Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
ναι, αλλά και πάλι δεν είναι η ιδανική στάση...
το ίδιο με το reverse cowgirl, όπου εκεί φαίνεται η εμπειρία και γνώση της παρτενέρ...

Έχω  τρία  στανταράκια  που  έχουν  τέτοιες στικές  κινήσεις  κουνγκ φου  στο  ρεπερτόριό τους .

Κυριε  Τυρόγαλε ,
Σε  παρακαλώ

Μη  δείξεις  στη Τζοάνα  το βίντεο  και  στραμπουλήξουμε  κανένα αρχίδι  στα  καλά  καθούμενα .
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
ειναι δυνατον λεω, μαλλον ρωτω... ειναι δυνατον?
ειναι δυνατον να ειδα το πρωι στις 8:30 την Ιωαννα με πρασινολουλουδο φορεματακι να επιβιβαζεται στο τρολλευ αρ. 10 στην σταση Ερυθρος Σταυρος στην Κηφισιας? Ειναι δυνατον? Ή ηταν η αλλη διδυμη αδερφη της.... Ψηλα ποδια, γεματα βυζια, απουσια γναθου... τι να πω... μαλλον... ειναι δυνατον?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ειναι δυνατον λεω, μαλλον ρωτω... ειναι δυνατον?
ειναι δυνατον να ειδα το πρωι στις 8:30 την Ιωαννα με πρασινολουλουδο φορεματακι να επιβιβαζεται στο τρολλευ αρ. 10 στην σταση Ερυθρος Σταυρος στην Κηφισιας? Ειναι δυνατον? Ή ηταν η αλλη διδυμη αδερφη της.... Ψηλα ποδια, γεματα βυζια, απουσια γναθου... τι να πω... μαλλον... ειναι δυνατον?
Σιγα ρε τυπε,λες και ειδες τον Σουπερμαν κανεις.λες να μην κυκλοφορανε εξω και αυτες?
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Σιγα ρε τυπε,λες και ειδες τον Σουπερμαν κανεις.λες να μην κυκλοφορανε εξω και αυτες?
ρε μαστορα21 οταν η Ιωαννα δεν ερχεται πια στο ιδρυμα να δουλεψει και πολυς κοσμος ψαχνει την γλυκια της κωλοτρυπιδα... ε τοτε τελικα ναι ρε τυπε ειμαι ο σουπερμαν...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Καλα ρε μαλάκες αυτό είναι συναδελφική αλληλεγγύη να με λέτε πρωτάρη και νεογνό επειδή ρώτησα κάποιες πληροφορίες;Και πέσιμο στην ψύχρα που δεν έχω ξαναπάει σε τέτοιο μέρος;

Και επειδή Womanaholic μου λες ότι είμαι νιάνιαρο στο σεξπήγαινε και κάνε φάση εκεί που πήγα εγώ πριν μερικούς μήνες στο manchester ταξιδάκι και έλα μετά να μου βάλεις τα γυαλιά.

Sorry φίλε αλλά εγώ δεν τρώω λεφτά απ' τη μάνα μου για να πηγαίνω να γαμάω στο Manchester. Προφανώς είμαι από πιο λαϊκό σπίτι απ' ό,τι εσύ.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Πάντως επειδή συνέχεια αναφέρετε την επικινδυνότητα της περιοχής , πριν απο 1 περίπου μήνα που έκανα μία βόλτα 1η φορά απο το πορνομέγαρο της πλ. Βάθης , οκ είχε στην περιοχή πολλούς Ταλιμπάν όπως και πολλά ξαδέρφια του Οφορίκουε , αλλά δεν αισθάνθηκα και καμιά ιδιαίτερη ανασφάλεια ...
Ίσως γιατί δεν μένω Αθήνα και είχα άγνοια κινδύνου !

Είναι να μη σου τύχει φίλε, όλα τ' άλλα είναι κινδυνολογίες. Συμφωνώ ότι σε περιοχές σαν τη Βάθη είναι πιο πιθανό να σου τύχει η στραβή, αλλά και πάλι είναι να πέσεις στην περίπτωση.
 

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
τελικα η ιωαννα σταματησε ?  ειναι ρουμανια ? αθηνα ? ποιοσ ξερει δεχομαι και pm
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.471
Κριτικές
1.272
Like
226.991
Πόντοι
46.232
επισκεψη χθες σαββατο οπου εγινε απροσμενη συναντηση με εκλεκτα μελη του σαιτ,πρωτη μου φορα στο συγκεκριμενο μερος , τα κοριτσια πολλα κ αρκετες απο αυτες αξιολογες , μου προτειναν μαγδα κ μιχαελα αλλα λογο του οτι δεν μου αρεσαν εμφανησιακα προτιμησα την ιζαμοελα,ρουμανα 24 χρονων μελαχρινη , τα παντα ολα τα κανω 50 ευρω ,ευχαριστη κοπελα χωρις τασεις για ξεπετα....το μονο που με χαλασε στο μαγαζι η πολυ δυνατη μουσικη....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.471
Κριτικές
1.272
Like
226.991
Πόντοι
46.232
Μηπως θα επρεπε να συγχωνευτει αυτο το Thread με το παρον ?


Οχι τιποτα αλλο, για να μην χανονται οι πληροφοριες......
ναισυμφωνω κ εγω αν καινουργιος σε αυτη την στηλη,καλυτερα να παρακολουθεις ενα θεμα παρα δυο οταν αναφερονται στο ιδιο πραγμα....
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
επισκεψη χθες σαββατο οπου εγινε απροσμενη συναντηση με εκλεκτα μελη του σαιτ,πρωτη μου φορα στο συγκεκριμενο μερος , τα κοριτσια πολλα κ αρκετες απο αυτες αξιολογες , μου προτειναν μαγδα κ μιχαελα αλλα λογο του οτι δεν μου αρεσαν εμφανησιακα προτιμησα την ιζαμοελα,ρουμανα 24 χρονων μελαχρινη , τα παντα ολα τα κανω 50 ευρω ,ευχαριστη κοπελα χωρις τασεις για ξεπετα....το μονο που με χαλασε στο μαγαζι η πολυ δυνατη μουσικη....

1  Φόραγε το κόκκινο φουστανάκι (όξω ο κώλος)??
2  Της την "έπεσες" εσύ η αυτή??
3  Πέρασε το ημίωρο εντός του δώματος??
4  Λεφτά προκαταβολικά η μετά το πέρας??
5  Το βυζί ελεύθερο για ψηλάφηση η κλεισμένο με τα γόνατα??




 

Doperman1

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
183
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
1  Φόραγε το κόκκινο φουστανάκι (όξω ο κώλος)??
2  Της την "έπεσες" εσύ η αυτή??
3  Πέρασε το ημίωρο εντός του δώματος??
4  Λεφτά προκαταβολικά η μετά το πέρας??
5  Το βυζί ελεύθερο για ψηλάφηση η κλεισμένο με τα γόνατα??

1  Στην πεολειχία στον δαγκάνει?
2  Τι ακριβώς άθλημα κάνει σπέρμα σε μήκος σε βάθος ή εις ύψος?
3  Τα πρωκτομεράκια τα κρατάς εσύ ανοιχτά ή αυτή?
4  Ο πρωκτός της είναι χαλαρός ή σφιχτός? "Δηλαδή ευρίσκεται σε μόνιμο καθεστώς "του κώλου τα εννιάμερα" ή όχι?
5  Όταν της τον χώνεις είτε χονδρό τον έχεις είτε αδύνατον βογγάει η σφυρίζει αδιάφορα?

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom