Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
έχεις δίκιο....και κακώς,πολύ κακώς παρασύρθηκα κι εγώ σε τέτοιες συζητήσεις...το ότι γνωρίζω ίσως κάποια περισσότερα πράγματα,μη επιδεχόμενα αμφισβήτησης,δεν είναι λόγος για να συντηρώ τέτοιες συζητήσεις που και ανούσιες είναι και δεν βγάζουν πουθενά...
Απλά,να νευρίασα που έρχεται ο ένας [size=14pt]και το παίζει αγαπούλης[/size],ο άλλος λέει οτι "έκανε χιλιόμετρα",ο άλλος λέει "είσαι βαθειά νυχτωμένος" και ούτω καθ' εξης....λες και κάνουμε συναγωνισμό εδω μέσα ποιός ξέρει πιο πολλά μυστικά για τις πουτάνες...


Το κλείνω λοιπόν εδώ,υπενθυμίζοντας μιά παλιά αλήθεια[size=14pt]..."η πουτάνα γεννιέται,δεν γίνεται" [/size] γι' αυτό συναντάμε πουτάνες στο επάγγελμα που είναι κυρίες,και κυρίες που είναι πουτάνες και στην ψυχή και στο σώμα....

Άντε πάλι με τους "αγαπούληδες"... Μόνο το φόνο του JFK δεν τους έχετε φορτώσει ακόμη στην καμπούρα τους... Προσωπικά, τους αποκαλώ "άνδρες με συναισθήματα και ΣΕΒΑΣΜΟ στις γυναίκες".  

Διαφωνώ πάρα πολύ με την άποψη σου, γιατί πιστεύω απόλυτα στο "tabula rasa".


Υ.Γ. Έχω ξεχωρίσει τρεις κοπέλες, αλλά δεν έχω αποφασίσει ακόμη με ποια θα κάνω το ντεμπούτο μου.
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Ρε  λιγούρια  με τα  πενάκια και  τα  κομπιουτεράκια
[size=14pt]Δεν  τις  παντρεύεστε  να  κονομήσετε ?[/size]


Εξαιρούνται οι "αγαπούληδες" γιατί αυτοί δε βλέπουν το γάμο σαν μπίζνα. :dunno:



Μας είναι περιττά πενάκια και κομπιουτεράκια
γιατί εμείς μετράμε όλα τ' ουρανού τα φωτεινά αστεράκια

Με το συναίσθημα μπροστάρη κι αρχηγό
το κάστρο της καρδιάς τους θα πάρουμε με το καλό

Γνωριμία, σχέση, αρραβώνας, παντρειά
αυτός είναι ο δρόμος που οδηγεί στη γιατρειά!

 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Κάποιος τις "παντρεύτηκε" και δεν τα κονόμησε

... αλλά έχασε

Σύμπτωση θα μου πεις ...
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Άντε πάλι με τους "αγαπούληδες"... Μόνο το φόνο του JFK δεν τους έχετε φορτώσει ακόμη στην καμπούρα τους... Προσωπικά, τους αποκαλώ "άνδρες με συναισθήματα και ΣΕΒΑΣΜΟ στις γυναίκες".  

Διαφωνώ πάρα πολύ με την άποψη σου, γιατί πιστεύω απόλυτα στο "tabula rasa".


Υ.Γ. Έχω ξεχωρίσει τρεις κοπέλες, αλλά δεν έχω αποφασίσει ακόμη με ποια θα κάνω το ντεμπούτο μου.

Φίλε μου το κάθε τι έχει και τα όριά του ωστόσο. Πάντα υπάρχει και το μέτρο. Άλλο σεβασμός, άλλο να κάνεις το μαλάκα, άλλο να είσαι κάφρος. Αυτά έχουν διαφορά μεταξύ τους.

Και μη ξεχνάτε η πουτάνα χαμογελά σε αυτόν που την πληρώνει. Όταν πληρώνεις είναι ότι θες. Σου λέει αυτά που θες να ακούσεις. Είσαι πανέμοφρος. Θέλει να σε παντρευτεί. Είναι γοητευμένη. Έχεις ωραία μάτια. Μη ψαρώνετε. Τα ευρώ βλέπουν γιατί απλούστατα από εκεί ζουν. Αυτές για σας είναι διασκέδαση , εσείς ( εμείς ) για αυτές το ψωμί τους και η επιβίωση.

Και πρώτα πρώτα λυπηθείτε τον εαυτό σας που είστε αναγκασμένοι να ζείτε σε μια κοινωνία και να πληρώνετε για κάτι που θα έπρεπε να έχετε δωρεάν και να είναι αυτονόητο στη ζωή κάθε άντρα...

Όσο για το θέμα, στο amnezia δε με έχουν εντυπωσιάσει αυτές μέσα. Να πας να πιες ένα ποτό να κάνεις χαβαλέ και ως εκεί... Γούστα βέβαια...
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Φίλε μου το κάθε τι έχει και τα όριά του ωστόσο. Πάντα υπάρχει και το μέτρο. Άλλο σεβασμός, άλλο να κάνεις το μαλάκα, άλλο να είσαι κάφρος. Αυτά έχουν διαφορά μεταξύ τους.

[size=16pt]Α[/size] Και μη ξεχνάτε η πουτάνα χαμογελά σε αυτόν που την πληρώνει. Όταν πληρώνεις είναι ότι θες. Σου λέει αυτά που θες να ακούσεις. Είσαι πανέμοφρος. Θέλει να σε παντρευτεί. Είναι γοητευμένη. Έχεις ωραία μάτια. Μη ψαρώνετε. Τα ευρώ βλέπουν γιατί απλούστατα από εκεί ζουν. Αυτές για σας είναι διασκέδαση , εσείς ( εμείς ) για αυτές το ψωμί τους και η επιβίωση.

Και πρώτα πρώτα λυπηθείτε τον εαυτό σας που είστε αναγκασμένοι να ζείτε σε μια κοινωνία και να πληρώνετε για κάτι που θα έπρεπε να έχετε δωρεάν και να είναι αυτονόητο στη ζωή κάθε άντρα...

[size=16pt]Β [/size] Όσο για το θέμα, στο amnezia δε με έχουν εντυπωσιάσει αυτές μέσα. Να πας να πιες ένα ποτό να κάνεις χαβαλέ και ως εκεί... Γούστα βέβαια...

Α  Αν κάθεται κάποιος και τα πιστεύει αυτά, τότε πάει αλλού το πράγμα... Μετά δε θα του φταίει κανείς άλλος παρά μόνο ο εαυτός του!

Β  Αυτά είναι όντως προσωπικά γούστα. "Περί ορέξεως..."  :)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Απογευματινος καφες (οπως ειχα γραψει) στο μεγαρο.

Πολυ κατηφια και εκνευρσμος απο τις κορασιδες οι οποιες ηταν σχεδον σε απαρτια. Απουσα η Μανταλενα και η μελαχρινή Μονικα απο τα αριστερα.

Απουσες η σοκολατι Τζοαννα και η ξανθη Μονικα απο τα δεξια οι οποιες μαλλον αποτελουν παρελθον, συμφωνα με ανεξακριβωτες φημες.

Επισκεπτες ελαχιστοι με σαφη την διαθεση να μην επενδυσουν, ετσι τα οποια δρομολογια πραγματοποιηθηκαν, εγιναν δια της μεθοδου του τηλεφωνου.

Ας ελπισουμε σε καλυτερες μερες..........
 

Επισκέπτης
Και πρώτα πρώτα λυπηθείτε τον εαυτό σας που είστε αναγκασμένοι να ζείτε σε μια κοινωνία και να πληρώνετε για κάτι που θα έπρεπε να έχετε δωρεάν και να είναι αυτονόητο στη ζωή κάθε άντρα...

Ἡ τροφὴ εἶναι δωρεάν;  :think:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.436
Κριτικές
61
Like
42.565
Πόντοι
22.785
Η  πόλις έχει άρχίσει να κόβεται στα δύο.........

Τι όργουελικός έφιάλτης ??
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
...
Και πρώτα πρώτα λυπηθείτε τον εαυτό σας που είστε αναγκασμένοι να ζείτε σε μια κοινωνία και να πληρώνετε για κάτι που θα έπρεπε να έχετε δωρεάν και να είναι αυτονόητο στη ζωή κάθε άντρα...
...

Πάντοτε υπάρχει τίμημα, με τη διαφορά ότι στην πόρνη προκαταβάλλεται.
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Όλοι κάτι έχουμε ακούσει και κάτι έχουμε σχολιάσει , για τις αγαμητες γκόμενες!
Φανταστείτε με χθες εν μέσω 20 αγαμητων πουτανών ……………..
Ευτυχώς με την παρέα-συμπαράσταση επιφανούς μέλους του σαιτ, το φαρμάκι έγινε ηπιότερο!

Σχολιάσαμε την κατά τα άλλα «κορυφαία»  Μιχαελα (καλά αυτή με τη μούρη που δείχνει να βαριέται που αναπνέει ποιος να την επιλέξει για πάνω?)
Φανταστείτε τις δευτεροτρίτες!!!!!!!!!!!!!
Μάλλον στο εντευκτήριο του Δρομοκαιτειου θα θλιβόμουν ελαφρύτερα!
Και οι λογαριασμοί στη σελίδα να πέφτουν βροχή………………………..
Εντελώς ντεκαβλέ η ατμόσφαιρα πια!
Περιμένουμε Αλγερινούς-Τυνήσιους-Σομαλούς-Αφγανούς επενδυτές να αναστρέψουν το κλίμα,
Πίκραααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Καλημέρα σε όλους αγαπητοί!
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Η  πόλις έχει άρχίσει να κόβεται στα δύο.........

Τι όργουελικός έφιάλτης ??

"The sides have been chosen!"


Υ.Γ. Με βάση τις απόψεις των συναγωνιστών μας, έχω να δηλώσω το εξής: μου λείπουν οι παλιές καλές μέρες (κι ας μην τις έχω προλάβει...)
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Όλοι κάτι έχουμε ακούσει και κάτι έχουμε σχολιάσει , για τις αγαμητες γκόμενες!
Φανταστείτε με χθες εν μέσω 20 αγαμητων πουτανών ……………..
Ευτυχώς με την παρέα-συμπαράσταση επιφανούς μέλους του σαιτ, το φαρμάκι έγινε ηπιότερο!

Σχολιάσαμε την κατά τα άλλα «κορυφαία»  Μιχαελα (καλά αυτή με τη μούρη που δείχνει να βαριέται που αναπνέει ποιος να την επιλέξει για πάνω?)
Φανταστείτε τις δευτεροτρίτες!!!!!!!!!!!!!
Μάλλον στο εντευκτήριο του Δρομοκαιτειου θα θλιβόμουν ελαφρύτερα!
Και οι λογαριασμοί στη σελίδα να πέφτουν βροχή………………………..
Εντελώς ντεκαβλέ η ατμόσφαιρα πια!
Περιμένουμε Αλγερινούς-Τυνήσιους-Σομαλούς-Αφγανούς επενδυτές να αναστρέψουν το κλίμα,
Πίκραααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Καλημέρα σε όλους αγαπητοί!

:2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom