη η πουτανα η φαρμακομουνα??
Εγώ τον είδα ότι άντεξε, μόνο λίγο κομμένος μου φάνηκε στην επιστροφή!
Τι έγινε επέδρασε το «φαρμάκι» μετά 24 ώρες!
Να κάμω συναγερμό να προλάβω τα χειρότερα?
Ρε μπας και έχουν συμβληθεί με τον Τζεφρυ με στόχο να μας ξεπαστρέψουν οι Ρουμουνες να γλυτώσει από τα έξοδα?
Πρέπει να ερευνήσω…………………………………….
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Απογευματινή Σαββατιάτικη επίσκεψη στο ίδρυμα και μετά από το απαραίτητο καφεδάκι είπα να δοκιμάσω Ιζαμπέλα. Φταίω βέβαια που δεν ρώτησα από την αρχή για τις υπηρεσίες της αλλά από αυτά που διάβασα στο Forum κατάλαβα ότι έκανε τα πάντα... λάθος μου. Όταν ζήτησα πίσω πόρτα μου είπε ότι δεν το κάνει. Εκεί βέβαια ξενέρωσα αλλά δεν είχα και πολλές επιλογές. Τωρα δύο πιθανότητες υπάρχουν, ή υπάρχει και άλλη Ιζαμπέλα (αυτή που πήρα ήταν με κατσαρό μαλλί) ή έκοψε πλέον την πίσω πόρτα. Αν ξέρει κάποιος κάτι ας με ενημερώσει
Δεν θα ελεγα οτι η Ιζαμπελλα εχει κατσαρο μαλλι.... :think:
Μελαχρινη, ελαφρα σπαστο μέχρι τους ώμους.
Πλουσιο στηθος, με τα κολομερια να ψιλοεμφανιζονται οταν περπαταει, λογω του υπερβολικα κοκτου φορεματος.
Επειδη το Σαββατο ημουν και εγω εκει, φορουσε το γνωστο κόκκινο μινι φορεμα με μαυρες γοβες. Σωστα?
Ψηλη σχετικα.
Αυτη ενινια για την οποια εχουν αναφερθει πληροφοριες.
Αυτη πηρες?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Υ.Γ. Cheyenne μου αγαπητέ, τη Μάγδα όταν τη δεις και θες να την πάρεις πρέπει να δράσεις άμεσα και ταχύτατα! Κι εμένα 3 φορές με άφησε κοκομπλόκο πριν προλάβω να πάω κοντά της.... Είναι πιό γρήγορη απ'τη σκέψη μας!!! :grin:
Αμα σου πω οτι σε θυμηθηκα θα το πιστεψεις ?

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Την επμενη φορα θα ειμαι ταχυτατος.
Δεν περιμενα να την κοπανησει απο τις 21:00 :dunno: :dunno: :dunno:

ΥΓ: Γιατι δεν πηρες τηλεφωνο χθες βρε, που πηγες μεγαρο να τα λεγαμε?
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Εξαιρετική από εμφάνιση δεν είναι. Μου θυμίζει εργαζόμενο στο "Βουλκανιζατέρ ο Μπάμπης" και επιπλέον εγώ έχω μεγαλύτερα βυζιά απ'αυτήν.

Για τα υπόλοιπα δεν έχω κανένα λόγο ν'αμφισβητήσω τους αυναγωνιστές.

Οταν είπα "εξαιρετική" εννοούσα απο συμπεριφορά,καθαριότητα,κλπ.Εχω ξαναγράψει άλλωστε....τα υπόλοιπα είναι θέμα γούστου και προφανώς υπάρχουν διαφορετικές εκτιμήσεις....
Εδω που τα λέμε τώρα,στα στούντιο η και στα μασατζίδικα υπάρχουν πολύ ωραιότερες κοπέλλες....είναι το όλο σκηνικό του μαγαζιού,η περιοχή,κλπ.,που κάνουν την διαφορά.Προσωπικά,πήγα 3-4 φορές,άντε να πάω 1-2 ακόμα,πιο πολύ για να γνωρίσω απο κοντά κάποιους φίλους απο εδω.Στο κοστολόγιο αυτό υπάρχουν πολύ καλύτερες περιπτώσεις και συνεχώς εμφανίζονται και καινούργιες.....
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.213
Πόντοι
34.267
ΥΓ: Γιατι δεν πηρες τηλεφωνο χθες βρε, που πηγες μεγαρο να τα λεγαμε?

Μαλακία μου...ξεχάστηκα έτσι φουριόζος που με πήρε ο φιλαράκος που ήθελε να κατέβουμε.
Έχω να σου πω και για τα βορειοανατολικά! θα τα πούμε εντός εβδομάδας. ;)
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.439
Κριτικές
61
Like
42.578
Πόντοι
22.785
:think:Βλέπω ότι όρισμένα μέλλη  χρησιμοποιώντας την κατάσταση του έγκλεισμού, τής σκέψης τους δημιουργούν  μια άτμόσφαιρα γεμάτη ένταση, πού είναι τό άπαραίτητο ύπέδαφος γιά νά έκδηλωθούν σχέσεις μίσους καί αγάπης άνάμεσα στά κυρίαρχα όνόματα τού
χώρου......... :helpplea:
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
:think:Βλέπω ότι όρισμένα μέλλη  χρησιμοποιώντας την κατάσταση του έγκλεισμού, τής σκέψης τους δημιουργούν  μια άτμόσφαιρα γεμάτη ένταση, πού είναι τό άπαραίτητο ύπέδαφος γιά νά έκδηλωθούν σχέσεις μίσους καί αγάπης άνάμεσα στά κυρίαρχα όνόματα τού
χώρου......... :helpplea:

"Ω να 'ταν Μούσα πύρινη, που να πετούσε
 ψηλά στον πιο πλατύ ουρανό της φαντασίας,
 ένα βασίλειο για σκηνή, για παίχτες πρίγκιπες,
 και βασιλιάδες να θωρούν το εξαίσιο δράμα!"

 WILLIAM SHAKESPEARE  "King Henry V"


 Υ.Γ. Ευτυχώς που σ' αυτή την ιστορία, είμαι ακόμη ιπποκόμος  ;)
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.439
Κριτικές
61
Like
42.578
Πόντοι
22.785
Τρέμουλο……. ωχ τι διαβάζω??????????????
Τον φαρμάκωσε τον παίχτη η πουτανα η φαρμακομουνα??
Εγώ τον είδα ότι άντεξε, μόνο λίγο κομμένος μου φάνηκε στην επιστροφή!
Τι έγινε επέδρασε το «φαρμάκι» μετά 24 ώρες!
Να κάμω συναγερμό να προλάβω τα χειρότερα?
Ρε μπας και έχουν συμβληθεί με τον Τζεφρυ με στόχο να μας ξεπαστρέψουν οι Ρουμουνες να γλυτώσει από τα έξοδα?
Πρέπει να ερευνήσω…………………………………….


Οί έξομολογήσεις σας καταλυτικές , άγαπητέ λαγαρε
(χωρίς τόνο ) θά φέρουν στό φώς κρυμμένα μυστικά, παράπονα, προδοσίες, διαρρηγνύοντας τήν έπίπεδη έπιφάνεια τής καθημερινότητας τού Amnezia καί οί ήρωίδες του μέσα άπό τό ξέσπασμα του σωρευμένου μίσους καί της αγάπης πού έκρυβαν, θά άναγκαστούν να άναμετρηθούν με τα μύχια αίσθήματά τους...........
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.439
Κριτικές
61
Like
42.578
Πόντοι
22.785
"Ω να 'ταν Μούσα πύρινη, που να πετούσε
 ψηλά στον πιο πλατύ ουρανό της φαντασίας,
 ένα βασίλειο για σκηνή, για παίχτες πρίγκιπες,
 και βασιλιάδες να θωρούν το εξαίσιο δράμα!"

 WILLIAM SHAKESPEARE  "King Henry V"


 Υ.Γ. Ευτυχώς που σ' αυτή την ιστορία, είμαι ακόμη ιπποκόμος  ;)

Ένα συναίσθημα άπόγνωσης πού θά μπορούσε νά σάς  όδηγήσει καί στην αύτοκτονία άγαπητέ σμήναρχε !!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom