Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

thanoulis21r

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
282
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.992
αρχοντα cheyenne επειδη βλεπω οτι το εχεις επισκεφτει το μερος αρκετες φορες, επειδη ειναι πλατεια βαθης και ξερω οτι γινεται της πουτανας, εχει καπου να παρκαρω με ασφαλεια? και δεφτερον ηθελα να σε ρωτησω εαν παιζει να ειναι ελεγμενες οι κοπελες εκει περα με εξετασεις κτλ με πιανεις τι θελω να πω... και οποιος αλλος ξερει ας με βοηθησει...thanks!!
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
αρχοντα cheyenne επειδη βλεπω οτι το εχεις επισκεφτει το μερος αρκετες φορες, επειδη ειναι πλατεια βαθης και ξερω οτι γινεται της πουτανας, εχει καπου να παρκαρω με ασφαλεια? και δεφτερον ηθελα να σε ρωτησω εαν παιζει να ειναι ελεγμενες οι κοπελες εκει περα με εξετασεις κτλ με πιανεις τι θελω να πω... και οποιος αλλος ξερει ας με βοηθησει...thanks!!

Υπάρχουν 2 μέρη για παρκιγκ....το ένα στη συμβολή της πλατείας με την χαλκοκονδύλη νομίζω,και το άλλο ακριβώς απέναντι απο το μαγαζί,στον πεζόδρομο....το δευτερο είναι δωρεάν......
Οι κοπέλλες είναι καθαρές και φαίνονται οκ...να τονίσω όμως το "φαίνονται"....πιστοποιητικά γιατρού δεν έχουμε ελέγξει.... :rockon:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
αρχοντα cheyenne επειδη βλεπω οτι το εχεις επισκεφτει το μερος αρκετες φορες, επειδη ειναι πλατεια βαθης και ξερω οτι γινεται της πουτανας, εχει καπου να παρκαρω με ασφαλεια? και δεφτερον ηθελα να σε ρωτησω εαν παιζει να ειναι ελεγμενες οι κοπελες εκει περα με εξετασεις κτλ με πιανεις τι θελω να πω... και οποιος αλλος ξερει ας με βοηθησει...thanks!!
Θα απαντησω μονο στο πρωτο σκελος της ερωτησης σου, μιας και για το δευτερο δεν εχω καποια γνωση και η οποια απαντηση θα ηταν υποθετικη.
Για να μην παρεξηγηθω, το σχολιο μου δεν υποδηλωνει ουτε ΝΑΙ ουτε ΟΧΙ σαν απαντηση στην ερωτηση του φιλου.
ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.

Υπαρχει ΔΩΡΕΑΝ φυλασσόμενο parking ακριβως απεναντι, για τους πελατες του Amnezia και του ξενοδοχειου X-Dream. Εκει μπορεις να αφησεις το οχημα σου με ασφαλεια.

ΥΓ: Το Cheyenne αρκει. Δεν χρειαζονται προσδιορισμοι του τυπου "αρχοντα" κλπ κλπ
Ευχαριστω παντως.
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Υπάρχουν 2 μέρη για παρκιγκ....το ένα στη συμβολή της πλατείας με την χαλκοκονδύλη νομίζω,και το άλλο ακριβώς απέναντι απο το μαγαζί,στον πεζόδρομο....το δευτερο είναι δωρεάν......
Οι κοπέλλες είναι καθαρές και φαίνονται οκ...να τονίσω όμως το "φαίνονται"....πιστοποιητικά γιατρού δεν έχουμε ελέγξει.... :rockon:
Παιδιά ξεκολλήστε..Και πιστοποιητικό ιατρού να δεις με σημερινή ημερομηνια,σημαίνει ό,τι δεν είναι άρρωστη.Όλες οι ασθένειες έχουν <<παράθυρο>> στο οποίο δεν ανιχνέυονται και μπορεί να ξεπερνά και τους 1-2 μήνες.Ή νομίζετε ό,τι εξετάζονται με τις πλέον σύγχρονες μεθόδους?
Η ασφάλειά σας είναι στα χέρια σας.Μην κρέμεστε από το αιδοίο και το πέος των άλλων!!
 

thanoulis21r

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
282
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.992
ΥΓ: Το Cheyenne αρκει. Δεν χρειαζονται προσδιορισμοι του τυπου "αρχοντα" κλπ κλπ
Ευχαριστω παντως.
[/quote]
Φιλε cheyenne οπως το νοιωθω το λεω, μην σε ενοχλει...
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Παιδιά ξεκολλήστε..Και πιστοποιητικό ιατρού να δεις με σημερινή ημερομηνια,σημαίνει ό,τι δεν είναι άρρωστη.Όλες οι ασθένειες έχουν <<παράθυρο>> στο οποίο δεν ανιχνέυονται και μπορεί να ξεπερνά και τους 1-2 μήνες.Ή νομίζετε ό,τι εξετάζονται με τις πλέον σύγχρονες μεθόδους?
Η ασφάλειά σας είναι στα χέρια σας.Μην κρέμεστε από το αιδοίο και το πέος των άλλων!!

Η αλήθεια είναι ότι μιά γυναίκα που πάει με 5-6 άντρες τη μέρα,δίνει γλωσσόφιλα,κάνει ελεύθερο στοματικό και αφήνει γλυφομούνια,κωλοδάχτυλα,κλπ.,είναι de facto επικίνδυνη για διάφορες αρρώστειες.....πριν λίγο καιρό ακούσθηκαν φήμες και για ελεύθερο πήδημα!!!!
Οπότε το ερώτημα είναι,τι κάνουμε? βεβαίως,τα ίδια γίνονται και στα μασατζίδικα....
Εγω ξέρετε τι πιστευω? ότι όλοι μας σκεφτόμαστε με το κάτω κεφάλι εκείνη την ώρα,έχοντας την "ελπίδα" ότι δεν θα τύχει σε μας η στραβή......
 

sergio_2004

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2005
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα, λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων , θα κανω μια αποδραση απο την Βορειο Ελλαδα και θα βρισκομαι Πέμπτη κ Παρασκευή Αθηνα. Αφου καθισα και μελετησα τας γραφας , αποφασισα να κανω και εγω μια επίσκεψη στο club. Ευχαριστώ πολύ για την ενδελεχή ενημέρωση. 
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Η αλήθεια είναι ότι μιά γυναίκα που πάει με 5-6 άντρες τη μέρα,δίνει γλωσσόφιλα,κάνει ελεύθερο στοματικό και αφήνει γλυφομούνια,κωλοδάχτυλα,κλπ.,είναι de facto επικίνδυνη για διάφορες αρρώστειες.....πριν λίγο καιρό ακούσθηκαν φήμες και για ελεύθερο πήδημα!!!!
Οπότε το ερώτημα είναι,τι κάνουμε? βεβαίως,τα ίδια γίνονται και στα μασατζίδικα....
Εγω ξέρετε τι πιστευω? ότι όλοι μας σκεφτόμαστε με το κάτω κεφάλι εκείνη την ώρα,έχοντας την "ελπίδα" ότι δεν θα τύχει σε μας η στραβή......

Καλημερα συναγωνιστες ! Οποιος εχει να προτινει καποια απ μεταξουργειο απογευματινη βαρδια που να ειναθ πολυ τολμηρη στο δωματιο κ να κανει παρανομα εχτραδακια..με τον πελατη..ας μου στηλη πριβε..εχω κ εγω προτασεις..να στηλουν οσοι γουρταρουν τα πολυ τολμηρα κολπα στο δωματιο...και ξερουν πολυ τολμηρες κοπελες ! Καλημερα σε ολους !

Ο λιονταρης ξαναχτυπα τυπε  :grin:
 

Συνημμένα

  • lion.jpg
    lion.jpg
    40,8 KB · Εμφανίσεις: 24

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
αρχοντα cheyenne επειδη βλεπω οτι το εχεις επισκεφτει το μερος αρκετες φορες, επειδη ειναι πλατεια βαθης και ξερω οτι γινεται της πουτανας, εχει καπου να παρκαρω με ασφαλεια? και δεφτερον ηθελα να σε ρωτησω εαν παιζει να ειναι ελεγμενες οι κοπελες εκει περα με εξετασεις κτλ με πιανεις τι θελω να πω... και οποιος αλλος ξερει ας με βοηθησει...thanks!!
θα σου απαντησω εγω στο δευτερο ερωτημα σου, απο εκει μεσα μονο μια ειχε ιδιωτικη ασφαλιση και εκανα τσεκ απ μια στο τοσο, για τις αλλες τωρα αμφιβαλλω αν ξερουν τι σημαινει test pap...
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Άποψη  για  την καινούργια  σοκολάτα  έχουμε ?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Άποψη  για  την καινούργια  σοκολάτα  έχουμε ?
Οπως εγραψα και στην ενημερωση μου, ηταν αρκετα γλυκια στο προσωπο, νεαρη σε ηληκια κατα τα φαινομενα.
Ωραιο αδυνατο κορμακι με μικρο σχετικα στηθος.
Αρκετα σεμνα ντυμενη για τα δεδομενα του Μεγαρου,
Να τονισω πως ουτε καν ψιλοτακουνα δεν φορουσε, αλλα ενα ζευγαρι απλα σανδαλα.
Σορτσακι και μλουζακι με τιραντες.
Μοναχικη, πολυ συνεσταλμενη, καθοταν στο σκαμπο διπλα στην εισοδο του μπαρ (εκει που μπαινοβγαινουν οι barwomen - οχι την κεντρικη εισοδο) χωρις να μιλαει σε κανενα, χαμογελωντας αμηχανα.
Δεν ειχε παρε-δωσε με καποιον επισκεπτη.....
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.310
Πόντοι
25.467
Οπως εγραψα και στην ενημερωση μου, ηταν αρκετα γλυκια στο προσωπο, νεαρη σε ηληκια κατα τα φαινομενα.
Ωραιο αδυνατο κορμακι με μικρο σχετικα στηθος.
Αρκετα σεμνα ντυμενη για τα δεδομενα του Μεγαρου,
Να τονισω πως ουτε καν ψιλοτακουνα δεν φορουσε, αλλα ενα ζευγαρι απλα σανδαλα.
Σορτσακι και μλουζακι με τιραντες.
Μοναχικη, πολυ συνεσταλμενη, καθοταν στο σκαμπο διπλα στην εισοδο του μπαρ (εκει που μπαινοβγαινουν οι barwomen - οχι την κεντρικη εισοδο) χωρις να μιλαει σε κανενα, χαμογελωντας αμηχανα.
Δεν ειχε παρε-δωσε με καποιον επισκεπτη.....

Είναι πασιφανές ότι περιμένει να κάνει την αρχή (καθώς και την αξιολόγηση) κάποια πεπειραμένη ψυχή...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Αρχίζεις λέγοντας  how  far ?
Όταν  σε  ρωτήσει  αυτή  how far  απαντάς  how far  is  everything or how  far is  God

θα  της  πεις επίσης  you  too much  sista ( κομπλιμαν )

Παραδίδομεν  και  ιδιαίτερα
kwlaraki ntinei , filai kavli moy?
Πάει ετσι θα καταλάβει?
 

valto

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2009
Μηνύματα
234
Like
0
Πόντοι
1
θελο κε εγο αν παο στο μαγαζι
warnwarn.gif
 [/color[/URL]]
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Είναι πασιφανές ότι περιμένει να κάνει την αρχή (καθώς και την αξιολόγηση) κάποια πεπειραμένη ψυχή...

Τον έμπειρο με αγωνία μεγάλη τονε περιμένει
κάθεται σκυφτή σε μια γωνία και πλέκοντας προσμένει!

Η σκέψη της γυρνά συνέχεια σε μια ψυχή
ντυμένη απλά, λιτά, τον θέλει και τον καρτερεί

Το χρώμα της λαχταριστό σαν φρέσκια σοκολάτα
προσέξτε την προσέγγιση, μην γίνουν ξάφνου όλα μια σαλάτα...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
θα σου απαντησω εγω στο δευτερο ερωτημα σου, απο εκει μεσα μονο μια ειχε ιδιωτικη ασφαλιση και εκανα τσεκ απ μια στο τοσο, για τις αλλες τωρα αμφιβαλλω αν ξερουν τι σημαινει test pap...
Αν τις πείς test pap?
Θα σου πούνε ego agapi moy den pai me mpmpa moy!!  :2funny: :2funny:
pap=μπαμπας στα Ρουμανικα!!
 

Doperman1

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
183
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
Πλατιά βαθείς  "Πλατεία Βάθης" οι στοχασμοί.
Σας θύμισα μήπως τον έγκριτο και επιφανή αδελφό amjik.?

"Var para var amjik .Yok para yok amjik".


 
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Αν τις πείς test pap?
Θα σου πούνε ego agapi moy den pai me mpmpa moy!!  :2funny: :2funny:
pap=μπαμπας στα Ρουμανικα!!
εκτος αν το pap το μπερδεψουν με το pup που ειναι το φιλι στα ρουμανικα και σου δωσουν κανενα γλωσσοφιλο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
kwlaraki ntinei , filai kavli moy?
Πάει ετσι θα καταλάβει?

filai  kavli  moy είναι  περιττός  πλεονασμός .

το  shibouki  το  καταλαβαίνουνε  όλες  από  το  Cape Town μέχρι  την Abuja

Λοιπόν  ο  ελληνοPidgin διάλογος  έχει  ως  εξής

Π(ελάτης ) Howfa  omoge ?
Σ(οκολάτα) Howfa s everitin bros ?
Π          wetin dey na ?
Σ          Fit  hama ?
Π          Fit  sibouki  , no  plastik , yans ?
Σ          shibouki  mit plastik m no  yans
Π          Commot  road !

Παίρνει  δρόμο 
Μετά  έρχεται  άλλη  και  σου  λέει  σε  άψογα  Πετραλωνιώτικα  «εγώ ντίνει κώλο »
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom