Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Κατα κάποιο τρόπο ίσως.....
Εσυ για πές, λές να ξεκίνησε μόνη της απ το μίζερο και πάμπτωχο χωριό της και να είπε πάω στην Αθήνα να γίνω πουτάνα να με γαμάνε 25 Χ 50 γιούργια την ημέρα 750 για να κονομίσω γρήγορα, και να γυρίσω στο χωρίο να φτιάσω το σπίτι και να παντρεφτώ τον Αλί Χοτζάμπερι να κάνω οικογένεια?
Εσύ αν είσουν ιδιοκτήτης της όντως λουξάτης και ΑΑΑ μπαροξενοδοχειακής επιχείρησης θα έλεγες οκ έριξα πολύ χρήμα , σας παρακαλώ σεβαστές πουτανίτσες να φέρνετε τους πελάτες σας εδώ και ώστε με τους καφέδες και την ημιδιαμονή να το αποσβέσω σε 20 χρόνια το ρημάδι.... γιατι αλλοιώς με το φπα περαιώσεις τις έκτακτες εισφορές ΔΕΗ τηλέφωνα ΙΚΑ και υπαλλήλους. κλείνω τέλος δεν βγαίνει.....
Για λέγετε ρε ξύπνιοι και ύστερα να την πεί όποιος θέλει στο ικσπαπαντ!!!
Βλέπω σας έχει πιάσει ένας καημός για το πόσο άσχημα περνάνε τα κακόμοιρα τα κοριτσάκια..ας κάνουμε έναν έρανο ή ένα τηλεμαραθώνιο για χάρη τους..αν τις εκβιάζουν ,η αστυνομία είναι εκεί!!
αλλά να ξέρετε κάτι για τις ρουμάνες..είναι οι περισσότερες κουτοπόνηρες..τα περισσότερα λεφτά που βγάζουν τους τα τρώει ο γκόμενος στη Ρουμανία -ο οποίος ταυτόγχρονα έχει άλλη γκόμενα, αλλά χρειάζεται τα λεφτά για να βάλει βενζίνη στη BMW..
σε όποια δεν αρέσει η δουλειά φεύγει..και σε τελική ανάλυση σπουδάζει κανείς δεκαετίες και καταλήγει να παίρνει 500-600 ευρώ..Θα λυπηθούμε την κάθε απαίδευτη που για 20' (καθαρός χρόνος σεξ) παίρνει 50 ευρώ (έστω και αν ο νταβαντζής της αφήνει τα 10-20)?Δεν είδα να λυπάται κάποιος τον παραγωγό που πουλάει το προιόν του για πενταροδεκάρες και εμείς το αγοράζουμε πανάκριβα..
Και μην αρχίσετε να λέτε ό,τι πουλάνε το κορμί τους..όλοι κάτι πουλάμε..και από πότε το σώμα είναι σπουδαιότερο από το πνεύμα??
Και σε τελική ανάλυση, αν τις λυπάστε τόσο δώστε τους λεφτά χωρίς να πηδήξετε..
(δεν αναφέρομαι προσωπικά σε σένα hotyan)
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26

Νομίζω πως σ' αυτό το θέμα ανήκουν στην ίδια κατηγορία με τους αθλητές. Τα συμβόλαια, τα μηνιάτικα, τα μπόνους κλπ είναι στην ημερήσια συζήτηση (ακόμη και πρωτοσέλιδα στις εφημερίδες) και σε άμεση συνάρτηση με την απόδοση τους.

Υ.Γ. Στην πρώτη (και μοναδική ως τώρα) επίσκεψη μου εκεί, αυτές που μαγνήτισαν το βλέμμα μου ήταν η Χριστίνα και η Μανταλίνα (τα ονόματα τους μου τα αποκάλυψε ένας εκ των συνοδοιπόρων/συναγωνιστών).
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
6.999
Πόντοι
1.486
Λέω την άλλη Τετάρτη -Πέμπτη να κατηφορίσω με φιλαράκια..Μεσημεράκι προς απόγευμα....
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Νομίζω πως σ' αυτό το θέμα ανήκουν στην ίδια κατηγορία με τους αθλητές. Τα συμβόλαια, τα μηνιάτικα, τα μπόνους κλπ είναι στην ημερήσια συζήτηση (ακόμη και πρωτοσέλιδα στις εφημερίδες) και σε άμεση συνάρτηση με την απόδοση τους.
Δε διαφωνώ..Να πει κάποιος τί γινόταν πριν από 15-20 χρόνια,μάλιστα.Αλλά τώρα οι Ρουμάνες έρχονται εδώ με 150 ευρώ-αεροπορικώς- και αν δεν τους αρέσει φεύγουν.Θα πάει ο κάθε νταβαντζής να απειλήσει τη μάνα της??αστειότητες,όταν η Ρουμανία έχει καταντήσει η μεγαλύτερη παραγωγός ιερόδουλων στην Ευρώπη.
Τώρα αν κάποια κοπέλα πήγε να κάνει την έξυπνη (έκρυψε λεφτά ή βγήκε έξω με πελάτη) και τις έφαγε ,σαφώς το καταδικάζω αλλά ανήκει στους κινδύνους του επαγγέλματος.
Να λυπηθώ μια κοπελίτσα που την έχουν φέρει από το Βιετνάμ πχ,πού δε ξέρει πού βρίσκεται και βέβαια.Και πρώτος να καλέσω τις αρχές.Αλλά όχι και τα ρουμανάκια του Amnezia!!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Εσυ τι λες; να την ειχαν ελευθερη; αυτη, αδελφη και μαρθα, τουλαχιστον, τις εχει ο ιδιος Ρουμανος. Πριν κανενα 18 μηνο η μουρη της Ιωαννας ειχε γινει αγνωριστη. Μια της επιτεθηκε τσαντακιας, μια ελεγε οτι επεσε, ειχε φαει το ξυλο της αρκουδας, μαλιστα το σχισιμο πανω απο το φρυδι ποτε δεν της εφυγε. Μακαρι να ξεχρωσε, αλλιως ο Ρουμανος θα παει να την βρει στο χωριο, στο σπιτι των γονιων της, απο οπου την πηρε, και εαν αυτη δεν ειναι εκει θα την πληρωσει οποιος ειναι.
Και η ξαφνική εξαφάνιση κάτι άσχημο μυρίζει........
Βλέπω σας έχει πιάσει ένας καημός για το πόσο άσχημα περνάνε τα κακόμοιρα τα κοριτσάκια..ας κάνουμε έναν έρανο ή ένα τηλεμαραθώνιο για χάρη τους..αν τις εκβιάζουν ,η αστυνομία είναι εκεί!!
αλλά να ξέρετε κάτι για τις ρουμάνες..είναι οι περισσότερες κουτοπόνηρες..τα περισσότερα λεφτά που βγάζουν τους τα τρώει ο γκόμενος στη Ρουμανία -ο οποίος ταυτόγχρονα έχει άλλη γκόμενα, αλλά χρειάζεται τα λεφτά για να βάλει βενζίνη στη BMW..
σε όποια δεν αρέσει η δουλειά φεύγει..και σε τελική ανάλυση σπουδάζει κανείς δεκαετίες και καταλήγει να παίρνει 500-600 ευρώ..Θα λυπηθούμε την κάθε απαίδευτη που για 20' (καθαρός χρόνος σεξ) παίρνει 50 ευρώ (έστω και αν ο νταβαντζής της αφήνει τα 10-20)?Δεν είδα να λυπάται κάποιος τον παραγωγό που πουλάει το προιόν του για πενταροδεκάρες και εμείς το αγοράζουμε πανάκριβα..
Και μην αρχίσετε να λέτε ό,τι πουλάνε το κορμί τους..όλοι κάτι πουλάμε..και από πότε το σώμα είναι σπουδαιότερο από το πνεύμα??
Και σε τελική ανάλυση, αν τις λυπάστε τόσο δώστε τους λεφτά χωρίς να πηδήξετε..
(δεν αναφέρομαι προσωπικά σε σένα hotyan)
Προσωπικά δεν γουστάρω να εκτονώνομαι και να ικανοποιούμαι σε δυστυχισμένες υπάρξεις παίζοντάς το πολυγαμικουλοπαληκαράς, και ταυτόχρονα να γεμίζω τα πορτοφόλια κάποιων τεράτων.

Αν είναι έτσι όποιος το κάνει συνειδητά η μή , νομίζω πως είναι και μάλλον συνεργός.  
Γιατί κακα τα ψέμματα αυτές οι φουκαριάρες είναι στο τσάμπα εκει μέσα.
Σιγά που της αφήνει τα 10-20!
Άσε που αν δε φέρουν τίποτε μήπως τις αφήνουν και νηστικές.
Ϊσως η ελπίδα τους να είναι να γεμίσει ο κουμπαράς κάποιου ντβαντζοτέρατος και να την αφήσει μετά στο έλεος ......
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Λέω την άλλη Τετάρτη -Πέμπτη να κατηφορίσω με φιλαράκια..Μεσημεράκι προς απόγευμα....
Καλώς τον κύριο Ναύαρχο!!!  :rockon:

Ναυαρχάρα μου φέρε και τον στόλο, να απελευθερώσουμε αυτές τις ταλαίπωρες νεανίδας!!!  :2funny:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ένα έχω να δηλώσω. Άπαξ και πάτησε πληκτρολόγιο ο xpapad, τσουνάμι ζυγώνει!!!!
Λες αλήθειες που αγγίζουν μεδούλι κόκκαλου ρε πειραχτήρι....αλλά χρειάζεται ενίοτε να ανακατεύονται τα ύδατα, προς αποφυγήν δυσοσμίας! :uglystupid:
Αγιανάκο τη Ρεβέκα ξέχασες? Προβλέπω να κρεμάς την καπότα όπως πας..... :2funny: :2funny:
Δεν ηταν η Ρεββεκα.
Με την Ρεββεκα καυλαντιζα εγω.......
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μιλαει για την κοπελα με το τιγρε φορεμα που καθεται μπροστα στον dj  στο σκαμπο προς τις τουαλλετες.
 

Doperman1

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
183
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
Αη καλά
Ώδινεν όρος και έτεκεν μύν.
Περί όνου σκιάς,
και δεν συμμαζεύετε.
Τι κόπτεσθε για το πόσο βγάζουν οι ιέρειες ή τι τα κάνουν?
Άλλος πολλαπλασιάζει το 50Χ25 και εξαγάγει 750.
Πού χαθήκατε αδέλφια???
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Αη καλά
Ώδινεν όρος και έτεκεν μύν.
Περί όνου σκιάς,
και δεν συμμαζεύετε.
Τι κόπτεσθε για το πόσο βγάζουν οι ιέρειες ή τι τα κάνουν?
Άλλος πολλαπλασιάζει το 50Χ25 και εξαγάγει 750.
Πού χαθήκατε αδέλφια???
Εχω σκυλίτσα ντόπερμαν 2 ετών και πολύ χαριτωμένη.
Εαν αρέσκεσθε να την διατάξω να σας κάμει μίαν πίπαν δωρέαν ασφαλώς!!!  :grin: :2funny:
 

Doperman1

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
183
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
Εχω σκυλίτσα ντόπερμαν 2 ετών και πολύ χαριτωμένη.
Εαν αρέσκεσθε να την διατάξω να σας κάμει μίαν πίπαν δωρέαν ασφαλώς!!!  :grin: :2funny:


Ευφυέστατον μένω κατάπληκτος με τας ειδικάς γνώσεις σας περί κτηνοβασίας.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Μου αρέσει και που συνεχίζετε την κουβέντα (καλά ο πολλαπλασιασμός 25χ50=750.....ολα τα λεφτά....μπράβο λεβέντη μου....) αλλά και που πάτε ενα χρόνο τώρα εκεί,έχετε φάει άπειρες ώρες να κουβεντιάζετε και να ξερογλείφεστε και δεν έχετε μάθει ακόμα το πως δουλεύει το μαγαζί....

Λοιπόν,για να μην διαβάζω άλλες ανοησίες,τα πράγματα είναι απλά....το έχω ξαναγράψει πριν μέρες,αλλά ελάχιστοι μπήκαν στον κόπο να το διαβάσουν....οι κορασίδες αυτοδιαχειρίζονται τα δρομολόγια,απλά πληρώνουν κάποιο "ενοίκιο" για την χρήση του χώρου.Το "ενοίκιο" είναι σταθερό και άσχετο με τον τζίρο...κανείς δεν μετράει τα δρομολόγια....
Τώρα,αν κάποιες έχουν αγαπητικούς η νταβατζήδες που τις έφεραν στην Ελλάδα και παίρνουν λεφτά απο τις κοπέλλες,δεν το γνωρίζω...
Πάντως,σε κάθε δουλειά,ο "manager" βγάζει συνήθως περισσότερα απο τον εργαζόμενο.....
 

Playboy $

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
307
Like
0
Πόντοι
1
Κατα κάποιο τρόπο ίσως.....
Εσυ για πές, λές να ξεκίνησε μόνη της απ το μίζερο και πάμπτωχο χωριό της και να είπε πάω στην Αθήνα να γίνω πουτάνα να με γαμάνε 25 Χ 50 γιούργια την ημέρα 750 για να κονομίσω γρήγορα, και να γυρίσω στο χωρίο να φτιάσω το σπίτι και να παντρεφτώ τον Αλί Χοτζάμπερι να κάνω οικογένεια?
Εσύ αν είσουν ιδιοκτήτης της όντως λουξάτης και ΑΑΑ μπαροξενοδοχειακής επιχείρησης θα έλεγες οκ έριξα πολύ χρήμα , σας παρακαλώ σεβαστές πουτανίτσες να φέρνετε τους πελάτες σας εδώ και ώστε με τους καφέδες και την ημιδιαμονή να το αποσβέσω σε 20 χρόνια το ρημάδι.... γιατι αλλοιώς με το φπα περαιώσεις τις έκτακτες εισφορές ΔΕΗ τηλέφωνα ΙΚΑ και υπαλλήλους. κλείνω τέλος δεν βγαίνει.....
Για λέγετε ρε ξύπνιοι και ύστερα να την πεί όποιος θέλει στο ικσπαπαντ!!!
Τι σε κανει να αποκλειεις το γεγονος οι κοπελες να ξερουν πολυ καλα τι κανουν ?
Χρησιμοποιουν εναν χωρο εργασιας χωρις να εχουν οι ιδιες την αδεια και πληρωνουν ενα ποσοστο κατοπιν διαπραγματευσης με αυτον που τον εχει.
Το αλλο με τις ισοτιμιες νομισματος που το πας ? Ιδια αξια εχει το ευρω με το νομισμα Ρουμανιας Αλβανιας κτλ ?
Οι κοπελες ειναι απολυτα η εν μερει συνηδητοποιημενες ως προς το τι κανουν.
Σερβιρουν και το παραμυθι στον καθε αγαπουλη - μαλακα οπως θες τον λες και ολα μελι γαλα
Τωρα το τι βγαζουν και τι δεν βγαζουν
τι τα κανουν και που τα στελνουν αυτα που βγαζουν δεν νομιζω οτι μας αφορα.
Αυτο που θα πρεπει να κανουμε εμεις ειναι να καταγγελουμε στις οποιες αρχες τυχον περιεργα που πεφτουν στην αντιλληψη μας και τελος να σεβομαστε λιγο το λειτουργημα που πραττουν ασχετα αν αμοιβονται γιαυτο η οχι.
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Μου αρέσει και που συνεχίζετε την κουβέντα (καλά ο πολλαπλασιασμός 25χ50=750.....ολα τα λεφτά....μπράβο λεβέντη μου....) αλλά και που πάτε ενα χρόνο τώρα εκεί,έχετε φάει άπειρες ώρες να κουβεντιάζετε και να ξερογλείφεστε και δεν έχετε μάθει ακόμα το πως δουλεύει το μαγαζί....

Λοιπόν,για να μην διαβάζω άλλες ανοησίες,τα πράγματα είναι απλά....το έχω ξαναγράψει πριν μέρες,αλλά ελάχιστοι μπήκαν στον κόπο να το διαβάσουν....οι κορασίδες αυτοδιαχειρίζονται τα δρομολόγια,απλά πληρώνουν κάποιο "ενοίκιο" για την χρήση του χώρου.Το "ενοίκιο" είναι σταθερό και άσχετο με τον τζίρο...κανείς δεν μετράει τα δρομολόγια....
Τώρα,αν κάποιες έχουν αγαπητικούς η νταβατζήδες που τις έφεραν στην Ελλάδα και παίρνουν λεφτά απο τις κοπέλλες,δεν το γνωρίζω...
Πάντως,σε κάθε δουλειά,ο "manager" βγάζει συνήθως περισσότερα απο τον εργαζόμενο.....
πανω που σε συμπαθησα ρε αντυ, sorry ρε φιλε αλλα εισαι βαθια νυχτωμενος....
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Μου αρέσει και που συνεχίζετε την κουβέντα (καλά ο πολλαπλασιασμός 25χ50=750.....ολα τα λεφτά....μπράβο λεβέντη μου....)

Εχει βγάλει τις κρατήσεις (ΦΠΑ, εφορία, νοίκια ,μίκια, σύκα κλπ) ! καλά τα υπολόγισε ο αθρωπας !  :grin:
 

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
πανω που σε συμπαθησα ρε αντυ, sorry ρε φιλε αλλα εισαι βαθια νυχτωμενος....
τι να πω κάποιοι νομιζουν οτι αρεσει σε μερικες να καθενται 14 ωρες την ημερα σε ενα μερος , να ερχετε ο καθε ενας ( βρωμιαρης πολλες φορες) να βγαζει τα γουστα του , να ειναι συμπαθητικες και να περνουν αυτο που περνουν (10,20) . απο την αλλη αν περναμε εμεις ,τοτε χεστηκαμε !!! πειτε με αγαπουλη αλλα δεν μου αρεσει ετσι ρε παιδια . να κανει αυτο που κανει τουλαχιστον ασ νιωθουν και λιγο σαν ανθρωποι και αυτες . τωρα να μου πεις , επιλογη τους ειναι !!  ε ασ μην ειμαστε και ζωα !!!
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Η ΕΞΟΧΟΤΗΣ

Αυριο θα πάω με γαρδένιες
για καλημέρα στις κοπέλες
επίσης θα κεράσω μπύρες
και σάντουϊτς με καραβίδες

με καλό μάτι να με δουν
στην ακαλιά μου να βρεθούν
και άν μ΄αφήσουν γόνατο να πιάσω
και κόκκορα θα θυσιάσω !

Θέλω να είμαι κύριος σε όλα
ακόμα και η πιό καριόλα
πριγκίπισσα θαναι μαζί μου
και εξοχότης της ψωλής μου !

:grin: 



 
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
τι να πω κάποιοι νομιζουν οτι αρεσει σε μερικες να καθενται 14 ωρες την ημερα σε ενα μερος , να ερχετε ο καθε ενας ( βρωμιαρης πολλες φορες) να βγαζει τα γουστα του , να ειναι συμπαθητικες και να περνουν αυτο που περνουν (10,20) . απο την αλλη αν περναμε εμεις ,τοτε χεστηκαμε !!! πειτε με αγαπουλη αλλα δεν μου αρεσει ετσι ρε παιδια . να κανει αυτο που κανει τουλαχιστον ασ νιωθουν και λιγο σαν ανθρωποι και αυτες . τωρα να μου πεις , επιλογη τους ειναι !!  ε ασ μην ειμαστε και ζωα !!!
αν δεν τους αρέσει φίλε μου, υπάρχουν και σκάλες να καθαρίσουν!!ως ιατρός ξέρεις τί βρωμιάρηδες έχω περιθάλψει??ας σοβαρευτούμε λιγάκι!!
όλα αυτά γίνονται γιατί ορισμένοι αντί να πάνε και να πηδήξουν ,κάθονται και το παίζουν γαμπροί.πιστεύουν ό,τι τους λέει η κάθε μία,για το δράμα της,την άρρωστη μαμά της,το παιδί που δεν έχει να φάει κτλ..Τα ακούμε χρόνια αυτά (όχι ό,τι σε ένα μικρό ποσοστό δεν ισχύουν).
Και κανείς δεν είπε να είμαστε ζώα.Προσωπικά μία φορά πήγα και έφυγα γιατί δε μου έκανε καμία εντύπωση.Αλλά μην τις αγιοποιούμε κιόλας.
Γρήγορο και εύκολο(σχετικά) κέρδος.Και 10 ευρώ να παίρνουν για τα 30΄, κάνετε τους λογαριασμούς και τις αναγωγές και δείτε τί βγάζουν!!
Επιπλέον αν ξέρατε τι λένε πίσω από την πλάτη σας, τί βρίσιμο τρώει ο καθένας που δεν τις επιλέγει δε θα μιλάγατε.
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Τελικά οι αγαπούληδες/γαμπροί είναι στη χειρότερη μοίρα απ' όλους σ' αυτό το site. Είναι ο σάκος του μποξ...
Όλοι τους κράζουν, μιλάνε ειρωνικά και απαξιωτικά γι' αυτούς και κανείς δε βγαίνει να τους υπερασπιστεί δημόσια...

Οι κοπέλες σ' αυτό το θέμα, είναι σε καλύτερη θέση.


Υ.Γ.  Έχω πάει μια φορά και σκοπεύω να ξαναπάω. Κι ας με βρίζουν πίσω απ' την πλάτη μου αν δεν τις επιλέξω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom