Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Κάτι θα ξέρει ο xpapad !!!
Και με τη λογική να τα βάλεις νομίζω έχει απόλυτο δίκιο.
Σιγά που θα τις άφηναν να οικονομάνε τρελα και η καφετέρια με το χοτέλι να παίρνουνε τα ψίχουλάκια!!! ;) ;) :jerking: :jerking: :jerking:
Τι λέρε!!!
Τα ένσημα του  ΙΚΑ δεν τα υπολόγισες!!!  :idiot:
Συγγνώμη, δηλαδή πρέπει να τις λυπηθούμε??Εσύ, εγώ ,ο καθένας που πάει εκεί δίνει 75-80 ευρώ για μισή ώρα σεξ ..Το πώς τα μοιράζουν μεταξύ τους δεν απασχολεί τον καταναλωτή..Και σε κάθε περίπτωση αν δεν τους αρέσει ας φύγουν..Δεν τις κρατάνε με το ζόρι ή με βουντού!!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Ησυχία και ηρεμία στο στέκι κατά τας απογευματινάς ώρας. Κατά τη διάρκεια της παραμονής, εντύπωση έκανε η αυθόρμητη επίδειξη εσωρούχων από την Άντρα.

Η κυρία με το τιγρέ φορεματάκι που εδράζεται στο τελευταίο σκαμπώ πριν τις τουαλέττες, έχει ένα παράξενο όνομα (που δεν μπορώ να θυμηθώ αυτή τη δεδομένη στιγμή), αλλά είναι πρόσχαρη και χαμογελαστή.

Εξέχουσα θέση στα highlights, έχει και ο αυτοσχέδιος λαχανόκηπος που επιμελείται και φροντίζει προσωπικά, ο φιλικότατος και εξυπηρετικότατος πορτιέρης του Club. Από αριστερά προς δεξιά (όπως αντικρύζουμε την θύραν του καταστήματος) μπορούμε να βρούμε:  καρπούζια, τομάτες και αγγούρια.

Το καλοκαιρινό τμήμα διαμορφώνεται, με χελωνοειδείς ρυθμούς, που σε κάνουν να σκέπτεσαι ότι θα πρέπει τελικά, να το διαμορφώσουν σε χειμερινό, για τα πρωτοβρόχια. :think:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Φίλε xpapad,δεν θέλω να σε προσβάλλω,αλλά όταν εσύ πήγαινες εγω ερχόμουνα....θέλεις να σου πω την περιουσία που έχουν κάνει 2 τραβεστί της Συγγρού μέσα σε 10 χρόνια? θέλεις να σου πω το ύψος της αμοιβής ενός μοντέλλου για διήμερη βόλτα με το κότερο στα νησιά? θέλεις να σου πω την αμοιβή γνωστής περσόνας,πρώην "τραγουδίστριας" και νυν πορνοστάρ για ενα μόνο βράδυ σε βίλλα της Εκάλης?

Θα μου πείς,τι σχέση έχουν με όλα αυτά τα πουτανάκια του Amnezia? καμμία...αλλά δεν έχουν και καμία σχέση σε εμφάνιση και σε υπηρεσίες....όσο για το αν το πρωί έχουν άδειο πορτοφολάκι,μην τρελλαίνεσαι....και κυρίως,μην πας να γίνεις κολλητός και αγαπούλης,αυτές όλες θέλουν 10 σαν και σένα και σαν εμένα για να τους κάνει καλά....καλιγώνουν ψύλλο.....

Οσο για κάποιους που κάνουν κάτι αστείους υπολογισμούς για το πόσα βγάζει κάθε μία....ένα θα σας πώ.Εσείς κι εγώ,πληρώνουμε το πενηντάρικό μας,πάμε επάνω ,φερόμαστε σαν κύριοι,και στο τέλος λέμε και ευχαριστώ.Υπάρχουν άνθρωποι,με πολύ χοντρά πορτοφόλια και με πολύ μεγάλες ανωμαλίες,που πληρώνουν τεράστια ποσά για να ικανοποιήσουν τα βίτσια τους....και όταν βλέπετε να απουσιάζουν κάποιες κοπέλλες,δεν είναι απαραίτητο ούτε περίοδο να έχουν,ούτε να πήγαν στο κομμωτήριο.....


Εν πάσει περιπτώσει,ο σκοπός του φόρουμ δεν είναι να μπαίνουμε σε θέματα που δεν μας αφορούν,ούτε να κρίνουμε το πως ορίζει η καθεμιά τον εαυτό της....Ας περιοριστούμε λοιπόν να γράφουμε ποιά κάνει καλή πίπα και ποιά τα καταπίνει,και ας αφήσουμε τα υπόλοιπα....ούτως η άλλως,καλοκαίρι έχουμε,είναι λογικό τέτοιοι χώροι να μην είναι ελκυστικοί τέτοια εποχή....
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Η κυρία με το τιγρέ φορεματάκι που εδράζεται στο τελευταίο σκαμπώ πριν τις τουαλέττες, έχει ένα παράξενο όνομα (που δεν μπορώ να θυμηθώ αυτή τη δεδομένη στιγμή), αλλά είναι πρόσχαρη και χαμογελαστή.
Μισές δουλιές κάνεις.......

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.213
Πόντοι
34.267
Ένα έχω να δηλώσω. Άπαξ και πάτησε πληκτρολόγιο ο xpapad, τσουνάμι ζυγώνει!!!!
Λες αλήθειες που αγγίζουν μεδούλι κόκκαλου ρε πειραχτήρι....αλλά χρειάζεται ενίοτε να ανακατεύονται τα ύδατα, προς αποφυγήν δυσοσμίας! :uglystupid:
Αγιανάκο τη Ρεβέκα ξέχασες? Προβλέπω να κρεμάς την καπότα όπως πας..... :2funny: :2funny:
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Φίλε xpapad,δεν θέλω να σε προσβάλλω,αλλά όταν εσύ πήγαινες εγω ερχόμουνα....θέλεις να σου πω την περιουσία που έχουν κάνει 2 τραβεστί της Συγγρού μέσα σε 10 χρόνια? θέλεις να σου πω το ύψος της αμοιβής ενός μοντέλλου για διήμερη βόλτα με το κότερο στα νησιά? θέλεις να σου πω την αμοιβή γνωστής περσόνας,πρώην "τραγουδίστριας" και νυν πορνοστάρ για ενα μόνο βράδυ σε βίλλα της Εκάλης?

Θα μου πείς,τι σχέση έχουν με όλα αυτά τα πουτανάκια του Amnezia? καμμία...αλλά δεν έχουν και καμία σχέση σε εμφάνιση και σε υπηρεσίες....όσο για το αν το πρωί έχουν άδειο πορτοφολάκι,μην τρελλαίνεσαι....και κυρίως,μην πας να γίνεις κολλητός και αγαπούλης,αυτές όλες θέλουν 10 σαν και σένα και σαν εμένα για να τους κάνει καλά....καλιγώνουν ψύλλο.....

Οσο για κάποιους που κάνουν κάτι αστείους υπολογισμούς για το πόσα βγάζει κάθε μία....ένα θα σας πώ.Εσείς κι εγώ,πληρώνουμε το πενηντάρικό μας,πάμε επάνω ,φερόμαστε σαν κύριοι,και στο τέλος λέμε και ευχαριστώ.Υπάρχουν άνθρωποι,με πολύ χοντρά πορτοφόλια και με πολύ μεγάλες ανωμαλίες,που πληρώνουν τεράστια ποσά για να ικανοποιήσουν τα βίτσια τους....και όταν βλέπετε να απουσιάζουν κάποιες κοπέλλες,δεν είναι απαραίτητο ούτε περίοδο να έχουν,ούτε να πήγαν στο κομμωτήριο.....


Εν πάσει περιπτώσει,ο σκοπός του φόρουμ δεν είναι να μπαίνουμε σε θέματα που δεν μας αφορούν,ούτε να κρίνουμε το πως ορίζει η καθεμιά τον εαυτό της....Ας περιοριστούμε λοιπόν να γράφουμε ποιά κάνει καλή πίπα και ποιά τα καταπίνει,και ας αφήσουμε τα υπόλοιπα....ούτως η άλλως,καλοκαίρι έχουμε,είναι λογικό τέτοιοι χώροι να μην είναι ελκυστικοί τέτοια εποχή....
φιλε αντυ δεν αντιλεγω οτι εισαι ολα αυτα που λες και οτι εγω παω ακομα ενω εσυ γυρνας .... δεν με καταλαβες ομως.... ειπα οτι εισαι νεος στο αμνεζια και αυτο δεν αλλαζει γιατι απλα εισαι νεος εκει....
πουτανα η οποια απο το μουνι της καταφερνει και κανει περιουσια ειναι τελειως διαφορετικη περιπτωση απο την πουτανα που δεν εχει βρακι να φορεσει.... το 90 % των πουτανων του αμνεζια ακουμπανε αλλου ολο το μεροκοματο, το υπολοιπο 10 % δουλευει 50-50

 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.213
Πόντοι
34.267
το 90 % των πουτανων του αμνεζια ακουμπανε αλλου ολο το μεροκοματο, το υπολοιπο 10 % δουλευει 50-50

Οπότε φαντάσου τι γίνεται μ'αυτές που δε βγάζουν πάνω από 3 δρομολόγια τη βδομάδα..........
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.435
Κριτικές
61
Like
42.561
Πόντοι
22.785
Καθηγητές μού γίνατε ?.......

Πιάνω  θέση πάραυτα νά μορφωθώ όλίγον τί !!!!!!!
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
φιλε αντυ δεν αντιλεγω οτι εισαι ολα αυτα που λες και οτι εγω παω ακομα ενω εσυ γυρνας .... δεν με καταλαβες ομως.... ειπα οτι εισαι νεος στο αμνεζια και αυτο δεν αλλαζει γιατι απλα εισαι νεος εκει....
πουτανα η οποια απο το μουνι της καταφερνει και κανει περιουσια ειναι τελειως διαφορετικη περιπτωση απο την πουτανα που δεν εχει βρακι να φορεσει.... το 90 % των πουτανων του αμνεζια ακουμπανε αλλου ολο το μεροκοματο, το υπολοιπο 10 % δουλευει 50-50

Είναι σαφές ότι δεν επιθυμούμε,ούτε εγω ούτε εσύ,να κάνουμε προσωπική αντιπαράθεση....δεν υπάρχει λόγος άλλωστε....
Διάβασε πάλι σε παρακαλώ την τελευταία παράγραφο του σχολίου μου....απο τον κάθε άνθρωπο και απο τον κάθε χώρο παίρνουμε αυτό που έχει να μας δόσει,έχουμε μια αξιοπρεπή και ανθρώπινη επαφή και την κάνουμε....το αν τους παίρνουνε οι νταβάδες,η αν τα βάζουνε στην τσέπη τους,η αν πηγαίνουν σε βίλλες και κάνουν όργια είναι δικό τους θέμα...ούτε αδελφές μας είναι,ούτε αρραβωνιαστικές μας....μην μπλέκετε με τέτοιους ανθρώπους,είναι άλλη συνομοταξία,έχουν άλλη προέλευση,άλλη νοοτροπία και άλλους στόχους....
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
φιλε αντυ δεν αντιλεγω οτι εισαι ολα αυτα που λες και οτι εγω παω ακομα ενω εσυ γυρνας .... δεν με καταλαβες ομως.... ειπα οτι εισαι νεος στο αμνεζια και αυτο δεν αλλαζει γιατι απλα εισαι νεος εκει....
πουτανα η οποια απο το μουνι της καταφερνει και κανει περιουσια ειναι τελειως διαφορετικη περιπτωση απο την πουτανα που δεν εχει βρακι να φορεσει.... το 90 % των πουτανων του αμνεζια ακουμπανε αλλου ολο το μεροκοματο, το υπολοιπο 10 % δουλευει 50-50
:rockon: :rockon: :rockon:
Αν και είμαι ασχετος με νταβαντζομπίζνες, πολύ λογικό ακούγεται αυτό που λές.
Σιγά , λέτε να εχουν επενδύσει 300 χιλιάρικα για ανακαινίσεις χοτελ μπαρ κλπ και να παιρνουν τα τανακια 50 ενώ αυτοί 23 αντε και εναν καφέ, και με λειτουργικά εξοδα να τους μενουν τα @@δια ους.
Τα τανάκια δουλεβουν για κανα κινέζικο βρακι την εβδομάδα και για το καθημερινο? κλαμπ σαντουϊτς που το τρώνε με τόση βουλιμία αν τις προσέξετε....
Η ιωάννα μαλλον ξεχρέωσε και την άφησαν......
 

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
εγώ λοιπόν σας λέω . έχοντας εμπειρία και απο στριπτιζέζ αλλα και απο φυλής μεριά . οτι ενα 3% να τα κρατάει ολα !! . ιδιαίτερα στο αμνεζια πιστεύω οτι απο τα 50 που δίνουμε για να αγοράσουμε 30λεπτα . τα μισα πάνε στον μαλάκα τους καποια θα πανε και στο hotel ,  βγαλτε τις καπότες το φαι τους το ταξι τους , το 3 φορες την εβδομαδα ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ . αυτες που ειναικαι καθαρες τις εξετασεις τους τα αντισηπτικά τους . και καντε την σουμα . βεβαιως και βγαζουν λεφτα οχι ομως οσα μερικοι νομιζουν . απλως βγαινουν ευκολα και γρηγορα !!!!!!!!!!!!
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
εγώ λοιπόν σας λέω . έχοντας εμπειρία και απο στριπτιζέζ αλλα και απο φυλής μεριά . οτι ενα 3% να τα κρατάει ολα !! . ιδιαίτερα στο αμνεζια πιστεύω οτι απο τα 50 που δίνουμε για να αγοράσουμε 30λεπτα . τα μισα πάνε στον μαλάκα τους καποια θα πανε και στο hotel ,  βγαλτε τις καπότες το φαι τους το ταξι τους , το 3 φορες την εβδομαδα ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ . αυτες που ειναικαι καθαρες τις εξετασεις τους τα αντισηπτικά τους . και καντε την σουμα . βεβαιως και βγαζουν λεφτα οχι ομως οσα μερικοι νομιζουν . απλως βγαινουν ευκολα και γρηγορα !!!!!!!!!!!!

Εξακολουθείτε βλέπω να κάνετε λογαριασμούς.... :tickedoff: θέλετε να μου πείτε τον λόγο,πέρα απο αρρωστημένη περιέργεια? δηλαδή αν την πιάσει π.χ. τη Μάγδα κρίση ειλικρίνειας,και σας πεί ότι βγάζει 1000 ευρώ την εβδομάδα,η 500,η 2000,θα ικανοποιηθείτε?

Και κάτι ακόμα φίλε "ανεμος"....γρήγορα ναι,βγαίνουν τα λεφτά...εύκολα όμως σε καμμία περίπτωση....με αντιλαμβάνεσαι φαντάζομαι...
 

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ τι εννοεις ευκολα . σιγουρα υπαρχουν πολλοι παράμετροι  σε αυτην την εννοια . αλλα αλλο 25 ολοκληρη την ημερα να καθαριζεις μια παραλια κατω απο τον ηλιο και αλλο 10,20,στισ καλυτερες 25 για ενα 15λεπτο . τωρα οσο για την μαγδα σιγουρα θα εχει κανει λεφτα . το ποσα δινει ομως δεν ξερουμε !!. για να το τελειώνουμε ομως εδω . εμενα με απασχολει το 50ρικο που δινω να το χαιρομαι να μην ειναι αγγαρεια . για αυτο νομιζω πως ολοι λιγο πολυ εχουμε ξεχωρισει μαγδα μικαελα αλεξανδρα σιμονα και παλιοτερα την ιωαννα . παραμενω πιστοσ στα στανταρακια !!! και ειμαι παντα ευχαριστημενος με τισ αποδοσεις τουσ στισ μεταξυ μασ συνεδριες . φιλε xpad χαρηκα που σε ξαναειδα .
 

LAXXX

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
230
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολους!!για την αννα τι ξερουμε?? :sunglasses:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Τώρα μιλάς πάρα πολύ σωστά....για τη Μάγδα έχω γράψει κι εγω,κυρία με τα όλα της.....ξέρεις κάτι? μπορεί να κάνεις το πιο ευτελές πράγμα στον κόσμο,και να το κάνεις με τέτοια χάρη και αξιοπρέπεια που να φαίνεται όμορφο...και μπορεί να κάνεις το ωραιότερο πράγμα και να το κάνεις να φαίνεται φτηνό....
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
καλησπερα σε ολους!!για την αννα τι ξερουμε?? :sunglasses:

αν εννοείς την κοντούλα με τα μακριά μαύρα μαλλιά,έχω γράψει πρόσφατα....αν εννοείς την άλλη,μιά ψηλή ξανθιά νομίζω,δεν γνωρίζω...
 

Playboy $

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
307
Like
0
Πόντοι
1
:rockon: :rockon: :rockon:
Αν και είμαι ασχετος με νταβαντζομπίζνες, πολύ λογικό ακούγεται αυτό που λές.
Σιγά , λέτε να εχουν επενδύσει 300 χιλιάρικα για ανακαινίσεις χοτελ μπαρ κλπ και να παιρνουν τα τανακια 50 ενώ αυτοί 23 αντε και εναν καφέ, και με λειτουργικά εξοδα να τους μενουν τα @@δια ους.
Τα τανάκια δουλεβουν για κανα κινέζικο βρακι την εβδομάδα και για το καθημερινο? κλαμπ σαντουϊτς που το τρώνε με τόση βουλιμία αν τις προσέξετε....
Η ιωάννα μαλλον ξεχρέωσε και την άφησαν......
Την κρατουσαν δεμενη δηλαδη ?
 

LAXXX

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
230
Like
0
Πόντοι
1
φιλε μου ειναι η μελαχρινη !!!25-30χρονων σε ευχαριστω θα μελετησω :sunglasses:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Την κρατουσαν δεμενη δηλαδη ?
Κατα κάποιο τρόπο ίσως.....
Εσυ για πές, λές να ξεκίνησε μόνη της απ το μίζερο και πάμπτωχο χωριό της και να είπε πάω στην Αθήνα να γίνω πουτάνα να με γαμάνε 25 Χ 50 γιούργια την ημέρα 750 για να κονομίσω γρήγορα, και να γυρίσω στο χωρίο να φτιάσω το σπίτι και να παντρεφτώ τον Αλί Χοτζάμπερι να κάνω οικογένεια?
Εσύ αν είσουν ιδιοκτήτης της όντως λουξάτης και ΑΑΑ μπαροξενοδοχειακής επιχείρησης θα έλεγες οκ έριξα πολύ χρήμα , σας παρακαλώ σεβαστές πουτανίτσες να φέρνετε τους πελάτες σας εδώ και ώστε με τους καφέδες και την ημιδιαμονή να το αποσβέσω σε 20 χρόνια το ρημάδι.... γιατι αλλοιώς με το φπα περαιώσεις τις έκτακτες εισφορές ΔΕΗ τηλέφωνα ΙΚΑ και υπαλλήλους. κλείνω τέλος δεν βγαίνει.....
Για λέγετε ρε ξύπνιοι και ύστερα να την πεί όποιος θέλει στο ικσπαπαντ!!!
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
Την κρατουσαν δεμενη δηλαδη ?
Εσυ τι λες; να την ειχαν ελευθερη; αυτη, αδελφη και μαρθα, τουλαχιστον, τις εχει ο ιδιος Ρουμανος. Πριν κανενα 18 μηνο η μουρη της Ιωαννας ειχε γινει αγνωριστη. Μια της επιτεθηκε τσαντακιας, μια ελεγε οτι επεσε, ειχε φαει το ξυλο της αρκουδας, μαλιστα το σχισιμο πανω απο το φρυδι ποτε δεν της εφυγε. Μακαρι να ξεχρωσε, αλλιως ο Ρουμανος θα παει να την βρει στο χωριο, στο σπιτι των γονιων της, απο οπου την πηρε, και εαν αυτη δεν ειναι εκει θα την πληρωσει οποιος ειναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom